Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.26. 15:12:38

Én is megnéztem a Hannibal pilotot, de nekem kifejezetten bejön. A hangulatot eltalálták szerintem, a szakértő csávónak (Dancy) ezek a képzelgései is elég új színezetűek a zsáneren belül szvsz, a Dr. Lecter karakterét körülvevő sötét titokzatosság pedig elviszi a hátán az egészet, Mikkelsen zseniális. A fényképezés úgyszintén gyönyörű, Breaking Bad-hez tudnám hasonlítani ezen a téren.

Szóval tőlem mindenképp kap esélyt minimum az első évad, aztán ha tartja a színvonalat, szerintem marad is.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.26. 14:18:43

A Hannibal még BŐVEN a Vörös sárkány/Embervadász, azaz a kronológiailag második filmek előtt játszódik.
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.04.25. 22:40:15

Tim írta: Csak remélem hogy nem egy Dexter féle pozitív sorozatgyilkost :roll: Megnézek még pár részt aztán meglátjuk mi is ez igazából.
Megnyugodhatsz, nem :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.04.25. 22:34:10

visca el barca írta:üdv

biztos írtátok már + neten is lehetne keresni, de én ehhez lusta vagyok. a hannibal c. sorozatban minden epizód más-más történet, vagy ilyen összefüggő a dolog?
Első részen túl vagyok,de nem igazán értem a koncepciót..Ez a House/Monk keverék szakértő csóka kifejezetten irritáló. Időben sem tudom belőni mikor játszódik,és egyelőre az sem világos hogy Lecter karakteréből mit akarnak kihozni. Csak remélem hogy nem egy Dexter féle pozitív sorozatgyilkost :roll: Megnézek még pár részt aztán meglátjuk mi is ez igazából.
Kép
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.25. 22:25:11

kanty írta:Bűnügyi/akció sorozat érdekelne. Ilyen NCIS és társai kilőve. Legyen néhány évad kijöve, de fontos, hogy HD-ben tudjam nézni.
Köszi.
Flashpointot tudnám ajánlani, teljesen más stílus mint a csi-ok, fokozatosan vált az egyik kedvencé a sorozat. A másik az nem bűnügyi a Generation Kill, HBO minisorozat az Iraki háborút mutatja be egy Humvee egység szemszögéből. Egy hadi tudósító regényéből készült a sorozat.
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.04.25. 22:01:06

kanty írta:Bűnügyi/akció sorozat érdekelne. Ilyen NCIS és társai kilőve. Legyen néhány évad kijöve, de fontos, hogy HD-ben tudjam nézni.
Köszi.
The Following, bár még csak 1 évad ment le, 1 rész híján :) (15 rész)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.25. 21:45:08

kanty írta:Bűnügyi/akció sorozat érdekelne. Ilyen NCIS és társai kilőve. Legyen néhány évad kijöve, de fontos, hogy HD-ben tudjam nézni.
Köszi.
most ilyen kemény zsarukat meg drótot nem ajánlok mert gondolom láttad, viszont itt van ez

http://www.imdb.com/title/tt1733785/

asszem most megy a tv-ben is, 10 részes (mint egy baromi hosszura nyujtott film) és nekem kifejzetten tetszett.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
gordi.
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011.07.28. 13:38:52
Tartózkodási hely: Csongrád,Szeged

2013.04.25. 21:25:03

veb!

ilyen összefüggő dolog. folyik az esemény mint a tisza folyó
"...a madridi Marca egyik újságírója kérdésére a tréner ironikusan azt válaszolta: "Lehet, hogy tényleg parfümöt pisilek"." (Pep Guardiola)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.25. 21:20:58

sjd írta:Continuum s02e01

azt a sorozatot már rééég lekaszáltam. Pedig ritkán szoktam kaszálni sorozatokat.

Más: Fent van a Warehouse s04e11! Azoknak írom, aki nézi!
KépKép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.04.25. 21:14:02

Bűnügyi/akció sorozat érdekelne. Ilyen NCIS és társai kilőve. Legyen néhány évad kijöve, de fontos, hogy HD-ben tudjam nézni.
Köszi.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.25. 20:25:53

üdv

biztos írtátok már + neten is lehetne keresni, de én ehhez lusta vagyok. a hannibal c. sorozatban minden epizód más-más történet, vagy ilyen összefüggő a dolog?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.22. 23:53:18

House of cards S01E03

Ez sem volt egy eseménydús rész - és gyanítom, egyik sem lesz az a továbbiakban sem - de Spacey epizódról epizódra egyre nagyobb patkány, hihetetlen. :lol: Imádom a csávót, zseniális. Rajongó nem leszek, de bőven nézhető sorozat.

A harmadik Hannibal pedig a gyenge másodikkal ellentétben eléggé adta, és az előzetes alapján a negyedik rész sem lesz kutya. 8) Mikkelsen vérfagyasztó...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.04.22. 23:03:34

Got:

Csak nekem tetszik Theon Greyjoy karaktere? :P :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.22. 22:23:11

Continuum s02e01
Amennyire rossz volt az évadzáró, még mindig van lejjebb. Kb. lejátszottak egy lebutított CSI-epizódot, a srác meg depizett egy tökéletesen semmitmondó üzeneten, amit még ráadásul meg is próbáltak szánalmas módon cliffhangerként előadni.
Travis meg amúgy egy robot, v mi, h 4 mellkasi lövés után újraélesztés nélkül visszajön a halálból?

Nálam most már ez is üti a kaszaszintet, mert az egy dolog, h az évadzárót elszúrták, de most még ráadásul pont hogy a rossz irányba halad az egész.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.04.22. 21:48:45

palesz77 írta: Az íjász csávó meg szerintem akkor is a Bolton fattyú lesz. Mást nem nagyon tudok elképzelni.[/color]
Igen, sztem is ő lesz Ramsay Bolton, csak nem egyértelmű, mert nem egy ronda fazon játssza ezt a szerepet. :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.22. 19:43:25

geridoss írta: Aki olvassa/olvasta a könyvet, hogy ajánlja, párhuzamosan haladjak a sorozattal, vagy nyugodtan végigpörgethetem a könyvet a sorozat vége előtt. Melyik okoz nagyobb élményt?
Sztem a könyv is elég nagy poén a sorozat után, főleg, h van annyi eltérés, mintha egy teljesen más sztorit olvasnál.

Amúgy ez a fordulat Daenerys kapcsán nem nagyon lepett, meg, eljátszotta ezt már korábban is, de attól még a kivitelezés nagyon badass volt 8)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.22. 19:00:38

Most nézem a Strike Back - Válaszcsapás 2. évadot. Poén, h az előző részben A Got-os Ser Davos szerepelt, a mostaniban meg Ser Jorah 8)
Ha még Dany is feltűnne... :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
zsovagi
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.03.23. 18:16:56

2013.04.22. 15:11:20

palesz77 írta:GoT:


Amit még nagyon várok valamiért, az a Dondarrion vs Hound harc lesz, remélem látványosra csinálják meg. Gonodlom következő részben meg is csodálhatjuk majd már.. 8)

Az íjász csávó meg szerintem akkor is a Bolton fattyú lesz. Mást nem nagyon tudok elképzelni.
El kell ismernem, neked volt igazad az íjásszal kapcsolatban.
Azt a harcot valamiért én is nagyon várom már, meg kíváncsi vagyok, hogy milyen indokkal viszi magval Aryat, ha követni akarják a könyvet
Összességében nagyon jó rész volt szerintem, megint volt pár jó kis poén Podrickra most csak utaltak, de megint hatalmasat nevettem rajta, és végre jönnek a komoly részek a sztoriban, mostantól szerintem nem nagyon lesz megállás, mindig lesz valami komoly (fal átmászása, jon visszaállása, a vörös nász, breinne és a medve, stb.).
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.22. 14:25:21

geridoss írta: Aki olvassa/olvasta a könyvet, hogy ajánlja, párhuzamosan haladjak a sorozattal, vagy nyugodtan végigpörgethetem a könyvet a sorozat vége előtt. Melyik okoz nagyobb élményt?
Én két évad hátrányból kezdtem el olvasni a könyveket és a harmadikra utolértem magam. Most már egy picit előrébb vagyok, mint a sorozat ahogy áll, de a héten ha minden jól megy még inkább belerántok.

Igazából nem volt rossz utólag visszaidézni a látottakat az olvasotthoz képest, ahogy most szinte párhuzamosan haladva sem. Viszont megállni nem fogok a sorozat üteméhez (pedig előzetesen úgy gondoltam), mert annál jobban beszippant a könyv, h szüttyögjek vele. Ráadásul a döntő érv az, h ugye a 3. évad után is lesz egy-egy év üresjárat, azt meg pláne nem fogom kivárogatni, mint ahogy sztem te sem rakod parkolópályára a könyveket ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.04.22. 13:42:59

GoT:
geridoss írta:

Ettől a résztől még a hideg is kirázott, visszanéztem egy párszor :o :D
Eddig az évad legjobb része, és mivel sikerült beszereznem a könyvet is, most már el is kezdem.
Aki olvassa/olvasta a könyvet, hogy ajánlja, párhuzamosan haladjak a sorozattal, vagy nyugodtan végigpörgethetem a könyvet a sorozat vége előtt. Melyik okoz nagyobb élményt?
Én olvastam mindet. Én azt ajánlom, hogy a könyvet nyugodtan pörgesd végig, nekem így is nagy élmény nézni. Meg amúgy.. Nem hinném, hogy képes lennél letenni a felénél miután elkezd igazán beindulni. :wink: Legalábbis nekem nem ment. :D


Dany részét már igen vártam, nem kellett csalódnom, jó volt nagyon.

Amit még nagyon várok valamiért, az a Dondarrion vs Hound harc lesz, remélem látványosra csinálják meg. Gonodlom következő részben meg is csodálhatjuk majd már.. 8)

Az íjász csávó meg szerintem akkor is a Bolton fattyú lesz. Mást nem nagyon tudok elképzelni.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.22. 12:20:36

miihii írta:GoT



A kis szende Dany meg félelmetes változáson megy át. Hatalmasat játszik Ms. Clarke, ahogy a kislány figurából átvált a könyörtelen királynővé 8) Csak így tovább, Sárkányok anyja, adjál az érzésnek! :D DRACARYS! DRACARYS! 8)

Ettől a résztől még a hideg is kirázott, visszanéztem egy párszor :o :D
Eddig az évad legjobb része, és mivel sikerült beszereznem a könyvet is, most már el is kezdem.
Aki olvassa/olvasta a könyvet, hogy ajánlja, párhuzamosan haladjak a sorozattal, vagy nyugodtan végigpörgethetem a könyvet a sorozat vége előtt. Melyik okoz nagyobb élményt?

Más: végeztem a Breaking Bad harmadik évadával... Ez az évad egyértelműen levett a lábamról :D
Az elején kicsit lassú volt (mármint az első évad), unalmas, vontatott, de megérte végigszenvedni, egyszerűen zseniális az egész, ahogy össze van rakva.

Már csak Skyler idegesít minden egyes képkockában :D :D :D
Az pedig, hogy Walter milyen személyiségváltozáson ment keresztül, valami elképesztő. Simán átgázolt azon a két drogdíleren... :o


Csak azt sajnálom kissé, hogy szinkronosan kezdtem el nézni, így a negyedik évadot már ugye angolul nézem (pedig jobban szeretem eredeti nyelven nézni a sorozatokat, de úgy olvastam az elején, hogy nem gáz a szinkron, azért kezdtem el úgy..), így kicsit fura lesz a már megszokott hangokról a váltás..

Még annyi kérdésem lenne itt az ügyben jártas emberkékhez, hogy a Hannibalt megéri-e folytatni, ugyanis az első rész megtekintése után nem visz rá a lélek, hogy a másodikat is megnézzem... Pedig maga az elképzelés, meg a sztori érdekel, de valahogy nem nyűgözött le a pilot.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.22. 10:43:39

GoT

Na, ez már igazi hangulatba hozó rész volt, főleg a vége miatt.
Múltkorra vártam, de most végre megvolt a Makulátlan transzfer 8)

Észrevehetően kicsit komótosabban halad idén a sztori, de nem is baj, legalább tovább tart a Trónok harca :P

Theon-t jól megvezette az íjász csávó, nagyon kíváncsi is lettem ki ő és mi a célja. Eleve fura volt, h ha az apja tudtára kínozzák a csávót, akkor a húga miért is segítene neki, de a jelek szerint kamu volt.

Maergary és a rózsák meg tényleg szépen kezdik megvetni a lábukat, érezhetően nő a feszkó velük kapcsolatban, jó buli lesz ebből, az tuti 8)

A kis szende Dany meg félelmetes változáson megy át. Hatalmasat játszik Ms. Clarke, ahogy a kislány figurából átvált a könyörtelen királynővé 8) Csak így tovább, Sárkányok anyja, adjál az érzésnek! :D DRACARYS! DRACARYS! 8)



Más.

A Dexter témáról én is csak azt tudom mondani, h kevés a pár rész. Az első évadot érdemes lenne lenyomni, aztán azután eldönteni a hogyan továbbot. Én sem dobtam hátast az elején, de azért csak nézegettem tovább és sikerült nagyon beszippantania a sorozatnak.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.22. 00:37:42

Megfogadom a tanácsaitokat,ráadásul közben csoportban is kettőből két ember azon a véleményen van,hogy abba ne merjem hagyni,úgyhogy elkezdem pörgetni,még akármi is lehet belőle :D köszi a válaszokat !
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.04.22. 00:05:30

Mezner2 írta:Egy kérdésem lenne,elkezdtem a Dexter c. sorozatot,az első két részt néztem meg,de valahogy nem fogott meg egyelőre,ha eddig nem tette akkor már nem is fog,és ne szenvedjek vele,vagy van rá esély,hogy beindul egy kicsit ??
az első részek tényleg ilyenek, viszont nehogy elkaszáld :!:

minimum nézd végig a 2. évad végéig, ha addig se tetszik, nah akkor abbahagyhatod, addig ne merészeld :P
madridista
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.21. 23:57:04

Mezner2 írta:Egy kérdésem lenne,elkezdtem a Dexter c. sorozatot,az első két részt néztem meg,de valahogy nem fogott meg egyelőre,ha eddig nem tette akkor már nem is fog,és ne szenvedjek vele,vagy van rá esély,hogy beindul egy kicsit ??
Szerintem adj még neki egy-két rész esélyt, és ha végképp nem tetszik, akkor kaszáld és nézesd meg magad egy orvossal :D :twisted:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése