Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.26. 18:04:28

Elkezdtem a GoT-ot, túl vagyok az első részen, nem soká jön a következő... :) Mit is mondjak? Látványért nem mentek a szomszédba, és a rögtön az elején történtek miatt kicsit csapjunk bele a lecsóba érzésem van. Olvastam róla valahol egy kritikát régebben, hogy az öldöklős-, és szexjelenetekkel, gyönyörű tájakkal megspékelve sikerült megadni a sorozatnak azt az izgalmat, amire a nézők vágynak, mocsok minden mennyiségben úgy különösebb tartalom nélkül, vagy valami hasonló. Hát valahol egyet tudok érteni vele, az biztos. Egyébként eddig tetszik, de ha el akarok gondolkodni az élet nagy rejtelmeiről, nem ezt kapcsolom be, az biztos. Még annyi, hogy amit eddig hallottam nyelvezet szerintem nem illik az efféle fantasy-világhoz. Kicsit nyersen tálalnak.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.25. 13:35:10

és tényleg :lol: ő volt dex barátja nem? :lol:

amugy gyerekek, ne toljátok már a nyilvanos spoilereket! még szerencse h nem néztem fel, csak a rész után

soa

6 rész van hára, ideje h kicsit durvuljanak a dolgok.

THOMAS WILL KILL EVERYBODY :lol: a kisgyerek lassan már nagyon kezd megzakkanni :lol:
viccet félretéve

mamacita h be volt fosva :lol: sztem simán epic lett volna, ha a kis retikülből előkapja a 22-est és agyontúrja vele ratet :lol: marks meg várható volt, h nem fogja magát könnyen adni.... szerencsétlen bobby, mindig rájár a rúd... amugy lehet nem is szedték ki a szemét, csak jól eltángálták. a juiceos fordulat viszont váratlan volt, tetszett, sztem ha vhogy megöli lint, vissza fogják venni. nem lepődnk meg ha a kövi rész nagy része a sitten játszódna. aztán lehet h manson haverja már az este kinyirja :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.25. 13:10:43

SoA

Huh... azért már akkor is ment fel a pulzus, amikor Gemmát vitték el és mindenki mindent félreértett. Bobby meg... szerintem nem ölik meg(legalábbis ebben reménykedem), majd max ha visszatér egyszer-valahogy kalózban fogja nyomni.
Amúgy kissé túlzásnak tartottam azt, h miért nem lehetett Gemnek megmondani, h drogos anyukához hívják, miért kellett ennyire titkolózni. De szemet hunyok felette, legalább izgalmasabb volt így. :D
@VEB, ha megnézted a részt: te tudom, h Sírhatnos vtál, úgyhogy a végén a feka a BMWvel ismerős kell ,h legyen! :wink:
Amúgy felötlött bennem egy nagyon jó befejezés: Jax megtudja, h Gemma ölte meg Tarát, de csak ő fogja megtudni amit Gemma is tud és anyuci valahogy eléri, h az öreg JT után Jax motorját is bütyköljék meg. Mekkora lenne. :mrgreen:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.24. 21:46:23

SoA Rinku!

B.meg! Úgyszintén. Na ez volt az a rész, amit mindannyian vártunk. Amikor eljön az idő, hogy nem tudod, mi fog történni a következő percben. Már a Thomasos dolog is meleg volt nekem, aztán jött Bobby szeme ...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MQuCsabi 2014.10.26. 12:18:06-kor.
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.23. 18:21:41

danianevem írta:
hajnesz írta:Ha valaki nézi ezt a két sorozatot,kérem indokolja meg,hogy miért tetszik neki jobban a Flash,hogy tanuljak már én is valamit :mrgreen: :mrgreen:
Az Arrowt kaszáltam az első évad közepén, a Flash is erre a sorsra juthat, ha nem változtat az epizodikusságán. Viszont az előbbinél meg a Gothamnél is többre tartom, mivel egy képregény-adaptációtól nem várok mást, mint képregényes történetvezetést. Legyen szuperhős vs. gonosz, néha az emberi mivoltuk mélységét már olyan szinten előtérbe vonják más feldolgozásokban, hogy lényegében már nem is szuperhősös film/sorozat.

Az Arrowt én pont ezért kaszáltam anno. "Tipikus detektíves" sorozat a maga előnyeivel és hátrányaival, ehhez egy kis pluszt jelentenek a képregényes kikacsintások. A Flash ezzel szemben eddig inkább popcorn, de mint említettem, lassan ott is kellene valami fő történetszál az 1-2 perces utalásokon kívül.

Röviden: szerintem attól függ, ki mit vár egy ilyen témájú sorozattól.
Értem. Belegondoltam,és igazad van. Minden attól függ,hogy ki mit vár egy ilyen sorozattól. Arrowt azért követem még mindig,mert bár vannak képregényes elemek,mégis fut mellette a történet(elég csak a szigeten eltöltött időre gondolni,ami folyamatosan fut a jelen mellett). Ezzel szemben a Flash szerintem csak az ilyen elemekre épít. Eddig semmilyen szál nem fut a heti nyomozósdi mellett,azon kívül,hogy 3 rész után megtudtuk(meg a néger nyomozó is megtudta),hogy nem az apja végzett Barry anyjával. Nagyon szeretném,hogy tetszen a sorozat,de eddig nekem baromira kevés :(
Gotham meg nálam ott volt a legjobban várt sorozatok között,de eddig az is egy nagy csalódás. Valahogy leragadtak az első résznél(ami nekem baromire tetszett!),vissza-visszatérnek a jó zsaru-rossz zsaru boncolgatásához,szegény Jimet(azt hiszem igy hivják a főszereplőt :mrgreen: ) mindenki átveri,uncsi már. Brucet elküldhetnék már egy kiképzőtáborba,hogy megtanuljon verekedni,addig se kellene azt a nagy szenvedést nézni részről részre. Egyedül Pingvin karaktere halad a létrán felfelé,de lesz egy idő,amikor már neki se lesz feljebb a többi karakter egyszerüsége,kidolgozatlansága miatt.

Palesz: Igen,én is többet vártam a résztől, de végülis nem csalódtam. Inkább úgy fogalmazok,hogy lehetett volna jobb is,de nem volt rossz. Mindenképp maradok a második évadra! :wink:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.23. 18:04:21

hajnesz írta:Knick E10:
Sajnos vége lett az évadnak,nálam az év újonca! Lekötött az egész,nem voltak unalmas rész.

Valaki elmagyarázná nekem,hogy mi történt,mikor a kínai legyilkolta azt a stricit? Mert nem akartam hinni a szememnek,mintha egy amatőr szinjátszás eredménye lett volna.haverokkal jobbat össze tudunk dobni 2sör után is. A rész maga tetszett,de az a részlet kiütötte nálam a biztositékot,annyira pocsék volt.Kínomban nevettem rajta :mrgreen:
Megmondom őszintén, én keményebb évadzáróra számítottam, nekem nem tetszett annyira. :?

Annak örülök, hogy mostantól a Kínai muksó fogja zsarolni a nyomi csávót, remélem ki is csinálja idővel.. :mrgreen:
De a többi szál nem tetszett.. Thacket megutáltam már kb, nagyon unom a szenvedését, de a végén azért a Heroinos poén jó volt, csak arra következtetek, hogy most akkor megint drogfüggős évad lesz a következő is..
A néger dokis szál meg tök semmi volt, jól megverték, aztán ennyi volt.

Akkor igen nagyot ütött volna az évadzáró nálam, ha Thack a csalódás után fejbe lövi magát, az kemény lett volna! Csak akkor meg nem lenen főszereplő ugye.. :D De ez nekem kicsit lightos volt.
Azért várom a következő évadot..:D

Supnat

Hát ez rém gagyi rész volt szerintem. Próbálták a régebbi évadok érzelmi részét erőltetni, de már annyiszor lefutottuk ezeket a köröket, hogy kicsit unalmas volt. Deant meg hamar meggyógyították, tarthatott volna tovább ez a szál.
Viszont innentől gőzöm sincs, hogy miről ffog szólni az évad..? Mert igazából semmi nagy szál nincs egyelőre, most a végén volt a vörös nő - aki remélem nem Abbadon, az nagyon gagyi lenne -, de ennyi..
Lehet lassan be kéne már fejezni a sorozatot, mert eddig ez az évad nem túl acélos.. :?
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.23. 17:41:07

hajnesz írta:Ha valaki nézi ezt a két sorozatot,kérem indokolja meg,hogy miért tetszik neki jobban a Flash,hogy tanuljak már én is valamit :mrgreen: :mrgreen:
Az Arrowt kaszáltam az első évad közepén, a Flash is erre a sorsra juthat, ha nem változtat az epizodikusságán. Viszont az előbbinél meg a Gothamnél is többre tartom, mivel egy képregény-adaptációtól nem várok mást, mint képregényes történetvezetést. Legyen szuperhős vs. gonosz, néha az emberi mivoltuk mélységét már olyan szinten előtérbe vonják más feldolgozásokban, hogy lényegében már nem is szuperhősös film/sorozat.

Az Arrowt én pont ezért kaszáltam anno. "Tipikus detektíves" sorozat a maga előnyeivel és hátrányaival, ehhez egy kis pluszt jelentenek a képregényes kikacsintások. A Flash ezzel szemben eddig inkább popcorn, de mint említettem, lassan ott is kellene valami fő történetszál az 1-2 perces utalásokon kívül.

Röviden: szerintem attól függ, ki mit vár egy ilyen témájú sorozattól.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.23. 17:25:00

Knick E10:
Sajnos vége lett az évadnak,nálam az év újonca! Lekötött az egész,nem voltak unalmas rész.

Valaki elmagyarázná nekem,hogy mi történt,mikor a kínai legyilkolta azt a stricit? Mert nem akartam hinni a szememnek,mintha egy amatőr szinjátszás eredménye lett volna.haverokkal jobbat össze tudunk dobni 2sör után is. A rész maga tetszett,de az a részlet kiütötte nálam a biztositékot,annyira pocsék volt.Kínomban nevettem rajta :mrgreen:
Arrow-Flash
Nem szeretnék bővebben irni róluk,mivel nem tudom,hogy hányan követik innen ezeket a sorozatokat. Számomra csak az a felfoghatatlan,hogy valakinek hogy tetszhet jobban a Flash,mikor nálam az egy nagyon sablonos story,unalmas,stb. Ha csak csihipuhira vágynék,akkor bekapcsolom a jó höreg Bud Spencert,mert ez még annak is kevés. Úgy érzem,hogy a sorozat csak a szuperképességekből él,tényleg semmi nem történik benne, kapnak egy ügyet,a két "hacker" megtalálja a bünöst,Flash meg levadássza 2perc alatt.
Azért Arrow már más tészta. Ott azért szépen történnek dolgok is,halad valamerre a történet,általában végig lehet követni az ok-okozati viszonyt,stb. Nem egy True Detective szint,de nem is azt várom el tőle,hétközi kikapcsolódásnak meg több,mint ideális.

Ha valaki nézi ezt a két sorozatot,kérem indokolja meg,hogy miért tetszik neki jobban a Flash,hogy tanuljak már én is valamit :mrgreen: :mrgreen:

SZERK.:Nagyon köszönöm az ajánlásokat,belekezdtem párba,de majd ha mindegyikbe legalább belenéztem akkor jövök majd egy hosszabb értékeléssel!
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.10.23. 17:24:44

danianevem írta:
Telliho írta:...
House of Cards
Így már értem, meg tényleg nem lett annyira fontos szál az évadban...
Amúgy 1 évad után:

Miért kellett kinyírni Russo-t? Én azt vettem le, hogy nemcsak ,hogy le akar mondani a jelölésről, de még más dolgokat is helyre akar hozni, így meg számomra bullshit az egész...
Mindenesetre az évad végére szimpatikusabb lett Frank, még Claire is, most Zoe-ból kezd kicsit elegem lenni, hogy az a [auto_cenzúra] után szaglászik, aki felemelte őt a semmiből...
Összességében jó, őszi szünetnek hála tuti folytatom is, de nem vonzott úgy be, mint mondjuk a Breaking Bad, vagy akár csak egy Da Vinci's Demons... Az évadzáró is kicsit olyan semmilyen volt egyedül Zoe-ék előrehaladására a nyomozásban nem számítottam...
10/7 az első évad nálam.
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 11:36:12

Supnat 10.03

Hát nem tudom, most megint megkavarják a szálakat a vöröskével, de remélem Deannel egy darabig ne mleszgond.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.23. 10:54:38

Telliho írta:...
House of Cards

Ha jól emlékszem valahogy ekkor került szóba a menopauza és a gyerek-téma, Clairenek meg ugye nem lehet. A futással is talán próbálja kompenzálni az öregedését. Szóval ez inkább csak a karakterét érintő drámai szál.
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.10.23. 10:37:48

danianevem írta:...
House of Cards

A 4. vagy 5. részben volt amikor jöttek hozzájuk vendégek, (Felicity volt a csajnak a neve asszem) Claire kiment a konyhába pezsgőért, és mikor kinyitotta a hűtőajtót ,akkor megállt előtte, és erre mondta Felicity,hogy: "nem akkora a probléma, mindenkinek van valami baja, és ez nem is annyira rossz, etc."
De azóta már Frank,Remy,és Russo (nem tuti #-o ) is mondta ugyanezt, pedig ők nem is látták...
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.23. 08:49:39

The Big Bang Theory s08e06
Az előző részhez hasonlóan most is inkább a régi részek formuláit használták, szerintem jót is tesz a sorozatnak.

South Park s18e04
Egyértelműen az előző viszi a prímet eddig a szezonban, ez most egy kicsit középszer volt, de már egy ilyen résznek is lehet örülni az elmúlt szezonok alapján.
Telliho írta:Még mindig House of Cards:

mégis mi a baja Claire-nek? mi az amit mindenki levesz abból, hogy egy nyitott hűtő előtt áll??

Én is bence-barcához hasonlóan régebben láttam az első évadot, most nem ugrik be a jelenetsor, amire gondolhatsz. Általában szoktam emlékezni az ilyenekre, úgyhogy zavar is, hogy nem emlékszem rá :lol: . A hatodik részben volt? Akkor újrázom azt a részt.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 02:14:08

Telliho írta:

Az első részek nagyon bejöttek, ahogyan visszaléptette Kern-t meg ahogy elkezdte felépíteni a bosszúhadjáratát nekem nagyon bejött, de kezd egyre inkább unszimpatikussá válni Frank... Azt amit a 4. rész végén levágott Zoe-nak az számomra egy [auto_cenzúra] nagy "WTF?" pillanat, aztán ahogy Meetchum-ot [auto_cenzúra], miközben a felesége hibája volt az egész (jó, ezt a végén elrendezte,így nem böki annyira a csőröm), és az meg, ahogy a 6. végén Spinellá-ból kicsikarta az ütést...
persze lehet ha kicsit leül az élmény, akkor megváltozik a véleményem, de most azt mondom, hogy ezzel elindult egy számomra nem szimpatikus irányba a főkarakter, ami ugye nem túl jó ómen :?
Végre valakik akik nézik! :D

Ezekre annyira már nem emlékszem én, régen láttam az első évadot, de annyit elárulhatok lesznek ennél durvább húzásai is...
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.10.22. 23:46:06

soa

B. meg. Csak ennyit tudok elmondani az egészről. Na innentől lesz igazán finom a dolog. :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.10.22. 22:58:11

Még mindig House of Cards:

mégis mi a baja Claire-nek? mi az amit mindenki levesz abból, hogy egy nyitott hűtő előtt áll??
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.22. 21:57:56

Gotham
Nálam kasza az ötödik rész után. Semmi új nem történt a pilot óta, a hangulat jó, de minden más középszer. Ráadásul túl sok az antipatikus karakter...

Flash
Lassan ők is válthatnának, de ez már sokkal szolidabb. Kikapcsolódásnak ideális.
Telliho írta:...
Örülök, hogy adtál egy lehetőséget, annak pedig még jobban, hogy eddig tetszik.

Frank nálam az abszolút number one karakter. Elképesztően kézzelfogható és realisztikus. Egy valódi politikus. S mint minden politikus ő is mézes-mázos dicsérő szavakkal eteti azokat, akiket éppen kell, miközben a valódi énje már élezi a tőrt, amit beléjük szúrhat, miután kihasználta őket. Én éppen emiatt a hullámvasút miatt imádom Franket, egyszerre utálod és kívánod, hogy elérje a célját.
Ne aggódj, a második felében egy újabb hullám érkezik, talán még jobb is, mint az első.
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.10.22. 21:35:32

Végül is a House of Cards mellett döntöttem... egyenlőre nem tudom, hogy jól-e...
6 rész után:

Az első részek nagyon bejöttek, ahogyan visszaléptette Kern-t meg ahogy elkezdte felépíteni a bosszúhadjáratát nekem nagyon bejött, de kezd egyre inkább unszimpatikussá válni Frank... Azt amit a 4. rész végén levágott Zoe-nak az számomra egy [auto_cenzúra] nagy "WTF?" pillanat, aztán ahogy Meetchum-ot [auto_cenzúra], miközben a felesége hibája volt az egész (jó, ezt a végén elrendezte,így nem böki annyira a csőröm), és az meg, ahogy a 6. végén Spinellá-ból kicsikarta az ütést...
persze lehet ha kicsit leül az élmény, akkor megváltozik a véleményem, de most azt mondom, hogy ezzel elindult egy számomra nem szimpatikus irányba a főkarakter, ami ugye nem túl jó ómen :?
Persze ennek ellenére az első évadot tuti végignézem, már csak azért is, hátha lesznek megint olyan részek, mint az elején...
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 17:12:31

A Shield ügynökei?

Most pörgettem le a héten az első évadot, szerintem elég jól megoldották, azt, hogy a "sztárok", vagyis a szuperhősök nélkül csinálják meg az egészet, s úgymond a hétköznapokat mutatja meg.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.10.20. 14:20:52

TWD s05e02

Tipikus töltelékrész volt, de aztán jött az utolsó 5 perc :D Jó lenne, ha Beth előkerülne + várható volt, hogy Bob-bal fog történni valami, bár nem tudom, hogy mennyire örült annak a hírnek, hogy jó íze van... :mrgreen:

Kíváncsi vagyok, hogy mi a helyzet a pappal.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.19. 21:37:37

SoA

Ha kiderülne JAxnek, hogy Gem ölte meg Tarát, szerintem ne mszivárogtatnák ki, elvarrnák csendben a szálakat. Ezt a Lines sztorit meg megtartanák. Őt valószínűleg úgyis kicsinálják a böriben. Kiváncsi vagyok, mi lesz Juiceval, ez a következő részben tuti elvarródik.
Unser pedig egyre inkább átlátja a dolgokat.
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.10.19. 20:10:26

Valaki TWD? :mrgreen:


nekem nagyon bejött a rész,bár az meglepő hogy ennyi volt a TERMINUS??? túl "könnyen" kijöttek. az a comeback a végén nagyon bejövős volt + akkor sírnék nagyot ha a hapsi aki tudja az ellenszert ,azt mondaná Washingtonba hogy,csak szívattalak titeket :D
Abi & Tito
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.19. 18:04:58

SoA

Kezdenek a szálak kibontakozni, eddig úgy össze voltam zavarodva, h ki kire és miért zabos vagy ki kivel van.
Amúgy ahogy írtad Rinku, téll meglepő lenne ettől a sorozattól ha az lenne a vége mindenki megkapja a jussát és nagy peace lesz Charming fölött. Pont ezért vagyok biztos benne, főleg ahogy Suttert ismerem, h lesz itt még nagy fordulat, akár egy árulás formájában.
Juicera kíváncsi leszek. Továbbra is tartom, h Jax nem hinne neki, külső hatásokkal hathatnának majd rá (pl Nero, Unser), de az is nagyon hosszú sztori lenne, míg meggyőzik. Már persze ha kitudódik a dolog. Kb ez az a szál, ami mindent boríthat is a végén. Nem Lin a hibás, akkor lehet többi banda is elfordul a Sonstól, még ha nem is ők, hanem egy 'külsős' anyuci a hunyó.
De franc tudja hogy lesz. :D
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.10.17. 22:10:38

Telliho írta: Őszi szünet elején szeretnék egy sorozatot elkezdeni, és lehetőleg utol is érni a sorozatot a végére, ezért 2-3 maximum 4 évados sorozatot szeretnék találni. Az ízlésemről annyit, hogy minden úgynevezett mainstream-t eddig bírtam (GoT,TWD,BB,TD), és ezért megint egy ilyet szeretnék választani, és a House of Cards, a Homeland, illetve a Vikings között gondolkozom...
A Vikings-et én is tudom ajánlani, nagyon jó egy sorozat mind a karakterek mind a történet jó. A csengőhangom a főcímzenéje https://www.youtube.com/watch?v=hZ4sDn89P04

Ha az animáció nem zavar akkor a Fullmetal Alchemist Brotherhood-ot érdemes megnézned. 64 rész de csak 25 percesek a részek szal nem vészes. A történet jól van vezetve, jók benne a csavarok és a szereplők is érdekesek. A történet egy olyan világban játszodik ami technikai szintileg kb. az 1. vh előttinek felel meg annyi különbséggel, h van alkímia. Egy testvérpár a két legfontosabb karakter akik a testüket akarják visszaszerezni. Érdemes adni neki egy esélyt még akkor is ha annyira nem rajong az ember az animációs műfajhoz, mert szerintem nagyon jó.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.10.17. 14:59:45

A House of Cardsnak én is a múlt héten fejeztem be az első évadát, ahogy időm engedi majd, nekiállok a 2.-nak is. Zseniálisan jó sorozat. Remek színészek, színészi alakítások, jó sztori és egyszerűen ahogy Underwoodéék házáról, süt róla a minőség, hogy ez igen, ez magas kvalitás. A politikai játszmák legfelsőbb szintjén játszódik a sorozat, tökéletesen bemutatja azt a gerinctelen álszenteskedést, másokon is átgázolok, ha kell (sőt, ha nem kell, akkor is)-ambíciókat, kéz kezet most szituációkat és a politika gyomorforgatóan büdös bugyrait, amik egy szuperhatalomnál, tehát a világ tetején kb., az USA-ban játszódnak, Washingtonban.

Spacey elképesztően jó színész. Bevallom, szégyen, nem szégyen, de nem ismertem őt, mint színészt. Ezentúl keresni fogom a nevét. Csak ajánlani tudom, ha valami nagyon igényesre vágysz, akkor sürgősen. :) Az előttem szólókkal szintén csak egyet tudok érteni, ehhez a sorozathoz képest a Trónok harca egy középkori köntösben élő gyerekcipő.

A Vikingsről, ha néztél már trailert, ha nem, nem nehéz kitalálni, hogy vajon mikor és hol játszódhat. :) A viking hódításokat mutatja be, azon belül is Britannia meghódítását, valós történelmi adatokkal és személyekkel, a Viasat History készíti és én imádom. Még akkor is csak élvezni tudom, amikor kb. semmi nem történik a képernyőn. :)

Let's show this ignorant christian what Ragnaröck is...
https://www.youtube.com/watch?v=f7m2pUhjmis" target="_blank

Ha ezek után nem jön meg a kedved hozzá, nem tudok szebbet írni. :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése