Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.20. 14:45:02

Köszi! Ahonnan én eddig szedtem feliratot ott nem volt. Ráadásul ahonnan a sorozatot "veszem", ott sem volt feltüntetve, h már lenne hozzá, pedig felszokták. Még egyszer ahogy mifelénk szokás "tyé" (Thank You :lol: )
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2009.12.20. 14:43:40

Fernando írta: 57-ből.
Hát nekem a 12 dühös ember ugrik be 57-ból. Top5 kedvencemben benne van az tuti. Szerintem zseniális, utánozhatatlan film.
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.12.20. 14:38:55

Fernando írta: Más: FlashForward rajongók! Nem tudja valaki, hogy a 10. részhez van-e már felirat. Már jó ideje kijött, de feliratot nem leltem hozzá. :oops:
www.hosszupuskasub.com
Keresőbe üsd be h "Flash forward" :wink:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.20. 14:29:40

A Huligánok tényleg nagyon jó film Elijah Wood-al. :wink:

Megnéztem ma az egyik személyes kedvencemet az Elvis Presley féle Jailhouse Rock-ot (magyar cím: Börtönrock) 57-ből. Hát mit ne mondjak engem még most is magával ragad a karaktere. Fantasztikus énekes volt és színész. :wink: 10/10! De ez nálam egyértelmű. Én elfogult vagyok.

Más: FlashForward rajongók! Nem tudja valaki, hogy a 10. részhez van-e már felirat. Már jó ideje kijött, de feliratot nem leltem hozzá. :oops:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2009.12.20. 02:54:37

Capon írta:
Fernando írta:2012 (2009):
Pozitívum: Hihetetlen jó látványtechnikai effektek, izgalmas jelenetek, jó szereposztás.
Negatívum: Ebből elég sok lesz... Elcsépelt témájú, unalmas helyenként. Ezt a történetet bele lehetett volna préselni nagyjából 1,5 órába is. Semmivel nem lett volna kevesebb a film. Ehelyett két és fél órás volt. Kimondottan olyan film, ami csak a számítógépes technológiával lett eladva. Gyorsan megcsinált, nagy hasznot hozó amerikai tömegfilm. Néhol vicces. Sírnak, ha egy-egy ember életét veszti, de mikor százasával hullanak az emberek Kalifornia felhőkarcolóiról a szemük nem rebben. Hiányzik kissé a döbbenet a dráma... Emberek! Mégis csak a világvégét játszottuk el... Meg mik ezek a bárkák... menjetek már a fenébe. Teli van állattal... ugyan már. Mikor szedték azokat össze. Csak föltűnt volna valakinek. Meg az is, hogy a világon körülbelül két tudós volt aki a jelekből meg tudta állapítani, hogy közeleg a pusztulás, csak nem jelentették be a népnek. És mit csinált a többi tudós? A pofájukba dőlt már minden épület, de ők csak malmoztak? Szánalmas Amerika centrikus pocsék szemét.

10/5.
:lol: :lol: Hát igen. Elég unalmas maga a film pedig halálra kéne izgulnunk magunkat alatta. Film végén mikor megláttam, hogy hatalmas hajókat építettek már meg sem lepődtem. Csak az a kérdés vetődött fel bennem, hova az anyjukba fognak kikötni azokkal a bárkákkal? A több ezer méteres hegyekben fognak kikötni vagy a pusztába kiraknak több ezer embert? na mindegy. csinálni akartak egy bazi nagy filmet csak kicsit ötlettelenre sikerült.
Megnéztem én is a 2012-őt hát ami a hosszát illeti erre tényleg igaz a mondás, hogy kevesebb több lett volna.... Helyenként tényleg unalmas, főként a végén a már millió filmben szereplő sztori...
Az ötlet viszont hogy hajókat építettek nem volt rossz, arra is magyarázatot ad a film, hogy mért nem derült fény a hajók építésére. Az állatos rész felesleges volt. Noé bárkájára és az újrakezdésre akartak utalni.
A látványelemek jók voltak, színészek, karakterek és zene átlagos, a sztori kissé sablonos egy pár helyen a sablont azért megtörik. Összességében egy 10/6-ot adnék rá, ha ez lenne az első katasztrófafilm amit láttam akkor magasabb értékelést kapna :)
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2009.12.20. 01:28:34

nem tud valaki egy linket a wolfman c filmről? amit nekem sikerült megszerezni az sajna tömörített és jelszóval védett :s
vagy ha netán lenne dorian gray-ről egy azt is örömmel venném!!!!
ha valaki tud segíteni akkor előre is köszönöm!
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2009.12.19. 21:46:45

Ezen a linken metnézhetitek magyarul a :Green Street Hooligans-t már volt tóla szó itt a fórumon.
off.: Augusztusban voltam Londonban és pont WHU-Milwall meccs volt de nem tudtam hogy ekkora rivalizálás van akkor el néztem volna arrafelé
-csak mint kíváncsi ember nem mint huligán- csak a másnapi sajtó volt tele a brutális verekedéssel.


http://www.yv.hu/play_a_video.html?auto ... 5eabd38bbb
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.12.19. 16:15:24

Nekem meg ez tetszett eddig a legjobban :D De nem vagyunk egyformák :wink: :D
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.19. 16:01:13

Nekem is az első kettő jött be eléggé. A többi már csak elcsépelt unalmas sztori egykét jó jelenettel. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.12.19. 15:57:55

LM10 írta:Megnéztem a halálos iram4-et. Nagyon nagy film! Nem olyan mint az eddigiek, hogy csak a versenyzésről szól szinte,hanem inkább átmegy akciófilmbe. Ez a rész volt szvsz az eddigi legjobb, és még lesz folytatás is.
ejj, de nem várom. :?
nekem már ez is meg a tokió bohóckodás is (főleg ez) erőltetett volt.
az első volt a legjobb szvsz. :wink:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.12.19. 15:55:58

Megnéztem a halálos iram4-et. Nagyon nagy film! Nem olyan mint az eddigiek, hogy csak a versenyzésről szól szinte,hanem inkább átmegy akciófilmbe. Ez a rész volt szvsz az eddigi legjobb, és még lesz folytatás is.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.12.19. 15:05:46

VIII.Henrik írta:Sajnos egyiken sem vagyok fent, de azért köszönöm Bányász!
Ja,hát gondolhattam volna.De lehetséges,h tudok segíteni rajtad.Küldök pü-t.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.12.19. 15:04:08

Sajnos egyiken sem vagyok fent, de azért köszönöm Bányász!
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.12.19. 14:59:19

VIII.Henrik írta:Segítséget szeretnék kérni a Karácsonyi vakáció című, Chevy Chase filmmel kapcsolatban. Keresem mindenhol az első szinkronváltozatát, de mindenhol csak a "Bobby Ewing-os (Csanó Zoltán)" változatot találom. Nekem tehát a Józsa Imre hangját tartalmazó változat kellene.

Úgy rémlik,h nekem az van meg, utánanézek,és írok majd. Ozsi
Ha jól tudom bithun meg ncoreon eredeti szinkronos van fent. :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.12.19. 14:36:25

Segítséget szeretnék kérni a Karácsonyi vakáció című, Chevy Chase filmmel kapcsolatban. Keresem mindenhol az első szinkronváltozatát, de mindenhol csak a "Bobby Ewing-os (Csanó Zoltán)" változatot találom. Nekem tehát a Józsa Imre hangját tartalmazó változat kellene.

Úgy rémlik,h nekem az van meg, utánanézek,és írok majd. Ozsi
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.12.19. 13:20:53

Fernando írta:A Faun labirintusa.... uuu. Az egy nagyon de nagyon jó film. Mindenkinek ajánlom én is. Eszméletlen hangulatos! :wink:
Csak spanyolul!Szigorúan csak spanyolul.Úgy az igazi a film. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.12.19. 12:31:51

ozsimiki írta:
Morminho írta:Törvénytisztelő Polgár.
A hétvégén láttam a moziba, és ha a Törés tetszett, ez még jobban fog. Nekem életem egyik legjobb filmje volt. Nálam sima 10/10.
:shock:

köszi az ajánlást :wink:

ez klasszisokkal jobb a Törésnél is, óriási film!

10/11 :D
Elég jó a film, bár nekem a vége nagyon átlagos lett. Egyszer viszont mindenképpen nézős. Talán egy erős 8-as.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.12.19. 10:05:56

Még nem láttam AT4-et és a Halálos iram 4-et. Sőt. Énmég az utolsó szamurájt sem láttam. Ezt a 3-at tervezem egyenlőre.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.19. 10:05:42

A Faun labirintusa.... uuu. Az egy nagyon de nagyon jó film. Mindenkinek ajánlom én is. Eszméletlen hangulatos! :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kompalor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.08.06. 11:44:15

2009.12.19. 10:02:20

LM10 írta:Srácok! Filmeket tudnátok nekem ajánlgatni :D Mind1 csak horrro ne legyen :D Vígjátéktól-a SCI-FI-ig minden jöhet. Filmhiányom van :D Legutóbb a Sötét lovag fogott meg :D
Én ezeket ajánlom:
Hetedik, Harcosok Klubja, Gran Torino,, A Faun labirintusa, A sólyom végveszélyben, A Bourne-trilógia, A boldogság nyomában, A Gyűrűk ura-trilógia, A hullám, A titkos ablak, A tökéletes trükk, Batman: kezdődik, Batman: a sötét lovag, Másnaposok, Futball faktor, Gladiátor, Mementó, A gépész, Ryan közlegény megmentése, Becstelen brigantyk, Start Trek, A forrás.
Kép
Kép
Kép
Visca El Barça! Sempre Barça! Més Que Un Club!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.12.19. 09:44:40

Srácok! Filmeket tudnátok nekem ajánlgatni :D Mind1 csak horrro ne legyen :D Vígjátéktól-a SCI-FI-ig minden jöhet. Filmhiányom van :D Legutóbb a Sötét lovag fogott meg :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.19. 07:10:42

Drigo írta:
miihii írta:Újabb pókeres filmmel jelentkezem.
Pókerpárbaj
Semmi különleges,de engem lekötött erre a másfél órára.

