Testépítés, edzésprogramok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.12.04. 05:34:37

a kóron fenn van drugs bunny könyve, a sárga kapszula.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.01. 19:11:33

shutterisland írta: miért adod el ? :o
mert gyomorproblémám van és jelenleg szinte mindentől fosok. ezen kívül nekem nem ízlik az epres,sőt az epret sem szeretem :)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.12.01. 19:06:45

srácok, motiváció kérdés...ugye csináltam mindent (edzés,kaja,stb..) szépen, egyre jobban...minden oké volt, amikor is jött egy betegség, amiatt másfél hetet kihagytam (a kaját próbáltam tartani, amennyire ment)..aztán mikor meggyógyultam, sikerült megzúzni a kisujjam, a miatt is bő 2 hetet ki kellett hagyjak...(na itt már a kajával is voltak néha gondok..)...most vagyok úgy, hogy csináltam 1 átmozgatót, meg 1-2 izomcsoportra már edzettem, de valahogy sz.r az egész, kisebb motivációt érzek, "nehéz az újrakezdés"..sokszor nincs kedvem edzeni, meg a kaját sem olyan precízen csinálok...stb.... mi lehet a baj ? volt már valakinek ilyen, hogy egy hosszabb szünet után döcögött az újrakezdés ?


daffy írta:van két kb fél zacskó bioteches nitro pure whey gold-om. az eredeti zsák 2.2kg és 12000ft. mivel nem tudom benyomni,így megválok tőle.a kettő együtt kb egy teljes csomag,ami 12k,így a kettőt együtt 8k-ért odaadom,ha érdekel valakit. ha van vevő,akkor pontosítom az összeget és a mennyiséget is.
miért adod el ? :o

Attya : kezdj a monohidráttal, aki először nyúl kreatinhoz, azt szokták ajánlani, az általában a legtöbb embernél bejön, míg a különböző, új fajta kreatinok sötétebb lovak :D
amúgy ha megteheted, a creatine mátrixok a legjobbak, mert abban a többféle kreatin közül biztosan lesz 1-2, amire jól reagálsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.01. 14:39:01

van két kb fél zacskó bioteches nitro pure whey gold-om. az eredeti zsák 2.2kg és 12000ft. mivel nem tudom benyomni,így megválok tőle.a kettő együtt kb egy teljes csomag,ami 12k,így a kettőt együtt 8k-ért odaadom,ha érdekel valakit. ha van vevő,akkor pontosítom az összeget és a mennyiséget is.
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2011.11.29. 15:27:32

Hali!

Haladó testépítőnek mondanám magam, sőt valójában 2 éve nyomom, de csak most mentem kondiba. Egész jó eredményeket értem el már otthon. Semmiféle vitamint vagy pl. keratint nem szedtem még, csak néha vettem fehérjét. 175cm magas vaok 74 kg, 100al nyomok fekve, de már jó ideje stagnálok! Szeretném kipróbálni a kreatint, de lövésem sincsen h meik tipusát ( foszfát, monohidrát ) és azon belül meik márkát! Így van ez a vitaminokkal, fehérjékkel, aminósavak is! Vki adhatna tanácsot, ill. vmi jó kombót ezekből!

Előre is köszönöm!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.11.28. 20:07:41

aki jár küzdősportra az legyen szíves javasoljon fogvédőt!
én ezt néztem ki. ugyan nem olcsó és nem tudom,hogy mennyi időt bír,de talán kezdőként megérné egy normálisra beruházni.
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.11.26. 13:19:35

Sanama írta:
marquez2 írta:
Sanama írta:Socio,
Nekem azt mondták,hogy valahogy így jönnek fontossági sorrendben azok amiket lehet szedni:
1.fehérje/tömegnövelő
2.vitamin
3.többi (kreatin,stb)

