Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.03.28. 00:10:33

Nyomás alatt
A nyár királyai
"And my heart will leave you never."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.03.27. 22:42:33

Valaki tud mondani a Moszkva térhez vagy pl. a Good bye, Lenin!-hez hasonlító filmet? Valami nyugis, laza kategóriájú, élvezhető, kellemes kis filmre vágyom, valamire amin sem nem unatkozol, sem nem pörgöd túl magad, jót tesz az elmének és kikapcsolod magad rajta. Köszi!
Most fejezem be a szakdogámat, megyek TDK-ra is, jelenleg egy tam-tam dobot ver egy majom a fejemben, jót tenne a lelkemnek valami képi nyugalom. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.03.27. 18:17:02

Ránéztem tegnap a Batman vs Superman filmre. Hát..számomra több a negatívum,mint ami pozitív lenne.
BA nem rossz batman-nek.
Tetszett,hogy nem finomkodtak,a hősök durvák,erősek és erősnek is hatnak.

Ugyanakkor túl sok dolgot sűrítettek bele,amit lehet,hogy a képregény elbír,de az én gyomromnak egy filmben már sok és kicsit gyerekes is.
Nem kellett volna bele az a mutáns kretén,elég lett volna a két "jó" küzdelme
Bízom abban,hogy a júliusi 18+os verzió dob rajta egy picit,de jó eséllyel csak annyit fog,hogy azt is megnézem egyszer,majd eltemetem.

Henry Cavillt vagy Fassbendert pedig szívesen látnám a 007es szerepében.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2016.03.26. 22:08:32

The Conjuring 2 - Main Trailer
kemény lesz, nagyon várós :D
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.03.26. 14:54:45

Bob_Marley írta: Mondjuk drámára meg 2000+ éve van igény. :)
Akkor nézzél állandóan drámát.
Bob_Marley írta: Beszéltünk a Szoba című filmről, ég és föld a kettő. És mondanom sem kell melyiknek van értéke, melyikből lehet tanulni, melyiknek van mondanivalója.
Mi a francért hozod fel a Szobát amikor a szuperhősös filmekről megy a beszélgetés? Amúgy áruld már el légy olyan kedves, hogy mi a jó istent tanultál te a Szoba című filmből, annyira érdekelne, de nehogy elkezdj itt dobálózni a sablon szövegekkel, szépen átgondoltan írd le, mert nagyon kíváncsi vagyok rá. (Nekem is tetszett a Szoba és nem csípem a hősös filmeket).


Ráadásul úgy szólsz le egy filmet (vagyis inkább sokat), hogy nem is láttad.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.03.26. 14:32:13

Köszönöm a válaszokat, ma mindenképp meglesem valamelyiket. :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.26. 14:30:20

S.Agüero írta: Attól függ, milyen horrort szeretsz. Ijesztő, véres, izgalmas, stb...
Amik nekem tetszettek : Psycho, Ragyogás, Fűrész, Démonok között, REC, A kör, Sikoly, A köd, Ház az erdő mélyén, Insidious, Végső állomás, Sinister, A Kaptár
Jó mondjuk ezek között tényleg van jó.
Ragyogás alap, bár azt nem is gondoltam ebbe a kategóriába pl.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.26. 14:27:09

hajnesz írta:
S.Agüero írta: Attól függ, milyen horrort szeretsz. Ijesztő, véres, izgalmas, stb...
Amik nekem tetszettek : Psycho, Ragyogás, Fűrész, Démonok között, REC, A kör, Sikoly, A köd, Ház az erdő mélyén, Insidious, Végső állomás, Sinister, A Kaptár
Véres annyira nem jött be anno, a Kaptár-filmeket,meg a végső állomásokat inkább akciónak sorolnám be :)
Ijesztő filmek közül melyiket ajánlanád? :D Vagy akár az izgalmasak közül.
Ezek közül ijesztő : REC, Insidious, Sinister
Izgalmas : Psycho, Ragyogás
Démonok között, Ház az erdő mélyén mindkettőbe sorolható szerintem.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2016.03.26. 14:25:14

Bob, majd nézd meg a Visszatérőt, szerintem tetszene :D
Amúgy vannak jó horrorok, pl amiket Matyi felsorolt (nem mind :mrgreen:). Nekem egyik kedvencem a Mártírok, az megeszi a lelked :D A betolakodót is ajánlom, jó kis francia cucc ez is.
Ami nagyon para, az az Insidious szerintem.
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.03.26. 14:23:52

S.Agüero írta: Attól függ, milyen horrort szeretsz. Ijesztő, véres, izgalmas, stb...
Amik nekem tetszettek : Psycho, Ragyogás, Fűrész, Démonok között, REC, A kör, Sikoly, A köd, Ház az erdő mélyén, Insidious, Végső állomás, Sinister, A Kaptár
Véres annyira nem jött be anno, a Kaptár-filmeket,meg a végső állomásokat inkább akciónak sorolnám be :)
Ijesztő filmek közül melyiket ajánlanád? :D Vagy akár az izgalmasak közül.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.26. 14:18:24

Írnál párat, amit ajánlanál nekem? :D
VIccen kívül, már 100 éve nem néztem rendes horrort, és most kaptam egy kis kedvet hozzá.
Attól függ, milyen horrort szeretsz. Ijesztő, véres, izgalmas, stb...
Amik nekem tetszettek : Psycho, Ragyogás, Fűrész, Démonok között, REC, A kör, Sikoly, A köd, Ház az erdő mélyén, Insidious, Végső állomás, Sinister, A Kaptár
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.03.26. 14:02:41

S.Agüero írta:
Amúgy csababarca, akkor nem láttál még jó horrort, ha nevetsz rajta. :D Bár hogyha úgy fogod fel, hogy ez csak egy film, akkor persze, hogy nem veszed komolyan. :D
Írnál párat, amit ajánlanál nekem? :D
VIccen kívül, már 100 éve nem néztem rendes horrort, és most kaptam egy kis kedvet hozzá.
@csabarca én értem, amit írsz, de te is írod jobb. És tudom hogy nem te hoztad fel, sőt szerintem még írtad is hogy hány és hány jelölés, de visszagondolok, hogy valakinek meg azzal volt baja, hogy holokausztos filmek vannak, de képregény film az jó. :D Ez nem elszomorító?
Lehet,hogy szomorú, de az egész már egy lerágott csont. Vicces, hogy valaki előveszi a témát,és már repül is az oscar.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.26. 13:52:06

Fecooo írta:Bob, amúgy neked muszáj minden alkalommal benyögnöd, hogy nem szereted a fikciót?

Tudjuk, neked nemgyerebe, de megengeded, hogy beszéljünk róla? Vagy esetleg előtte írjunk egy hsz-t, hogy most olyan filmről lesz diskurzus, amit te nem fogsz értékelni és akkor legalább nem kell nézned a topicot és megkímél téged egy rohamtól?

Egyre kevesebbet olvasom a fórumot, de azt még én is tudom, hogy neked értéktelen minden, ami nem valós, de engedtessék már meg, hogy más hadd élvezze az "értéktelent"anélkül, hogy leszólnád... :roll:
Akkor előtte majd tőled kérek én engedélyt, hogy lehet-e valamiről írni vagy sem. :D Elég érdekes megfogalmazásod volt, de én se megyek ebbe bele. Én megindokoltam mi a gond, mi a különbség egy Szoba meg e-között, mert ezekről volt szó mostanában. Ezt bármikor jogom van megtenni és kifejteni. Senkit nem sértek meg vele, a műfajt ekézem, mert igénytelen. Denevérember harcol egy szuper erőtől duzzadó ember ellen, magyarázzuk már meg, hogy ennek van értelme. :D Na de tényleg nem megyek bele.

Spotlightot láttam. :D Írtam valamikor róla, nekem olyan érzésem volt, hogy maradt még benne.

@csabarca én értem, amit írsz, de te is írod jobb. És tudom hogy nem te hoztad fel, sőt szerintem még írtad is hogy hány és hány jelölés, de visszagondolok, hogy valakinek meg azzal volt baja, hogy holokausztos filmek vannak, de képregény film az jó. :D Ez nem elszomorító?
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.26. 13:37:30

Bob_Marley írta: Mondjuk drámára meg 2000+ éve van igény. :) Nem tudom ebben mit lehetett látni, fiktív értelmetlen az egész, de ez szubjektív. Én a totális ellenétet nem értem. Ezért is írtam, hogy éles váltás. Mint ha Beethovenről kapcsolnál át Fekete Pákóra. :D Beszéltünk a Szoba című filmről, ég és föld a kettő. És mondanom sem kell melyiknek van értéke, melyikből lehet tanulni, melyiknek van mondanivalója.
Nem ellened szól(t), csak nagyon eltérő a kettő.

De most mi hozza a bevételt?
Ez számít, most ez a trend, majd elmúlik.

Amúgy azért ez elég érdekes érvelés, kb annyi értelme van,mint hogy focimeccs után megnézek egy sífutamot. Éles váltás...eléggé sántít, lehet más témájú, kategóriájú film is ami érdekes, nem csak a dráma vagy életrajzi filmek.
Pl tegnap délután megnéztem a Spotlightot is, azután is nyilván éles váltás volt a BvS.
De a Szoba és a Spotlight is lényegesen jobb film, de ez teljesen más téma. ETtől még szabad mást is megnézni.
Ezt az állandó tanulás-fejlődés mániádat meg nem igazán tudom hovatenni, de bele sem megyek,mert ezer meg egy helyen meg lehetne cáfolni a dolgot.
Maradjunk a filmeknél szerintem, és nézd meg a Spotlightot, az tetszene neked.


Matyi, nem sokat láttam,azt sem tudom mi számít jónak. De ilyen paranormal activity meg egyéb szarságok, "igazi" "befosatós" cuccok rémesen gagyik.
Egyedül amik tetszettek azok a Fűrész filmek, azt komolyan is tudtam venni.
Fecooo írta: Egyre kevesebbet olvasom a fórumot, de azt még én is tudom, hogy neked értéktelen minden, ami nem valós, de engedtessék már meg, hogy más hadd élvezze az "értéktelent"anélkül, hogy leszólnád... :roll:
főleg hogy nem is látta az adott filmeket. Fikciókból is lehet tanulni egyébként, van rá példa nem egy. Még a képregényfilmeknek is van néha morális mondandója.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2016.03.26. 13:31:28

Bob, amúgy neked muszáj minden alkalommal benyögnöd, hogy nem szereted a fikciót?

Tudjuk, neked nemgyerebe, de megengeded, hogy beszéljünk róla? Vagy esetleg előtte írjunk egy hsz-t, hogy most olyan filmről lesz diskurzus, amit te nem fogsz értékelni és akkor legalább nem kell nézned a topicot és megkímél téged egy rohamtól?

Egyre kevesebbet olvasom a fórumot, de azt még én is tudom, hogy neked értéktelen minden, ami nem valós, de engedtessék már meg, hogy más hadd élvezze az "értéktelent"anélkül, hogy leszólnád... :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.26. 13:27:11

És mondanom sem kell melyiknek van értéke, melyikből lehet tanulni, melyiknek van mondanivalója.
Én se szeretem ezeket a képregényfilmeket, talán a Pókember és a Batman volt, ami tetszett, de nem feltétlen mindenki azért néz filmeket, hogy tanuljon belőle. Arra is jó, hogy kikapcsolódjon az ember. Mert ennyi erővel a vígjátékoknak és a horrornak semmi értelme, abból sem igazán lehet tanulni.

Amúgy csababarca, akkor nem láttál még jó horrort, ha nevetsz rajta. :D Bár hogyha úgy fogod fel, hogy ez csak egy film, akkor persze, hogy nem veszed komolyan. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.26. 13:18:31

csababarca írta:Szeretem a képregényfilmeket.

Arra ölik a pénzt amire igény van. Ha nem lenne erre igény,nem készülnének futószalagon.

Mondjuk én megnézek szinte akármilyen filmet, amiben látok valamit,vagy hallom hogy jó, kivéve horror, nekem az az olyan kategória hogy röhögök rajta kb.
Mondjuk drámára meg 2000+ éve van igény. :) Nem tudom ebben mit lehetett látni, fiktív értelmetlen az egész, de ez szubjektív. Én a totális ellenétet nem értem. Ezért is írtam, hogy éles váltás. Mint ha Beethovenről kapcsolnál át Fekete Pákóra. :D Beszéltünk a Szoba című filmről, ég és föld a kettő. És mondanom sem kell melyiknek van értéke, melyikből lehet tanulni, melyiknek van mondanivalója.
Nem ellened szól(t), csak nagyon eltérő a kettő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.26. 12:12:43

Szeretem a képregényfilmeket.

Arra ölik a pénzt amire igény van. Ha nem lenne erre igény,nem készülnének futószalagon.

Mondjuk én megnézek szinte akármilyen filmet, amiben látok valamit,vagy hallom hogy jó, kivéve horror, nekem az az olyan kategória hogy röhögök rajta kb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.26. 11:59:32

csababarca írta:...
Elég éles váltás a Szoba után. :D Egyik igaz történetekre is hagyatkozik, a másik....na azt hagyjuk. :D

Nem ellened vagy bárki ellen, meg azt néz mindenki amit akar, de szánalmas, hogy ilyen képregényfilmekre ölik el a pénzt, aminek semmi értéke és értelme nincs......És nem láttam, eszembe se jutna megnézni, de nyitott szemmel járok a világban és olvasok kritikákat, történetleírást. Itt is elolvastam az összes leírást, amit írtatok, maga a képregényfilmeket nem tartom sokra.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.26. 11:52:37

Na nekem is megvolt a BvS, vegyes érzésekkel.
Maga a film tetszett,bár volt néhány felesleges jelenet, rossz párbeszéd,stb...de összességében nem volt gond. A kritikákkal nem tudok egyetérteni, nagoyn lehúzzák, igazi ok nélkül,semmivel nem volt rosszabb általában véve a képregényfilmeknél.

Ami nem tetszett:
-Batman indokolatlan dühe, ezt nem értettem, logikátlanul elvakult volt. Okosabbnak hittem, erre csúnyán megvezették, ez Supermannél még beleférne,mert ő naívabb...de Batmant nem ilyennek ismertem. És amikor odamegy Superman meggyőzni,hogy Lex átveri őket,fogjanak össze..Batmannek meg lila köd, és szánalmas bombákkal,csapdákkal csak szítja a tüzet... :roll:
Persze kripton segítségével legyőzi Supermant, aki jól mondta neki,ha akarná már halott lenne. Utána Doomsday ellen csóri már labdába sem rúghatott,csak menekült, meg benyomott egy füstbombát. :mrgreen:
-Superman karakterét én jobban szeretem,szóval szubjektív,de nálam ő sokkal racionálisabb volt a filmben, és ugye őt is megvezették,mmint a megítélését...de ő próbált legalább józanul gondolkozni...és nála jogosabbnak éreztem,hogy nem tetszik neki amit Batman igazságszolgáltatás címen művel.
A halála merész volt, de én nem akarok olyat hogy rossz oldalra állítják. Lehet képregényben így volt,de ne basszák már el ezzel...tök naív, jóságos karakter, erre majd benyomják a rossz oldalra..na ne már. Viselkedését tekintve Batmant kéne odarakni.
Na mindegy egy szubjektív,én így látom.

Színészekkel nem volt gond, Affleck hozta, Cavill Supermanje nekem mindig is nagoyn tetszett, Gadot is teljesen hiteles volt mint WM, és bár féltem Lextől,de nekem ő is pozitív csalódás, nekem bejött a játéka. Bár a karakter indítéka itt sem volt tiszta, amit lenyomott az istenek jóságáról,meg apjáról sztori..ez nem épppen nyomós érv e tettekre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.03.26. 09:44:16

Fecooo írta:

Ha lesz Igazság ligája film, azt NE SNYDER RENDEZZE! [-o<

Minden bizonnyal lesz, és ő rendezi az IMDB szerint... Linkelek egy adatlapot is, és ha igaz ami oda van írva akkor az a spoiler spoilere a stáblista alapján KATT
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2016.03.26. 07:14:42

Megnéztem én is 23-án este az aszfaltos hős és a szupravezető harcát...

Már ott gyanús volt a dolog, hogy Zack Snyder "kérésével" kezdődött a film, hogy ne spoilerezzünk el semmit, ilyennel még nem találkoztam, bár lehet, hogy megszokott...

1. A rendező egy Nolan-wannabe (bár tény, hogy maga Nolan is részt vett a film készítésében). Próbálta folyamatosan érzékeltetni, hogy "húúh ez a film olyan sötét hangulatú, mint a sötét lovag széria". Azonban mindezt olyan random jelenetekkel összevágva, hogy nem tudnám visszaidézni, hogy mik történtek egymás után, zagyvaságnak tűnt, mégha erősen végiggondolom, akkor tudom is, hogy mi lett volna a célja, de absz. nem úgy jött ki...

2. Batman és superman is inkább gyilkológépnek tűnt ebben a filmben, mintsem a becsület bajnokainak... És ezek vádolták egymást azzal, hogy túllőttek a célon...

3. A vége mentette meg a filmet számomra, mert a harc legalább látványos volt, viszont a JL tagok cameoja szerintem felesleges és öncélú volt...

4. Affleck jól hozta a fásult Batmant, jó választás volt, Cavill számomra még mindig nem nyerő, Jéghegy pedig hiába alakította egészen tűrhetően a pszichopatát, nem neki való Luthor szerepe...

5. Volt humor a filmben, de nem találnátok ki, ki volt a forrása! Jeremy Irons! Fapofával nyomta a szarkasztikus egysorosokat, ez tetszett! :D

Összegezve: Számomra hatalmas csalódás volt a film, pedig az összes képregény filmet élvezettel szoktam nézni, legyen az Marvel vagy DC. Nagyon remélem, hogy a Suicide Squad jobban sikerült, akkor még talán van remény a DC-s filmeknek...

Ha lesz Igazság ligája film, azt NE SNYDER RENDEZZE! [-o<
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.03.23. 23:27:29

Batman v Superman

Nincs gondom a szuperhősfilmekkel, de már az előző Superman film sem jött be igazán. Sokszor úgy éreztem, hogy a film egy paródia, de ennek ellenére a mostani egész jól nyitott a szememben.

Egészen addig teljesen elfogadtam a látottakat, amíg Doomsday meg nem jelent. Egyáltalán nincs gondom a fiktív lényekkel, de az ábrázolása nekem átment minden határon. Ennél még Zod tábornok szó szerinti reinkarnációja is kevésbé lett volna számomra gond. Ezt még elengedtem, de amikor Wonder Woman megjelent, és a kamera egyszerre mutatta őt és a két címszereplőt majdnem elröhögtem magam. Teljesen úgy éreztem, hogy ez a szuperhősös filmek paródiája. Onnantól képtelen voltam komolyan venni a történéseket, de el kell ismernem, hogy addig a pontig magával ragadott.

Ben Affleck: Sokan tartottak tőle, de én nem éreztem gyengének, sőt, igazán szimpatikus volt a hozott karaktere és teljesen érthető volt a motivációja. Még az is, hogy miért könyörült meg Superman karakterén, bár ez valószínűleg a forgatókönyvíróknak is köszönhető. Nem mondom, hogy pozitív csalódás, ugyanis én nem tartottam tőle, de mindenképpen pozitív alakja a filmnek.

Jesse Eisenberg: Többen féltek az ő karakterábrázolásától is, nekem az előzetes alapján sem volt vele különösebb problémám. Remekül hozta a pszichopata tudóst, a filmben számomra kiemelkedett. Kíváncsi vagyok, hogy amiről a film végén beszélt az előrevetíti-e a Suicide Squad főellenségét.
Összességében nem vagyok csalódott, de elégedett sem. 6/10
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7463
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.16. 15:16:10

Barcaforever írta:Stoneheart elmegyógyintézet 10/5

egy ilyen jó ötletet, miért kell ilyen átlathatóan csinálni, konkrétan 25 perc után, nem kitaláltuk, hanem elmondták, h őrültek.
Nekem nagyon felemás érzéseim voltak a filmmel kapcsolatban. Az biztos, hogy még egyszer nem nézem meg, de voltak benne jó részek. Ugyan Ben Kingsley a játékával nagyjából lelőtte a "poénokat", de ennek ellenére elég fordulatosra sikerült és a film végi csattanó is ütött. Nálam egy jóindulatú 10/6
Barcaforever írta:Gyilkos ösztön 10/7 (Solace)

Nekünk tetszett, Anthony Hopkins és Colin Farrel, pörgős film.
Abszolút vállalható film. Ha egy kicsit jobban kihegyezték volna erre a Farrel-Hopkins "párhacra" több is kisülhetett volna belőle.

Gods of Egypt

Na ez az a film, aminek nem szabadott volna elkészülni. Proyas nagyot csökkent a szememben. Aki olyan filmet tud rendezni mint a The Crow és a Dark City ehhez képest uzsonnapénzből attól elvárható, hogy 140 millából valamit összehozzon, olyan színészekkel, mint Butler és Geoffrey Rush. Látatlanban is megszületett 2016 Arany Málnája, ráadásul az Asylum franchise-t akar csinálni belőle.
Ha valaki kíváncsi egy kritikára: http://cornandsoda.com/egyiptom-istenei ... 6-kritika/

10/2
Forca Barca!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.03.16. 13:21:53

Nos, miután sikeresen megtaláltam a topikot:

Március elején felkerült a youtubera egy fan made Darth Maul kisfilm (Bob, te ne nézd meg.. :D), aki egy kicsit is kedveli a SW univerzumot, annak kötelező!

Komolyan, nekem jobban tetszik, mint a filmek jónéhány része. :D

(látszik azért, hogy nem profi munka, de "amatőrökhöz" képest zseniális lett).

Más: ma megyek a Zootropolisra, nagyon sztárolják, kíváncsi vagyok rá. Látta már valaki?
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése