Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.12.24. 20:56:18

soadroli írta:Valaki szokott ruhát rendelni neten? Én szeretnék egy Dexteres pólót/pulcsit (tudom, múltkor is beírtam ezt, de abból nem lett semmi :D ), mit ajánlotok?
Ha csak arról van szó, hogy aggódsz termék, fizetés stb... lényeg hogy utánvéttel kérd. Fizetsz ha látod már mit kaptál.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.12.24. 20:39:17

soadroli írta:Valaki szokott ruhát rendelni neten? Én szeretnék egy Dexteres pólót/pulcsit (tudom, múltkor is beírtam ezt, de abból nem lett semmi :D ), mit ajánlotok?
Ha arra irányul, hogy honnan, akkor én az amazon.com-ról rendeltem eddig pár cipőt, és az mind jó volt, hamar meg is jött.. Azt nyugodt szívvel ajánlom. Ha nem ez volt a kérdés, akkor bocsi.. :oops: :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5205
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.24. 20:15:21

Valaki szokott ruhát rendelni neten? Én szeretnék egy Dexteres pólót/pulcsit (tudom, múltkor is beírtam ezt, de abból nem lett semmi :D ), mit ajánlotok?
Kép
Avatar
messibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2010.07.14. 12:33:00
Tartózkodási hely: Szeged környékén Forráskúton

2011.12.24. 19:34:48

socio66 írta:
messibarca írta:Am ha már érintőképernyőről beszélünk , vki nem tudna ajánlani vmi jó játékot ilyen telefonokra ,ami kihasználja gy mond az érintő képernyőt ?Előre is köszi
az android marketen nézz szét,ott rengeteg van.
egyébként milyet vettél végülis?
Végül a galaxy mini mellett döntöttem! Mint írtam egyelőre csak ámulok bámulok és tátva marad a szám! :)És köszönöm szét nézek akkor ott! :)
Kép
a siget készítette Victor (vuvu)
socio66

2011.12.24. 19:18:33

messibarca írta:Am ha már érintőképernyőről beszélünk , vki nem tudna ajánlani vmi jó játékot ilyen telefonokra ,ami kihasználja gy mond az érintő képernyőt ?Előre is köszi
az android marketen nézz szét,ott rengeteg van.
egyébként milyet vettél végülis?
Avatar
messibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2010.07.14. 12:33:00
Tartózkodási hely: Szeged környékén Forráskúton

2011.12.24. 19:10:56

Messidona10 írta:Srácok, egy-két tippet ha adnátok, megköszönném. Előre szólok, hogy nem vágom a témát, kb. 5 évvel le vagyok maradva benne, úgyhogy a szakszavak valószínűleg nem stimmelnek.
Lassan lejár a mandátuma a régi telefonomnak, és kéne egy új. Ez egy Nokia 5310-es, ami szerintem a legjobb benne, hogy vékony, kicsi, és eddig meg is felelt minden célnak.
Amiket most látok telefonokat, majdnem hogy kétszer ekkorák. Ezt szeretném elkerülni. Hasonlóképpen az érintőképernyőt is, ha lehetne, maradnék a gomboknál. Lehet a hagyományos (nekem az) 12 numerikus + navigálóbillentyűs verzió, de azok is tetszenek, amiknek a számítógéphez hasonló billentyűzetük van (Xperia).
Leginkább a wifi miatt akarnék egy újat, semmi más tudásbeli bajom nincs a régivel. Viszont sokkal nagyobbat nem szeretnék ettől, és semmiképpen nem érintőképernyőst. Ha valaki hozzáértő szánna rám annyit, hogy egy-két linket ad, amit érdemes megnéznem, nagyon megköszönném.
Boldog karácsonyt mindenkinek! :)
Pár éve még én se tudtam volna el képzelni érintő képernyős telefont a kezemben ,de pár hsz-el lejjebb olvasatod ,h én is rávettem magam egy érintő képernyős telefonra , mert egyszerűen szerintem kézenfekvőm és gyorsabban elérhető minden + még az android is egy hasznos kis kütyü a telefonokon (mondom úgy ,h kb 1 hete használok androidos készüléket)Tehát sztem megéri érintőképernyős telót venni ,de az a legegyszerűbb ,ha elmész egy mobile boltba és ott kipróbálod őket , h mennyire esnek kézre neked!:) Am ha már érintőképernyőről beszélünk , vki nem tudna ajánlani vmi jó játékot ilyen telefonokra ,ami kihasználja gy mond az érintő képernyőt ?Előre is köszi
Kép
a siget készítette Victor (vuvu)
socio66

2011.12.24. 18:53:54

L.Messi 10 írta:
Messidona10 írta:
Mivel Nokiád van, QWERTY-set szeretnél WiFi-vel, nekem ez ugrott be:
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_e6_err ... zekok.html
azért ezek a nokiák nagyon durván túl vannak árazva,én már biztos nem választanék közülük.
az érintőképernyőtől való idegenkedés nem tudom hogy miből adódik,szerintem nagy ugrás a mobilok világában az android rendszerrel együtt,és bár két éve még én is azt mondtam hogy na nekem aztán ilyen nem lesz,most mégis itt van a kezemben és nem tudnék belekötni semmilyen szempontból.
a nokia pedig egyértelműen lemaradt a többi gyártótól,a neve még jól cseng, de mind ár-érték arányban,mind tudásban elmarad a hasonló árú,vagy akár olcsóbb vetélytársaitól.
példaképp ha összevetem az ace-emmel az ugyanazon áron kapható nokiát,az e52-őt,hát apró különbségek vannak;
jóval nagyobb méretű és felbontású képernyő, jobb kamera, erősebb processzor, természetesen mind az ace javára,és akkor még nem beszéltem az androidról,az érintőképernyőről,vagy éppen a külcsínről.
de ez csak egy példa volt,viszont gyanítom hogy minden árkategóriában megvannak ezek a különbségek a nokiák és a többi telefon között.
palesz77 írta:"merry christmas to all of you"
Így van angolul?
igen,jó lesz így. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.12.24. 17:18:17

"merry christmas to all of you"
Így van angolul? Egy csoportnak csinálnám a 9gag memével, azért kéne angolul.. :D Előre is kösz ha megmondja valaki.

Amúgy Kellemes és Boldog Ünnepeket mindenkinek!! :)
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.12.23. 22:37:12

[quote="Messidona10"][/quote]
Mivel Nokiád van, QWERTY-set szeretnél WiFi-vel, nekem ez ugrott be:
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_e6_err ... zekok.html
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.12.23. 22:08:16

Srácok, egy-két tippet ha adnátok, megköszönném. Előre szólok, hogy nem vágom a témát, kb. 5 évvel le vagyok maradva benne, úgyhogy a szakszavak valószínűleg nem stimmelnek.
Lassan lejár a mandátuma a régi telefonomnak, és kéne egy új. Ez egy Nokia 5310-es, ami szerintem a legjobb benne, hogy vékony, kicsi, és eddig meg is felelt minden célnak.
Amiket most látok telefonokat, majdnem hogy kétszer ekkorák. Ezt szeretném elkerülni. Hasonlóképpen az érintőképernyőt is, ha lehetne, maradnék a gomboknál. Lehet a hagyományos (nekem az) 12 numerikus + navigálóbillentyűs verzió, de azok is tetszenek, amiknek a számítógéphez hasonló billentyűzetük van (Xperia).
Leginkább a wifi miatt akarnék egy újat, semmi más tudásbeli bajom nincs a régivel. Viszont sokkal nagyobbat nem szeretnék ettől, és semmiképpen nem érintőképernyőst. Ha valaki hozzáértő szánna rám annyit, hogy egy-két linket ad, amit érdemes megnéznem, nagyon megköszönném.
Boldog karácsonyt mindenkinek! :)
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2011.12.23. 18:51:07

Slither írta:
Morminho írta:Sziasztok!
Van egy USB-s joystickom viszont hozzá semmi telepito CD meg semmi, és így a windows nem joysticként hanem mondjuk kormányként ismeri fel, tehát pl kalibrálásnál ugye 2 mezőnek kéne megjelennie a 2 analoghoz, de itt csak 1 jelenik meg. Gondolom valami driver kéne hozzá, vagy valami, nemtudom :D Esetleg tudna valaki segíteni?
Mi a joystick márkája és típusa? Keress rá googleban és meg is van. :)
Az a baj h nincsen semmi a joystickhoz, Gamestop van ráírva, a márka tehát megvan, de azon kívül semmi. És erre h Gamestop sajnos nem találtam semmit, vezérlőpultba is nézelődtem h van-e valami olyan egyedi azonosítója amivel rá tudnék keresni de semmi.
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.12.23. 18:46:54

Morminho írta:Sziasztok!
Van egy USB-s joystickom viszont hozzá semmi telepito CD meg semmi, és így a windows nem joysticként hanem mondjuk kormányként ismeri fel, tehát pl kalibrálásnál ugye 2 mezőnek kéne megjelennie a 2 analoghoz, de itt csak 1 jelenik meg. Gondolom valami driver kéne hozzá, vagy valami, nemtudom :D Esetleg tudna valaki segíteni?
Mi a joystick márkája és típusa? Keress rá googleban és meg is van. :)
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2011.12.23. 17:44:45

Sziasztok!
Van egy USB-s joystickom viszont hozzá semmi telepito CD meg semmi, és így a windows nem joysticként hanem mondjuk kormányként ismeri fel, tehát pl kalibrálásnál ugye 2 mezőnek kéne megjelennie a 2 analoghoz, de itt csak 1 jelenik meg. Gondolom valami driver kéne hozzá, vagy valami, nemtudom :D Esetleg tudna valaki segíteni?
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2011.12.23. 16:40:00

Anyumék a napokban újítottak be egy 3D TV-re (25 éve vannak együtt+karácsony), és kaptunk hozzá ajándékba négy db Samsung 3D szemüveget. Na már most... Pendrivera rátettem egy 3D-s filmet, viszont a szemüveggel nem sikerült megnézni, mert nem működött. Párosítani tudtuk a szemüvegeket a TV-vel, de semmi több. Bevittük ma a boltba a szemüvegeket, és ott mind a négy működött az ottani TV-ken. Azt mondta az eladó anyuméknak (ők voltak bent), hogy a 3D filmeket másképpen kell kiírni, mint a normál filmeket. Csak anyáék nem tudták megmondani, hogy milyen módon kell kiírni. Van valakinek valami infója erről, vagy tapasztalat esetleg?
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2011.12.23. 16:34:38

Z.Chris írta:Üdv.

Kérem valaki írjon le egy jó minőségű videó vágó programot, mert 30mb szükséges ahoz, hogy fel tudjam rakni a filmet a pendrivera. Már több programot is szedtem le, de egyik se működik rendesen.
Win7 OP rendszerem van.
Köszönöm!

Én Sony Vegast használok. Szerintem az egyik legjobb vágó program :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Z.Chris
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2009.02.15. 17:37:41
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.23. 12:22:58

Üdv.

Kérem valaki írjon le egy jó minőségű videó vágó programot, mert 30mb szükséges ahoz, hogy fel tudjam rakni a filmet a pendrivera. Már több programot is szedtem le, de egyik se működik rendesen.
Win7 OP rendszerem van.
Köszönöm!
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2011.12.22. 19:35:37

Szevasztok

az lenne a problémám hogy van egy samsung galaxy 2 telóm, bolti , számlâm is van. szal ha youtuvot hallgatok ès megnyomom 1x a kikapcsoló gombot akkor nem az történik mint korábban hogy megy tovább s youtubos zene billentyûzàrral, hanem youtube pause ès bill zár. Ês ez azért para mert ha hallgatok zenét youtubrol akkor nem tudom eltenni zsebre a telot hanem végig fognom kell. valaki 5let hogy mitöl változott meg egyik naprol a másikra ??
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2011.12.22. 16:00:21

sziasztok!
van egy filmem(dvd-n,boltban vettem) ami néha megáll lejátszás közben,2,6 éves, lehet tenni vmit ,hogy ne álljon meg?
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5205
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.22. 15:47:23

Messa írta:Ki van otthon nagyon cd/dvd írásban?
Mi a problem? :D
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.12.22. 15:40:47

Ki van otthon nagyon cd/dvd írásban?

Ment pü. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messa 2011.12.22. 15:56:49-kor.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.12.22. 14:45:37

sziasztok.
régen az aláírásképek topicba linkelt valaki egy képet David Villáról, kapucni volt rajta, és keresztbe volt a keze, karóra is volt rajta. Valaki azt betudná linkelni, mert nem találom sehol.

Ilyesmi ruhában, volt, talán pont ilyenbe:
http://browse.deviantart.com/?q=david%2 ... 4#/d30re41
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.12.22. 12:30:40

Sziasztok
Valaki véleményt egy ilyenrol?
http://www.speedlink.com/?p=2&cat=162&p ... ct_lang=hu
milyen lehet ez?érdemes megvenni?
elore is koszonom :D
Kép
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.12.21. 17:21:38

Informatikában jártas emberekhez lenne kérdés! Most vettem 1 régi gépbe + ramot, így van 1 GB ram. Működik is, a windows is kiírja hogy van :D Viszont megjelent egy olyan a feladatkezelőben hogy system ami megeszik több mint 120k memóriát (0 cpu használat mellett), ez micsoda? Ezt nem lehet leállítani? Emlékeim szerint eddig ilyen nem volt legalábbis ekkora memóriahasználattal biztos nem. Ha semmi nem megy csak az alap tálcás programok akkor is 45% ramot használ a gép az everest szerint.

ELőre is hálás köszönet!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.12.21. 15:38:10

Nem tudtok egy olyan oldalt ahonnan le tudnék szedni Barcelona meccseket olyan 2005-2006-tól, nagyon megköszönném :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.12.21. 14:07:18

FtcSikiHun írta:Ettől féltem :D

Bíztam bene, hogy 4.000 körül megúszom, de akkor így elgondolkodok rajta. Alexandria meg sajnos nincs ebben a nyomornegyedben :?

Köszi skacok :wink:
szállítási költség 550 huf, és 1-2 nap alatt ki is szállítják.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése