Portrék...

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.07.26. 21:45:14

Victor_Valdes írta: a végére egy friss kép:

Fuckyeah. :D
Ejj, de ki vagy b.aszva! :D
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.07.26. 21:16:53

Matyi, nagyon jó ez a kép!!! ;) :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.26. 21:13:23

Itt egy kíp rúlam :D
Akit érdekel:
http://www.kephost.com/view3.php?filena ... nu36jy.jpg
:wink: :)

köszi Réka. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2011.07.26. 21:17:49-kor.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.07.25. 01:56:02

én is dobok egy rövid, tömör bemutatkozást magamról.

a nevem Gera Dávid, 1991.10.18-as évjáratú vagyok, Újkígyóson (Békéscsaba melletti város) élek.

suliról annyit, hogy sosem vettem komolyan, érettségim fele megvan (előrehozottan) a többit most esti tagozaton pótolom, amúgy ECDL vizsgám és középfokú BME angol nyelvvizsgám van egyelőre.

jómagam is űzöm ezt a remek sportot, igaz, csak heti 2-3x kispályán, és kapusposzton.

elég sokat függök különböző fórumokon (aki jártas a túloldalban, az tudja, hogy ott például megosztó személyiség vagyok, elég sok "pihenővel")...azért gondoltam, hogy regelek ide, hogy még jobban naprakész lehessek a kedvenc csapatommal kapcsolatban, illetve azért is, hogy leírhassam a véleményem a hazai pályán is az aktuális dolgokról.
illetve a kiváncsiság is hajtott, mert bennem van az, hogy "az elfogultság szigete, tele idiótákkal"...de ez pozitív csalódás lesz remélem.

a focit a 98-as vb óta követem, amit nagyapámmal néztem végig, és már akkor, 7 évesen vezettem a vb füzetet :)

a barcát pontosan nem tudom beazonosítani, mióta szeretem, igazából ronaldinho focijára figyeltem fel a csapatban, onnantól kezdtem el rendszeresen követni a csapatot, és egy 2-3 éves folyamatként tudható be a dolog...mármint a csapat megkedvelése, most már szerelmemként titulálása... :)
amiben biztos vagyok, hogy a 2006-os bl menetelés idején már teljes értékű szurkoló voltam, beletti góljától ma is vérig ráz a hideg.
de körül belül 2004-2005 környékétől szurkolok a csapatnak, és onnantól kezdve alakult ki bennem fokozatosan a "szurkoló" :)
ma már olyan szinten vagyok, hogy képes vagyok összeveszni akárkivel is mondjuk facebookon, de az öltözőben is, ha nem egyezik a véleményünk valami barcás szituban.

röviden-tömören ennyi, itt a fb profilom :
www.facebook.com/profile.php?id=100001329752933
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 01:25:32

Sziasztok fiatalok! :)

Igazából a Krojf korú hasonló vén pöcsű Barcásokhoz szól ez a röpke levél.
Szeretlek benneteket, mert egyrészt iszok, másrészt mert rég ezt a levelet fontolgatom!
Megírjam vagy ne írjam? Jelen pillanatban csak arra tudok gondolni, bárcsak azokkal ihatnék, akik még ismerték az east 17-t és a hasonló korabeli zenekarokat! :)
P
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.07.22. 18:10:06

Láttad a képeit a FB-n? :lol: Meg ő is mondta/bevallotta... :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.22. 18:06:40

Hogy mondhatsz ilyet?! :D
Egyébként akinek a fejéről majd leesik a napszemüveg, az nem lehet kövér!:D
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.07.22. 18:04:36

MessiFan írta:
Victor_Valdes írta: Fuckyeah. :D
Oh my Goddess :D
Szűkebb ruha nem volt? :D

Rólam olyannyira nincs fotó. Van egy tavalyi meg egy ballagói. Ha érdekel valakit ne érdekeljen :D

nem a ruha szűk,ő kövér! :twisted: :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.22. 18:03:09

Victor_Valdes írta: Fuckyeah. :D
Oh my Goddess :D
Szűkebb ruha nem volt? :D

Rólam olyannyira nincs fotó. Van egy tavalyi meg egy ballagói. Ha érdekel valakit ne érdekeljen :D
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.07.22. 12:11:44

Victor_Valdes írta:Jelentem, végigolvastam. :D Fb-n bejelöltelek. :D És már megérte unszolnom ezt a topikot, mert Te bemutatkoztál. :D
Jelentem, köszönöm. :D Grat! :lol: =D> Okés, visszaigazollak. ;) :)


Ilúvatar: azért értem még nem jött mentő madár miatt. :lol:
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.07.22. 00:08:14

gergo9 írta: Most hogy így jobban megnézem Novák Laciban is van egy kis Rijkaard :lol:
Tehát benned is egy kis Novák Laci :idea:

:mrgreen:

Amúgy biztos optikai csalódás. Engem is gyanúsítottak már meg Szakáll Mikivel holott sztem max pihentségben hasonlíthatunk. :D
Hogy ne csak off legyen én a bemutatkozást majd 3k után tervezem addig marad a félig-meddig inkognitó.
Na igen akartam is írni, hogy benne inkább van egy kis Frank. :lol:

Ja és elképzelem, ahogy elér hozzám a videó és abban az 5 másodpercben leesik, hogy: Mennymá Rijkaard virággal, mit csinál ez itt??? :shock:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.22. 00:05:15

fcbarca0827 írta:De, ez csak azért van így, mert azon a képen gyökérmód áll a hajam. Pont lekonyult. :lol:

Amúgy köszi szépen, hogy most elintézted nekem, hogy egy folytába Rijkaard képeket nézegessek. :roll: :mrgreen:
Most hogy így jobban megnézem Novák Laciban is van egy kis Rijkaard :lol:
Tehát benned is egy kis Novák Laci :idea:


:mrgreen:

Amúgy biztos optikai csalódás. Engem is gyanúsítottak már meg Szakáll Mikivel holott sztem max pihentségben hasonlíthatunk. :D
Hogy ne csak off legyen én a bemutatkozást majd 3k után tervezem addig marad a félig-meddig inkognitó.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.07.22. 00:03:54

Bogyó írta:Sziasztok! ;)
Ja, erről jut eszembe: a videó során Ilúvatar képénél kis híján hanyatt vágódtam… Ugyanis van egy pöpec kis madár fóbiám. :? :oops: Vagyis inkább toll fóbiának nevezném, mert a pelyhes csibéket pl kifejezettem szeretem. Aztán jön a tolluk, engem meg világgá lehetne kergetni. :oops: :shock:
No, sohasem értem ezeket a tollfóbiás embereket... Mitől félnek a tolltól? o.O

én pl. megértem az anarchofóbiás vagy a klausztrofóbiás embereket is.

De hogy tollfóbiás legyen valaki... :D Nem értem. Pedig apu mesélt nekem, hogy volt neki egy ismerőse, aki hardcore-tollfóbiás volt: Apám éppen ápolta a tört szárnyú gerlét, s dobozba tette. S valamikor jött ez az ismerőse, és belenézett a dobozba csakúgy. A vége az lett hogy hívni kellett a mentőt... o.O
KépKép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.07.21. 23:57:29

gergo9 írta:De lehet live-ba eszembe se jutna de erről a képről rögtön Frank bátyó jutott az eszembe.
:D
De, ez csak azért van így, mert azon a képen gyökérmód áll a hajam. Pont lekonyult. :lol:

Amúgy köszi szépen, hogy most elintézted nekem, hogy egy folytába Rijkaard képeket nézegessek. :roll: :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.21. 23:52:16

Hát nem is rá. :mrgreen:
Kép

De lehet live-ba eszembe se jutna de erről a képről rögtön Frank bátyó jutott az eszembe.
:D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.21. 23:51:32

Egyébként tényleg hasonlítasz rá kicsit, csak a hajadat kéne még olyanra csináltatni. :lol: :lol:
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.07.21. 23:40:54

gergo9 írta:fcbarca0827 :!:

Mondták már neked hogy mennyire hasonlítasz volt holland mesterünkre? :D
He? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tényleg rá gondolunk:
Kép :?: :shock:

Ezt még nem mondták. :lol:

Vagy melyikre gondolsz? Mert volt egy pár. :lol: Bár szerintem az egyikre kevésbé, mint a másikra. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.21. 23:26:21

fcbarca0827 :!:

Mondták már neked hogy mennyire hasonlítasz volt holland mesterünkre? :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.21. 23:15:04

Victor_Valdes írta: Először is: A videó.. :)
Na akkor még 300-szor megnézem, és talira képben is leszek :D
(amúgy lehet h legalább egy keresztnevet is oda kellett volna írni, mert így még bajban lehetek - főleg néhány sör után)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.21. 23:09:53

Victor_Valdes írta:Manapság senki sem mutatkozik be? Pedig van jó pár új arc a fórumon.. :)

Hátha elindítok egy kis lavinát:

Először is: A videó.. :)
mekkora király :) furcsa volt hogy évek ota látott nickekhez arc is társul. volt egy-két meglepetés :D

ennyi hozzászólással a hátam mögött vmit én is alkotok már lassan ide :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.21. 23:05:31

Jelentem, végigolvastam. :D Fb-n bejelöltelek. :D És már megérte unszolnom ezt a topikot, mert Te bemutatkoztál. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.07.21. 12:23:37

Sziasztok! ;)
Most biztosan váratlan lesz, de én nem olyan régóta szurkolok a Barcának. Ezt jobb az elején tisztázni, nem is vágyom a „legnagyobb drukker” kitüntetésre. Régen „fociztam” a fiú osztálytársaimmal, de akkoriban inkább csak csinálni szerettem, nézni már nem nagyon. Meg Apu folyton azt nézte, én meg már akkor is elég makacs voltam, talán ebből adódóan is már csak azért sem néztem. Aztán egyre több dolog jött közbe, és a foci minden téren elhagyott. Aztán 2009 szeptemberében láttam egy Barca meccset. Magamnak sem akartam eleinte bevallani, de azt vettem észre, hogy egyre többet érdeklődtem a csapat iránt. Messi volt a fordulópont az életemben. Megláttam, hogy miket csinál a pályán, és szép lassan menthetetlenül beleszerettem a Barcába. :oops: :mrgreen:
Elég furcsa nézeteim vannak ezzel kapcsolatban. Nincsen egy rakat Barcás cuccom, bár ez azért anyagiaknak is betudható, azt tegyük hozzá. ;) Nem láttam a régi meccseket, csak a legfontosabbakat néztem vissza. Nem tudom fejből a Barca történetét, valószínűleg új nevet is tudnátok nekem mondani. Én nem ezektől tartanám magam Barcásnak… Hanem attól az érzéstől, amit a himnusz felcsendülése vált ki belőlem, amit akkor érzek, ha meglátom Őket a pályán, amit az idei BL-döntőn átéltem, és amit minden egyes meccsen érzek. És utólag visszagondolva, értem, hogy miért is nem szerettem én a focit nézni. Találni kellett egy csapatot, ami (sablon szöveg vagy sem) több, mint egy klub. Ahol érték az emberek közötti jó kapcsolat, ahol a szép játék és eredményesség egyensúlyban tud maradni, ahol egy saját utánpótlás bázist fel tudnak mutatni, ahol a csapatkapitányi karszalagot átadják a felépült játékosnak, ahol minden gólt megköszönnek a társaknak… Ezért ki merem jelenteni, hogy a Barca az első és egyetlen csapat, amit képes vagyok szeretni! Messi pedig az egyetlen focista, aki számomra életem végéig a legjobb marad. És nem azért, mert az „okosok” kikiáltották őt a világ legjobbjának… Hanem amiatt a varázslat miatt, amit élőben átélhetek. Amiatt a büszkeség miatt, amit minden egyes pillanatban érzek, mikor Őt látom. És ezek az érzések nem csak úgy jönnek maguktól. Ezeket ki kellett váltani. Nem érdekel, hány egyéni címet kap más játékos, nem érdekel, ha a világ nem tartja a legjobbnak, az sem érdekel, ha mások elhamarkodottnak, könnyelmű kijelentésnek tartják ezt, de számomra mindig is ő marad a legnagyobb. Elhiszem, hogy a régi nagy focisták meg stb… de miért a múlton lovagoljak, amikor egy csoda a szemeim előtt bizonyít nap, mint nap? Ugyanígy vagyok a csapattal is. Értem, hogy a régi Barcások is nagyok voltak, de számomra a mostani, a jelenlegi keret a legfontosabb, hiszen miattuk szerettem meg a sportágat is, a klubot is… Miattuk vagyok képes úgy szorítani minden játék előtt és alatt, mint aki újból megy érettségizni… Miattuk érzem azt, hogy a világ végére is elmennék, hogy láthassam Őket… És miattuk vállalom fel büszkén, hogy a szívem a Barcáért dobog!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bogyó 2011.09.03. 14:23:02-kor.
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.20. 22:24:58

Manapság senki sem mutatkozik be? Pedig van jó pár új arc a fórumon.. :)

Hátha elindítok egy kis lavinát:

Először is: A videó.. :)

Másodszor, itt van újra a bemutatkozásom, kibővítve kicsit, valaki hátha kedvet kap. :)
Victor_Valdes írta:Hát most regélhetnék, de mindennek ez lenne a vége, de amiért ennyire hiányzik :D

Közgazdasági szakra készülök, remélem felvesznek :D . Életemmel semmi tervem nincs még, mostanában elég sokat szét vagyok csúszva, de ezt lássuk be a szerelemnek :D . Eléggé pszihopata álmaim vannak mostanában, stb :D (de mondjuk ez annyira nem poén, mert vannak dolgok amiket tök komolyan megálmodok. Mellette viszont álmodom ilyen fasságokat is, hogy a szekrénybe "pipilek" stb :D )

Focizok amikor tudok, Barca meccset egyre kevesebbet nézek sajna, de ez is a lelki állapotomnak tudható be.
:roll:

Szerk.: Nem azért van ilyen hajam, mert divatos hanem mert növesztem egészen hosszúra, és másképpen nem tudom "karbatartani" ezt a hajzatot :D
MIt mondjak még? Időközbe felvettek közgazdaságira, 3,6-os átlaggal zártam az évet, 10. osztályba léphetek. :D Na meg levágattam a hajam, továbbra is egy kis khöcsög divatmajom vagyok. :lol: A szerelem elmúlt, a mondat másik fele mint sem változott. Öregebb lettem egy évvel, megtapasztaltam, hogy mindig van lejjebb, és, hogy az élet szhar, de élvezni kell azt a kevés jót benne. :)

a végére egy friss kép:

Fuckyeah. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.05.29. 00:23:13

Kép

Meccs előtti csapatfotónk! :)
Football, bloody hell. /SAF/
osho
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.22. 18:17:30
Tartózkodási hely: Pécs

2011.04.22. 20:49:29

Leomessi14 írta:
osho írta: Szigetvár. :D
Van valami koze, a Zrinyi fele Szigetvarhoz? :D Gondolom igen.
Jól gondolod. :wink: Még mindig megtalálható a vár, ahonnan kirohant Zrínyi. Sajnos csak a törökök által újraépített "verzió" maradt meg.
"Sosem kérdezted, mégis sosem tagadtam:
saját magam hite vagyok magamban "
Válasz küldése