Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2007.02.28. 10:47:38

Semmi baj, örülök, hogy legalább te tudtad az itteniek közül! :twisted: :D
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.28. 10:05:46

Melkor írta:Sziasztok!
Nem tudja valaki mi annak a filmnek a címe, ami egy utópisztikus, sivatagi környezetben játszódik (mint a madmax), ilyen hosszú pengéjű tőrökkel harcolnak benne. Van egy magányos harcos, aki az egyik farmon munkát vállal egy örvegy nőnél és a gyerekénél - kiderül, hogy a farm alatt gazdag vízforrások vannak, ezért a "rosszfiúk" meg akarják szerezni a farmot.
Elég régi film (több mint 10 éves), szóval ne a közelmúltban keresgéljetek!
Bármilyen infó érdekel a filmről!
Én vágom azt a filmet, Patrick Swayze játszik benne, vmi egykori veterán katonát alakít, aki elhelyezkedik a szépasszony farmján. Persze jönnek a gonoszok, akik el akarják kobozni tőle, de persze ő nem hagyja... Várjál mi is a címe??? ŐŐŐŐ, Puszta acél (Steel dawn) asszem.

Úúúú, asszem elkéstem...
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2007.02.28. 09:12:11

Igazán köszi....., négyen is a segítségemre siettetek - máskor inkább ne tegyétek! :twisted: :D
Mielőtt valaki beírná, mégcsak nem is a Zorro..:)

Időközben megtaláltam!
A Steel dawn - Puszta acél című filmről van szó. Nem olyan nagy szám, de akinek tetszettek a Mad max filmek, azok ebben sem fognak csalódni! :wink:
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.27. 23:09:49

Game90 írta:
Melkor írta:Sziasztok!
Nem tudja valaki mi annak a filmnek a címe, ami egy utópisztikus, sivatagi környezetben játszódik (mint a madmax), ilyen hosszú pengéjű tőrökkel harcolnak benne. Van egy magányos harcos, aki az egyik farmon munkát vállal egy örvegy nőnél és a gyerekénél - kiderül, hogy a farm alatt gazdag vízforrások vannak, ezért a "rosszfiúk" meg akarják szerezni a farmot.
Én is csak tippelni tudok: Bad Boys valamelyik része 8) :lol:
szerintem az a Csillagok háborúja?! :D :D :D Kép
mitgondolsz Game????
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2007.02.27. 21:42:36

Egyik haverom odadta dvd-n angol nyelven
Forca BARCA
Avatar
Evilgrim
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2007.01.08. 14:33:08
Tartózkodási hely: Budapest y Barcelona

2007.02.27. 20:18:25

JOEY20 írta:Na láttam a Goal 2-őt hát én azt hittem hogy nagyobb durranás lesz!Az első még tetszett is de ez már túl nagy mese nekem de lehet hogy a többieknek tetszeni fog :? Végülis nem is olyan rossz :P
Hol láttad? :roll:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.27. 18:18:44

Melkor írta:Sziasztok!
Nem tudja valaki mi annak a filmnek a címe, ami egy utópisztikus, sivatagi környezetben játszódik (mint a madmax), ilyen hosszú pengéjű tőrökkel harcolnak benne. Van egy magányos harcos, aki az egyik farmon munkát vállal egy örvegy nőnél és a gyerekénél - kiderül, hogy a farm alatt gazdag vízforrások vannak, ezért a "rosszfiúk" meg akarják szerezni a farmot.
Én is csak tippelni tudok: Bad Boys valamelyik része 8) :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2007.02.27. 17:34:04

Na láttam a Goal 2-őt hát én azt hittem hogy nagyobb durranás lesz!Az első még tetszett is de ez már túl nagy mese nekem de lehet hogy a többieknek tetszeni fog :? Végülis nem is olyan rossz :P
Forca BARCA
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.27. 16:27:05

Melkor írta:Sziasztok!
Nem tudja valaki mi annak a filmnek a címe, ami egy utópisztikus, sivatagi környezetben játszódik (mint a madmax), ilyen hosszú pengéjű tőrökkel harcolnak benne. Van egy magányos harcos, aki az egyik farmon munkát vállal egy örvegy nőnél és a gyerekénél - kiderül, hogy a farm alatt gazdag vízforrások vannak, ezért a "rosszfiúk" meg akarják szerezni a farmot.
Elég régi film (több mint 10 éves), szóval ne a közelmúltban keresgéljetek!
Bármilyen infó érdekel a filmről!
Volt Egyszer egy Vadnyugat :D Ja, ott a vasútállomás kellett a gazfickóknak... :lol: Akkó passz!
"Més Cuen un Club"
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2007.02.27. 15:28:57

Sziasztok!
Nem tudja valaki mi annak a filmnek a címe, ami egy utópisztikus, sivatagi környezetben játszódik (mint a madmax), ilyen hosszú pengéjű tőrökkel harcolnak benne. Van egy magányos harcos, aki az egyik farmon munkát vállal egy örvegy nőnél és a gyerekénél - kiderül, hogy a farm alatt gazdag vízforrások vannak, ezért a "rosszfiúk" meg akarják szerezni a farmot.
Elég régi film (több mint 10 éves), szóval ne a közelmúltban keresgéljetek!
Bármilyen infó érdekel a filmről!
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2007.02.27. 13:09:23

Hali!
Ha már filmek...
..mostanában jön ki azt hiszem az "Ópium - Egy elmebeteg nő naplója" magyar-német kooprodukció. Személy szerint nagyon várom, mivel Csáth Géza az egyik kedvenc magyar íróm, bár kicsit félek is, nehogy elrontsák elég sok magyar filmhez hasonlóan! :? Szóval aki látta volna már, megoszthatja a véleményét!
A Taxidermiát, pedig mostanában készülök megnézni, eddig én is csak jókat hallottam! Egyelőre ennyit a magyar vonulatról.. :wink:
üdv
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2007.02.26. 17:02:53

Sziasztok! Láttam egy k.u.rva jó filmet, a címe Noviembre (mert spanyolm agyarul November). Fiatal színészekről szól, akik meg akarják változtatni a világot, ezért színészkednek és ezért kimennek az utcára, ott játszanak. Aztán van egy kis széthúzás köztük, de együtt maradnak és egyiküknek szó szerint az életébe kerül, ezért hagyják abba. Mert adni akartak valamit az embereknek de sz@rt se értek vele, mert az ember képtelen befogadni...
Am spanyolul volt, nagyjából értettem, de valaki nem tudna megdobni egy felirattal vagy egy szinkronnal? Előre is THX! 8)
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.24. 22:55:17

Most jövök a moziból,a Parfümöt néztem,hát nem is tudom...
Én eddig nem is hallottam a könyvről,de az biztos,hogy a film után nem fogom elolvasni!Bennem ez a film negatív értelemben maradt meg. :?
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.24. 12:07:06

jelwaz írta:És miket tudtál róla írni?
Hát sajnos már nem nagyon emlékszem. :oops: Régen volt, meg már akkor sem értettem, hogy mit írok... 8)
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2007.02.24. 07:55:27

Krojf írta:Komáim!
Egy felettébb érdekes filmről írjatok nekem, legyetek oly' szívesek!
Az a film címe, hogy Taxidermia.
Remélem, lesz étvágyatok írni róla.
Számít erre Krojfotok.
HHÚÚÚ Krojf! Engem nagyon megfogott az a film. A legjobb magyar film amit láttam, de egy csomó külföldit is ver, szerintem sokat mondó, kissé elvont, de nagyszerű. Bár számomra olyan, hogykarácsonykor láttam és azóta se nézném meg, mert tudnám, hogy mi jön és úgy nem lenne olyan izgi. Szal elsőre figyelmesen kell nézni. A film technikája is jó (kamera vágás), van benne egy fantasztikus jelenet (a teknő-s, ha megnézed szerintem majd tudod mire gondolok). De nehéz film, sokan egyáltalán nem fognak fel semmit belőle, megosztja közvéleményt, valaki pusztán kefélést, zabálást meg preparálást lát az egészben, pedig annál sokkal több...
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2007.02.24. 07:50:12

barca99 írta:OMG! A szigorúan ellenőrzött vonatok c. filmben a sapkamotívumot kellett elemeznem, két éve a médiaérettségin. Hihetetlen mennyit szenvedem. :?
Ez csak olyan [auto_cenzúra], hogy szivózni lehessen, az egész filmhez semmi köze a sapkának. Jó, jó sok képen szerepel önmagában is, de... És miket tudtál róla írni?
FTorres9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.01.01. 19:01:06

2007.02.23. 18:53:14

Roniee21 írta:Megvan a Goal 2!! :D :D csak kár h nincs rajta felirat! :( :( :( Letölthető:(annak aki nek van rege)az endlessre v a bithumenre!! állitolag lesz 3 is amibe a barcába igazol!! :D :D SANTIAGO MUNEZ 26
Nekem is megvan de kikell h javítsalak. A 3. részben nem lesz a barcában! A VB-ről fog szólni és ő az argentín válogatottba lesz:S Nemtom h h oldják ezt meg mert semmi köze sincs az argentínokhoz a film szerint:D De "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" volt egy "adidas-os" válogatottban lennie mert ez a film főtámogatója. Amúgymeg a 2. rész eléggé szánalmas lett. Az első még el is ment.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.02.23. 18:28:43

Komáim!
Egy felettébb érdekes filmről írjatok nekem, legyetek oly' szívesek!
Az a film címe, hogy Taxidermia.
Remélem, lesz étvágyatok írni róla.
Számít erre Krojfotok.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.22. 13:58:50

OMG! A szigorúan ellenőrzött vonatok c. filmben a sapkamotívumot kellett elemeznem, két éve a médiaérettségin. Hihetetlen mennyit szenvedem. :?
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2007.02.22. 13:17:36

Nah, amikor csetről leléptem, elmenetem moziba és megnéztem Jiri Menzel Szigorúan ellenörzött vonatok című művét. Asszem csehszlovák újhullám film, de borzalmasan unalmas annak ellenére, hogy 89 perc (tehát nem hosszú). Szal ha valaki arra vetemedik, hogy ne közönségfilmet nézzen, az ne ezt válassza...
Múltkor akartam menni moziba és láttam, hogy a Lorát adják. rögtön fordultam is ki, nem tetszett a sztori meg a bemutatója. Valaki látta? Vélemény?
Csilinho
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.02.22. 19:02:44

2007.02.20. 15:47:37

dóry írta:Láttátok már a Parfümöt?

Nekem nagyon pozitív csalódás volt...olvastam könyvben, úgy szenzációs, de nem hittem volna, hogy ilyen jól meg lehet csinálni filmen. Gyönyörű képek vannak benne, a zenéje meg piszok jó! Tetszett, hogy nem akarták átírni, finomítani a könyvet, így meg volt benne az orgia is (gyönyörűen ábrázolva), valamint a kezdés és a vége is majdnem olyan szörnyű, undorító, gusztustalan, vadállatias volt mint a könyvben.
Egy szó mint száz mindenképpen érdemes megnézni, bár a könyv akkor is jobb!
Jaja!Isszonyat jó film bár a könyvet nem olvastam de tutira megjött hozzá a kedvem!Teccett hogy van története, meg hogy a sok rizsa nélkül is kitudták fejezni a dolgokat!Szal ááááááá naggyon jó
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.20. 15:11:46

Evilgrim írta:
Barcaboy08 írta:Én láttam a Góól 2 a moziban itt Dublinban de hát szánalmas volt!Real Madrid bla-bla-bla...vérlázító volt a számomra,hogy bekerülnek a BL döntőbe szerintetek ki az ellenfél?????Csak nem az Arsenal???Pont a döntőben...OK film meg minden na de azért ne haragudjon a Világ....a storyt nem lövöm le na de hát.... gondolom mindenki el tudja képzelni az egy Sokkkkal jobb volt !Egyébként otthon már megy a mozikban??
Sajnos meg nem.. :roll:Remelem a Real elveszti a dontot.
Nem vesztettél vele semmit...mondom az első rész sokkal jobb volt..modjuk volt számomra egy két kellemes pillanat a film elején mikor Ronnie bevág kettöt...emlékszetek még arra??Milyen jól játszottunk még akkor remélem visszajönnek azok az idők!A film végét meg....de hát úgy is tudod...ez a film részben a Madridról IS szóóól sajna...ezzel szúrták el a filmet főleg egy angol filmet nem nagyon értem de mindegy IS!FORCA BARCA!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2007.02.20. 15:00:17

grecki írta: bithumenen fent van!
Thx, én is tnap találtam rá, épp most ért le! :wink:
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
Avatar
Evilgrim
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2007.01.08. 14:33:08
Tartózkodási hely: Budapest y Barcelona

2007.02.20. 14:54:22

Barcaboy08 írta:Én láttam a Góól 2 a moziban itt Dublinban de hát szánalmas volt!Real Madrid bla-bla-bla...vérlázító volt a számomra,hogy bekerülnek a BL döntőbe szerintetek ki az ellenfél?????Csak nem az Arsenal???Pont a döntőben...OK film meg minden na de azért ne haragudjon a Világ....a storyt nem lövöm le na de hát.... gondolom mindenki el tudja képzelni az egy Sokkkkal jobb volt !Egyébként otthon már megy a mozikban??
Sajnos meg nem.. :roll:Remelem a Real elveszti a dontot.
Kép
Válasz küldése