Annyi a bajom ezekkel,h nem sok újat tudnak felmutatni ezen a vonalon,így elég sablonos a bugi.És sztem bőven kitalálható a vége is...
De azért egynek nem rossz.Megvillantanak pár nagyágyút a filmben 8)
Pókeres témából többet nagyon nem is lehet kihozni. Ha "szakmaik" szeretnének lenni, azt a mozis közönség 100%-a aligha értené (aki értené, az úgysem moziba nézi, hanem leszedi otthon, hogy legyen mit nézni egy-egy session alatt), akkor meg ugye nem nagyon néznék, szóval nincs más, marad ez a sablonos "tündérmese". Max azt csinálják, mint ebben a filmben is, hogy hoznak néhány ismertebb figurát, bár nem tudom, hogy egy átlag nézőnek mit mondottak ezek a nevek.

Amúgy tényleg nézhető film, feltéve, ha az ember el tud vonatkoztatni attól, hogy a póker oldaláról nézve ez hatalmas baromság az egész :D
Hát igen.Igazából ez nem az a téma,amit sokszínűen elő lehet adni.Nincs túl nagy mozgástere a forgatókönyvnek,mivel nehéz lenne beleszőni kalandos dolgokat úgy,h ténylegesen a póker legyen a csapásirány.
Van a csalós vonal,amiről nem egy film készült,és nagyjából egykutya.Meg van ez a felfedezős téma,ami szintén nem újkeletű.Meg van a Maverick :lol:
Nekem a mélypont az a film volt (már nem emlékszem a címére :oops: ),amelyikben a kifejezéseket magyarították a szinkronban.Az elején már mutattak egy partit és eleinte nem is értettem,h miről beszélnek. :D Robbantó lap (égető),fordító lap (turn),folyó lap (river)...Ez igen durva volt ezekkel a csodálatos pókerkifejezésekkel,nagy játékos lehet a fordító :P
Sebaj,ettől függetlenül ezután is megnézem ezeket a múvíkat,mert ha nem is hagynak mély nyomot,egyszerinek jó szórakozás.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.12.18. 23:44:38

Morminho írta:
ozsimiki írta:Törés-hez hasonló is jöhet bármennyi.
Törvénytisztelő Polgár.
A hétvégén láttam a moziba, és ha a Törés tetszett, ez még jobban fog. Nekem életem egyik legjobb filmje volt. Nálam sima 10/10.
:shock:

köszi az ajánlást :wink:

ez klasszisokkal jobb a Törésnél is, óriási film!

10/11 :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.12.18. 22:53:34

miihii írta:Újabb pókeres filmmel jelentkezem.
Pókerpárbaj
Semmi különleges,de engem lekötött erre a másfél órára.

Annyi a bajom ezekkel,h nem sok újat tudnak felmutatni ezen a vonalon,így elég sablonos a bugi.És sztem bőven kitalálható a vége is...
De azért egynek nem rossz.Megvillantanak pár nagyágyút a filmben 8)
Pókeres témából többet nagyon nem is lehet kihozni. Ha "szakmaik" szeretnének lenni, azt a mozis közönség 100%-a aligha értené (aki értené, az úgysem moziba nézi, hanem leszedi otthon, hogy legyen mit nézni egy-egy session alatt), akkor meg ugye nem nagyon néznék, szóval nincs más, marad ez a sablonos "tündérmese". Max azt csinálják, mint ebben a filmben is, hogy hoznak néhány ismertebb figurát, bár nem tudom, hogy egy átlag nézőnek mit mondottak ezek a nevek.

Amúgy tényleg nézhető film, feltéve, ha az ember el tud vonatkoztatni attól, hogy a póker oldaláról nézve ez hatalmas baromság az egész :D
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.18. 22:36:32

Jön a karácsony. Ilyenkor rengeteg filmet nézek itthon. Már vásárlom is őket sorba ( :^o ).

Eddig:
Zombieland
Wonderful World
Börtönrock

Tervbe van még egy-két film. Szandi érdekelne hol bukkantál rá erre a filmre. Szívesen megnézném én is, csak sehol sem találom. A trailerét megnéztem. Egész aranyos kis filmnek tűnik.

Ami még soron lesz szerintem. A kedvenc rendezőm Tim Burton valamennyi filmjének/animációjának újranézése. Vasárnap lesz a TV-ben a Charlie és a csokigyár c. film. Ajánlós. :wink: Majd be kell szereznem a Halott menyasszonyt. Azt láttam már elég rég.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése