Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.12.01. 18:08:56

Jaaa...és szeresd felebarátodat :lol:
Na befejezem a magasröptű beszólásokat, meguntam mára....vagy mégsem? :)

Hát nem is tudom...az én korosztályom kiröhögi a fliitres kis izéket...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.01. 18:08:21

Érdekes dolog ez a metroszexuális téma, akkor mo-n, mondhatjuk, hogy a tízen- húszon éves korosztály jelentős része metroszexuális? Kétlem, inkább csak divatbuzik. Ennek a durvább formája a metroszexuális. :D

Jó én is felveszek egy flitteres edhardy felsőt, vagy egyéb "raj" dolgot, amire telik, de az ilyen party szemüvegtől vagy mi a tököm ez, hánynom kell... akkor most mi van? :D

Mai világban nem olyan egyszerű behatárolni ezeket a dolgokat, pár éve még kirívó volt ha egy fiún csillogó felső van, mára már általános...
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.12.01. 18:07:02

Én arról a képről csak azt nem akarom elhinni,hogy olyan vékony gázlólábai lennének...minden mást igen,de nekem az nagyon gyanús.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.01. 18:03:13

"De hogy akkor kivegyem a focira nem ható tényegzőket, Ronaldo sportszerűtlen és ha elpukkan az agya, akkor durva is. Ramos-ról meg akkor vegyük le a metró jelzőt, de az agresszív, durva még mindig ott marad. És ne mondja nekem senki hogy nem az mert aki 190 meccsen begyűjt 10 pirosat, az minden csak nem anyámasszony katonája. Gutit meg akkor megkövetem, mondjuk hogy hetero. Viszont emlékszek én Gutitól olyan becsúszásra, meg könyöklésre, hogy a hajam égnek állt. És nem csak az El Clasico-kon, hanem más csapatok ellen is. Bár tény hogy az El Clasico-n is volt neki egy pár, mert hát szerencsétlen az utóbbi időben max kispad koptatónak volt jó, és mikor kapott 10-15 percet akkor azt próbálta emlékezetessé tenni. Többnyire ez egy sárga lapos megmozdulással sikerült neki, meg azzal, hogy ha két játékos összeakaszkodott, akkor ttttttttuti hogy Guti volt az első aki a legnagyobb pofával odament reklamálni. De akár említhetném a korábbi időkről Michel Salgado-t is, aki sosem bánt éppen kesztyűs kézzel az emberével.

A Barcából évekre visszamenőleg is max Dani Alves-t, meg Motta-t tudnám említeni. A Real-nál meg csak most, ebben a csapatban több olyan játékos van, aki....áh nem is folytatom."
--------------------------------------------------------------------------------------

A Real Madrid homokos, metroszexuális, nagyképű és nem utolsó sorban aggresszív és durva játékosok gyülekezete. Most csak egy pár példa: Pepe(egy állat), Ronaldo(metroszexuális), Ramos(durva, metroszexuális), Guti(homokos). Hogy csak a tavalyi gárdát említsem....De ahogy tegnapelőtt láttuk, Arbeloa-nak és Carvalho-nak se kell a szomszédba menni egy kis alattomosságért...

összehasonlítva, elsőt aláírom, én is így gondolom, teljesen helyén való gondolat, ezt "vártam" volna el!2ik viszont az én szememben "minősíthetetlen"

Összeveszni nem fogunk, mert csak intelligensen megvitattuk a dolgokat, s ez a lényeg, sajnos ez tényleg egy olyan "probléma" amiben nehéz a másikat meggyőzni, de egy utolsó gondolatkén attól, hogy ad valaki a külsejére nem lesz meleg!
Hamár Biblia akkor:
"Ne ítéltess, hogy ne ítéltessenek"
:wink:
Capon írta:Bob_Marley de tényleg csak beszélgetés szinten lett felhozva a téma te meg saját bevallásod szerint felhúzod magadat rajta. Ha zavar vagy nem érdekel akkor szerintem nem kell hozzászólni és kész. Főleg nem felhúzni rajta magadat.
FEl húzni még nem húztam fel magam, ebben a témában a nem helyénvaló hszeken tudnám csak felhúzni magam!Pl ez egy olyan téma, amiben szerintem nincs helye poénkodásnak!De keine panik, én jól vagyok, közérzetem is jó, s ne aggódj Capon (vagy bosszankodj :lol: ) nem vágom fel az ereimet :P
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.12.01. 18:01:11

Bob_Marley de tényleg csak beszélgetés szinten lett felhozva a téma te meg saját bevallásod szerint felhúzod magadat rajta. Ha zavar vagy nem érdekel akkor szerintem nem kell hozzászólni és kész. Főleg nem felhúzni rajta magadat.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 17:57:32

Ilúvatar írta: Miből gondolod, hogy ps te szerencsétlen? ha megnézed a Mihu képét és az enyémet, látni fogod hogy nem ugyanaz, mivel sorozatot készített róla a paparazzi... tehát nem PS.
Ennyi erővel Messi is digitális grafika a TV -ben... :roll:
" te szerencsétlen" - érdekes megszólítás :roll:
Most látván, h te is linkeltél be egy képet, elgondolkoztam, de valahogy nem akarom elhinni, vmi bűzlik ezeken a képeken... :D :-k
Hogy jött ide MEssi? :D :o
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 17:51:30

Bob_Marley írta:Én úgy gondolom magamról beismerem ha valmiről hülyeséget írok, vagy hibáztam valamit, de ebben a témában nem engedek!Falra mászok ha nekem valaki próbálja megmagyarázn hohgy ez a helyes, hogy homokosnak nevezünk embereket meg metroszexuáilsnak tüntetjük fel, mikor nem is ismerjük, s minden alapján ítéljük meg őket!Erre valóban ugrok, Mihu modandójának részére reagáltam, ezt viszont valóban kiragadtam, mert felháborít!Szerintem fejezzük be a témát, mert homlokegyenest más a világképemmel 1-2 hsz és felhúzom magam, s ti is felhúzzátok magatokat!Ennyit meg nem ér!
Ráadásul mihunak a volt képén Hamilton volt, aki nagy kedvencem, s nem beléd akartam kötni, de amiket írtál kérlek gondold át még egyszer magadban, mert nem illő dolgok szerepeltek benne!
Na akkor most mondok valamit :D Összekeversz druszámmal :D Te mihii-re gondolsz :D


Hangoztatod itt hogy anélkül hogy ismernénk valakit nem lehet véleményt alkotni. Én meg azt mondom, hogy vannak olyan tulajdonságok, amiket képről is meg lehet állapítani. Pl sarkos példa, de talán még elfogadható, hogy ahhoz nem kell ismernünk az illetőt személyesen, hogy megmondjuk egy kép alapján hogy szoliba jár és szőrteleníti az egész testét :D Na most a metróknak vannak tulajdonságaik, amik képről teljesen jól megállapíthatók. De én nem azért írtam be azt, hogy valakivel összevesszek, és nem is áll szándékomban, főleg nem egy Barcással :wink: Úgyhogy elfogadom hogy Te így látod. Te nem fogsz meggyőzni engem a Te álláspontodról, én meg nem foglag tudni meggyőzni Téged az én álláspontomról. Ez van :)
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.01. 17:43:29

Én úgy gondolom magamról beismerem ha valmiről hülyeséget írok, vagy hibáztam valamit, de ebben a témában nem engedek!Falra mászok ha nekem valaki próbálja megmagyarázn hohgy ez a helyes, hogy homokosnak nevezünk embereket meg metroszexuáilsnak tüntetjük fel, mikor nem is ismerjük, s minden alapján ítéljük meg őket!Erre valóban ugrok, Mihu modandójának részére reagáltam, ezt viszont valóban kiragadtam, mert felháborít!Szerintem fejezzük be a témát, mert homlokegyenest más a világképemmel 1-2 hsz és felhúzom magam, s ti is felhúzzátok magatokat!Ennyit meg nem ér!
Ráadásul mihunak a volt képén Hamilton volt, aki nagy kedvencem, s nem beléd akartam kötni, de amiket írtál kérlek gondold át még egyszer magadban, mert nem illő dolgok szerepeltek benne!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.01. 17:42:33

bence-barca írta:
Ez a kép még mindig egy kumma nagy ps :)
Am meg mi van akkor, h vki metroszexuális? Nem férfias, de ha neki így jó, akk ki nem sz@rj@ le? Ő dolga...
Miből gondolod, hogy ps te szerencsétlen? ha megnézed a Mihu képét és az enyémet, látni fogod hogy nem ugyanaz, mivel sorozatot készített róla a paparazzi... tehát nem PS.
Ennyi erővel Messi is digitális grafika a TV -ben... :roll:
Tivornya írta:Lapozgatom a Bibliát, de sehol sem találom azt a részt,h "Ádám és Béla" :roll: :lol:
Epic win :D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2010.12.01. 17:46:31-kor.
KépKép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.12.01. 17:42:32

Lapozgatom a Bibliát, de sehol sem találom azt a részt,h "Ádám és Béla" :roll: :lol:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 17:42:20

Tocy írta:Én ebbe az egészbe csak azt nem bírom, h miért nem lehet leírni, hogy b***. Mit kell itt izélni, hogy ez már rasszizmus, meg ez+az...b*** és kész. Ne ilyeneken akadjunk fenn...amúgy meg Mihu másik topicban leírt hozzászólásának sem ez volt a lényege, csak erre persze megint mindenki ugrik...
De hogy akkor kivegyem a focira nem ható tényegzőket, Ronaldo sportszerűtlen és ha elpukkan az agya, akkor durva is. Ramos-ról meg akkor vegyük le a metró jelzőt, de az agresszív, durva még mindig ott marad. És ne mondja nekem senki hogy nem az mert aki 190 meccsen begyűjt 10 pirosat, az minden csak nem anyámasszony katonája. Gutit meg akkor megkövetem, mondjuk hogy hetero. Viszont emlékszek én Gutitól olyan becsúszásra, meg könyöklésre, hogy a hajam égnek állt. És nem csak az El Clasico-kon, hanem más csapatok ellen is. Bár tény hogy az El Clasico-n is volt neki egy pár, mert hát szerencsétlen az utóbbi időben max kispad koptatónak volt jó, és mikor kapott 10-15 percet akkor azt próbálta emlékezetessé tenni. Többnyire ez egy sárga lapos megmozdulással sikerült neki, meg azzal, hogy ha két játékos összeakaszkodott, akkor ttttttttuti hogy Guti volt az első aki a legnagyobb pofával odament reklamálni. De akár említhetném a korábbi időkről Michel Salgado-t is, aki sosem bánt éppen kesztyűs kézzel az emberével.

A Barcából évekre visszamenőleg is max Dani Alves-t, meg Motta-t tudnám említeni. A Real-nál meg csak most, ebben a csapatban több olyan játékos van, aki....áh nem is folytatom.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 17:39:34

Ez a kép még mindig egy kumma nagy ps :)
Am meg mi van akkor, h vki metroszexuális? Nem férfias, de ha neki így jó, akk ki nem sz@rj@ le? Ő dolga...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.01. 17:36:56

Andris írta:Teljesen lényegtelen hogy ki született homo-génekkel ( :D) és ki nem. Az említett urak úgy viselkednek és néznek ki, ami legkevésbé sem illik normál beállítottságú férfiakhoz. Legkevesebb bajom sincs a homoszexuális emberekkel, sőt van ismerősöm aki az, és nagyon bírom.

Az viszont ezerszer rosszabb, hogyha egy lányokat preferáló srác néz ki úgy, és viselkedik úgy mint pl Roncica. Az kifejezetten undorító valahogyan.
És bizony Kriszti, Ramos, és Guti is mindig tagadták azt, hogy melegek volnának, ergo vagy képmutatóak, vagy az említett általam elítélt kategóriába tartoznak.

És valóban egyszerűbb leírni Ronciéknál hogy **** mik, mert az csak 4 karakter. És több karaktert ezek a díszgyökerek nem érdemelnek.
Én is tök ugyanígy vagyok ezzel... én ismerek egy két arcot, akik tényleg MÁSok... Mégse veszi észre az ember, hogy ők homik, annyira normálisak kb...
Emlékszem, mikor az egyik italos összejövetelen az egyik arc bevallotta nekem hogy meleg... én meg azt hittem hogy csak a pia szól belőle, de mások is megerősítették hogy az... Pár percig tartottam tőle, de azután nem éreztem semmiféle gázos dolgot vele kapcsolatban, úgy hogy el is felejtettem hamar hogy ő meleg. Nagyon bírtam az arcot, igazi dumagép :D

Szóval nem értem hogy egyesek miért utálják őket. ez az ő dolguk.

Az viszont engem kiakaszt, hogy:
1. meleg fesztivál (provokatív)
2. Nőiesen öltöznek (miért? Ha férfi, akkor férfiasan öltözzenek)
3. nővé operáltatják magukat (ezzel becsapják a heterókat a diszkóban... láttam már ilyen esetet.)

És még sorolhatnám... Én csak azokat nem utálom, akik NORMÁLISAK mint én, csak a szexualitásuk más.

Na most Ronaldo... Tudom hogy nem homoszexuális, de ez pl. engem kiakaszt:
Kép
Ez már metroszexuális. Hasonlít a homira, de mégsem az. Szolárium, rózsaszín póló, homis gatya... valahogy az összképe nagyon meleg... Sőt olyan strandképet is láttam róla, amelyiken lábkörme volt kifestve feketére... íííjjjj....

Guti meg nem meleg, csak annak néz ki :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2010.12.01. 17:41:09-kor.
KépKép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.12.01. 17:34:25

Én ebbe az egészbe csak azt nem bírom, h miért nem lehet leírni, hogy b***. Mit kell itt izélni, hogy ez már rasszizmus, meg ez+az...b*** és kész. Ne ilyeneken akadjunk fenn...amúgy meg Mihu másik topicban leírt hozzászólásának sem ez volt a lényege, csak erre persze megint mindenki ugrik...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 17:25:23

Bob_Marley írta:Én erre utaltam "A Real Madrid homokos, metroszexuális, nagyképű és nem utolsó sorban aggresszív és durva játékosok gyülekezete. Most csak egy pár példa: Pepe(egy állat), Ronaldo(metroszexuális), Ramos(durva, metroszexuális), Guti(homokos). Hogy csak a tavalyi gárdát említsem....De ahogy tegnapelőtt láttuk, Arbeloa-nak és Carvalho-nak se kell a szomszédba menni egy kis alattomosságért..."

Ha te ezt komoylan így gondolod, akkor 2 lehetőség merül fel bennem
1, nem ismered az adott szavak jelentését (ezt megcáfoltad)
2, borzasztó elszomorító, hogy így gondolkodsz.....de ha beszéltél velük személyesen, s ismered életük minden percét, akkor én kérek ezennel elnézést.....
Vagy csak szimplán kérlek magyarázd meg mintha 4 éves volnék, miért is metroszexuális Ronaldo vagy Ramos, s miért homoszexuális Guti????
Az utolsó soraiddal egyet értek, Carvalho Arbeloa, valóban alattomos volt, de az első gondolatok mély gyűlöletet, elfogultságot tükröznek .......
Nem hiszem hogy az álalad bemásolt definícióhoz sok dolgot kellene hozzáfűzni. Nem is tenném, inkább bemásolok két képet. Aki ezek alapján nem hiszi azt hogy Ronaldo és Ramos megtroszexuális, az vagy vak, vagy nemtudom.

http://www.frumpzilla.com/image_gallery ... shorts.png

http://www.oleole.com/media/main/images ... 315609.jpg


De egyébként hogy ne vádolj elfogultsággal: ott van pl David Beckham, akit én személy szerint szeretek. Kiskoromban számomra Ő volt az etalon. Mindig is olyan rúgótechnikával szerettem volna rendelkezni mint Ő. Csodálom a mai napig a szabadrúgásait, az íveléseit. De Ő is metroszexuális. Csak Ő teljesen más eset, mint Ronaldo. Ahogy a felvezető műsorban a madridista srác is mondta, Ronaldo-ban nincs meg az az alázatosság, az ellenfél iránti tisztelet, ami ilyen szinten már azért illő lenne. Beckham sosem hisztizett mint egy sírós picsa, sosem nagyképűsködött a pályán. A gólörömei őszinték voltak, nem pedig olyanok mint Cé esetében, hogy nézek szét a stadionban full flegma fejjel, és éltetem magam 22 évesen, mint a labdarúgás királya.

Elkanyarodtam a témától. Úgyhogy szerintem az, hogy Ramos és Ronaldo metroszexuális, az teljesen helytálló.

Az hogy Guti meleg...hát könyörgöm. Ezt hagy ne kelljen már magyarázni....


Szerk: Jah, és én is hagy jegyezzem meg, hogy nekem sincs semmi bajom a melegekkel. Igaz nincs ilyen ismerősöm, de amíg nem olyan, mint VV Zsoltika, addig sztem ha lenne ilyen ismerősöm, se lenne vele semmi bajom.
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.12.01. 17:24:22

Ott a pont Andris :lol:

Am elég bizonyító ereje van néhány képnek - videónak,kár jobban belemenni a nemi identitásukba :twisted:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.01. 17:23:46

mivan a nap képére írva a háttérbe a vászonra?
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.01. 17:21:58

Úgy gondolom kép alapján nem lehet valakiről semmit bizonyítani, tudomásom szerint heteroszexuális Guti!De tegyük fel nem az, akkor sem "szerencsé" valakit ez alapján elítélni!Mert akkor meg már rasszizmusról beszélünk!
Szerintem ne menjünk bele, s nem is kákán akarok csomót keresni, de illetlenség bárkiről nem bizonyított dolgokat állítani!Ennyi , s ne haragudj de ebbe belefogok kötni, mert abszolút az én világommal ellentétes a megkülönböztetés!!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 17:21:21

Teljesen lényegtelen hogy ki született homo-génekkel ( :D) és ki nem. Az említett urak úgy viselkednek és néznek ki, ami legkevésbé sem illik normál beállítottságú férfiakhoz. Legkevesebb bajom sincs a homoszexuális emberekkel, sőt van ismerősöm aki az, és nagyon bírom.

Az viszont ezerszer rosszabb, hogyha egy lányokat preferáló srác néz ki úgy, és viselkedik úgy mint pl Roncica. Az kifejezetten undorító valahogyan.
És bizony Kriszti, Ramos, és Guti is mindig tagadták azt, hogy melegek volnának, ergo vagy képmutatóak, vagy az említett általam elítélt kategóriába tartoznak.

És valóban egyszerűbb leírni Ronciéknál hogy **** mik, mert az csak 4 karakter. És több karaktert ezek a díszgyökerek nem érdemelnek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.12.01. 17:22:28-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.12.01. 17:14:38

Tivornya írta:Bob Marley! Ahelyett, h a kákán is csomót keresnél, kicsit rákereshetnél a gugliban Gutira és máris világos lenne a kép a fejecskédben :wink:
Én is emiatt jöttem ide :D

Csak rá kell keresni pár képre és nyilvánvaló lesz hogy miért is metrók a fiuk bár én még inkább a buza szót használnám rájuk.

:D á Paris Hilton :lol: :lol: http://www.youtube.com/watch?v=hIKozW0gd4Q
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.12.01. 17:12:48

Bob Marley! Ahelyett, h a kákán is csomót keresnél, kicsit rákereshetnél a gugliban Gutira és máris világos lenne a kép a fejecskédben :wink:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2010.12.01. 16:49:06

Puyol05 írta:Google fordító: Német :arrow: Német

pv zk pv pv zk pv zk
kz zk pv pv pv zk pv zk zk pzk
pzk pvzkpvpzk kkkkk bsch

Majd utána meghallgat!

:lol: :lol:
Spanyol hanggal se rossz.:D:D
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.01. 12:04:50

Beatbox német módra.
Sokszor meghalok a némettől, annyira vicces szavak vannak benne :D
"And my heart will leave you never."
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2010.12.01. 11:57:49

Google fordító: Német :arrow: Német

pv zk pv pv zk pv zk
kz zk pv pv pv zk pv zk zk pzk
pzk pvzkpvpzk kkkkk bsch

Majd utána meghallgat!

:lol: :lol:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.30. 21:02:48

totalBarça egy cikkén:

Orgasmou

ez is jó szójáték. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése