Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.28. 13:22:59

Valaki nem tudna ajánlani nekem valami agykikapcsolós akciófilmet ami nemrégiben készült és jó is + le lehet szedni az isohunt-piratebay kettősről? Most csak durrogtatás puffogás kell, túl sok komoly filmet láttam az utóbbi időben, kell a változatosság... :D
Bob_Marley írta:Olvasgatom általában ezt a topikot, de nagyon nem tudok hozzászólni (örüljetek :lol: ), mert egyáltalán nem ismerem a mostani filmeket, s sorozatokat sem nézek a Dallas, Columbo óta :lol:
Na a szép bevezető után, viszont fennakadt a szemem ezen a Blue Mountain State-n, s pár részt megnéztem!Még annyira nem fetrengtem tőle, de vannak jó dolgok benne!
És maga az elv Alextől hatalmas focizok, megdugok minden csajt, s a legjobb, mert csak csere QB vagyok!Az a monológ amit lenyomott az nagyon kemény, szerintem Jeffren is ezért nem akar elmenni tőlünk :lol:

A nagy darab MLB 54es csávó (Thad talán, aki meleg, de csak semmi buzulás) fura egy figura!De Sammy is hatalmas, legutóbb pont azt a bizonyos részt néztem meg, mikor a jobb jegyért kézimunkázik a nagyi, jah és a speciális egységben az a mexikói kinézetű rúgó, na az hatalmas figura!Jó sorozat na, köszi annak ajánlotta (talán rinku?)!
Ezen szakadtam. :lol: :lol: :lol: Amúgy az nekem is tetszett, mondom, ott fogott meg a karaktere... :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.28. 13:12:47

Olvasgatom általában ezt a topikot, de nagyon nem tudok hozzászólni (örüljetek :lol: ), mert egyáltalán nem ismerem a mostani filmeket, s sorozatokat sem nézek a Dallas, Columbo óta :lol:
Na a szép bevezető után, viszont fennakadt a szemem ezen a Blue Mountain State-n, s pár részt megnéztem!Még annyira nem fetrengtem tőle, de vannak jó dolgok benne!
És maga az elv Alextől hatalmas focizok, megdugok minden csajt, s a legjobb, mert csak csere QB vagyok!Az a monológ amit lenyomott az nagyon kemény, szerintem Jeffren is ezért nem akar elmenni tőlünk :lol:

A nagy darab MLB 54es csávó (Thad talán, aki meleg, de csak semmi buzulás) fura egy figura!De Sammy is hatalmas, legutóbb pont azt a bizonyos részt néztem meg, mikor a jobb jegyért kézimunkázik a nagyi, jah és a speciális egységben az a mexikói kinézetű rúgó, na az hatalmas figura!Jó sorozat na, köszi annak ajánlotta (talán rinku?)!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.28. 12:14:38

gygerike írta:Valaki mondana pár jobb és nem túl régi vígjátékot amit a bnőmmel nézhetnék? Ez a bnőmmel nézhetnénket ugy értem hogy nem ilyen vadulos mondjuk lehetne ilyen romantikus vígjáték is értitek mire gondolok remélem:)
Elhajlási Engedély :wink:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.06.28. 12:11:31

gygerike írta:Valaki mondana pár jobb és nem túl régi vígjátékot amit a bnőmmel nézhetnék? Ez a bnőmmel nézhetnénket ugy értem hogy nem ilyen vadulos mondjuk lehetne ilyen romantikus vígjáték is értitek mire gondolok remélem:)
Csak szexre kellesz :wink:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5203
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.06.28. 12:11:00

gygerike írta:Valaki mondana pár jobb és nem túl régi vígjátékot amit a bnőmmel nézhetnék? Ez a bnőmmel nézhetnénket ugy értem hogy nem ilyen vadulos mondjuk lehetne ilyen romantikus vígjáték is értitek mire gondolok remélem:)
Szerelem és más drogok
Lepattintva
Kép
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2011.06.28. 12:01:23

Valaki mondana pár jobb és nem túl régi vígjátékot amit a bnőmmel nézhetnék? Ez a bnőmmel nézhetnénket ugy értem hogy nem ilyen vadulos mondjuk lehetne ilyen romantikus vígjáték is értitek mire gondolok remélem:)
Visca El Barca
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.28. 12:00:48

Stalkyard írta:
visca el barca írta:tegnap végre megtaláltam jo minosegben, igy megneztemaz alomhaborut. ahogy látom nagyon megosztja a népet. Az, aki tul lát a jo nők+CGI halmazon,annak általában bejött a film,
Miért, a filmnek volt valami rejtett mondanivalója a sok ökörség mögött? :roll: Én valahogy nem találtam meg.

van... de arról már nem a film tehet, hogy neked nem sikerült megértened... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.28. 11:58:55

Leomessi14 írta:Az Imdb-n talaltam egy eleg jo kis funkciot,nem tudom ismeritek\hasznaljatok ezt?Van egy ilyen WATCHLIST es hozza lehet adni a megnezni kivant filmeket,igy nem felejtem el h mit akartam megnezni.
Nalam legalabbis ez a problema,hogy ha latok egy jo filmet mindig elfelejtem letolteni....
hmm... én jegyzettömböt használok :D

tegnep megnéztema félszemut. hogy én mennyire utálom a westernt... az összes ugyanrrol szol, bosszuállás, lovagoljunk a gonoszok után. nagyon szenvedtem 2 órán keresztül, bridges 10/10, amugy nekem egy nagy 0 az egesz...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.28. 10:37:04

Trónok harca: 10/10 8) 8) 8)

Szvsz jó volt látni végre egy sorozatot, ami (persze abszolút a könyvnek köszönhetően) felvonultat és végigvisz egy egységes koncepciót, és nem néhány sztrájkoló megélhetési író sztorijait próbálják összetoldozgatni.

Belekezdtem a könyvbe is, és tényleg elképesztő a hasonlóság, nagyon sok helyen a mondatok szó szerint át vannak véve. (Most gondoljon mindenki arra, amikor látta a kedvenc könyvéből készült filmadaptációt, szerintem 100ból 99en azt mondtuk, hogy bárcsak szó szerint a könyv lett volna a forgatókönyv is)
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.06.28. 09:46:51

Az Imdb-n talaltam egy eleg jo kis funkciot,nem tudom ismeritek\hasznaljatok ezt?Van egy ilyen WATCHLIST es hozza lehet adni a megnezni kivant filmeket,igy nem felejtem el h mit akartam megnezni.
Nalam legalabbis ez a problema,hogy ha latok egy jo filmet mindig elfelejtem letolteni....
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.27. 22:42:03

Mindegy, most már letöröltem a gépről. Jött helyette a Sons of Anarchy :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.06.27. 22:38:45

messideco írta:Hát eléggé vegyes válaszokat kaptam, így egyelőre hagyom amíg kiderül, hogy lesz-e folytatás :)
Nyugodtan kezd csak el nézni! Személy szerint,nekem az egyik kedvencem és én is azt mondom hogy jogos a 9.5 pont.Sajnos nem valószínű hogy lesz folytatás,pedig a 3. évad úgy ér véget hogy elég sok elvarratlan szál maradt.
Egy darabig volt róla szó,hogy egy normál mozifilmmel zárják le a sorozatot
de ebből sem lett semmi. Ami azért is érthetetlen mert elég sok rajongója van.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.27. 18:33:28

Hát eléggé vegyes válaszokat kaptam, így egyelőre hagyom amíg kiderül, hogy lesz-e folytatás :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.06.27. 17:44:44

visca el barca írta:tegnap végre megtaláltam jo minosegben, igy megneztemaz alomhaborut. ahogy látom nagyon megosztja a népet. Az, aki tul lát a jo nők+CGI halmazon,annak általában bejött a film,
Miért, a filmnek volt valami rejtett mondanivalója a sok ökörség mögött? :roll: Én valahogy nem találtam meg.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.06.27. 17:06:28

Varatrix írta:Nekem van egy ajánlatom. Harper sziget: csak egy évad, olyannyira rákattantam, hogy két nap alatt végignéztem az egészet. Brutál jó.
Tényleg elég jó volt. Valami véletlen folytán elkezdtem nézni, és sokkal jobb volt, mint amit vártam tőle. Trish meg...
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.06.27. 16:20:31

messideco írta:Megakadt a szemem egy sorozaton: Deadwood. Az IMDB-n 9,2-őn áll, western jellege van. Valaki látta esetleg?

Amúgy Wentworth Miller is az a kategória...
én ajánlásra kezdtem el, mert rengeteg helyrol azt olvastam h marha jo, még annak is tetszeni fog aki utálja a westernt. hát én utalom, de nem jott be. 3 részt néztem, de ez nem az én világom. :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.27. 16:10:36

sjd írta: A tél közeleg, azt rebesgetik, hogy a Mások újra eljönnek (érti, aki érti :D )
Mekkora GOT paródiát lehetne forgatni, ha átmásznak a falon akkor vége... :D

Szerk.: "winter is cumming" lehetne a mottójuk :lol:
messideco írta:Megakadt a szemem egy sorozaton: Deadwood. Az IMDB-n 9,2-őn áll, western jellege van. Valaki látta esetleg?

Amúgy Wentworth Miller is az a kategória...
Nincs befejezve a sorozat, pénz szűkében leállt a felvétel, HBO-n adták de nem ment végig. Ugyanaz a rendező mint a Rome-nál, egyik előadáson erről volt szó 1,5 órán keresztül, én biztos nem fogom nézni, kicsit vontatott és nem teljes a story.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2011.06.27. 16:10:15

[quote="messideco"]Megakadt a szemem egy sorozaton: Deadwood. Az IMDB-n 9,2-őn áll, western jellege van. Valaki látta esetleg?

[quote]
érdemes megnézni. egy a baj.nincs lezárva a történet. 3 évad után nem folytatták(nem tudom miért). de szerintem reális az imdb osztályzata.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.27. 15:52:38

Megakadt a szemem egy sorozaton: Deadwood. Az IMDB-n 9,2-őn áll, western jellege van. Valaki látta esetleg?

Amúgy Wentworth Miller is az a kategória...
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.27. 14:05:24

soadroli írta: Valahogy éreztem, hogy Sheldon is MÁS. Utánanéztem, és tényleg. Egy világ omlott össze bennem :lol: A mai világba divat búzának lenni, vagy mi? :?
A tél közeleg, azt rebesgetik, hogy a Mások újra eljönnek (érti, aki érti :D )
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.27. 13:51:48

A lány és a farkas című filmet néztem ma. 10/8at szerintem megérdemel.
Nagyon frappáns volt a történet és elég rejtélyes is volt. A színészi alakítások is nagyon jó volt.
Nem is tudtam mire számítsak, de kellemes élmény volt. :)
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.06.27. 13:39:20

Nekem van egy ajánlatom. Harper sziget: csak egy évad, olyannyira rákattantam, hogy két nap alatt végignéztem az egészet. Brutál jó.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.27. 13:00:24

palesz77 írta:
maki írta:
Hatalmas sorozat, szerintem a legbetegebb rész az, amikor a professzort zsarolják a jobb jegyért :lol:
Na igen, az valami zseniális. Az nagyon durva amit a nagymama művel benne... Nem tudtam eldönteni hogy elforduljak vagy szakadjak a röhögéstől. :lol: :lol:
Rinku írta:A Blue Mountain State az egy roahdtul nagy sorozat, hülyére röhögtem magam mindkét évadon! :D Thad a legnagyobb tag az egész sorozatban, besz*rás egy figura! :D

palesz - Rev Theory - Hell Yeah
Imádom ezt a számot! :D

Thadet amúgy tényleg nem űbereli senki, de azért sorsan követi Radon... :lol: Két ekkor hülyét egy helyen. :D Bár nekem Alex a kedvenc karakterem, hatalmasat alakít. Amilyen fejeket vág, meg ahogy beszél... Igazán akkor "fogott meg", amikor levezette hogy miért csere irányító akar lenni... Ott magamra ismertem benne. :D
Robcsyy írta:
nálam ott szakadt el a cérna, mikor a kar nélküli csaj, sörös dobozokból összeragasztott műkézzel megjelenik a pályán, és üldözi thadet :lol: :lol:
Jaja, az se semmi... :lol: :lol: Ahogy Thad sikít az valami oltári, egy ekkora testből hogy jön ki ilyen hang... :lol: Amúgy másik nagy kedvenc részem amikor cölibátust fogadnak, és jótékonysági meccset játszanak egy egyházi csapattal. Ott milyen meccs van a végén. Na meg a pap se semmi, hogy beindul... :lol:
Hát köszi,h ajánlottátok, ekkora beteg sorozatot :lol: :lol: :lol: folyt a könnyem nem egyszer, megnéztem 5 részt gyorsan, nagyon kész.

Nekem a kedvenc Samy (lehet nem így kell írni, a kabalafigurás csávó:D az milyen beteg :D) meg a nagydb tulok, gondolom ő lesz Thad. :D rögtön az első részek is elme roggyantak voltak, hamar végzek ezzel a két évaddal azt hiszem... /sárga részeket nem olvastam el, hátha későbbi poénokat lőtök le/
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.27. 12:39:09

maki írta:
Hatalmas sorozat, szerintem a legbetegebb rész az, amikor a professzort zsarolják a jobb jegyért :lol:
Na igen, az valami zseniális. Az nagyon durva amit a nagymama művel benne... Nem tudtam eldönteni hogy elforduljak vagy szakadjak a röhögéstől. :lol: :lol:
Rinku írta:A Blue Mountain State az egy roahdtul nagy sorozat, hülyére röhögtem magam mindkét évadon! :D Thad a legnagyobb tag az egész sorozatban, besz*rás egy figura! :D

palesz - Rev Theory - Hell Yeah
Imádom ezt a számot! :D

Thadet amúgy tényleg nem űbereli senki, de azért sorsan követi Radon... :lol: Két ekkor hülyét egy helyen. :D Bár nekem Alex a kedvenc karakterem, hatalmasat alakít. Amilyen fejeket vág, meg ahogy beszél... Igazán akkor "fogott meg", amikor levezette hogy miért csere irányító akar lenni... Ott magamra ismertem benne. :D
Robcsyy írta:
nálam ott szakadt el a cérna, mikor a kar nélküli csaj, sörös dobozokból összeragasztott műkézzel megjelenik a pályán, és üldözi thadet :lol: :lol:
Jaja, az se semmi... :lol: :lol: Ahogy Thad sikít az valami oltári, egy ekkora testből hogy jön ki ilyen hang... :lol: Amúgy másik nagy kedvenc részem amikor cölibátust fogadnak, és jótékonysági meccset játszanak egy egyházi csapattal. Ott milyen meccs van a végén. Na meg a pap se semmi, hogy beindul... :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.27. 12:32:50

visca el barca írta:...
Erre mondják azt, hogy ízlések és poofnok :D
Nálam ez a film csak 10/6 ra sikeredett és a Watchmen nekem jobban tetszett.
Válasz küldése
cron