Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.10.23. 18:13:38

Reyes és Raulű írta:Hol volt Messi??
1., Keresd RC és Cannavaro közt, vagy csak RC mellett... :wink:

2., Egyébként most nyertetek egy meccset (megjegyzem nagyon is megérdemelten, bár ha 3:2-re nyertek szerintem jobban tükrözi a meccs képét), aztán idejössz és vered a melled. (Getafe után mérten jöttél át "beszélgetni"?) Nem veszed észre hogy még az idejáró madridisták többsége lenézi az ilyen hsz-eket, mint a tied?

3., Nem jellemző Frankie-re hogy hevesen mutassa ki az indulatait, tehát nem hiszem, hogy "olyan mérges volt, hogy..."

4., Ha ekkora ki****ott nagy jövőlátó vagy megmondhatnád ki nyeri a BL-t, vagy priviben akár a lottószámokat is... :wink:

5., Idén nektek se volt nagy meccsetek, Steaua, Dynamo.... az ATMA-val meg x-eltetek, Lyon meg... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2006.10.23. 18:19:55-kor.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.10.23. 18:10:08

Game90 írta:Realnak az a szerencséje, hogy könnyű csoportban vannak. Kiváncsi vagyok, hogy mit tudnának pl a mi csoportunkban. Egy Chelsea vagy egy Werder ellen.
Nagyon megnéznék már egy real-cselszi párharcot, remélem csoportkör után végre összekerülnek
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.23. 18:07:55

Silvanus írta:
Reyes és Raulű írta:Ugyan már ismerjétek már el hogy a real sokkal jobb
Nem ez a Humor topik, légyszi ne keverd a dolgokat!!! Ne légy nevetséges...
Hy Silvanus!
Ne addj sokat ennek az észrevételeire,nem voltál itt amikor ennél még sokkal prímítívebb hangon nyilatkozott Csapatunkról,csodálkozom,h még van lehetősége írni ide :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.23. 18:07:17

Senkiházi tudathasadásos barátom! Csak nem kikapcsolta anya a parental lock-ot a számítógépen? Te miről beszélsz, kisrigó? Tegnap jobb volt a Reál, de legalábbis hasznosabban játszott. Ennyi. Ezt itt mindnyájan elismertük. Te meg idejössz ilyen minősíthetetlen hangnemben, gyűlölködve kárörvendeni. Menj, azt' totózz, ha ennyire vágod a Barca jövőbeni meccseit. Ha már ilyen szépen megjegyezted, kiket vertünk meg, hát ne feledd a Sevillát sem. És azt sem, hogy szanaszét [auto_cenzúra] a Lyontól, a Getafétől nem kevésbé, ahogy az Atletitől is csak a jó isten mentett meg titeket. És ha már szereted ennyire elferdíteni a dolgokat, akkor hadd ferdítsek én is. Vezetjük a bajnokságot, ti meg dobogón sem vagytok. Még most se. Jobb így? Pelenkás... :evil:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.23. 18:06:04

Reyes és Raulű írta:Ti dumáltok a arról hogy veszük a bírót??
Ugyan már ismerjétek már el hogy a real sokkal jobb.
amúgy tavaly Barca-Real 1-1 na akkor volt bíró vétel!!
Ugye? (hamis 11-es és carlos kiállítása)
És a maradék 37 meccsen mit csináltatok :?: Na fogos kérdés igaz :!: :evil:

Ott voltál? Honnan tudod mit szólt be robi :?: Hm?

A Realnal sokan sokkal jobbak,ezt elismerjük :!: :lol: Ha te 1 mecs alapján ezt megállapítottad,akkor még nagyon sokat fogsz szomorkodni :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.23. 18:05:24

Realnak az a szerencséje, hogy könnyű csoportban vannak. Kiváncsi vagyok, hogy mit tudnának pl a mi csoportunkban. Egy Chelsea vagy egy Werder ellen.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.23. 18:05:02

Reyes és Raulű írta:Ugyan már ismerjétek már el hogy a real sokkal jobb
Nem ez a Humor topik, légyszi ne keverd a dolgokat!!! Ne légy nevetséges...
"Més Cuen un Club"
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.23. 18:03:28

Reyes és Raulű írta:Real Madrid-Barcelona 2-0!!!!!!!!!!!!!
Hol volt ronaldinho, hol volt gudjoshen és Messi??
Raajkard annyira mérges volt majd leesett a padról.
Én szerintem még a bl csoprtkörből sem juttok tovább!!!!!!!
jelenlegi állás: 1. chelsea 9 2. barcelona 4(!) 3. bremen 4 4. L. Szófia
Barcelona-chelsea 0-1 Bremen-szófia 3-0
Barcelona-Bremen 0-1 Chelsea-szófia 4-0
Barcelona-szófia 2-0 Bremen -chelsea 1-2

Hú de nagy csapat a barca!!!!!!
Megverték a Szófiát és a Celta vogot ,Barca-valencia 1-1, Chelsea-barca 1-0, Real-Barca 2-0
Látni mekkora sík vagy! De itt sokáig nem marhulsz :!: :roll: :wink:
Amúgy a szófia ellen idegenben nyomjuk! És azt ne hidd már el te kis****,hogy a Nou Camp-ban megver minket a Werder :!:

Szerintem nyílváníts véleményt saját csapatod oldalán,bár ott sem kiváncsiak szerintem ilyen "ember"-ekre :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.23. 18:02:50

Azért hidd el, otthon nem fogunk kettőt zakózni. Nem vagyunk azért annyira sz@rok, hogy ne jussunk tovább a csoportból.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Reyes és Raulű

2006.10.23. 18:02:50

Ti dumáltok a arról hogy veszük a bírót??
Ugyan már ismerjétek már el hogy a real sokkal jobb.
amúgy tavaly Barca-Real 1-1 na akkor volt bíró vétel!!
Ugye? (hamis 11-es és carlos kiállítása)
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.23. 18:02:44

Reyes és Raulű írta:Hú de nagy csapat a barca!!!!!!
Valóban az, miért szerinted nem? Bajnoki címvédők vagyunk, és BL címvédők vagy ezt elfelejtetted? Mert MI NEM! Hosszú még a szezon, és bár most lenyomtatok minket rendesen, lesz ez még így se, én ebben bízom... Gratula a Madridnak még egyszer, de én várnék még az agyon ajnározással egy fél évet!!! :shock:
"Més Cuen un Club"
Reyes és Raulű

2006.10.23. 17:58:37

Real Madrid-Barcelona 2-0!!!!!!!!!!!!!
Hol volt ronaldinho, hol volt gudjoshen és Messi??
Raajkard annyira mérges volt majd leesett a padról.
Én szerintem még a bl csoprtkörből sem juttok tovább!!!!!!!
jelenlegi állás: 1. chelsea 9 2. barcelona 4(!) 3. bremen 4 4. L. Szófia
Barcelona-chelsea 0-1 Bremen-szófia 3-0
Barcelona-Bremen 0-1 Chelsea-szófia 4-0
Barcelona-szófia 2-0 Bremen -chelsea 1-2

Hú de nagy csapat a barca!!!!!!
Megverték a Szófiát és a Celta vogot ,Barca-valencia 1-1, Chelsea-barca 1-0, Real-Barca 2-0
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.23. 17:54:33

Egy másik topikban már összefoglaltam a magam véleményét, ide csak annyit, hogy a Barcának sokkal-sokkal több kell a jövőben mind a BL-ben, mind a bajnokságban, mert mint látjuk, nem tart ki a tavalyi forma... dolgozni kell a sikerért, mostantól még jobban, mert mindenki minket akar 'kivégezni', és így Eto'o nélkül, illetve egy-két bizonytalankodással a pályán bizony nem is lesz nehéz dolguk... szóval ez így nem mehet tovább! Eto'o hiányát eddig én nem tulajdonítottam ennyire vészesnek, bár ő az én nagy kedvencem, imádom, de tényleg bíztam abban, hogy Guddy és Saviola pótolni tudják majd őt, hát rá kell döbbenjek, ez nem megy!!! Saviolának én sokkal több lehetőséget adnék, Guddyt el kéne felejteni, mert nem megy most neki, de nagyon nem!!!

A Real-ról pedig tényleg csak egy mondat: le a kalappal! Nem hittem, hogy ellenfelek lesznek, lebecsültem őket, nem is kicsit. Nagyon! El kúrtam! :P Nagyon felszívták magukat, és a fene vigye el őket, jól játszottak... 3 év után, talán most először igazán jól!!! MÉG HA (nem lennék igazi Barcás, ha ezt nem írnám még ide a végére... :wink: ), még ha igaz is, hogy Emersont már rég ki kellett volna állítani a meccsen, és ha picit több szerencsénk is lett volna, akkor lehetett volna akár 1 vagy 2:3 is az eredmény nekünk, no persze nem a második gól után! Ennyi. Gratula a Madridnak!

Egy apró javaslat/észrevétel azon drága Madrid szurkolóknak, akik szeretnek idejárni, és ilyenkor kioktatni bennünket: ne feledjék, hogy ez egy El Clasico volt, amin bármi lehetett, a két csapat iszonyat felszívta magát egymás ellen, DE! De a Madrid ettől még nem lesz bajnok, sem BL győztes sem semmi más… egyenlőre! Ez csak egy győzelem volt, nem csúnya, nem akárki ellen, de csak 1 db győzelem! Hosszú még az út, és Capellónak szerintem még sok munkája lesz a fiúkkal, szóval csak nyugi. Nem csak velünk játszotok majd még (a Nou Camp-ban), de megy még a ti utcátokba egy Lyon, egy Valencia, egy Getafe… :roll:
"Més Cuen un Club"
Avatar
BANDIKA
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.21. 02:22:24
Tartózkodási hely: Békés

2006.10.23. 17:28:55

Gól nélkül nem lehet nyerni!(Eto'o) :!:
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2006.10.23. 17:10:45

cruyff: Marqueznek mi köze volt Drogba góljához?
Thuramnak nagyobb a neve (sokak szemében), de egy szálat nem jobb, mint Marquez. Világbajnok, Európabajnok, dehát a franciákkal azért könnyebb nyerni, mint Mexikóval...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.10.23. 16:37:11

a meccshez még emerson nem kiállítása is hozzá tartozik!!!!!!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
R.M.C.F

2006.10.23. 16:32:40

Na végre magamhoz tértem.Nagy derbi volt.Örjöngtünk és nagy károkat csináltunk a lakásban.


Jó uton vagyunk.Capello jól végzi a dolgát.Nemsokára csapat leszünk és nyerünk...nyerünk...nyerünk....


Coupe klasszisokkal jobb kapus mint Valdes.Ő jó megoldás.Csak a csapatával nem egyszerű dolog megegyezni mint tudjuk.
Gudi sztem se jó megoldás.Savinyúl jobb lenne.

Ha Ronaldinho nincs formában és Etooo sérült azért döcög a gépezet...
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2006.10.23. 16:29:34

Jó kapus Valdes, csak sokszor hibázik :D Olyan kirájgabis szindróma, bár a BL döntőt ne felejtsük el!!! Sajnos nem rajta múlt a tegnapi meccs, sok kimaradt helyzet volt és azon!
Keelhaul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.11.11. 10:26:10

2006.10.23. 16:11:38

Szerintem úgy járnátok Coupet-vel mint a MU anno bartezzel... Ráadásul Coupet már nem mai gyerek, elég későn érett be. Ez kb olyan mintha valaki Gutit akarná most leigazolni hosszú távra irányítónak. Ő is 30 éves korára érett be :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.23. 16:09:13

Oleguert nem kell bántani. A mostani Zambrottánál sztem jobb lenne. Valdes tényleg nagyképű. Nem csodálom, hogy Ustarit már szóbahozták velünk. Jorquera sztem van olyan jó kapus, mint VV. Valdest nagyon bizonytalannak éreztem a Chelsea és a Real ellen is.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.10.23. 16:04:26

Subinho írta:persze oleguer is bármikor bekerülhet...
oh emiatt ne aggódj, a rotációnak köszönhetően hétvégén kezdő lesz!
:evil:
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.23. 16:02:03

ez így van! tegnap guti nagyon jól osztogatott, nem volt középpályás szűrésünk és beigazolódott amit mondtam, thuram jó, de vele bizonytalanabb a védelem, mint marquezzel. puyol nem érzi olyan jól magát vele. zambrotta eddig kiábrándítóan focizik!!! belletti egészséges lenne könnyen kiszorítaná a csapatból!!! valdes meg egyszerűen katasztrófa. még 2-0 nál, a sokadik bakija után is nagyképűen rágózgatott és flegmázott!!! nagyon ki kéne tenni a padra!!! kameni télleg jó, de sztem ide coupé kéne!!!
gudjohnsen meg nem hogy eto'o-t nem tudja pótolni, de még larssont sem!!!!! saviola kezdjen legközelebb!!!
tavaly 2 gyenge pont volt a csapatban: valdes, oleguer
idén: valdes, thuram, edmilson, gudjohnsen, zambrotta... ez 11-ből 5!!! és persze oleguer is bármikor bekerülhet...
Keelhaul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.11.11. 10:26:10

2006.10.23. 15:56:15

Game90 írta:Zambrotta még nem szokta meg a spanyol bajnokságot (2 hónap alatt :? ).
Egyáltalán nem biztos, hogy valaha is megszokja a spanyol focit Zambrotta. Főleg a bíráskodás miatt szerintem kicsit feszeng. Mondom, eddig mi már próbálkoztunk olaszban felnevelt sztárvédővel, az első fél-3/4 évben nagyon sok para volt abból, hogy az 5. percben megkapta a sárgáját. Ahol kimegy meccsenként 5-8-10 sárga, ott azért para van, márpedig spanyolban nem ritka
Lezárt