Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.14. 10:41:09

Boixos írta:
Atesz írta:
Boixos írta:chivu nem fog idejönni. nemhogy ide, máshova sem, mivel szeret a Romában játszani.

Pontosan, ezt máre írtam pár hozzászólással ezelőtt, csak vissza kellett volna olvasni.
Egyébként jó igazolás lenne, de nincs EU-s útlevele
okés, köszi, h szóltál! legközelebb majd jobban figyelek. :D
egyébként ezt már pár hónapja írogatom én is (bátran visszaolvashatsz te is), csak azért bátorkodtam most is, mert a napokban ismét kijelentette chivu, h nem érdekli sem a madrid, sem a milan, sem az inter sem a barca érdeklődése.
Jó bocsi, mert én még csak kb 1 hete írok ide, mert eddig lusta voltam :D
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.07.14. 10:33:40

retek írta:Gyerekek, nyugtassatok meg hogy ez kamu:

http://www.madridista.hu/hirek.php?ujhir_id=1224

Remélem nem viszik oda Zambrottát, mert az azzé nagy csapás lenne...

Ilyen lehetőség nem adódik minden átigazolási szezonban...
Sajnos nem látunk be a színfalak mögé,de az NS azt írta,ha távozik Olaszországból,akkor a Barcába jön..... :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.07.14. 10:00:55

Atesz írta:
Boixos írta:chivu nem fog idejönni. nemhogy ide, máshova sem, mivel szeret a Romában játszani.

Pontosan, ezt máre írtam pár hozzászólással ezelőtt, csak vissza kellett volna olvasni.
Egyébként jó igazolás lenne, de nincs EU-s útlevele
okés, köszi, h szóltál! legközelebb majd jobban figyelek. :D
egyébként ezt már pár hónapja írogatom én is (bátran visszaolvashatsz te is), csak azért bátorkodtam most is, mert a napokban ismét kijelentette chivu, h nem érdekli sem a madrid, sem a milan, sem az inter sem a barca érdeklődése.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2006.07.14. 09:57:25

Ja és az origo átigazolási hírei is írja Zambrotta :arrow: Barca Saviola :arrow: Arsenal(ennél azér elszomorodok hiányozni fog El Pibito :( :!:
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2006.07.14. 09:49:26

Cannavaro kijelentette nem hagyja el a Juvét, Emerson megy Madridba, Buffon nem ő Milán, Abbiati :?: , Zambrotta pedig az NSO szerint hozzánk áll közelebb :!: :!: :!:
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2006.07.14. 09:45:48

Gago: fiatal argentin védekező középpályás asszem 86-os születésü, Boca-ba játszik nagy tehetségnek tartják játszott Messivel a tavalynyári ifitornán Ha ebben a topicban visszább mész van kép róla a Hír pedig a Márquez megkaphatja az uniós útlevelet abban van olvasd el!
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2006.07.14. 09:45:11

Gyerekek, nyugtassatok meg hogy ez kamu:

http://www.madridista.hu/hirek.php?ujhir_id=1224

Remélem nem viszik oda Zambrottát, mert az azzé nagy csapás lenne...

Ilyen lehetőség nem adódik minden átigazolási szezonban...
Milinte te szemét, tipszmikszűté??
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.07.14. 09:38:34

ki az a gao?egyébként ha olcson kéne védőt venni,akkor sztem ideális lenne andrea barzagli!!!fiatal,nem annyira drága és elfogadja a kispadot!sztem jo lenne
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2006.07.14. 09:26:24

Boixos-nak és Atesz-nak is igaza van! Szerintem ha Márquez megkapja az állampolgárságot csapjunk le Gago-ra néztem néhány meccsét a clausurából és amikor játszott jól nyomta ő király lenne!

Azt álmodtam hogy Márquez eligazolt a Borussia M-be és a Budovinszkit szerződtettük helyette rémes álom volt!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.07.14. 09:22:30

hát nincs eu-s utlevele,de Márqueznek lesz!egy hely felszabadult volna!sztem Thuram nem kell!akkor inkább már a Barca b-ből kell hozni fiatalt!!!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.14. 09:16:32

Boixos írta:chivu nem fog idejönni. nemhogy ide, máshova sem, mivel szeret a Romában játszani.

Pontosan, ezt máre írtam pár hozzászólással ezelőtt, csak vissza kellett volna olvasni.
Egyébként jó igazolás lenne, de nincs EU-s útlevele
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.07.14. 08:51:30

chivu nem fog idejönni. nemhogy ide, máshova sem, mivel szeret a Romában játszani.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2006.07.14. 08:33:36

Még kell Thuram és Zambrotta aztán kész!!! Amúgy én már nagyon várom azt hogy ez a Krkics gyerek meg ez a dos Santos gyerek és a Valiente gyerek mikor mutatkozik be a felnőtteknél SZERINTETEK? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.07.13. 21:40:47

ja főleg ugy,hogy Márquez most fogja megkapni az utlevelét!!!tehát simán egy opcióüval dec.31-re szerződtethetnénk!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.07.13. 21:35:03

Etooka írta:Chivu tud baloldalivédőt játszani...

[...]

...amellett hogy sok helyen bevethető,fiatal,ambiciózus,trófeák elhóditására éhes védő!!!
... és EU-s útlevéllel sem rendelkezik, így még a lehetősége sem merülhet fel annak, hogy megvegyük. :wink:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.07.13. 21:33:07

leszállva a Vieirás témáról,én a nyár előtt abban reménykedtem hogy 1 csatár mellé(aki Gudjohnsen lett)Cristian Chivut szerződteti a vezetés!!
Chivu tud baloldalivédőt játszani,tud középsővédőt játszani és nem mellesleg ha kell ő is olyan mint Márquez:a középpályán is bevethető!!!igaz,hogy 24 milcsi lett volna,de megérte volna!!és akkor a 33 milcsiből vettünk voléna két minőségi,de nem sztár játékost,mig a Chelsea 30 milcsiért vette Sevchenkot!!(igaz ő világklasszis)szal én azt nem értem,s egyben nem értek egyet a Barca vezetésével,hogy Chivut mért nem szerződtették!!amellett hogy sok helyen bevethető,fiatal,ambiciózus,trófeák elhóditására éhes védő!!!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.13. 21:09:44

Etooka írta:Atesz!!jo aláirom,Vieira technikás meg minden!!!de szerintem a Barcába nem illik!!a Barcába sztem egy De Rossui illene!!Vieira vogy nem illi9k bele,hiszen ő nem türné el a kispadot,márpedig a Barcában a csapat összes tagja az évben Puyolon és Valdesen kivül vagy 10 meccset ült padon!!szal sztem megbontaná a csapategységet!!ami most nagyon jo!!meg ha leigazolnánk,akkor minden lap rólunk cikkezne és az a felkészülésnek megint nme tenne jót!!!mi nem vagyunk olyanok,mint a REal,hogy állandóan reflektorfény!!Vieira sztem ezt hozná!!!egyébként meg Cannavaro igazolása nagy marhaság lenne,mert neki a kezdőben kell játszani,oda meg sztem nem fér be!!!kispadra meg nem lehet vágni egy ilyen klasszist!!! :!:
Cannavaro-s dologgal én is egyetértek, sztem se kell ide.
De Vieira-val nem, sztem pont beleillene a csapatba, mert a Barca kicsit hasonlóan játszik, mint a Vieirás Arsenal annak idején.
Abban igazad van, hogy ő nincs hozzászokva a rotációhoz, de sztem Deco és Ronaldinho se volt hozzászokva mielőtt Rijjkard idejött.
De Rossiról meg annyit, hogy ő még egy jó ideig a Rómában lesz, mivel Totti a példaképe, meg ha hozzávesszük a vb-s könyöklését, ennyi erővel rá is lehet mondani, hogy favágó.
Na mindegy ez az én véleményem.
Én nagyon örülnék, ha Vieira érkezne.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.13. 21:02:16

Etooka igazad van!

Pontosan,nem kell ide Vieira! Lehet,hogy vezér meg minden,de nekünk van már egy Puyol-unk aki a Vezér! Van Ronaldinhonk aki szintén rengeteget számít minden egyes csapattagnak,és még sorolhatnám :!:

Nem kell még 1! Ők aszthem elég jól írányították eddig is a csapatot,nem kell nekik egy rivális,mert nehogy azt gondoljátok,h Mr. Vieira alázatos lenne :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.07.13. 20:48:12

Atesz!!jo aláirom,Vieira technikás meg minden!!!de szerintem a Barcába nem illik!!a Barcába sztem egy De Rossui illene!!Vieira vogy nem illi9k bele,hiszen ő nem türné el a kispadot,márpedig a Barcában a csapat összes tagja az évben Puyolon és Valdesen kivül vagy 10 meccset ült padon!!szal sztem megbontaná a csapategységet!!ami most nagyon jo!!meg ha leigazolnánk,akkor minden lap rólunk cikkezne és az a felkészülésnek megint nme tenne jót!!!mi nem vagyunk olyanok,mint a REal,hogy állandóan reflektorfény!!Vieira sztem ezt hozná!!!egyébként meg Cannavaro igazolása nagy marhaság lenne,mert neki a kezdőben kell játszani,oda meg sztem nem fér be!!!kispadra meg nem lehet vágni egy ilyen klasszist!!! :!:
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.13. 19:53:34

Ez a pár igazolás, amit én mondtam, nem lenne olyan, mint amit a REal Madrid csinált.
Pl.: Deco rohadt nagy sztár volt a Portoban, ott minden róla szólt, de itt nem róla szól minden, hanem Ronaldinho-ról.
Puyolt nevezhetjük sztárnak, de nem tartozik a legnagyobb sztárok közé, és még Eto'o sem olyan nagy. Bár ő azért a világ egyik legjobb csatára.
Szóval Vieira lenne a második nagy sztárunk, és Zambrotta lehetne a harmadik és ennyi bőven elég lenne. Nekünk utána már nem kéne igazolni senkit, max. évente egy-két kiegészítő játékost az esetleges távozók helyére.
A Real viszont majdnem minden évben egy-egy aranylabdást vett vagy legalább nagyon nagy sztárt.
2000: Figo
2001:Zidane
2002:Ronaldo
2003:Beckham
2004:Owen
2005:Robinho
A Barca vezetése biztos, hogy nem követne el ekkora hibát szvsz.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.13. 19:48:06

Etooka írta:Vieira 4 okból nem lenne jo igazolás:

1.a spanyol bajnokságban nem játszhat olyan durván mint az angolban!!!itt akkor minden 2. meccsén pirosat kapna!!!
2:nem illik a csapatba!!!itt kreativ játékosok vannak!!!ő meg egy favágó betmobil!!!
3.hova férne be?Van bommel szerintem nagyon jo igazolás volt és ez még csak az első éve volt!!!
4.egy igazi gunár,aki rontaná a csapategységet,nem kell!!!!!!!

jöjjön zambrotta a meg a Barca B -ből a fiatal gyerek4!!!

Vanm Bommellel én is elégedett vagyok, mert azért nem játszott annyit, nagyon sokat játszott Iniestam azért nem lőtt annyi gólt.
Az meg hülyeség tényleg, hogy Vieira nem technikás, ha láttál volna pár Arsenal meccset, akkor láthattad volna, hogy mennyi szép passzt és indítást csinált, ráadásul gyönyörű gólokat is lőtt. Azt nem tudom, hogy ki írta, hogy Edmílson és Motta jobbak nála. :? Ennél nem sok nagyobb baromságot hallottam. Szerintem nagyon sokat segítene a csapatnak, ha ő érkezne, ráadásul ő egy igazi vezér!!!
De az a Del Horno felvetés nem rossz ötlet, márcsak azért sem, mert én igencsak szeretem a spanyol játékosokat, főleg ha spanyol csapatban játszanak. A csapatban pedig nem sok spanyol van sajnos. Zambrotta vagy ő mindenképp kell.
A Barca B-ből való középső védő felhozását én is támogatom, de elég ha szép lassan építjük be a csapatba.
Emerson meg takarodjon csak a Realba, ahogy Cannavaro is. Cannavaro leigazolásáról szó sem volt. Ezt nem tudom, hogy ki találta ki, vagy hol olvasta.
player 10-nek meg igaza van amit az utsó hozzászólásában írt.
player10
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:34:29

2006.07.13. 19:35:58

Ja és még valami, tudom, hogy ez Magyarország, de én is focizom, már elég rég óta, és tudom, hogy egy csapatnál nem csak a kvalitások számítanak. Közhely, de itt van például a Real. Ezért nem kell minden posztra ész nélkül igazolni, de...
Ez most egy soha vissza nem térő lehetőség lenne, másrészt mondjuk egy olyan játékos, mint Thuram, vagy akár Emerson óriási hatással lehet a csapatra. Ráadásul Olmo, vagy Marc Valiente rengeteget tanulhatnának tőle, tőlük. Mint ahogy bárki más a csapatból. Világbajnokokat, Európabajnokokat messze áron alul elég ritkán lehet venni, ráadásul szélső védő kell (Zambrotta), középsőről is igen sokszor esett szó (Thuram vagy Cannavaro), és a szélsőbekk után a védekező középpályás volt talán az egyetlen ha nem is hiány, de gyengébb poszt. Ide óriási dolog lenne leigazolni Emersont, vagy akár Vieira-t, aki ráadásul magas is.

Viszont tényleg nem kell óriási változtatásokat eszközölni. A többi poszt tökéletesen rendben van.
Például a balbekk kérdése: Gio már 31, de még csak 31. :)
Nem fiatal, de azért még nem is Matuzsálem. Sylvinhoról meg csak pozitív dolgokat lehet mondani. Jó, nem egy világklasszis, de még 1 jó éve tuti, van, kumma technikás, nagyon sokat fut, és nem utolsó sorban, sőt: igazi csapatember aki az argentín Messi szerint olyan neki, mint az apja, aki Ronaldinho szerint a legnagyobb humorzsák a csapatban, és akit még soha nem hallottunk háborogni azért, mert csere.

Ja, viszont én Maxit is elengedném...
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.07.13. 19:17:44

the torreador!!!én nem a mostani szezonra gondoltam,hanem az az előttikre!!!mert akkor angliában jáccott!!!igazad van grecki,télleg túloztam,mert nem szeretem Vieirát,de azért sztem mind a 4 okból egy kicsi igaz!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.07.13. 19:11:59

Etooka írta:Vieira 4 okból nem lenne jo igazolás:

1.a spanyol bajnokságban nem játszhat olyan durván mint az angolban!!!itt akkor minden 2. meccsén pirosat kapna!!!
2:nem illik a csapatba!!!itt kreativ játékosok vannak!!!ő meg egy favágó betmobil!!!
3.hova férne be?Van bommel szerintem nagyon jo igazolás volt és ez még csak az első éve volt!!!
4.egy igazi gunár,aki rontaná a csapategységet,nem kell!!!!!!!

jöjjön zambrotta a meg a Barca B -ből a fiatal gyerek4!!!
Vitatkoznék veled:

1. Vieira nem durvább játékos semelyik világklasszis védekező középpályásnál. Most említhetném Gattusot, Emersont, Makalelet, vagy Davidsot. Igaz soxor kap sárgát, pirosat azért nem olyan gyakran.
2. Azt te sem gondolhattad komolyan, hogy Vieira favágó, és nem ügyes technikailag. Elég, ha csak azt vesszük, hogy nélküle botladozott az addig szinte verhetetlen Arsenal, Henry és Vieirának köszönhették az ágyúsok a jó szereplésüket.
3. Van Bommel szerintem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, meg nem is védekező kp, elég, ha csak az utolsó PSV-s szezonját nézzük, ahol 15 vagy 16 gólt rúgott. Szerintem is jó játékos, de valahogy nem ment neki.
4. Azzal viszont egyetértek, hogy hozzunk fel fiatalokat, én főleg Dos Santost eröltetném, igaz ő támadó szellemű futballista, de mindenképpen bedobnám a mély vízbe. Gondoljunk csak arra, hogy Messi mennyire berobbant, pedig őp fiatalabb volt, amikor bemutatkozott...
Avatar
The Torreador
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2006.06.14. 20:23:33
Tartózkodási hely: Nála:)

2006.07.13. 19:11:41

Etooka írta:Vieira 4 okból nem lenne jo igazolás:

1.a spanyol bajnokságban nem játszhat olyan durván mint az angolban!!!itt akkor minden 2. meccsén pirosat kapna!!!
2:nem illik a csapatba!!!itt kreativ játékosok vannak!!!ő meg egy favágó betmobil!!!
3.hova férne be?Van bommel szerintem nagyon jo igazolás volt és ez még csak az első éve volt!!!
4.egy igazi gunár,aki rontaná a csapategységet,nem kell!!!!!!!

jöjjön zambrotta a meg a Barca B -ből a fiatal gyerek4!!!
Teljesen igazd van csak annyi,h viera az olsz bajnokságban jáccik...
Nem jut eszembe jobb szal:BARCAAAAAAA
Lezárt