Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.10.21. 16:48:51

Ilúvatar írta:No, azt hiszem, megint egy vita lavinát fogok elindítani.

Most nézem éppen az Ébresztőfilm c. dokumentumot, naaaagyon durva. :shock: Nem tudom, hogy ennek mekkora a valóság alapja, de azért... :shock:

Pl. ki hallott már a Bohém-erdőről? Mi folyik ott? kik vesznek részt? És ez egyáltalán nem kamu, vagy ilyesmi, mivel egy kém-riporter, aki ügyesen bejutott a tiltott területre és fel is vette az egész ceremóniát (benne is van a videóban), s későbbiekben riportot készített az egyik magas pozíciójú politikai vezetővel, aki szó szerint zavarba jött mikor megemlítette neki a bohém-erdőt... És ez még nem minden...

Nos ki tudott róla, hogy egy bagoly van elrejtve az amerikai dollároson? Mert én nem is tudtam, hogy van rajta bagoly... Mit jelképez a bagoly?

illetve még Bilderberg-csoport, FED, Rockefeller, Morgan stb...

Aztán még tovább boncolgatják a WTC eseményt is. (pl. nyilvánosságra hozták azokat az eltitkolt hangfelvételeket, amiket a tűzoltók jelentettek a központnak. Miért titkolták el, illetve miért tiltották meg hogy nyilvánosságra hozzák a hangfelvételeket? Benne van az is a videóban, minden.)

Az első rész az itt van
http://www.youtube.com/watch?v=FZ0P87w5TIg

a folytatásokat meg ott megtaláljátok baloldalt...


Kezdek már kicsit paranoid lenni... Egyszerűen mi, emberek akik az alsó rétegekben vagyunk, semmit nem tudunk tenni e hatalom ellen. Kialakulóban van a Világkormány. És én csak most jövök rá... Európai unió? (Az már megvan) Afrikai unió? (Az is létezik már) Észak-Amerikai unió? (ez még nem jött létre, de dolgoznak rajta), Ázsiai unió? stb...
No, és ha megvan az összes unió, akkor mi következik? Uniók egyesítése, ami világuralom lesz a vége...
6 éve létezik már az Észak- Amerikai unió, közös pénz is van, csak nem verik nagydobra.
Amúgy ha már így belekóstóltál, ajállom figyelmedbe a Zeitgeist sorozatot.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.21. 16:25:29

No, azt hiszem, megint egy vita lavinát fogok elindítani.

Most nézem éppen az Ébresztőfilm c. dokumentumot, naaaagyon durva. :shock: Nem tudom, hogy ennek mekkora a valóság alapja, de azért... :shock:

Pl. ki hallott már a Bohém-erdőről? Mi folyik ott? kik vesznek részt? És ez egyáltalán nem kamu, vagy ilyesmi, mivel egy kém-riporter, aki ügyesen bejutott a tiltott területre és fel is vette az egész ceremóniát (benne is van a videóban), s későbbiekben riportot készített az egyik magas pozíciójú politikai vezetővel, aki szó szerint zavarba jött mikor megemlítette neki a bohém-erdőt... És ez még nem minden...

Nos ki tudott róla, hogy egy bagoly van elrejtve az amerikai dollároson? Mert én nem is tudtam, hogy van rajta bagoly... Mit jelképez a bagoly?

illetve még Bilderberg-csoport, FED, Rockefeller, Morgan stb...

Aztán még tovább boncolgatják a WTC eseményt is. (pl. nyilvánosságra hozták azokat az eltitkolt hangfelvételeket, amiket a tűzoltók jelentettek a központnak. Miért titkolták el, illetve miért tiltották meg hogy nyilvánosságra hozzák a hangfelvételeket? Benne van az is a videóban, minden.)

Az első rész az itt van
http://www.youtube.com/watch?v=FZ0P87w5TIg

a folytatásokat meg ott megtaláljátok baloldalt...


Kezdek már kicsit paranoid lenni... Egyszerűen mi, emberek akik az alsó rétegekben vagyunk, semmit nem tudunk tenni e hatalom ellen. Kialakulóban van a Világkormány. És én csak most jövök rá... Európai unió? (Az már megvan) Afrikai unió? (Az is létezik már) Észak-Amerikai unió? (ez még nem jött létre, de dolgoznak rajta), Ázsiai unió? stb...
No, és ha megvan az összes unió, akkor mi következik? Uniók egyesítése, ami világuralom lesz a vége...
KépKép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.21. 16:16:59

Gogeta írta:ejha :D
ha szabad megkérdeznem, mi a neved? :D én harta tamás vagyok :)
ssc-ről meg az jut eszembe, hogy éppen ott focizok most a futsal OB-n :D
Hmmm, nem ugrik be a neved :P mivel én nem focizok, hanem floorballozok 8) Szerdánként van edzésünk 6tól. a nevemet meg privát üziben megdobom ;)

szerk: most csekkoltalak meg a fészbúkon: 25 közös ismerősünk van :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.10.21. 16:31:59-kor.
KépKép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.10.21. 14:48:32

http://varosban.blog.hu/2011/10/18/a_vi ... t_budapest

Mondjuk kicsit furcsa, észak-amerikai meg ázsiai város nincs a listán...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Gogeta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.01.28. 16:54:36

2011.10.21. 13:43:16

Ilúvatar írta:
Gogeta írta:hehe, látom, egyre több hír van a hallássérültekről. :D
jómagam is hallássérült vagyok. :)

és megsúgom, a kínai kutyás videót is egy hallássérült csinálta, és ausztriában él. egy motorral szinte körbeutazta a világot... :)

http://www.youtube.com/watch?v=wpoQoTdMhh0

jelenleg most ez a legnagyobb újdonság nekünk :D
én is hallássérült vagyok...

SSC mond neked valamit? :P

Hallássérült emberek nagy része, brutálisan borzalmasan rossz nyelvtani helyesírásuk van... Szerencsére, az én nyelvtani helyesírásom egész jó. De az ilyenekké mint pl ez (facebook -ról másolok, éppen egy párbeszéd volt a kép alatt):

"Miért én hülye?Én már hánytam volt."
"Pap szeret ismétlés,mert pap vagy"

én csak pislogok, hogy mivan....

Barca Norbi írta:http://htwins.net/scale/

hátha vkinek bejön
az univerzumban és a Földön található objektumok méreteit szemlélteti
EZ ESZEVESZETTÜL JÓÓÓÓÓ :shock: :shock: :shock:

próbálom lementeni a gépemre o.O
ejha :D
ha szabad megkérdeznem, mi a neved? :D én harta tamás vagyok :)
ssc-ről meg az jut eszembe, hogy éppen ott focizok most a futsal OB-n :D
Visça el Barça!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.10.21. 12:11:46

Hát én most nem mennék bele külkapcsolatokba, diplomáciai kérdésekbe.
Az országok többségével nincs semmi bajom, persze vannak szimpatikus, ill. kevésbé tetsző országok.
Egyik negatív példa Nagy-Brittania. Történelme, szokásai, sok más miatt vált nemtetszővé a szememben. Plusz ott vannak a részei, mint Wales és Skócia.
Szimpatikus országok a skandinávok például.
"And my heart will leave you never."
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.10.21. 11:57:19

Ha az arabok, ha _Kína és más országok nevét nem felesleges leírni, akkor-e két esetben miért felesleges? Vajon nem a görcsös megfelelési kényszerről van szó? Dehogynem.

én a kelet-belgákat utálom, de azért még nem szúrt le senki.
és rettegnem sem kell, h emiatt leültetnek...
:D
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.10.21. 11:16:31

Akik esetleg még nem látták volna: A kelet egy másik, igazi arca.
Ezzel én be is fejeztem a brutál video linkelést.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.10.21. 08:16:22

Bob_Marley írta:
Kalap1988 írta:
Ilúvatar írta:Egyik ismerősöm most volt kint Kínában, s ez a videó elégé felszabta az agyam :evil: :evil:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=2439771562657

Hihetetlen... Atomot nekik. szegény kutyákat koncolják fel...
Persze, hogy hihetetlen és gusztustalan,de ettől még ne dobjunk több, mint 1 milliárd kínaira atomot.... Máshol, pl Gázában meg embereket koncolnak fel, még is kinyaljuk az ominózus állam hátsóját.... Jó, amikor egy videó alapján ítélünk meg egy országot, szép lenne, ha mondjuk a magyar népet egy 8. kerületi gettó, vagy egy Borsod megyei western hangulatú település népe alapján ítélnénk meg. Te sem örülnél neki. Azt hallottátok, hogy egy véletlenül sem barna bőrű fiatalokból álló csoport több hónapig kínzott egy fiatal lányt? A teljesség igénye nélkül:
— A kiásott csontvázon az igazságügyi orvosszakértő különböző, bántalmazásra utaló sérüléseket, töréseket fedezett fel. A családi házban végrehajtott helyszíni szemlék során nyomozóink több olyan eszközt foglaltak le, amelyek a rendelkezésünkre álló bizonyítékok alapján a bántalmazásokkal összefüggésbe hozhatók: különböző fogókat, szúró-vágó eszközöket, izomstimuláló gépet, kötelet — mondta Tóth Csaba. A nyomozás eddigi adatai szerint a lányt hosszú hónapokon keresztül kegyetlen kínzásoknak vetették alá a gyanúsítottak. A testén és az arcán csikkeket nyomtak el. Folyamatosan ütötték, verték, rugdosták. Utóbbiak erejére jellemző, hogy az egyik gyanúsítottnak eltört a lábujja, amikor belerúgott Rékába. A gyanúsítottak kedvelt szórakozása volt a póker. A kártyajáték győztesének jutalma az volt, hogy megverhette, megrugdoshatta a lányt.
Ám még ennél is fájdalmasabb „beavatkozásokat” is el kellett, hogy viseljen a 25 éves nő. A fogait fogóval tépték ki, a lábujjait ugyancsak fogóval eltörték. A körmei alá tűt szúrtak, majd a körmeit is fogóval tépték le. Amikor már feltűnően láthatóak voltak a sérülései, nem engedték ki a házból, láncra verték. Többször fel is akasztották. Kötéllel húzták fel a gerendára, úgy, hogy a nő lába nem érte a földet. Volt, hogy közben fával ütötték, verték, s a fulladás határáig tartották így, akkor engedték le.
Kínzóeszköznek használták az izomstimuláló gépet is. Réka testét vízzel öntötték le, és a gépet a legerősebb fokozatra állították, így okoztak a testén áramütéseket. Dr. Kis Péter elmondta, a kínzásfajták egy részét kegyeleti okokból nem hozzák nyilvánosságra.
Hogy végül mi okozta a lány halálát, erre orvosszakértői, antropológiai vizsgálat deríthet fényt.
A sajtótájékoztatón az is kiderült, hogy a gyanúsítottak és a sértett is Csongrád megyei származásúak. Battonyán végeztek alkalmi munkákat, úgy kerültek a határmenti városba. A gyilkosság alapoka valószínűleg szerelemféltés volt, ami átcsapott brutalitásba. A házban az elmúlt években mások is laktak még. A bűnügyi igazgató szerint kusza, átláthatatlan, érzelmektől felfűtött katlan volt a romos ház, ahol kis sérelmek miatt is valószínűleg a lány kínzásával vezették le a feszültséget.
Azért ez.... Ha már kínzásról volt szó...
Ez megdöbbentő és siralmas!És hogy tudtak róla, de nem szóltak meg felháborító!

Viszont felesleges érzem, hogy ilyet írsz, hogy véletlenül sem barna bőrű stb emberek, meg kinek a hátsóját nyaljuk!A hírhez ennek semmi köze, ami tényleg hihetetlen!
Ha felesleges, ha nem, sajnos így van, az előbbi esetében sajnos a mindennapi tapasztalatok mondatják azt velünk a kivételek ellenére, hogy több a bűnöző köztük,mint a nem. Sajnos, bár ne lenne igazunk...
A másik esetben pedig egy országról van szó, akit még gyűlölni is lehet, mert az nem bűn, hiszen nem emberről van szó ( ez nem jelenti, hogy minden benne élő embert is gyűlöl valaki), persze tudom, hogy bármelyik ország nevét le lehet írni negatív kontextusban és meg is teszik, kivéve ezét, mert ez már önmagában "bűn". Ne legyünk álszentek, a problémákról beszélgetni kell és nem felesleges neveket leírni. Ha az arabok, ha _Kína és más országok nevét nem felesleges leírni, akkor-e két esetben miért felesleges? Vajon nem a görcsös megfelelési kényszerről van szó? Dehogynem.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.20. 23:46:05

Gogeta írta:hehe, látom, egyre több hír van a hallássérültekről. :D
jómagam is hallássérült vagyok. :)

és megsúgom, a kínai kutyás videót is egy hallássérült csinálta, és ausztriában él. egy motorral szinte körbeutazta a világot... :)

http://www.youtube.com/watch?v=wpoQoTdMhh0

jelenleg most ez a legnagyobb újdonság nekünk :D
én is hallássérült vagyok...

SSC mond neked valamit? :P

Hallássérült emberek nagy része, brutálisan borzalmasan rossz nyelvtani helyesírásuk van... Szerencsére, az én nyelvtani helyesírásom egész jó. De az ilyenekké mint pl ez (facebook -ról másolok, éppen egy párbeszéd volt a kép alatt):

"Miért én hülye?Én már hánytam volt."
"Pap szeret ismétlés,mert pap vagy"

én csak pislogok, hogy mivan....

Barca Norbi írta:http://htwins.net/scale/

hátha vkinek bejön
az univerzumban és a Földön található objektumok méreteit szemlélteti
EZ ESZEVESZETTÜL JÓÓÓÓÓ :shock: :shock: :shock:

próbálom lementeni a gépemre o.O
KépKép
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2011.10.20. 23:25:47

Ilúvatar írta:Egyik ismerősöm most volt kint Kínában, s ez a videó elégé felszabta az agyam :evil: :evil:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=2439771562657

Hihetetlen... Atomot nekik. szegény kutyákat koncolják fel...
Kínában nagyobb morális problémák is akadnak... http://www.keptelenseg.hu/durva/kinai-soforok-52298

Isten óvja Európát tőlük... bocsánat, ha sértőt írtam.
odanézz SMS
Avatar
Gogeta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.01.28. 16:54:36

2011.10.20. 22:48:27

Messifan, np, :D
Sajnos a hallássérültek nagy része így Is töri a magyart, mert a speckó suliban csak a jó beszédet helyezik elötérbe... Na de ha nem hallod meg a különbséget a hangok között akkor meg mit várjanak tölünk?? Ez is csak egy probléma a sok közül... :(
Visça el Barça!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.20. 22:42:23

Kalap1988 írta:
Ilúvatar írta:Egyik ismerősöm most volt kint Kínában, s ez a videó elégé felszabta az agyam :evil: :evil:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=2439771562657

Hihetetlen... Atomot nekik. szegény kutyákat koncolják fel...
Persze, hogy hihetetlen és gusztustalan,de ettől még ne dobjunk több, mint 1 milliárd kínaira atomot.... Máshol, pl Gázában meg embereket koncolnak fel, még is kinyaljuk az ominózus állam hátsóját.... Jó, amikor egy videó alapján ítélünk meg egy országot, szép lenne, ha mondjuk a magyar népet egy 8. kerületi gettó, vagy egy Borsod megyei western hangulatú település népe alapján ítélnénk meg. Te sem örülnél neki. Azt hallottátok, hogy egy véletlenül sem barna bőrű fiatalokból álló csoport több hónapig kínzott egy fiatal lányt? A teljesség igénye nélkül:
— A kiásott csontvázon az igazságügyi orvosszakértő különböző, bántalmazásra utaló sérüléseket, töréseket fedezett fel. A családi házban végrehajtott helyszíni szemlék során nyomozóink több olyan eszközt foglaltak le, amelyek a rendelkezésünkre álló bizonyítékok alapján a bántalmazásokkal összefüggésbe hozhatók: különböző fogókat, szúró-vágó eszközöket, izomstimuláló gépet, kötelet — mondta Tóth Csaba. A nyomozás eddigi adatai szerint a lányt hosszú hónapokon keresztül kegyetlen kínzásoknak vetették alá a gyanúsítottak. A testén és az arcán csikkeket nyomtak el. Folyamatosan ütötték, verték, rugdosták. Utóbbiak erejére jellemző, hogy az egyik gyanúsítottnak eltört a lábujja, amikor belerúgott Rékába. A gyanúsítottak kedvelt szórakozása volt a póker. A kártyajáték győztesének jutalma az volt, hogy megverhette, megrugdoshatta a lányt.
Ám még ennél is fájdalmasabb „beavatkozásokat” is el kellett, hogy viseljen a 25 éves nő. A fogait fogóval tépték ki, a lábujjait ugyancsak fogóval eltörték. A körmei alá tűt szúrtak, majd a körmeit is fogóval tépték le. Amikor már feltűnően láthatóak voltak a sérülései, nem engedték ki a házból, láncra verték. Többször fel is akasztották. Kötéllel húzták fel a gerendára, úgy, hogy a nő lába nem érte a földet. Volt, hogy közben fával ütötték, verték, s a fulladás határáig tartották így, akkor engedték le.
Kínzóeszköznek használták az izomstimuláló gépet is. Réka testét vízzel öntötték le, és a gépet a legerősebb fokozatra állították, így okoztak a testén áramütéseket. Dr. Kis Péter elmondta, a kínzásfajták egy részét kegyeleti okokból nem hozzák nyilvánosságra.
Hogy végül mi okozta a lány halálát, erre orvosszakértői, antropológiai vizsgálat deríthet fényt.
A sajtótájékoztatón az is kiderült, hogy a gyanúsítottak és a sértett is Csongrád megyei származásúak. Battonyán végeztek alkalmi munkákat, úgy kerültek a határmenti városba. A gyilkosság alapoka valószínűleg szerelemféltés volt, ami átcsapott brutalitásba. A házban az elmúlt években mások is laktak még. A bűnügyi igazgató szerint kusza, átláthatatlan, érzelmektől felfűtött katlan volt a romos ház, ahol kis sérelmek miatt is valószínűleg a lány kínzásával vezették le a feszültséget.
Azért ez.... Ha már kínzásról volt szó...
Ez megdöbbentő és siralmas!És hogy tudtak róla, de nem szóltak meg felháborító!

Viszont felesleges érzem, hogy ilyet írsz, hogy véletlenül sem barna bőrű stb emberek, meg kinek a hátsóját nyaljuk!A hírhez ennek semmi köze, ami tényleg hihetetlen!
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.10.20. 22:29:40

Tim írta:
Kalap1988 írta:..
Ne is emlegesd..Nagyon megdöbbentem mikor olvastam.
De amit nagyon nem értek,az az hogy a lány visszament hozzájuk.
A nővére megszökött,(a mai napig nem tudja senki hol lehet),és a bátyja vagy sógora nem emlékszem pontosan,szintén. A másik amit egyszerűen nem tudok elfogadni hogy többen tudtak a dologról,és senki nem tett semmit.
Ez az ami igazán felháborító ebben az ügyben. Én nagyon [auto_cenzúra] alaknak érezném magam,ha tudom hogy a testvérem kínozzák és még annyit sem teszek hogy kihívom a rendőröket..
Ez tény, én sem értem, még, ha magyarázták is pszichológusok. Az, aki tudott róla pedig ugyanolyan féreg, mint aki elkövette.
Ilúvatar! Nem tudom, hogy ezt szabad e törvényszerűen,de abban igazuk van a többieknek, hogy ha erre tartják a kutyát és ez a szokás, akkor nincs különbség a csirke-kacsa-marha-disznó vagy akármi és a kutya közt. Persze nem tetszik,de ez más kultúrkör és ugyanolyan állat mindkettő. Én ebben a tekintetben azt mondom, hogy ez, ha nem jár együtt nagyon mocskos dolgokkal, akkor az élet és a természet rendje, mint ahogy a természetben is minden állat eszik valamit... Nincs ezzel gond, csak nekünk furcsa, mert európaiak vagyunk ( de pl azért egy nyulat, vagy egy csirkét,de akár még egy disznót is lehet ugyanígy sajnálni a csúnyasága ellenére- mi szoktunk ezt is és azt is tartani, segítek levágni, de tényleg sajnálom még az utóbbit is). A szándékos megfontolt kínzás már más dolog, azt nem lehet elfogadni.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.10.20. 22:28:54

Gogeta írta:hehe, látom, egyre több hír van a hallássérültekről. :D
jómagam is hallássérült vagyok. :)

és megsúgom, a kínai kutyás videót is egy hallássérült csinálta, és ausztriában él. egy motorral szinte körbeutazta a világot... :)

http://www.youtube.com/watch?v=wpoQoTdMhh0

jelenleg most ez a legnagyobb újdonság nekünk :D
Hát akkor ezért ír olyan hülyén.. Így én kérek elnézést.

Ez az univerzumos dolog nagyon durva, csak belepillantottam mert sok az idegen szó..

Shutter... Én mind1 mit rakok ki SOSEM kapok rá lájkot. Jó mi?
Barca Norbi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:27:11

2011.10.20. 22:19:33

http://htwins.net/scale/

hátha vkinek bejön
az univerzumban és a Földön található objektumok méreteit szemlélteti
Avatar
Gogeta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.01.28. 16:54:36

2011.10.20. 22:05:18

hehe, látom, egyre több hír van a hallássérültekről. :D
jómagam is hallássérült vagyok. :)

és megsúgom, a kínai kutyás videót is egy hallássérült csinálta, és ausztriában él. egy motorral szinte körbeutazta a világot... :)

http://www.youtube.com/watch?v=wpoQoTdMhh0

jelenleg most ez a legnagyobb újdonság nekünk :D
Visça el Barça!
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.10.20. 22:05:09

Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.20. 21:30:31

sjd írta:
shutterisland írta:úgy bírom, ha kirakok fb-re egy beatles,hs7,moby, vagy gorillaz számot (tehát normális zenét..) akkor általában 0-2 like-t kap, jobb esetben 5-t is eléri, de ha kiteszek egy pitbull, lédigaga vagy rihanna számot, 15-20 az alap...miért ennyire egyszerű fogyasztók az emberek, hogy csak azt képesek befogadni, amit a szájukba (jelen esetben a fülükbe..) tesznek ?
1 kérdés: Te mi a fenéért teszel ki lédigaga/pitbull számot facebookra? :twisted: :P
volt anno egy olyan nap, kivágtam a legnagyobb 4-5 rádióslágert, és kíváncsi voltam, mennyi lájk jön rá....egy kassal. :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.10.20. 21:25:51

Kalap1988 írta:..
Ne is emlegesd..Nagyon megdöbbentem mikor olvastam.
De amit nagyon nem értek,az az hogy a lány visszament hozzájuk.
A nővére megszökött,(a mai napig nem tudja senki hol lehet),és a bátyja vagy sógora nem emlékszem pontosan,szintén. A másik amit egyszerűen nem tudok elfogadni hogy többen tudtak a dologról,és senki nem tett semmit.
Ez az ami igazán felháborító ebben az ügyben. Én nagyon [auto_cenzúra] alaknak érezném magam,ha tudom hogy a testvérem kínozzák és még annyit sem teszek hogy kihívom a rendőröket..
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.10.20. 21:18:41

Ilúvatar írta:lol, azért sztem van különbség a marha és a kutya között.
Pontosan ez a lényeg :wink: Én is sajnálom szegény kutyákat, de náluk ez a szokás, és ezt el kell fogadni (sajnos).
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.10.20. 21:05:57

shutterisland írta:úgy bírom, ha kirakok fb-re egy beatles,hs7,moby, vagy gorillaz számot (tehát normális zenét..) akkor általában 0-2 like-t kap, jobb esetben 5-t is eléri, de ha kiteszek egy pitbull, lédigaga vagy rihanna számot, 15-20 az alap...miért ennyire egyszerű fogyasztók az emberek, hogy csak azt képesek befogadni, amit a szájukba (jelen esetben a fülükbe..) tesznek ?
1 kérdés: Te mi a fenéért teszel ki lédigaga/pitbull számot facebookra? :twisted: :P
Ilúvatar írta: lol, azért sztem van különbség a marha és a kutya között.
Neked igen, mert Te ebből a kultúrkörből származol, ahol ezt így gondolják. Van, aki disznót tart háziállatnak kutya helyett, az mit szóljon, amikor Te sonkát eszel?
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.20. 20:58:24

Kalap1988, nem vagyok benne biztos, de kínában legális ez a barbár életmód. javítsd ki ha tévedek. Mindennapos dolog ott kutyát legyilkolni és bekajálni.

amit írtál, azt természetesen még durvább, de az már mindenhol komolyan lesújt a törvény.

ez itt a különbség.
L.Messi 10 írta:Az indiai meg ránk dobatna atomot amikor meglátná a marhalábszárat egy étlapon.
lol, azért sztem van különbség a marha és a kutya között.
KépKép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.20. 20:58:21

úgy bírom, ha kirakok fb-re egy beatles,hs7,moby, vagy gorillaz számot (tehát normális zenét..) akkor általában 0-2 like-t kap, jobb esetben 5-t is eléri, de ha kiteszek egy pitbull, lédigaga vagy rihanna számot, 15-20 az alap...miért ennyire egyszerű fogyasztók az emberek, hogy csak azt képesek befogadni, amit a szájukba (jelen esetben a fülükbe..) tesznek ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2011.10.20. 20:59:31-kor.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.10.20. 20:42:43

L.Messi 10 írta:
Ilúvatar írta:Egyik ismerősöm most volt kint Kínában, s ez a videó elégé felszabta az agyam :evil: :evil:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=2439771562657

Hihetetlen... Atomot nekik. szegény kutyákat koncolják fel...
Az indiai meg ránk dobatna atomot amikor meglátná a marhalábszárat egy étlapon.
Jujuj ez nagyon szép volt! :D
Év hózzászólása :lol:
Válasz küldése