Portrék...

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.05.19. 20:27:04

Szerintem JAMES0503 már egy ideje tartozik nekünk egy bemutatkozással... Legalábbis az érdekes észrevételeit, meg az elemzéseit olvasva engem nagyon fúr a kíváncsiság, hogy ki ő, és honnét jött. :)
edmook19
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.09.10. 14:47:11

2014.09.11. 00:11:49

messideco írta:Ricsi: nem vagy az egyedüli aki hozzád hasonló. Mármint sportolni szeretne :mrgreen:
El is kezdtem már.
visca el barca írta:ez elég tim gyanus... már megint nem bírsz magaddal mi? :mrgreen: :lol:
Most mondjam azt, hogy: "Ahjj, lebuktam"? Nem teszem. Zsörtölődj, kérlek! :twisted:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.10. 19:12:03

ez elég tim gyanus... már megint nem bírsz magaddal mi? :mrgreen: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.09.10. 19:08:56

Ricsi: nem vagy az egyedüli aki hozzád hasonló. Mármint sportolni szeretne :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
edmook19
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.09.10. 14:47:11

2014.09.10. 16:16:28

hank1ee írta: Szia! Ez a fórum jobb a lerészegedésnél. :D
Nem hinném. Sőt talán azt sem, hogy egészségesebb.
blupatrik írta: Ne tedd. :mrgreen:
Ezt már eldöntöttem.
kanty írta: Szia!
Másoknak több év, kemény munka és orvosi segítség kell, hogy mindezt bevallja. Csomó időt, energiát és pénzt spóroltál ezzel a két sorral. :P
Nincs orvosi diagnózis, se semmi más. Úgy érzem ideje leállni. Sohasem késő kiszállni, s minél előbb teszem, annál jobb.
PCsabi írta: Szia!



Legjobb bemutatkozás evör.
:mrgreen:
De nem a legőszintébb. Sajnálom.
ZBarca írta: Üdv!
A legjobb Barcás fórumra jöttél! :)
Van a világon rengeteg "Barcás fórum". Magyarországon lehet, hogy a legjobb, legnagyobb. De ilyen kijelentések tőlem például messze állnak, mert egyrészt sok ezret nem ismerek, másrészről ez nagyon relatív.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.09.10. 15:55:49

edmook19 írta:Sziasztok! Most regisztráltam. Ricsi a nevem. Az Fc Barcelonának szurkolok. Alkoholista vagyok. Szeretnék leszokni a cigiről és a piáról. Sportolni szeretnék.
Szia! Ez a fórum jobb a lerészegedésnél. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.09.10. 15:53:22

edmook19 írta:Sziasztok! Most regisztráltam. Ricsi a nevem. Az Fc Barcelonának szurkolok. Alkoholista vagyok. Szeretnék leszokni a cigiről és a piáról. Sportolni szeretnék.

Szia!
Másoknak több év, kemény munka és orvosi segítség kell, hogy mindezt bevallja. Csomó időt, energiát és pénzt spóroltál ezzel a két sorral. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.09.10. 15:46:06

edmook19 írta:Sziasztok! Most regisztráltam. Ricsi a nevem. Az Fc Barcelonának szurkolok. Alkoholista vagyok. Szeretnék leszokni a cigiről és a piáról. Sportolni szeretnék.
Üdv!
A legjobb Barcás fórumra jöttél! :)

Ui.: Ezért a kijelentésért kérem az Év Fórumozója díjat! :mrgreen:

Ui 2.: Nem mintha ismernék más magyar Barcás fórumot az Indexesen kívül... 8-[
Kép
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2014.09.10. 15:42:11

edmook19 írta: Szeretnék leszokni a piáról.
Ne tedd. :mrgreen:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.10. 15:42:11

edmook19 írta:Sziasztok! Most regisztráltam. Ricsi a nevem. Az Fc Barcelonának szurkolok. Alkoholista vagyok. Szeretnék leszokni a cigiről és a piáról. Sportolni szeretnék.
Szia!



Legjobb bemutatkozás evör.
:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
edmook19
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.09.10. 14:47:11

2014.09.10. 15:34:48

Sziasztok! Most regisztráltam. Ricsi a nevem. Az Fc Barcelonának szurkolok. Alkoholista vagyok. Szeretnék leszokni a cigiről és a piáról. Sportolni szeretnék.
barcadome
Jugador del Barça
Hozzászólások: 243
Csatlakozott: 2010.08.28. 23:33:53
Tartózkodási hely: Csorna, Győr, Nagyhalász

2014.09.04. 19:38:46

nagyiibarca írta: Hát valamiért ilyen dolgokat simán megjegyzek :D De tényleg micsoda meglepő, hogy azt a termet kaptuk meg mi. :)) de akkor te nem is maradtál érettségi után? akkor nem láthattál mert én kövi évben kezdtem a sulit :)
Nem, nem, én egyetemre járok már. És akkor valóban nem láthattalak ha utánunk ti kaptátok :D Élvezzétek, jó kis terem, csak sok a csótány meg marha meleg van nyáron :D :D
sjay <3
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.09.04. 19:24:07

barcadome írta:
nagyiibarca írta: Krúdy :) Vendéglátóipari szakközép :)
És tényleg :D Nagyon jó memóriád lehet, ha még emlékszel a bemutatkozásomra :D:D Egyébként biztos láttalak akkor az iskolában (bár már lehet látásból se ismernélek meg, jó 1 éve a suli környékén sem jártam, nem hogy benne :D). Mit kerestetek a termünkben? :D:D
Hát valamiért ilyen dolgokat simán megjegyzek :D De tényleg micsoda meglepő, hogy azt a termet kaptuk meg mi. :)) de akkor te nem is maradtál érettségi után? akkor nem láthattál mert én kövi évben kezdtem a sulit :)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
barcadome
Jugador del Barça
Hozzászólások: 243
Csatlakozott: 2010.08.28. 23:33:53
Tartózkodási hely: Csorna, Győr, Nagyhalász

2014.09.04. 18:57:15

nagyiibarca írta: Krúdy :) Vendéglátóipari szakközép :)
És tényleg :D Nagyon jó memóriád lehet, ha még emlékszel a bemutatkozásomra :D:D Egyébként biztos láttalak akkor az iskolában (bár már lehet látásból se ismernélek meg, jó 1 éve a suli környékén sem jártam, nem hogy benne :D). Mit kerestetek a termünkben? :D:D
sjay <3
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.09.04. 17:39:24

palesz77 írta:
nagyiibarca írta:Ha jól tudom, akkor a barátnőd ugyanabba a suliba járt mint most én illetve még az osztályterem is ugyanaz :D
Mert te melyik suliba jársz? :)
Krúdy :) Vendéglátóipari szakközép :)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.04. 17:36:51

nagyiibarca írta:Ha jól tudom, akkor a barátnőd ugyanabba a suliba járt mint most én illetve még az osztályterem is ugyanaz :D
Mert te melyik suliba jársz? :)
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.09.04. 17:22:16

sjay írta:Én pedig az asszony révén 1/4-ed részt már győrinek mondhatom magam. :lol:
Ha jól tudom, akkor a barátnőd ugyanabba a suliba járt mint most én illetve még az osztályterem is ugyanaz :D ugye régebben bemutatkozott itt fórumon vagy facebook csopiban volt benne, nem tudom pontosan és tavaly a digitális táblán az osztályban kint volt a fotója, kicsit meglepődtem :D
kicsi a világ :)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.09.04. 14:33:42

salas9 írta:Jelentkezem! Palesz77 mellett mint láthatod én is Győri "sukár cshávó" vagyok :mrgreen: Illetve Kilibarca néven futó tagunk is Győr melletti, anno csapattársam volt :D
Én pedig az asszony révén 1/4-ed részt már győrinek mondhatom magam. :lol:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.09.04. 13:43:22

Sziasztok! Két hét múlva lesz, hogy immár 8 éve itt rontom (már amikor írok) a levegőt, így gondoltam itt az ideje kicsit írni magamról :mrgreen:

Győri csávó vagyok, és a becsületes nevem Balázs lenne, de! 9 éves koromban kaptam egy Salas 9-es Lazios mezt. Minden edzésre abban mentem, és ez olyan szinten rám ragadt, hogy volt olyan új csapattársam aki 4 év után tudta meg, hogy én nem is Salas vagyok, hanem Balázs :lol: Amúgy jómagam is annyira megszerettem ezt a nevet, hogy mindenhol ez van (Facebook, Twitter, stb...), csak a hivatalos okmányokon szerepel a "kamu" nevem.

25 éves vagyok, van három szakmám, Ausztriában dolgoztam, de most szabadúszó vagyok. 1,5 évig szerepeltem az ETO Futsal NBII-es csapatában (az NBI-nél csak edzésig jutottam), majd kiigazoltam Ausztriába. Hobbi szinten még nagypályázok a mennyei megyeiben :mrgreen:

A Barcelonát 1999-2000-es években szerettem meg a jó öreg Kluivert és Rivaldo miatt. Egyszerűen imádtam a játékukat, parádésak voltak. A mostani csapatból számomra Iniesta kiemelkedik a többiektől, de a világon a kedvenc játékosom az a nagy orrú csávó aki az aláírásomban szerepel :oops:

Ha érdekel valakit, dobok egy képet magamról (középen feketében, a két Barcelonás pedig Gabriel Dias és Ari Santos), ez 2011-es kép mikor a Barcelonával kerültünk egy csoportba a Futsal BL-ben, Lettországban. Csodálatos érzés volt, bár pályára nem léphettem, de a bemelegítést végigcsináltam :mrgreen:

Amúgy az egyik kedvenc képemet is ott örökítettem meg Lettországban. A szálloda éttermében a négy csapat közül a mi asztalunk mellett volt közvetlenül a Barcelona asztala. A srácok az első este kijavították a legnagyobb hibát( :lol: ):
Kép
(Aki nem értené, a Spain felirat lett kihúzva)
nagyiibarca írta:Örülök, hogy nem én vagyok itt az egyetlen Győr környéki fórumos! :D 8)
Jelentkezem! Palesz77 mellett mint láthatod én is Győri "sukár cshávó" vagyok :mrgreen: Illetve Kilibarca néven futó tagunk is Győr melletti, anno csapattársam volt :D
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.08.12. 21:01:01

palesz77 írta:...
Örülök, hogy nem én vagyok itt az egyetlen Győr környéki fórumos! :D 8)
(legalább is nem tudok másról :oops: )
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.05. 16:55:29

Na, mivel már több mint 6 éve itt vagyok, gondoltam itt az ideje, hogy pár sort én is rittyentsek magamról. Szóval, Ábelnek hívnak, Győr környékén lakom, a győri egyetemen tanulok már 2 éve ker-markot, hétvégente egy múzeumban űzöm az ipart, hogy összegyűjtsem a taníjamra való pénzt. 22 éves leszek hamarost. Focizni nagyon szeretek, csak nem sűrűn szoktam, meg annyira nem is tudok.. :D Sokat olvasok, filmeket/sorozatokat is nagyon szeretek nézni, csak mivel nem értek hozzájuk annyira, hogy kritikákat is írjak, ezért azokat a topicokat inkább hanyagolom általában.. :D Idén amúgy kicsit reaktiváltam magam a fórumon, sokkal többet írok mostanában, mint eddig, nem tudom mi ennek az oka - talán a túl sok szabadidő -, remélem senkit nem zavar a túlzott munkásságom.. :mrgreen: Magamról talán ennyit.

A Barcaszeretetem meg 2006 elején kezdődött, amikor is karácsonyra kaptunk TV-t, úgyhogy végre elkezdhettem meccseket nézni.. Előtte is szerettem már a Barcát amúgy, mert láttam egy gyönyörű Kluivert fejes gólt a nagymamáméknál valami aranypillanatok szintű műsorban, és akkor eldöntöttem, hogy én Barcadrukker leszek.. :lol: De 2006 óta minden meccset megnézek amit tudok! Dinho játéka nagy hatással volt rám, ő az egyik fő oka annak, hogy ténylegesen beleszerettem a csapatba.
A kedvencem a mostani csapatból Iniesta, de imádtam Deco, Fabregas és Thiago játékát is - Xaviét is anno, manapság kevésbé -, a jövőben pedig Koket akarom Barcamezben látni mindenképp! 8) Ebből ki is derült gondolom, hogy az irányítók játéka tetszik leginkább, egy hajszállal megelőzik a Dinho-Robinho-Neymar(-Cuadrado) típusú cselgépeket. Ők a másik szerelmeim, ezért is örültem anno tavaly nagyon Neymarnak - előtte meg Alexisnek, csak hát ő nem úgy játszott itt, mint az Udinében -, imádom az ilyen szambajátékosokat. Anno Robinho miatt pl a 07/08-as szezonban egy rakat Real meccset megnéztem, imádtam a kis Brazil játékát. Ebből meg kiderülhet az is, hogy a Barcaszeretet nálam nem jár együtt a Realutálattal, most is pl Iscot nagyon csípem, néha meglesek miatta egy-egy Real meccset is.
Sokszor nagyon elfogult is vagyok az általam kedvelt játékosokkal szemben, és hajlamos vagyok csak a jót kiemelni a játékukban, de ezt már gondolom észrevettétek páran a "kritikáimból" - Montoyánál pl.. Azt meg nem tudom, hogy mi alapján szeretem meg a játékosokat, de általában elég 5 perc, és azalatt örökre belopják magukat a szívembe.. :D Az új kedvenc fiatal védőm pl Ié, az eddigi 1 meccs lapján amit láttam tőle.. :mrgreen:

Hirtelen nem is tudom mit írhatnék még, a Barcán kívül nemigen követem más csapatok meccseit, néha-néha belenézek másik bajnokságokba, meg pár játékos miatt ha tehetem nézek egyéb meccseket is - jövőre igyekszem minél több Atletico, Villarreal, Bayern és Arsenal meccset nézni pl -, csak mivel hétvégente dolgozok, így ezt elég nehéz kivitelezni..

Hát akkor üdv mindenkinek, további jó fórumozást.. :D

u.i.: Remélem még nem mutatkoztam be egyszer sem, de úgyrémlik, hogy nem.. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.11. 17:19:38

Gareth Tello írta: kép
S.Agüero írta:Szerintem csak keres egy képet egy jóképű srácról a guglin. :mrgreen:
Azóta sem talált hihető képet. :(
Aha, szóval így néz ki egy Tottenham-szurkoló.
:mrgreen:

Amiért végre tettél be magadról képet:

Kép

:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.11. 16:24:55

"Közkívánatra" (= GémKilencven kérésére):

kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2014.09.21. 11:25:32-kor.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2014.01.22. 21:56:27

Jéé, itt kell bemutatkozni? Ezt eddig nem tudtam. :D

V. Balázsnak hívnak, 20 éves és Debrecenben "tanulok" (amúgy meg egy csodálatos, erősen pigmentáltaktól fertőzött településen lakom Szabolcs megyében), mint vegyészmérnök, de hidegen hagy a téma. Mindenki kérdezi: akkor miért kezdtem el? Egyszerű a válasz, konkrétan pályaválasztás előtt megnéztem mivel lehet a legjobban elhelyezkedni, és a legjobban keresni, és erre esett a választás anno. :)
Mellette a zeneírás/dj-zés a hobbim, és próbáljuk pár haverommal ezt a -ha szabad így fogalmazni- karriert beindítani.
Egyetemi bulikon zenélünk nagyrészt, és próbálunk valamiféle veretősebb hullámot elindítani a környékben, mivel az emberek nagy része vagy a nagyon mocsok diszkókba jár, amik köztudottan nem a legjobbak, és rossz zenét is nyomnak. Mi meg a megváltó szerepében jézuspózolunk a keverők mögött. :D 8)

Facebookos csoportban már páran biztos találkoztak velem az itt lévők között, emiatt is nem vagyok túl aktív a fórumon, egyszerűbbnek érzem a kommentelgetést ott, mint a fórumon. :oops:
Az meg a másik, hogy inkább read-only mód jellemző rám. :D

Barcának anno a 'dinho varázslat miatt kezdtem el szurkolni, viszont utána egy ideig hidegen hagyott a foci, unalmasnak találtam. Még anno gimnázium első osztályba kezdtem el újra nézni, mert a majdhogynem mindennapos téma az mindig ez volt, ha valaki felvetett valami a másik mindig rákontrázott, aztán újból megszerettem a meccsnézést, még 2007 szeptemberében.

Sportot nem űzök semmit, soha nem is sportoltam, focizni is nagyon régen fociztam a haverokkal, nagyrészt az ivás meg a gép előtt ülés tölti ki az időmet, a fentebb említett okokból. Nem vagyok túl aktív ilyen szempontból. :D

Próbálok 50/50 arányban írni-olvasni, de el van havazva az ember, nehéz az élet. :D
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.12. 23:39:11

Üdv a fórumon!

Tudom, hogy kihez kell fordulni majd jogi kérdésekben :)

Olvasni én is szeretek, csak nem szoktam. :D Bővebben a kultúra topicban :)
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése