Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.10.16. 02:13:02

Perrero írta:Hey!

Nokia 5800hoz kellene egy program amivel témákat tudnék KÖNNYEN csínálni. carbide.ui theme creator nem jó

Köszi!
http://www.zedge.net/theme-maker/
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2009.10.15. 20:22:05

hello

notebook vásárlás előtt állok,gondoltam kérek egy kis segítséget tőletek is :D

ezt néztem ki: http://www.notebookzone.hu/mid.php?l=AS ... &skod=2249

amennyire én értek hozzá ez jónak tűnik.Fontos volt a memória,videókártya,proci,vezeték nélküli net. Illetve a 6 cellás akksi az jó?
mert ehhez a részéhez nem nagyon konyítok :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2009.10.15. 19:40:08

mindorokke_barca írta:
Attya....
Üdv. Jogi dolgokba nem kivánok belefolyni, mert nem igazán vagyok jártas benne, viszont, amint torrestoni is említette: a táblák csak jelzésértékűek és a kresz szabályai alapján felülíródhatnak az útviszonyok függvényében. Úgy szól a törvény, hogy a sebességet az út és időjárási viszonyoknak megfelelően kell belőni, a táblán jelölt korlátozást nem meghaladva.
Amúgy az nem volt teljesen világos. A 90 ezer forint büntetést baleset okozásáért kaptad, vagy ez az orvosi ellátás fedezésére szabták ki?
igazából nem én kaptam meg a határozatot hanem az ügyvéd, de azt mondta h 70ezer bünti és + 20ezer egyéb költség.
Oké h nem az időjárási viszonyoknak megfelelően vezettem, de akkor is nem mentem többel mint 50, szóval nem halálos tempóban közlekedtem!!! Persze én vagyok a hibás mert én csúsztam meg, de azért érezzük már a súlyát annak h 50es táblánál 50el mentem ami nem 1 veszett tempó és így csúsztam meg és ezért 1évre elveszik a jogsim???!!!
Egyébként azt mondta 1ik ügyvéd h nonszensz h ennyire súlyos büntetést kaptam, szóval fellebbezek!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.10.15. 15:08:03

Attya....
Üdv. Jogi dolgokba nem kivánok belefolyni, mert nem igazán vagyok jártas benne, viszont, amint torrestoni is említette: a táblák csak jelzésértékűek és a kresz szabályai alapján felülíródhatnak az útviszonyok függvényében. Úgy szól a törvény, hogy a sebességet az út és időjárási viszonyoknak megfelelően kell belőni, a táblán jelölt korlátozást nem meghaladva.
Amúgy az nem volt teljesen világos. A 90 ezer forint büntetést baleset okozásáért kaptad, vagy ez az orvosi ellátás fedezésére szabták ki?
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2009.10.15. 14:47:59

már egyeztettem 1 rokonnal aki bojtárkodik éppen és ő is utánanéz h érdemes é pereskedni. Persze már van határozat, tárgyalás nélkül hozták ki ezt a büntetést, de én úgy gondolom h nem jogos a büntetés mértéke ezért gondoltam h megírom és várom a reakciókat! Ismerősöm részegen csinálta ugyanezt és ő kb ugyanezt a büntit kapta, szóval nem érzem a különbséget a büntetésben pedig mondom ö részeg volt és gyorsan ment!!!! A részletfizetési lehetőséget jó h mondtad, erre nem is gondoltam, köszi!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.10.15. 14:20:18

Attya írta:...


Szia!

Nos, egy-két dolgot megjegyeznék, hátha segítség.

Gondolom a levelet, vagyis a határozatot az illetékes sündisznóállomásról kaptad. Tehát itt még van két lehetőség: vagy elfogadod, kifizeted, vagy pereskedni kezdesz. Én az előbbit javallom, de hozzáteszem, előtte jó lenne egy ügyvéddel konzultálnod, hogy megtámadható-e érdemben a dolog, egyáltalán van-e értelme, vagy a legjobb, ha kifizeted, s egy évig nincs jogosítvány, utóbbin azt hiszem már sehogy sem változtathatsz.

Én azért gondolom, hogy nincs értelme ezzel tovább menni, mert a jegyzőkönyv támadhatatlan, de már elismerted a vétkességet, s csak további pénzkidobás lenne - ne legyen igazam.

Azonban részletfizetést talán lehet érni, nem tudom. Nekem még van egy új egy, másfél évvel ezelőtti csekkem gyorshajtásért, úgy, hogy három hónappal az incidens után kaptam kézbe, ez is több tízezres nagyságrend, de az akkori barátnőm édesanyja a kapitányságon dolgozott, s mondta, hosszú az átfutási idő, nem ez a legfontosabb számukra, van is egy bizonyos elévülési idő, tehát ha most nem megy zsebből kicsengetni az összeget, akkor még hónapokig lehet húzni, valószínűleg sallang- és gond nélkül.

Nagyjából ennyit tudok hozzáfűzni az alapján, amit leírtál, őszintén szólva nem is tudom mire gondoltál, mit vártál, egy konkrét válaszra amit elküldhetsz nekik, vagy másra, passz...

Sok szerencsét, na és utólag okosnak lenni könnyű: legközelebb inkább 30 legyen az az 50, a sebességet neked kell megválasztani, a tábla csak egy jelzés, még szerencse, hogy nem lett nagyobb baj! :wink:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2009.10.15. 13:32:30

Srácok ha vki otthon van büntető ügyben akkor az kérem reagáljon erre a levélre!!!!

Kb 1 éve volt 1 csúnya balesetem, 1 kanyarban kicsúsztam és a velem szembe jövő gépjárműbe belecsúsztam frontálisan, kocsim K.O és a másik autó is ( én vtam a hibás, elismertem, muszáj volt!!). Szerencse a szerencsétlenségben, h a másik kocsiban senkinek nem lett súlyos sérülése, nkm viszont a térdkalácsom kettétört! Utólag kiderült h a másik gépjárműben a jobb 1ben ülőnek kisujj ficama lett, ami 8 napon túli sérülésnek minősül és így feljelentés lett belőle hatóságilag!!!!!! 50 km/h-val lehetett menni az útszakaszon, és 50el mentem de sajnos megcsúsztam mivel az időjárási körülmények nem vtak megfelelőek, köd volt, vizes volt az aszfalt és a hőmérséklet 6-10 C volt kb. Szóval téli nyári gumi dilemma volt!

Ma jött a határozat h 1 évre a jogsimat elveszik és 90ezer Ft pénzbüntetés, pffffffff!!!

Aki kompetens ien ügyekben kérem szóljon hozzá, köszönöm!!!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.10.14. 19:13:06

valaki nagyon pro csinálhatna egy olyan frissítést (firmware) orion dvd 5000hc-hez, aminek jó a feliratkezelése :D ahol lenne feliratkontúr, esetleg fekete háttér...

mert így teljesen beleolvad a háttérbe,és kb nézhetetlen, addig marad a gép-tv összekötés a feliratos cuccoknál.

kösz :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.10.14. 18:06:32

kennyke04 írta:
LM10 írta:Uninstallálva van.De utána akkor mit kell?:D
pl.: http://download.chip.eu/hu/Wise-Registr ... 70586.html
nem ezt használtam, de szerintem ez segíteni fog ezen a problémán! Leírást érdemes elolvasni a progiról, mert tud problémát csinálni!
thx. Majd átküldöm neki.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.10.14. 18:04:07

LM10 írta:Uninstallálva van.De utána akkor mit kell?:D
pl.: http://download.chip.eu/hu/Wise-Registr ... 70586.html
nem ezt használtam, de szerintem ez segíteni fog ezen a problémán! Leírást érdemes elolvasni a progiról, mert tud problémát csinálni!
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.10.14. 17:45:47

kennyke04 írta:
LM10 írta:Üdv! Egyik ismerősöm is az "msn vírusban" szenved. Nemengedi neki telepíteni a 09-et. Vmi ilyesmit ír ki neki: a .. sorszám nem található ......"
Vki tudja mi a megoldás?
uninstalálni kell az előzőt, meg szerintem a registry fájl puculót is ráküldeni, az lehet a bibi...
Uninstallálva van.De utána akkor mit kell?:D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.10.14. 17:44:45

Olyan programot keresek, amivel akárki tud képet feltölteni a webszájtomra. Tud valaki ilyet? :oops:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.10.14. 17:22:33

LM10 írta:Üdv! Egyik ismerősöm is az "msn vírusban" szenved. Nemengedi neki telepíteni a 09-et. Vmi ilyesmit ír ki neki: a .. sorszám nem található ......"
Vki tudja mi a megoldás?
uninstalálni kell az előzőt, meg szerintem a registry fájl puculót is ráküldeni, az lehet a bibi...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.10.14. 17:00:42

Üdv! Egyik ismerősöm is az "msn vírusban" szenved. Nemengedi neki telepíteni a 09-et. Vmi ilyesmit ír ki neki: a .. sorszám nem található ......"
Vki tudja mi a megoldás?
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.10.14. 16:49:21

miihii írta:A telcsimmel van egy kis gubancom...
Egy SonyEricsson W580-ról van szó.Másfél napja beállt a navigombom.Ez azt jelenti,h egyedül jobbra tudok léptetni vele,semerre másra.Ez elég körülményessé teszi a menü(k)ben,egyebekben való léptetést.(Van,ahol tudom ugye használni a számokat,h ahányadik parancsot akarom,annak a számát beütöm és oké.De ez sem mindenhol jó...)
A kamerám sem okés így.Ha használnám,ezt írja:
"Fut egy másik alkalmazás.Zárja be azt és utána indítsa el a kamerát."

Nekem nem úgy tűnik,h futna vmi is a telcsin,legalábbis nem találok ilyet.

Vki tudna esetleg helpelni,h ez mi és h lehetne megoldani?
Hálás lennék! :wink:

vagy estleg szedd szét, és takarítsd ki magad. én mindig megcsinálom. igaz nekem csak k510i-m van, de az is josticos és mindig beragad a navigombja. vagy másik esetben nem is csinálja azt, amit szeretnék, hogy csináljon... szóval ha rossz, fogom és kitakaríom onnantól kezdve működik. :wink:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.10.14. 16:46:52

danikaa10 írta:
A másik megoldás, hogy ha van rá garanciád még vidd vissza.
Ha lenne,akkor nem is írtam volna be,egyből viszem vissza :wink:

Így meg kettőből viszem :D Gondoltam talán van vmi házi megoldás a problemre...
Am pár hete egyszer már csinálta ezt,de akkor kábé egy óra után megjavult.De most úgy néz ki,tartós a dolog. :cry:

Köszi,Srácok!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.10.14. 16:43:21

messi1918 írta:
miihii írta:A telcsimmel van egy kis gubancom...
Egy SonyEricsson W580-ról van szó.Másfél napja beállt a navigombom.Ez azt jelenti,h egyedül jobbra tudok léptetni vele,semerre másra.Ez elég körülményessé teszi a menü(k)ben,egyebekben való léptetést.(Van,ahol tudom ugye használni a számokat,h ahányadik parancsot akarom,annak a számát beütöm és oké.De ez sem mindenhol jó...)
A kamerám sem okés így.Ha használnám,ezt írja:
"Fut egy másik alkalmazás.Zárja be azt és utána indítsa el a kamerát."

Nekem nem úgy tűnik,h futna vmi is a telcsin,legalábbis nem találok ilyet.

Vki tudna esetleg helpelni,h ez mi és h lehetne megoldani?
Hálás lennék! :wink:
Hello!

A joystick hiba, az Sony Ericcson betegség, nekem nem is működik... Mindegyik haverom, akinek Sony Ericcsonja van, mondta, hogy rossz a joystick egy idő után. Azért hajrá, hátha a szervizbe tudnak neki vmit csinálni.
Nekem is Sonym van, és igaz még semmi baja se volt, de ez a hiba valóban nagyon gyakori. Egyik haveromnak van ugyan olyan telója mint neked, neki is ez volt a baj, sőt neki több gomb is elromlott, és hát nem volt olcsó mulatság, kb. egy 5000-ret 100% hogy fizetett.

A másik megoldás, hogy ha van rá garanciád még vidd vissza.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2009.10.14. 16:38:57

miihii írta:A telcsimmel van egy kis gubancom...
Egy SonyEricsson W580-ról van szó.Másfél napja beállt a navigombom.Ez azt jelenti,h egyedül jobbra tudok léptetni vele,semerre másra.Ez elég körülményessé teszi a menü(k)ben,egyebekben való léptetést.(Van,ahol tudom ugye használni a számokat,h ahányadik parancsot akarom,annak a számát beütöm és oké.De ez sem mindenhol jó...)
A kamerám sem okés így.Ha használnám,ezt írja:
"Fut egy másik alkalmazás.Zárja be azt és utána indítsa el a kamerát."

Nekem nem úgy tűnik,h futna vmi is a telcsin,legalábbis nem találok ilyet.

Vki tudna esetleg helpelni,h ez mi és h lehetne megoldani?
Hálás lennék! :wink:
Hello!

A joystick hiba, az Sony Ericcson betegség, nekem nem is működik... Mindegyik haverom, akinek Sony Ericcsonja van, mondta, hogy rossz a joystick egy idő után. Azért hajrá, hátha a szervizbe tudnak neki vmit csinálni.
..................................
bayo
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.07.06. 20:16:57

2009.10.14. 16:32:44

torrentkiller! bemész egy számítógépes boltba és veszel xy méter hálózatikábelt. én ugy csináltam az enyimét. nálunk métere 100 Forint
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.10.14. 16:10:05

Srácok kellene egy kis help
Na szal boxomat rá akarom kötni netre router megvan csak elég messze van egymástól a 2 eszköz. UTP kábellel gondoltam összekötni, csak hallottam olyant h az max 15 méter hosszú lehet kül már erősítő kell hozzá. Na a kérdésem az lenne h ez tényleg igaz? Egy szakavatott kolléga felvilágosíthatna :D
Ui: google nem működött mielőtt valaki is ezt benyögné, mivel 5 oldalon néztem és 5féle választ kaptam.
Köszi előre is...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2009.10.14. 15:31:32

miihii írta:A telcsimmel van egy kis gubancom...
Egy SonyEricsson W580-ról van szó.Másfél napja beállt a navigombom.Ez azt jelenti,h egyedül jobbra tudok léptetni vele,semerre másra.Ez elég körülményessé teszi a menü(k)ben,egyebekben való léptetést.(Van,ahol tudom ugye használni a számokat,h ahányadik parancsot akarom,annak a számát beütöm és oké.De ez sem mindenhol jó...)
A kamerám sem okés így.Ha használnám,ezt írja:
"Fut egy másik alkalmazás.Zárja be azt és utána indítsa el a kamerát."

Nekem nem úgy tűnik,h futna vmi is a telcsin,legalábbis nem találok ilyet.

Vki tudna esetleg helpelni,h ez mi és h lehetne megoldani?
Hálás lennék! :wink:



vidd szervizbe,minnél előbb..mert ha nem,egészen elromlik,használhatatlan lesz..és akkor nem ér semmit a szerviz sem (tapasztalatból tudom)...a kamerával nem tudom mi lehet a baj,de ha már szervizbe viszed...
am Asys,szurkolunk mindannyian,hogy sikerüljön...

a magánélet topic jó ötlet :lol:
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2009.10.14. 14:49:50

Mihii szerintem szerviz a legjobb. Ja jol tudom kitakaritjak, az lehet a baja. A kameraval pedig nem tom mi lehet.

Mas: A Photoshoppal hogy lehet megcsinalni, hogy a kep(Layer) jobban beleolvadjon a hatterbe? :?:
"And my heart will leave you never."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.10.14. 06:45:34

A telcsimmel van egy kis gubancom...
Egy SonyEricsson W580-ról van szó.Másfél napja beállt a navigombom.Ez azt jelenti,h egyedül jobbra tudok léptetni vele,semerre másra.Ez elég körülményessé teszi a menü(k)ben,egyebekben való léptetést.(Van,ahol tudom ugye használni a számokat,h ahányadik parancsot akarom,annak a számát beütöm és oké.De ez sem mindenhol jó...)
A kamerám sem okés így.Ha használnám,ezt írja:
"Fut egy másik alkalmazás.Zárja be azt és utána indítsa el a kamerát."

Nekem nem úgy tűnik,h futna vmi is a telcsin,legalábbis nem találok ilyet.

Vki tudna esetleg helpelni,h ez mi és h lehetne megoldani?
Hálás lennék! :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése