Javier Saviola

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.25. 20:17:03

LeoMessi írta:Remélem ma végleg bebizonyítja, hogy neki lenne a kezdőben a helye Guddy helyett. Bár sztem egyikőjük sem megfelelő erre a posztra, ezért szükség lenne szekezeti változtatásra,(pl.:2 csatár) de Gudjohnsennél még mindig jobb.
Egyetértek,neki is adni kellene egész meccseket,DE:
ez a meccs nem lesz mérvadó annak tekintetében,h eldől,ki kezdjen! Akárhány gólt is rúg a Nyúl,mivel nem 1 "komoly" csapat ellen nyomjuk..
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.10.25. 20:15:12

Sztem is jobb lenne a két csatáros játék, de azt is be kéne gyakorolni, ami szintén időbe tellene szvsz
Avatar
LeoMessi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.12.16. 23:19:53
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.25. 20:10:52

Remélem ma végleg bebizonyítja, hogy neki lenne a kezdőben a helye Guddy helyett. Bár sztem egyikőjük sem megfelelő erre a posztra, ezért szükség lenne szekezeti változtatásra,(pl.:2 csatár) de Gudjohnsennél még mindig jobb.
Visca el Barça!
sm3ogol
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006.05.30. 12:03:49
Tartózkodási hely: h.böszörmény

2006.10.10. 12:07:31

Ez teljesen igaz!
Savinak most nem keveset kell mutatnia ahhoz, hogy méltón pótolhassa Eto'o-t. Ez nagy teher lehet, de ő is barcás, a társak segítenek neki. Lionelnek sem megy mindíg a játék.
Nem kell Saviolatól várni a gólokat, most sokan fel fognak nőni a feladathoz (remélem). Eto'o-t pótolni egyenlő tudom is én tenger fenekére nadrákot húzni (nem lehetetlen, csak marha nehéz).
Ő egy másmilyen jellegű csatár mint Samuel. Szélről tud igazán jól érkezni.
Ludovic?
Belletti meg BL-t nyert mégsem rakjuk totális csatárnak. Gyuló sem lenne igazi megoldás neki a középpálya a megfelelő hely. Ő onnan tudja húzni a váratlant amitól jó játékos.
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.10.07. 18:46:05

Savin is van teher! ha pályára küldik mindenki öt nézni a körülötte zajlo események miatt! mig a többiek "csak" a massziv játékért izgulnak.addig neki ujra be kell bizonyitania hogy tud és miért van ott.
Visca el barca!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.07. 10:53:06

Barcaboy08 írta:Nekem semmi bajom sem Gulyvel sem Saviolaval sem.DE....Ugy látom Savira ha terhet raknak,azaz tőle várják a megváltó gólokat káprázatos driblingekeket megindulásokat passzokat sajna inpotensé válik pl:UEFA kupa döntő!!!szerencséjére a társak lehozták a meccset.Még ugy érzem Ludo masszívabb megoldás bár mind a kettő hangulat játékos,de Ludonak nem tudom elfelejteni a Milan elleni BL gólját.....ugy érzem Ő letett valamit az asztalra.Pedig nem lehet mondani,hogy folyton kezdő lenne!!!!! :wink:
Hát szerintem a barcában Messin, Dinho, Decon meg Puyolon van nagy teher, nem pedig Saviolán. (akkor se lenne nagy, ha játszana 8) )
Én pedig nagyon hálás vagyok Gyula milan elleni góljáért, de már annyi meccsen nem csinált semmi, h egyre inkább kezdem elfelejteni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.07. 10:51:08

cps46 írta:El kell ismerni, hogy Saviola jobb képességű játékos, mint Guily, de...
Saviola valóban inkább középcsatárnak tekintendő, és ezért Guilyvel valamilyen szinten jobban járunk, mint lehetséges Messi-alternatíva. Viszont mint középcsatár Saviola sokkal hasznosabb, ha egy csapat 2 csatárral áll fel: a mi esetünkben ez nem áll fenn, így viszont olyan ember kell erre a posztra, aki a védőkkel szemben gyorsasági és fizikai fölényt tud kialakítani, és nem árt, ha valamilyen szinten technikás is. Ez Samuel Eto'o 8) , aki most sajnos ki van dőlve :( . Egész meccsekre szerintem Saviola nem alkalmas ezen a poszton, mert fizikailag a védők simán lenyomják, Gudjohnsennel viszont max annyi probléma lehet, hogy nem olyan gyors és robbanékony, mint Sámuel, viszont neki jó a fejjátéka, és Saviolánál ezt sem az erősségek oldalára írnám. Frank sok döntésével én sem értek egyet, de ebben az esetben szerintem jó döntéseket hozott. Mellesleg egy utolsó 20 percre beállt fürge Nyúllal sokkal többet nyerhetünk, mintha 90 perceket kellene végig birkóznia, még ha előbbi nem is méltó a kvalitásaihoz. De azért ne is kezeljük őt úgy, mintha annyira nélkülözhetetlen lenne, mint pl Eto'o, Ronaldinho, Messi, Deco, Xavi, Puyol, csak hogy a világ 6 legjobb játékosát említsem 8) .
Egyet értek nagyjából az egésszel, de egyszer egy nem túl nagy tétmeccsen kipróbálnám Saviolát Guddy, vagy Messi helyén.
Nem veszítenénk semmit, sőt lehet, h beválna...

Egyébként télleg többet érünk el, ha beálla az utsó 20-25 percre, de akkor télleg kapjon ennyi időt,, ne csak az utsó5-10 precre.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2006.10.07. 10:24:15

Nekem semmi bajom sem Gulyvel sem Saviolaval sem.DE....Ugy látom Savira ha terhet raknak,azaz tőle várják a megváltó gólokat káprázatos driblingekeket megindulásokat passzokat sajna inpotensé válik pl:UEFA kupa döntő!!!szerencséjére a társak lehozták a meccset.Még ugy érzem Ludo masszívabb megoldás bár mind a kettő hangulat játékos,de Ludonak nem tudom elfelejteni a Milan elleni BL gólját.....ugy érzem Ő letett valamit az asztalra.Pedig nem lehet mondani,hogy folyton kezdő lenne!!!!! :wink:
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.10.07. 00:28:08

El kell ismerni, hogy Saviola jobb képességű játékos, mint Guily, de...
Saviola valóban inkább középcsatárnak tekintendő, és ezért Guilyvel valamilyen szinten jobban járunk, mint lehetséges Messi-alternatíva. Viszont mint középcsatár Saviola sokkal hasznosabb, ha egy csapat 2 csatárral áll fel: a mi esetünkben ez nem áll fenn, így viszont olyan ember kell erre a posztra, aki a védőkkel szemben gyorsasági és fizikai fölényt tud kialakítani, és nem árt, ha valamilyen szinten technikás is. Ez Samuel Eto'o 8) , aki most sajnos ki van dőlve :( . Egész meccsekre szerintem Saviola nem alkalmas ezen a poszton, mert fizikailag a védők simán lenyomják, Gudjohnsennel viszont max annyi probléma lehet, hogy nem olyan gyors és robbanékony, mint Sámuel, viszont neki jó a fejjátéka, és Saviolánál ezt sem az erősségek oldalára írnám. Frank sok döntésével én sem értek egyet, de ebben az esetben szerintem jó döntéseket hozott. Mellesleg egy utolsó 20 percre beállt fürge Nyúllal sokkal többet nyerhetünk, mintha 90 perceket kellene végig birkóznia, még ha előbbi nem is méltó a kvalitásaihoz. De azért ne is kezeljük őt úgy, mintha annyira nélkülözhetetlen lenne, mint pl Eto'o, Ronaldinho, Messi, Deco, Xavi, Puyol, csak hogy a világ 6 legjobb játékosát említsem 8) .
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
machine
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.08.01. 19:21:24

2006.10.06. 23:18:14

hola uraim!
Arrol van szó, hogy mi a Barca-nevü csapatnak szurkolunk ugye?
tehát a lényeg hogy a -csapat- müködjön,az meg hogy a mester kit játszat az hadd legyen az ő resszortja,nem kéne ugy beszélni mintha kokler lenne-az eredmények magukért bexélnek!!!!
és mégvalami -nem lehet mindig nyerni ezt tudomásul kell venni-ilyen a FOCI NEVÜ JÁTÉK!
thanx.
PUYOL SZETCSINAL MINDENKIT-HE-
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.10.06. 22:37:12

Ezen kár vitatkozni, hogy melyik a fontosabb, edző vagy játékos! Egymás nélkül nem működnek!!

De azért Rijkaard fontosabb!! :lol: :lol:
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.06. 22:27:06

Ha már Rijkaard és Saviola között kéne választani, akkor egyértelmű, hogy Rijkaard.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.10.06. 22:24:32

Mindenki pótolható,Rijkaard sztem meg főleg :)
na mindegy..Saviola viszoint játsszon többet,ebben egyetértünk :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.06. 22:16:15

Zsolti írta:Szerintem azt fikkant minenki akit akar..nincs ebben semmi rossz..nem tetszik a játéka és ennek hangot is ad..most nincs ebbe semmi rossz szerintem..énis úton útfélen hangoztatom,hogy Rijkaardot,meg Gilit el kell távolítani..épp Saviola miatt (is) 8)
ez a család dolog meg..hááát..Giuli keressen más családot :lol:
Azért Nekem fontosabb, h Frank a padon legyen, mint hogy Saviola játszon. A csapat megvolt, megvan, és meg is lesz Saviola nélkül, ez viszont nem mondható el Rijkaardról. De azért örülnék, ha nyuszi többet játszana.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.10.06. 22:09:33

Szerintem azt fikkant minenki akit akar..nincs ebben semmi rossz..nem tetszik a játéka és ennek hangot is ad..most nincs ebbe semmi rossz szerintem..énis úton útfélen hangoztatom,hogy Rijkaardot,meg Gilit el kell távolítani..épp Saviola miatt (is) 8)
ez a család dolog meg..hááát..Giuli keressen más családot :lol:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2006.10.06. 22:02:19

Hihetetlen nagy shrekkkfej tette fel neki a kérdéseket, minden bemelegítés nélkül nekiesett és csak szapulta folyamatosan... Nem értem mi bajuk van ezzel a szerencsétlennel...
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.10.06. 21:48:01

Szimpatikusan beszélt ebben az interjúban,nekem tetszett.Remélem a játékba is belelendül és minden újra olyan szép lesz,mint régen.. 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.06. 19:19:46

doki írta:Giuly nem rendelkezik olyan képességekkel,mint Saviola vagy Messi.DE nagyon fontos tagja a csapatnak ha kezd,ha nem.Saviola ráadásul középcsatár,nem jobbszélső.Ezért nem kéne összehasonlítani vele.Saviola Eto'o sajnálatos sérülése miatt csreként,és néha kezdőként is nagyon fontos szerepet fog kapni.
Hát jó lenne ha igazad lenne, már nagyon megnézném, mit tud nyújtani egy egész meccs alatt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.10.06. 16:41:05

Giuly nem rendelkezik olyan képességekkel,mint Saviola vagy Messi.DE nagyon fontos tagja a csapatnak ha kezd,ha nem.Saviola ráadásul középcsatár,nem jobbszélső.Ezért nem kéne összehasonlítani vele.Saviola Eto'o sajnálatos sérülése miatt csreként,és néha kezdőként is nagyon fontos szerepet fog kapni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.06. 15:50:07

ozsimiki írta:
kath23 írta:akkor sem kell leszarozni senkit!!
Én is ezt írtam lejjebb, normális hangnemben is lehet kritizálni vkit....
Most azt érzem,h Saviolát sokan Istenítik,akkor is fogják,ha nem mutat fel sokat,Gyulát meg pont fordítva...
Szia!
Én el fogom ismerni, ha Giuly szépet alkot a pályán, effelől nyugodt lehetsz. Azért tartom Saviolát jobbnak, mert eddig ebben az évben ő nyujtotta a jobb teljesítményt, bár alig játszott. majd meglátjuk, mi lesz a dologból, én azért egyszer majd megpróbálnám őt Giuly helyén.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.06. 15:38:55

redmiller írta:lionelmessi19! Nincs jobb dolgod, csak állandóan Guilyt fikázni??? Messi is - egy-két meccs kivételével - kezdőként egy rakás 'mit is' ? csinált... Voltak jó meccsei is, de főleg csereként... Saviola szerintem mindkét játékosnál megbízhatóbb, de már más is írta, nem ez a posztja! Kár rágódni ezen... Főleg, hogy Rijkaard dönt. Neked meg másból se áll a hozzászólásod, csak fikázásból... :?
Javaslom, hagy fel a Barça meccseinek nézésével, mikor Messi nem játszik... Főleg mikor Guily van a helyén...
Sajnálom, nem szeretem és kész. a fikázás nem azonos a véleménynyilvánítással, és amíg kultúrált keretek között megy, addig szerintem mehet. Én mondjuk nem csodálkoznék, h erről szól az utóbbi három hozzászólásom , ha egyszer ez a téma.
Leszokom a Giulyt sértő jelzőkről, de ha szóba kerül, és hozzászólok, akkor a hszben benne lezs, h sztem már nem elég jó ebbe a csapatba.
És ezt nem azért mondom, mert nem szimpatikus, hanem mert nem sok mindent csinál. Hidd el, h én is örülnék ha rámcáfolna.
Javaslom, hagy fel a Barça meccseinek nézésével, mikor Messi nem játszik... Főleg mikor Guily van a helyén...
javaslom, h ne tegyél ilyen javaslatokat... Szeretem a barcát, és azért írok ilyeneket, mert a csapat érdekeit nézem.

Arról meg had ne írjak már véleményt, h messi teljesítményével hasonlítgatod az övét.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2006.10.06. 14:27:57

kath23 írta:AKI A BARCANAK SZURKOL NE SZIDJON EGY JÁTÉKOST SEM! MERT HA IGEN JOBB HA MÁS CSAPATOT KERES!! A BARCA EGY CSALÁD, ÉS NEM SZID SENKIT!! :evil: :evil:
Én csak egyetlen 1 játékost szídom még mindig: Oleguer Presas Renom.
Küldjék már ki a csapatból! semmi helye nincs a Barcában.
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.06. 11:53:59

kath23 írta:akkor sem kell leszarozni senkit!!
Én is ezt írtam lejjebb, normális hangnemben is lehet kritizálni vkit....
Most azt érzem,h Saviolát sokan Istenítik,akkor is fogják,ha nem mutat fel sokat,Gyulát meg pont fordítva...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.10.06. 11:25:02

akkor sem kell leszarozni senkit!!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.06. 11:20:06

Ugyan már, miért ne lehetne szidni azt, akinek a játéka, a haja :lol: , stb. nem tetszik? Az a lényeg, hogy az kultúrált keretek között folyjon. Nem lehet mindenkit szeretni, ez van...
Lezárt