Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.04. 21:41:20

A jelzetlenül könyves spoilerezőknek szeretettel küldeném az alábbi klasszikust:
http://www.youtube.com/watch?v=yqb17tOHmak
zsovagi
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.03.23. 18:16:56

2013.06.04. 21:34:19

messideco írta:Rinku:

mozgássérült lehet király? Ha jól tudom csonka királyok nem igen vannak/voltak a történelemben.
Előttem nem sokkal Rinku történelmi példát keresett, nekem ilyen téren II. (Vak) Béla magyar uralkodó ugrott be, ugyan nem teljesen ugyanaz a két dolog, de azért a vakság is elég hátrányos egy király számára.

Illetve a könyves spoilerrel kapcsolatban:
Alapvetően azért cserélődik ki a szereplők nagyrésze az 5. könyv első felére, mert bizonyos szereplők nem szerepelnek a 4. kötetben, illetve a 4. kötet szereplői nem szerepelnek az 5. kötet első felében.

A Bran képességével kapcsolatos felvetés nagyon érdekes, 5 könyv elolvasása után sem tudnám megmondani mi szükséges hozzá, de azt mindenképp kizárnám,hogy látnia kell azt amit megszáll.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.06.04. 21:22:18

Na elkezdem a Dokikat, remélem tényleg olyan jó, mint amilyennek mondják :)
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.04. 21:15:06

Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.04. 16:45:29

Látszik, h új rész volt a Got-ban, elszíntelenedett a fórum :lol: Durva az utolsó pár oldal 8)

Varatrix:

Jogos, amit írsz, de én csak úgy általánosságban mondtam, h ugye a Lannisterek a "rosszak", így ők az izgalmasabbak a sok genyózás, furmány miatt. Jamie meg ilyen téren az egyik legérdekesebb figura, mert ugye alapvetően gyökérnek van belőve az elején, Királyölő, Lannister és ha ez nem elég, akkor vérfertőző (mégha ezt meg is értem, látva Cersei-t :P ) Aztán ez a kép erősödik, amikor lelöki Bran-t. De ahogy halad a sztori, átvált a karakter jobb irányba, előjön az erkölcs belőle, megtudjuk a királyölés hátterét, ami más pózba fekteti azt a bizonyos leányzót meg Brienne is javít rajta sokat.
És persze Tyrion is kirí a családi stigmából, de a Lannister pecsét ott virít rajta, tehát tróger :D
Velük szemben az egyöntetűen jónak, gerincesnek belőtt Starkok állnak, akik pont azért uncsibbak, mert ugye nem szervezkednek meg nem köcsögösködnek.
Szal az alaphalmaz miatt mondtam ezt, de persze vannak kivételek :) Ezért gondolom, h sokan ugyan jobban szeretik a Starkokat, de érdekesebbnek tartják pl a Lannistereket. Ez is a jó és a rossz harca, még ha nem is tipikus, negédes köntösben.


Deus:
Annyira előre nem vagyok a könyvben, uh nem spoiler, csak előre gondolkodás: azért, mert pl Sansa uncsi, színtelen karakter, nem biztos, h nem lesz vmi komoly szerepe később. Itt a főszereplők közül eddig kb mindenkinek voltak nagyjelenetei, mégha néhánynak az életébe is került a csúcspont :D De sztem Sansa is egy ilyen "alvó ügynök", ahogy Bran is később teljesedik ki, de Arya is most még csak egy elveszett kislány, aki azért valószínűsíthetően fel fog pörögni. Uh ezekből kiindulva nem írnám még le Sansát. Csak most még másokon van a hangsúly és a meghalás joga :D

messideco:
Bran ügye ilyen szempontból tényleg érdekes, mert a könyvben az már ki volt fejtve, h lovag nem lehet a csávó, max septon meg ilyenek. Király meg a franctudja... Elvileg elég gázas lenne egy hikomat king, de ha azt vesszük az öreg Frey is már régóta mozgásképtelen szinte (úgy szállítják a szolgák, ha mozogni akar, kell) és mégis ő ül a nagy székben. Bár ugye az meg még nem a Vastrón...

Rinku:
Ez egy jó felvetés, h mi kell egy vargnak, h gyakorolja a képességét :-k

GT:

Én tudom, én tudom, ó, ó, ó :D
Fácsén jön a hírfolyamban, amint elkészül az írás, uh már letudva 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
socio66

2013.06.04. 15:55:05

érdekes egyébként, a könyvekben szinte minden kis fejezet végén van egy olyan történés, ami után bosszankodom, hogy nem olvashatom azonnal tovább azt a szálat, eszembe sem jutott még, hogy unalmas lenne egy-egy periódus.
a könyv adja meg a teljes élményt.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.04. 15:18:04

messideco írta:Rinku:

mozgássérült lehet király? Ha jól tudom csonka királyok nem igen vannak/voltak a történelemben.
Ezt nem tudom, hogy pontosan hogy volt. De szerintem lehet, persze. Nyilván az ókorban nem volt az szokás, hogy a görög falanxokat egy testi fogyatékos vezesse, de a rómaiaknál simán elképzelem, hogy félkarú is lehetett hadvezér, mert ott már erősen stratégián múlt az egész, ott nem volt közvetlen személyi vezetés, ha a hadvezérre gondolunk. Mivel példát nem tudok írni, ezért az egész számomra csak egy feltételezés, de szerintem gond nélkül lehetett. Könyves Kálmán sem volt egy vasgyúró, mégis volt király. De mint mondtam, fogalmam sincs ez ügyben, bár nem hinném, hogy a történelemben nem volt egy olyan ürge, aki kicsit is hiányos volt.

Hátha van itt hozzáértőbb, aki tudna többet mondani, érdekel engem is a téma, de szerintem simán lehet. Bár azért mégis ciki, hogy alig bír megülni egy lovat. Kényes téma...
House írta:szerk.: Csak nekem hiányzik több izgalom? Úgy értem, ez a rész már ebből a szempontból rendben volt, de mi lett volna, ha monduk a 6. részben kezdődtek volnaq el így folyni az események? Most ez után még egy hasonló rész és újra várhatunk jövő februárig.."
Szerintem vannak így vele néhányan, de én mindenképpen. Legalább akkora szerepet kellene kapnia a GoT-ben a harcnak és a vérontásnak, mint a politikának, már pedig az utolsóból van dögivel. Amire én kummára nem vagyok kíváncsi, az Samwell Tarly névjegyzéke meg tökölése a tűzrakással. Nem, ezeket hagyjuk már... Kit érdekel? Kit érdekel, hogy Piggy ott csatangol azzal a síkhülye csajjal? Amikor meglátom őket, idegbajos leszek, hogy már megint erre a kettőre kell elcseszni a drága műsoridőt. Tehát visszatérve a kommentem ezen témájára, egyszerre zúdította az emberekre a sorozat a vérontást, amitől sokan itt felvettek egy vérmámor szájízt, amit hibáztatni és elítélni nem tudok, mivel nálam is ez van. Ahelyett, hogy azért adagoltak volna részenként legalább 1-2 csetepatét, most kinyitották a vértömlőt és mindenhol öltek valakit. Egyedül Piggynél nem, ők megint csak mentek és mentek, de ott vannak legalább már annál a kumma Falnál...

Szvsz nagyon el van rontva sok motívumban a Trónok Harca. Egy nagyon jó sorozat, de messze áll a remektől. A dolgok sokszor nagyon aránytalanok, nincs meg az egyensúly a politikai részek, a harcjelenetek, az érzelmi pillanatok és még sok más fontos tényező mellett, ami ezt a totál elborult, erőszakos és kegyetlen középkori világképet tárná elénk. Legalább annyira fontos egy küzdelem, mint egy apa-fia "beszélgetés" Tyrion és Tywinn között. Ettől függetlenül élmény nézni, még ha sokszor csalódást is kelt a butaságaival.
Gareth Tello írta:Az komoly lenne, de elvileg szerintem nem lenne akadálya a dolognak, pláne, ha még tanul is új dolgokat a fiú.
A probléma csak annyi, hogy a világ másik végén vannak a sárkányok Daeneryssel egyetemben, Bran meg nem tud róluk. De kétségtelenül hatalmas lenne.
Nem tud a sárkányokról, az erdőben bújkálnak, semmiről nem tud, arról sem, hogy Robb egyáltalán harcol-e vagy mi van a határvidéken, a környezőségekben, nem hogy a Shivering Sea túloldalán egy szőke bombázó pörköli a népet... :) Bár ez is csak egy feltételezés, a látottakból beszélek, bár a könyvben is így kéne lennie, gondolom.

A másik kérdés, hogy hogy tudja aktiválni a képességét?
1. Látótávolságban kell lennie az irányítani kívánt lénynek? -> ezt inkább kizárnám, mert a farkast is képes volt. Bár köztük van egy olyan mentális kötelék már szerintem, ami rásegíthet. A kérdés továbbra is fenáll, mert éppen semmiről nem tudott, ami odakint volt, csak hogy vannak kint néhányan, de sikerült irányítani a farkast. Hodort viszont látta. Kérdéses az opció.
2. Vagy bizonyos távon belül, függetlenül, hogy látja-e?
3. Vagy tök mindegy hogy hol van, de a megszállás megkezdése előtt látnia kellett már legalább egyszer?

Ezek fontos elemek, nem mindegy, hogy a három közül melyik, aztán még több variáció is felmerülhet, ennyi jutott eszembe hirtelen.
Football, bloody hell. /SAF/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.04. 14:51:04

Miihii!
http://hogyvolt.blog.hu/2013/06/04/tron ... ere-i_esok
Zseniális, ismét. :lol:
Lord Frey, paraszt voltam, amikor eskümet megszegve nem a te borzalmasan ocsmány ivadékaid közül választottam feleséget, hanem elvettem Chaplin unokáját. Mentségemre legyen mondva, szerelmes lettem belé, és még hitlerbajsza sincs, legalábbis az arcán nem.

Martin papa írása az epizódról:
http://www.theonion.com/articles/oh-shi ... ens,32673/
:D
messideco írta:A negyedik kötetben a Vas-szigetiek lesznek a középpontban?

Spojler a könyvből:
Állítólag az ötödik kötetre a szereplők nagy része kicserélődik. Fcuk...
SPOILER
Olvastam az ötödik könyvet, és ez alapvetően nem igaz.
Amúgy Balonék is előtérbe kerülnek majd a negyedikben, még valakikkel egyetemben. Kíváncsi vagy, kik lesznek azok, vagy inkább ne spoilerezzem? :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.04. 14:41:06

De én bírtam a csávónak a stílusát, vén perverz az öreg :D

A negyedik kötetben a Vas-szigetiek lesznek a középpontban?

Spojler a könyvből:
Állítólag az ötödik kötetre a szereplők nagy része kicserélődik. Fcuk...
"And my heart will leave you never."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.06.04. 13:31:54

Csak nekem tűnt fel egyből, hogy Walder Frey barátunkat játszó ombre Argus Filch úr volt a Harry Potterben? :D Jó pár év eltelt, ugyanolyan öregnek néz ki :mrgreen:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.04. 10:29:33

Még csodálkoztok Robb halálán? Túl sokan rajongtak érte.
Kép
Rinku írta:Elképzelhető lenne, hogy Bran tudná irányítani Daenerys sárkányait? Mert akkor kézcsókom mindenkinek, megvan az új ura Westerosnak... :) Bár azért a sárkányok talán rendelkeznek annyi mágikus erővel, hogy visszaverjék, de hát ki tudja. Ahány rpg, annyi fajta elgondolás. Azért ez sütne, ha így lenne... :)
:shock: :shock: :shock:
Az komoly lenne, de elvileg szerintem nem lenne akadálya a dolognak, pláne, ha még tanul is új dolgokat a fiú.
A probléma csak annyi, hogy a világ másik végén vannak a sárkányok Daeneryssel egyetemben, Bran meg nem tud róluk. :D De kétségtelenül hatalmas lenne.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.04. 01:02:24

Initom írta:ez a 9. rész... ak.rvaf.szba így egybe,hogy klasszikust idézzek.
Nekem a Stark család volt a kedvencem...Erre Ned,Rob,kb lassan mindenki nyekk...kissé értelmetlennek éreztem ezt a fordulatot de mindegy...gondolom meg van az oka:)
Bran ezzel a képességével még sokra viheti.


Elég nagy csavar volt benne, az biztos. Az volt az egészben a pont az i-re, hogy apám megmondta előre, amikor a kaput becsukták. :D Viszont ezzel a 3. évaddal még mindig nem vagyok egyáltalán megelégedve. Annyira vártam, hogy azért ennél több izgalmat is belerakhattak volna. Persze még mindig van hátra egy rész, de kb az egész évad egy előkészítés lett egy várhatóan jobb, és izgalmasabb 4. évadhoz. Ekkora nagyobb a füstje, mint a lángja motívumot nem tudnék felsorolni e mellé a Breaking Bad 1.-2. évadján kívül. :roll:

Viszont így az abszolút kedvenc már a Targaryen-"ház", de még azt a fránya harcot is levágták. Bementek hárman, nappal visszajöttek ketten szomorúan, majd közlik a jó hírt, e még így sem látható valamiféle öröm az arcokon, elég bizarr jelenet lett így.


Hiába, elértem a Spartacus utolsó részéhez.. Megszoktam ettől a sorozattól, hogy pörgős, izgalmas, addig ütik a vasat, amíg forró. A Spartacus felkelés ideje, az a 3-4 év, még az sem lenne elég, hogy valami csatajelenetet lássunk legalább a Starkok tiszteletére. Legalább a sárkányok égetnének halálra egy pár ezres kis légiót. :lol:

szerk.: Csak nekem hiányzik több izgalom? Úgy értem, ez a rész már ebből a szempontból rendben volt, de mi lett volna, ha monduk a 6. részben kezdődtek volnaq el így folyni az események? Most ez után még egy hasonló rész és újra várhatunk jövő februárig.. :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.06.03. 23:57:37

ez a 9. rész... ak.rvaf.szba így egybe,hogy klasszikust idézzek.
Nekem a Stark család volt a kedvencem...Erre Ned,Rob,kb lassan mindenki nyekk...kissé értelmetlennek éreztem ezt a fordulatot de mindegy...gondolom meg van az oka:)
Bran ezzel a képességével még sokra viheti.

De az biztos ha ezek után ,ha egy unszimpatikus karakter lesz Westeros ura,beperelem az egész bandát :mrgreen: :mrgreen:



azt hiszem a következő napokban meg kell néznem pár dextert részt a 4. évadból,hogy lenyugodjak egy ilyen trauma után :lol:

bár asszem ehhez elég lenne megnéznem a 3. évadját ami hát...nem nőtt fel az első kettőhöz :D mert az piszok unalmas volt :mrgreen:
Abi & Tito
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.03. 23:28:57

Rinku:

mozgássérült lehet király? Ha jól tudom csonka királyok nem igen vannak/voltak a történelemben.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.03. 23:15:44

Elképzelhető lenne, hogy Bran tudná irányítani Daenerys sárkányait? Mert akkor kézcsókom mindenkinek, megvan az új ura Westerosnak... :) Bár azért a sárkányok talán rendelkeznek annyi mágikus erővel, hogy visszaverjék, de hát ki tudja. Ahány rpg, annyi fajta elgondolás. Azért ez sütne, ha így lenne... :)

Amúgy van, aki nem olvassa el ezeket a kommenteket direkt ezért? :D Kicsit mintha átesett volna a fórum a ló túloldalára a takarásokkal... :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.06.03. 23:08:04

GOT:

Mivel tudtam hogy most lesz a red weeding, így nem volt túl nagy meglepetés, sőt még nagyobb vérengzésre számítottam. :)

SPOILER!!! (Bocs, h belejavítok, de ne lőjük le előre ;) m. )


Sztetek az utolsó részben bedobják a zombi-Cat jelenetet, esetleg Stannis serege is megindul Castle Black felé?

Az epizód címe és leírása alapján sajnos nem lesz túl sok minden, főleg Dany körül fog pörögni a dolog.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.03. 22:38:19

Én Rickon Starknak szurkolok, most szólalt meg először ha jól rémlik :D

Én is úgy vélem, hogy Danyé lesz a trón, az ő családja a jogos királyi sarj, a két király nem jogszerinti uralkodó szvsz...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.03. 22:23:12

JA tényeg, őt el is felejtettem bocsi :D De szerintem ő nem lesz jelentős karakter mint Bran és Arya. Aryaból tuti, hogy valamilyen bosszúálló harcos lesz, vagy vmi kemény vezető mikor felnő... Branról meg ne is beszéljük 8) Képességével nem kis hatalmat fog szerezni.

De Sansa? Ő bugyuta szegény, s gyenge karakter. Nem lesz semmi belőle.

Az übermegaspoileredet nem olvastam el, mert nem akarom tudni a folytatását.
KépKép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.03. 22:18:47

Deus írta:Game of Thrones
Tehát gyakorlatilag az egész Stark család le lett murdelve. Csak a Bran meg a Arya maradt életben....
Sansa?


ÜBERMEGAGIGA SPOILER

Így a 3. könyvet elolvasva nem jársz messze az igazságtól szvsz. :) De lesznek még itt fordulatok bőven, ebben biztos vagyok.

Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.03. 22:12:48

Game of Thrones

Aztarohadbüdöséletbemár.... :shock: :shock:

A vége nagyon beütött, de kegyetlenül... Én már a lakoma alatt éreztem, hogy valami nem kóser, rossz előérzetem fogott el. S már akkor biztos voltam benne hogy vérfürdő lesz, mikor becsukta a kaput az illető....

Robb, neeeee... Kb ugyanannyira sokkoló volt mint Ned lefejezése... Kapott pár nyílvesszőt, azt hittem hogy túléli majd és tömlöcbe vetik, de nem. Megmurdelték rendesen... :S Pedig egyik kedvenc karakterem volt... Te jó isten, mindenkit megmurdeltek: Robbot, Catelynt és Shaet... FUCK. Tehát gyakorlatilag az egész Stark család le lett murdelve. Csak a Bran meg a Arya maradt életben....

Véreb meg hatalmas forma... XD Kiüti az öreget, s azután a párbeszédek Arya -val XD


most a következő bekezdés übergigamegaspoiler lesz, mert most tippelgetni fogok:

Az egész Trónok Harcából Dany fog kikerülni győztesnek. Lannisterek is meg lesznek murdelve Dany által, illetve a két életben maradt Starkok által is.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2013.06.03. 22:20:01-kor.
KépKép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.03. 20:23:45

Nekem is ez egyik kedvencem volt Robb, még ha nem is volt olyan "érdekes és izgalmas" személyiség, mint mondjuk a Félember.
Varatrix írta:Jamie meg egyszerűen talán az egyik legzseniálisabb szerintem. Olyan szintű karakter fejlődés ritka mint az övé. Az elején egy kétszínű bájgunár a végére nálam meg a becsület lovagja kábé. Nagyon megkedveltem mint hőst. Amit elmondott, hogy nem érti miért hívják király ölőnek amikor megmentette a várost. Ahogyan kiáll a csaj melett akit hirtelen nemtudom hogy hívnak. Szerintem fantasztikus. Egyszerűen bennük is csak azt érzem hogy az apjuk árnyékában élnek mindketten és csak próbálnak megfelelni a családnak, de nem a szívükből elfajzott gonosztevők csak mert Lannisternek születtek.
Brienne. :P
Szerintem nagy részben neki köszönhető Jaime amúgy kétségtelen jellemfejlődése.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.03. 20:21:30

Sanama írta:Varatrix, Tyrion az a Tirion :P
Elnézést és köszönöm, de a lényegen nem változtat.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.03. 20:17:40

Varatrix, Tyrion az a Tirion :P
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.03. 20:13:14

miihii írta:Persze, ebben benne van picit az is, h a jók mindig unalmasabbak, mint a rosszak, az ármánykodással, cselszövésekkel és gonoszkodásokkal.
Nekem igen szimpatikus volt Robb karaktere és ahogy Richard Madden
megszemélyesítette. Hatalmasat játszott ő is a kisherceg, majd a koraérett férfi Észak Királyának szerepében is. Olyan szimpatikus feje van a csávónak és mivel erkölcsös is (na jó, a leányválasztásnál kicsi folt esett a makuláján :D ), így tiszteletreméltó a forma.

Én sajnálom, h letűnik, de kellett vezéráldozat a brutál fordulathoz. És mivel ez még csak a kezdete a "csillaghullásnak", lesz még kompenzáció érte :P De ez még a jövő zenéje lesz...


A lényeg, h az első komoly lépést megtette az évad. Már most nagyon kíváncsian várom mit terveznek az évadzáróra.

Persze benne van amit írsz, de pl Tirion egy abszolut pozitívnak mondható karakter az elejétől fogva, és mégsem találom unalmasnak. Jamie meg egyszerűen talán az egyik legzseniálisabb szerintem. Olyan szintű karakter fejlődés ritka mint az övé. Az elején egy kétszínű bájgunár a végére nálam meg a becsület lovagja kábé. Nagyon megkedveltem mint hőst. Amit elmondott, hogy nem érti miért hívják király ölőnek amikor megmentette a várost. Ahogyan kiáll a csaj melett akit hirtelen nemtudom hogy hívnak. Szerintem fantasztikus. Egyszerűen bennük is csak azt érzem hogy az apjuk árnyékában élnek mindketten és csak próbálnak megfelelni a családnak, de nem a szívükből elfajzott gonosztevők csak mert Lannisternek születtek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.03. 20:10:57

GoT
Amugy konyvet olvasok, nem tudom mit hittetek ez a resz mirol fog szolni :P Altalaban a Rains of Castmere akkor zendul fel, amikor Tywin bacsiek apritanak... :)

Robbot meg nem kell sajnalni. Egyszeruen naiv volt,mint az egesz Stark familia. Nyilvan majd mindent elfelejtve csak ugy meglesz a lagzi es mennek tovabb., miutan egyszer mar megalaztak az Ikreket...
Válasz küldése
cron