Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.11.24. 20:53:28

PCsabi írta:TWD S05E07

Na, ez végre tetszett! Jó volt, hogy több szálon futott a rész.

Néger csaj... #-o

Kíváncsi vagyok, hogy ki fog meghalni a következő részben.

Tényleg jó volt, h most mindenhol kalandoztunk, nem volt rossz epizód.
A végén a feka lányt annyira lehetett tudni, h elszúrja, fájt nagyon...

Mivel a téli szünet előtti utolsó rész lesz, így oda kell pirítani, félévadzárón is mindig van vmi, amitől az ember máris várja a folytatást.
Sztem újra megszellőztetik majd az öreg feka tagot, aki visszatér (és sosem jut eszembe a neve :D ).

Ha tippelni kellene, akkor talán Ty maradhat lent, ha már pont a tesó cseszi el az akciót és a mostani érzelgősködésük, valamint Bob elvesztése után drámai lenne egy újabb pofon. Esetleg a kis katonalány, aki elígérkezett Glennéknek... De sztem is lesz vezéráldozat.

És kíváncsi leszek, h mit akarnak még a pappal, mert egyedül, fegyver nélkül sok rációja nincs a szálának...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.24. 19:04:28

visca el barca írta:soa

ha vmi töltelék indian hillses csávó öli meg jaxet, többet nem jövök... :lol:

Hm, akkor kezdek reménykedni mégis, h indan hillses csávó öli meg. :wink: :mrgreen:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.24. 17:21:24

Én a filmezést sem unom, de ennyi időm végképp nincsen. :D Százas nagyságrendben áll a gépen a megnézetlen film :( Talán majd a karácsonyi szabadságom alatt felzárkózom.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.24. 17:15:04

végül én sem kaszáltam.
a filmezést unom, nem nagyon tudok mit nézni, uhogy maradt ez esti programnak. 2. évad 5-6. részénél tartok, sokat fejlődött a sorozat, de ha elvennék tőlem, valószínűleg akkor sem vágnák eret magamon. :lol: azóta bejött egy új karakter, a

maszkos fickó
, nagyon csípem, remélem nem írják ki, és egyre több szerepet fog kapni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.24. 17:03:57

Gengszter korzó

A negyedik résznél tartok, én nem dobom. Néhol valóban lapos, bár engem a női "trécselés" nem zavar. Főleg, mikor nem az üresfejűek próbálják bizonygatni, hogy igenis kell a szavazati jog. Mrs Schröder például kifejezetten intelligensen mutatkozott be, gondolom ő még összejönnek a főnökkel. Továbbá Capone kivirágzása is tetszetős, az a vonal is nagyon érdekel, úgyhogy összegezve, akinek bejön ez a kor, márpedig nekem nagyon, főleg ez a 20-as 30-as évek, annak szerintem nem kukába való sorozat, még, ha nem is a fegyvereké a főszerep.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.11.24. 14:14:14

TWD S05E07

Na, ez végre tetszett! Jó volt, hogy több szálon futott a rész.

Néger csaj... #-o

Kíváncsi vagyok, hogy ki fog meghalni a következő részben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.24. 12:07:44

soa

ha vmi töltelék indian hillses csávó öli meg jaxet, többet nem jövök... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.24. 07:20:11

SoA

Unserrel tuti kibékül, egyértelműen csak azért heccelte fel Unser, hogy kicsit tudjon még nyomozni, amíg Jaxet leültetik, mert azt gondolta, megöli Gemmát. Érezte, hogy gáz van.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.23. 23:18:55

MQuC írta:SoA

Szerintem Gemmat valahogy kiiktatják, ha nem is Jax saját kezűleg. Juiceal nem tudom mi lesz most a gyenguszon. Talán azt beszélik meg, hogy lerótt mindent és kikerülhet. Az szép lenne, örülnék neki. Jax viszont szerintem meghal, bárhogy is szavaznak a gyűlésen, valaki indian Hillsből megöli.

Az kissé méltatlan lenne egy ilyen sorozat lezárásaként, ha csak úgy vmi random Indian Hillses tag lelőné. Az sokkal hatásosabb lenne, ha viszik a kivégzésre a szavazás után. :D
Amúgy aminek szurkolok még, h Unserrel kibéküljenek. Sajnálnám nagyon, ha rosszban válnának el, nem ezt érdemli Unser.
Gemma halálára én is kíváncsi leszek vagy inkább mondom úgy szálára, h mi fog történni vele.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.23. 22:36:03

SoA

Szerintem Gemmat valahogy kiiktatják, ha nem is Jax saját kezűleg. Juiceal nem tudom mi lesz most a gyenguszon. Talán azt beszélik meg, hogy lerótt mindent és kikerülhet. Az szép lenne, örülnék neki. Jax viszont szerintem meghal, bárhogy is szavaznak a gyűlésen, valaki indian Hillsből megöli.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.22. 15:31:51

SoA
Pazar rész. Már a 10. percben akkora csomót éreztem a gyomromban, h csak vártam mi mit fog követni stb.
visca el barca írta: van egy olyan sanda gyanum h ezzel el is érte a történet a csúcspontját. a következő két rész nem fog meglepetést tartogatni, minden ugy fog történni ahogy esééknél, az asztalnál megbeszélték.
Úgy ismerjük Suttert, mint aki nemhogy egy szimpla évad, hanem egy egész sorozat lezárását meglepetés nélkül csinálja meg? :D
Most én sem tudok nagy fordulatokat elképzelni, de meglepődnék, ha nem lenne. Csak hátra van még 2 rész.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.22. 13:48:43

soa

tényleg nehéz szavakat találni. talán az eddigi legjobb rész volt, és van egy olyan sanda gyanum h ezzel el is érte a történet a csúcspontját. a következő két rész nem fog meglepetést tartogatni, minden ugy fog történni ahogy esééknél, az asztalnál megbeszélték.

egyedül gemma sorsa kérdéses, de őt nem írják ki, szépen csendben elvonul. kb uo. dráma lesz neki a sons nélküli élet mint anno a kemény zsarukba vic mackeynek, akitől mindent elvettek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.11.21. 13:19:28

palesz77 írta:

Szerinted ilyen mesébe illő dolog történik bárkivel is ebben a sorozatban? :D Ez kb Martinnál úgy nézne ki, hogy egymásra találnak, már épp elfoglalnák a trónt, amikor is az egyik főbb tiszt ledöfi Brant, megerőszakolja Sansat, aztán átvenné az uralmat, de jön egy sárkány, és felgyújtja az egész térséget.. :lol:

Hát figyelj, egyszer lehet az lesz a fordulat,és a meglepő, hogy jó történik...amennyi rossz,igazságtalan dolog történt "váratlanul" ebbe a sorozatban, talán lesz olyan amikor senki se várja, és történik valami happy dolog is... :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.21. 12:54:39

Exactly :twisted:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.21. 12:21:30

MQuC írta:GoT

Gondolom az lesz, hogy Bran és a nővére egymásra találnak, uralkodni kezdenek, hatalomra tezsnek szert

Szerinted ilyen mesébe illő dolog történik bárkivel is ebben a sorozatban? :D Ez kb Martinnál úgy nézne ki, hogy egymásra találnak, már épp elfoglalnák a trónt, amikor is az egyik főbb tiszt ledöfi Brant, megerőszakolja Sansat, aztán átvenné az uralmat, de jön egy sárkány, és felgyújtja az egész térséget.. :lol:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.21. 12:16:26

GoT

Gondolom az lesz, hogy Bran és a nővére egymásra találnak, uralkodni kezdenek, hatalomra tezsnek szert és valahogy Stannist is legyőzik. Aztán jöhet az ősi LEnister Stark csata a végén. Bár lassan az összes gonosz Lenister kihal, már cska a királynét kéne kiiktatni.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.11.21. 11:54:31

MQuC írta:GoT 4. évad

Szóval: Akkor A strici és a nagyobbik Stark lány uralkodnak a völgy felett, Aria Bravosba utazik, hogy ő legyen az első kard egyszer gondolom, A Lenisterek széthullva, Bran' szárnyai bontakoznak, A vörös asszony és Baratheon valszeg beveszik Királyvárat, s most várjuk az 5. könyvet?

Arya inkább Arcnélküli akar lenni sztem, mintsem Első kard, a képességeivel meg majd lenyírná a Halállistáját ;) A Stannis féle akció meg túl kerek ahhoz, h valóban összejöjjön a trón. Van pénz, van sereg, adott a cél. Ilyenkor szokott Martin bácsi előhúzni valamit a varázskalapból, amitől a visszájára fordul az egész :D

És még annyi, h az 5. évadra és a 6. könyvre várunk ;) De nagyon...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.11.20. 17:38:18

visca el barca írta:ah megint várhatok két napot a feliratra :(

vmelyik nap belefutottam vmi kapcsán az első évad egyik részébe és iszonyatosan megdöbbentem, milyen friss és üde, meg jóképű volt az összes szerepelő. most a vége felé az összes olyan mint valami leharcolt vén csataló :D
Ne is mondd, rengeteget idősödtek! :D Tommy Flanagan is amolyan Guardiola-tanfolyamon ment végig, itt már tiszta idősnek néz ki, de Jax meg főleg, besz.ás mennyit változtak. :D

Ha megy úgy az angol, ne várj a felirattal, érthetően és tisztán beszélnek, a dialógusok sem nehezek, nem nagyon van benne nehezebb angol szó, ahogy emlékszem. :)
MQuC írta:Felteszem, nem csak színészi játékról van szó ebben az esetben. Már

Opie halálánál volt egy videó, ahol elbúcsúztatják a stúdióban, levágják rituálisan egy karddal a szakállát stb. , ott is látszott, hogy nagyon összenőttek., szóval :
biztosan megterhelő ennyi szarságot megélni, mégha csak színészkedés is. :S
Persze, jóbaráti kör. :) Ez a szakállas videó nekem is megvan, nagyon csípem. :) De Jesszus, Ryan Hurtnek milyen feje van már szakáll nélkül... :D Egy világ roskadt öszse bennem a videó végén. :DD
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.20. 14:46:22

Felteszem, nem csak színészi játékról van szó ebben az esetben. Már

Opie halálánál volt egy videó, ahol elbúcsúztatják a stúdióban, levágják rituálisan egy karddal a szakállát stb. , ott is látszott, hogy nagyon összenőttek., szóval :
biztosan megterhelő ennyi szarságot megélni, mégha csak színészkedés is. :S
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.20. 14:32:12

ah megint várhatok két napot a feliratra :(

vmelyik nap belefutottam vmi kapcsán az első évad egyik részébe és iszonyatosan megdöbbentem, milyen friss és üde, meg jóképű volt az összes szerepelő. most a vége felé az összes olyan mint valami leharcolt vén csataló :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.11.20. 14:05:13

SoA

Na, ez igen. Erre vágytam már réges régóta, egy ilyen részre. Dráma. Színtiszta dráma. Gyönyörű volt, beleborzongtam némely momentumba. Jax rádöbbenése, hogy vak volt idáig és miket tett, hogy nincs más út számára, csak a pokol, mert amiket elkövetett, arra nincs bocsánat, hogy miatta halt meg feleslegesen annyi ember; Juice reakciója, a vonásaira kiülő tudat, hogy a halálsoron van, és az a mélységes megvető szarkazmus, ahogy ült Unser és a rendőrnővel szemben, illetve amikor tök pókerarccal is, de elsírta magát Jax előtt. Remek színész Theo Rossi, hiányozni fog a képernyőről, nagyon bírom a srácot.
Gemma, Unser, Nero, főleg Nero, minden ami itt volt most, hát... Bocs a szóért, de krva zseniális volt, ezt máshogy nem lehet jellemezni, az egyik legjobb rész volt a komplett sorozatban.

The White Buffalo - Set My Body Free

Itt ez a kép az abszolút főszereplőkről és ha belegondol az ember, hogy hárman már meghaltak és esélyes, hogy még három ember meg fog (Juice biztosan legalábbis). Elképzelhető, hogy Wendy fogja felnevelni a kölyköket Chibbs-zel és Tiggel. Érzem, hogy Jax is meg fog halni, az lenne dráma még igazán. Ki tudja mi lesz még a chapterek közötti tárgyaláson. Gemmaval sem tudom mi lesz, de imádtom Katey Sagalt, nagyon jó színésznő. Miután Nero leült Jaxszel beszélni, hogy egy fiúnak megölnie az anyját... Egyből eszembe jutott a beszélgetés, ami még Jax és Gemma között volt a 4. évad végén, Clay-ről. "He has to die by the hand of a Son." Mr. Mayhemnek dolga van, Gemmáért is el kell jönnie. Rá is ugyanez vonatkozik.
Minden butasága és felesleges momentuma ellenére nekem nagyon fog hiányzni a Sons of Anarchy, mivel az énem egyik vágyott, elképzelt darabját valósítja meg. Imádom a choppereket és a szabadságot, amikor a patch-csel a hátadon, a brotherhooddal melletted és mögötted vezeted a motort és semmi nem számít már, csak hogy éltek és ott vagytok és azt csináljátok, ahol akartok lenni, vagy amit akartok csinálni. Nyilván úgy élném az ilyen életet, hogy nem akarnék lenni 0-24-ben életveszélyben és nem ez lenne Az életem. Hogy a klub az első és minden más második. Azért ez már egy egészen más szint. Ezért nem vagyok és nem is leszek tag ilyen alakulatokban. Megmarad majd nekem a békés, szelíd verzió, ridin' around the world. :)

Ugyan részemről 10/8 a sorozat, a következő két résztől függetlenül (talán 8,5 lehet, de ez most irreleváns), valami olyasmi fog véget érni, ami azért unikum a mai kínálatban. Én pedig amúgy szeretek várni sorozatokra. Van még egy kedves cél, irány az életben. Hogy tanul meg melózik egész héten az ember, de itt a hétvége, nyugi van, utána meg szerdán lehet tölteni az új SoA-t. Azért sokan lendít az emberen az ilyen. De ennek is vége lesz és bár nem fogok úgy ülni magam elé meredve, mint a Breaking Bad után, azért valami fontosnak itt a vége, két hét múlva. És annak ellenére, hogy vágyom rá, hogy lezáruljon már, szr érzés lesz valahol.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.20. 12:22:29

Jogos egyébként, baromi idegesítő a következő részre várni állandóan :D A SoA-nak is örülni fogok kicsit, ha vége lesz már. :$
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.11.20. 12:13:44

MQuC írta:Ray Donovant kezdd el VeB! Ott lesz minden. Nem kifejezett gengszterfilm, inkább Hustlernek mondanám a csávót :D Vagy Playernek.
most csak olyat kerestem aminek már vége, nem akarok futó sorozatot nézni, de azért kösz, megjegyzem :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.11.19. 17:50:38

palesz77 írta:Banshee season 3 trailer.

Várja ezt rajtam kívül valaki?
Jelen! 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.19. 11:40:36

Banshee season 3 trailer.

Várja ezt rajtam kívül valaki? Nagyon komoly kis trailer, úgy tűnik nem sokat fog változni a sorozat - hál istennek -, baromira várom már a kezdést! 8)
Válasz küldése