Portrék...

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2008.07.22. 22:05:28

VIII.Henrik írta: így van Tim..
Köszönöm az úriemberhez méltó megerősitést! Remélem az érintettek levonják a megfelelő tanulságot.
Én a magam részéről holnap beiratkozom egy gyorstalpaló edzőképző tanfolyamra,esetleg a masszőr szakma is szóbajöhet.. :wink: :lol:
Kép
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.07.22. 21:25:23

Lehet, sőt biztos így van Tim. Apa edző, és néha mesél érdekes történeteket. Ha jobban belegondolsz, az edzőkben egy határozottan férfias embert láthatnak a fiatal lányok (pláne elnézve a mai vasalt hajú tini srácokat), akikre hallgatniuk kell, és amikor a munka meghozza a gyümölcsét, isteníthetik mesterüket, akinek lám igaza lett!
Ez mondjuk már az offtopicba kívánkozik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VIII.Henrik 2008.07.23. 18:52:11-kor.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.07.22. 21:09:52

Tim írta: Különben azt figyeltem meg,hogy a sportoló lányok jobban vonzódnak az érettebb korosztályhoz :wink: Kérdezzétek csak Miihii komát!
Ezt célzásnak vettem :roll: :lol:

Miihii nyugtass meg ugye nem? :roll:

Egyébként a mi lányainkon ez nem annyira megfigyelhető bár nem csak az én korosztályom beliek vannak ott is inkább elszórtan, őszintén szólva még egy meccsüket sem láttam csak tudom hogy vannak :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2008.07.22. 19:57:18

Ejj a két nyálcsorgató kan,bevet minden trükköt hogy közel férkőzzön egy egész női fociklubhoz! :lol: Mézbirkózás,edzők leitatása stb..
Majd benne lesztek a Fókuszban hogy távoltartási végzést adtak ki két megszállott fórumozó ellen akik egyszerre zaklatták az egész csapatot!..

Különben azt figyeltem meg,hogy a sportoló lányok jobban vonzódnak az érettebb korosztályhoz :wink: Kérdezzétek csak Miihii komát!
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.22. 15:17:57

Chris0527 írta:
ozsimiki írta: Amúgy 'lányaid'-nak lehetne szervezni mézbírkózást :lol: jó kis alapozás lenne a köv idényre :P tuti Chris Ágfalvai ismerősei is benne lennének,és megbizonyosodhatnánk,h Zala vs Gy-M-S a tehetségesebb ilyen téren 8)
Teljes mellszélességgel támogatom az ötletet az ittenieket meg lehetne győzni :wink:


Miihii :arrow: ne is kérdezd :D
Ha a lányok is mellszélességgel támogatnák a dolgot,akkor engem is meg lehetne győzni 8) :lol: Nemsokára megyek edzésre,uh rá is kéredzkedek,izé ...kérdezek náluk :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.07.22. 12:43:51

ozsimiki írta: Amúgy 'lányaid'-nak lehetne szervezni mézbírkózást :lol: jó kis alapozás lenne a köv idényre :P tuti Chris Ágfalvai ismerősei is benne lennének,és megbizonyosodhatnánk,h Zala vs Gy-M-S a tehetségesebb ilyen téren 8)
Teljes mellszélességgel támogatom az ötletet az ittenieket meg lehetne győzni :wink:


Miihii :arrow: ne is kérdezd :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.07.22. 02:56:43

Nah :D Ismét eljött a hajnal,itt is lennék.

Chris :arrow: jól esett,h felhívtál telón,és h meg akartál bizonyosodni,h értettem e ezt a frenetikus poént :lol: értettem :lol:

Mihiiii :arrow: sörbontót tuti viszek,meg még pár kelléket ami nem árt :roll: :D Amúgy Egerszeg nagyon közel van Zalakaroshoz, csütörtökön megyek is arrafele, bár csak látogatás,de ha tudsz vmit szervezni,akkor hosszabb távú is lehet :D

Amúgy 'lányaid'-nak lehetne szervezni mézbírkózást :lol: jó kis alapozás lenne a köv idényre :P tuti Chris Ágfalvai ismerősei is benne lennének,és megbizonyosodhatnánk,h Zala vs Gy-M-S a tehetségesebb ilyen téren 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.21. 23:05:23

Chris0527 írta:
miihii írta: Úgy-úgy!Majd rajta leszek h mielőbb bekövetkezzen a dolog :wink: Oszt majdan értekezünk 8)
Mindenképp, egyébként Ágfalvának is van női focicsapata bár elég amatőr de lelkesek. Esetleg egy gálamérkőzést öszehozni? Írom ezt úgy hogy semmi közöm a csapathoz de utánajárhatok ismerek pár csapattagot. :wink:
Majd utánanézek,h mikor lehetne összehozni... 8)
Azt inkább nem is kérdezem,h milyen ismeretség fűz a leányzókhoz,hehe :oops: :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2008.07.21. 22:53:30

Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.07.21. 22:52:44

miihii írta: Úgy-úgy!Majd rajta leszek h mielőbb bekövetkezzen a dolog :wink: Oszt majdan értekezünk 8)
Mindenképp, egyébként Ágfalvának is van női focicsapata bár elég amatőr de lelkesek. Esetleg egy gálamérkőzést öszehozni? Írom ezt úgy hogy semmi közöm a csapathoz de utánajárhatok ismerek pár csapattagot. :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.21. 22:30:32

Chris0527 írta: Hát elötte mindenképp írd be hogy mikor mert akkor iderendelem Ozsit is ugyis el akart jönni. Ha tudja hogy lányok is jönnek(na nem mintha itt nem lennének :D) akkor meg főleg nem kéreti magát. Szóval ezt majd később még megbeszéljük ha aktuális lesz. :wink:
Úgy-úgy!Majd rajta leszek h mielőbb bekövetkezzen a dolog :wink: Oszt majdan értekezünk 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.07.21. 22:19:44

miihii írta: Most látom cs,h soproni vagy,Chris.Ha minden jól megy,jövőre megyünk hozzátok is :wink:
Hát elötte mindenképp írd be hogy mikor mert akkor iderendelem Ozsit is ugyis el akart jönni. Ha tudja hogy lányok is jönnek(na nem mintha itt nem lennének :D) akkor meg főleg nem kéreti magát. Szóval ezt majd később még megbeszéljük ha aktuális lesz. :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.21. 22:06:18

Chris0527 írta:
miihii írta: ÖÖÖÖÖÖÖ,mondjuk sörbontót? :lol:

Hányat vigyünk? :D


nemíroksemmitOzsinaknemlenneszépmégjobbanlejáratni[fütyülössmile]
Ha hányat,akkor egyet se!!!! :mrgreen:
Jah,ez nem a humor topic? :lol:

Most látom cs,h soproni vagy,Chris.Ha minden jól megy,jövőre megyünk hozzátok is :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.07.21. 22:03:29

miihii írta:
ozsimiki írta: Mi magunkon kívül mit vigyünk :?: :D
ÖÖÖÖÖÖÖ,mondjuk sörbontót? :lol:

Hányat vigyünk? :D


nemíroksemmitOzsinaknemlenneszépmégjobbanlejáratni[fütyülössmile]
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.07.21. 19:51:23

Na hát ha idetévedtem akkor én is írok Magamról 1-2 dolgot.
Igazából Tóth Balázsnak hívnak, 17 és fél éve szomorítom a szüleimet itt Egerszegen. A Ganz Ábrahám Szki-ba járok infó szakra, most leszek 11edikes. Mint tanulmányaim mutatják kicsit sokat ülök a gép előtt, de szeretek még focizni, mocizni, meg a haverjaimmal lógni. Rendszeresen kijárok Zete meccsekre a haverokkal, csak ez nem mindig szokott jól (józanul:D) elsülni. Ha jól emlékszem még a Rivaldo, Kluivert féle Barcába szerettem bele. Azóta töretlen a klubhűség:)
Na hát köbö ennyi lenne. Képet majd keresek magamról csak most lett ujrahuzva a gépem és nincs semmim. :cry: :D
Szerk: találtam 1 képet: http://kepfeltoltes.hu/080721/IMG_4205_ ... es.hu_.jpg És kéretik nem kiröhögni...:D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.21. 19:28:08

ozsimiki írta: Mi magunkon kívül mit vigyünk :?: :D
ÖÖÖÖÖÖÖ,mondjuk sörbontót? :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.07.21. 15:23:35

miihii írta: Remélem h össze fog jönni a kocogtatás,a sört én viszem!!! :lol:
Csajokat+sört is te hozod,Te egy arany ember vagy 8) :D Mi magunkon kívül mit vigyünk :?: :D
Chrissokszám írta:.........
Két majomról is betettél képet,legalább én nem álltam meg ennél a fázisnál,ellentétben... :wink: :twisted: :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.21. 13:20:05

ozsimiki írta:Jelzem hazaértem,gyerekek msn on,de csak pár pörcre :D :lol:

Mihiiii!!!

Bevallom előszőr azt hittem,h korodat meghaladó értelmes tini vagy(ol :lol: ),fszom se tudja miért,de most,h fény derült születésed idősíkban való elhelyezésére (sose igyatok félbarna sört,pláne ne 11et :lol: ),még érthetőbb az intelligenciában bővelkedő hsz sorozat :wink: :D

Grt a 'csajaidhoz',amúgy milyen korosztály :?: :P

Am grt a sikerekhez is,és ordog cimbivel együtt kivánjuk,h elérjétek céljaitokat,és h veled,és csapatoddal ( :P 8) ) koccintsunk arra,amire éppen kedvünk szottyan...olé,olé,olééééééé
Miki! Köszönöm szépen a rólam és hsz-eimről írt kedves gondolataidat,el wok pirulva teljesen :wink:
A játékosaim 16 és 28 év közötti leányzók,plusz van egy 33 éves is. 8)
Remélem h össze fog jönni a kocogtatás,a sört én viszem!!! :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.07.21. 09:34:58

ozsimiki írta:Jelzem hazaértem,gyerekek msn on,de csak pár pörcre :D :lol:
Abban is engem kellet zaklatnod mi? :lol:

Megérkezett az sérós kép :D . Bár szerencsétekre nem látni sokat mer sapiban vagyok( mint általában mindig :D )

Kép


szerk.: Egy meglepően fiatalkori kép került elő Ozsiról de ha valaki látta már fel tud fedezni némi hasonlóságot, csak erős idegzetűeknek: :lol:

kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2008.07.21. 08:54:43

barcelinho_5 írta:Egyébként 18 éves vagyok, Veszprém megyében, egy, a civilizált, kulturált világtól eléggé elhagyatott helyen, Köveskálon élek.
De durva... Most voltunk Balaton körbebiciklizésen, és egy helyen a hegyekben is mentünk, és megálltunk Köveskálon. Beültünk a Feketehegy Betérőbe :lol: Milyen kicsi a világ...
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.07.21. 07:42:10

Gyorsan én is bemutatkoznék:
Steigler Ádám vagyok. 1986-os "parádés" évjárat tagja vagyok. Szarvason élek, iskolámaim közül az általánost a Benka Gyula, középiskolámat a Vajda Péter gimnáziumban töltöttem. Jelenleg a Szegedi Tudományegyetem JGYPK karán leszek szeptembertől végzős tanárjelölt. A Barcelona nálam régi szerelem, Stoichkov, Koeman és a többiek játéka óta. Szabadidőmben futballozom, jelenleg a Csabacsüdi SE megye 1. osztályú csapatát erősítem(sörivásban):D 8) Más hirtelen nem jut eszembe, itt egy kép rólam: http://kepfeltoltes.hu/view/080721/_n_v ... es.hu_.jpg
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.07.21. 02:38:21

Jelzem hazaértem,gyerekek msn on,de csak pár pörcre :D :lol:

Mihiiii!!!

Bevallom előszőr azt hittem,h korodat meghaladó értelmes tini vagy(ol :lol: ),fszom se tudja miért,de most,h fény derült születésed idősíkban való elhelyezésére (sose igyatok félbarna sört,pláne ne 11et :lol: ),még érthetőbb az intelligenciában bővelkedő hsz sorozat :wink: :D

Grt a 'csajaidhoz',amúgy milyen korosztály :?: :P

Am grt a sikerekhez is,és ordog cimbivel együtt kivánjuk,h elérjétek céljaitokat,és h veled,és csapatoddal ( :P 8) ) koccintsunk arra,amire éppen kedvünk szottyan...olé,olé,olééééééé
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.21. 01:10:47

Ordog írta:Wow ez nem egyszerű!!!:) Miihii Te egy arany ember vagyol :D

Majd szólj ha bariztok a fradival itt fent Pösten és akkor kinézünk a meccsre:)))

Am jól áll rajtad ez a rózsaszín pólócka... :oops: :lol: :lol:
Jah,megy a szememhez :lol:
Rajta vagyunk,h fel tudjunk lépni legalább az NB II-be,aztán persze cél a nöbö egy :wink: Ha sikerül a randi a Fradival, jelzem és szeretettel várunk a csörtére :lol:

Amúgy nem húzza szét a fórumot a kép?Mert akkor kisebbre veszem...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.07.21. 01:03:59

Wow ez nem egyszerű!!!:) Miihii Te egy arany ember vagyol :D

Majd szólj ha bariztok a fradival itt fent Pösten és akkor kinézünk a meccsre:)))

Am jól áll rajtad ez a rózsaszín pólócka... :oops: :lol: :lol:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.21. 00:52:40

Én is közkinccsé teszem a lájfomat :wink:
Becsületes nevem Szilágyi Mihály,Zalaegerszeg városában tengetem mindennapjaimat.A harmadik X előtt fél évvel járok éveim számát tekintve.
Paramétereim:190 centi magassághoz 80 kiló súly párosul.
Iskoláimat ebben a városban végeztem el,a Dr. Hamburger Jenő Általános Iskola befejezése után a Ganz Ábrahám Műszaki Szakközépbe jártam gépszerelő-karbantartó szakra,itt is érettségiztem.
Versenyszerűen sportoltam kosárlabda és foci műfajban.Bár a sulis időkben volt olyan h ezek mellett még kéziztem,magas- és távolugrásban is jártam versenyekre.De sajna kikészült a gerincem meg a térdem és idejekorán abba kellett hagynom a versenyszerű sportolást :evil:
A BARCELONA a Koeman,Sztoicskov,Romario,stb fémjelezte csapat óta tartozik a nagy szerelmeim közé. :wink: Állat nagy focibuzi vagyok,pár csajom már kattant ki emiatt :roll: Valahol munkaköri kötelességem is a futballmeccsek követése,mégpedig a "másodállásom" miatt.Ezt sokkal jobban szeretem,mint bármi mást a világon: egy női labdarúgó csapatnál vagyok technikai vezető és lényegében másodedző is.A Zala megyei bajnokságban szerepelünk,mégpedig igen sikeresen az utóbbi időben 8) Pár jó igazolással előre tudtunk lépni,és sorozatban másodszor lett bajnok a KERTVÁROSI LSC.Mégpedig veretlenül,110 rúgott góllal.Óriási büszkeségem ez a csapat,életem talán főműve :lol: 10 éve tartozom a klubhoz,mindezt "önszorgalomból",hobbyból csinálom,a saját szabadidőmből elvéve,jelképes anyagi juttatás származik belőle.Többen hülyének néztek már emiatt,h lovetta nélkül miért csinálom,de ők ezt nem érthetik.Elhivatottság ez,szívügyem a klub,lányaimként szeretem a csajszikat.
Még pár dolog rólam:imádom a technot,főleg hardban :twisted: Az amerikai focit is kamázom.
Na így köbö ennyit rólam.Még íme egy kép rólam és a lányaimról:

(a bal szélső férfiember lennék én)
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2008.07.21. 01:05:39-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése