Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Junior Gong
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.02.06. 13:35:46

2010.06.09. 22:06:40

Fernando írta:Néztem pár filmet én is mostanában:

Rock, fű, motor:
Egy angol vígjáték. 2008-as film, egyszer nézhető. Füves, haluzós, röhögős film, de nem volt egy nagy cucc. 10/5.

Túl jó nő a csajom:
A legrosszabb sablon film amit mostanában láttam. Maga az alapsztori unalmas, egy-két jó poén van benne, de nem jött be túlságosan. Szerintem a csaj barátnője sokkal jobban nézett ki.
10/5

Dextert pedig most folytatom nemsokára. Negyedik évad 6. rész jön.
Ezek a füves filmek már nagyon erőltetettek kezdenek lenni.Sőt mostanában majdnem minden filmben felbukkan minimum egy bigi.Mult héten néztük a b.nőmmel az egyszerűen bonyolultat abba is volt ganjás jelenet.(amin eléggé meglepődtem)
Jó füves film az a Fűretépni szabad és a next friday.Sorozatban meg gondolom úgy is mindenki vágja,hogy a Weeds.
IMÁDOM A BARCÁT már 11éve
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.09. 21:50:25

Néztem pár filmet én is mostanában:

Rock, fű, motor:
Egy angol vígjáték. 2008-as film, egyszer nézhető. Füves, haluzós, röhögős film, de nem volt egy nagy cucc. 10/5.

Túl jó nő a csajom:
A legrosszabb sablon film amit mostanában láttam. Maga az alapsztori unalmas, egy-két jó poén van benne, de nem jött be túlságosan. Szerintem a csaj barátnője sokkal jobban nézett ki.
10/5

Dextert pedig most folytatom nemsokára. Negyedik évad 6. rész jön.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.09. 21:48:55

Junior Gong írta:http://www.youtube.com/watch?v=QMX_bAQqlBo

A mortal kombat-ot újra forgatták remélem jobb lesz mint a régebbiek.
Ez még csak egy kis bemutató anyag amit Kevin Tancharoen készített a WB-nek, még nem nem a filmből vannak a részletek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Junior Gong
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.02.06. 13:35:46

2010.06.09. 21:45:57

Theo írta:Hétvégén néztem pár filmet, amit csajjal lehet nézni.

Exférj Újratöltve: Hát bealudtunk rajta, de lehet mondani, hogy későn néztük, de akkor sem egy nagy szám film.

Hova lettek Morganék?: Nem rossz film, csajjal nézhető, elmegy.

Túl jó nő a csajom: nagyon jó volt a beharangozója, elég durva a csaj benne, ez sem rossz, van benne pár jó poén, megnézhető szintén, de ne számítsunk sokra.

Anyám új pasija: Hazafele vonaton néztük, a film végén hangosan sírva röhögtünk, az egész vonat minket nézett :D Jó kis vígjáték, Antonio Banderassal, aki a szokásos rosszfiús csajozós szerepét játssza, jó csavarokkal a film végén :) a film utolsó jelenete az egyik legjobb, amit mostanában láttam vígjátékban :D
Theo a csajodat inkább mással szórakoztasd mint ilyen filmekkel,legyen több figi-figi és kevesebb film :wink: :lol:
Amúgy nálam a hova lettek morganék egy nagyon nagy f.s
IMÁDOM A BARCÁT már 11éve
Avatar
Junior Gong
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.02.06. 13:35:46

2010.06.09. 21:41:28

http://www.youtube.com/watch?v=QMX_bAQqlBo

A mortal kombat-ot újra forgatták remélem jobb lesz mint a régebbiek.
IMÁDOM A BARCÁT már 11éve
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.06.09. 19:36:52

Pótoltam egy óriási kimaradásom: A tűzben edzett férfi

egyszerűen zseniális, 10/10

egy nem oly régi filmet is megnéztem Nicolas Cage (nagy kedvencem) főszereplésével, Mocskos Zsaru - New Orleans utcáin, nekem nem tetszett, bár magát a karaktert jól alakította, de olyan semmilyen érzetem volt a filmmel kapcsolatban.

10/4.5
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.09. 16:26:18

Nah picit duplázok megint.

Most tartok a 4. évad felénél. 6. rész jön. A harmadik elég gyenge volt, meg kezd picit uncsi lenni, hogy minden évadban 1 gyilkost kergetnek, évad végén elkapják, történik valami jön egy monológ és vége. Nem az igazi. Az első 2 oké volt, de reménykedtem, hogy a 3. más lesz. Mindegy, meglehetett nézni. A negyedik eddig jobb. Szerintem még hajnalig beadárol, ha nekikezdek 8-kor az utsó 7-nek. :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.07. 19:21:32

Fecooo írta:
Fernando írta:Dexter 3. évad közepénél tartok... eddig ez a legrosszabb évad. Valahogy unalmas, nem történik semmi, érdekes, de egyben furcsa fordulatok is. Persze nagyszerű dolog végignézni egy rideg sorozatgyilkos érzéseinek a fejlődését, de ez 12 órán át nem igen tud lekötni.
nyugi, mondtuk előre, h ez a leggyengébb évad, bírd ki, utána a 4. évad le kell, h nyűgözzön, ahogy eddig mindenkit ;)
Nem azt mondom, hogy rossz, csak jobb volt az első kettő. Főleg az első. A hűtőkocsis gyilkos. Bár azt is picit elcseszték ilyen ökörséggel, hogy Rudy a bátyja, de senki se tudta, csak ők. Á. Mindegy este nézem tovább, ha lejön a többi. Ahogy jön, nézem is :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.06.07. 19:13:28

Fernando írta:Dexter 3. évad közepénél tartok... eddig ez a legrosszabb évad. Valahogy unalmas, nem történik semmi, érdekes, de egyben furcsa fordulatok is. Persze nagyszerű dolog végignézni egy rideg sorozatgyilkos érzéseinek a fejlődését, de ez 12 órán át nem igen tud lekötni.
nyugi, mondtuk előre, h ez a leggyengébb évad, bírd ki, utána a 4. évad le kell, h nyűgözzön, ahogy eddig mindenkit ;)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.07. 18:50:14

Dexter 3. évad közepénél tartok... eddig ez a legrosszabb évad. Valahogy unalmas, nem történik semmi, érdekes, de egyben furcsa fordulatok is. Persze nagyszerű dolog végignézni egy rideg sorozatgyilkos érzéseinek a fejlődését, de ez 12 órán át nem igen tud lekötni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.07. 06:28:36

ozsimiki írta:
Fernando írta: Én viszont nagyon. Szeretem a Dextert is, tűkön ülök, most tartok a 2. évad zárórésze előtt. Alig várom már mi lesz, de azért azt el kell ismerni, hogy fordulatban, életszerűségben, izgalomban és színészi teljesítményben jobb a Szökés. (Dexter-ben C. Hall-on kívül nem nagyon láttam olyat aki Oscar-t érdemelne).
Szökés tény,h más kategória,de szerintem kategórián belül is kicsit jobb a Dexter,pedig szökést is nagyon szerettem.

színészi teljesítmények:

szökésben sem voltak szerintem sokan akik annyira kiemelkedtek, szerintem csak T-bag hozta zseniálisan a karakterét, többi sem volt rossz,de nem is az a "hű az anyját" kategória. szerintem. viszont ettől függetlenül a kedvenceim közt van az a sorozat is.
Kár vitatkozni kinek mi tetszik jobban. Dexter kategóriáján belül? Elég elvont kategóriája van ott kezdődik. Krimi ahol a gyilkos a főhősünk? :D Nem hátköznapi. Mindegy. Amúgy a szökésben igen T-bag, aki hatalmas, és Mahone aki nekem a másik személyes kedvenc színészem volt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.06.07. 01:19:02

kurdt írta:Mondok egy viccet: jó film egy kereskedelmi tévén! :lol:

Az a poén, hogy ez most nem vicc, 00:20-tól a TV2 eredeti nyelven, felirattal adja a Full Metal Jacket, magyarul Acéllövedék című Kubrick-filmet. A film valami egészen zseniális (abszolút 10/10) és ritkán van ilyen jó film a tv-ben, ráadásul nem is olyan vészesen későn.
Tehát aki fennmarad, az feltétlen nézze meg és nem fog csalódni!
Adom.
Én is láttam már párszor,de újból megnézem,főleg oridzsi hanggal.A kiképzőt csak így lehet kiélvezni igazán 8)
Aki nem látta,nézi az bánhatja és pótolandó feltétlenül!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.06.07. 00:25:01

Fernando írta: Én viszont nagyon. Szeretem a Dextert is, tűkön ülök, most tartok a 2. évad zárórésze előtt. Alig várom már mi lesz, de azért azt el kell ismerni, hogy fordulatban, életszerűségben, izgalomban és színészi teljesítményben jobb a Szökés. (Dexter-ben C. Hall-on kívül nem nagyon láttam olyat aki Oscar-t érdemelne).
Szökés tény,h más kategória,de szerintem kategórián belül is kicsit jobb a Dexter,pedig szökést is nagyon szerettem.

színészi teljesítmények:

szökésben sem voltak szerintem sokan akik annyira kiemelkedtek, szerintem csak T-bag hozta zseniálisan a karakterét, többi sem volt rossz,de nem is az a "hű az anyját" kategória. szerintem. viszont ettől függetlenül a kedvenceim közt van az a sorozat is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.07. 00:02:06

Nah végeztem a 2. évaddal. Most mondjam azt hogy jobb befejezést is el tudtam volna képzelni egy várható Lila féle piromániánál. Nem baj, tetszett. Összességében picit gyengébb volt az 1. évadnál, de abszolút nézhető. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.06.06. 23:55:02

Mondok egy viccet: jó film egy kereskedelmi tévén! :lol:

Az a poén, hogy ez most nem vicc, 00:20-tól a TV2 eredeti nyelven, felirattal adja a Full Metal Jacket, magyarul Acéllövedék című Kubrick-filmet. A film valami egészen zseniális (abszolút 10/10) és ritkán van ilyen jó film a tv-ben, ráadásul nem is olyan vészesen későn.
Tehát aki fennmarad, az feltétlen nézze meg és nem fog csalódni!
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.06. 23:14:40

Nemtom nálam a Szökés első két évad után kifulladt. Dextert viszont kegyetlen mód bírom. Várom az 5. évadot.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.06.06. 23:12:13

Fernando írta: Én viszont nagyon. Szeretem a Dextert is, tűkön ülök, most tartok a 2. évad zárórésze előtt. Alig várom már mi lesz, de azért azt el kell ismerni, hogy fordulatban, életszerűségben, izgalomban és színészi teljesítményben jobb a Szökés. (Dexter-ben C. Hall-on kívül nem nagyon láttam olyat aki Oscar-t érdemelne).
várd ki a 4. évadot, mert abban M.C.H mellett lesz egy másik nagyágyú... ;)
szóval ne hamarkodd el a kijelentéseidet ;)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.06. 23:08:39

szajko írta:
Fernando írta:Nem ugyanaz a ketagória.
Tudom,hogy nem ugyanaz...

De én speciel azért mondom,hogy veri,mert nem szeretem a szökést.
Én viszont nagyon. Szeretem a Dextert is, tűkön ülök, most tartok a 2. évad zárórésze előtt. Alig várom már mi lesz, de azért azt el kell ismerni, hogy fordulatban, életszerűségben, izgalomban és színészi teljesítményben jobb a Szökés. (Dexter-ben C. Hall-on kívül nem nagyon láttam olyat aki Oscar-t érdemelne).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Theo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2005.05.25. 14:53:07

2010.06.06. 22:58:43

Hétvégén néztem pár filmet, amit csajjal lehet nézni.

Exférj Újratöltve: Hát bealudtunk rajta, de lehet mondani, hogy későn néztük, de akkor sem egy nagy szám film.

Hova lettek Morganék?: Nem rossz film, csajjal nézhető, elmegy.

Túl jó nő a csajom: [auto_cenzúra] volt a beharangozója, elég durva a csaj benne, ez sem rossz, van benne pár jó poén, megnézhető szintén, de ne számítsunk sokra.

Anyám új pasija: Hazafele vonaton néztük, a film végén hangosan sírva röhögtünk, az egész vonat minket nézett :D Jó kis vígjáték, Antonio Banderassal, aki a szokásos rosszfiús csajozós szerepét játssza, jó csavarokkal a film végén :) a film utolsó jelenete az egyik legjobb, amit mostanában láttam vígjátékban :D
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.06.06. 22:10:55

Fernando írta:Nem ugyanaz a ketagória.
Tudom,hogy nem ugyanaz...

De én speciel azért mondom,hogy veri,mert nem szeretem a szökést.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.06.06. 22:09:22

Talma a lényeg hogy szinkronos legyen,magyarul magyar!
:lol: :D xvid vagy dvd!
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.06. 22:07:29

szajko írta:
Fernando írta: A Szökést nem igen fogja verdesni, de teljesen más a témája is, szóval nem igen lehet összehasonlítási alap. :wink:
Nálam veri a szökést :)
Nem ugyanaz a ketagória.

Más: Tegnap megnéztem a Kick-Ass c. filmet. Egész jó volt. Sokat nevettem, de összességében hiányoltam vmi nagyot belőle, nemtudom 10/8.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2010.06.06. 21:47:16

albicelesteX írta:Sziasztok!A Bourne rejtélyhez nem tudna adni valaki torrent linket??
Xvid/DVD/HD?
HUN/ENG?:)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.06.06. 21:38:56

.Fiatalabbaknak (16 évestől egyes jelenetek miatt) egy nagyon jó oktató film lehet.
Minden-téren :mrgreen:
Én is a héten néztem meg véleményem is hasonló kb :)

A Goal-t meg nem láttam még , kellemesen meglepett bár mivel dráma-ként is fel van tüntettve jobban elviseltem volna egy dark-osabb történetvezetést.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.06.06. 21:34:02

Fernando írta: A Szökést nem igen fogja verdesni, de teljesen más a témája is, szóval nem igen lehet összehasonlítási alap. :wink:
Nálam veri a szökést :)
Válasz küldése