Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.09. 13:59:09

Fecooo írta:vki nagyon frusztrált az észrevételek topic alapján, olyan szívesen találkoznék vele... :D

bocsánat, de buták vagytok, h írtok neki... :D
Lehet egy 120kilós K1es :D

de ezt szájjal már nem bizonyíthatja itt.

Ip bannos résszel kis gond van egyelőre (még nem megyek bele,h mi az),szóval ha újraregel ne tessék reagálni, aki észrevezi, törli,és tiltja.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.09. 13:55:57

Fecooo írta:vki nagyon frusztrált az észrevételek topic alapján, olyan szívesen találkoznék vele... :D
Nemsokara megdonti a hsz/perc rekordot ,nagyon elszant :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.09. 13:51:54

vki nagyon frusztrált az észrevételek topic alapján, olyan szívesen találkoznék vele... :D

bocsánat, de buták vagytok, h írtok neki... :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.08. 22:05:47

Kalap1988 írta:
Bob_Marley írta:ha már offtopik, offolok egyet :lol:
Kalap úr nincs kedved meg mérkőzni NBA-ben online????
Vagy bárki aki akar Fifazni, vagy NBA-t játszani szólhat!
PC, Xbox bármi jöhet!
Barca meccs előtt hangolódnék!Betegeskedek, oszt már nincs mit nézni a TV-ben :lol:
Hali! Hát, nem vagyok egy nagy játékos, valahogy nem megy egy csomó dolog a játékban. Főként a védekezés. All staron játszom, a superstar még nem igazán megy. Azt is még a game sliderben megcsítelem picit :D Tényleg csak picit. Ha nem vagy abszolút profi akkor szívesen, de nem akarok 40-50 ponttal kikapni heccből :D Jobbulást amúgy! Befejeztem a mostani könyvem, ezért csak most reagáltam.
Hát már én is későn vettem észre!
De majd akkor ha szükség van rá, írok szívesen egy átfogó kis írást a Gamez topikba, meg linkelek slidert is ami reálissá teszi a játékot!
Több fault, eladott labda!De nézzük a meccset, s majd holnap visszatérünk rá :lol:
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.08. 20:43:22

Bob_Marley írta:ha már offtopik, offolok egyet :lol:
Kalap úr nincs kedved meg mérkőzni NBA-ben online????
Vagy bárki aki akar Fifazni, vagy NBA-t játszani szólhat!
PC, Xbox bármi jöhet!
Barca meccs előtt hangolódnék!Betegeskedek, oszt már nincs mit nézni a TV-ben :lol:
Hali! Hát, nem vagyok egy nagy játékos, valahogy nem megy egy csomó dolog a játékban. Főként a védekezés. All staron játszom, a superstar még nem igazán megy. Azt is még a game sliderben megcsítelem picit :D Tényleg csak picit. Ha nem vagy abszolút profi akkor szívesen, de nem akarok 40-50 ponttal kikapni heccből :D Jobbulást amúgy! Befejeztem a mostani könyvem, ezért csak most reagáltam.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.08. 19:39:17

jelwaz írta:
sjd írta:Az új médiatörvényben szerintem biztos van erre valami szabályozás
Remélem még nem vagy szavazókorú. Olyanról nem kellene beszélni, amiről fogalmad sincs.
"(5) Azt a mûsorszámot, amely alkalmas a tizenhat éven aluliak fizikai, szellemi vagy erkölcsi fejlõdésének kedvezõtlen
befolyásolására...... a IV. kategóriába kell sorolni. Az ilyen mûsorszám
minõsítése: tizenhat éven aluliak számára nem ajánlott."

Azt hiszem miután ezt mi is megállapítottuk, nem lesz nehéz egy, a saját embereikből álló médiatanácson átnyomni egy büntetést, ha egyszer úgy gondolják

Valamint egy rossz hírrel kell, hogy szolgáljak, 2014ben már szavazni fogok
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.01.08. 19:18:38

sjd írta:Az új médiatörvényben szerintem biztos van erre valami szabályozás
Remélem még nem vagy szavazókorú. Olyanról nem kellene beszélni, amiről fogalmad sincs.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.08. 18:49:46

socio66 írta:
Bob_Marley írta:Hát hogy a viharba ne lehetne :lol:
tökjó,nem tudtam.
majd játszhatnánk akkor,bár szerintem nem vagyunk egy szinten. :)
Na próbáljuk ki! :lol:
szerk: még 2k11ben én sem játszottam online!
De gondolom ugyanúgy lehet slidereket állítgatni, s akkor már jó kis meccsek születhetnek, mert 2k10ben lehetett!Nem ilyen James rohangálós vagyok!Meg ha mondjuk nem a Celticsssel vagyok már jóval nehezebb, mert nem ismerem a shot timingot :lol:
Kép
Kép
Kép
socio66

2011.01.08. 18:47:43

Bob_Marley írta:Hát hogy a viharba ne lehetne :lol:
tökjó,nem tudtam.
majd játszhatnánk akkor,bár szerintem nem vagyunk egy szinten. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.08. 18:44:05

Barca meccs előtt hangolódnék!Betegeskedek, oszt már nincs mit nézni a TV-ben Laughing
De van, Valóvilág. :mrgreen: :wink: :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.08. 18:43:15

socio66 írta:
Bob_Marley írta:ha már offtopik, offolok egyet :lol:
Kalap úr nincs kedved meg mérkőzni NBA-ben online????
Vagy bárki aki akar Fifazni, vagy NBA-t játszani szólhat!
PC, Xbox bármi jöhet!
Barca meccs előtt hangolódnék!Betegeskedek, oszt már nincs mit nézni a TV-ben :lol:
a 2k11-el lehet online tolni?
Hát hogy a viharba ne lehetne :lol:
Kép
Kép
Kép
socio66

2011.01.08. 18:42:24

Bob_Marley írta:ha már offtopik, offolok egyet :lol:
Kalap úr nincs kedved meg mérkőzni NBA-ben online????
Vagy bárki aki akar Fifazni, vagy NBA-t játszani szólhat!
PC, Xbox bármi jöhet!
Barca meccs előtt hangolódnék!Betegeskedek, oszt már nincs mit nézni a TV-ben :lol:
a 2k11-el lehet online tolni?
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.08. 18:41:29

18Barca99 írta:
Bob_Marley írta: Jó ez nagyon gyenge volt :lol:
Én vagyok a főműsoridős utca valóban, és még mindig állítom legyen, de akkor amikor olyan nézi akinek tényleg ehhez van kedve!És akkor karika is változna!Ennyi, de ez nem üzlet!Azért az tényleg kemény, hogy úgy lesz valaki celeb ha lóbáltatja mint Dani lan művész ÚR, meg ÚÚÚÚállomás Pákó!Félre értés ne essék irigyli őket a búbánat, csak jó lenne olyanokat látni abban a fekete dobozban akik értelmesek!Mert bizony ez a jó mentalitás ráragad a hétköznapi emberkékre is!
Most így visszafogottan babásan megfogalmazva :lol:
Erre szokták mondani a nagy okosok, hogy akinek nem tetszik, az ne nézze. Az a baj ezzel csak hogy Mo több mint fele nézi őket, és a legröhejesebb, hogy még smsezik is:S Ha csak a nézők fele szavaz mindig (pl. párbajoknál) már elég nekik. Ugyebár azt soha nem írják ki, hogy mennyien szavaztak, csak a százalékokat. De ha megnézzük nem csak ezek a műsorok, hanem szinte mind a pénzről szól (sajnos!) mert az az igazság, hogy a sok hülyével meg lehet csinálni kis drámával színezve, hogy felvegye a telefont és a fizetés felét erre pazarolja el ( a másikat meg adókra..:)). Mennyi ilyen műsör is van/volt Rtlen? X-factor, Csillag születik, Fókusz(játék), Barátok Közt(játék). Kereskedelmi csatorna.. :(
Dave erről a szavazásról az jutott eszembe, hogy amikor a Kökény és a Tolvai párbajoztak, sokan panaszkodtak hogy amikor szavaztak azt kapták válasznak: "A szavazás lezárult, sms-ét már nem tudja fogadni a rendszer." Ezzel nincs is semmi gond, csak volt még hátra több mint 15 perc a szavazás lezárásáig. Erről amikor megkérdezték a műsor szerkesztőjét, azt mondta hogy Tolvaira 51ezer Kökényre 49ezer szavazat nem lett fogadva, ami az 1%-át sem éri el a szavazatoknak. Akkor miről beszélünk?... :roll:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.08. 18:39:09

ha már offtopik, offolok egyet :lol:
Kalap úr nincs kedved meg mérkőzni NBA-ben online????
Vagy bárki aki akar Fifazni, vagy NBA-t játszani szólhat!
PC, Xbox bármi jöhet!
Barca meccs előtt hangolódnék!Betegeskedek, oszt már nincs mit nézni a TV-ben :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.08. 18:32:18

Bob_Marley írta: Jó ez nagyon gyenge volt :lol:
Én vagyok a főműsoridős utca valóban, és még mindig állítom legyen, de akkor amikor olyan nézi akinek tényleg ehhez van kedve!És akkor karika is változna!Ennyi, de ez nem üzlet!Azért az tényleg kemény, hogy úgy lesz valaki celeb ha lóbáltatja mint Dani lan művész ÚR, meg ÚÚÚÚállomás Pákó!Félre értés ne essék irigyli őket a búbánat, csak jó lenne olyanokat látni abban a fekete dobozban akik értelmesek!Mert bizony ez a jó mentalitás ráragad a hétköznapi emberkékre is!
Most így visszafogottan babásan megfogalmazva :lol:
Erre szokták mondani a nagy okosok, hogy akinek nem tetszik, az ne nézze. Az a baj ezzel csak hogy Mo több mint fele nézi őket, és a legröhejesebb, hogy még smsezik is:S Ha csak a nézők fele szavaz mindig (pl. párbajoknál) már elég nekik. Ugyebár azt soha nem írják ki, hogy mennyien szavaztak, csak a százalékokat. De ha megnézzük nem csak ezek a műsorok, hanem szinte mind a pénzről szól (sajnos!) mert az az igazság, hogy a sok hülyével meg lehet csinálni kis drámával színezve, hogy felvegye a telefont és a fizetés felét erre pazarolja el ( a másikat meg adókra..:)). Mennyi ilyen műsör is van/volt Rtlen? X-factor, Csillag születik, Fókusz(játék), Barátok Közt(játék). Kereskedelmi csatorna.. :(
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.08. 18:29:03

Victor_Valdes írta:Győzike alapjáraton egy idióta. Benkő nem az. Ezért számomra sokkal inkább elítélendő. Egyiküket sem engedném tévé közelébe. :oops:

Szerk.: Na igen...pákó... :roll:
Csak amíg Benkő lóbálja mások nem, viszont vannak akik Győzikésen beszélnek mert az dzsuker, és add ide a didit énekelnek...
Kép
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.01.08. 18:28:31

a valóvilágos témához hozzászólva: szerintem egy nagy baromság az egész, én sem értem néha miért is nézem :D nagyon vicces szórakoztató a maga beteges és olykor gusztustalan humorával :o nem is baj ha valaki nézi, hanem az ha ezeknek a példáját követi. Én most 8.os vagyok és sajnos osztálytársaim ezeket utánozzák, ők a példaképeik stb. némelyik el is nevezte a másikat pl.: te vagy az Olivér te meg az Alekosz :lol: ezen én csak röhögni tudok :) de sajnos vannak ilyenek is :x
lehet nem ezt kéne főműsoridőbe tenni mert szerintem a fiatalabb korú(5-10) éves gyerekeknek ez a műsor kifejezetten rosszat tesz, lehet ha 10óra körül lenne én se nagyon nézném, de a VV még mindig jobb mint a TV2-n az "Ezek megőrültek" :D :lol:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.08. 18:28:12

Kalap1988 írta: Egyébként lehetne karikát, főműsoridőből kivételt, adót, mindent. Együtt csak hatna. Mindenesetre a módszerek kidolgozása szakemberekre tartozik, csak általában nem őket kérdezik.
Az új médiatörvényben szerintem biztos van erre valami szabályozás
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.08. 18:26:11

Győzike alapjáraton egy idióta. Benkő nem az. Ezért számomra sokkal inkább elítélendő. Egyiküket sem engedném tévé közelébe. :oops:

Szerk.: Na igen...pákó... :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.08. 18:25:24

Kalap1988 írta:
sjd írta:
Kalap1988 írta: Na:) Azért én láttam 13-14-15 éves gyereket kilenc után ébren tévézni :D ) óra azért nem túl késő
Akkor meg nem tökmind1, hogy a szülő főműsoridőben engedi nézni a VV-t vagy 9 után tévézni a gyereket? :D
A főműsoridőről nem én papoltam, másik utca :D Bob Marleynak hívják az úriembert :D Egyébként lehetne karikát, főműsoridőből kivételt, adót, mindent. Együtt csak hatna. Mindenesetre a módszerek kidolgozása szakemberekre tartozik, csak általában nem őket kérdezik.
Mi a téma, füröttéma?
Jó ez nagyon gyenge volt :lol:
Én vagyok a főműsoridős utca valóban, és még mindig állítom legyen, de akkor amikor olyan nézi akinek tényleg ehhez van kedve!És akkor karika is változna!Ennyi, de ez nem üzlet!Azért az tényleg kemény, hogy úgy lesz valaki celeb ha lóbáltatja mint Dani lan művész ÚR, meg ÚÚÚÚállomás Pákó!Félre értés ne essék irigyli őket a búbánat, csak jó lenne olyanokat látni abban a fekete dobozban akik értelmesek!Mert bizony ez a jó mentalitás ráragad a hétköznapi emberkékre is!
Most így visszafogottan babásan megfogalmazva :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.01.08. 18:26:41-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.08. 18:24:32

ozsimiki írta:Ebben nem értünk egyet, engem jobban idegesít az,aki szándékosan teszi a hülyét,mint aki eleve az.
Mivel Győzike az égvilágon semmit nem tett le az asztalra, szégyen hogy egyáltalán kamera közelébe került. Aláírom hogy amit Benkő csinál az sem való sehova. De Győzikével ellentétben ő elindult egy kúltúrált úton, és így akart elismerést szerezni. Szerzett is de mint azt már korábban leírtam csak szűkebb körökben. Ezután adta ki magát ügyeletes "hülének". Természetesen ez is elitélendő, de valahogy amikor a Tv előtt ülök és mondjuk látom Győzit és íbenkőt szerepelni, az villan be hogy az egyik kúltúrált ember módjára is tud(na) viselkedni, míg a másik nincs tisztában a kúltúra fogalmával. És ezáltal egy fokkal kevésébé tud idegesíteni Benkő.

Persz mindenki máshogy látja a dolgokat, és ez így van jól! :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.08. 18:20:23

csababarca írta:
Fecooo írta:az a baj, ha a gyerekek azt látják a tv-ben, h így lehet boldogulni, így lehet meggazdagodni, akkor ezt fogják követendő példának tartani...
Aki ilyen gyerek az meg is érdemli.
Én néztem a VV 1-et is, 2002ben,amikor 13 éves voltam. Mégsem lettem hülye, nem jelentkeztem felnőttként a műsorba, nem ilyenekben látom a meggazdagodást.
Úgyhogy ez is általánosítás.
Mondom,aki egy ilyen manipulálni tud,az megérdemli. Sok ilyen ember van, nem vitatom. De ők nem lesznek normálisabbak akkor se, ha Petőfi összest olvasnak fel a tévében főműsoridőben.
Persze nem mindenkire hat negatívan, de úgy gondolom, hogy érzéketlenséget mutat, ha azt, hogy az ilyen megérdemli. Ráadásul most arról beszélünk,hogy mit kellene tenniük a médiát felügyelő és/vagy üzemeltető embereknek. Nekik pedig kötelességük mindenkinek a jót akarni és mindenkiért felelősséget vállalni ( nem vagyok naiv, tudom, hogy nem teszik,de akkor is a kötelességük) tehát kicsit meddőnek és feleslegesnek érzem, ha azt írod, hogy megérdemlik. Senki nem érdemli a mocskot, az sem aki akarja. Arról pedig, hogy mit lehetne tenni azért sokan, és bővebben írtunk, mintsem, hogy leragadjunk a Petőfi összesnél. Több terület találkozásáról van szó ( otthoni nevelés-oktatás-társadalmi, utcai példák-színház-mozi-tv-újság-könyvek-internet stb-stb.). Ezt csak egyben lehet kezelni. Ha mindenhol a minőségre törekszünk, akkor senki sem elveszett. Persze nem keddről-szerdára megy ez, mint ahogy majdnem mindennel így van.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.08. 18:20:15

Bocsi a korodért. :)

A kaikáknak meg semmi értelme. Nincs gyerek, vagy szülő, aki komolyan veszi... :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.08. 18:19:30

S.Agüero írta:
Victor_Valdes írta:Az eddigi hsz-eidet olvasva, Te nem az az átlagos 12 éves srác vagy, nem férsz bele a mai átlagba. A többség nem gondolkodik ilyen éretten. Sokszor még a jóval idősebbek sem. :)
Köszi. :oops:
Amúgy meg 13 vagyok, de mindegy. :lol:
Nem akarok arcoskodni, de ezt mondták már más emberek is és ez nagyon jól esik. :)
+ az is jót tett szerintem,hogy pihentettünk kicsit, remélem kis részben az eurobarca staff is nevelt :lol: mert azért előtte bőven voltak Victor Valdes által írt "mai fiatal átlag" hszeid :D

de így tovább
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.08. 18:15:13

Victor_Valdes írta:Az eddigi hsz-eidet olvasva, Te nem az az átlagos 12 éves srác vagy, nem férsz bele a mai átlagba. A többség nem gondolkodik ilyen éretten. Sokszor még a jóval idősebbek sem. :)
Köszi. :oops:
Amúgy meg 13 vagyok, de mindegy. :lol:
Nem akarok arcoskodni, de ezt mondták már más emberek is és ez nagyon jól esik. :)

Visszatérve a témára szerintem tök felesleges karikákat kitenni.
A gyerek úgyis megnézi azt a műsort ha nagyon akarja.
Max az lenne jobb, ha későbbre tennék ezeket a műsorokat, de akkor meg nem lenne semmi nézettsége, mert leginkább a tizenévesek nézik ezeket. :)
Válasz küldése