Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.06. 20:42:40

A bolygó nekem is nagyon bejött, de valóban nem ártana, ha látnánk, hogy hova is akar ez az egész kilyukadni.
Az utolsó 2 rész hiába hozta a feelinget, kb. semmit nem adott hozzá a sztorihoz. Lehet említették, és csak én felejtettem el, de egyáltalán nem vágom pl. hogy mi az (úti)cél.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.12.06. 16:44:53

Varatrix írta:
miro. írta:...
Most állásfoglalás nélkül írom, hogy teljesen más tónusnak tűnik ez a sorozat, mint amit eddig SW-nak neveztünk. Nem nagyon illik a sorba, és amit leírsz az tulajdonképpen teljesen igaz, Én ebből arra következtetek, hogy ez egy nagyon elnyújtott karakterdráma, mert ahogy itt valaki korábban utalt rá, Mando jelleme lesz a központi szál.

Én úgy gondolom, hogy ez egy lassú sorozat marad, nem fognak magyarázni neked semmit. Ettől függetlenül rengeteg embernek fog tetszeni, és lehet, hogy olyanoknak inkább, akik nem imádták a filmeket.
Mindenben igazat adok.
Azért kíváncsi leszek hogy változik az évad végére,mert nálam kezdi elveszteni az érdeklődést.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.12.06. 14:59:34

miro. írta:...
Most állásfoglalás nélkül írom, hogy teljesen más tónusnak tűnik ez a sorozat, mint amit eddig SW-nak neveztünk. Nem nagyon illik a sorba, és amit leírsz az tulajdonképpen teljesen igaz, Én ebből arra következtetek, hogy ez egy nagyon elnyújtott karakterdráma, mert ahogy itt valaki korábban utalt rá, Mando jelleme lesz a központi szál.

Én úgy gondolom, hogy ez egy lassú sorozat marad, nem fognak magyarázni neked semmit. Ettől függetlenül rengeteg embernek fog tetszeni, és lehet, hogy olyanoknak inkább, akik nem imádták a filmeket.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.12.06. 13:30:50

A mando mai részében engem a bolygóval megvettek nagyon,imádom,a kedvencem a kis univerzumban.
Viszont...Én gondoltam csak hogy ez a sorozat teljesen máshogy fog zajlani?
Azt hittem hogy a kis kölyökkel lesz egy erős fő szálla a sorozatnak,amiben bemutatják a mandot,plusz a kis yodát,hogy honnan jöttekmi történt velük,miért keresik a kicsit,ki keresi valójában őket stb stb.
Majd ezekbe kapaszkodva lesznek a részek felépítve,ehelyett ha megnézted az első részt,folytathatod a maival nyugodtan,mert effektív semmi összefüggés és kapcsolás nincs közöttük.
A sztori áll,minden részben van valami akkut probléma amit csak meg kell oldani és ennyi.
A kis yodával meg azon kívül hogy most karácsonykor el lehet adni 88128312 millió plüsst mert nagyon aranyos,igazából semmi jelentősége a sorozatban..
Elment 5 rész,és már én nem tartom olyan óriásinak mint az elején.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2019.12.01. 22:18:17

Nero. írta:Had döntsem már el én hogy mi tetszik és mi nem.
Természetesen ez a szíved joga, én csak szeretek rávilágítani arra hipokritizmusra, amit az ST-trilógia legtöbb kritizálója ma képvisel.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.01. 21:21:44

Had döntsem már el én hogy mi tetszik és mi nem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.01. 19:22:19

dévid villa írta: Arról nem is beszélve, hogy ez a epizód egy hatalmas hét mesterlövész koppintás. Ráadásul UGYANEZT a The Clone Wars is megcsinálta már 2x is!! Érdekes módon, most senki nem sipítozik, mint a TFA-nál, hogy mekkora koppintás ez, hanem egyensen 10/10-es az epizód. :lol:
Van amiben igazad van, de szerintem semmi értelme összehasonlítani egy sorozat epizódját egy egész estés filmmel. Akkor lenne értelme, ha a TFA-nek a közepén lett volna 20 perc ami hasonlít a régiekre, de egyáltalán nem ez volt a helyzet.

Amúgy meg lehet nem pofátlanul is nyúlni. Meg lehet úgy is, hogy működjön, most így hirtelen a Taxisofőr - Joker párhuzam ugrik be.

Amúgy élvezhető rész volt (nem 10/10), mégha úgy is néz ki, hogy olyan sokat nem tett hozzá a sztorihoz. A főhős karakterét talán epítette olyan mértékben, hogy volt értelme az epizódnak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2019.12.01. 12:02:38

Nero. írta:Mandalorian 1x04 10/10

Gina Carano amúgy nem habi, a gáré MMA világbajnok volt :D Végre egy kedvelhető női karakter

Amúgy a Mando Pena a Narcosból
Vajon miért érzek itt megint ordas nagy kettős mércét? :-s

Mintha attól lenne kedvelhető egy női karakter, hogy nagydarab, ki van gyúrva és le tud verni egy pasast :lol:

Bezzeg most senki nem mondja, hogy ez is "Kathleen Kennedy femináci baromsága", pedig ennek a sorozatnak is ugyanúgy ő az egyik producere mint a filmeknak.

Arról nem is beszélve, hogy ez a epizód egy hatalmas hét mesterlövész koppintás. Ráadásul UGYANEZT a The Clone Wars is megcsinálta már 2x is!! Érdekes módon, most senki nem sipítozik, mint a TFA-nál, hogy mekkora koppintás ez, hanem egyensen 10/10-es az epizód. :lol:

Megint csak ezt tudom ismételni: ha a kettős mérce fájna, sok "SW fan" ordítana manapság. Akinek inge, vegye magára!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.11.30. 18:42:09

Mandalorian 1x04 10/10

Gina Carano amúgy nem habi, a gáré MMA világbajnok volt :D Végre egy kedvelhető női karakter

Amúgy a Mando Pena a Narcosból
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.11.24. 11:26:15

geridoss írta:Pedig nyugodtan hidd csak el. Kijött pár napja az új Star Wars játék (ami egyébként zseniális), és a kiadónak meg kellett indokolnia, miért egy fehér férfi (ember) a főszereplő.

Beteg világ ez...
Amiben a karakterek nagy része nő,illetve a főszereplők 80%-a.
Engem szörnyen idegesít,baromi szürreális,hogy a főellenséged,annak "testvére",illetve a tanítód is nő.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.11.24. 11:17:41

Pedig nyugodtan hidd csak el. Kijött pár napja az új Star Wars játék (ami egyébként zseniális), és a kiadónak meg kellett indokolnia, miért egy fehér férfi (ember) a főszereplő.

Beteg világ ez...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.24. 10:17:58

Wn nem hoszem el, h9gy ezek a kommentek nem trollkodnak.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.11.23. 18:28:05

10/10 ez a Mandalorian

Miért kellene hogy legyen benne nő? Amúgy fogadunk hogy a következő filmbe már melegek is lesznek, csak hogy senki ne bántódjon meg
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.11.23. 15:13:28

MQuCsabi írta:A mandalori kovács nő, nem?
Pl...


https://pbs.twimg.com/media/EJiHiFbXUAAwSdK.jpg" target="_blank
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.23. 14:08:06

A mandalori kovács nő, nem?
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.11.23. 13:03:37


davi10 írta:

Én azt olvastam, hogy Yoda klónja, és így akarják felvezetni a klónozást a 9. Részhez, hogy így jön vissza Palpatine.
Amit te írtál annak lenne értelme, volt valami Clone Wars rész is, ahol Obi-Wan akciózott Mandaloria-n.
Bár a fene se tudja, majd kiderül...
Kisétálok akkor a moziból ha ez így lesz.
Viszont,

Én úgy tudom hogy ez a sorozat az obi wan spin off alá fog inkább játszani.
Mennyien neki mentek a sorozatnak hogy nincs benne női karakter,te jó ég.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.23. 12:29:52

Jó volt, itt-ott olyan érzésem volt, hogy John Wick van a maszk alatt :D
miro. írta: A legjobb a három közül,és olvastam egy szép spoilert is,

Azért kötődik Mando nagyon a kis yodához és viseli a sorsát,mert amikor kicsi volt akkor Őt is egy jedi mentette meg amit látni is fogunk a sorozat további szakaszában.
A jedi nem más mint....................................Ewan Mcgregor,azaz Obi Wan Kenobi. :twisted: :twisted: :twisted:

Én azt olvastam, hogy Yoda klónja, és így akarják felvezetni a klónozást a 9. Részhez, hogy így jön vissza Palpatine.
Amit te írtál annak lenne értelme, volt valami Clone Wars rész is, ahol Obi-Wan akciózott Mandaloria-n.
Bár a fene se tudja, majd kiderül...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.11.23. 10:52:10

Ez a 3.rész a Mandalorianból szerintem top lett.
A legjobb a három közül,és olvastam egy szép spoilert is,

Azért kötődik Mando nagyon a kis yodához és viseli a sorsát,mert amikor kicsi volt akkor Őt is egy jedi mentette meg amit látni is fogunk a sorozat további szakaszában.
A jedi nem más mint....................................Ewan Mcgregor,azaz Obi Wan Kenobi. :twisted: :twisted: :twisted:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.11.22. 20:11:46

geridoss írta:És azért az sem kis teljesítmény a részéről, hogy mivel ő brazil, portugál az anyanyelve, a szerep kedvéért tanult meg spanyolul.

Hasonló a két nyelv, de azért na.
Igen ezen én is gondolkodtam. Tavasszal költözöm Kolumbiába egy évre (nem gengszerkedni :D), a nulláról kezdtem a spanyolt hát nem egyszerű.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.11.22. 11:19:00

És azért az sem kis teljesítmény a részéről, hogy mivel ő brazil, portugál az anyanyelve, a szerep kedvéért tanult meg spanyolul.

Hasonló a két nyelv, de azért na.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.11.21. 21:31:44

Elkezdtem a Narcost, ez tényleg nagyon komoly színvonal

Ez a csávó már az Elit Halálosztókba is nagyot alakított
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.11.18. 20:09:55

Elérhető az Altered Carbon szinkronosan. Nézte valaki, milyen?
"And my heart will leave you never."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.11.17. 17:10:34


Meg lehet magyarázni, de ez mindig is egy baromság volt az SW univerzumban. Az eredeti trilógiában is pl. Han nem hisz az erőben, meg a Jediket se ismeri senki. Az a Han, aki fiatalkorában, azaz bőven nem sokkal a Birodalom megalakulása után rohamosztagos akadémián is volt (bárhogy is hívják). És én értem, hogy ebben az univerzumban nincs internet, meg, hogy peremvidék, de azért egy olyan háború után járunk nem sokkal (klónháború) ami a fél galaxist érintette, és amiben a jedik tevékenyen részt vettek. Úgyhogy ezt sosem fogják értelmesen megmagyarázni, hogy az eredeti és az előzménytrilógia közötti 20 évben miért törlődött ki mindenki emlékezetéből a jedi rend, meg az erőhasználat.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2019.11.17. 16:34:37

MQuCsabi írta:Mandalorian 2. Rész:

Ha akkor játszódik a sztori, amit írtatok, akkor hogy lehet, hogy fogalmuk sincs, mi történt a Rhinoval a harc közben?
Szereintem nem elképzelhetetlen, hogy a mandalori barátunk még nem hallott a Jedikről :) nem evidens az, hogy ezeket mindenki ismeri. A flashbackből kiderült, hogy a klónháborúk idején (amikor a Jedik ismertsége a csúcson lehetett) még kisgyerek volt.

A Birodalom pedig mindent megtett az elmúlt 24 évben, hogy a Jedik hagyatékát minden szinten eltörölje. A Birodalom szétesése óta 5 év telt el, szerintem most éppen az az időszak van, amikor Luke a galaxist járja, hogy régi Jedi Rend ereklyéit összegyűjtse
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.17. 15:11:21

Mandalorian 2. Rész:

Ha akkor játszódik a sztori, amit írtatok, akkor hogy lehet, hogy fogalmuk sincs, mi történt a Rhinoval a harc közben?
Kép
Válasz küldése