Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.01.09. 23:03:56

Valaki él kint Hollandiában? A torrentezést lefülelik/büntetik?
"And my heart will leave you never."
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2018.12.26. 14:20:19

Már régebben is kérdeztem, de most újra megpróbálom, szóval akinek esetleg lenne törzs meghívója karácsonyi ajándékként kaphatnék tőle? Igazából könyvek miatt kellene, megbízható felhasználó lennék!


Várom privátban a segítséget, köszönöm előre is! :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.24. 20:15:59

Petr írta:Nekem bejott, de nem veszitesz vele semmit. Viszont krokodilt eszel, szoval meno. :D
Köszi. Ha csak ennyi, akkor kihagyom inkább. :)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.12.24. 17:07:11

Nekem bejott, de nem veszitesz vele semmit. Viszont krokodilt eszel, szoval meno. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.24. 16:11:33

Krokodil steaket evett már vki? Megéri megkóstolni?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.12.21. 15:25:59

Ez a Jakab egy pojáca, ahogy az elején ledobta a pulóverét már az sok mindent elmondott a neveltetéséről, értelmi szintjéről, a Jobbiknak meg már rég annyi (szerintem 10%ot se kapnának jelenleg)

Jogos a kritika a Fidesz felé, de Puzsér/Jakab/Vona/Gyurcsány/Mogács/Dopeman stb. ezek az emberek semmivel nem jobbak és semmivel nem lenne előrébb az ország.

Vicc ami otthon van, mondjuk 10-12 évvel ezelőtt is kint voltak az emberek az utcán, és gyanítom 20-30 éve se volt kánaán. Ezekbe a kelet-európai országokba ennyi van, teljesen mindegy kit nevezel ki.

Nehéz eldönteni melyik a szomorúbb, a fidesz diktatúrája vagy az hogy ennyire impotens/életképtelen az ellenzék
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.12.21. 12:49:44

Jakabot látásból ismerem, már párszor beszélgettem vele. Míg itt volt Miskolcon, akkor rendszeresen járt a családjával állatmenhelyre sétáltatni, közvetlen, jó fej. Hubay-val is találkoztam a menhelyen, április 8 előtti szombaton, öltönyben, makkos cipőben, meg egy kamerás fazonnal. Hoztak neki egy kutyát, toltak vagy 20 képet és ment is...
Plusz többször is láttam busszal utazni, Krizáékat valahogy még sosem.
Nagyon jó szónok. Vona és Volner mellett ő az ex Jobbik legszimpatikusabb embere. Miskolci gyűléseken is nagyon tudta oltani az ellent, nem lepődtem meg, hogy felment Pestre.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.21. 11:30:24

A választások utáni hisztik miatt kicsit megijedtem, hogy a Jobbikot is szétkapják és ilyen MSZP-szintű szétesett szerencsétlen brigád lesz, de ez a Jakab Péter visszahozta a reményt.

Tökös csávó és pont annyira demagóg, hogy a prolik és megértsék, de az értelmiségieknek is még vállalható legyen.

Ezek a műsorvezetők pedig elképesztőek. Eddig az Echo TV-s barom volt a kedvencem, de ez a rózsaszín majom se büszkélkedhet.
Az utolsó 20 mp-ben a "Lejárt az időnk" viszont tényleg, mintha valami vígjátékból vágták volna ki.

Nevetséges, de ugyanakkor egyre szomorúbb is az egész, ha jól tudom ma is lesz megmozdulás a parlament előtt, tervbe van, hogy elnézünk oda.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.12.21. 11:22:10

Rinku írta:
Nincs nagyon mit nézni már a focin. Én mocskosul belefásultam, unom. Nincs karizma sehol, senkiben, nincsenek új, modern vezérek. Maradéktalanul a pénzről szól minden, régen azért volt egy kis lélek, Del Pierok, Maldinik, Henryk, Puyolok idejében. Számomra tök tárgytalanná vált az egész, nincs se Puyí, se Iniesta, se Xavi. Inkább másra költöm az időmet, már türelmem sincs 15 percnél több, hogy focit nézzek - egyedül a Real elleni meccset néztem meg az időn, egyet sem többet, összefoglalókból is bevallom csak a Betis és a Tottenham meccsek érdekeltek +- néhány. Az eredményekre rápillantok, de igazából ez is csak ilyen szokás, vereség, győzelem, döntetetlen, kb. teljes apátia, nem izgat. 2005-től néztem a Barcát, volt idény, hogy csak a csapattal keltem-feküdtem, az érzelemvilágomat alapvetően befolyásolta, de aztán kinőttem belőle, mert csak egy hülye ember visz ebbe többet az alapvető sportszeretetnél. Úgy érzem, hogy mindent láttam, minden nagy játékost láttam, újat nem tudnak mutatni, az az igazság. Kíváncsi vagyok hány ember érzi még így magát...
Egyetértek! Szinte teljesen...

Én azért azt is hozzáfűzném, hogy nem könnyíti meg a dolgot, hogy streamelni kell a meccseket. Tudom, hogy nem sok plusz idő, de akkor is kényelmetlenebb mint a TV...

De inkább a játék "szépsége" a probléma, nem az eredmények. Én nagyon várom, hogy EV elmenjen valamiért... :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.12.21. 10:37:09

Csak elhangzott az 5 pont a propaganda médiában. :lol:

Azért ez elég meredek, hogy a műsorvezető hogyan reagál sokszor. Kezdem azt hinni, hogy ezek nem szándékosan verik át az országot, hanem tényleg elhiszik ezt a sok baromságot. Az mondjuk nagyobb baj.

Én sem látok más megoldást, mint az országos sztrájk. Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. Ha otthon élnék, ott lennék az egri tüntetésen, az biztos...

Ha már a fociról senki sem akar beszélni, azért én a közéleti dolgokról meg a politikáról - persze kulturáltan - szívesen elbeszélgetek bármikor.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.16. 21:25:06

hajnesz írta:Azzal nem èrtek egyet,hogy règen sokkal jobb volt a foci. Én inkàbb azt èrzem, hogy a kisebb csapatok mostmàr nem a kocsmàból szedik össze a jàtèkosokat, sokkal több jó fizikai adottsàgokkal rendelkező jàtèkos van,akik a labdàval sem ügyetlenek. Sokkal nehezebb gàlàzni,mert nagyon kevès pofonèrt könyörgő csapat van. Persze ez egy fotelszurkolónak nem mindig hoz èlvezetes meccseket,mert kevesebb a sikeres csel ès a gól.
Szerintem a kolléga jól leírta, a karizmatikusság hiányzik a maiakból. Vannak ma is kiváló játékosok, de vagy ripacsok, vagy színtelen-szagtalan karakterek, példaképnek a gyerekem elé egyiket sem állítanám, míg egy Iniestát vagy egy Henke Larssont simán.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.12.16. 20:21:45

MatyiG írta:Kicsit ilyen 'régen minden jobb volt'-effektust érzek. :)
A 2006-2007, 2007-2008, 2012-2013, 13-14 szezon összes meccseit lelkesen végignéztem, pedig sokmindent nem nyertünk és a játék se volt jobb.

Szerintem idén a bajnokság megint meglesz, a kupára is jó esély van és a BLbe is odaérhetünk, egyáltalán nem lepne meg egy triplázás.

Nem a csapattal van bajom, már a VB meccsek se érdekeltek.

Plusz nekem személy szerint hiányzik Neymar, Iniesta, Xavi, Enrique (vállalom) meg még sokan mások, így hogy CR és Zidane elhagyták a Realt már a rivalizálás se akkora.
Most más dolgok érdekeknek, de lehet tavasztól újra elkap a foci láz.

De szerintem ez normális, az ember érdeklődési köre idővel változik. Régen az F1ért is bevoltam bolondulva, most már azt is csak nézegetem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.16. 20:11:02

Kosárlabda-nfl topik bedöglött, kézilabda topik is, már nem is emlékszem, hogy van e egyáltalán, de engem ezek a sportok, folyamataik már jobban érdekelnek, mint a foci. ez nagy szó.
de tényleg, már csak ilyen podcasteket hallgatok, focisat nagyon ritkán.

Barca meg mehh kategória nálam.
Nézem a meccseket, de nem értem ami zajlik.
Más focit meg nagyon ritkán nézek, néha egy PSG meccsre ránézek MBappé miatt, mert ő ad valamit, aztán kifújt.Ha van egy kézimeccs a tévében, akármilyen, vagy egy top bajnokság top4 csapatának meccse egyértelmű a kézilabdát nézem.
foci nagyon gáz, nem tud lekötni minimálisan, háttérzajnak sem.

nem tudom, ez a december mindig ilyen nem?

nem kéne csinálni egy szavazást szokásosan? vagy már áttettétek tavaszra?
google forms aztán lehetne csapatni.
lehet kicsit megélénkülne a fórum.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.12.16. 20:09:42

Azzal nem èrtek egyet,hogy règen sokkal jobb volt a foci. Én inkàbb azt èrzem, hogy a kisebb csapatok mostmàr nem a kocsmàból szedik össze a jàtèkosokat, sokkal több jó fizikai adottsàgokkal rendelkező jàtèkos van,akik a labdàval sem ügyetlenek. Sokkal nehezebb gàlàzni,mert nagyon kevès pofonèrt könyörgő csapat van. Persze ez egy fotelszurkolónak nem mindig hoz èlvezetes meccseket,mert kevesebb a sikeres csel ès a gól.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.16. 19:48:20

Kicsit ilyen 'régen minden jobb volt'-effektust érzek. :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.12.16. 18:16:59

MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Könnyebb a dolgotok :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.12.16. 15:45:07

Rinku írta:
MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Nincs nagyon mit nézni már a focin. Én mocskosul belefásultam, unom. Nincs karizma sehol, senkiben, nincsenek új, modern vezérek. Maradéktalanul a pénzről szól minden, régen azért volt egy kis lélek, Del Pierok, Maldinik, Henryk, Puyolok idejében. Számomra tök tárgytalanná vált az egész, nincs se Puyí, se Iniesta, se Xavi. Inkább másra költöm az időmet, már türelmem sincs 15 percnél több, hogy focit nézzek - egyedül a Real elleni meccset néztem meg az időn, egyet sem többet, összefoglalókból is bevallom csak a Betis és a Tottenham meccsek érdekeltek +- néhány. Az eredményekre rápillantok, de igazából ez is csak ilyen szokás, vereség, győzelem, döntetetlen, kb. teljes apátia, nem izgat. 2005-től néztem a Barcát, volt idén, hogy csak a csapattal keltem-feküdtem, az érzelemvilágomat alapvetően befolyásolta, de aztán kinőttem belőle, mert csak egy hülye ember visz ebbe többet az alapvető sportszeretetnél. Úgy érzem, hogy mindent láttam, minden nagy játékost láttam, újat nem tudnak mutatni, az az igazság. Kíváncsi vagyok hány ember érzi még így magát...
Ennél jobban nem tudtam volna megfogalmazni. Az elsőtől az utolsóig egyetértek.
Régen szerelmes voltam a Barcába, a BL kieséseket megsirattam, de mostmár a foci se érdekel.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.12.16. 15:31:38

MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Nincs nagyon mit nézni már a focin. Én mocskosul belefásultam, unom. Nincs karizma sehol, senkiben, nincsenek új, modern vezérek. Maradéktalanul a pénzről szól minden, régen azért volt egy kis lélek, Del Pierok, Maldinik, Henryk, Puyolok idejében. Számomra tök tárgytalanná vált az egész, nincs se Puyí, se Iniesta, se Xavi. Inkább másra költöm az időmet, már türelmem sincs 15 percnél több, hogy focit nézzek - egyedül a Real elleni meccset néztem meg az időn, egyet sem többet, összefoglalókból is bevallom csak a Betis és a Tottenham meccsek érdekeltek +- néhány. Az eredményekre rápillantok, de igazából ez is csak ilyen szokás, vereség, győzelem, döntetetlen, kb. teljes apátia, nem izgat. 2005-től néztem a Barcát, volt idény, hogy csak a csapattal keltem-feküdtem, az érzelemvilágomat alapvetően befolyásolta, de aztán kinőttem belőle, mert csak egy hülye ember visz ebbe többet az alapvető sportszeretetnél. Úgy érzem, hogy mindent láttam, minden nagy játékost láttam, újat nem tudnak mutatni, az az igazság. Kíváncsi vagyok hány ember érzi még így magát...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2018.12.16. 15:53:07-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.12.16. 13:20:00

daffy írta:
MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Nem a foci hanyatlik,úgy egészében? Aki a 2000-es évek elején nézte,annak fájhat a mostani.
Én így vagyok vele.

De majd februártól a BL meccsektől kezdve becsatlakozok.

Roma elleni kiesés óta túl sok meccset nem is néztem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3355
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.12.16. 13:09:13

MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Szerintem csak az utóbbi időben nincs nagyon miről beszélni.Ki lett tárgyalva Dembelé is jó pár nap erejéig, leírta kb az emberek 90%-a,hogy mennyire nem tetszik neki a jelenlegi helyzet EV-vel,már csak ismételni tudnánk. De nemsokára sorsolás,meg átigazolási időszak,aztán jönnek majd megint a nagy meccsek,csak lesz nagyobb aktivitás :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.12.16. 13:07:21

Nem tudom, nekem nem igazán fajt a 2008-2015 közötti időszak sem. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2018.12.16. 12:59:23

MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Nem a foci hanyatlik,úgy egészében? Aki a 2000-es évek elején nézte,annak fájhat a mostani.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.16. 12:21:36

Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.14. 23:45:04

Azonban az országban az emberek,(nem a politikusok!) párbeszéde lebutult a rossz fajta futball szurkoló kultúrájához. Már csapatoknak szurkolunk, nem érveknek, ideológiáknak. Csürhézzük, és ostobázzuk a másik felet, olyan mély gyűlölettel, amit talán egy UTE-Fradi meccsen nem lát az ember. Amit a pártom, a csapatom tesz, az szent, és sérthetetlen. Totális kettős mérce: mint amikor felrúgják a kedvencedet, és kivagy akadva, ha nem kap lapot, ellenkező esetben természetesen színészkedik, és egy féreg.
Ezzel maximálisan egyet értek, annyival kiegészítve, hogy ez nem csak erre az országra igaz, az egész emberiség (vagy legalábbis a globális világhoz tartozó államok lakossága) süllyed morálisan. És ez a folyamat szerintem visszafordíthatatlan, hiszen nem tudunk megtanítani olyan dolgokat a következő generációnak, amelyeket mi magunk sem tudunk. Én pl. sokat gondolkozok rajta, hogy érdemes-e gyereket vállalni ebben a világban. Nekem pl. ha egyszer lesz, akkor azokat az értékeket fogom neki átadni, amikben én is hiszek, de ezzel kb. bárányként küldöm farkasok, hiénák közé. Már ha tudom egyáltalán kontrolálni a személyiségfejlődését, mert ha bekerül a közoktatásba, ott bajok lesznek... ha meg nem kerül be, az sem jó, mert teljesen elszigetelni sem lehet a világtól. Szóval nem tudom, nehéz dolgok ezek...

A politikusainkat, akár a fideszeseket, akár az ellenzéket, köpködhetjük, nem is alaptalanul. De ugye a demokrácia a lényege, hogy a nép saját maga közül választ képviselőket. És ha azt vesszük, így nézve jól teszik, amit csinálnak, hiszen abszolút képviselik a magyar mentalitást: az emberek 80 százaléka ugyanolyan pökhendi, hazug, hatalom- és pénzéhes, mint ez a bagázs. Sokan csak irigységből gyűlölik őket, de ha odakerülnének ők is a zsírosbödönhöz, ugyanezt csinálnák. Egy morálisan erős tárdadalom rég nem tűrne meg ilyen hatalmat, sőt, nem is kerültek volna hatalomra, illetve nem is ilyen lenne a politika elit. De nyugaton sem jobb a helyzet. Gondoljunk csak trump, clinton, macron, merkel stb. félékre.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2018.12.14. 15:06:37

Arra kéne inkább mindenkinek saját magának megtalálni a választ, hogy az úgynevezett legvidámabb barakkból hogy lett Európa 2. legszegényebb országa a büszke gengszterváltó pártok ténykedése közepette. Ha erre megvan a válasz, akkor nem lesz már se narancsos, se baloldali komcsi, hanem végre mi magyarok együtt zavarjuk el ezt a söpredék tanácsköztásaságos ivadékokat.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Válasz küldése