Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2558
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.11.26. 12:32:02

visca el barca írta:soa

igen, tényleg olyan mint amott skyler volt, bár itt azért sztem joval jelentosebb a karakter.azért simán megcsináltam volna h a maradék ír csávó fejbelövi magát, aztán jax magyarázkodhatott volna az irának és azzal lehetett volna jo évadzárót csinálni. így marad august, a kínaiak, vagy az jogi vonal.
walking dead

uncsi. nem is értem minek nézem :D jövőhéten "befejező" epizod (az évad kövi része vmikor februarban lesz) ott viszont lesz irtás.
SoA

Nyilván Skylar rosszabb, sokkal-sokkal rosszabb, de azért valahol megérthető az összehasonlítás... :) Szerintem pont így lett jü, hogy Connor megmaradt és rájött, hogy amellett, hogy nincs választása, talán még jól is fog járni ezzel.
TWD

Booooooooooooooring. Jövőhéten lesz évadzáró? Na vajon mi lesz? Na vajon,,, mi lesz?! Rickkel farkas szemet néznek és csá. Csak azért nézem, mert kíváncsi vagyok a végére, de valami szörnyen unalmas az egész. Voltak bajaim akkor is már, amikor csak a rendes karakterekről volt szó, de most hogy így kicsi Brian is beszáll a játékba, egyenesen dögunalom az egész. Meghatni sem bírt, amikor Martinezt meg a másik tagot megölte. Boring.
Football, bloody hell. /SAF/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.26. 10:06:12

Kinyírták a Family Guy legviccesebb karakterét!
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.25. 20:30:36

soa

igen, tényleg olyan mint amott skyler volt, bár itt azért sztem joval jelentosebb a karakter.azért simán megcsináltam volna h a maradék ír csávó fejbelövi magát, aztán jax magyarázkodhatott volna az irának és azzal lehetett volna jo évadzárót csinálni. így marad august, a kínaiak, vagy az jogi vonal.
walking dead

uncsi. nem is értem minek nézem :D jövőhéten "befejező" epizod (az évad kövi része vmikor februarban lesz) ott viszont lesz irtás.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2558
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.11.25. 20:19:13

bence-barca írta:Na mi van, Tara végre villantott? :mrgreen:
A részt majd pótolom a hétvégén.
Továbbra is várjuk türelemmel, hogy így legyen! :mrgreen: El is felejtettem, hogy milyen régen írtam már ide, nosza akkor. :)

Tényleg überbrutálcsászárfaint rész volt, nem kevés fakkot elmondogattam! :wink: Gailan, majd Clay... Besz.rás! :D Eszméletlen, óriási! :wink: Azért ilyen eksünre egyáltalán nem számítottam, az meg, hogy Clay is meghal, tényleg mint a gyerek a cukorka boltban! :mrgreen: Innentől érdekelne, hogy hogy fog zárulni az évad, mert még egy kis csattanó kéne bele. Viszont nem Tara résézről várom ezt, elegem van már az egész kölyök mizériából, eleve értelmetlen volt pont így megírni az egészet. Tara a Sons Skylare...
Football, bloody hell. /SAF/
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.11.25. 19:12:04

Deus írta:Arrow már annyira nevetséges, hogy már fáj az agyam tőle... Már ha van.

Senki se hal meg, mindenki visszatér lassan (pl, Sara, most meg Malcolm). Mi a franc van ezzel a sorozattal? Ez már túlzás... Fogadok, hogy az a Vertigo -s drogdíler is vissza fog térni.
Izlesek, es pofonok :) Addig ameddig ezzel a visszateros sztorikkal a nezot a kepernyo ele szegezik, addig szerintem nincs ezzel baj, legalabb is az en szemszogembol. En kifejezetten elvezem a sorozatot, es szerintem eleg porgos is ahhoz hogy meg mindig leuljek es megnezzem... :wink:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.11.25. 18:03:30

Arrow már annyira nevetséges, hogy már fáj az agyam tőle... Már ha van.

Senki se hal meg, mindenki visszatér lassan (pl, Sara, most meg Malcolm). Mi a franc van ezzel a sorozattal? Ez már túlzás... Fogadok, hogy az a Vertigo -s drogdíler is vissza fog térni.
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.23. 00:28:23

messideco írta:Az első két évadra mindenképp. Aztán úgy sem tudod abbahagyni :)
Fogadjunk? :mrgreen:

Én is nagy gázzal belekezdtem, aztán két évad után valahogy elfogyott a lendület :D A 3. évad első része kb. fél éve halasztódik :D
Nem is azért, mert annyira rossz lenne, csak valahogy mindig beelőzi vmi más.

Most éppen a 24-gyel vajúdok kicsit. Elkezdtem pár hete és ugyan ez sem rossz, de még az első évad sem kopott el... Sok az a 24 rész :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.23. 00:01:34

bence-barca írta:
visca el barca írta:soa0611

ULTRAGIGAMEGAORGAZMUS :lol:
Na mi van, Tara végre villantott? :mrgreen:
A részt majd pótolom a hétvégén.
nem, de lassan annak is eljön az ideje :lol: pótoljad minél előbb, óriási rész volt 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.11.22. 23:55:36

Valaki nezi a Zold Ijasz 2. evadot ?

Ja, es aki a Bansheet nezte, tud valamit a 2. evadrol ? ( Mikorra varhato a debut.. ? :roll: )
Barça,Barça,Baaarça!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.22. 23:45:11

visca el barca írta:soa0611

ULTRAGIGAMEGAORGAZMUS :lol:
Na mi van, Tara végre villantott? :mrgreen:
A részt majd pótolom a hétvégén.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.22. 23:39:40

soa0611

ULTRAGIGAMEGAORGAZMUS :lol:

egyértelmű h eddig ez volt a legnagyobb epizód a sorozat történetében (és még csak nem is évadzáró) =D> =D>

hát basszus mikor jax fejbe küldte gaalant, az ütő megállt bennem, hát még akkor mikor elindultak clay papával vissza az irodába. huh. egy fillért nem adtam volna érte h sutter meghuzza és kiírja az öreget... nagyon szerettem, nagy karakter volt. amugy ez nekem már tul drámai volt :lol: írek elmentek volna kézen fogva clay-jel, oszt cső. :lol: amugy vicces, de igaza volt a feka sheriffnek... jax betartotta az alkut :lol: bár totál megjosolhatatlan h mi fog történni, tara nem hinném h feldobja őket. tul snassz lenne ha birosagi tárgyalásokról szólna a kövi évad :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.11.22. 16:36:25

Facsy írta:A szökésre érdemes időt költeni? :)
érdemes-e??? :D
hogyne lenne érdemes, én imádtam, az első évad az nagyon brutál volt.
a többi "állítólag" nem volt olyan jó, de én élveztem végig az összes évadot, mindenképp kezd el. :)
madridista
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.11.22. 16:25:40

Az első két évadra mindenképp. Aztán úgy sem tudod abbahagyni :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.11.22. 16:17:00

A szökésre érdemes időt költeni? :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.21. 23:24:09

Befejeződött a GoT forgatása

Kész a 4. évad, már csak össze kell illeszteni :D

Asszem nem kell ecsetelnem, mennyire is várós már a cucc, de még ki kell bírni 130 napot...

Dejólessz 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.21. 01:05:55

Facsy írta:Végeztem a Breaking Bad-del. =D> =D> =D> =D> Durva. Úgy összességében. =D>

Waltot sajnálom. Sejtettem, hogy nem éli túl, nem is azért sajnálom, hanem azért mert amit tett, tényleg a családja miatt kezdte el, és a végén krixkrax se vették. Persze ha van kis esze akkor eladja 5 misi-ért a részét, és akkor feltehetőleg sokkal szebb vége lett volna, de akkor is sajnálom. De még ennél is sokkal jobban sajnálom Hanket és Jesse-t. Brutális amit Jesse-vel történt. Sajnálom, de annak nagyon nagyon örülök, hogy neki legalább vmilyen szinten Happy End lett. Amúgy lehet én nem vagyok képben, de Waltnak a hasán a seb mitől lett? Sokszor végig néztem de nem tudok rájönni. Egy eltévedt golyó?

igen. mikor jessen fekszik egyszer rándul egy nagyon, biztos gellert kapott vmin egy golyó
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.11.20. 23:50:30

Végeztem a Breaking Bad-del. =D> =D> =D> =D> Durva. Úgy összességében. =D>

Waltot sajnálom. Sejtettem, hogy nem éli túl, nem is azért sajnálom, hanem azért mert amit tett, tényleg a családja miatt kezdte el, és a végén krixkrax se vették. Persze ha van kis esze akkor eladja 5 misi-ért a részét, és akkor feltehetőleg sokkal szebb vége lett volna, de akkor is sajnálom. De még ennél is sokkal jobban sajnálom Hanket és Jesse-t. Brutális amit Jesse-vel történt. Sajnálom, de annak nagyon nagyon örülök, hogy neki legalább vmilyen szinten Happy End lett. Amúgy lehet én nem vagyok képben, de Waltnak a hasán a seb mitől lett? Sokszor végig néztem de nem tudok rájönni. Egy eltévedt golyó?
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.19. 21:16:23

Gareth Tello írta: Remélem, nem az lesz a megoldás, hogy a cselekmény általuk lényegtelenebbnek vélt részét egyszerűen kihagyják, aztán csak csatajelenetekből meg Tyrion beszólásaiból fog állni a maradék négy évad... :D
A csatajelenetek eddigi magas számából kiindulva ez a veszély nem fenyeget. :mrgreen:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.19. 20:25:10

sjd írta:És mennyire akarnak elszakadni? Az utolsó évadban két könyv lesz? :D
Mert azért elég bátor, hogy egy könyvet lassan két évadban (sem) tudnak leadni, és így akarnak a 7 könyvből 7 évadot.
Hát nem tudom, érdekes lesz ez... Remélem, nem az lesz a megoldás, hogy a cselekmény általuk lényegtelenebbnek vélt részét egyszerűen kihagyják, aztán csak csatajelenetekből meg Tyrion beszólásaiból fog állni a maradék négy évad... :D

Bár igazából mindegy is, a lényeg, hogy lássunk minél többet Daenerysből (többféle értelemben is :mrgreen: :mrgreen: ), a többi nem számít. :lol:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.19. 20:14:59

Gareth Tello írta:GoT:
A sorozat egyik producere, Frank Doelger egy interjúban arról beszélt, hogy jelenleg is folyamatos viták zajlanak arról, hogy hány évadosra tervezzék a sorozatot (ez persze nagyban függ a nézettségi adatoktól is), és azt nyilatkozta, hogy jelen állás szerint hét évadot tartanak reálisnak.

Ez az információ egyrészt kicsit csalódást keltő azoknak, akik minimum 8 évadra számítottak, másrészt azt is jelenti, hogy a sorozat készítői valószínűleg az eddiginél is jobban el fognak szakadni az "egy évad-egy könyv"-filmesítéstől.
És mennyire akarnak elszakadni? Az utolsó évadban két könyv lesz? :D
Mert azért elég bátor, hogy egy könyvet lassan két évadban (sem) tudnak leadni, és így akarnak a 7 könyvből 7 évadot.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.19. 19:45:36

GoT:
A sorozat egyik producere, Frank Doelger egy interjúban arról beszélt, hogy jelenleg is folyamatos viták zajlanak arról, hogy hány évadosra tervezzék a sorozatot (ez persze nagyban függ a nézettségi adatoktól is), és azt nyilatkozta, hogy jelen állás szerint hét évadot tartanak reálisnak.

Ez az információ egyrészt kicsit csalódást keltő azoknak, akik minimum 8 évadra számítottak, másrészt azt is jelenti, hogy a sorozat készítői valószínűleg az eddiginél is jobban el fognak szakadni az "egy évad-egy könyv"-filmesítéstől.


Az nem baj, ha elszakadnak az említett dologtól, ettől függetlenül jó lenne legalább 10-11 évad. 8) :lol:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.11.19. 18:39:01

TWD

Szerintem baromi jó rész volt!

Az, hogy így a szárnya alá vette a családot, szerintem a kislánynak köszönhető, vagyis vele próbálja helyettesíteni a sajátját, legalábbis már a sakkozástól elég nyilvánvaló volt számomra. Amikor beestek a verembe is, elmond, hogy nem hagyja, hogy bármi is történjen vele. Tényleg törődik vele.

Meg azért neki sem rossz, hogy hónapok óta nem a "harapgálókhoz" kell beszélnie, hanem van társasága. Viszont lesz még ebben csavar, nem is kicsi.
Az előzetesben van! Duplaspoiler:

Aki a verem fölött állt, az valójában a régi "cimborája" Woodburyből? Valamint kíváncsi leszek, hogy ha igen, akkor milyen fogadtatásban lesz része az új helyen... Szerintem egy alkut köt velük, hogy ha életben hagyják őt, és a csajokat, elviszi őket egy könnyen védhető helyre --> börtön.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.11.19. 17:24:16

Szerintem is baromira gyengusz lett a mostani TWD epizód... szinte már előre is tekertem... Sőt a következő epizód is a Govról lesz szó... Asszem azt ki fogom hagyni.
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.19. 16:09:20

twd

szerintem meg ezzel az epizóddal, elkészítették az eddigi legunalmasabbat :?

a nézők közül meg max a hulyék veszik be, hogy a governor megtért. vmire készül a vén kujon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.19. 00:49:13

TWD

Hát ez aztán nem semmi rész volt, the Gov is back. Micsoda érzelmes szálakat pengettek meg az epizódban, a könnyeim záporoztak végig :mrgreen:

A kis család csak turistajegyet váltott a zombiapokalipszisra, nekik unalmas volt a világvége :D Hihető, h gond nélkül eléldegéltek ott, néhány zombi albérlővel úgy, hogy közben lövésük sem volt semmiről... Illetve lövésük az volt, mert ugye a kisjány időnként odapörkölgetett a testüknek, de ezzel nemhogy egy falka, de egy fia zombit nem vonzott oda :D

Azért ez egy váratlan fordulat volt, h a Kormányzó örökbefogad egy családot :mrgreen:

Kíváncsian várom mi sül ki ebből és h jutunk majd el a börtön kerítéséig...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése