Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.06.05. 10:01:50

11039 táblák nélkül..

ami a legjobban tetszett,h egy Afrikai célpontot az alapján tippeltem meg 100km eltéréssel,hogy volt egy úton egy traktor, rendszám nem látszott,de a sofőrből ki lehetett annyit venni,h fekete :D:D és a pigmentek alapján Afrikai fekete :D Am semmi más kapaszkodó nem volt azon a képen.

Olyan helyszín csak 1 volt,ahol volt tábla,de arra nem zoomoltam rá.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.05. 08:31:33

7413, táblák nélkül :) És ha a Dél-afrikai Köztársaság - USA tévedés nem történik meg... :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.06.05. 08:10:05

S.Agüero írta:Jó, most találjátok ki írás nélkül, csak a tájat nézve. :)
Ha tudod, hogy melyik területnek milyen a jellegzetes tája akkor annyira vészes.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.06.04. 23:58:02

Jó, most találjátok ki írás nélkül, csak a tájat nézve. :)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.04. 23:41:34

ez nem olyan nehez, a legtobb kepen pl meglehet tekinteni egy utcanevet vagy vmilyen nyelvu irast, abbol ki lehet talalni, hogy mi a tortenet.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.06.04. 23:22:54

15229
Nem olyan nehéz ha figyeled a táblákat, meg nagyjából tudod, hogy hol milyenek az épületek. Persze ha ki tesz a semmi közepére akkor ciki. Mondjuk nekem sikerült Ausztrália közepén 500 km-nél kevesebb hibával tippelnem :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.04. 23:09:59

S.Agüero írta:Rohadt nehéz, leginkább szerencse kell hozzá.
https://geoguessr.com/world/play" target="_blank
5500 a rekord.
Igy elsore 9024.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.06.04. 22:26:32

Rohadt nehéz, leginkább szerencse kell hozzá.
https://geoguessr.com/world/play" target="_blank
5500 a rekord.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.03. 18:33:48

Van amelyik érdekes, van amelyik elgondolkodtató, más pedig szomorú:
http://xkcd.com/1331/" target="_blank
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.27. 18:49:19

Kérdés: melyik magyar irodalmi művet szeretnétek, ha mozivászonra kerülne?

Nekem Wass Albert : Funtineli boszorkány a kedvenc, de egy-két Tamási Áron - novellát is szívesen megnéznék :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2015.05.27. 18:02:36

Sziasztok! Szeretnélek megkérni titeket egy apró szívességre.Szavazzatok a mi tablónkra a versenyen!:)
http://ujszo.com/online/panorama/2015/0 ... b-tablojat" target="_blank
az oldal alján találjátok az iskolákat,és a
Elektrotechnikai Szakközépiskola, IV.DZ, Érsekújvár-neve mellé kell egy pontocska és szavazás gomb:)

Koszonom szépen!
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.26. 13:15:52

Bob_Marley írta:Most mit mondjak, azt hogy te előre mondtad? És igazad volt? :D
Hát, ez a minimum :mrgreen:

Egyébként hiába volt jó szövege/mondanivalója, olyan unalmas volt, hogy majdnem elaludtam rajta.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.26. 11:41:39

Eurovízió: távol áll tőlem minden fajta konzervatizmus, főleg nyelvek terén, de abban egyetértek az öregemmel, aki éppen a minap akadt ki nálunk ezen, hogy miért nem magyarul éneklünk az Eurovízión? Nem sok nyelv büszkélkedhet azzal, hogy ennyire különleges hangzású, és egyúttal ennyire "elismert" is legyen nemzetközileg, mint a magyar. Legalábbis az én tapasztalatom az, hogy a külföldiek szeretik a nyelvünket, és az külön unikummá teszi, hogy a legnehezebbek között van a világon, most nem is tudom épp hanyadik helyen.

Na de a lényeg, hogy szerintem sokkal eladhatóbbak lennének a dalaink ha használnánk is végre, amit kaptunk, mert szerintem dallamosság terén a magyar szavak sokszínűségével kevés nyelv veszi fel a versenyt, a faék egyszerűségű angol meg főleg... Úgyis csak ez számít, a szöveg és a mondanivaló nem, ez tisztán látszik, akkor meg észrevehetné már az agyonképzett szakértőink...

ByAlex száma sem lett volna fele ennyire sikeres, ha nem magyarul énekel. Mondjuk Kállay épp kivétel, de azt a dalt nagyon eltalálták akkor, hogy mire van szükség, a marketing is nagyon jó volt, és Saunders is nagyon eladható volt, de hasonló sémákra épült a Compact Disco is pár éve, és hát az sem lett egy sikertörténet, szóval ehhez az irányhoz mázli is kell.

Egyetértek azzal, hogy a lényeg az, hogy minél különlegesebb, formabontóbb legyen egy dal. Nézzük csak meg Conchitát... ( uram atyám), ő is ennek a hullámnak a nyertese, szakáll nélkül szerintem valahol a 10. hely körül végez. Azt pl. máig tartom, hogy ha kiküldenék az acapellás bandát akik Kállay-val voltak egy mezőnyben még tavaly, és még magyarul is énekelnének, borítékolható lenne az első ötbe kerülés.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.26. 11:26:58

Aki volt már Rómában, az mit tud mondani az ottani árakról, közlekedésről? Asszonnyal készülünk nyáron nyaralni, s Barcelona mellett szóba jött Róma (mert az odaút és a szállás olcsó + szép helyek) és München (Audi Kupa + szép helyek + olcsóbb, mint Barcelona). Barcelonában már voltam, csakúgy, mint Münchenben, ezért is jött szóba Róma.
Oda-vissza út+szállás alapján Barcelona 80.000 körül lenne, München 70.000 körül, Róma pedig egy utazási csomaggal 50.000 alatt. A bajoroknál és a katalánoknál tisztában vagyok az árakkal, a boltok nyitva tartásával és a közlekedéssel, de Rómával gondban vagyok.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.05.25. 17:26:02

Bob_Marley írta:
PCsabi írta: Ez jól összefoglalja a lényeget:
KATT
...
Én ezt úgy látom, hogy Boggie zenéje abszolút semmilyen. Se nem jó, se nem pocsék, hanem totál szimpla. Ez a szám arra jó, hogy a Boggie rajongók egy ilyen számot is halhassanak, amikor a lemezét hallgatják. Nem hiszem, hogy bárki is emlékezne itt erre a dalra, ha mondjuk a moldávok énekelték volna. Ott van pl. a Bye Alex szám, ami nem is zene, hanem inkább valami dallamos versike, de jó volt arra, hogy elüssön a többitől, s szerintem ebben van a lényeg. Van 3-4 séma, amibe be lehet sorolni az ottani dalokat, attól kéne elütni, szerintem ennyi a sikeres Ezrovízió titka. A svédeknek a színpadi látványa pl. tök jó volt, Boggieé viszont... Az a kalasnyikov fa nagyon ízléstelenre sikeredett.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.25. 14:51:22

PCsabi írta: Ez jól összefoglalja a lényeget:
KATT
Most mit mondjak, azt hogy te előre mondtad? És igazad volt? :D Legkevésbé dalverseny ez, olyan mintha egy B kategóriás fesztiválról közvetítenének. Tényleg szomorú, hogy totál semmilyen dalok vannak elől. Olyanok, amiket kb egy bárban hallasz és arra jó, hogy ne zavarjon ebéd közben. Nem nagyon figyelek fel a Bennem van a ritmus és egyéb hatalmas mély gondolatokra. :D Viszont elfogadom, hogy erre van igény, az én értékmérőm a rossz, s lehet a tudatalatti magyarok ellen a világ gondolat is benne van, hogy nem értékelem sokra ezeket a zenéket., nem tudom. Boggie száma egy lassú, de szép és nem utolsó sorban mély gondolatokat sugárzott. Sajnos ez nem ment át, de akkor meg tényleg felesleges is angolul énekelni.

Beszéltük előtte is, hogy nemzetközi dalverseny, de az hogy mindenki angolul tolja már rohadt idegesítő. Románok milyen korrektül megoldották ezt, fele román fele angol volt. Annak megvan a különlegessége, hogy mindenki saját nyelven énekel.

Mindegy, szíven ütni nem fog, nem is nekem csinálják ezeket a zenéket, mert a nagy többséget azonnal kapcsolnám tovább egy rádióban, de azért valahol szomorú vagyok, hogy olyan előadások, amikre azt mondom valóban produkció nem végeztek sehol. Van benne szöveg, van benne egy karizmatikus előadó, egy jó énekhang. Svéd gyerek remek showt csinált és ő nagyon egyben volt a szövegben is, bár az oohooh zenéket én kifejezetten utálom. :D Megérdemelten nyert, de én tényleg a belga gyerektől voltam ki. Nem megbántva, de szerintem részegen ugyanezt a mozgást lehozom és ha sokszor mondom napi napi, akkor már nem vagyok messze az ő rapapapa borzalmától. :D

Idei Euróvízió panaszkodás is megvolt. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.05.25. 01:32:28

Bob_Marley írta:Euróvízió amúgy elég érdekes volt. Pár pillanatot kaptam el belőle. Nyert egy tinglitangli yeah-yeah, ooohooh szám, Boggie sajnos meg nem volt túl elől. A dánokat simán jónak ítéltem meg, be se jutottak. Angolokról úgy éreztem tök jó ez a swing stílus és jók lehetnek, végül 24-ik helyen zártak...Pedig ő is papapapázott, de ezek szerint kevésbé jól. A belga gyerektől voltam a legjobban ki. :D Rapapapa negyedik helyet ér, az ember esze megáll. Mondjuk amelyik világban Rihanna féle oleole, dadada "zene" a menő meg se lepődök. Hihetetlenül kezd kifogyni az érték és a mondanivaló a számokból. Rapapapa egész nap és az a jó szám meg vonaglik a színpadon egy csávó és ezt nézzük. :D
Tupac:" i will never understand this society..."
Ez jól összefoglalja a lényeget:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.25. 01:00:37

Kash írta:Hehe, 1500. hsz.
Lassan jöhetne valami egyéni rang, ha valaki, akkor én megérdemelném.
Persze csak akkor, ha nem akarjátok, hogy szétszemeteljem az egész Eurobarcát :mrgreen:
És igen, jól gondoljátok, ez fenyegetés
Jól néz ki ez a kerek szám a neved alatt, szerintem már ne is változtass rajta, csak elrontanád. :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.05.24. 19:52:55

Hehe, 1500. hsz.
Lassan jöhetne valami egyéni rang, ha valaki, akkor én megérdemelném.
Persze csak akkor, ha nem akarjátok, hogy szétszemeteljem az egész Eurobarcát :mrgreen:
És igen, jól gondoljátok, ez fenyegetés
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.24. 16:39:13

kanty írta: Én NBA-vel nem is próbálkozok, ismeri Kobe-t és azzal annyi. :D
Fantasy-nél kb. ugyanez a helyzet. 2-3 évig minden szezon előtt próbáltam neki elmagyarázni, de aztán feladtam. Tudja, hogy "van valami" játék, amivel játszok és egy rakás statisztikát kell nézzek miatta, de ezzel úgy meg is elégszik. :lol:
Pedig ha értene hozzá akkor tudna neked segíteni, hogy eredményesebb legyél fantasyban. :P :lol:
Elértem egy második helyet és már hatalmas az önbizalmam.

NBA nálunk már-már napi téma, mondjuk az elején nagy harc ment a hajnalozások miatt. Ki voltam rekesztve a konyhába meccset nézni, de azóta már nézhetem a szobában. :D Mondtam neki, hogy így mindenki jobban jár, mert úgyis van egy rahedli időkérés és ide-oda tudok közbe bújni mellé. :D

Vannak dolgok, amikhez nem kell értsenek a nők ezért is szeretjük őket. :D

Euróvízió amúgy elég érdekes volt. Pár pillanatot kaptam el belőle. Nyert egy tinglitangli yeah-yeah, ooohooh szám, Boggie sajnos meg nem volt túl elől. A dánokat simán jónak ítéltem meg, be se jutottak. Angolokról úgy éreztem tök jó ez a swing stílus és jók lehetnek, végül 24-ik helyen zártak...Pedig ő is papapapázott, de ezek szerint kevésbé jól. A belga gyerektől voltam a legjobban ki. :D Rapapapa negyedik helyet ér, az ember esze megáll. Mondjuk amelyik világban Rihanna féle oleole, dadada "zene" a menő meg se lepődök. Hihetetlenül kezd kifogyni az érték és a mondanivaló a számokból. Rapapapa egész nap és az a jó szám meg vonaglik a színpadon egy csávó és ezt nézzük. :D
Tupac:" i will never understand this society..."
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.05.24. 15:32:05

kanty írta: De az abszolút reménytelen eset az NFL. Nem érti, hogy miért "futnak olyan hülyén", miért "ütik egymást olyan sokat", és "hogy bírják azt a nehéz izét magukon".
Az Nfl-t én sem vágom. Sportnak sem ismerem el.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.24. 14:57:46

Bob_Marley írta:Na akkor ugyanezt képzeljük el NBA-vel. :D Nálunk az asszony nem nagyon szereti a focit, ha nézi akkor direkt az ellen a csapat ellen szurkol, akinek én, hogy idegesítsen. :lol: Na de NBA-ben már "felvilágosult" és ott pl a kedvence az Atlanta lett idén, mert Korver milyen egy helyes férfi. Viszont elmagyarázni, hogy 82 meccs után mit is jelent a PO nem volt egyszerű. A minek játszanak egymás után olyan sokszor ugyanazok, az tök unalmas....kérdésre adjál elfogadható választ. :lol: A másik kedvencem a nézők egyszerre viszik ki ugyanazt a pólót, hogy ugyanúgy nézzenek ki? Honnan veszik meg? Mondtam neki, hogy azt odarakják előre a szervezők. Jött egyből a logikus kérdés, hogy azt ki kell fizetni vagy benne van a jegyárban pluszban? Vagy a fejpántról is kellett értekezni, hogy miért hordanak a játékosok fejpántot? Az nem nőknek van? Egyszerűen a női agyban a miért korszak életük végéig szól, s mindenre megkérdezik, hogy miért. :lol: Ja és a fantasyról is értekeztünk, hogy mekkora idiótaság bújni a statokat, elmenni körmöshöz legalább van eredménye és ugyanúgy szórakoztat. Ilyenkor mondom neki, hogy igazad van, de örülj neki, hogy nem a szeretőmmel csinálom. :lol:
Én NBA-vel nem is próbálkozok, ismeri Kobe-t és azzal annyi. :D
Fantasy-nél kb. ugyanez a helyzet. 2-3 évig minden szezon előtt próbáltam neki elmagyarázni, de aztán feladtam. Tudja, hogy "van valami" játék, amivel játszok és egy rakás statisztikát kell nézzek miatta, de ezzel úgy meg is elégszik. :lol:
De az abszolút reménytelen eset az NFL. Nem érti, hogy miért "futnak olyan hülyén", miért "ütik egymást olyan sokat", és "hogy bírják azt a nehéz izét magukon".

Amúgy egy full értelmes barátnőm van, aki elég messze áll a "cicababa" stílustól, de ezeket egyszerűen képtelen feldolgozni. :)

Amúgy ismerek olyan csajokat, akik a focit pl. nagyon vágják, de nekem az is fura már. Mármint semmi gondom vele, sőt, de egyszerűen szokatlan, amikor azt mondja, hogy "Hazardra már a Lille-ben felfigyeltem". :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.24. 14:50:33

a les az anno nálunk is nagy móka volt :lol: leült velem meccset nézni, fütyült egyet a bíró (tökmind1, szabadrúgás, 11-es, szöglet) már ordibálta, h les :lol: 20-ból egyszer bejött neki, akkor mindig büszke volt magára és hajtogatta h ő bizony tudta h az les volt :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.05.24. 14:42:21

Zozzy 5 írta:
visca el barca írta:nézem most a kupa átadást :lol: futballista feleségek, mint fontos kellékek a pálya szélén, mindegyik agyon nyalva-mázolva... 2 ott beszélget elég elmélyülten, azon gondolkodtam mi lehet a téma...

- te, ha 2-2 lett a meccs mit ünnepelnek és miért mi nyertük a kupát?
- nem tudom, én is azt hittem hogy 11es rúgások lesznek még...
áhhh...én eddig körülbelül 5ször magyaráztam el bnőnek, hogy mi a különbség a BL meg a bajnokság között, de múltkor a Bayern ellen ugyan úgy elhangzott a kérdés, hogy "akkor most ez hány pontot ér?", mondom az a spanyol BAJNOKSÁGBAN van. "Az mi is?". Reménytelen...Bármit szívesebben felvállanék, minthogy el kelljen magyaráznom az idegenbeli gólt. A legnagyobb eredményem, hogy a játékosok nevét megjegyzi :D
Az én barátnőm mikor összejöttünk, sport analfabéta volt. Azóta kikupáltam, tudja mi az a les, tudja az idegenben lőtt gól fontosságát, sok játékost megjegyzett, viszont még mindig nem szereti nézni tv-ben.

Egyszer néztem Barca meccset, bejött és elkezdett hepciáskodni, hogy jajj megint játszanak. Én még mondom ha 5 perc alatt feltudod sorolni a kezdő csapatot úgy, hogy lenémítom a tv-t, kikapcsolom. Mivel Montoya is kezdő volt, esélytelennek tartottam. Bakker sorolta.... Mondja, hogy Dani Alves, mondom háhá ő nem játszik. Akkor Montoya. Ez volt az a szituáció, amikor legszívesebben megütöttem volna, de emellett nagyon büszke is voltam rá :D
Sztori vége: nem kapcsoltam ki és egy hazug disznó lettem :D:D:D

A bl és bajnokságokat ő sem bírja felfogni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.24. 14:33:35

Na akkor ugyanezt képzeljük el NBA-vel. :D Nálunk az asszony nem nagyon szereti a focit, ha nézi akkor direkt az ellen a csapat ellen szurkol, akinek én, hogy idegesítsen. :lol: Na de NBA-ben már "felvilágosult" és ott pl a kedvence az Atlanta lett idén, mert Korver milyen egy helyes férfi. Viszont elmagyarázni, hogy 82 meccs után mit is jelent a PO nem volt egyszerű. A minek játszanak egymás után olyan sokszor ugyanazok, az tök unalmas....kérdésre adjál elfogadható választ. :lol: A másik kedvencem a nézők egyszerre viszik ki ugyanazt a pólót, hogy ugyanúgy nézzenek ki? Honnan veszik meg? Mondtam neki, hogy azt odarakják előre a szervezők. Jött egyből a logikus kérdés, hogy azt ki kell fizetni vagy benne van a jegyárban pluszban? Vagy a fejpántról is kellett értekezni, hogy miért hordanak a játékosok fejpántot? Az nem nőknek van? Egyszerűen a női agyban a miért korszak életük végéig szól, s mindenre megkérdezik, hogy miért. :lol: Ja és a fantasyról is értekeztünk, hogy mekkora idiótaság bújni a statokat, elmenni körmöshöz legalább van eredménye és ugyanúgy szórakoztat. Ilyenkor mondom neki, hogy igazad van, de örülj neki, hogy nem a szeretőmmel csinálom. :lol:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése