Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.02.01. 17:42:54

Game90 írta:Diogo nem egy nagy zseni :arrow: de ez csak az én véleményem. Realba nem fért be, szóval nekem nem kéne. Nála sokkal jobb játékosokat is lehetne találni :wink:
Naés? az nem jelent semmit,hogy oda ki fér be..most pl nem fért be idén Robinho sem,vagy Cicinho sem...ennyi...ez semmit sem jelent..a Zaragozában nagyon jól nyomja..És ezt nem egy meccs alapján mondom..Az egyik legjobb sztem a ligában jelenleg..még Alvesnél is jobb én azt mondom!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2007.02.01. 16:03:10

sztem egy szélső védő kellene. Én megtartanám Bellettit jobbra Sylvinhot balra tartaléknak és Zambrottát is.
El kéne adni: Gio, Ezquerro,Giuly,Motta ,Oleguer,
+kéne venni:-Chivu.(erős, sokoldalú)
-Mancini(szinte mindenhol bevethető)
meg kéne egy védekező kp.-t
szélső védőnek talán Emanuelson lenne jó,meg esetleg Olmo a B-ből. védekező kp is nagyon kéne ,valaki olyan aki erős,erőszakos és jó labdaszerző.Olyan Davids stílusú.
Kép
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.02.01. 15:48:02

Amióta Grosso Milánóba igazolt, momentuma sem volt, bár sérült régóta, de amikor játszott, akkor nem a vb formáját mutatta.
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.02.01. 15:29:46

socia19 írta:
Subinho írta:sztem nem céronaldó megszerzésére és 50 milla elköltésére van szüksége a csapatnak, hanem első sorban neeskens helyére egy normális pályaedző kell és a semmit nem mutató/nem játszó játékosok, mint giuly, ezquero, gudjohnsen, motta, edmilson, gio, thuram helyére kéne igazolni jó formában lévő fiatalokat!!!
középhátvéd mindenképp kell, mert kicsit nagyképűség thuramot ennyiért a padon tartani...
bal szélre is kell valaki, mert gio már nem az igazi...
vkp mindenképp kell, mert sem motta, sem edmilson nem állja meg a helyét!
csatár is kell minden féle képpen, mert saviola elmegy, gudjohnsen, ezquero, giuly meg nem ide való!!!
ez 7 ember, de legalább 5!!! ha nem is igazolunk mind helyére valakit, de posztonként egyet mindenképp kéne, azaz: 1 védő, 1 vkp, 1 csatár, + jövőre feljön dos santos!
osztom a véleményed,de én megtartanám Laporta helyébe Saviola-t,mer akkor már nem kell idehozni csatárt!! szerintem: kell 1 vkp,és egy fiatal balhátvéd pl.: Grosso,és ő lendületet vinne a támadásokba is!!!
MIért Grossó fiatal??? Én úgy tudom hogy 28-29 éves!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.01. 15:29:04

Jaaa csak Messi vagy Ronaldinho helyén... :? ilyen egyszerű...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 15:05:41

nem igaz az, hogy meg kéne bontani a csapatot, vagyis lenne helye ebben a felállásban céronaldónak, csak épp messi, vagy ronaldinho helyén! lásd: portugál válogatott: figo-ronaldo páros!
tehát, nem kell :!:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.01. 14:52:09

Remélem azok akik annyira szeretnék Ronaldot tisztában vannak vele hogy ez a védelem kivételével az egész csapatban taktikai átszerveződést jelentene! Ugyanis most nincs klasszikus szélsőnk, Ronaldo pedig az!
Ezek után teszem fel a kérdést : Megéri-e egy Bl győztes(kétség kívül MOST rosz formába lévő) csapatot megbontani 1 az az 1 emberért??
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.01. 14:05:20

Diogo nem egy nagy zseni :arrow: de ez csak az én véleményem. Realba nem fért be, szóval nekem nem kéne. Nála sokkal jobb játékosokat is lehetne találni :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.02.01. 13:52:52

Grosso fiatal?????
Hát én úgy tudom,hogy van már vagy 30.....Diogo kell nekünk a jobb oldalra,Zambi meg balra,oszt kész!
Meg egy vkp!!!
Avatar
socia19
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.01.23. 18:59:08

2007.02.01. 13:16:11

Subinho írta:sztem nem céronaldó megszerzésére és 50 milla elköltésére van szüksége a csapatnak, hanem első sorban neeskens helyére egy normális pályaedző kell és a semmit nem mutató/nem játszó játékosok, mint giuly, ezquero, gudjohnsen, motta, edmilson, gio, thuram helyére kéne igazolni jó formában lévő fiatalokat!!!
középhátvéd mindenképp kell, mert kicsit nagyképűség thuramot ennyiért a padon tartani...
bal szélre is kell valaki, mert gio már nem az igazi...
vkp mindenképp kell, mert sem motta, sem edmilson nem állja meg a helyét!
csatár is kell minden féle képpen, mert saviola elmegy, gudjohnsen, ezquero, giuly meg nem ide való!!!
ez 7 ember, de legalább 5!!! ha nem is igazolunk mind helyére valakit, de posztonként egyet mindenképp kéne, azaz: 1 védő, 1 vkp, 1 csatár, + jövőre feljön dos santos!
osztom a véleményed,de én megtartanám Laporta helyébe Saviola-t,mer akkor már nem kell idehozni csatárt!! szerintem: kell 1 vkp,és egy fiatal balhátvéd pl.: Grosso,és ő lendületet vinne a támadásokba is!!!
Csak a Barca semmi más!!!!
Més que un club
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 12:38:54

sztem nem céronaldó megszerzésére és 50 milla elköltésére van szüksége a csapatnak, hanem első sorban neeskens helyére egy normális pályaedző kell és a semmit nem mutató/nem játszó játékosok, mint giuly, ezquero, gudjohnsen, motta, edmilson, gio, thuram helyére kéne igazolni jó formában lévő fiatalokat!!!
középhátvéd mindenképp kell, mert kicsit nagyképűség thuramot ennyiért a padon tartani...
bal szélre is kell valaki, mert gio már nem az igazi...
vkp mindenképp kell, mert sem motta, sem edmilson nem állja meg a helyét!
csatár is kell minden féle képpen, mert saviola elmegy, gudjohnsen, ezquero, giuly meg nem ide való!!!
ez 7 ember, de legalább 5!!! ha nem is igazolunk mind helyére valakit, de posztonként egyet mindenképp kéne, azaz: 1 védő, 1 vkp, 1 csatár, + jövőre feljön dos santos!
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.02.01. 11:50:20

lionelmessi19 írta:
Lionel86 írta:Na sziasztok!!! Nem tudom miért ragaszkodtok annyira xavihoz hisz már rég nem az a játékos aki volt 2-3-4 évvel ezelőtt! Én azt mondom menjen a muba és jöjjön cronaldo! Még hogy a padon jutna neki hely?? Hát néztek ti mostanában mu meccseket??? Meg úgy általában mert ott bizony a csapat vezére cronaldó! Nem kéne neki itt padozni hisz mint látjátok nem vagyunk túlságosan jól ellátva csatárokból(JÓ csatárokból)!!!!!! Még ha eto messi fel is épülne simán jutna neki hely. Szerintem nem lenne azért olyan rossz vásár mint itt sokan állítják!!
Igen, én például nézek mu meccset, szinte mindet. Céronaldo önző, öncélú,egoista, és szemét módon színészkedik. Ezek persze csak a rossz tulajdonságai, emellett nagy játékos, főleg a mostani formájában, de a barcának nem tenne jót.

Egy fiatal, ügyes, de egoista gyerek sztem sehova sem kell.
50 millióért igen is rossz vásár lenne. Egyébként inkább kp, mint csatár.

És ha etoo, és messi visszajön, akkor szerinted hova fér be???

Etoo, dinho, messi, Iniesta, Deco
mind kihagyhatatlanok, céronaldot hova tennéd????????????????????????
Igen ebben igazad van hogy hova tenném de ha jól megnézed nem volt sosem olyan hogy ebből az 5 ből mind egészséges lett volna!!!! íés sajna egy darabig bírta is ezt a csapat hohy nélkülük is menjen de hát ennyi ideig ezt nem lehet ha nincs minőségi cserénk!!!! És amúgy is messi nekem a kedvencem de lássuk be a két idény alatt majdnem 1 idényt volt sérült, és az ő esetében mindig is fennt áll asérülés veszélye!! Meg amúgy is minden játékossal történhet valami!!! Hála az égnek ronit mégnem érte utol a baj!!!Igen elég öncélu volt c ronaldo tavaly meg elötte de én most már nem azt látom benne mint 1 éve meg a vb-n!! Küzd hajt nem is színészkedik és nem önzözik!!! Ha már szinészkedésről volt szó azért ininek meg rininak meg xavinak sem kell mostanában a szomszédba menni azért!!! A lényeg lehet nem lenne jó őt most ide hozni de valami változás most már kell és kibillenteni a megszokott megréből a csapatot,mert ez így nem lesz jó!! Kellenének a fiatalok de menniy tehetséget engedünk ki akezünkből az által hogy itt nem lehetnek profik 18 év alatt??? Jó lenne ha fabregas is itt tólná!
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.01. 11:22:53

Sztem Saviola elmegy nyáron és más rutinos csatár nem lesz Eto mögé a padra (pedig kell!!!). Tartsuk meg és kezdjük el beépíteni a fiatalokat. Ha rutin kell jöjjön ő, ha nem akkor a fiatalok. Ettől független nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, ez igaz!!
Bezzeg Henke. Barcelona után, már teljes Manchester is imádja :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 11:03:53

xatary írta:Szóval én nem látom a helyét!!!
Sztem hiányposztokra kell igazolni, mint tettük azt az elmúlt években (Henke, Thuram, Zambi, Guddy), csak a vezetők nem látják mi a hiányposzt !!!!!!!! Vkp és szélsőbekk (mindegy melyik csak fiatal legyen)
Egyet értek, én sem látom a helyét.

Viszont pl. Guddyval aztán jól bevásároltunk... :evil: év végén el is kell küldeni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 11:01:59

Lionel86 írta:Na sziasztok!!! Nem tudom miért ragaszkodtok annyira xavihoz hisz már rég nem az a játékos aki volt 2-3-4 évvel ezelőtt! Én azt mondom menjen a muba és jöjjön cronaldo! Még hogy a padon jutna neki hely?? Hát néztek ti mostanában mu meccseket??? Meg úgy általában mert ott bizony a csapat vezére cronaldó! Nem kéne neki itt padozni hisz mint látjátok nem vagyunk túlságosan jól ellátva csatárokból(JÓ csatárokból)!!!!!! Még ha eto messi fel is épülne simán jutna neki hely. Szerintem nem lenne azért olyan rossz vásár mint itt sokan állítják!!
Igen, én például nézek mu meccset, szinte mindet. Céronaldo önző, öncélú,egoista, és szemét módon színészkedik. Ezek persze csak a rossz tulajdonságai, emellett nagy játékos, főleg a mostani formájában, de a barcának nem tenne jót.

Egy fiatal, ügyes, de egoista gyerek sztem sehova sem kell.
50 millióért igen is rossz vásár lenne. Egyébként inkább kp, mint csatár.

És ha etoo, és messi visszajön, akkor szerinted hova fér be???

Etoo, dinho, messi, Iniesta, Deco
mind kihagyhatatlanok, céronaldot hova tennéd????????????????????????
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.01. 10:33:45

Én inkább amondó vagyok, h jöjjenek a fiatalok. A saját nevelésű játékosoknak büszkeség ebben a csapatban futballozni, az ő hozzáállásukkal sosincs probléma. Ellenben a drága sztárokkal mindig van vmi. Ha idehozzuk CRonaldót, akkor mi lesz ? Messi előremegy csatárnak? Ő lendületből játszik, és gyors. Roni bemegy majd középre Xavi helyére? Mennyit fog ott ütközni, védekezni? CRonaldó középen vagy elöl? Ő is lendületből játszik !! Szóval én nem látom a helyét!!!
Sztem hiányposztokra kell igazolni, mint tettük azt az elmúlt években (Henke, Thuram, Zambi, Guddy), csak a vezetők nem látják mi a hiányposzt !!!!!!!! Vkp és szélsőbekk (mindegy melyik csak fiatal legyen)
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.02.01. 10:07:06

lionelmessi19 írta:
Atesz írta:"Mitöbb, már a nyári átigazolási időszak főszereplőjéről is lecsúszhat a Madrid: a Barcelona igen közel került Cristiano Ronaldohoz."
:shock: :shock: :shock:
Xavi elmegy???
Ahogy Ordog mondja, úgy igaz.
Egyébként egy linket pls, azért kiváncsivá tettél. :roll:
madridista.hu kishírei között van írva, hát eléggé meglepődtem rajta
De Xaviról nem esik szó benne, csak régeben erről szóltak a hírek.
Kép
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.02.01. 09:59:53

Na sziasztok!!! Nem tudom miért ragaszkodtok annyira xavihoz hisz már rég nem az a játékos aki volt 2-3-4 évvel ezelőtt! Én azt mondom menjen a muba és jöjjön cronaldo! Még hogy a padon jutna neki hely?? Hát néztek ti mostanában mu meccseket??? Meg úgy általában mert ott bizony a csapat vezére cronaldó! Nem kéne neki itt padozni hisz mint látjátok nem vagyunk túlságosan jól ellátva csatárokból(JÓ csatárokból)!!!!!! Még ha eto messi fel is épülne simán jutna neki hely. Szerintem nem lenne azért olyan rossz vásár mint itt sokan állítják!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 09:07:20

céronaldonak ebben a csapatban semmi keresnivalója nincsen.
Jó játékos, de fiatalságából adódóan rengeteg hibája van még, amiket vagy kinő, vagy nem.
Mindenesetre nem fér be a kezdőbe, padozni meg ugye nem fog egy percet sem, azt az egoja nem engedi. Egyszóval nincs értelme hogy ide jöjjön. Ha padra jönne, azt hiszm összetenném a két kezem, más esetben viszont nem.

Xavi meg már közel sem húzó, sem kulcs ember, csak egy ikon, de nagyon nem szeretném ha eladnánk. Mert még mindig ott van a világ legjobb kp-jei közt, csak hát van belőlük nekünk még másik kettő, akik mostanság jobbak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
socia19
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.01.23. 18:59:08

2007.02.01. 07:09:46

Atesz írta:"Mitöbb, már a nyári átigazolási időszak főszereplőjéről is lecsúszhat a Madrid: a Barcelona igen közel került Cristiano Ronaldohoz."
:shock: :shock: :shock:
Xavi elmegy???
önygilkosság lenne elengedni Xavit mer ő jelenleg többet ér (nekünk) mint C Rony , Mer Xavi kulcsember (még most is) C Rony-t pedig hova tennétek be????? Messi helyére? Esetleg Dinho helyére? őrültség
Csak a Barca semmi más!!!!
Més que un club
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.01. 00:17:07

Atesz írta:"Mitöbb, már a nyári átigazolási időszak főszereplőjéről is lecsúszhat a Madrid: a Barcelona igen közel került Cristiano Ronaldohoz."
:shock: :shock: :shock:
Xavi elmegy???
Ahogy Ordog mondja, úgy igaz.
Egyébként egy linket pls, azért kiváncsivá tettél. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.02.01. 00:07:11

Atesz írta:"Mitöbb, már a nyári átigazolási időszak főszereplőjéről is lecsúszhat a Madrid: a Barcelona igen közel került Cristiano Ronaldohoz."
:shock: :shock: :shock:
Xavi elmegy???
Ne dőlj be minden baromságnak amit olvasol... majd ha itt vagy az fcbarcelona.com-on látod akkor elhiheted!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.01.31. 22:56:48

"Mitöbb, már a nyári átigazolási időszak főszereplőjéről is lecsúszhat a Madrid: a Barcelona igen közel került Cristiano Ronaldohoz."
:shock: :shock: :shock:
Xavi elmegy???
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.01.31. 20:55:46

A Celta elleni taktika nem volt új, volt már féltucat olyan meccs, ahol ugyanezzel a felállással és taktikával játszottunk. Amúgy most is ugyanazt a hátul passzolgatós - csalogassuk ki az ellenfelet - gyors, rövid passzokkal operáló - ritmusváltásokon és jó kp-ás indításokon alapuló játékot játszottuk. Csak az elöző meccsekhez képest, most jobban ment.
Én Rijkaardot már Ajaxos kp-ás korszaka óta szerettem, és nem azért kritizálom, mert trágyának tartom, csak hát ez az igazság. Taktikailag túl egysíkú :!: Ettől még nem lesz rossz edző, de nem is lesz 5 csillagos. :wink:
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2007.01.31. 20:52:17

Én ezt enm kritikának szántam. Persze hogy nem véletlenül ül a kispadon és abban is igazad lehet, hogy nem minden meccsen ugyanaz a taktika. De attól függetlenül el tudnám képzelni, hogy nem mindig ugyanabba na felállásban mennek pályára, hanem mondjuk néha lehetne 4-4-2-t is erőltetni, mondjuk úgy hogy egszerre van elől etoo meg savi. Az nem baj ha vannak alternatívák, mert akkor az ellenfelk nehezebben tudnak felkészülni ellenünk. Na de ez persze csak az én véleményem és nem véletlenül nem én ülök a kispadon. Bár kitudja, lehet én jobbl lennék... :lol: :lol: :lol: Na jó csak vicceltem.
Lezárt