Nem tudom milyen fehérjét szedtél,én próbáltam tömegnövelőből több fajtát,és csak a scitectől(zöld jumbo,szerintem egy sz*r) vettem észre egy kis pattogzást(még a karomon is..), de próbáltam VPX-et(eddigi legjobb cucc), meg Syntraxot is, és egyiktől sem volt semmi bajom.
Az tény,hogy egy VPX fehérje 9-10ezer/2,2kg.
Ugyanúgy, mint az élelmiszerek esetén itt sem kizárt, hogy vki allergiás egy tömegnövelő valamely adalékára, sőt..., olyan is létezik, hogy tejsavó allergia ( bár nagyon ritka ), de ezt csak akkor tudod igazán, ha a tiszta hidro-izolátumot nem tolerálod, mert az egyszerübb koncentrátumok esetében sokkal nagyobb a valószínüsége, hogy másra vagy allergiás, pl. laktóz.
A Vpx nekem is az egyik személyes kedvencem ( annak ellenére, hogy ez sem 100%-osan laktózmentes )
Ami viszont a fontossági sorrendet illeti, hát ezzel finoman szólva sem értek egyet.
A fontossági sorrend nálad hogy jön?
1. Vitaminok, ásv. anyagok(elektrolitokat beleértve), eszenciális zsírsavak
2. Fehérjék és/vagy Tömegnövelők és/vagy MRP-k, kb. eddig mondanám kötelező szintnek
3. Aminosavak( bcaa, glutamin)
4. Kreatin
5. Zsírégetők
6. Egyebek ( NO....)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.11.26. 12:38:07

marquez2 írta:
Sanama írta:Socio,
Nekem azt mondták,hogy valahogy így jönnek fontossági sorrendben azok amiket lehet szedni:
1.fehérje/tömegnövelő
2.vitamin
3.többi (kreatin,stb)

Nem tudom milyen fehérjét szedtél,én próbáltam tömegnövelőből több fajtát,és csak a scitectől(zöld jumbo,szerintem egy sz*r) vettem észre egy kis pattogzást(még a karomon is..), de próbáltam VPX-et(eddigi legjobb cucc), meg Syntraxot is, és egyiktől sem volt semmi bajom.
Az tény,hogy egy VPX fehérje 9-10ezer/2,2kg.
Ugyanúgy, mint az élelmiszerek esetén itt sem kizárt, hogy vki allergiás egy tömegnövelő valamely adalékára, sőt..., olyan is létezik, hogy tejsavó allergia ( bár nagyon ritka ), de ezt csak akkor tudod igazán, ha a tiszta hidro-izolátumot nem tolerálod, mert az egyszerübb koncentrátumok esetében sokkal nagyobb a valószínüsége, hogy másra vagy allergiás, pl. laktóz.
A Vpx nekem is az egyik személyes kedvencem ( annak ellenére, hogy ez sem 100%-osan laktózmentes )
Ami viszont a fontossági sorrendet illeti, hát ezzel finoman szólva sem értek egyet.
A fontossági sorrend nálad hogy jön?
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.11.26. 07:43:21

Cumbee írta:
dak900 írta:Egyébként a tej alatt mit értesz? Ugye nem a bolti dobozos UHT "tejet"? :lol:
Miért van más fajta "tej" is? Régebben volt a városban 1 tejautomata, ahol elvileg lehetett normális tehéntejet venni, de gondolom nem nagyon ment a biznic, mert megszűnt. Szal marad a bolti, abból is az UHT, mivel nem járok naponta boltba, de annak tudatában vagyok, hogy nem azért iszom, mert van benne bármi használható.

más: Ezt most találtam:
http://magazin.builder.hu/testepites/ta ... zlenyeknek
Igen van. Az ami a tehénből jön ki. Személy szerint ezt is csak a csecsemőkorba ajállanám bármiféle élőlénynek, de ami a bolti UHT-t illeti tejporból ( a neve ne tévesszen meg, nem tejből vontak ki előzőleg), pálmaolajból, kókuszvajból és egyéb gyönyörüségekből készül. Ja és H2O2-al tartósítják, amiről tudjuk, hogy kis adagba nem káros annyira, hogy betiltsák, de azt is, hogy ez nem ürül ki 100%-ba a szervezetből, én pedig még egy tanulmányt sem találtam ahol ennek a hosszútávu következményeit vizsgálták volna, pedig már 2-3 éve várok valami ilyesmire, ha bárhol találok majd megosztom, addig is belátásod szerint...
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.11.26. 07:26:55

Sanama írta:Socio,
Nekem azt mondták,hogy valahogy így jönnek fontossági sorrendben azok amiket lehet szedni:
1.fehérje/tömegnövelő
2.vitamin
3.többi (kreatin,stb)

Nem tudom milyen fehérjét szedtél,én próbáltam tömegnövelőből több fajtát,és csak a scitectől(zöld jumbo,szerintem egy sz*r) vettem észre egy kis pattogzást(még a karomon is..), de próbáltam VPX-et(eddigi legjobb cucc), meg Syntraxot is, és egyiktől sem volt semmi bajom.
Az tény,hogy egy VPX fehérje 9-10ezer/2,2kg.
Ugyanúgy, mint az élelmiszerek esetén itt sem kizárt, hogy vki allergiás egy tömegnövelő valamely adalékára, sőt..., olyan is létezik, hogy tejsavó allergia ( bár nagyon ritka ), de ezt csak akkor tudod igazán, ha a tiszta hidro-izolátumot nem tolerálod, mert az egyszerübb koncentrátumok esetében sokkal nagyobb a valószínüsége, hogy másra vagy allergiás, pl. laktóz.
A Vpx nekem is az egyik személyes kedvencem ( annak ellenére, hogy ez sem 100%-osan laktózmentes )
Ami viszont a fontossági sorrendet illeti, hát ezzel finoman szólva sem értek egyet.
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.11.26. 07:09:36

shutterisland írta:volt, mikor ledaráltam a bolti tablettásat, és vízbe beleétve fennmaradt a tetején, jól meg kellett rázni a shakert, hogy feloldódjon :D
a bolti meg sokkal finomabb(állagra értem) por.

de szerintem is dextroz-dextroz..csak gondoltam megkérdezem, hátha van a shop.buildereshez adva valami, ami a különbséget adja.
Miért nem por állagut veszel? 400g 290Ft a S..R-ba, és pont ugyanaz van benne, mint a s. b...-be. Egy dologra azomban nem ártana ügyelni, ez pedig az emészthetőség szempontjából a maximálisan tolerálható koncentráció.A legnépszerűbb források tolerálható koncentrációja:
Fruktóz 35 g/l
Dextróz 80 g/l
Glukóz 80 g/l
Szacharóz 100 g/l
Keményítő oldatok 100 g/l
Maltóz 120 g/l
Maltodextrin 150 g/l
azaz literenként 35 és 150 gramm közötti mennyiséget pakolhatunk az edzés közbeni illetve utáni turmixba, a használt szénhidrátforrástól függően( ehhez vedd hozzá a fehérjédet is, ami tovább dúsítja a turmixodat), ha tehát edzést követően 75 gramm szénhidrátot szeretnél fogyasztani fruktóz esetén több, mint 2 liter folyadékkal kellene elkevernünk, glukóz esetén közel 1 literrel kell, hígítanunk, míg maltodextrin esetén fél liter folyadékkal is jól tolerálható!
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.11.26. 06:42:28

dak900 írta:
shutterisland írta:a boltokban kapható szőlőcukrot ([url=http://product_images.sokoweb.hu/000/000/002/8354/product_img_0000008354_th_600.jpg]pl.ilyen[/url]) ha eszek egy fél csomaggal edzés után, az jó ? nem tudom, mi a különbség ez, és a shop-ban kapható por forma között.
persze árban jobb, de most nem tudok rendelni.

amúgy pedig asszem a spar-ban láttam valami zacskós szőlőcukrot, csak siettem, és nem tudtam átnézni jobban.
Szerintem ugyanolyan jó, én is vettem már máshol, nemcsak shop.builderen. Bár én 1 dolgot furcsálltam: 100g termékben 90g szénhidrát(szőlőcukor) volt... :lol: Az a maradék 10 gramm akkor mi benne? :D De szerintem nem tévedhetsz nagyot. Ja, és az enyém kilós kiszerelés volt, nem tablettás... :lol:
Víz.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.26. 00:28:21

a legtöbb úszó, vizilabdázó ki van gyúrva, széles vállak, stb...bár szerintem ilyen szinten már van nekik valami kondiedzés is...nem hiszem, hogy valakinek a bicepsze vagy combja nő az úszástól, vagy épp a hasa lesz kockás :D

szerintem kiegészítő sportnak nagyszerű.

edzéstervet nem tudok, de szerintem célszerű megtanulni a 4 népszerűbb úszástípus mindegyikét (mell,hát,gyors,pillangó) és akkor több szögből, változatosabban edződik az úszás által a tested.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.11.26. 00:19:22

Szokott itt rendszeresen úszni valaki? Milyen időközönként érdemes menni és mennyit úszni? Ha valaki leírna egy úszóprogramot, érdeklődve elolvasnám! :) Még csak most kezdtem el neki aktívan, heti két alkalom, hétfő és csütörtök 1500 m. :) Elsősorban a gerincem miatt megyek úszni, de edzésnek is huncut, mit ajánlotok? :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.25. 22:46:46

volt, mikor ledaráltam a bolti tablettásat, és vízbe beleétve fennmaradt a tetején, jól meg kellett rázni a shakert, hogy feloldódjon :D
a bolti meg sokkal finomabb(állagra értem) por.

de szerintem is dextroz-dextroz..csak gondoltam megkérdezem, hátha van a shop.buildereshez adva valami, ami a különbséget adja.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.11.25. 22:09:13

shutterisland írta:a boltokban kapható szőlőcukrot ([url=http://product_images.sokoweb.hu/000/000/002/8354/product_img_0000008354_th_600.jpg]pl.ilyen[/url]) ha eszek egy fél csomaggal edzés után, az jó ? nem tudom, mi a különbség ez, és a shop-ban kapható por forma között.
persze árban jobb, de most nem tudok rendelni.

amúgy pedig asszem a spar-ban láttam valami zacskós szőlőcukrot, csak siettem, és nem tudtam átnézni jobban.
Szerintem ugyanolyan jó, én is vettem már máshol, nemcsak shop.builderen. Bár én 1 dolgot furcsálltam: 100g termékben 90g szénhidrát(szőlőcukor) volt... :lol: Az a maradék 10 gramm akkor mi benne? :D De szerintem nem tévedhetsz nagyot. Ja, és az enyém kilós kiszerelés volt, nem tablettás... :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.11.25. 22:04:44

shutterisland írta:a boltokban kapható szőlőcukrot ([url=http://product_images.sokoweb.hu/000/000/002/8354/product_img_0000008354_th_600.jpg]pl.ilyen[/url]) ha eszek egy fél csomaggal edzés után, az jó ? nem tudom, mi a különbség ez, és a shop-ban kapható por forma között.
persze árban jobb, de most nem tudok rendelni.

amúgy pedig asszem a spar-ban láttam valami zacskós szőlőcukrot, csak siettem, és nem tudtam átnézni jobban.
szőlőcukor-szőlőcukor. csak az a lényeg,hogy dextróz vagy malto legyen. összetöröd,feloldod edzés után a turmixban kb 2-3 evőkanállal és beharapod
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.25. 21:54:07

a boltokban kapható szőlőcukrot ([url=http://product_images.sokoweb.hu/000/000/002/8354/product_img_0000008354_th_600.jpg]pl.ilyen[/url]) ha eszek egy fél csomaggal edzés után, az jó ? nem tudom, mi a különbség ez, és a shop-ban kapható por forma között.
persze árban jobb, de most nem tudok rendelni.

amúgy pedig asszem a spar-ban láttam valami zacskós szőlőcukrot, csak siettem, és nem tudtam átnézni jobban.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.11.25. 21:45:09

Socio,
Nekem azt mondták,hogy valahogy így jönnek fontossági sorrendben azok amiket lehet szedni:
1.fehérje/tömegnövelő
2.vitamin
3.többi (kreatin,stb)

Nem tudom milyen fehérjét szedtél,én próbáltam tömegnövelőből több fajtát,és csak a scitectől(zöld jumbo,szerintem egy sz*r) vettem észre egy kis pattogzást(még a karomon is..), de próbáltam VPX-et(eddigi legjobb cucc), meg Syntraxot is, és egyiktől sem volt semmi bajom.
Az tény,hogy egy VPX fehérje 9-10ezer/2,2kg.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.11.25. 21:43:05

socio66 írta:hát ilyen 100% whey pro-t használtam kétszer eddig,először nem volt gáz,de másodjára észrevettem hogy kipattogok,nem volt látványos,de ezt kis mértékben sem tudom tolerálni magamon. :)
egyszer a shop.builderen rákérdeztem,hogy mi okozza ezt és a niacin nevű anyagot írták,nem tudom hogy ez minden fehérjekészítményben benne van-e,de semmiképp nem akarom hogy ki kelljen dobni amit veszek,mert nagyon ritkán van lehetőségem kiegészítőt használni.
kreatint fehérje nélkül én hanyagolnám,akkor már valami bedurrantót,pörgetőt. az segíthet az edzésben,már ha látványos dolgot szeretnél. ha hasznosat,melynek hatását nem érzed és ezáltal hat,akkor vitamin,omega3 és ez a vonal.

amúgy nem tudom mi a bajod,hisz a piros pöttyös az igazi :wink:
socio66

2011.11.25. 21:39:43

hát ilyen 100% whey pro-t használtam kétszer eddig,először nem volt gáz,de másodjára észrevettem hogy kipattogok,nem volt látványos,de ezt kis mértékben sem tudom tolerálni magamon. :)
egyszer a shop.builderen rákérdeztem,hogy mi okozza ezt és a niacin nevű anyagot írták,nem tudom hogy ez minden fehérjekészítményben benne van-e,de semmiképp nem akarom hogy ki kelljen dobni amit veszek,mert nagyon ritkán van lehetőségem kiegészítőt használni.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.11.25. 21:00:39

socio66 írta:srácok,három hete rendbe tettem a kajám és átvariáltam egy kicsit az edzésemet.
most jönnek az ünnepek,gondoltam mivel úgysincs semmi ötletem és amúgy sem vagyok már gyerek hogy ilyeneken gondolkozzak,valamilyen étrendkiegészítőt kérek.
pénzben olyan 4-5 ezer körülre kellene kijönnie.
mit ajánlanátok?
gondolom elsőnek a fehérjét mondanátok,viszont azzal kapcsolatban azt vettem észre,hogy kicsit kipattogok tőle,szóval ha lehet azt kilőném.
edzőtársam kapszulás kreatin monohidrátot szed,napi kettőt,annak van valami értelme?
Eddig milyen fehérjét szedtél? 1 fajtát próbáltál, esetleg többet is? Egyébként a kapszulás kreatin az 1 teljesen fölösleges dolog...inkább por formátumban gondolkozz, ha már kreatinozásra adod a fejed! :D De mindenképp 1 fehérje mellett döntenék, mondjuk 1 tejsavó izolátum mellett, edzés utánra. Bár 4-5 ezer Ft kevés, ha fehérjére akarsz beruházni... :? Ha lesz konkrét ötletem, akkor írok...kicsit körbe nézek addig. :lol:
socio66

2011.11.25. 20:26:49

srácok,három hete rendbe tettem a kajám és átvariáltam egy kicsit az edzésemet.
most jönnek az ünnepek,gondoltam mivel úgysincs semmi ötletem és amúgy sem vagyok már gyerek hogy ilyeneken gondolkozzak,valamilyen étrendkiegészítőt kérek.
pénzben olyan 4-5 ezer körülre kellene kijönnie.
mit ajánlanátok?
gondolom elsőnek a fehérjét mondanátok,viszont azzal kapcsolatban azt vettem észre,hogy kicsit kipattogok tőle,szóval ha lehet azt kilőném.
edzőtársam kapszulás kreatin monohidrátot szed,napi kettőt,annak van valami értelme?
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.25. 04:35:42

igen, vélhetően igazuk van, de szerintem azért még nem tart ott magyarország szerencsére, hogy 10/10 ember, aki olcsó, vagy kétes eredetű terméket árul, az csaló.

ebben a cikkben az a szép, hogy bunny leírja, amit 500x elmondott, és talán igaz is, de ő sem mutatott bizonyítékot arra, hogy az 12%-os savópor, nem értem, miért nem lehet bescannelni a mérési eredményt, hogy tessék, itt van a bizonyíték..
amúgy a vaterán 5-6 különböző árus is árult zacskós fehérjéket, ha ennyire le akarják őket járatni, akkor feltehették volna ugye a mérési eredményeket, meg azt, hogy tessék, ez meg ez a felhasználónevű eladó, ez csaló.

a másik meg az, hogy bunnytól mit várna az ember ? ő a shop.buildert reklámozza folyamatosan, emellett a scitecnek dolgozik külsősként...majd biztos azt fogja mondani, hogy felesleges scitec whey pro-t venni, mert ha szerencsés vagy, kifoghatsz 1/3-ad áron zacskós natúr tejavó proteint, amiből ki van spórolva a színezék, az aroma, és a színpompás doboz.

most ezt nem azért írom, mert én is vettem vateráról, nem vagyok benne biztos, hogy megbántam e...nekem jónak tűnik a termék, bár nem veszem észre a különbséget, de mindegy.

csak arra akarok kilyukadni, hogy ha már bunnyék harcolnak a piacgyilkos tejsavóárúsok ellen, akkor nem csak ilyen "nevegyélvateránfehérjétcsakaboltból" cikket dobjanak, amiben semmi bizonyíték nincs, hanem nevesítsenek, bizonyítsanak ők is.

mert amekkora érdeke egy esetleges vaterás csalónak az, hogy vegyed a fehérjét, legalább akkora érdeke bunnynak és a shop.buildereseknek, hogy ne onnan vegyél.

ettől függetlenül én sem veszek többet, sőt nem is tudnék, mivel csak nyáron, akkor is 2 hónapig ad el a srác.

majd veszek power proteint...
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.11.23. 14:43:47

Cumbee írta:
dak900 írta:Egyébként a tej alatt mit értesz? Ugye nem a bolti dobozos UHT "tejet"? :lol:
Miért van más fajta "tej" is? Régebben volt a városban 1 tejautomata, ahol elvileg lehetett normális tehéntejet venni, de gondolom nem nagyon ment a biznic, mert megszűnt. Szal marad a bolti, abból is az UHT, mivel nem járok naponta boltba, de annak tudatában vagyok, hogy nem azért iszom, mert van benne bármi használható.

más: Ezt most találtam:
http://magazin.builder.hu/testepites/ta ... zlenyeknek
Sajnos manapság már tényleg nem nagyon lehet normális tejet beszerezni...esetleg termelőtől, ha van a közelben. :) Ezt a cikket pont én is ma olvastam...elgondolkodtató... :lol:
Válasz küldése
cron