Testépítés, edzésprogramok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.03.26. 19:00:28

Az átverés egyértelmű... Azt írja a fószer, hogy előtte évekig hiába próbálkozott, keményen edzett stb.. nem lett igazán eredménye.. Nem lett igazán eredménye?? :lol: Az az előtte feliratú test soha nem látott konditermet ebben biztos vagyok.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.26. 18:51:45

Ez egy hülyeség.
Ne vegyétek be.
Eleve,nézzétek meg a kommenteket,magyarul vannak,közben meg amcsi csávók képei vannak kint.
A másik,hogy lehúzás.Az igaz hogy az első adagért csak minimális összeget kell fizetni,utána viszont kéretlenül küldik időnként az újabb adagokat,amikért már teljes árat kérnek,illetve emelnek le pénzeket a bankkártyákról.

Átverés az egész.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.03.26. 18:46:16

CartmanBarca írta:Mi erről a véleményetek?
http://www.hollywood-workout.org/hu/?c=c&k=hu
Érdekesen hangzik, vajon ez télleg így működik?

Nehezen tudok hinni az ilyen szerekben és ebbe az előadás módba ahogy bereklámozta ez a srác is a honlapon.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Zsoltu92
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.02.06. 15:12:43

2010.03.26. 18:14:29

Én nem hiszek semmiféle szerben :) Szerintem sokkal jobb érzés úgy a tükörbe nézni, hogy vért izzadsz edzés közben és látod a hatását. Nekem van egy egyszerű kondigépem kicsit több, mint egy éve. Persze nem olyan gyors a fejlődés, mint a szerekkel. Jelenleg 38-as karom van 17évesen úgy, hogy nem gyúrtam már kb. egy két hónapja. Hasizomra nem tudtok valami jó ötletet? :D Mert felülések nagyon unalmasak. :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.03.26. 17:56:25

CartmanBarca írta:Mi erről a véleményetek?
http://www.hollywood-workout.org/hu/?c=c&k=hu
Ebbe mi az a bazi nagy csoda?Hollywood-i, ja...

Ennél is szert kell szedned,attól leszel kilökve...
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.03.26. 17:56:09

CartmanBarca írta:Mi erről a véleményetek?
http://www.hollywood-workout.org/hu/?c=c&k=hu
Ez: :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2010.03.26. 17:48:47

Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.25. 19:04:20

istyke6 írta:

1.Kiontod az 1 kg port az asztalra :D
2.Felosztod azt 10 egyforma kis csomora , ami 100-100 g.
3.A kis csomokat felezed, az 50 g, 15 g elteres mar nem szamit sztem :P.
A kis rakasokat belerakod zacskokba es csokolom.
4. Na jo , hujultem. :D :lol:
Nem rossz,de ennél egyszerűbb megoldás kéne:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.03.25. 18:53:10

csababarca írta:Sziasztok.

Elkezdtem egy kis izmot pakolni magamra.
vettem ilyen tömegnövelőt,hogy hatékonyabban menjen.
No már most,azt írják a tasakon (1 kg-s) hogy egy adaghoz 5 mérőkanál 65 gr port keverjünk össze 450 ml tejjel/vízzel.
A kérdésem,hogy ha nem adtak hozzá ilyen mérőkanalat,akkor hogy állapítsam meg a 65 grammot?mennyi az kb?
Mert a konyhai mérleg nem mér ilyen kicsit.

előre is köszi.

1.Kiontod az 1 kg port az asztalra :D
2.Felosztod azt 10 egyforma kis csomora , ami 100-100 g.
3.A kis csomokat felezed, az 50 g, 15 g elteres mar nem szamit sztem :P.
A kis rakasokat belerakod zacskokba es csokolom.
4. Na jo , hujultem. :D :lol:
I <3 FCB
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.25. 18:22:26

Sziasztok.

Elkezdtem egy kis izmot pakolni magamra.
vettem ilyen tömegnövelőt,hogy hatékonyabban menjen.
No már most,azt írják a tasakon (1 kg-s) hogy egy adaghoz 5 mérőkanál 65 gr port keverjünk össze 450 ml tejjel/vízzel.
A kérdésem,hogy ha nem adtak hozzá ilyen mérőkanalat,akkor hogy állapítsam meg a 65 grammot?mennyi az kb?
Mert a konyhai mérleg nem mér ilyen kicsit.

előre is köszi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.03.10. 21:23:55

Attya írta:Köszi az infót de most olvastam vmi ujjat! HST módszer, te hallottál erröl?!!

Azt hiszem ez nagyon jó, és elég modern mivel a legfrissebb kutatások eredményeire hagyatkozik, szóval ezt fogom most megvalósítani!
Nos az ilyen edzéstervekre ajánlni tudom neked ezt az oldalt: http://body.builder.hu de konkrétan ír a hst edzésről is nem tudom hogy milyen még nem olvastam utána de ezt te is megteheted ezen a oldalon: http://body.builder.hu/edz_hst.htm4 Am amit a body builder lehoz azok általában jók szoktak lenni eléggé jó kis oldal sok szakértelemmel.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2010.03.10. 19:50:01

bowlinggolyo írta:
Attya írta:Vélemények??!! És ha vkinek van vmi jól bevált intenzív tömegnövelő edzésterve azt szívesen fogadom, előre is köszönöm a segítséget!
Először is a naponta edzés tényleg nem tesz jót az izmoknak,mert nem tudnak megpihenni ezért 1-2 nap pihenés mindenképp kell.Tömegnöveléshez először is nézd meg hogy mennyi a napi fehérje beviteled (mert abból lesz majd később az izom) A napi ajánlott bevitel 0,8-2g/testtömegindex (ezt itt megtudod nézni). A táplálékokban lévő fehérjéről itt tájékozódhatsz.Érdemes olyan táplálékot bevinni amiben kevés a zsír így szépen tud majd fejlődni az izmod.Ha nem tudod bevinni a szükséges napi fehérje mennyiséget úgy hogy ne vigyél be sok zsírt akkor érdemes fehérjét vásárolnod a legközelebbi gyúrós boltban.Ez tiszta fehérje belekevered a tejbe és szinte zsír bevitel nélkül fokozhatod fehérje beviteled.A különböző gyakorlatok közti időkülönbséget csökkenteni kell 1-1,5 percre ezt mondják az "ideálisnak". Tömegnövelő edzéseket itt találsz.

Sok sikert és jó tömegnövelést!

Üdv Szabi
Köszi az infót de most olvastam vmi ujjat! HST módszer, te hallottál erröl?!!

Azt hiszem ez nagyon jó, és elég modern mivel a legfrissebb kutatások eredményeire hagyatkozik, szóval ezt fogom most megvalósítani!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.03.10. 19:21:28

Attya írta:Vélemények??!! És ha vkinek van vmi jól bevált intenzív tömegnövelő edzésterve azt szívesen fogadom, előre is köszönöm a segítséget!
Először is a naponta edzés tényleg nem tesz jót az izmoknak,mert nem tudnak megpihenni ezért 1-2 nap pihenés mindenképp kell.Tömegnöveléshez először is nézd meg hogy mennyi a napi fehérje beviteled (mert abból lesz majd később az izom) A napi ajánlott bevitel 0,8-2g/testtömegindex (ezt itt megtudod nézni). A táplálékokban lévő fehérjéről itt tájékozódhatsz.Érdemes olyan táplálékot bevinni amiben kevés a zsír így szépen tud majd fejlődni az izmod.Ha nem tudod bevinni a szükséges napi fehérje mennyiséget úgy hogy ne vigyél be sok zsírt akkor érdemes fehérjét vásárolnod a legközelebbi gyúrós boltban.Ez tiszta fehérje belekevered a tejbe és szinte zsír bevitel nélkül fokozhatod fehérje beviteled.A különböző gyakorlatok közti időkülönbséget csökkenteni kell 1-1,5 percre ezt mondják az "ideálisnak". Tömegnövelő edzéseket itt találsz.

Sok sikert és jó tömegnövelést!

Üdv Szabi
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2010.03.10. 19:00:53

Srácok vna 1 kérdésem oantol aki kompetens ebben!

Elég régen elkezdtem kondizni itthon ( fekvőtámasz, húzódzkodás, súlyzózás...stb) kb oan gyakorlatokat amikhez nem kellett kondiba mennem!
Szóval már pár éve csinálom kisebb nagyobb megszakításokkal, közben pedig fejlesztettem a "házi kondimat! csináltam 1 csigás kis emelőt amin tudok többféle gyakorlatot csinálni, szereztem 1 fekpadot ...stb és így egész komoly felszerelésem lett mostanra!

Mivel elég sok szabadidőm van mostanában így szinte minden nap edzek, és elég sokat!
De azt vettem észre h már nem fejlődök, és most kezdtem csak utána olvasni a dolgoknak h lehet nem hagyok elég időt a regenerálódásra?!!

Olvastam 1 oan cikket h elég lenne heti 3szor edzenem de nagyon intenzíven, ami azt jelenti h nagy súlyok és max 1-1,5 perces pihenési idők ( én vmikor 3-5 percet is pihenek).

Vélemények??!! És ha vkinek van vmi jól bevált intenzív tömegnövelő edzésterve azt szívesen fogadom, előre is köszönöm a segítséget!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.03.07. 20:15:49

Messinho10 írta:Hali!
Segítségeteket szeretném kérni!
Érdekelne, milyen fogyást segítő tippeket tudnátok adni? térdsérülés miatt nem tudtam sportolni :cry: kb. 1 hónapig, (csak kondiba járok heti 3x) és elkezdett egy kis súlyfelesleg feljönni. ezzel kapcsolatban érdekelnének tippek.
Előre is köszi!!!
:cry:
Nos a legjobb edzés forma a zsírégetésre az aerob edzés, erről bővebben olvashatsz itt ha az aerob edzés miatt elkezd savasodni az izmod ami a velejárója és nem éred el vele a kívánt hatást érdemes elmenni egy ételkiegészítőket forgalmazó boltba és tanácsot kérni. De ha nem fogysz eleget az attól lehet mert nem jó az étrended vagy nem megfelelő az edzés ha ezek rendben vannak akkor biztosan kapsz majd vmilyen zsírégető ételkiegészítőt.Leggyakrabban az L-Karnitin nevű készítményt ajánlják de érdemes kikérni a véleményét több értő embertől.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bowlinggolyo 2010.03.10. 19:24:52-kor.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Messinho10
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.03.07. 19:50:21

2010.03.07. 19:59:11

Hali!
Segítségeteket szeretném kérni!
Érdekelne, milyen fogyást segítő tippeket tudnátok adni? térdsérülés miatt nem tudtam sportolni :cry: kb. 1 hónapig, (csak kondiba járok heti 3x) és elkezdett egy kis súlyfelesleg feljönni. ezzel kapcsolatban érdekelnének tippek.
Előre is köszi!!!
:cry:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.23. 19:50:21

Daffy!

Én azt tanácsolom, hogy googlebe írd be nyugodtan hogy edzőterem az 5. kerben vagy valami hasonlót :oops: És ki ad majd valami használhatót ott vagy a környéketeken.

Azért biztos nem fognak csúfolni, mert kezdő vagy. Nem ovodások járnak le, hanem férfiak és nők, akik szintén elkezdték valamikor. Én eddig cska azt tapasztaltam, hogy odajönnek és segítenek. Mind a gyakorlatok helyes végzésében, mind a súly visszatételénél :D

Szóval internet, és összehasonlítgatod a termeket. Vagy le is mehetsz néhány helyre egy egy alkalomra. Megnézed, megfelel-e társaságban és árban egyaránt.
Kép
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.19. 17:15:33

Hát igen a mértékletesség nagyon fontos. Bár én észre vettem h amióta olyan étrendet eszem amiben nem szerepel a kenyér(nem a teljes kiőrlésű hanem a másik), azóta ha egy szeletet megeszem a bolti fehér kenyérből akkor eltelítődik a gyomrom és 5-6 órán át nem leszek olyan éhes ami viszont egy megtévesztés a szervezetnek mivel 3-4 óránkánt energiát kellene bevinni. Szóval ha az ember rááll arra h nem eszik kenyeret, és utána mégis eszik pár alkalommal akkor érezheti a bizonyítékát annak h a kenyér felfúj, eltömít és nekem személy szerint rosszul is esik utána a mozgás. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.19. 13:31:31

balazsfoci írta:LG!


Te sem szoktál túl nagy okosságokat írni, de nem is ez a topik témája.

Viszont. Őseink nem ezt a kenyeret ették, mert a mai kenyérben szinte nem találsz természetes anyagot a liszten kívül, bár az is finomított, feldolgozott. "Őseink" korában nem nyomták tele adalékanyaggal meg tartósítószerekkel a kajákat,mint manapság, ami nem öli meg az embert de hosszútávon igenis kárt okoz a szervezetben. Szóval a mai kenyér adalékanyagok, E-k és tartósítószerek halmozata. A teljes kiőrlésű kenyérben is van tartósítószer biztos, de jóval kevesebb, mint a sima kenyérben. Ráadásul meg pont ott élsz(Magyarországon) ahol a túlsúlyos emberek aránya igencsak magas, így nem kell messzire menned azért h lássad hogy miért mondom hogy a kenyér sz.ar :roll: Mindenki kenyérrel, zsömlével, kiflivel meg a péksüteményekkel üti el az éhségét, így meghíznak és ezért vannak a szív és érrendszeri betegségek. Biztos vagyok benne h a kempó edződ sem zabálja magát tele minden nap kenyérrel, hanem sokkal egészségesebben táplálkozik. Ha nem így van akkor nem hiteles.
Most pozitívan csalódtam benned, mert meglepően normális, és korrekt választ adtál.

Ráadásul a nézőpontjaink is közelednek. Abban egyet értünk, h a kenyérzabálást nem szabad túlzásba vinni, de azt tartom, h mértéktartással a sima kenyeret is lehet fogyasztani úgy, h az egészség ne károsodjon. Sőt, sztem mindenből lehet fogyasztani, csak a mennyiségre kell vigyázni.
„Mértékletesnek kell lenni az edzések és az ételek tekintetében is. Ha például túl sokat edzel egy nap, akkor másnapra elmegy az egésztől a kedved.
Nem hiszek a fogadalmakban. Ha valamire egyszer azt mondod, hogy „Nem, ezt nem tehetem meg”, akkor folyton az fog járni a fejedben, hogy mégis megtedd. Én inkább a mértékletességre szavazok. Ha például bort szeretnék inni, akkor iszom, de csak egy pohárral. Ha megkívánom a csokit, akkor eszem, de csak egy darabkát.”
Az idézet egy pankrátor dívától, Mariától származik. Neki ugye nem csak az erőnlétére, de a szépségére is vigyáznia kell. Sztem nagyon jól áll hozzá, jobb mértékletesség, mintha vmit, amit amúgy szeretünk teljesen eldobunk magunktól.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.19. 10:14:25

LG!


Te sem szoktál túl nagy okosságokat írni, de nem is ez a topik témája.

Viszont. Őseink nem ezt a kenyeret ették, mert a mai kenyérben szinte nem találsz természetes anyagot a liszten kívül, bár az is finomított, feldolgozott. "Őseink" korában nem nyomták tele adalékanyaggal meg tartósítószerekkel a kajákat,mint manapság, ami nem öli meg az embert de hosszútávon igenis kárt okoz a szervezetben. Szóval a mai kenyér adalékanyagok, E-k és tartósítószerek halmozata. A teljes kiőrlésű kenyérben is van tartósítószer biztos, de jóval kevesebb, mint a sima kenyérben. Ráadásul meg pont ott élsz(Magyarországon) ahol a túlsúlyos emberek aránya igencsak magas, így nem kell messzire menned azért h lássad hogy miért mondom hogy a kenyér sz.ar :roll: Mindenki kenyérrel, zsömlével, kiflivel meg a péksüteményekkel üti el az éhségét, így meghíznak és ezért vannak a szív és érrendszeri betegségek. Biztos vagyok benne h a kempó edződ sem zabálja magát tele minden nap kenyérrel, hanem sokkal egészségesebben táplálkozik. Ha nem így van akkor nem hiteles.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.02.18. 20:39:49

Sziasztok
Én is szeretnék eljárni gyúrkálni egy picit. 5.kerületben tudtok valami termet,ahova érdemes befizetni(nincsenek bunkók)? Azt nem szeretném,hogy piszkáljanak,mert kezdő vagyok,viszont csak egyedül tudok járni,így mindenképp kell segítség. Az edzettségi fokomról ha számít: 181 cm 75kg 17év foci,kosár,judo. köszi előre is a javaslatokat
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.18. 16:32:04

balazsfoci írta:
LG írta:Szeretem ezt a fórumot, mert itt az emberek többsége nagyon bölcs :lol: , és minden nap tanulok vmi új bölcsességet. :lol:
Te biztos személyi edző lehetsz, ha ilyen rohadt okos vagy. Nekem ugyanis személyi edző nem mondta h egyek kenyeret. Hozzáteszem nem a teljes kiőrlésű kenyérről beszélek. Egy szakembernek jobban hiszek mint egy ilyen jöttment nethuszárnak mint te. :wink
Ugyan már, nem kell ehhez személyi edzőnek lenni, csak egy kicsit gondolkodni. Az őseinknek az a kenyér volt az alaptápláléka, amelyet te sz.arnak nevezel. De még ma is ezt eszik a legtöbben, és senki nem hal bele. És megnyugodhatsz, h a sikeres sportolók közül is sokan fogyasztják ezt a "csúnyát próbáltam írni". Nekem pl. nincs személyi edzőm, ilyenekre nincs szükségem, de a kempo edzőm, aki mellesleg vb, nekem soha nem mondott olyat, h ne egyel kenyeret. Sőt, én már őt is láttam, h ette ezt "csúnyát próbáltam írni". Lehet, h vmivel egészségesebb a teljes kiőrlésű kenyér, de nem hinném, h ez befolyásolhatja vkinek a teljesítményét. Esetleg, ha vki fogyni akar, annak lehet hasznos.
De ha vki azt mondja, h a kenyér az sz.ar az ne számítson már dicséretre.
Azt meg hozzá tenném, h nem ez az első hülyeséged a fórumon, igazából a sok baromságodból, amit főleg a Ronaldinho meg az Ibra topicban alkotsz már lehetne egy topicot nyitni. Ezek után miért is vennélek komolyan? Persze, láthatod, h még veled is emberi hangnemben beszélek, bár nem vagyok benne biztos, h sok értelme van. :roll:
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.18. 09:34:34

LG írta:Szeretem ezt a fórumot, mert itt az emberek többsége nagyon bölcs :lol: , és minden nap tanulok vmi új bölcsességet. :lol:
Te biztos személyi edző lehetsz, ha ilyen rohadt okos vagy. Nekem ugyanis személyi edző nem mondta h egyek kenyeret. Hozzáteszem nem a teljes kiőrlésű kenyérről beszélek. Egy szakembernek jobban hiszek mint egy ilyen jöttment nethuszárnak mint te. :wink
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.17. 16:13:45

Képzeljétek ma vittem suliba vajasszart szalámival.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.17. 15:51:29

A foci többet ér mint a gyúrás amúgy meg (nem a test építés szempontjából, hanem alapból Very Happy
Akkor a focisták miért edzenek, ha már foci magában olyan fú de sokat ér? :D Sztem csak magától a focitól nem lesz olyan fú de jó kondiban senki, kellene oda más gyakorlatok is, akár kondizás is, persze nem túlzásba vinni.
mert amit a boltban kapsz kenyeret az nem kenyér hanem sz.ar.
Szeretem ezt a fórumot, mert itt az emberek többsége nagyon bölcs :lol: , és minden nap tanulok vmi új bölcsességet. :lol:
Válasz küldése