Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.10.27. 08:49:53

Keresek egy filmet, amit régebben láttam, de a nevére nem emlékszem már. Olyan egy jó órás lehet az egész, arról szól, hogy egy kis csapat kimegy a Holdra - hogy miért, at már nem tudom - és ott elcsesződnek a dolgok. Látnak kint valamit mozogni, meg valami fertőzést kap el az egyik. Kézi kamerás felvétel az egész. Az egyik kimegy és talál egy halott orosz űrhajóst az egyik kráterben/mélyedésben. Valaki ráismer erre? Köszi! :)

Gravity

Megnéztem csütörtökön, nekem nagyon tetszett. :) Szerintem nagyon jó kis alkotás, bár több ilyet láthatnék. Nagyon szép látványvilág, tetszetős sztori, remek effektek, jó színészi játék, összességében én abszolút elégedetten jöttem ki a teremből és csak ajánlani tudom. :) 3D-ben, persze, ahogy a többiek is írták, ezt csak úgy érdemes.

10/8

Europa Report

Szeretem a sci-fi-ket amúgy is, a Grativy meghozta a kedvemet hozzájuk méginkább, szóval baráti tanácsra megnéztem. Ez sem rossz alkotás. :) Egy 6 fős csapat elindul a Jupiter egyik holdjára, az Európára, kutatni, életjeleket találni, hogy van-e élet a Földön kívül. Aztán ugye nem mennek majd a dolgok olyan egyszerűen, mint gondolnánk. _mrgreen: Imdb-n 6,5-n áll, kb. ennyit adnék én is, azért egy délutáni filmecskének szerintem tök jó annak, aki kedveli a témát.

Ha valaki tud ajánlani igényes, kevésbé ismert sci-fi-t, annak nagyon kösz, előre is! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.10.26. 14:42:24

sjd írta:Ezt elsősorban Remynek küldeném :twisted: :
Hehh :D ettől függetlenül még zseniális 8)
sjd írta:Croodék
Fél órát megnéztem belőle, de őszintén szólva annyira buta, bántóan egyszerű és kiszámítható az egész,
Nálam eddig az év legjobbja, bár ez nem tudom, hogy dicséret-e... :roll: Gyenge az idei felhozatal animációs téren. :(
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.26. 13:29:23

Croodék
Fél órát megnéztem belőle, de őszintén szólva annyira buta, bántóan egyszerű és kiszámítható az egész, hogy semmi értelmét nem láttam, hogy folytassam. Sajnos a mai animációs filmek nagy része abból áll, hogy a rendezők elökörködnek a virtuális fényképezéssel, a történetet meg kb. egy randomgenerátorral írják meg.
Nem mondanám rossznak, úgyhogy ez senkit ne tántorítson el, de egyszerűen semmi olyat nem tudott felmutatni, ami miatt szükségét éreztem volna, hogy végignézzem.
Kash írta: Az a baj veletek, főleg sjd-vel, hogy túlságosan kritikus szemmel néztek egy filmet. Egyáltalán élvezitek az adott filmet?
Én kifejezetten utálom a filmeket, kész szenvedés megnézni mindegyiket. De muszáj, mert különben kivágnak itt a klikkből.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.26. 12:20:24

Kash írta:Az a baj veletek, főleg sjd-vel, hogy túlságosan kritikus szemmel néztek egy filmet. Egyáltalán élvezitek az adott filmet?
ne sértegess h olyan vagyok sjd! :lol: egyébként, ha olvasgatsz a topicban láthattad h nekem spec pont tetszett és élveztem,
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.10.26. 12:11:41

visca el barca írta:
Kash írta:Ha valaki kérdezné, hogy érdemes-e időt szánni a letöltéséhez, és a megnézéséhez, azt mondanám, hogy nem veszítene vele sokat, ha nem nézné meg.
ehhez képest betetted a top10be :lol:
Ja. :D
Nekem tetszett, de ha más kérdezné tőlem, hogy megnézz-e, akkor nem mondanám egyértelműen, hogy igen.
Az a baj veletek, főleg sjd-vel, hogy túlságosan kritikus szemmel néztek egy filmet. Egyáltalán élvezitek az adott filmet? Vagy csak szimplán lovagoltok egy-egy szereposztáson!? A top10-be férne be, azaz az 1. 10-be, de azon kivül van még top100-am is, csak ugye ha top100-at mondok, az lehet 67, 89, 22...stb...A top10 meg csak 10-től 1-ig. :mrgreen: Remélem érthető voltam.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.26. 00:45:43

Ezt elsősorban Remynek küldeném :twisted: :
360
Teljesen meglepődtem, hogy áprilisban ezt bemutatták itthon, akkor fel sem tűnt. Egyébként egy tipikus sokhelyszínes-sokszereplős dráma, igaz, a sok európai városnak köszönhetően talán egy kicsit közelebb érződik hozzánk. Egyébként viszont csak egy stílusgyakorlat, mintha most találták volna fel a spanyolviaszt, hogy "elindítunk egy csomó sztorit és aztán a végére összeérnek, ugye milyen király?". De ezen kívül kb. semmiről nem szól, úgyhogy annak ellenére, hogy érdekes volt, őszintén szólva teljesen nélkülözhető film. Azt a mérföldkövet leszámítva, hogy Sir Anthony Hopkins szájából elhangzik egy #yolo. :D
Amúgy érdekes, hogy Peter Morgan (Rush, Az utolsó skót király) írta és Fernando Meirelles (City of God) rendezte, szóval ez alapján egy kicsit több is volt ebben.
visca el barca írta:
Kash írta:Ha valaki kérdezné, hogy érdemes-e időt szánni a letöltéséhez, és a megnézéséhez, azt mondanám, hogy nem veszítene vele sokat, ha nem nézné meg.
ehhez képest betetted a top10be :lol:
Ez van, ha valaki csak 10 filmet látott élete során. :mrgreen: (Vagy csak nem nagy igényű ő sem. :twisted: )
messideco írta:Napfény

Főleg sjd barátunk áradozott róla, számomra már a koncepció gyanús volt, és végülis egy Alien-sablonra épült nagyjából a film. Tetszett, hogy több területre is fókuszált a film, mint biológia, fizika, pszichológia, vallás is akár, de nem tudott egy stabil masszát kialakítani és végül vált unalmassá és érdektelenné számomra.

6
Nem elég, hogy Kash-t kiutáltad a filmklubból, most egy ilyen szentségtörést is elkövetsz... Szégyell magad. [-X
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.10.26. 00:32:52

Kash írta:
sok fajta superman filmet láttam, de ez magasan vitte a pálmát.
Jó neked :D Az a sok ugye 3-at takar? :D A Reeve féle remekmű, a gyökér visszatér és a mostani Cavilles. Ezt nem nevezném soknak :D :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.26. 00:02:38

Kash írta:Ha valaki kérdezné, hogy érdemes-e időt szánni a letöltéséhez, és a megnézéséhez, azt mondanám, hogy nem veszítene vele sokat, ha nem nézné meg.
ehhez képest betetted a top10be :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.10.25. 23:43:03

Acélember (Man of steel)

Mint emítettem, szeretem mikor klasszikusokat kicsit átszabnak, sok fajta superman filmet láttam, de ez magasan vitte a pálmát.
Győzködöm évek óta generációm tagjait, Marvel és szuperhős rajongókat, hogy a szuperhősök közül Acélember a legerősebb. "Na de Hulk az nagy, erős...Batman meg tud jól bunyózni, Vasember meg okosabb bárkinél..." Ezt az erőt amit ez az ipse (acélember) felvonultatott, senki sem birja űberelni. Nem tudom spoiler-e, de mindenesetre:

Hiányoltam belőle a meglepődöttségeket (erőt megpillantva), a civilek előtti bunyót...Az meg csak ráadás, hogy az elején kb bealudtam...Az utolsó 1 óra tartott ébren.
Minden pillanatban, a filmel haladva vártam a csattanót, hogy na majd most villant...Nem jött. Ennek ellenére, a film számomra bekerült a top 10-be, bár a tűzgyűrű-nél átélt izgalmat és élményt nem tudta felülmúlni, összességében nem volt rossz.
7/10 - Verekedések epikek voltak, a történet az elején kicsit altató volt. Ha valaki kérdezné, hogy érdemes-e időt szánni a letöltéséhez, és a megnézéséhez, azt mondanám, hogy nem veszítene vele sokat, ha nem nézné meg.
Holnap vagy azután várható a föld után megnézése és értékelése, nagyon kiváncsi vagyok.
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.10.25. 00:20:52

Szupercella

Végre. A Feláldozhatókban Arnold megjelenése néhol paródia volt a beszólásaival együtt (persze nekem bejött), de itt ismét jól tolja. Az erőnek erejével filmjét simán űberelte, ahogy Stallone is a Fejlövést. Megidézte a 80-as éveket, de a mai korosztály számára is eladható lett ez a filmjük. Jó munkát végzett a rendező. Bővebben itt. 7,5/10
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.24. 20:44:13

Fejvadászok

Jó is volt, meg nem is...
Jól kidolgozott, erős forgatókönyvvel rendelkezik, a színészekre sem lehet különösebben panasz, a történet is aránylag egyedi, és jól is van végigvive. De valahogy sajnos sokszor nem éreztem, hogy na most, meg hogy na. Többre számítottam, bár a groteszk humor egész jó volt benne.

6.5

Napfény

Főleg sjd barátunk áradozott róla, számomra már a koncepció gyanús volt, és végülis egy Alien-sablonra épült nagyjából a film. Tetszett, hogy több területre is fókuszált a film, mint biológia, fizika, pszichológia, vallás is akár, de nem tudott egy stabil masszát kialakítani és végül vált unalmassá és érdektelenné számomra.

6

Sötét anyag

Ez egy aránylag noname film, néha érdemes ilyeneket nézni.
Az egyik oldalon találtam a listák között. Egy államokban tanuló kínai srác történetét meséli el, aki doktorizni készül, és az egyik jónevű professzor kezei alatt matematikai alapon vizsgálja a kozmoszt.
Érdekes alapötlete van, és végső soron óriási tanulságokat vontam le belőle, de nagyon unalmas volt sajnos a film. Tudom, hogy hogyan nem érdemes valamit csinálni, és nagyon jól megmutatja, hogy bizonyos helyzeteket hogyan kezeljek. Filmként ötös, de viszont leckeként tökéletesnek minősül nálam.

Jön a Dogville
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messideco 2013.10.25. 05:10:53-kor.
"And my heart will leave you never."
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.10.23. 11:39:36

Turbó

Sablonos, egyszerű, sokszor látott történet, de valahogy mégis működik. Élvezhető, aranyos, és szórakoztató. Ugyanakkor nem kell sokat várni tőle. Bővebben itt. 6,5/10
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.10.23. 11:11:28

Az elveszettek földje - (Land of the lost)
A film végére a könnyeimmel, és némi gyomorgörcsel küszködtem, de nem azért, mert egy romantikus filmdrámának lehettem szemtanuja, hanem egy igazi vígjátéknak, amely minden egyes porcikájában humort, betegséget (és nem a szó-szerinti értelmében), állatságot rejtett :mrgreen: Sok olyan színész van, akinek jól áll a vígjáték, de Rick Marshalt alakító Will Ferrel az egyik kedvencem. Mégis úgy gondolom, nem volt elég csak ő a film sikeréhez, Dany McBride elengedhetetlen volt...Ő is nagyot alakított.

Meglátja a 3 "jetit", majd fogja magát és ráránt :mrgreen:
Megjött a kedvem a film nézésekhez, ezért minden új, és régi klasszikust letöltök és megnézek.
Értékelés...Hmm...8.5/10 Negatívum biztos, hogy van, de most hirtelen nem jut eszembe, nem szeretném a maximumot adni, mert úgy gondolom, ahhoz még epikebbnek kell lennie a filmnek, mondjuk olyan, mint a tűzgyűrű...a közelmúlt egyik legjobb filmje.
Holnap vagy holnaputánra várható az Acélember megnézése és értékelése, remélem nem fogok csalódni. :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.22. 18:58:56

sjd írta:. Vagy csak nem vagytok nagy igényűek? :mrgreen:
ha rangsorolni kellene a összes sk könyvet amit olvastam (kb az 90%-a), akkor ez vhol az alján lenne. pedig ugye köztudott h ez az első írása és ez hozta meg neki a sikert.

nem mellesleg gondolom van egy csomo olyan könyv (nem csak sk) ami akármennyire jó, nem lehet belőle jó filmet készíteni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.22. 18:36:30

Faust írta:Ezt szóról szóra adom
Konkrétan Te lettél volna az utolsó, akitől ezt vártam volna, mindig annyira odáig vagy a 60-as, 70-es évek filmművészetétől :D

Egyébként az SK-fanoktól kérdezném, hogy ez tényleg olyan jó könyv lenne? Mert kétszer sem sikerült értékelhető filmet forgatni belőle, és ahogy látom, ez inkább az alapanyag hibája lehet. Vagy csak nem vagytok nagy igényűek? :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.10.22. 18:31:19

Tűzgyűrű (The pacific rim)

Eszméletlen egy film volt. :D
Nem volt benne egyetlen olyan rész sem, ami ne szegezte volna tekintetem a filmre. Folyamatosan figyelni kellett, mert a film közben olyan érzésed lehet, hogy bármelyik pillanatban lemaradhatsz valamiről.
A szereposztás nekem kifejezetten tetszett, a 2 "dili doki" is remek volt.

Mikor a 2 rivális összekapott, és verekedni kezdtek, minden ütéssel mozdult a vállam, mintha én gyepáltam volna az ürgét (Pedig nem is 3d-ben néztem)
Gondolkodom, gondolkodom...Hanyast adjak!?
10/10 - Történet tetszik, monstrumok elképesztőek, verekedés 1. osztályú.

Szerk...:
Megnéztem az elveszettek földjét is, annak értékelése holnapra várható. :D 8)
Kép
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.22. 18:18:41

Vaccsliszt dara

Henry: egy sorozatgyilkos portréja
(Henry: portrait of a serial killer, 1986)


A szerintem többre érdemes B huszár, Michael Rooker első filmszerepével rögtön berobbant a köztudatba: a Henry c. filmnek nagy visszhangja volt anno, főleg a cenzorok között. Kissé dokumentarista stílusa kényelmetlen közelségbe hozza a hírhedt sorozatgyilkost, és cimboráját, és vannak benne igen erős jelenetek, de összeségében nagyon kiforratlan, kidolgozatlan filmmel állunk szemben. Se füle, se farka. :-( Igazi lowbudget független cucc, melyben szvsz sokkal több volt, mint amennyit kihoztak belőle, mindenesetre érdekes tanulmány a 80-as évek Chicagojáról, Rooker figyelemreméltó alakításával. Egynek bőven jó, ha érdekel a téma, a hossza is kellemes.

5,5/10
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.22. 12:57:23

visca el barca írta:
Faust írta:szokványos King ponyva.
kérlek hagyd el a fórumot! :lol:
Faust who?
Ja, a srác, akit kibannolnak.
:mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.22. 12:31:52

Faust írta:szokványos King ponyva.
kérlek hagyd el a fórumot! :lol:
soadroli írta:Halálhegy - A Dyatlov-rejtély
nekem kifejezetten tetszett, bár tudjuk, nem vagyok mostanában nagy igényű :lol: sztem bőven kihozták belőle amit egy minimálból kilehet.

mondjuk sztem elég túlzás volt ehhez a sztorihoz egy ilyen teleportálós dolog, de ez van. amugy félálomban néztem és egy csomó dolgot nem értek :lol:
- most akkor ők ketten elteleportáltak vissza múltba, viszont csak időben mentek, térben nem sokat, mert ugye a bunker előtt találtak rájuk megsatnyulva.
- a 3 orosz katona akik megtalálták, tulzottan nem lepődtek meg, ergo láttak már pár ilyen összeaszott testet, de sztem sokan nem élték túl, mert ugye a bunkerben volt egy csomó ilyen eldeformálódott holttest (mondták is h berakják a többihez)
- azzal, h visszateleportáltak, és felrakták őket a kampóra, ahol felébredtek, gondolom lényegében ők voltak azok, akik megölték azt az egy szem őrt is, ők forgattak fel mindent és saját maguk támadtak meg a későbbi önmagukat. :D vagy nem?
- mellesleg ha ők ölték meg az őrt, az lenne a logikus, h ugye ők vágták ki a nyelvét, azonban lehetetlen, mert ők "zombiként" nem garázdálkodtak kint a szabadban, ergo a meteorológiai állomásnál sem járhattak (gondolom más igen, aki pl. a sátor körül mászkált)
- most visszanézve egy jelenetet, mikor nézegetik a naplót, 1959-es az utolsó bejegyzés, ergo ha ők voltak akik a bunkert felforgatták, akkor 59-be kellett visszamenniuk és lényegében 50+ évet elvegetáltak benn, mire a jelenkori énjük megérkezett.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.22. 01:45:32

sjd írta:Carrie (a régi)
Hű, hát nem volt felesleges a remake, nagyon sok szempontból nem. Kezdem ott, hogy egy ilyen tehetségtelen ripacsot, mint Piper Laurie még a kamera közelébe sem kéne engedni. Aztán de Palmától nem tudom miért van odáig mindenki ezen film kapcsán (ok, leforgatta a Scarface-t, de attól még nem kell elélvezni mindentől, amire ráírták a nevét), mert az elején borzalmasan átrohan minden jeleneten, a finálét tényleg nagyon összerakta, de előtte semmi hangulata nincs a filmnek és csak kapkod. A forgatókönyv igazából szó szerint megegyezik az esetek 80%-ában (ezek után meg vagyok győződve róla, hogy ebből a könyvből ennél többet nem lehetett volna kihozni), úgyhogy ott kicsit túlzásnak tartom a szolgai másolást. De rendezés és színészek szempontjából az új film mindenképpen jobb, csak éppen még így sem egy nagy szám.
Ezt szóról szóra adom, közepes egy film, a végét leszámítva. Amúgy olvastam a könyvet, és valóban nincs több benne, szokványos King ponyva.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.21. 23:35:31

Carrie (a régi)
Hű, hát nem volt felesleges a remake, nagyon sok szempontból nem. Kezdem ott, hogy egy ilyen tehetségtelen ripacsot, mint Piper Laurie még a kamera közelébe sem kéne engedni. Aztán de Palmától nem tudom miért van odáig mindenki ezen film kapcsán (ok, leforgatta a Scarface-t, de attól még nem kell elélvezni mindentől, amire ráírták a nevét), mert az elején borzalmasan átrohan minden jeleneten, a finálét tényleg nagyon összerakta, de előtte semmi hangulata nincs a filmnek és csak kapkod. A forgatókönyv igazából szó szerint megegyezik az esetek 80%-ában (ezek után meg vagyok győződve róla, hogy ebből a könyvből ennél többet nem lehetett volna kihozni), úgyhogy ott kicsit túlzásnak tartom a szolgai másolást. De rendezés és színészek szempontjából az új film mindenképpen jobb, csak éppen még így sem egy nagy szám.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.21. 22:05:48

sjd írta:Látom nálad sem a sok egyetemi elfoglaltság a filmezés legnagyobb akadálya. :mrgreen:
Van még idő a vizsgaidőszakig. :lol: Most meg szerdán nem lesz suli (október 23.), így elmarad a tripla svéd, amelyen mindig jó kis dolgozatokat írunk, úgyhogy megy a lazulás ezerrel. :mrgreen:
sjd írta:Mit fogsz kapni ezért itt néhány embertől.... (de minden támogatásom a tiéd.) :D
Jut eszembe, a Terminátornak is még csak az első részét láttam. :lol:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.21. 22:01:25

Alien 3

Ez már kevésbé tetszett.
Igazuk volt azoknak, akik szerint tényleg ez a film jelentette az Alien-filmek romlását.
A végső megoldás? De Ripley, miért? :vivo:

Majd valamikor jövök a következő résszel is.

Még ma elkezdem a T3-at vagy a Fejvadászokat.
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.21. 21:56:40

bence-barca írta: Csak meglepődök, majd jön a Stop shopos válasz rá. :D
Amit, felteszem, még mindig nem láttál. :mrgreen: De amúgy igen, erre gondoltam, mindig kérdezed, hogy "ezt még nem láttad?" :D
Gareth Tello írta:Viszont hamarosan itt az őszi szünet
Látom nálad sem a sok egyetemi elfoglaltság a filmezés legnagyobb akadálya. :mrgreen:
messideco írta:Terminator 2
Sokkal jobb volt, mint a sorozat nyitó darabja. .....8/10
Mit fogsz kapni ezért itt néhány embertől.... (de minden támogatásom a tiéd.) :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.10.21. 21:34:10

Halálhegy - A Dyatlov-rejtély
Huhh, tetszett is meg nem is. Ezt azért olvassa el előtte az, aki meg akarja nézni a filmet. Nagyon érdekes.
Az eleje kicsit unalmas, de aztán elég pörgős lesz a tempó, főleg a végére.

ha jól figyelsz, akkor 2x is lehet látni a háttérben valami lényt, egyszer kint a hegyekneknél, mikor a kamera lent van földön, és ketten ott beszélgetnek, egyszer meg a bunkerben. A végén meg az az időutazás...érdekes
Aki szereti az ilyen filmeket, mindenképp adjon neki egy esélyt, azaz imdb 5.3 szerintem nagyon kevés.

Amúgy az elején kicsit csalódtam, azt hittem az eredeti történetet filmesítik meg, úgy sokkal jobb lett volna.
Nálam egy 7-est megér.
Kép
Válasz küldése