Testépítés, edzésprogramok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.23. 09:12:32

Hát annak is örüljetek, hogy ilyen olcsón találtál termet. A balvárosban nem nagyon ússza meg az ember 8 -9 ezer Ft alatt.
Kép
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.11.22. 17:08:42

Na végre rászántam magam, hogy elmenjek egy konditerembe, hát nem bántam meg, jobb mint itthon edzeni, 3100 Ft/hó, nekem tisztára megéri, meg nem egyedül járok, hanem haverral.
Kép
Avatar
roni009
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.02.16. 09:04:27
Tartózkodási hely: Kecskemét

2012.11.08. 15:41:58

Lenne egy eladó Lipo 6x dobozom kb. 200 darab van benne, sajnos vérnyomásomat feltolja így nem tudom használni, árban megegyezhetünk.
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.10.30. 07:58:09

daffy írta:
rivaldo94-barca írta:Tudnátok ajánlani rendes proteinmárkákat aminek az ára is elfogadható? Mert majd akarok venni, ha lesz pénzem rá, de nem ilyen műsz@rt aminek 50 %-a fehérje csak, a többi meg ilyen szirsz@r, már bocsi az artikulálatlan szavakért :) Olyan kéne főleg, ami nektek is bevált. Kakaóba is lehet keverni a fehérjét? Mert a tejet magában egyszerűen nem bírom meginni.
a fehérjét vízzel isszuk!!
brutal muscle on számomra a legjobb. bsn is jó termékeket gyárt
whey protein force a full forcetól
myofusion
100% whey protein gold standard ,optimum nutrition

Rendben, akkor ezek alapján fogok választani, köszi a tanácsot.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.29. 20:46:40

palesz77 írta: Szerk.: daffy, elküldenéd pü-ben hogy milyen edzést tervezel csinálni? Nagyon érdekelne. Persze csak ha nem gond..
vázolom én neked ide. még nem készítettem el,csak az elmélet van meg.
voltam crossfit edzésen,ahol úgynevezett wod-okat csináltunk. ezek egy 3-4 gyakorlatból álló sorozatok,köztük nincs szünet. vagy időre mennek vagy teljesítményre.
pl: 1kör: 25 húzódzkodás,25 fekvőtámasz,25 fej fölé nyomás,25 60centis emelvényre ugrás. (ez most egy kitalált). ez egy kör. hány kört tudsz megcsinálni mondjuk 10 perc alatt? mennyi idő alatt csinálsz meg 5 kört?
valami ilyesmit szeretnék a kondiban is. nem célzok meg egy testrészt,hanem összetett gyakorlatokat használnék,amennyire lehet. pl nem mellről nyomnék,hanem a súly a földről indul,felhúzással,mellre vétellel folytatódik,majd kinyomom fej fölé és vissza a földre. ez elég összetett és sok mindent megdolgoztat. fogalmam sincs,hogy lenne-e eredménye,annyi bizonyos,hogy megpusztulnék rendesen,mert ha bírom,akkor nincs pihenő 10-15 percig.
utána vagy inkább előtte szerintem egy izomcsoportot azért majdnem teljesen(szóval hogy a fenti terv sikerüljön) azért lebombázok. nem tudom,hogy ez a gyakorlatban működhet-e vagy lenne-e értelme,de szeretném kipróbálni. ami fontos,hogy nagy legyen a terem,hisz sok mindent használnék egyszerre
Egyébként már rájöttem, hogy ha tényleg komolyan elkezdeném, akkor nálam nem az edzéssel lenne a legnagyobb baj, hanem a kajával. Egyszerűen úgyse tudnék úgy kajálni, hogy az segítse a látványos fejlődést. Meg igazából nem is tudom, hogy hogy kéne ennek összeállni...annyit tudok, hogy rizs-csirke brutál mennyiségben, fehérje turmix, és este nem nagyon kéne szénhidrát dús kaját enni.
én 99%-ban tojtam a kajára,az izom jött rendesen. nem voltam kockás,de hájas sem
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.29. 20:45:06

palesz77 írta: Nem engem kérdeztél, de gondoltam reagálok rá..

Én Fegyenc előtt - >És utána kb 1 évvel.

Ha kb egy úszó/tornász szintjére akarsz fejlődni, akkor szerintem hatásos, ha annál komolyabb vágyad vannak akkor nem a te edzésmódszered szerintem. Amúgy nem 1005-ig a Fegyenc módszerét követem már, de ugyan úgy saját testsúlyos gyakorlatokat csinálok.

Szerk.: daffy, elküldenéd pü-ben hogy milyen edzést tervezel csinálni? Nagyon érdekelne. Persze csak ha nem gond..
Aha...hát azért látszik a különbség :D Magadra pakoltál egy kis izmot.

Igazság szerint nekem mindig is Gyurta Dani volt a példaképem, már ami az izomzatát illeti. Mindig mondom, hogy olyan testet szeretnék én is. Egyáltalán nem vonz az, hogy legyen egy 50-es karom, 60as lábam, meg legyek 110 kiló, amiből 105 izom. De azért látszódjon, hogy nem sz@rrral füstölöm a húst :lol: :lol:



Szerk:

Egyébként már rájöttem, hogy ha tényleg komolyan elkezdeném, akkor nálam nem az edzéssel lenne a legnagyobb baj, hanem a kajával. Egyszerűen úgyse tudnék úgy kajálni, hogy az segítse a látványos fejlődést. Meg igazából nem is tudom, hogy hogy kéne ennek összeállni...annyit tudok, hogy rizs-csirke brutál mennyiségben, fehérje turmix, és este nem nagyon kéne szénhidrát dús kaját enni. :?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2012.10.29. 20:49:02-kor.
Kép
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.10.29. 20:36:06

Hali !

Az a helyzet hogy szeretnék leadni jó néhány kilót (kb 15 kg-t :oops: ) de az izmosodás sem lenne hátrány .
Van a koliban egy szerény konditerm fekvenyomó , 4 oldalas torony , kézisulyzók bordásfal, felhúzódzkodást tudok csinálni a teremben ( bár nem nagyon megy) .
Ezek alapján össze tudna nekem állítani egy 4 napos tervet ?
Ha lehet akkor ne csak a gyakorlatok nevét hanem azt is írja le a kedves író hogy az mit takar , mert ehhez hülye vagyok , ha érdekli a készítőt mivel hány kilóval dolgozok . + még azt hogy mennyi időnként mennyi súlyal emeljem a gyakorlatokat. ( pl 3 hetente 2.5 kg )
Előre is thx !
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.10.29. 20:32:57

Mihu írta: Egyébként a Fegyencedzés c. könyvről mi a véleményed? Próbáltad már, vagy hallottál már róla? Mennyire használható a benne leírt tartalom? Mert én azt hallottam, hogy nem igazán lehet tőle fejlődni, meg a fickó csak le akarta járatni a nagy amerikai testépítő termeket.
Nem engem kérdeztél, de gondoltam reagálok rá..

Én Fegyenc előtt - >És utána kb 1 évvel.

Ha kb egy úszó/tornász szintjére akarsz fejlődni, akkor szerintem hatásos, ha annál komolyabb vágyad vannak akkor nem a te edzésmódszered szerintem. Amúgy nem 1005-ig a Fegyenc módszerét követem már, de ugyan úgy saját testsúlyos gyakorlatokat csinálok.

Szerk.: daffy, elküldenéd pü-ben hogy milyen edzést tervezel csinálni? Nagyon érdekelne. Persze csak ha nem gond..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2012.10.29. 20:39:36-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.29. 20:28:33

Mihu írta:daffy!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy társ nélküli edzésnél milyen praktikák vannak? Mert ugye ha van haver, akkor szólok neki, és odaáll, így el tudok menni a max súlyig, vagy még tovább, mint ahogy azt múltkor nekem PÜ-ben leírtad. Vagy esetleg más gyakorlatok, amiket tudok magamban is nagy súllyal végezni?


Egyébként a Fegyencedzés c. könyvről mi a véleményed? Próbáltad már, vagy hallottál már róla? Mennyire használható a benne leírt tartalom? Mert én azt hallottam, hogy nem igazán lehet tőle fejlődni, meg a fickó csak le akarta járatni a nagy amerikai testépítő termeket.
használj egykezes súlyzót a fekvenyomáshoz. amúgy is erősen javasolt a használata,mert sokkal jobban le tudod engedni,jobban dolgoztatja a stabilizáló izmokat is. viszont kis súllyal kezdj míg biztos nem vagy magadban,mert ha nem használtál még egykezest nyomáshoz,akkor bizony időbe fog telni,míg stabilan tudod végrehajtani a gyakorlatot. azt meg ugye el tudod dobni ha nehéz,nem feltétlen ejted magadra. a helyes végrehajtáskor NEM ér össze a súly!
én pl azt hittem anno,hogy legény vagyok,de rájöttem,hogy nem. a vállam eléggé megérezte a próbálkozást. nem éri meg,fokozatosan kell erősíteni.

lassan kénytelen vagyok visszatérni a terembe,mert a suli és egyéb tennivalók mellett nem tudok fix időpontos edzésre járni. viszont radikális változtatást fogok eszközölni az eddigi programomhoz képest és nem a testépítő típusú és célú edzést fogom végezni. ha beválik,írok

fegyencről nem tudok nyilatkozni,de én a kondiban 6 hónap alatt kb 8-10 kilót szedtem fel. ha gyorsabb és látványosabb eredményt akarsz,akkor nincs kérdés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2012.10.29. 20:40:40-kor.
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.10.29. 20:26:44

Messi-Ini írta:Hali.!

Olyan problémám lenne,hogy 178 centi vagyok és 60 kg... :lol: :lol: :lol:
Elég vékonyka srác vagyok és bár soha nem cikiztek emiatt és semmi bajom nem származott ebből,engem az utóbbi időben ez nagyon elkezdett zavarni,mostanra jutottam el odáig,hogy valamit mindenképp tennem kell ellene...Nem szeretnék "szanaszétgyurt" állat lenni,csak szeretnék egy kissé megvastagodni...Idegesít hogy olyan vékony a csuklóm,hogy 1 karkötő nemáll meg rajta normálisan...Valamit tennem kéne,de lövésem sincs hogy mit...Valaki?
Googleba beirod, hogy testepites akkor millionyi anyagot talalsz errol...

vagy az se hatrany ha atnezed a forumot mert biztos akadt meg valaki aki hasonlo kerdest tett fel.
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.10.29. 20:03:43

Hali.!

Olyan problémám lenne,hogy 178 centi vagyok és 60 kg... :lol: :lol: :lol:
Elég vékonyka srác vagyok és bár soha nem cikiztek emiatt és semmi bajom nem származott ebből,engem az utóbbi időben ez nagyon elkezdett zavarni,mostanra jutottam el odáig,hogy valamit mindenképp tennem kell ellene...Nem szeretnék "szanaszétgyurt" állat lenni,csak szeretnék egy kissé megvastagodni...Idegesít hogy olyan vékony a csuklóm,hogy 1 karkötő nemáll meg rajta normálisan...Valamit tennem kéne,de lövésem sincs hogy mit...Valaki?
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.29. 19:48:10

daffy!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy társ nélküli edzésnél milyen praktikák vannak? Mert ugye ha van haver, akkor szólok neki, és odaáll, így el tudok menni a max súlyig, vagy még tovább, mint ahogy azt múltkor nekem PÜ-ben leírtad. Vagy esetleg más gyakorlatok, amiket tudok magamban is nagy súllyal végezni?


Egyébként a Fegyencedzés c. könyvről mi a véleményed? Próbáltad már, vagy hallottál már róla? Mennyire használható a benne leírt tartalom? Mert én azt hallottam, hogy nem igazán lehet tőle fejlődni, meg a fickó csak le akarta járatni a nagy amerikai testépítő termeket.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.29. 19:36:48

rivaldo94-barca írta:Tudnátok ajánlani rendes proteinmárkákat aminek az ára is elfogadható? Mert majd akarok venni, ha lesz pénzem rá, de nem ilyen műsz@rt aminek 50 %-a fehérje csak, a többi meg ilyen szirsz@r, már bocsi az artikulálatlan szavakért :) Olyan kéne főleg, ami nektek is bevált. Kakaóba is lehet keverni a fehérjét? Mert a tejet magában egyszerűen nem bírom meginni.
a fehérjét vízzel isszuk!!
brutal muscle on számomra a legjobb. bsn is jó termékeket gyárt
whey protein force a full forcetól
myofusion
100% whey protein gold standard ,optimum nutrition
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.10.29. 19:08:04

Tudnátok ajánlani rendes proteinmárkákat aminek az ára is elfogadható? Mert majd akarok venni, ha lesz pénzem rá, de nem ilyen műsz@rt aminek 50 %-a fehérje csak, a többi meg ilyen szirsz@r, már bocsi az artikulálatlan szavakért :) Olyan kéne főleg, ami nektek is bevált. Kakaóba is lehet keverni a fehérjét? Mert a tejet magában egyszerűen nem bírom meginni.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.14. 16:51:16

Tdavid írta: Nagyon szépen köszönöm ezt a kis leírást!
Van néhány gyakorlat amit majd be kell tanulnom de szerintem nem lesz probléma.
1-1.5 hónap múlva pedig írok hogy hogyan vált be.

És a jövőbe fordulhatok hozzád tanácsért? Feltéve ha van rá időd.
persze,igyekszem válaszolni
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.10.14. 16:28:56

daffy írta:
Tdavid írta: Köszönöm szépen!
Adok a szavadra, mivel a régebben írt 4 napos edzésterved is nagyon bejött!
azért a saját tapasztalataid alapján változtass rajta nyugodtan,nekem ez maximálisan bevált.
iszonyúan fontos,hogy minden egyes ismétlésre maximálisan koncentrálj és igyekezz az adott izmot "érezni".
mellre fontos a ferde pados nyomás,azt teszem az elejére. időnként javaslom,hogy egykezes súllyal is nyomj fekve,de a társad mindenképp legyen melletted(a súlyokat ne érintsd össze a felső ponton és a karod se nyújtsd ki teljesen,csak majdnem). az egyenes pad alap,a tárogatás mehet utána,ez akár gépen,akár egykezessel. az áthúzás jófajta gyakorlat,a végére próbáld be. 4 gyakorlat elég kell legyen a mellre. az áthúzást minden második héten tolódzkodással helyettesítsd.

bicepsz,azt hiszem nincs kérdés,a kalapács bicepsz nagyon jó,az alkarod is erősíti rendesen. 3 gyakorlat elég,mert kis izom

egy vádli ide befér

has: én a youtube-os manny pacquiao abs workout-ban hiszek,de ha neked nem jön be,akkor maradj a szokásosnál

a tricepszet én nem tudnám ezek után leedzeni,ezért elraktam más napra,szerdára: itt a lábbal legyilkolod az altested és véged van,ezért előbb a tricepszet csinálnám. a test mögötti tolódzkodással kezdve,lórúgás,majd a végén a csigás letolás,ahol a behajlított karnál a csúcsponton sem engedem le teljesen a súlyt és a nyújtott karú csúcspontnál jól rá is feszítek. míg bicepsznél a kevesebb ismétlés és gyakorlatonként 3 sorozat jött be,addig tricepsznél a több(12-15) ismétlés és a 4 sorozat.
láb,has: igény szerint

péntek: amíg húzódzkodni nem tudsz,jó a csiga,de ha elég erős vagy,akkor először a húzódzkodást csinált. nyak mögé ne húzz,mert a válladnak árthat. a döntött törzsű evezésre egyre többen mondják,hogy félelmetesen jó gyakorlat,így ne hagyd ki semmiképp. a felhúzás nagyon kényes gyakorlat és utána a hiperhajlítás nem tudom mennyire fog menni,próbáld ki és kiderül.

váll:azért nyomtam mellről állva,mert a törzs merevítő izmai is megedződnek,hisz az elején aránylag kisebb súlynál is labilis lesz a tartásod,de ez remekül meg fog erősödni.
nagyon szerettem az előre emelést is,amikor egy 15-20 kilós tárcsát két kézzel előre elemeltem nagyjából nyújtott karral,majd lassan le. pusztító!
oldal és döntött emelés meg alap.
hassal végezd a hetet

váltogasd néha a gyakorlatokat,ne edz mindig egyforma pihenőkkel. mondjuk 1 hónapig a sorozatok között 45-60 másodperccel,majd 1 hónapig 2 perccel.
nekem ezek a tapasztalataim és ezek váltak be

az esetleges nyelvtani helytelenségekért elnézést,csak a zh-k miatt nagyon kevés az időm
Nagyon szépen köszönöm ezt a kis leírást!
Van néhány gyakorlat amit majd be kell tanulnom de szerintem nem lesz probléma.
1-1.5 hónap múlva pedig írok hogy hogyan vált be.

És a jövőbe fordulhatok hozzád tanácsért? Feltéve ha van rá időd.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.14. 16:08:31

Tdavid írta: Köszönöm szépen!
Adok a szavadra, mivel a régebben írt 4 napos edzésterved is nagyon bejött!
azért a saját tapasztalataid alapján változtass rajta nyugodtan,nekem ez maximálisan bevált.
iszonyúan fontos,hogy minden egyes ismétlésre maximálisan koncentrálj és igyekezz az adott izmot "érezni".
mellre fontos a ferde pados nyomás,azt teszem az elejére. időnként javaslom,hogy egykezes súllyal is nyomj fekve,de a társad mindenképp legyen melletted(a súlyokat ne érintsd össze a felső ponton és a karod se nyújtsd ki teljesen,csak majdnem). az egyenes pad alap,a tárogatás mehet utána,ez akár gépen,akár egykezessel. az áthúzás jófajta gyakorlat,a végére próbáld be. 4 gyakorlat elég kell legyen a mellre. az áthúzást minden második héten tolódzkodással helyettesítsd.

bicepsz,azt hiszem nincs kérdés,a kalapács bicepsz nagyon jó,az alkarod is erősíti rendesen. 3 gyakorlat elég,mert kis izom

egy vádli ide befér

has: én a youtube-os manny pacquiao abs workout-ban hiszek,de ha neked nem jön be,akkor maradj a szokásosnál

a tricepszet én nem tudnám ezek után leedzeni,ezért elraktam más napra,szerdára: itt a lábbal legyilkolod az altested és véged van,ezért előbb a tricepszet csinálnám. a test mögötti tolódzkodással kezdve,lórúgás,majd a végén a csigás letolás,ahol a behajlított karnál a csúcsponton sem engedem le teljesen a súlyt és a nyújtott karú csúcspontnál jól rá is feszítek. míg bicepsznél a kevesebb ismétlés és gyakorlatonként 3 sorozat jött be,addig tricepsznél a több(12-15) ismétlés és a 4 sorozat.
láb,has: igény szerint

péntek: amíg húzódzkodni nem tudsz,jó a csiga,de ha elég erős vagy,akkor először a húzódzkodást csinált. nyak mögé ne húzz,mert a válladnak árthat. a döntött törzsű evezésre egyre többen mondják,hogy félelmetesen jó gyakorlat,így ne hagyd ki semmiképp. a felhúzás nagyon kényes gyakorlat és utána a hiperhajlítás nem tudom mennyire fog menni,próbáld ki és kiderül.

váll:azért nyomtam mellről állva,mert a törzs merevítő izmai is megedződnek,hisz az elején aránylag kisebb súlynál is labilis lesz a tartásod,de ez remekül meg fog erősödni.
nagyon szerettem az előre emelést is,amikor egy 15-20 kilós tárcsát két kézzel előre elemeltem nagyjából nyújtott karral,majd lassan le. pusztító!
oldal és döntött emelés meg alap.
hassal végezd a hetet

váltogasd néha a gyakorlatokat,ne edz mindig egyforma pihenőkkel. mondjuk 1 hónapig a sorozatok között 45-60 másodperccel,majd 1 hónapig 2 perccel.
nekem ezek a tapasztalataim és ezek váltak be

az esetleges nyelvtani helytelenségekért elnézést,csak a zh-k miatt nagyon kevés az időm
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.10.14. 15:07:20

daffy írta:
leírom javítva:
Hétfő (Mell-Bicepsz-Has)
-ferde pados nyomás
-fekvenyomás
-áthúzás
-tárogatás gépen

bicepsz:
scott padon bicepsz
bicepsz állva francia rúddal
kalapács bicepsz
has:
hasprés
lábemelgetés/térdfelhúzás

Szerda (láb-has-tricepsz)
álló vádli
ülő vádli
guggolás
lábnyújtás
lábhajlító

tricepsz:
lórúgás/tricepsznyújtás fejfölött egykezes súlyzóval
tolódzkodás
csigás letolás

has:
hasprés
lábemelgetés/térdfelhúzás

Péntek( hát –váll-has)
hát:
széles fogással fej elé,mellhez húzás
evezés rúddal
felhúzás (nem nagy súllyal)
hiperhajlítás

has:szokásos

váll:
mellről nyomás állva(!)
döntött törzsű oldalemelés
egykezes oldalemelés
vállvonogatás

alkar: fordított fogású francia rudas bicepsz állva

az alap hétfőt szerintem nem fogod bírni,én a tricepszet átraknám a lábnapra,a láb elé. a többit javítottam,mert vagy nem kell annyi gyakorlat,vagy nem tesz jót(nyak mögé húzás) vagy szimplán jobbat tudok.has minden nap kell,vádlit is kibírhatnád heti 2x.
Köszönöm szépen!
Adok a szavadra, mivel a régebben írt 4 napos edzésterved is nagyon bejött!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.14. 14:57:54

Tdavid írta:Üdv!
Sajnos át kell állnom a 3 napos edzésre, ezért egyik edzőtermi ismerősöm összeállított egy 3 napos edzéstervet!
De azért kíváncsi lennék a véleményetekre hogy szerintetek menyire lett jól összerakva!
Szóval:

Hétfő (Mell-Kar)
-fekvenyomás
-nyomás chest-press gépen
-tárogatás 45°-os padon
-tárogatás gépen

tricepsz:
csigás letolás
lórúgás/tricepsznyújtás fejfölött egykezes súlyzóval
tolódzkodás

bicepsz:
bicepsz állva francia rúddal
scott padon bicepsz
kétkezes kalapács
koncentrált.

Szerda (láb-has)
álló vádli
ülő vádli
guggolás
lábnyújtás
lábtoló gép
egylábas lábtoló

has:
hasprés
lábemelgetés/térdfelhúzás

Péntek( hát –váll)
hát:
széles fogással fej mögé húzás
mellhez húzás szűk fogással
evezés szűk fogással
felhúzás (nem nagy súllyal)
hiperhajlítás

váll:
mellről nyomás ülve
döntött törzsű oldalemelés
egykezes oldalemelés
állig húzás
vállvonogatás

És ha javításra szorul akkor legyetek szívesek szólni hogy mit, mivel, hogyan cseréljek.
:)
leírom javítva:
Hétfő (Mell-Bicepsz-Has)
-ferde pados nyomás
-fekvenyomás
-áthúzás
-tárogatás gépen

bicepsz:
scott padon bicepsz
bicepsz állva francia rúddal
kalapács bicepsz
has:
hasprés
lábemelgetés/térdfelhúzás

Szerda (láb-has-tricepsz)
álló vádli
ülő vádli
guggolás
lábnyújtás
lábhajlító

tricepsz:
lórúgás/tricepsznyújtás fejfölött egykezes súlyzóval
tolódzkodás
csigás letolás

has:
hasprés
lábemelgetés/térdfelhúzás

Péntek( hát –váll-has)
hát:
széles fogással fej elé,mellhez húzás
evezés rúddal
felhúzás (nem nagy súllyal)
hiperhajlítás

has:szokásos

váll:
mellről nyomás állva(!)
döntött törzsű oldalemelés
egykezes oldalemelés
vállvonogatás

alkar: fordított fogású francia rudas bicepsz állva

az alap hétfőt szerintem nem fogod bírni,én a tricepszet átraknám a lábnapra,a láb elé. a többit javítottam,mert vagy nem kell annyi gyakorlat,vagy nem tesz jót(nyak mögé húzás) vagy szimplán jobbat tudok.has minden nap kell,vádlit is kibírhatnád heti 2x.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.10.14. 14:45:55

Üdv!
Sajnos át kell állnom a 3 napos edzésre, ezért egyik edzőtermi ismerősöm összeállított egy 3 napos edzéstervet!
De azért kíváncsi lennék a véleményetekre hogy szerintetek menyire lett jól összerakva!
Szóval:

Hétfő (Mell-Kar)
-fekvenyomás
-nyomás chest-press gépen
-tárogatás 45°-os padon
-tárogatás gépen

tricepsz:
csigás letolás
lórúgás/tricepsznyújtás fejfölött egykezes súlyzóval
tolódzkodás

bicepsz:
bicepsz állva francia rúddal
scott padon bicepsz
kétkezes kalapács
koncentrált.

Szerda (láb-has)
álló vádli
ülő vádli
guggolás
lábnyújtás
lábtoló gép
egylábas lábtoló

has:
hasprés
lábemelgetés/térdfelhúzás

Péntek( hát –váll)
hát:
széles fogással fej mögé húzás
mellhez húzás szűk fogással
evezés szűk fogással
felhúzás (nem nagy súllyal)
hiperhajlítás

váll:
mellről nyomás ülve
döntött törzsű oldalemelés
egykezes oldalemelés
állig húzás
vállvonogatás

És ha javításra szorul akkor legyetek szívesek szólni hogy mit, mivel, hogyan cseréljek.
:)
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.10.11. 19:30:13

http://shop.biotechusashop.hu/feherjek/ ... 4000_g_639

Ez a fehérje jó reggelre, meg edzés utánra? Ahogy nézegettem ez éri meg a legjobban árban. :D Van itt bolt, szal szállítási költésget se kell fizetnem..:D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.10. 19:35:07

Szeva!
Elég cingár gyerek vagyok, de úgy vettem észre, hogy feljött egy kis "pocak" (nővérem szerint sörhas:D ).
Szeretném leadni. Nyáron sokat futottam, de nem igazán használt. Rendszeres heti testmozgás is megvan, szal gondoltam valaki tapasztaltabb segíthetne.

kösz
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.10. 17:06:24

már javasoltam korábban is a bodybuildingboltot,de ma végre tapasztalatot is sikerült szerezni. vásárolni szerettem volna egy vitamin pack-kot. elsőre a multi pro jutott eszembe,amelyet utoljára 4800-5000ft környékén kaptam meg. most is megnéztem az árát,5600ft volt. az említett boltban az iss vitamin pak,ami kb a multi pro-nak felel meg 4590ft-ba került.
a bb webshopban az animal pack 11730ft,ma néztem és 9100ft-ért lehet hozzájutni,ha az ember keresgél. ez jelentől eltérés
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.10.01. 19:16:26

Szerintem két dobozból megúszod. De ha nem vagy annyira pénzes akkor egy doboz Artho, és egy doboz Joint-X. Mellé nyomsz ugye alap multivitamint akkor biztosan nem lesz már semmi bajod. :)

Zero Carb Isobest neked felesleges ha csak nem vagy versenyző. Reggelire igyál meg 30 grammot, edzés utánra pedig 60-at. Ha sok lóvéd akkor a 100% Whey Isolate. Szénhidrátóból pedig az F2 Full Force SuperCarb Fastet nyomjad. 50 grammot csapj hozzá a fehérjédhez. Szintén pénztárca kérdése, mert a VitarGO még ennél is ezerszer jobb,de szerintem megfizethetetlen.

Más:A Hot Bloodot is betiltották.Hátnem nagyon örülök neki,mert egy pár adagot benyomtam már belőle. Remélem semmi durván káros nem volt benne. :)
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.09.24. 19:50:36

Arthoroxon néztem én is. Ugye ezt három hónapig lehet szedni egyhuzamban? Ha igen, akkor ez hány dobozt jelentene összesen? Mert látom, hogy 100+ kapszula, de 5-ösével kellene szedni?

Én fehérjéből eddig az IsoBest Zero Carb-ot néztem. De most megnéztem ezeket is. Ha mindenképpen ajánlod hozzá a szénhidrátot, akkor a Zero felesleges gondolom. Erre a szénhidrát, és zsír mentes fehérjére mikor van szükség? Amúgy melyik szénhidrát mátrixot ajánlod, ami jó áron is van, és jó minőségű is?
Válasz küldése