Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.05. 15:18:46

Az egésznek show jellege lesz, szóval no problem :wink:
Esküszöm kimennék :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.05. 15:14:32

messideco írta:Én például
rossz lehet,hogy elmész oda,ahol még senki sem volt. nincs ott épület,levegő,étel,ital,semmi. kiszállsz az űrhajóból és ennyi. meghibásodik valami,amire nem vagy felkészülve,aztán letelt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2012.06.05. 15:20:19-kor.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.05. 15:12:46

Én például
Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.05. 15:04:27

http://www.origo.hu/tudomany/20120604-o ... tazok.html

ki vállalja be,hogy utazik másfél évet és majd ott él tovább,ahol ember nem járt még?
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.04. 18:36:05

Kétlem hogy lenne japán comic egy koreai webcomic oldalon. Wink
Meg japánban eleve nem szoktak digitális képregényeket készíteni, ott megmaradtak a hagyományos papíralapú mangáknál. Smile
Japán, Kinai, kóreai, vitenámi...mind ugyanaz nekem :lol:
Megpróbálok keresek még ilyeneket, mert engem is fonz az e fajta "Humor"(Nagy Idézőjelben!!!!!!).
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.06.04. 18:20:11

Kash írta:
Nem is tudtam hogy a Navernél angol webtoonok is vannak.
De ez eléggé jól meg lett csinálva, interaktív képregény.

Igazából csak ez a 2 van, a többi mind japánul van, viszont azokban nincsennek "mozgó" képek. :lol: :lol:
Kétlem hogy lenne japán comic egy koreai webcomic oldalon. ;)
Meg japánban eleve nem szoktak digitális képregényeket készíteni, ott megmaradtak a hagyományos papíralapú mangáknál. :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.06.04. 17:57:30

ozsimiki írta:Facebook ezen oldala nekem sem tetszik, sőt teljesen egyetértek, like meg hasonlók hidegen hagynak, bár amikor vki kér mindenkit,h ezt meg azt likeolja, kicsit felidegesedek. Nem épp ez a versenyek lényege,hogy ki tud több embert MEGKÉRNI,hogy likeoljon,hanem az lenne,hogy pl melyik kép, alkotás vonz magához nagyobb tábort. Erre már mindenki könyörög mindenkinek,h likeolgasson.

FB-t én teljesen más célok miatt használom, arra szntem jó, + azokat én is ugyanúgy elítélem,akik minden apró izét megosztanak az üzenőfalakon, azt is ,ha épp böfögtek egyet... na meg a másik amitől a falra mászok, amikor tini csajok ilyeneket leírnak: lájkold ha tetszem, lájkold ha járnál velem, lájkold ha lenyírnád a macskám fülszőrét...

ezeknél én azt lájkolnám,hogy ismerkedjenek meg szavakkal, elég sokszínű kifejezésünk van ugyanarra a mondanivalóra, amiről fingjuk sincs, bezzeg a smilek "kódjait" vágják...ha mást nem is.
LIKE :twisted:

Na komolyra fordítva a szót, minden szavaddal egyetértek. Már verem a fejem a falba az ilyen likekoldus-tinicsajoktól... Lájk ezt-azt. Sőt olyan is volt, hogy "Aki lájkol engem, annak írok üzit <3", vagy "Like ha csinos vagyok"... Az ilyeneket le szoktam némítani a búsba :) Meg nem egyszer volt olyan hogy behívott a csaj egy csoportba, hogy lájkoljam a modellfotóit az egyik oldalon.... Az ilyen dolgok fel tudnak szabni rendesen.

Sőt olyan is volt, hogy haverommal sétálunk a plázában, közben a telómmal felugrottam a facebookra, megnéztem ezt azt, üzenetek, (fölösleges) bökések lepipálva. Ezután elraktam a telefonomat. Rá 10 perccel megint fel kellett mennem a facebookra, hogy írjak üzenetet az egyik ismerősömnek, erre mit látok? Haver megbökött 2 perce akivel éppen sétálok a plázában... Erre FIZIKÁLISAN visszaböktem neki. Kérdezi hogy miért csináltam ezt, há' mondom megbökté' a facebookon, te lepényarcú.
Kash írta: Tessék: :D :shock:
Kicsit hosszabb mint a másik, de ez is eszméletlen jó!
http://comic.naver.com/webtoon/detail.n ... 217&seq=30

Hűűű, ettől hátrakaptam a fejem... :oops: :shock: Nagyon jó cucc!
KépKép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.04. 17:37:47

Nem is tudtam hogy a Navernél angol webtoonok is vannak.
De ez eléggé jól meg lett csinálva, interaktív képregény.

Igazából csak ez a 2 van, a többi mind japánul van, viszont azokban nincsennek "mozgó" képek. :lol: :lol:
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.06.04. 17:21:26

Hát én már ki vagy ehhez képezve, max a képregény ijedt meg tőlem :lol:
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.06.04. 17:03:13

Kash írta:Linkelek valamit, amit érdemes megnézni.
Figyelem, a következőt nem viccből irom le, halál komoly:
Aki nem birja a vért, vagy mondjuk egyszerűen nagyon ijedős, az csakis saját felelősségére nézze meg.
Ez egy fajta képregény(horror), a lefele görgetés előtt egy Warning(figyelmeztetés) fog várni, maj ha vállalod, hogy megnézed, szimplán görgess lefelé.
http://comic.naver.com/webtoon/detail.n ... eekday=tue
Én megnéztem, enyhén besz*rtam :shock: :?
Nem is tudtam hogy a Navernél angol webtoonok is vannak.
De ez eléggé jól meg lett csinálva, interaktív képregény. :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.04. 16:56:37

Kash írta:Linkelek valamit, amit érdemes megnézni.
Figyelem, a következőt nem viccből irom le, halál komoly:
Aki nem birja a vért, vagy mondjuk egyszerűen nagyon ijedős, az csakis saját felelősségére nézze meg.
Ez egy fajta képregény(horror), a lefele görgetés előtt egy Warning(figyelmeztetés) fog várni, maj ha vállalod, hogy megnézed, szimplán görgess lefelé.
http://comic.naver.com/webtoon/detail.n ... eekday=tue
Én megnéztem, enyhén besz*rtam :shock: :?
Egész nap álmos voltam, de ettől felébredtem... :shock:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.04. 16:50:41

Deus írta:
Kash írta:Linkelek valamit, amit érdemes megnézni
....
Én megnéztem, enyhén besz*rtam :shock: :?
Azta, de állat :) Még ilyet :!:
Tessék: :D :shock:
Kicsit hosszabb mint a másik, de ez is eszméletlen jó!
http://comic.naver.com/webtoon/detail.n ... 217&seq=30
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.04. 16:48:29

Deus írta:Skacok, ez de baromi naaaaaagy :) nagyon aranyos leánykérés! Ajánlom mindenkinek

http://horzsol.blogspot.hu/2012/06/lany ... l?spref=fb


szerk: bocs a dupláért
Hatalmas. Egy ilyen után képtelenség nemet mondani. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.06.04. 16:22:07

Skacok, ez de baromi naaaaaagy :) nagyon aranyos leánykérés! Ajánlom mindenkinek

http://horzsol.blogspot.hu/2012/06/lany ... l?spref=fb


szerk: bocs a dupláért
KépKép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.06.04. 14:01:26

Kash írta:Linkelek valamit, amit érdemes megnézni
....
Én megnéztem, enyhén besz*rtam :shock: :?
Azta, de állat :) Még ilyet :!:
KépKép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.04. 13:09:04

A majdnem leestem a székről, szerintem pont ideillő kifejezés.
Lehet, hogy én adtam le nagyon drasztikusan a dolgot, de én tényleg leraktam a barna macit. :D
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.06.04. 01:56:52

Bob_Marley írta:Köszi Game :D

Amúgy meg totál errefelé tendálunk sajnos...Ezért is utálom pl a te +1zésedet is :lol:
Írjuk már le ha valamit akarunk vagy mondjuk, s ne lájkolgassunk meg +1zünk.

Bár szerintem hamarosan még a mostanit is visszasírjuk, mikor már az emberek beszélni se fognak csak gép előtt írni, kézírás megszűnik...Kommunikáció szintén.
Ha igazán suttyó akartam volna lenni, akkor erre a hozzászólásra csak ennyit írtam volna: +1!
:mrgreen: :lol:

2. bekezdésről jutott eszembe:
http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/az ... t/2231800/
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.06.04. 00:34:42

Bob_Marley írta:Köszi Game :D

Amúgy meg totál errefelé tendálunk sajnos...Ezért is utálom pl a te +1zésedet is :lol:
Írjuk már le ha valamit akarunk vagy mondjuk, s ne lájkolgassunk meg +1zünk.

Bár szerintem hamarosan még a mostanit is visszasírjuk, mikor már az emberek beszélni se fognak csak gép előtt írni, kézírás megszűnik...Kommunikáció szintén.
Facebook ezen oldala nekem sem tetszik, sőt teljesen egyetértek, like meg hasonlók hidegen hagynak, bár amikor vki kér mindenkit,h ezt meg azt likeolja, kicsit felidegesedek. Nem épp ez a versenyek lényege,hogy ki tud több embert MEGKÉRNI,hogy likeoljon,hanem az lenne,hogy pl melyik kép, alkotás vonz magához nagyobb tábort. Erre már mindenki könyörög mindenkinek,h likeolgasson.

FB-t én teljesen más célok miatt használom, arra szntem jó, + azokat én is ugyanúgy elítélem,akik minden apró izét megosztanak az üzenőfalakon, azt is ,ha épp böfögtek egyet... na meg a másik amitől a falra mászok, amikor tini csajok ilyeneket leírnak: lájkold ha tetszem, lájkold ha járnál velem, lájkold ha lenyírnád a macskám fülszőrét...

ezeknél én azt lájkolnám,hogy ismerkedjenek meg szavakkal, elég sokszínű kifejezésünk van ugyanarra a mondanivalóra, amiről fingjuk sincs, bezzeg a smilek "kódjait" vágják...ha mást nem is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.06.03. 23:34:41

Kash írta:Linkelek valamit, amit érdemes megnézni.
Figyelem, a következőt nem viccből irom le, halál komoly:
Aki nem birja a vért, vagy mondjuk egyszerűen nagyon ijedős, az csakis saját felelősségére nézze meg.
Ez egy fajta képregény(horror), a lefele görgetés előtt egy Warning(figyelmeztetés) fog várni, maj ha vállalod, hogy megnézed, szimplán görgess lefelé.
http://comic.naver.com/webtoon/detail.n ... eekday=tue
Én megnéztem, enyhén besz*rtam :shock: :?

A majdnem leestem a székről, szerintem pont ideillő kifejezés. :D :D :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.03. 23:33:06

Köszi Game :D

Amúgy meg totál errefelé tendálunk sajnos...Ezért is utálom pl a te +1zésedet is :lol:
Írjuk már le ha valamit akarunk vagy mondjuk, s ne lájkolgassunk meg +1zünk.

Bár szerintem hamarosan még a mostanit is visszasírjuk, mikor már az emberek beszélni se fognak csak gép előtt írni, kézírás megszűnik...Kommunikáció szintén.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.06.03. 23:21:55

Szép.

Kép

Kép



Ezt meg a fb hater Bob-nak :D

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2012.06.03. 18:54:56

http://www.youtube.com/watch?v=0F03BQ-B ... e=youtu.be

Csak érdeklődök, hogy volt-e valaki rajtam kívül tegnap? Vagy esetleg máskor? Nagyon jók az ilyen összejövetelek.
Tegnap Nosztalgia Ride volt, mert 5 éve indult az éjszakai tekerés. 2 nagy kör a városban, a végén Citadella majd Budai vár. (kb 30km) 11-en pedig feltekertünk még a János hegyre koromsötétben. Óriási élmény volt ez is, mint a többi.
Ha van köztetek olyan aki szokott bringázni, az jöjjön el ha tud. Minden szombat este gurulunk a városban. Bárhol be lehet csatlakozni és bármikor haza lehet menni.
Vigyázat függőséget okoz! :)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.03. 18:11:19

Linkelek valamit, amit érdemes megnézni.
Figyelem, a következőt nem viccből irom le, halál komoly:
Aki nem birja a vért, vagy mondjuk egyszerűen nagyon ijedős, az csakis saját felelősségére nézze meg.
Ez egy fajta képregény(horror), a lefele görgetés előtt egy Warning(figyelmeztetés) fog várni, maj ha vállalod, hogy megnézed, szimplán görgess lefelé.
http://comic.naver.com/webtoon/detail.n ... eekday=tue
Én megnéztem, enyhén besz*rtam :shock: :?
Kép
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2012.06.03. 16:24:52

El fanático írta:...Nem csupán ennyi, a dolog nem fenékig tejfel ám, sok nő azt a 9 hónapot pokolként éli meg...
igen-igen, köszi a kiegészítést, Erika, úgy látszik, nekem kicsit rózsaszín volt az este/ éjjel a gondolkodásom. :-D ezeket épp hogy csak érintettem, de valóban, van negatív oldala is bőven, amihez a rosszullétek, a félelmek, fájdalmak is hozzájárulnak. aztán a sok herce-hurca a különböző vizsgálatokkal, az esetleges kiszolgáltatottság, a bizonytalanság és a tudat, h megváltozik az életed fenekestől, nem lehetsz olyan független, mint előtte, nem mehetsz oda és akkor, amikor akarod, nagy próba elé állítja az embert. aztán a csodás kis hormonok, amik megbolondítanak, a kimerültég, ami a 24 órás "szolgálat" miatt van, az esetleg fellépő problémák, a "tapasztaltabbak" okoskodása stb stb igencsak próbára teszik az idegrendszert... :lol: szóval, nem egyszerű. :-)

a személyiség rendkívül meghatározó, legyen szó bármiről is, akár türelemről, akár felelősségérzetről stb


mint minden más tekintetében, itt is igaz, miszerint ezek csak általánosítások, ám koránt sem lehet ezt szentírásnak tekinteni, nem feltétlenül fog minden nő így vagy úgy viselkedni. ;-)
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.06.03. 15:47:36

Én azt mondom, hogy ez egy szép dolog és pont, ne is foglalkozzunk vele olyan szempontból, hogy találgassuk, hogy vajon szívből adja-e. Nincs értelme, mert úgysem tudjuk meg soha. Sok milliárdos természetesen nem ad, de ők főként azért, mert nem is foglalkoznak velük az emberek. Ronaldo esetében két eset képzelhet el(és ismétlem, nem tudjuk, hogy melyik az igaz):
- Szívből adja és akkor egy jó ember
- Saját belátásból, vagy menedzsere (akár marketingese) unszolására csinálja, hogy jobb legyen a pr-ja. Erre egy milliárdosnak nincs szüksége, de egy celebséget is vállaló focistának lehet.
Az meg hogy ki ad többet? Ne számolgassuk, hanem tegyünk, adjunk. Mondjuk én, ha adok akkor nem ugandai gyermekeknek, hanem a szűkebb hazában élőknek, vagy a határon túliaknak (pl csángóknak, erdélyieknek, felvidékieknek, délvidékieknek stb.), mert úgy gondolom, hogy azzal teszek a legtöbbet a világért, ha a szűkebb (saját település, megye), illetve kicsit tágabb (ország, nemzet) környezetemen próbálok segíteni. Viszont Ronaldo, azért tud több irányban is segíteni (szokott ő Portugáliában is), nem mondom, hogy nem kell Afrikában, hiszen pl ott olyan nagy a szegénység (részben a nyugat jóvoltából is), hogy az ottani emberek nem igazán tudnak a saját környezetükön segíteni, mint mi (lassan már mi sem). Összességében szerintem nem kell ilyen esetekben senkiben a rosszat keresni, ez a tette szép, bármiért is tette, ha nem szeretjük őt, akkor másért kritizáljuk.
Válasz küldése