Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.01. 15:56:30

visca el barca írta:persze h meg :D
fcbarca0827 írta:...
Okés, köszi szépen, akkor folytatom is! :D

Walking Dead még mindig

Erre a 9. rész elején ott van lyukkal a fejében a földön.. :D Csak el kellett volna kezdenem.. Na mindegy, azért köszi még egyszer srácok! :D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2014.10.01. 15:54:59

palesz77 írta:Srácok, most nézem a Walking Dead 4. évadát - jó hamar - a 8. részt fejeztem be az előbb, és olyan kérdésem lenne, hogy a

Governor/Kormányzó/Brian ugye nem fog már visszatérni? Meghalt ugye?? Most akarom folytatni, de ha megint felbukkan esküszöm kaszálom megint, annyira idegesít már az a pasi. Elméletileg fejbelőtte a szeretője, átszúrták egy karddal is, de én ebből a sorozatból már mindent kinézek..
Valaki légyszi világosítson fel! :D Köszi szépen előre is.

Nem tér vissza, meghalt. (Legalábbis a maradék 8 részben nem lesz benne. :D )
Amúgy október 12-én kezdődik az 5. évad, most vasárnap meg a Homeland, 4 évad.
Végre-végre.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.01. 15:53:36

palesz77 írta:

Meghalt ugye??
persze h meg :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.01. 15:49:40

Srácok, most nézem a Walking Dead 4. évadát - jó hamar - a 8. részt fejeztem be az előbb, és olyan kérdésem lenne, hogy a

Governor/Kormányzó/Brian ugye nem fog már visszatérni? Meghalt ugye?? Most akarom folytatni, de ha megint felbukkan esküszöm kaszálom megint, annyira idegesít már az a pasi. Elméletileg fejbelőtte a szeretője, átszúrták egy karddal is, de én ebből a sorozatból már mindent kinézek..
Valaki légyszi világosítson fel! :D Köszi szépen előre is.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.09.30. 07:31:43

hajnesz írta:Valaki nézi rajtam kivül a Knick(A sebész) sorozatot? Nem szeretnék csak úgy magamnak naplót vezetni itt,szóval,ha valaki nézi kérem irjon :lol:
7.rész: Nagyon vártam már az új részt,óránként követtem,hogy mikor teszik fel a feliratot. Nekem egyre jobban bejön a sorozat. Ami külön tetszik benne,hogy folyamatosan fejlődik,és szerintem jó irányba! Alakulnak a különböző szálak,amikből jó részek fognak kisülni,már érzem előre :D Egyedül a végén éreztem egy kicsit soknak a romantikus részt,de azt az 5 percet lenyelem valahogy :D Az eddigi történésekbe valahogy nagyon nem illett bele,de jólvan,el lehet viselni.
8/10eddig, de lehet ez még bőven jobb is
Írok :D

Én is követem, bár most az utsó 3 részt egyben pótoltam. Tényleg jó kis széria, olyan különleges hangulata van, nagyon bejön.

A romantika csak ugródeszka volt, ezzel is kavarnak majd egyet a dolgokon sztem.

Ugye Thack-ék románcánál a drog- és piroslámpásnegyedfüggő dokit vajon kifordítja e a szende kis ápolónéni, illetve az alagsori légyott mennyire befolyásolja majd, h a keziccsókolomnak ott van a vőlegénye, akinek ráadásul az apukája eléggé sokat sejtetően nyomult rá.
Szal érdekes lesz az utóélete a végjátéknak.

Még 3 rész az évadból, de ha minden igaz be van rendelve a 2. szezon is.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.09.29. 14:13:13

Én igen. Pár rész lemaradásom van, de hamar ledarálom majd :) Írok róla.
"And my heart will leave you never."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.09.29. 02:16:48

Valaki nézi rajtam kivül a Knick(A sebész) sorozatot? Nem szeretnék csak úgy magamnak naplót vezetni itt,szóval,ha valaki nézi kérem irjon :lol:
7.rész: Nagyon vártam már az új részt,óránként követtem,hogy mikor teszik fel a feliratot. Nekem egyre jobban bejön a sorozat. Ami külön tetszik benne,hogy folyamatosan fejlődik,és szerintem jó irányba! Alakulnak a különböző szálak,amikből jó részek fognak kisülni,már érzem előre :D Egyedül a végén éreztem egy kicsit soknak a romantikus részt,de azt az 5 percet lenyelem valahogy :D Az eddigi történésekbe valahogy nagyon nem illett bele,de jólvan,el lehet viselni.
8/10eddig, de lehet ez még bőven jobb is
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.09.28. 17:28:34

bence-barca írta:

Amúgy lehet az lesz az egész sorozatnak a vége, h mindenki rájön, h Jax és a SoA irányította a szálakat, összebeszélnek aztán mindenki a SoA ellen és volt-nincs effektus a mi kedvenc motorosainknak. :lol:
Ez is verzió, igen. :D Ez durcább lenne. :D
Football, bloody hell. /SAF/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.28. 16:20:23


Amúgy lehet az lesz az egész sorozatnak a vége, h mindenki rájön, h Jax és a SoA irányította a szálakat, összebeszélnek aztán mindenki a SoA ellen és volt-nincs effektus a mi kedvenc motorosainknak. :lol:
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.09.28. 15:20:56

visca el barca írta:soa0703
Na nézzétek már, hát elfelejtettem megírni a memoárjaimat. :D

A Niners hülye fekete hip-hop gyerekek nagyhatalminak tűnése, de amúgy egy csörgősipkás nevetség az egész, mint minden hülye fekete gyerek, aki Tupacnak képzeli magát. (No racism, csupán ténymegállapítás). Az 1 kiló heroin szerintem jelzés értékű akart lenni, mint kb. amikor őseinknek átadtak egy fehér lovat és egy marék földet (de ha Sutter komolyan gondolta, hogy 1 kilóval meg lehet váltani a világot, akkor LOL!). Az ellenfordulás meg olyan classic nigger pillanat, csak rájuk kell nézni. Simán lerí róluk. :D

Ami alapján leírtál, igen, valami egyeduralom akar kibontakozni látszódni Jax terveiben, és így már meg is látod az értelmét a free for allnak. :) A kínaiakat látszik, hogy végképp ki akarja rakni, ők ki is fognak kerülni. Azért hogy így Marks, aki hatalmi tényező, nekik menne esetleg, plusz a SoA fű alatt pakolja el őket, nem hiszem, hogy túl sokat lennének még szerepben. Persze jönne a kérdés, hogy akkor miért nem hoznak át Kínából még vagy alsó hangon 100-150 kínait és raknak rendet, de ezen inkább ne gondolkozzunk, nem illene a SoA-hoz. :) Markstól f.sik Jax, vetélytársat lát benne, ez olyan kb. mint amikor Hitler meg Sztálin nekimentek Lengyelországnak. Hitler már akkor is ki akarta nyírni Sztálint, de előbb mást kellett felgöngyölíteni. Így vagy úgy, Marks is le fog szerepelni, biztos kiveszi őt is Sutter.

Tehát Lin, Marks ugrott, ha ezeket nézzük. Kérdés, hogy közben kik ugranak még a képből. Van még ugye Alvarez a Mayans-szal (bár inkább az az ellenszenves paraszt, aki mindig beszél, Ese ritkán tűnik fel), meg a 1-9rs. Utóbbi egyértelmű eszköz. A végén szerintem őket is lerendezi a SoA, vagy meghagyja őket alárendelt szerepnek. Innen már az a kérdés, hogy a SoA-ból kik és mikor halnak meg, mert onnan is fognak repülni. Pár kommenttel lejjebb megírtam a tippjeimet, továbbra is tartom őket. Rat borítékolható, Juice szintén, talán Happy is.

A sheriff nőci meg hot milf, még én is megkörnyékezném, Chibbs fogja az Isten lábát! :D
Football, bloody hell. /SAF/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.28. 12:47:08

visca el barca írta:

a sheriff nőciben meg csalódtam, azt hittem vmi hülye kis mindent feltúró, lelkiismeretes picsa lesz, de elég gyorsan lerendezték h ne ugráljon :D

Én arra gondoltam, h Unser óta ugye mindig vt vki, aki a felülről cseszegette őket. De ha vége lesz a sorozatnak, el kell varrni a szálat ezen a területen úgy, h van egy seriff, aki Unserhez hasonló módon, inkább a béke mellett dönt és nem marad a sorozat végén nyitott kérdés, h akkor a seriff mennyire és mivel cseszegeti őket. Az lesz a vége, h a SoA úgy tud működni, mint Unser idejében, békében a rendfenntartókkal. Legalábbis ezen a szálon.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.27. 22:26:49

soa0703

árulja már el nekem valaki h miért jó az, hogy jax mindenkit mindenki ellen fordít? most épp megint a kínaiakat xopatja, csak éppen august marks tettének álcázva az egészet. azt még megértem h a kínaikra ki van akadva, de annak mi értelme h mindenkit mindeni ellen hangol? lassan már a szálakat sem bírom követni.

- a niners bosszút akar állni a mayanson, mert régebben vmi fegyverbiznisznél kinyírtak pár feketét
- a mayans be van rágva marksra mert ők kapták az ira fegyvereket
- jax linékre fúj, mert mami kitalálta a hülye meséjét
- mostani részben ugye marksnak álcázva magukat szétverték lin masszázs szalonját is, igy indul a lin vs marks móka is.

szóval van niners vs mayans, mayans vs marks, soa vs lin, lin vs marks

kihagytam vmit, vkiket? :roll: volt egyszer vmi lövöldözés mikor ira-kínai-soa találkozó volt a tavalyi évad végefelé... arra már nem emlékszem.. leirná vki mi volt akkor?

az meg sztem nagyon vicces h a niners 1 kiló heroinért, meg egy minimális hatalomért marks ellen fordul... hogy aztán jaxék őket is eltegyék láb alól :lol:

a sheriff nőciben meg csalódtam, azt hittem vmi hülye kis mindent feltúró, lelkiismeretes picsa lesz, de elég gyorsan lerendezték h ne ugráljon :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.26. 12:54:59

Délután megnézem, mert nagyon kíváncsi lettem rá. Itt egy kis értékelés róla.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.26. 12:44:02

Gotham pilot

Valaki innen?

Nekem bejött a pilot, kellően darkos hangulat és már most feltűnt több fontos szereplő, ami kicsit meg is lepett. Bár én nem vagyok annyira benne a DC comics témában, meg a Batmanben, inkább csak a fontosakat ismerem. Pingvin jó lett, Rébusznak az a pár mp amit kapott is ígéretesnek indult, de az téll olyan kevés vt, h nem lehet megmondani jó lesz-e.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.24. 16:24:51

Ja, kiderül, hogy Juice Gemma fia :twisted: [-X

Szerk.: Nos, vélemények az új SoA epizódról?

A sheriff csaj nagyon dögös :twisted:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.24. 16:04:30

amennyire ismerem suttert, tuti olyat húz amire egyikünk sem tippelne...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.24. 15:15:22


Vagy Gemma megöleti Nerot is, hogy kerek legyen a sztori... Pedig én is nagyon bírom a csikánót :twisted:
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.09.24. 14:31:33

visca el barca írta:

amugy nero tuti nem hal meg, megy majd a kis farmjára amit megálmodott

Úgy hallottam, hogy nagy értékű ingatlan Belize-ben áron alul eladó... :lol:
Football, bloody hell. /SAF/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.24. 14:26:24

visca el barca írta:soa

amugy nero tuti nem hal meg, megy majd a kis farmjára amit megálmodott
:lol:

Kérdés Gemmával-e? :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.24. 14:03:30

soa

amugy nero tuti nem hal meg, megy majd a kis farmjára amit megálmodott
:lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.09.24. 13:54:20

visca el barca írta:

juicyval kapcsolatban meg nagyon várjátok h szétdurrantsa az agyát, sztem meg simám benne van h pozitiv hőst csinálnak belőle... megmenti majd jaxet, vagy a klubot, vagy akármi...

Sosem akartam a mostani alkalmak kivételével, hogy Juice meghaljon, de annyira zűrzavaros karakter, hogy bármikor benne van a halál. Vagy felköti magát, vagy agyonlövik. Azt hittem amúgy, hogy az elsők között fog meghalni a sorozatban, mégis, a starter létszám felét már túlélte... :D Szerintem is inkább pozitív hős lesz belőle a végére, bár nem tudom, hogy hogy akarják, mivel ugye ő szöktette meg Gemmát, szóval végső soron az ő lelkén is szárad valamennyi Tara halálából (is -> + még ugye, hogy Neronak elmondott mindent, ezért bujdosik most). Óriási banalitás lenne nem (vagy nem kellően jól) megrendezni az anya-fia leszámolást, ehhez pedig Juice is odatartozik. Csak úgy tudom elképzelni pozitív karakternek, ha a klubért hal meg. Nincs mese, a srácot be kell áldozni a dráma kedvéért. Hogy hogyan és mint, azt nem tudom, de az ő halála, Jax és Gemma halála egy ideális tálalásban nagyot ütne. Ratnek sem jósolok sok jövőt, bár ő az a fajta szürke karakter, akinek éppoly mindegy a lelövetése, mint a túlélése. Valamennyit tenne a drámához, ha kiírnák, de nem sokat. Talán még Happy az, aki szintén nem éli túl, de Tig, Bobby, Chibbs túl öregek már haldoklót játszani. De tényleg, szerintem ők már túl idős színészek ahhoz, hogy ilyen nagyon érzelmes drámai alakítást eljátszanak, Juice, Gemma (a kor itt mindegy, hisz egy nő), Jax az, aki meghatározó lehet a sorozat vége szempontjából. Alvarez, Nero szintén maradjon életben. Nero főleg, nagyon csípem a tagot. :)

szerk.: MQuC már le is írta a listát Juicy boy-ról, hogy miért egy kiba. agent of chaos. :D Ha túlélné a sorozat, lenne egyfajta hiányérzetem... :lol:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.24. 11:28:09

SOA

Na ma közelebb kerülünk az igazságokhoz talán :twisted: Egyébként ez a Juicis dolog lehet, hogy úgy lesz, ahogy Veb mondja. Simán benne van az ő agyában, hogy csinál valami hatalmas állatságot, bár szerintem már túl sok van a rovásán. A narkó, a besúgás, Clay, az, hogy állatkodik, öngyilkossági kísérlet, majd a mexikóiakkal, miko az autó gázolt, ő cska simán állt, egy centire ment el mllette a kocsi. Azon beszartam.... :D Na meg azon, mikor meztelenül fekvőzött... az kicsit Amerikai Psichos volt.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.24. 11:17:22

mquc, soa

hogyne láttuk volna a puskát. direkt szép lassan rázoomolt a kamera amikor jury a sárgaírtás után beteszi a táskába és még jól meg is nézi. nem nehéz felismerni utólag: lefűrészelt csövű, agyon szigszalagozott markolattal, nem tucat fegyver.

juicyval kapcsolatban meg nagyon várjátok h szétdurrantsa az agyát, sztem meg simám benne van h pozitiv hőst csinálnak belőle... megmenti majd jaxet, vagy a klubot, vagy akármi...
vince vaugnh mint főgonosz? ez valami vicc? :lol: komolyan betesznek egy ilyen full depresszios drámai sorozatba egy ilyen ripacs romantikus vígjáték sztárt?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.24. 08:40:22

Rinku!

Természetesen csak agyalok, néhol nekem is kaotikus volt, mint mondtam. Például a puska nekem nem tűnt fel, mikor a kínaiakat lemészárolták. Egyébként szerintem azért a két srácra esett a választás, mert ők "külsősök voltak". Mondja Jury, hogy a kurvái által ismerte meg őket.
Juicenél pedig azt még el tudom képzelni, hogy visszamegy megint és a pisztoly elé áll mostmár. Sokáig nem húzhatják ezt a depis szálat. Nem lehet, hogy állandóan ide oda rohangászik. :lol:

Szerk.:

Elvileg ezt a puskát nem is látjuk, hogy használták-e a telepen a kínaiak mészárlásakor, viszont az lehet, hogy ez az ír fegyverekből van, amikkel ott üzleteltek a kínaiak, Tehát Jax nem véletlenül hagyta ott, s Jury a sárgákra pöccen majd be.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.09.24. 07:33:38

PCsabi írta:
danianevem írta:Közben (elvileg) a főgonosz is megvan Vince Vaughn személyében. Az eddigi szerepei alapján érdekes választás, de simán jól sülhet el.

Az első két epizódot pedig Justin Lin fogja rendezni. Ő leginkább a Halálos Iramban szériából lehet ismerős, szóval szintén egy merészebb húzásnak tűnik.
Szerintem nem lövök mellé, ha azt mondom, hogy bőven gyengébb lesz, mint az 1. évad.
Én sem adnék rá nagy oddsot, de ha megint megteremtik azt a légkört és a főbb karakterek is jók lesznek, engem már akkor megvesznek kilóra.

Gotham
El nem ájultam tőle, de így elsőre egész korrektnek tűnik.
Válasz küldése