Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.18. 21:24:48

tudja valaki mi lett a bajszos sport tv kommentátor csávóval, a horáth ferenccel? már a tavalyi idény végén sem közvetített meccset...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.08.18. 18:56:24

There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.08.14. 20:26:34

Capon írta:Google elsőre! :wink:
"Bár Izrael államot csak 1948-ban alapították, a korábbi Palesztinában már létezett labdarúgó-szövetség. Palesztina játszott is néhány nemzetközi mérkőzést, mielőtt a nemzeti tizenegyet Izrael néven 1949-ben újjáformálták. Eleinte csak VB és barátságos mérkőzéseket játszott, mivel Izrael körül csupa ellenséges arab ország sorakozott. Az arab országok sokáig nem voltak hajlandók pályára lépni az izraeli labdarúgók ellen. Az 1958-as VB-selejtezőkön valamennyi ellenfele visszalépett. Az 1964-es Ázsiai Bajnokságot hasonló visszalépések zavarták meg, pedig Izrael volt a házigazda, győzött is, ez volt az eddigi egyetlen jelentősebb eredménye. 1976-ban Izraelt egyszerűen kitették az Ázsiai Szövetségből, ettől kezdve Óceánia társult tagjaként működött, míg 1991-ben az UEFA hivatalosan is a soraiba fogadta."
Hú, ez nem gyenge. Nyilván innentől az UEFA inkább a földrajzilag is közelebbi Európához rakta, mint Óceániához. Kicsit bonyolítanám a dolgot. Kazah csapatok hogyan indulhattak az európai kupákban? Tudtommal az sem Európa már.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.08.14. 20:18:55

BritishKnight írta:Mint ugye mindenki tudja izraelnek egy négyzetméternyi területe sincs európában. Jogosan vetődik fel a kérdés bennem, hogy a Maccabi Tel-Aviv mégis miért indulhat egy EURÓPAI kupában? Valaki tudna a kérdésemre válaszolni?

ez a kérdés természetesen politikamentes :)
Google elsőre! :wink:
"Bár Izrael államot csak 1948-ban alapították, a korábbi Palesztinában már létezett labdarúgó-szövetség. Palesztina játszott is néhány nemzetközi mérkőzést, mielőtt a nemzeti tizenegyet Izrael néven 1949-ben újjáformálták. Eleinte csak VB és barátságos mérkőzéseket játszott, mivel Izrael körül csupa ellenséges arab ország sorakozott. Az arab országok sokáig nem voltak hajlandók pályára lépni az izraeli labdarúgók ellen. Az 1958-as VB-selejtezőkön valamennyi ellenfele visszalépett. Az 1964-es Ázsiai Bajnokságot hasonló visszalépések zavarták meg, pedig Izrael volt a házigazda, győzött is, ez volt az eddigi egyetlen jelentősebb eredménye. 1976-ban Izraelt egyszerűen kitették az Ázsiai Szövetségből, ettől kezdve Óceánia társult tagjaként működött, míg 1991-ben az UEFA hivatalosan is a soraiba fogadta."
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.08.14. 20:15:10

Mint ugye mindenki tudja izraelnek egy négyzetméternyi területe sincs európában. Jogosan vetődik fel a kérdés bennem, hogy a Maccabi Tel-Aviv mégis miért indulhat egy EURÓPAI kupában? Valaki tudna a kérdésemre válaszolni?

ez a kérdés természetesen politikamentes :)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.08.12. 16:01:48

ZBarca írta:Hát akkor bocsánat, majd talán valamit kitalálok, de köszönöm a tippet! :) Amúgy hogy bekapcsolódjak a cigis témába, nem tudom mi olyan jó benne, mármint a cigiben.
http://www.kepfeltoltes.hu/ Töltsd fel ide és amit kiad linket másold be az új hozzászólásba.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.08.12. 15:52:04

ZBarca írta:Gondoltam, ez lesz a jó topic, mert itt biztos nem fogok offolni! :D De a lényeg: nézzétek, mit találtam!
file:///C:/Users/Gabi/Desktop/bandicam%202013-08-12%2014-35-44-249.jpg
Megjegyzés: A linket a felső böngészős sávba, vagy hogy hívjákba kell bemásolni!
A bal alsó sarkot kell figyelni! :lol:
ez kb olyan szintű volt, mint amikor megkértem valakit, hogy pendrive-ra tegyen rá egy programot és egy parancsikon volt rajta... :lol:
MQuC írta:Ezen a linken max a saját gépedbe jutnánk be, ha lehetséges lenne ilyen, nem? :D
a böngésző használható, úgy mintha a sajátgépből nyitogatnád/keresnéd a dolgokat.
beírod pl a Chrome-be, hogy C:\ vagy amelyik kell és voálá.
de természetesen ezzel csak a saját gépeden lévő dolgokat tudod nézegetni.
madridista
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.08.12. 15:49:30

BritishKnight írta:
ZBarca írta:Gondoltam, ez lesz a jó topic, mert itt biztos nem fogok offolni! :D De a lényeg: nézzétek, mit találtam!
file:///C:/Users/Gabi/Desktop/bandicam%202013-08-12%2014-35-44-249.jpg
Megjegyzés: A linket a felső böngészős sávba, vagy hogy hívjákba kell bemásolni!
A bal alsó sarkot kell figyelni! :lol:
Sehogy sem akarja megnyitni. Nem lenne egyszerűbb feltölteni mondjuk a képfeltöltés.hu-ra és a linket bemásolni?
Hát akkor bocsánat, majd talán valamit kitalálok, de köszönöm a tippet! :) Amúgy hogy bekapcsolódjak a cigis témába, nem tudom mi olyan jó benne, mármint a cigiben.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.12. 15:43:34

Ezen a linken max a saját gépedbe jutnánk be, ha lehetséges lenne ilyen, nem? :D
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.08.12. 15:42:15

ZBarca írta:Gondoltam, ez lesz a jó topic, mert itt biztos nem fogok offolni! :D De a lényeg: nézzétek, mit találtam!
file:///C:/Users/Gabi/Desktop/bandicam%202013-08-12%2014-35-44-249.jpg
Megjegyzés: A linket a felső böngészős sávba, vagy hogy hívjákba kell bemásolni!
A bal alsó sarkot kell figyelni! :lol:
Sehogy sem akarja megnyitni. Nem lenne egyszerűbb feltölteni mondjuk a képfeltöltés.hu-ra és a linket bemásolni?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.08.12. 15:37:30

Gondoltam, ez lesz a jó topic, mert itt biztos nem fogok offolni! :D De a lényeg: nézzétek, mit találtam!
file:///C:/Users/Gabi/Desktop/bandicam%202013-08-12%2014-35-44-249.jpg
Megjegyzés: A linket a felső böngészős sávba, vagy hogy hívjákba kell bemásolni!
A bal alsó sarkot kell figyelni! :lol:
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2013.08.10. 13:19:55

Tim írta: Viszont érdekelne mi vitt rá,hogy le tedd a cigit? Mondjuk van egy tippem.. :wink:
Mit tippelnél, miért? :) Gondolom a nyilvánvalóra adnád és egyrészt igazad is lenne.
Az a boszorkányüldözés, ami a dohányzók ellen folyik, még annyira nem is érintett - viszont zavart, mert nem érzem igazságosnak.
Vidéki kisvárosban élek, bárhová elmegyek gyalog, így nem érdekel, hogy nem cigizhetnék a buszmegállóba.
Kocsmába már régebb óta nem járok, mint betiltották a zárthelyi dohányzást.
A férjemmel mindketten szívtuk, így naponta 2 dobozzal kellett, de előfordult, hogy este még el kellett menni egy harmadik doboz cigiért is.
Egészségügyi okok miatt sem ártott, hogy közel 2 évtized után leszoktam.
A többi okokat most inkább nem részletezném, maradjuk a nyilvánvalóknál.
Elvileg a cigi ára a zsebünkben marad. Az alsó hangon is 40 ezer forint egy hónapban - matematikailag :D
Ténylegesen nem veszem észre, hogy ez a sok pénz megmarad, pedig logikusan jelentkeznie kellene, de nem teszi. Annyival lett drágább az élet / rezsi, élelmiszer, gyógyszer és minden / hogy nem marad meg csont nélkül az összeg.

A cigi-leszoktató biorezonanciás kezelés pedig úgy látszik tényleg egyénfüggő, pont úgy, mint a placebo-kísérletek.
Számít, hogy mennyire tudod elhinni és bízni benne és elhitetni magaddal, hogy megtisztult a tested a mérgektől.
Barátnőm is volt ilyen kezelésen. Délelőtt ment és aznap este 8 óráig bírta is cigi nélkül, de akkor már remegett és rá kellett gyújtania.
A sógornője ugyanaznap volt édesség-leszoktató kezelésen / Oda félig megevett csokiszeletet kellett vinni, ugyan? :D / természetesen semmit sem ért, ugyanúgy függő.
Aki ebből tud vagy képes erőt meríteni a leszokáshoz, annak jó és nem kidobott pénz. Itt van egy élő példa, akinek bejött és két ellenpélda is.
Nem szégyen ilyenfajta segítséget sem igénybe venni, más esetekben én is fordultam már reflexológushoz / más néven: természetgyógyász/
Senkit sem lehet elítélni, azért, mert van hite olyasmiben, ami racionális ésszel megkérdőjelezhető.
Kinek a pap - kinek a papsajt :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.10. 12:16:57

én nem vagyok sem fizikus, sem biológus, de azért ennek nehéz hinni...:

"A kezeléshez szükséges az Ön félig elszívott cigarettacsikkje, mely tartalmazza az Ön egyéni függőségét jellemző toxikus rezgéseket."

komolyan, ez most valami tudományos dolog lenne?

a legnagyobb az egészben, hogy utána állítólag azt mondják, nem szabad soha többet rágyújtanod, mert felbolydulnak a helyrteállított részecskék :lol:

magáról a szerkezetről meg annyit, hogy lehet az ebayen kinából rendelni, 200 dollárért :lol:

persze szó se róla, ha valaki hisz benne meg működik neki akkor együtt örülünk, de ami ilyen áltudományos maszlag mögé bújtatott hülyeség (mint a bioptron lámpa, meg az össze telefonon felhivjuk és ingyen kiprobálhatja az összes csodakütyüt) én abban egyszerűen nem tudok hinni.

amúgy csodálkozom h a mai modern orvostudományban nem kell engedélyeztetni ezt a sok kóklerséget, ami véleményem szerint csak arra jó, hogy kicsalja az emberekből a pénzt. legális formába bujtatott piramisjáték :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.08.10. 09:09:40

Szerintem elektromos cigivel a legkönnyebb leszokni. Az helyettesíti a mozdulatokat, a füsthatást, és vannak különféle folyadékok vele ami akár cigi füst "ízű" is lehet, persze van még ezer meg egy féle íz. Továbbá nem káros mert a füst valójában vízgőz. A folyadékokban van nikotin, de vannak nikotinmentesek is.
És természetesen olcsóbb.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2013.08.10. 08:23:19

Varatrix írta:
visca el barca írta:ha jol tudom ez egy nagy humbug, és semmi tudományos alapja nincs (lám mégis mukodik mint a homeopátia..)
Az érintett most ne haragudjon meg...

Placebo?
Én is alá tudom támasztani, hogy van rá esély, hogy működik. Gőzöm sincs, hogy mi alapján és kinél, de tény, hogy a haverom nagyapja 40 év folyamatos dohányzás (tény, hogy nem gyárkémény volt az öreg, de azért mindennap tisztes mennyiség fogyott és nem egy hegyilevegő kaliberű cigiből) után ezzel a módszerrel azonnal abbahagyta. Kiguvadt a szemünk a haverral, mi is szkeptikusak vagyunk az ilyen humbugokkal szemben, de a saját két szemünkkel láttuk, hogy utána soha többet nem gyújtott rá.

Ha placebo, ha nem, ha dohányos lennék és nem sikerülne leszoknom, én kipróbálnám.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.08.10. 07:19:58

visca el barca írta:ha jol tudom ez egy nagy humbug, és semmi tudományos alapja nincs (lám mégis mukodik mint a homeopátia..)
Az érintett most ne haragudjon meg...

Placebo?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2013.08.10. 04:31:17

Ki lehet röhögni a módszert, de tény, hogy így leszoktam a dohányzásról, amúgy meg esélyem sem volt magamtól lerakni. Állításuk szerint a fizikai függőséget ez a módszer azonnal megszünteti, a szervezetből 24 órán belül az utolsó nikotin is kiürül. Egyedül a beidegződött mozdulatsorokat kell önállóan elhagyni. Igaz, vagy sem, nálam bevált és ez a lényeg :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.08.09. 23:53:14

"A kezeléshez szükséges az Ön félig elszívott cigarettacsikkje, mely tartalmazza az Ön egyéni függőségét jellemző toxikus rezgéseket."



én csak azt nem értem ha ez ennyire tuti, akkor miért vannak az embereknek leszokási gondjaik. miért nem megy el mindenki és annyi. Confused Laughing
Nem olyan rég Uri Geller próbálta leszoktatni az embereket a dohányzásról, garantálta, hogy azok után senki sem fog rágyújtani. Végül bevitt egy fekete festékkel bevont szilikonos anyagot (amely magába szivja a festéket, ezzel kölcsönözve annak hamus, koszos színárnyalatot).
Persze ez nem volt elég, megkérte a képernyő előtt ülőket hogy rakják cigarettás dobzukat a képernyő elé, vagy tartsák kezükben, garantált a leszokás...Ezek után elkezdte sorolni hogy a cigaretta ezt teheti a tüdővel...Gondolom mindenki azonnal a tüdejéhez kapott és elsőkézből vágta ki az ablakon. :roll:
U.I:
Emlékszem annó nagyanyám nem is akart leszokni róla, rágyujtott egy cigire és végignézte az adást. :lol:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.08.09. 23:38:24

Lejjebb jól írtátok, hogy inkább fizikai függőség, s "rituális" adott helyzethez egy cigaretta, hogy a klasszikus reggeli cigi+kávét említsem például. Én egyszer leszoktam 1 évre, majd magánéleti dolgok miatt visszaszoktam, szerintem is csak elhatározás kérdése, találni kell valami helyettesítő dolgot. Én anno rágózni kezdtem helyette és így sikerült leszokni, most pl az egyik kolléganőm ropizik, egy 100as csomag ropit eldurrant, de legalább nem gyújt rá. :D

Viszont ilyen spirituális dolgokban nem hiszek, ez tényleg csak úgy működik ha fogod magad, s leteszed, engem dohányosként ugyanúgy zavar, hogy büdös, a füst stb, de maga a fizikai cselekvés, ami miatt dohányzok. Hozzáteszem a Nemzeti Dohányboltnak pl pozitívuma, hogy nem tudok mindig hozzájutni, s így kevesebbet szívok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.09. 21:15:09

Tivornya írta:Kb 16-17 éve szívtam a cigit ipari mennyiségben (átlag napi 1 doboz), míg idén januárban nagy unalmamban rávettem magam és elmentem egy biorezonanciás leszoktatóra az Oktogogonhoz(16 perc, 6ezer forint). Büszkén jelentem, hogy azóta sem gyújtottam rá és azóta sem hiányzott sosem a cigaretta :P Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki tényleg elhatározza magát a leszokásra :)
:shock:

ez a biorezonancia nem az a kuruzslás, mikor azt h mondják vidd el magaddal az utolsó elszívott cigid csikkjét és beleteszik vmi gépbe, aztán a cigi lelkét átsugározzák rád? :lol:

ha jol tudom ez egy nagy humbug, és semmi tudományos alapja nincs (lám mégis mukodik mint a homeopátia..)

szerk: nah, utánaolvastam.

"A kezeléshez szükséges az Ön félig elszívott cigarettacsikkje, mely tartalmazza az Ön egyéni függőségét jellemző toxikus rezgéseket."




én csak azt nem értem ha ez ennyire tuti, akkor miért vannak az embereknek leszokási gondjaik. miért nem megy el mindenki és annyi. :? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.08.09. 20:34:11

visca el barca írta:
Tim írta:vagy nagyon gyenge nikotin tartalmún néha-néha.
:lol: ezt már úgy sem tudod kimagyarázni :lol:
Azt csak akkor fordul elő ha valami dohány ízű cuccot pöfékelek,hogy meg legyen az az enyhe torokkaparós érzés. Egyébként nem hiszem hogy el tudnék szívni egy "analóg" cigit,nem zavar a füstje,de nem is kívánom meg.

Cigire,piára mindig van pénz. Furcsa most hogy nem veszek cigit,tele vagyok apróval,és van egy csomó felesleges időm.
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2013.08.09. 19:29:02

Kb 16-17 éve szívtam a cigit ipari mennyiségben (átlag napi 1 doboz), míg idén januárban nagy unalmamban rávettem magam és elmentem egy biorezonanciás leszoktatóra az Oktogogonhoz(16 perc, 6ezer forint). Büszkén jelentem, hogy azóta sem gyújtottam rá és azóta sem hiányzott sosem a cigaretta :P Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki tényleg elhatározza magát a leszokásra :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.08.09. 19:20:44

Cigiről jut eszembe, bár nem szorosan ehhez a témához kapcsolódik, hogy milyen szép dolog is az amikor valakik arról beszél, hogy így nincs lóvé, meg ennyire kevés a fizetés, miközben 6-700 forintos szofiból dörrent el dobozzal napjában.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.09. 18:03:04

Tim írta:valahogy akkor könnyebb volt mint most másodszor.
Tim írta:vagy nagyon gyenge nikotin tartalmún néha-néha.
:lol: ezt már úgy sem tudod kimagyarázni :lol:


amugy furcsa, én kb 16-17 éve szívom, hol kevesebbet, hol többet, de még egyszer sem jutott eszembe h leszokjak :? most azonban már olyan marha drága, h lassan itt lenne az ideje. amugy tuti nem menne... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.08.09. 17:57:54

[quote="El fanático"][/quote]

A magam részéről mindenképp gratulálok,mivel pontosan tudom mennyire nehéz letenni. Én először 18 év után tettem le,valahogy akkor könnyebb volt mint most másodszor. Egyébként én is úgy vagyok vele mint House kolléga,nem maga a nikotin hiányzik,mivel elég gyenge cigit szívtam,hanem maga a cselekvés. Ezért is vagyok el nikotin mentes e-cigin,vagy nagyon gyenge nikotin tartalmún néha-néha. Szóval oda akartam kifuttatni ezt az e-cigis témát hogy egy létezik egy viszonylag veszélytelen alternatíva,vagy akár nevezhetjük hobbinak is (amikor már magadnak kotyvasztod a folyadékokat stb..) a dohányzás kiváltására.
Kash komának csak annyit mondanék,hogy egy bizonyos kor után az ember másképp osztályozza a dolgokat,mint menő vagy nem menő.. :lol:


Viszont érdekelne mi vitt rá,hogy le tedd a cigit? Mondjuk van egy tippem.. :wink:
Kép
Válasz küldése