Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2010.07.21. 13:46:49

Slither írta:
grecki írta:Egy poker vmikor a héten skacok?

Én egyébként továbbra is a szokásos pesti összejövetelt preferálnám.
Nekem jó, de sztem a többiek nem nagyon lesznek.

Én meg egy nagy Barcelonás utat nyomnék a bandával. :D Egyszer tényleg össze kéne hozni egy olyat.
írok emailt, már akinek tudok. úgyis régen találkotzunk.
Ami pedig Barcelonát illeti, kvanagy lenne együtt kimenni. Nekem tavaly ugye volt szerencsém 1 hetet eltölteni, de nagyon sok minden kimaradt. Szóval én maximálisan támogatok egy ilyen kezdeményezést.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2270
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.20. 16:19:24

Mikor lesz a találkozó? Mert attól függően kívánok csak részt venni a szavazáson. Mivel augusztus utolsó hétvégéjén nem leszek itthon. Mások ügyéről meg nem én szeretnék dönteni. :)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.07.20. 14:40:46

grecki írta:Egy poker vmikor a héten skacok?

Én egyébként továbbra is a szokásos pesti összejövetelt preferálnám.
Nekem jó, de sztem a többiek nem nagyon lesznek.

Én meg egy nagy Barcelonás utat nyomnék a bandával. :D Egyszer tényleg össze kéne hozni egy olyat.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2010.07.20. 12:05:14

Egy poker vmikor a héten skacok?

Én egyébként továbbra is a szokásos pesti összejövetelt preferálnám.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.07.18. 20:42:21

Tim írta: Természetesen érdekelne,mint ALEXDP ajánlata is! Ha esetleg tudtok írjatok konkrétumokat pld.:maximális létszám,kaja lehetőség(bár ha van szakács ugyebár akkor nagy gond nem lehet :wink: ). Ha összejönne a balatoni buli esetleg,akkor a pesti brigádnak érdemes elkezdeni gondolkodni az utazáson.
Vonat,buszbérlés,autókaraván illetve egyéb megoldások.
Sajnos Marcinak igaza van,elég nehéz összeszedni a bandát.Néha még egy közös meccsnézés is leküzdhetetlen akadálynak tűnik.. :lol: De általában csak az eleje ilyen nehézkes,aztán egyszer csak felgyorsulnak az események.
A pesti brigád + a vidékiek, mert például én is felmennék Pestre és onnan a Balcsi vagy vonattal vagy kocsival, ha többen jönnek és beférek...
A kajára nem lesz gond, mert én is szakács vagyok és két konyha is van + az udvarban lehet bográcsozni...
A max. létszám tőlünk függ - 10 fő részére van ágy+az udvarban lehet sátorozni és aki akar illetve tud hozhat hálózsákot és a földön is lehet aludni a szobákban, ha sokan összejönnénk.

Személy szerint én már voltam ilyen Neten verbuválódott közösséggel Zamárdiban 4 éve és nagyon jó tud lenni, ha az ember megismerheti ki van a nicknév mögött, egymás véleményét és azon kersztül a személyiségét azért már megismerhettük úgy - ahogy, szóval szerintem nem lenne rossz...
Képet a házról holnap, de ezt már említettem :)

Amúgy dátumilag mikor lenne ez esedékes? Augusztus közepe vagy aug.20.-a utáni napokban inkább?
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.07.18. 18:38:42

ALEXDP írta:Balatonlellén tudok olyat,hogy 3 ezer/fő/nap családi ház,minimum 5 fő....
Szeretnék részt venni,beilleszkedni,és ezt adom hozzá!!!!
Írjatok ha aktuális.

Jellemzők:
Családi ház minimum 5 fő.a tööbbi senkit nem érdekel!!!!!!:::
Szakács lévén a kaja készítést maximálisan állom:-)
Mikor lenne ez a lellei dolog neked? Mert én lellén nyaralok immáron kilencedjére és mi augusztus tizedikén indulunk és huszadikáig maradunk.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.18. 18:31:46

El fanático írta:Ha úgy gondoljátok, tudok leszervezni igényes szállást Balatonbogláron - amennyiben érdekli a társaságot, hétfőn konkrét infókat tudok mondani árakról és tudok mutatni képeket a házról.
Természetesen érdekelne,mint ALEXDP ajánlata is! Ha esetleg tudtok írjatok konkrétumokat pld.:maximális létszám,kaja lehetőség(bár ha van szakács ugyebár akkor nagy gond nem lehet :wink: ). Ha összejönne a balatoni buli esetleg,akkor a pesti brigádnak érdemes elkezdeni gondolkodni az utazáson.
Vonat,buszbérlés,autókaraván illetve egyéb megoldások.
Sajnos Marcinak igaza van,elég nehéz összeszedni a bandát.Néha még egy közös meccsnézés is leküzdhetetlen akadálynak tűnik.. :lol: De általában csak az eleje ilyen nehézkes,aztán egyszer csak felgyorsulnak az események.
Kép
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.07.18. 11:55:58

grecki írta:Balcsi se jönne össze, nemhogy Erdély... Ez egy ilyen brigád.
Ez nem meglepő, nem tudom van e olyan "online közösség" amivel könnyen össze lehetne hozni egy ilyet. Mindenkink megvan a saját társasága, akikkel elmegy nyaralni ha megengedheti magának, kettő meg nehezen fér bele. Ettől függetlenül ha a társaság egy része legalább úgy dönt, akár egy más találkozó mellett, hogy szeretne jönni ,szívesen segítek a szervezésben.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.07.18. 04:10:52

Balatonlellén tudok olyat,hogy 3 ezer/fő/nap családi ház,minimum 5 fő....
Szeretnék részt venni,beilleszkedni,és ezt adom hozzá!!!!
Írjatok ha aktuális.

Jellemzők:
Családi ház minimum 5 fő.a tööbbi senkit nem érdekel!!!!!!:::
Szakács lévén a kaja készítést maximálisan állom:-)
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.07.18. 01:24:09

Akkor valószínűbb, hogy fél napos, éjszakába nyúló eszünk-iszunk-dumálunk-hazamegyünk találkozó lesz valahol Pesten?
Tény, hogy anyagi vonzata is van egy 2-3 napos összeröffenésnek + szervezés, egyeztetés - ráadásul olyan hely nincs, ami legalább egy valakinek ne lenne nagyon messze, mivel az ország minden szegletéből vagyunk páran...
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2010.07.18. 01:15:15

Balcsi se jönne össze, nemhogy Erdély... Ez egy ilyen brigád.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.07.18. 01:04:05

Ha úgy gondoljátok, tudok leszervezni igényes szállást Balatonbogláron - amennyiben érdekli a társaságot, hétfőn konkrét infókat tudok mondani árakról és tudok mutatni képeket a házról.
Elöljáróban annyit tudok, hogy teljesen felszerelt téglaház - télen is lakható, szóval nem egy lerobbant bungi - konyhával, fürdővel, szép udvarral, bográcsozási lehetőséggel, sátorozni is lehet az udvarban - bent a szobákban, ha nem szégyenlős a csapat - mivel egy szobában több ágy is található - kb. 12-14 fő fér el. Ez amiatt is fontos, hogy akik feleséget, barátnőt vagy a fél rokonságot is hoznának inkább sátorral érkezzenek ezen lehetőség választása esetén. :) Persze, ha több hölgy is jön, akkor az egyik szoba értelemszerűen női szakasszá alakulna.
A focipályát még nem érdeklődtem meg, de biztosan van az is a településen.

Gondoljátok át...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.07.17. 11:14:35

Tusnádfürdő az király lenne 8) Már sokszor voltam ott, gyönyörű hely :wink:
"And my heart will leave you never."
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.07.17. 11:07:16

Jess írta:Sziasztok!! (talaltam netet oroszorszagban, szal gondoltam hozaszolok)
Jo otlet ez az Erdelyes dolog, csak tuni kene a reszleteket. Engem erdekel!!
A részletek rajtatok múlnak. :) A szállás és utazás kb azon az áron megoldható amit lentebb is írtam.
Augusztus 20. ai hétvége nekem minden szempontból megfelel. Utána is bármelyik hétvégén meg tudom oldani.
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.17. 11:01:10

Sziasztok!! (talaltam netet oroszorszagban, szal gondoltam hozaszolok)
Jo otlet ez az Erdelyes dolog, csak tuni kene a reszleteket. Engem erdekel!!
Barcelona, jewel in the sun!
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.07.17. 10:58:23

Guardiola írta:...
Bocs a dupla posztért, de hétfőn utazom Tusnádra és legalább annyit kellene tudjak, hogy igény van-e arra, hogy érdeklődjek beszéljek egy két szállástulajjal. Bár ahogy nézem nincs túl nagy lelkesedés, ami nem gond, sőt érthető is a távolság miatt, de jó volna tudni, hogy mire számítsak :)
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.07.10. 15:20:06

Pontos árakat hétfőn tudok írni, a cégnél van egy listám. De úgy 10 euróba belefér egy személynek éjszakánként (és nem a legszegényesebb körülmények között). Szerintem ebből még lehet (főként nagyobb létszám esetén) engedményt kapni.
Ha valamelyik rendszeres buszjáratot választanánk az út oda vissza 35 euró , 14 év alattiaknak 17,5. autóbuszbérléssel ennél olcsóbb ajánlatot lehet kapni (gyorsan megnéztem pár ajánlatot úgy 26-28 euró 50 személy esetén), viszont ezt MO-n kellene megérdeklődni pontosan mert onnan lenne az indulás és oda is kellene visszaérkezni.

2 éjszaka + oda vissza út felnőtteknek legrosszabb esetben 55 euróból kijönne, az durván 15 500 Ft, véleményem szerint utána érdeklődéssel és többé kevésbé pontos létszám tudatában lemehet 13000-re kb. Az autóbuszbérlést kellene megérdeklődni, az lenne a legjobb és legolcsóbb már csak azért is, mert akkor egyben meg lenne oldva és egyből a helyszínre vinne. Repülőgéppel Kolozsvárról már utaztam 12 euróért BP-re, de a standard árak ennél jóval drágábbak (szerk. többszöröse). És annyi idő már nincs, hogy az előre lefoglalás miatt nagy engedményt adjanak. Kolozsvárról Tusnádig is van még több mint 200 km szóval utána is kellene valami, így szerintem ez az opció kilőve, bár idő szempontjából nyilván ez a legjobb.

Vonattal is lehet utazni, átszállás nélkül. Budapestről indul naponta kettő, Magyarországon megáll még Szolnok, Püspökladány és Biharkeresztesen.
Az út viszont 14 és fél órát tart (szemben az autóbusz 10 órájával), ami elég hosszú, amit megtudtam róla, hogy van rajta étkezőkocsi . Árat sajnos nem írnak de megpróbálom megtudni ezt is. (oda vissza úttal csoportosan ez sem hiszem, hogy drága lenne, de már elég rég utaztam vonattal, így nem bocsátkozom tippelésbe)

Szerk. A szállást valószínűleg utolsó pillanatban is meg lehet oldani (ha nem túl sok emberről van szó), ha valaki későn gondolná meg és meg tudja oldani az utazást, akár személygépkocsival, akár másképp.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.10. 14:28:07

Guardiola írta: Feltétlenül MO-n akarjátok tartani? Mert ha nem, akkor ajánlanám Tusnádfürdőt Erdélyben.
Szerintem nem rossz ötlet,ráadásul még sosem voltam Erdélyben. Csak azt kell kivárni míg ez a lusta bagázs reagál valamit..Ha esetleg megtennél annyit
hogy közzéteszel egy hozzávetőleges árat az utazás+szállással kapcsolatban azt megköszönném.Szerintem a szállással kapcsolatban nincsenek extra igények,csak ne kelljen egy fa alatt aludni :lol:
Továbbra is bíztatok mindenkit hogy ha van valami ötlete akár a találkozó helyszínével kapcsolatban,akár a programmal kapcsolatban ossza meg velünk! Akinek pedig nincs az véleményezze az eddigi ötleteket.Bár ebből nincs túl sok egyenlőre.
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.07.10. 00:18:45

kudu írta:Idén nyáron valszeg rám is számíthattok a találkozón :wink:

Mivel messzebb lakom mondjuk Pesthez képest, ezért jobban örülnék én is egy 2 napos talinak pl sátorozással.
Je, akkor tumblis-twitteres haver is lesz. :wink: :D

Remélem tudok jönni én is.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.07.09. 23:32:25

Idén nyáron valszeg rám is számíthattok a találkozón :wink:

Mivel messzebb lakom mondjuk Pesthez képest, ezért jobban örülnék én is egy 2 napos talinak pl sátorozással.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.07.09. 16:56:13

Chris0527 írta:Kicsit visszaolvastam, Tim ha a fele összejön már jó lesz :D. Valószinüleg idén is lehet rám számítani (pláne h hétvégén lesz) és lehetséges hogy nem egyedül jövök hanem egy nőnemű személlyel gondolom senkit nem zavarna :) (Ozsi külön örülne is, de itt leszögezem Ozsi h nem fogok annyit inni h ne figyeljek rád oda :wink: :D ).
Niki? :)

Igen :)

Kiki
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.07.09. 16:46:41

Szandi írta:
Tim írta: a helyszínen és az időponton kívül mindent tudunk.
:D :D

Az nem lenne jó, ha ilyen totálnomád sátorozós hepaj lenne valahol, ahol van focipálya? Sztem az elég poén, egy napot mindenki kibír hajvasaló nélkül. (főleg én a hullámos hajammal.)
Jepp és nem csesztetésből, de ha valóban ottalvós buláj lenne akkor tényleg nem ártana mozgolódni, hogy kinek mi tetszene meg mi nem meg ki.
Nekem minden jó, és - nem akarok a nevedben beszélni Tim- de besegítenénk a szervezésbe is esetleg Timmel,meg Andris is nagyon szívesen segít,csak most nem tud reagálni.
Feltétlenül MO-n akarjátok tartani? Mert ha nem, akkor ajánlanám Tusnádfürdőt Erdélyben. Ebben a hónapban lesz a tusványosi szabadegyetem de utána augusztusban bőven lehet kapni hoteleket, panziókat, igényeknek megfelelően. Sátorozni is lehet természetesen, ha arra van igény. A Szent Anna tó 2 órára van gyalog, és amúgy is nagyon gyönyörű vidék. Természetesen van lehetőség focira is. Én 19-25. között a tusványosi szabadegyetemem az elszállásolással fogok foglalkozni (mi írtuk az adminisztrációs progit s részben mi is kezeljük majd, így kapcsolatban leszek tulajokkal), szóval nem lenne probléma lefoglalni szobákat/panziókat.
Útlevél szerencsére már egy ideje nem kell, lehetne jönni autóbusszal, vonattal, repülővel Kolozsvárig esetleg Vásárhelyig ahonnan megint lehet autóbusszal, vagy vonattal (a vonat Vásárhelyről problémásabb).

A távolságnak csak egyetlen hátránya van, hogy költségesebb valamivel az utazás, (Teljes autóbuszbérléssel talán olcsóbb.) de szvsz megéri.

Egy kis kedvcsináló Szent Anna tó, Tusnádfürdő

Szerk. Augusztus 8-15 között, Horvátországon leszek de azelőtt minden fontos dolgot el lehetne intézni. És Aug. 20-22 között vagy következő hétvégén Aug. 27-29 között meg is lehetne tartani.
Egy alternatívának mindenképpen jó és úgy 2-3 hétig lehet rágódni rajta. 3 hét múlva kellene már egy körülbelüli létszám +-20%, hogy intézkedni tudjak szállás/kaja utazás ügyben ha szükséges.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Guardiola 2010.07.09. 17:31:45-kor.
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2010.07.09. 16:30:08

Kicsit visszaolvastam, Tim ha a fele összejön már jó lesz :D. Valószinüleg idén is lehet rám számítani (pláne h hétvégén lesz) és lehetséges hogy nem egyedül jövök hanem egy nőnemű személlyel gondolom senkit nem zavarna :) (Ozsi külön örülne is, de itt leszögezem Ozsi h nem fogok annyit inni h ne figyeljek rád oda :wink: :D ).
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.08. 23:23:03

Atya ég hogy megy az idő :shock: :shock: :shock:

Nagyon szép kislány, büszke lehetsz rá :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.08. 23:19:35

Szandi írta: Tim, nem dobnál fel lécci egy új Rékás fotót? :)

Sajnos nem a legfrissebbek,most hirtelen ezeket találtam.
http://img651.imageshack.us/img651/9033/s7300448.jpg
http://img806.imageshack.us/img806/2136/s7300584.jpg
Megígérem hogy küldök át még képeket,meg pár videót is.
Kép
Válasz küldése