Portrék...

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
dóry
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2005.07.16. 09:36:02
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow

2009.02.14. 13:23:57

Hello!
Régi olvasója vagyok az oldalnak, de érdemi hozzászólásom nem nagyon volt (talán majd ezután). Valamikor régen úgy emlékszem bemutatkoztam már, de úgysem emlékszik senki, úgyhogy újra. :)
Albert Dóri vagyok (amúgy Dóra de azt utálom), 20 éves heteroszexuális egyetemista. Szülővárosom Békés (a város, ami az azonos nevű megyében van és közvetlenül Békéscsaba mellett található). Az ELTE-re járok (csupanagybetűvel), andragógia szakon tanulok (aki tudja, hogy ez mit jelent kap egy puszit /gugli nem ér/). Emellett dolgozom (pálinkát árulok) és sportújságírást is fogok tanulni (szeptembertől). Amit érdemes még rólam tudni, hogy folyamatosan vigyorgok és sokat beszélek és szeretem felvidítani az embereket magam körül. Ez általában sikerül is, ugyanis beszédhibám szinte mindig mosolyt csal az arcokra:) Leggyakoribb előfordulási helyeim: 3as metró, corvintető, instant, kocsmák, ahol van sportközvetítés, vörös oroszlán teázó, BEAC pálya, chocobar forrócsokizó, meg a kékvirág utcai albérlet.
10 éve kosarazom, és 3 éve röplabdázom (ez bőven elég volt arra, hogy tönkrevágjam a térdeimet), emellett minden sportot szivesen kipróbálok (általában a lelkesedésem nagyobb mint a tudásom, de ez nem riaszt el).
Barca: Nah ez egy vicces történet. Az egész egy félreértésen alapult. Mióta az eszemet tudom, nézem a focit (apja lánya), de hát kispisisként még nem voltam egyik csapatnak sem elkötelezett szurkolója. a 98-as vébén természetesen a braziloknak szurkoltam (életem nagy csalódása volt a 3-0), ahol Ronaldo volt a kedvencem. Rögtön meg is kérdeztem, hogy ő hol játszik, mert én annak a csapatnak fogok szurkolni. Ekkor kezdtem el Barca meccseket nézni, ahol ugyan már nem játszott Ronaldo, ennek ellenére beleszerettem ebbe a csapatba...
Hát ennyi a love story és ennyi voltam én is. Ha érdekel valakit a fejem, akkor keressen meg iwiwen (Albert Dóri), mert nem tudom, hogy kell feltölteni képet.
Ahoy
Zsákmányállat máját mosod egy névtelen patakban, körülötted olajfoltok mézeskalácsszív alakban. És úgy nézed az arcod benne, mint régen a céllövöldében az a lány, akinek lőttél egyet finom utalásféleképpen...

Gumicukor Powa'
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.11. 14:25:22

Nos akkor énis ragadom az alkalmat és bemutatkozom, mivel annyira nemrég keztem el a forumozást. 1992.06.17.-én születtem Pécsett. Sajnos még az iskola padot koptatom Pécsváradra járok egy belügyis szakra (remélhetőleg rendőr leszek). 2000/2001-es szezonban szerettem meg a Barcát jobbanmondva Rivaldot amikor láttam azt az olló gólt amit bevágott a Valenciának...A focit meg azóta szeretem amióta eszemet tudom. Rendszeresen focizok de csak jobbiként, szerintem jobbis igy mindenkinek de iszonyatosan szeretem nézni. maximum 10 Barca meccs maradt ki eddig az életemből, és igazi fanatikus vagyok! Hát úgy gondolom ennyi elég rólam, ha vki kiváncsi valamire csak írjon bátran pü-ben! :wink:
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.02.11. 14:15:40

Üdv Mindenkinek!
Tegnap volt egy éve, hogy regisztráltam az oldalon és mivel elég későn értesültem ennek a topicnak a létezéséről így kerestem a megfelelő alkalmat a bemutatkozásra. Bár néhányan már ismernek a tavaly nyári Eurobarca találkozóról, utóbbi időben, mint egyre aktívabb tag úgy érzem illendő lenne írnom egy kicsit magamról.
A teljes nevem Huszár Norbert. 1987 május 2.-ikán sírtam fel először, azaz lassan már a 22-őt taposom. Nagyváradon születtem és élek (Magyarország keleti határától kb. 15 km-re, Debrecentől kb. 65re). Jelenleg a helyi állami egyetem Építészeti szakának 3-ad éves lelkes hallgatója vagyok. Emellett dolgozom két éve egy tervezői irodában. Évekkel ezelőtt még informatikai vonalon indultam el, de hamar rájöttem, hogy nem igazán köt le, meg nem is nekem való.
Elég nyüzsgő életet élek, sokmindennel foglalkozom,(és talán mégtöbb van várólistán)így ritkán is férek bele a 24 órába :)Amúgy nem is szeretek aludni, csak néha muszáj. Időpocséklásnak tartom. Érdekel a fotózás is többek között, bár még nagyon gyerekcipőben járok vele. Barátok, szórakozás, zene. Elsősorban elektonikus zene(vocal trance, Tiesto,Armin van Buuren) de szinte bármiyen stílusú zenét meghallgatok. Nagyon szeretem pl a Pink Floydot, Guns N' Roses-t, Metallica-t is..
A sporthoz mióta élek közel állok, több ágán is kipróbáltam magam. Karatéztam, fociztam a városi klub ificsapatában, majd testépítéssel foglalkoztam 3 évig, ezt nem versenyszerűen. Jelenleg kung fu-zom és hobby szinten focizom.
A Barcával való kapcsolatom 1997-ben kezdődött, azt nem kell ecsetelnem, hogy meddig fog tartani. Egyszer voltam eddig Barcelonában, annak ellenére, hogy Szentélyünk "csak" csupasz lelátóit láthattam, még így is életem egyik legnagyobb élménye volt.
Hát röviden most így kb ennyi rólam, már rég meg kellett volna ezt tennem, sajnálom, hogy csak most jutottam el idáig.

m_b
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2009.02.11. 11:52:13

Már elég rég ígértem egy képet.No most itt van.
http://kepfeltoltes.hu/view/090211/k_p_ ... es.hu_.jpg

iwiw-en is megkereshettek Rozs Ákos [Áki]
sőt még be is jelölhettek ;) :P
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.02.11. 10:56:35

Kicsit megkésve, de mostmár bemutatkoznék Én is.

Kulcsár László a nevem, 1988. November 6.-án születtem Kecskeméten. 7 éves korom óta Kiskunfélegyházán élek. A középsulit itt végeztem el és jelenleg itt is dolgozom egy világítástechnikai cégnél. Sajnos a továbbtanulásra nem volt lehetőségem szüleim válása miatt...

Körülbelül a 98-as VB óta nézek focit. Sokáig nem volt kedvenc csapatom, csak pár szimpatikus játékos, akik miatt leültem a tv elé. Pl: Henry... :)
Nem régóta szurkolok a Barcelonának, kb 2 éve, de azóta talán 5 meccsüket nem láttam. Aki miatt felfigyetem erre a csapatra az Puyol volt. Azóta is Ő a legnagyobb kedvencem a csapatban.

Általánoságban rólam csak annyit, hogy szeretek focizni, bár nem nagyon tudok :P. Hétvégente eljárok barátaimmal rúgni a bőrt a helyi csarnokba vagy valamilyen terembe. Szeretek még filmezni, pókerezni, zenét hallgatni (Depeche Mode).

Röviden ennyi.

Szerk.: 6 évig falmászó voltam, és remélem pár éven belül lesz időm újra űzni ezt a sportot heti rendszerességgel!
Avatar
Valentino
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2008.12.16. 08:29:20
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Gellénháza

2009.02.01. 12:44:12

vicky.girl írta:Sziasztok!....
én is üdvözöllek a fórumon Viki!! :wink:
és meg kell, hogy mondjam...NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON CSINOS VAGY!!! :wink: :D
Kép
Hattrick: FCBalcsi
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.02.01. 12:31:47

Etooka!
Csabacsüd felé ne gyere :D :D
Veszedelmes "szurkolótábor" :D
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.01. 12:25:01

vicky.girl írta:Ohhha, hát most majdnem leestem a székről, amikor elolvastam, hogy egyidős vagy velem... A cikkeiden és a hozzászólásaidon ez egyáltalán nem érződik, sokkal érettebb gondolataid lehetnek, mint a korodbelieknek. He he, és szereted a nyelveket, mint én. :P Minden elismérem, írd továbbra is a jobbnál jobb cikkeid, az az érzésem, hogy nagy jövő áll még előtted, csak maradj ilyen céltudatos és alázatos, Etooka! :wink:
Ohh,köszi szépen :oops:

Valóban, a nyelveket rendkívül szeretem tanulni, főleg a délieket 8)

Amúgy, írj csak nyugodtan több hsz-t akkor is,ha már elmondták előtted, amit akartál Te is mondani. Ismétlés a tudás anyja :lol:

Ja,és az "EB-döntő" kifejezés alatt nem csupán egy meccs,hanem a nyáron megrendezendő egész torna értendő,beleértve a kontinensbajnokság csoportmeccseit,negyeddöntőit,elődöntőit és a döntőt. Szóval,jól tudtad és írtad a bemutatkozásodnál :!:
.
vicky.girl
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.09.02. 15:08:05
Tartózkodási hely: Galánta (Szlovákia)
Kapcsolat:

2009.01.31. 21:39:12

Etooka írta: És persze a hobbim mi más lehetne, mint az írás :D Imádok cikkeket írni és nagyon örülök, hogy itt megjelennek, annak pedig pláne, hogy közületek jó néhányan elmondták már pozitív véleményüket a cikkeimmel kapcsolatosan.

Nagyjából ennyi lenne rögös életutam, az a 15 év,amit már megéltem eddig :lol:

http://kepfeltoltes.hu/view/090131/Span ... es.hu_.jpg :lol:

Szerk.:Amúgy, üdv Vicki! Csinos vagy és a hsz-ed alapján értelmes is!
Ohhha, hát most majdnem leestem a székről, amikor elolvastam, hogy egyidős vagy velem... A cikkeiden és a hozzászólásaidon ez egyáltalán nem érződik, sokkal érettebb gondolataid lehetnek, mint a korodbelieknek. He he, és szereted a nyelveket, mint én. :P Minden elismérem, írd továbbra is a jobbnál jobb cikkeid, az az érzésem, hogy nagy jövő áll még előtted, csak maradj ilyen céltudatos és alázatos, Etooka! :wink:
vicky.girl
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.09.02. 15:08:05
Tartózkodási hely: Galánta (Szlovákia)
Kapcsolat:

2009.01.31. 21:24:27

Fernando írta:
vicky.girl írta:Így már a 2004-es portugáliai EB-döntő minden meccsét néztem, és szépen lassan megismerkedtem a lesszabállyal, szabadrúgásokkal, meg hogy hogy is van az a sárga lapokkal.
Szia! Üdvözöllek énis előszöris! De az EB-döntő csak egy meccs volt :lol: Nem több :lol:
Uff, ezt jól félreírtam, most nézem, igazad van! Koszi! Amúgy félreértés ne essék: minden EB-meccset láttam! :wink:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.01.31. 21:01:31

No, én is bemutatkoznék, bár azt hiszem, egyszer már megtettem, de sehol sem találtam az adott bemutatkozásomat, illetve úgy emlékszem, ha volt is ilyen, nagyon silány minőségű és rövid volt :)

Szóval, Baranyai Tamás vagyok, ajkai lakos és immáron 15 életévemet taposom, július 22-én leszek 16, szóval 1993.07-22-én születtem :D
Már sikerült elvégeznem a 8 általánost, és most vagyok elsőéves gimnazista ,ahol angolt tanulok emelt óraszámban. Van már egy német középfokúm, azt még tavaly júniusban sikerült összeszednem,viszont célom az angol minél jobb elsajátítása :lol: Illetve majd később szeretnék megtanulni olaszul(ezt már heti 3 órában most is tanulom) illetve spanyolt is szeretném majd megtanulni. Meg ha marad még energiám, valamikor a jövőben a katalánba is belemerészkednék,de hát ez még a jövő zenéje...
Természetesen én is focizok, a helyi csapatban, több-kevesebb sikerrel, irányító-szervező középpályást/csatárt játszom.
Decemberben jelentkeztem bírói tanfolyamra, a vizsga márciusban lesz, és ha minden jól megy, onnantól kezdve már bármelyikőtök találkozhat majd velem a pályákon. Nem szidni mostantól a bírókat :lol:
Na és jöjjön a Barcával való házasságom :lol: Unokatesóm, akivel sokat lógtunk és fociztunk még úgy 2000 körül, neki volt kedvence a Barca, és hát ettől vagy nem, de elkezdtem nekik szurkolni. Viszont ízzig vérig Barcás, csak akkor lettem, amikor bekötötték a netet és így tudtam minden nap figyelemmel követni a csapat teljesítményét. Mivel ez nagyjából 2005 körül volt, így nagyon nagy hatással volt rám Frank Barcája, és maga Frank szerénysége is és a csapata, amely ugye eszméletlen volt...Így is voltam egy kicsit szomorú,amikor nyáron távozott, viszont annak jogosságát és szükségességét egy percig sem vitattam.
És persze a hobbim mi más lehetne, mint az írás :D Imádok cikkeket írni és nagyon örülök, hogy itt megjelennek, annak pedig pláne, hogy közületek jó néhányan elmondták már pozitív véleményüket a cikkeimmel kapcsolatosan.

Nagyjából ennyi lenne rögös életutam, az a 15 év,amit már megéltem eddig :lol:

http://kepfeltoltes.hu/view/090131/Span ... es.hu_.jpg :lol:

Szerk.:Amúgy, üdv Vicki! Csinos vagy és a hsz-ed alapján értelmes is!
.
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2009.01.31. 20:37:28

Üdvözletem Viki! Először is, aki a rakott krumplit szereti, rossz ember nem lehet. Nambör van kaja.
Másodszor:Írj nyugodtan sok-sok hszt. :)
A lelki szemeim előtt fellobbanni látszik egyfajta antiutópia, melyben az eurobarca keménymagját kemény lányok-asszonyok fogják alkotni, és a fiúk lesznek megszeppenve az elején... azigenazért.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.01.31. 20:22:27

Zsolti írta:Váóóóóó egy napon születtem vikivel...károly mi? :lol:
Én meg 9.50-kor... :P
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8696
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.01.31. 20:07:01

Én még egyszer sem olvastam így. Annál inkább csoportmeccseknek, majd negyeddöntőknek elődöntőknek, és a döntőnek. Nah de ne kerítsünk akkora feneket ennek az egésznek :lol: Nem volt célom. Csak egy poénszerű megjegyzés volt :D
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.01.31. 19:48:19

Fernando írta:
vicky.girl írta:Így már a 2004-es portugáliai EB-döntő minden meccsét néztem, és szépen lassan megismerkedtem a lesszabállyal, szabadrúgásokkal, meg hogy hogy is van az a sárga lapokkal.
Szia! Üdvözöllek énis előszöris! De az EB-döntő csak egy meccs volt :lol: Nem több :lol:
ez a kijelentés nem teljesen korrekt, mert láttam már sokszor úgy írva, illetve olvastam úgy, hogy EB-döntők, vagyis azokat a mecccseket sorolják ide amik nem selejtezők
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8696
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.01.31. 12:35:30

vicky.girl írta:Így már a 2004-es portugáliai EB-döntő minden meccsét néztem, és szépen lassan megismerkedtem a lesszabállyal, szabadrúgásokkal, meg hogy hogy is van az a sárga lapokkal.
Szia! Üdvözöllek énis előszöris! De az EB-döntő csak egy meccs volt :lol: Nem több :lol:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2009.01.31. 12:24:35

Váóóóóó egy napon születtem vikivel...károly mi? :lol:
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.01.31. 11:27:44

Nahát,ennyi szívélyes férfiember lenne itt az Eurobarcán? :lol:
Viccet félretéve,jól sikerült bemutatkozás volt! Nyugodtan írj többet,aki így tud fogalmazni annak nyílván a hozzászólásai is megütik ezt a szintet.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.01.31. 11:20:16

Üdv részemről is a 'csapatban' Vicky :wink:

olvashattunk egy rendkívül csinos lánytól, egy rendkívül szimpatikus bemutatkozást :)

Amúgy ha lesz rá lehetőséged, és kedved, már nyáron is össze jöhet egy Barcelonai túra, pl az eurobarcával, bár nem nyelvtanulás céljából mennénk/megyünk, de hasznos lesz a társadalomra, na meg leginkább a fórum utazó tagjaira :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.01.31. 11:10:33

Nagyon csini... 8)

Jó kis bemutatkozás, érdekes volt elolvasni. Ez a "megtalálni az élet értelmét" rész aranyos volt. :P :D
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2009.01.31. 01:50:55

vicky.girl írta:1993. január 10-én, 9:50-kor születtem.
boldogat is utólag! :wink:

jó volt olvasni a bemutatkozásod! 8)
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.01.30. 23:37:18

Viki Kedves!
Köszönöm kimerítően alapos bemutatkozásodat!
Remélem, hogy az élet megtart ilyen aranyosnak, amilyennek a
képről látlak és egy igazán gáláns lovaggal ajándékoz meg!
Továbbra is legyen benned csordultig szeretet, főleg a Barca iránt,
de a család legyen az első!
Galánta biztosan szép hely, de ha egyszer Balassagyarmatra tévedsz,
akkor talizhatnánk egyszer!
Ha a csapat komolyan veszi, hogy szurkolsz nekik, akkor a neved
kötelezi őket a győzelemre.
Bízom benne, hogy a Te életed is csupa győzelem lesz!
Üdvözöl Téged a Felvidéken a Te palócföldi Krojf komád.
vicky.girl
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.09.02. 15:08:05
Tartózkodási hely: Galánta (Szlovákia)
Kapcsolat:

2009.01.30. 22:20:39

Sziasztok! Hozzászólást ritkán írok, mert általában már előttem leírjátok azt, amit én is leírnék, pedig naponta minimum 10-szer feljövök az eurobarcára. A fórumot böngészve akadtam rá erre a topicra, nos, úgy gondoltam, én is írok valamit magamról, hátha érdekel valakit. Kelecsényi Viktóriának hívnak, 1993. január 10-én, 9:50-kor születtem. Szlovákiai vagyok, Galántán lakom (50 km-re keletre Pozsonytól, magyar határtól szintén kb. 50 km-re). 16 múltam, tavaly fejeztem be az általánost, most 1.-s gimnazista vagyok itt Galántán. Hogy hol folytatom, azt még nem tudom, gondolkodom valami fordítói, politikai, kommunikációs szakon, de ezt még ráérek eldönteni. Érdekel még továbbá a művészettörténet, a történelem és imádok olvasni. Focibolond vagyok. Ha jól emlékszem, valamikor 2004-ben a nagypapámmal leültem egy Barca-meccset nézni, és egyszerűen beleszerettem ebbe a csapatba. Így már a 2004-es portugáliai EB-döntő minden meccsét néztem, és szépen lassan megismerkedtem a lesszabállyal, szabadrúgásokkal, meg hogy hogy is van az a sárga lapokkal. Sokan azt hiszik, hogy csak „a helyes focisták“ miatt nézem a meccseket, de mindenkit megnyugtatok: értek hozzá. A Barcán kívül eddig még nem tudott megfogni más csapat, halálomig ennek a csapatnak fogok szurkolni. Van egy 12 éves öcsém, ő a Chelsea-nek szurkol, szóval nehéz az életem. :D Magamról még annyit, hogy egy nagyszájú, szókimondó, őszinte, néha makacs ember vagyok, szeretek új emberekkel megismerkedni, mindenki felé nyitott vagyok, legjobb tulajdonságom talán az, hogy nagyon tudok szeretni... Szeretek bulizni, pörögni egész nap, néha elmebeteg módjára bolondulni, vásárolni (hisz nőből vagyok...), és beszélgetni a barátaimmal, akik a legtöbbet jelentik nekem. Életcélom: semmi más, mint boldognak lenni, és megtalálni az élet értelmét. Jah, és majd 2 év múlva eltölteni pár hónapot Spanyolországban nyelvtanulás céljából. Hát ez lennék én (vagyis vicky.girl), köszönöm, hogy elolvastad!

U.I.: Rakott krumpli, ennyi! :lol:

Itt egy kép magamról: http://www.kepfeltoltes.hu/view/090130/ ... es.hu_.jpg

Testvéri szeretet azé' megvan: http://www.kepfeltoltes.hu/view/090130/ ... es.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/090130/ ... es.hu_.jpg
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.01.29. 13:32:56

grecki írta:Éne? :) Mert meglepődnék...
Nem-nem, Te ilyenkor grecki vagy, én a HFCB-s Marcira gondoltam. :)
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2009.01.29. 00:55:46

Drigo írta:
Varga Tamás írta:Dani!
Ez király!
Nagyon ügyes vagy!
Irigylem a tudásod, kedves Moderátor Úr! :lol:
Nekem nagyon tetszik. Hihetetlen.
Áldjon meg az Isten :!: :idea:
Jajj, dehogy az én tudásom, Marci alkalmazta ezt előszöt, legalábbis én tőle hallottam erről először de azóta is szívesen alkalmazom, nem akarom más babérjait leíratni, egyébként a http://letmegooglethatforyou.com/ oldalon bárki kedvére alkothat.
Éne? :) Mert meglepődnék...
Válasz küldése