Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.02.07. 12:57:38

d írta:Ne Blikkből tájékozódj.
nem is néztem,hogy micsoda. felkeltem,nézem a szokásos dolgokat és az egyik oldalon belinkelték,de most hogy mondod..

nem szeretnék politizálni,de kezdek izgulni,mert fagy be a duna és viktor nevű királyunk még nem volt...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.02.07. 12:54:04

Ne Blikkből tájékozódj.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.02.07. 12:51:57

Fecooo írta:
daffy írta:majdnem duplájára drágulhat májustól a diák bkv és máv utazás most is csak havi egyszer látogatok haza,de így... :roll:
szerencsére kiderült, h kamu...
igen?! az mázli,egyetemistaként minden forint számít
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.07. 12:46:28

AndrésGerardHernandez írta:ELNÉZÉST KÉREK ÉRTE!
Oké, elnézem, megbocsátok. :D Nem könnyű, de megteszem, csak azért, hogy jó legyen a lelkednek. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.02.07. 12:22:09

Kalap1988:

Igazad van. Hirtelen felindulásból írtam, miután köztévé híradását láttam. Nem a hideg áldozataira gondoltam, és könnyen beszélek, még nincsen ilyen problémám, van fűtésünk.

MEGKÖVETEK MINDENKIT, AKI HASONLÓ HELYZETBEN VAN, MINT A LENT EMLÍTETTEK ÉS HOZZÁSZÓLÁSOMMAL MEGBÁNTOTTAM VOLNA. EBBEN AZ ASPEKTUSBAN TÉNYLEG ODA NEM ILLŐ SZAVAKAT HASZNÁLTAM. ELNÉZÉST KÉREK ÉRTE!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AndrésGerardHernandez 2012.02.07. 12:50:55-kor.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.02.07. 11:53:49

AndrésGerardHernandez írta:Komolyan mondom nem tudom mi van ezzel a k*va médiával. Nyomják orrba-szájba, hogy "vörös riadó", meg "ítéletidő". Hol éltek ezek eddig? Leesik 30 centi hó és már törjön ki tömegpánik!? Röhej. Egyébként, hála a jó égnek akikkel találkoztam, senki nem nyavíkolt, inkább azt mondogatják az emberek, végre egy kicsi igazi tél. Max. az autósok sz*pnak, akik csórók (vagy akik! sóherek) téli gumira, meg láncra.
Én sem az autósokat sajnálom, de azért igen is nagy baj van az országban, csak erről nem szól a fáma. Szerinted hányan fagytak meg az elmúlt hónapban ( és fognak még)?Nem, nem az önhibájuk miatt hajléktalanokra gondolok ( bár persze őket is sajnálja az ember), hanem azokra, akik a saját lakásukban fagynak meg. Sajnos erről nem szólnak a hírek, a kormány és az emberek sem rohangálnak, hogy segítsenek. Mondok egy példát: Itt ugyan nem történt megfagyás,de majdnem: Van településünkön egy énektanárnő, aki egyedül neveli azt hiszem két lányát, de lehet 3 van (nem tudom hirtelen), ami a tanári fizetésből semmi... Egy áldott jó lélekről van szó, aki nagyon sokat segít a faluban, emellett ingyen tart népdal órákat a Művelődési Házban gyerekeknek. Szegénynek elfogyott nem oly rég a fája, és nem jutott eszébe senkinek ( az önkormányzatnak sem, akik bezzeg a sok ingyenélőnek szoktak vinni fát...), hogy segítsen, vigyen neki. Az udvarában lévő öreg fenyőfát kellett kivágatnia, ami veszélyes ( villanypózna+ház stb) és elég sok pénzt el szoktak kérni egy ilyen munkáért ( több tízezer ft, mászni kell, kötél is kell és legalább 2 ember). Persze, ha nem tud fát venni, akkor erre van neki... Szerencsére tudtunk róla és a bátyám elment neki megcsinálni ( bár van egy kis tériszonya :D ), de az egész rohadt faluban senkinek sem jutott eszébe és itt főleg a hivatalra lehet haragudni ( na meg a családsegítőre..). Ez a szomorú csak ebben a hidegben, ettől függetlenül osztom a véleményed abból a szempontból, hogy azért belehalni nem kellene és 20 centi hó után már katasztrófa védelmezni... Én is túlzásnak tartom.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2012.02.07. 11:51:02

daffy írta:majdnem duplájára drágulhat májustól a diák bkv és máv utazás most is csak havi egyszer látogatok haza,de így... :roll:
szerencsére kiderült, h kamu...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2012.02.07. 12:00:32-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.02.07. 11:41:55

majdnem duplájára drágulhat májustól a diák bkv és máv utazás most is csak havi egyszer látogatok haza,de így... :roll:
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.02.07. 11:08:12

elbandi:
Lehet rosszul, vagy nem elég körültekintően fejeztem ki magam, de félreértetted. Nem nézem le azokat akiknek nincs pénze, de ne had ne kelljen már pénzügyileg alulfinanszírozottat, vagy likviditási problémákkal küszködőt írnom. Csóró és kész, én is az vagyok, aki ezen fölakad, vegye be a...
Attól meg hogy leírom, vagy épp nem, még nem lesz jobb nekik. Nem a szenvedő emberek többségének a felelőssége, ill. lelkiismereti dolga, a mai helyzet (vagyis részben mégis), AZ ENYÉM SEM! Nem igazán vagyok empatikus, ez tény, nem is tartom nagyra ezt a nihilista, pózőrködést. Segítek, ha tudok, de közös sajnálkozással elért eredményeket se sokat hallottam még.
A sóherek, pedig ált. nem a magán szgj-ek, hanem a bizonyos céges járművek (tapasztalatból).

El fanático:
Nagyon nem értünk egyet. Azt az Aug.20.-t ne helyezzük már egy lapra a hóeséssel. Igen, ez az ami fel*-a az agyamat. Tájékoztassanak, ez a kötelességük, nekem pedig az, hogy ennek megfelelően reagáljak a kialakult körülményekre. De ne az legyen már a HÍRADÓBAN, hogy elzárt településekkel riogatnak (a beolvasott hír végén, pedig csak kibökik hogy ilyen nincs is!), meg "Ilonka néni" tanyáját kapcsolják ÉLŐBEN! aki elmondja (teljesen nyugodtan), nincs itt nagy baj, hideg, meg hó, megbirkózunk vele, segítünk egymásnak (IGEN, VIDÉKEN ILYEN IS VAN MÉG!). Döbbenet!

És igen sajnálatos, hogy itt tartunk, hogy a lehülyített népnek ez kell. De ha már voltak olyan tragédiáink, mint az említett vihar, vagy az árvizek, és még áldozatai is voltak, akkor nekem inkább az a vérlázító, ha nem akarnak tanulni a történtekből egyesek. Mi lesz, ha igazán nagy katasztrófa lesz? Mondjuk ami tíz- vagy száz-ezreket érinthet? Nem felkészülni kéne rá, ahelyett hogy a média valóságtól elszakadt világába merülünk, aztán meg időről-időre rácsodálkozunk a valóságra? Nagyon kérek mindenkit ne mossuk össze a korrekt tájékoztatást és figyelmeztetést, a szenzációhajhász pánikkeltéssel! Az értelmileg beszűkülteknek pedig fel kellene nyitni a szemét, nem lemenni a szintjükre. Ha nem tanulunk a tragédiákból, az az áldozatok semmibe vétele, innentől pedig mindenkinek szíve dolga, hogyan dolgozza fel. SZERINTEM!

ÉBREDJ MAGYAR!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.02.07. 00:38:05

Pedig a fővárosiak jópárszor kaptak análfűrészt :D
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2012.02.07. 00:34:10

Azért a privát goldon talán még nem említették meg a csapatot. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.02.07. 00:15:54

valamelyik éjszaka valami egyetemi kosár volt a digin, ott is volt egy mondata barcáról, mert az egyik kosárcsapatnak hiányzott 3 kulcsembere, és mondta a két speaker közül az egyik, hogy : " ez olyan, mint ha kivennéd a barcából messit, iniestát és xavit. " :D

mindenhol ott vagyunk :D :D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.02.07. 00:12:21

Sanama írta:Mi volt? :D Meg a superbowl-os téma is érdekelne :D
Shutterisland linkelte Gergő alatt.

A Superbowlon meg a Pats egyik drive-ját a Barcához hasonlították, amiért teljesen megállíthatatlanok voltak a sok rövid passzos játékuknál. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.07. 00:06:58

ferninho írta:
gergo9 írta:BK :lol: :lol:

Eljutottunk odaáig bszki hogy a bkban is bíróznak :mrgreen: Következő részben BK Miki Övrebőzik ? :mrgreen:
Vagy a keddi ill szerdai részben Vili bácsi mondja a BL kezdőt "Géza menj vissza és dugd meg a tetraéder állút" majd a kamerához fordul "a kapuban Víctor Valdes ..." :mrgreen:
Másnap Nyilasival a Rózsában Player Ratings :lol:
azért ez már tényleg sok...
azt hittem, hogy a Super Bowl után már nem érhet semmi váratlan, mert ott is sikerült 1 percet beszélni a Barcáról... de hatalmasat tévedtem.... :lol:
én most már bármikor számítok ilyen eseményekre, nem érhet ezek után meglepetés :D
hihetetlen.... :lol:
Mi volt? :D Meg a superbowl-os téma is érdekelne :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.07. 00:05:11

gergo9 írta:BK :lol: :lol:

Eljutottunk odaáig bszki hogy a bkban is bíróznak :mrgreen: Következő részben BK Miki Övrebőzik ? :mrgreen:
Vagy a keddi ill szerdai részben Vili bácsi mondja a BL kezdőt "Géza menj vissza és dugd meg a tetraéder állút" majd a kamerához fordul "a kapuban Víctor Valdes ..." :mrgreen:
Másnap Nyilasival a Rózsában Player Ratings :lol:
azért ez már tényleg sok...
azt hittem, hogy a Super Bowl után már nem érhet semmi váratlan, mert ott is sikerült 1 percet beszélni a Barcáról... de hatalmasat tévedtem.... :lol:
én most már bármikor számítok ilyen eseményekre, nem érhet ezek után meglepetés :D
hihetetlen.... :lol:

gondolom most jön a Jóban-Rosszban és majd Lumini lesz a tetőpont..... :lol:
madridista
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.02.06. 23:49:28

BK :lol: :lol:

Eljutottunk odaáig bszki hogy a bkban is bíróznak :mrgreen: Következő részben BK Miki Övrebőzik ? :mrgreen:
Vagy a keddi ill szerdai részben Vili bácsi mondja a BL kezdőt "Géza menj vissza és dugd meg a tetraéder állút" majd a kamerához fordul "a kapuban Víctor Valdes ..." :mrgreen:
Másnap Nyilasival a Rózsában Player Ratings :lol:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.02.06. 21:32:53

VIDEO

15.40-től :D a barcáról van szó már a BK-ben is :D
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.02.06. 20:33:40

AndrésGerardHernandez írta:Komolyan mondom nem tudom mi van ezzel a k*va médiával. Nyomják orrba-szájba, hogy "vörös riadó", meg "ítéletidő". Hol éltek ezek eddig? Leesik 30 centi hó és már törjön ki tömegpánik!? Röhej. Egyébként, hála a jó égnek akikkel találkoztam, senki nem nyavíkolt, inkább azt mondogatják az emberek, végre egy kicsi igazi tél. Max. az autósok sz*pnak, akik csórók (vagy sóherek) téli gumira, meg láncra.
Ha jobban belegondolsz, akkor igenis megvan az értelme annak, hogy most jó előre megkongatták a vészharangokat "havazás" ügyben.

Csupán vissza kell emlékezni 2006.augusztus 20.-ra illetve az akkor történtekre - mindenki-mindenkit hibáztatott, de a fő bűnös a média lett és az Országos Meteorológiai Szolgálat, amiért nem adtak MEGFELELŐ tájékoztatást, azaz nem rágták mindenkinek a szájába, hogy " Vihar várható - igen, villámlás is és igen, nagy eső is - és ha van eszed, akkor ülsz otthon a s.ggeden! "

Ezek után már van tájékoztatás, bőséges és roppant eltúlzottnak tűnő, de így legalább az értelmileg kissé beszűkültebbek is felfogják, hogy ha elindulnak kocsival és esetleg elakadnak a hóban, nincs jogalapjuk telesírni a Retek klub és a TV2 vonatkozó bulvármagazinjait, mert előre és túlzottan pesszimista hangvételben mindenki tájékoztatva lett, hogy magára vessen, aki elindul kocsival és elakad a hóban - árokba csúszik a jégen...stb.
Kép
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.02.06. 20:11:12

AndrésGerardHernandez írta:Komolyan mondom nem tudom mi van ezzel a k*va médiával. Nyomják orrba-szájba, hogy "vörös riadó", meg "ítéletidő". Hol éltek ezek eddig? Leesik 30 centi hó és már törjön ki tömegpánik!? Röhej. Egyébként, hála a jó égnek akikkel találkoztam, senki nem nyavíkolt, inkább azt mondogatják az emberek, végre egy kicsi igazi tél. Max. az autósok sz*pnak, akik csórók (vagy sóherek) téli gumira, meg láncra.
Az igaz hogy eléggé felfújják az egészet,de vegyél már vissza.Empatikus egy ember lehetsz.Végülis csak ők...hidd el vannak sajnos olyan családok akiknek nagyon nehezen futja ilyenekre.Örülj ha a te családod nem tartozik közéjük.
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.02.06. 19:54:33

Komolyan mondom nem tudom mi van ezzel a k*va médiával. Nyomják orrba-szájba, hogy "vörös riadó", meg "ítéletidő". Hol éltek ezek eddig? Leesik 30 centi hó és már törjön ki tömegpánik!? Röhej. Egyébként, hála a jó égnek akikkel találkoztam, senki nem nyavíkolt, inkább azt mondogatják az emberek, végre egy kicsi igazi tél. Max. az autósok sz*pnak, akik csórók (vagy akik! sóherek) téli gumira, meg láncra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AndrésGerardHernandez 2012.02.07. 11:11:10-kor.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.06. 19:51:06

Bob_Marley írta:
Sanama írta:
De úgy értem,hogy ha a csapat megegyezik a másik csapattal akkor a játékosnak nincs semmi beleszólása? Mert ugye Eu fociban van,hogy aláírja-e oda a szerződést,vagy nem.
A filmből pedig az jött le,hogy a játékosnak semmi beleszólása sincs.
Szóval ez hogy van?
Nincs semmi beleszólása, az amerikai major sportok óriási üzlet.Baseballban nem tudom, de pl NBA-ben 2 olyan ember van aki beleszólhat hova cserélik, Nowitzki, Bryant!Bárki másnak azt mondják menni kell, akkor összecsomagolsz és repülő!Főleg mikor deadline van, akkor elég fura, Celticsnél konkrétan Perkins-t az meccs előtt nem sokkal a szállodai szobájában értesíttet az ügynöke csomagolni kell, s menni át Oklahomába!
Ez Amerikában megszokott dolog!
Baseballban is úgy van. :) Nagyon ritka, hogy amerikai sportokban egy játékosnak akkora beleszólása legyen a dolgokba, hogy megmondja hol akar játszani. Ha szabadügynök, akkor van választási lehetősége, hogy hová ír alá, illetve eldöntheti, hogy hosszabít-e az aktuális csapatával. Ha nem, akkor az első adandó jó üzletnél elpasszolják.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.02.06. 19:34:00

békéscsabán ez a helyzet :D

KÉP

nem tudom, hogy sírjak e vagy nevessek, olyan 8-10 centis hódara van az úton, mégis elakadnak, kimaradnak, kicsúsznak sorban a buszok...bár lehet van köze ahhoz, hogy ősrégi roncs buszok ezek már, ma jött egy normális, amivel bementem csabára, ilyen újabb merci busz, azzal nem hogy nem volt fennakadás, hanem mindössze 5-6 percet késtünk a 30 perces úton....
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.02.06. 01:30:49

http://gyermekrak.hu/new_index.php?lang=hu&mu=off
Nem kampány, de erre kellene az embereknek adniuk az 1 százalékot. Persze mindenki szabadon dönt...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.05. 19:37:59

Sanama írta:
De úgy értem,hogy ha a csapat megegyezik a másik csapattal akkor a játékosnak nincs semmi beleszólása? Mert ugye Eu fociban van,hogy aláírja-e oda a szerződést,vagy nem.
A filmből pedig az jött le,hogy a játékosnak semmi beleszólása sincs.
Szóval ez hogy van?
Nincs semmi beleszólása, az amerikai major sportok óriási üzlet.Baseballban nem tudom, de pl NBA-ben 2 olyan ember van aki beleszólhat hova cserélik, Nowitzki, Bryant!Bárki másnak azt mondják menni kell, akkor összecsomagolsz és repülő!Főleg mikor deadline van, akkor elég fura, Celticsnél konkrétan Perkins-t az meccs előtt nem sokkal a szállodai szobájában értesíttet az ügynöke csomagolni kell, s menni át Oklahomába!
Ez Amerikában megszokott dolog!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.05. 15:31:11

Sry a dupláért.

Senki nem tudja mi a jó ebben az időben? :( Mindenki otthon punnyad, ahelyett, hogy szánkózna.. *-* :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Válasz küldése