Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.02.03. 00:53:59

Igen, akkor lehetne mondjuk Giuly is, de ő meg már nem bír 90 percet és akkor átmenne Iniesta Ronaldinho helyére, de inkább Ezqunak kéne kezdenie. Majd ma és holnap kiderükl a hírekből, hogy vállalja-e Ronaldinho a meccset, vagy sem.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.02. 23:02:15

Ronaldinho #10 írta:Skacok, találtam egy eszméletlen hangulatos Ronnie háttérképet:
http://www.hatterkepek.hu/download.php?img=247905
csekkoljátok 8)
Nagyon nem vagyok elájulva tőle...nem rossz, de nincs benne semmi különleges... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.02. 22:58:13

Skacok, találtam egy eszméletlen hangulatos Ronnie háttérképet:
http://www.hatterkepek.hu/download.php?img=247905
csekkoljátok 8)
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.02. 22:57:50

Szerintem meg ha egy kicsit fáj a lába, még nyugodtan játszhat. Most nem olyan idők vannak, h van elég csatárunk, meg 1-2 meccs ide vagy oda mind1. Ha tud futni, márpedig akkorát nem kapott, h ne tudjon, akkor játszon csak. Azért az idei legszarabb meccsén is többet tetti, mint ezqu valaha, vagy akár Guddy vagy Giuly idén...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.02.02. 22:44:25

lionelmessi19 írta:
Los Barrachos írta:Hát én azt mondom, hogy most pihentetni kéne Ronaldinhót és nem azt kockáztatni, hogy esetleg jobban rásérüljön és ne tudjon kiállni egy fontosabb meccsre, ha hosszabb időre kidőlne. Szóval most újból jöhet Santi és megmutathatja, hogy nem olyan béna, mint amit eddig mutatott.
Nem! Ha tud játszani, akkor kell hogy játszon. Nem engedhetjük ki a kezünkből ezt a kis előnyt. aztán majd pihen kicsit, ha lesznek a többiek. ugy értem messi és etoo
Én Barrachos-al értek 1et :!: Még egészségesen is gyengén játxik, akkor minek erőltretni sérülten :?: Ezquerro meg hátha mutatna vmit a bilbaos formájábol, bár erre igen pici az esély.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.02. 22:19:23

Los Barrachos írta:Hát én azt mondom, hogy most pihentetni kéne Ronaldinhót és nem azt kockáztatni, hogy esetleg jobban rásérüljön és ne tudjon kiállni egy fontosabb meccsre, ha hosszabb időre kidőlne. Szóval most újból jöhet Santi és megmutathatja, hogy nem olyan béna, mint amit eddig mutatott.
Nem! Ha tud játszani, akkor kell hogy játszon. Nem engedhetjük ki a kezünkből ezt a kis előnyt. aztán majd pihen kicsit, ha lesznek a többiek. ugy értem messi és etoo
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.02. 22:07:06

Los Barrachos írta:Hát én azt mondom, hogy most pihentetni kéne Ronaldinhót és nem azt kockáztatni, hogy esetleg jobban rásérüljön és ne tudjon kiállni egy fontosabb meccsre, ha hosszabb időre kidőlne. Szóval most újból jöhet Santi és megmutathatja, hogy nem olyan béna, mint amit eddig mutatott.
Jöhet bárki,csak Santi neeee!!!Frászt kapok tőle.
Kockáztatni úgyse fognak az orvosok,akkor játszik Ronnie,ha 100%-os.
Még vele is nagyon nehéz lenne,hát még nélküle. :?
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.02.02. 21:58:16

Hát én azt mondom, hogy most pihentetni kéne Ronaldinhót és nem azt kockáztatni, hogy esetleg jobban rásérüljön és ne tudjon kiállni egy fontosabb meccsre, ha hosszabb időre kidőlne. Szóval most újból jöhet Santi és megmutathatja, hogy nem olyan béna, mint amit eddig mutatott.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.02. 21:46:02

Szerintem is kaphatna nagyobb védelmet Ronaldinho,állandóan megállás nélük kapja a kisebb-nagyobb rúgásokat,a labdát szinte nem is nézik a védők.
Sajnos ez egy jó ellenszer,addig rúgdossák,amíg elmegy a kedve a játéktól.Egy meccs alatt annyi rúgást kap a lábára,mint a többi játékos összesen.

Egyébként ez a taktikából is adódik,mindig kint ácsorog a széleken,háttal a kapunak megkapja a labdát,futni nem tud semerre,csak ácsorogni a labdával,közben meg össze-vissze rúgdossák.
Lassan észrevehetnék már,hogy betömörülő védelem ellen csak szenved a szélen,kb a félpályánál kap labdákat,amivel nem tud mit kezdeni.Inkább be kellene mennie középre irányítani,a szélen csak akkor tud jól játszani,ha kicsit fellazul az ellenfél védelme.

Mást se látunk,csak hogy az oldalvonalnál megkapja a labdát háttal a kapunak, tologatja vissza a saját kapuja felé,közben pedig lebontják a lábát hátulról.Sokszor Rijkaard taktikája veszi ki őt a játékból.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.02.02. 21:40:49

LG írta:Sztem meg épp h tulságosan is védik őt a birok :!:
De csak a meccek elején, aztán gondolom úgy vannak vele a sporik, hogy nehogymá mindig szabadot adjak Dinhonak, és 4.-5. alkalomtól kezdve már nem fújják be, vagy kevésszer, akkor is inkább csak a nagyobb, durvább szabálytalanságot.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.02.02. 21:26:50

annak kéne természetesnek lennie, h az olyan zsugásokat, mint ronaldinho, védjék a bírók, mivel csak úgy tudja megállítani a sok gyökér favágó hátvéd őt is, h agyonrúgják a dolgozót.
nem kéne megvárni, amíg kitörik a lábát. tottinál is addig ugattak, h színészkedik,amíg meg nem érkezett az empolis paraszt.
nem szeretném uezt végignézni ronaldinhónál vmi spanyol paraszttal.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.02.02. 21:18:40

Roniee21 írta::evil: :twisted: :twisted: :twisted: Tudtam h lesz vmi :!: :!: :evil: :evil: A zaragoza elleni meccsen rúgták,mint a vadálatok sokszor nem is a labdára mentek :!: :!: Felháborító :!: :evil: éS egyesek csodálkoznak h mért nincs kedve szinte már focizni sem :!: :cry: :oops: :evil:
Sztem meg épp h tulságosan is védik őt a birok :!:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.02. 21:16:12

Hát nem tom, kétség kívül nem jó ha nincs Dinho a pályán de ha megint azt nyújtaná amit a Zaragoza meg a Celta előtti meccseken akkor nem lenne nagy veszteség. Mondjuk kétség kívül rossz hír, mostanába elkezdtett hajtani, fent áll a veszélye annak hogy ez a kicsi javulás is visszaesik.
Mindenesetre ha nem játszik akkor nálam nem kérdés hogy kit tennék a kezdőbe : Dos Santos. Itt a nagyszerű alkalom, végre most játszhatna nagyobb ember kihagyása nélkül. Olvastam is a vele kapcsoltas cikket, itt az első alkalom hogy pályára lépjen tavasszal, elvileg Txiki megígérte neki hogy majd játszik. És nagyon nem lenne jó ha elmenne...
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2007.02.02. 20:56:32

:evil: :twisted: :twisted: :twisted: Tudtam h lesz vmi :!: :!: :evil: :evil: A zaragoza elleni meccsen rúgták,mint a vadálatok sokszor nem is a labdára mentek :!: :!: Felháborító :!: :evil: éS egyesek csodálkoznak h mért nincs kedve szinte már focizni sem :!: :cry: :oops: :evil:
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.02.02. 20:35:04

Csodálkoznék ha ez nem így lenne,én igazából már a múlt hétvégi bajnokin is megijedtem mivel akkor is gyepálták rendesen.Nem egy sérülékeny focista,nem is szimulál,akkor ül ki minden az arcára ha tényleg van vmi.Sztem a Celta ellen összeszedett párat amit a Zara elleni kupameccs megtoldott,a Barcát most az ág is húzza.
Ha az orvosok is engedik Franky persze h kezdőt int neki,ám tudjuk milyen egy úgymond "sérülten játszó" R10....bár ne legyen úgy
:!: :!: :!: Fel van adva a lecke ...
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.02. 20:24:42

Bakter, pedig azért nagyon kéne a csapatnak, főként, h szinte nincs is már csatárunk...remélem játszhat.

Igazából sokszor ugy vagyok vele, ha nem játszik ő és messi, akkor nincs is kedvem megnézni.
Ha vmelyikük játszik, akkor ok.


Így viszont végig kell szenvedni...

Háthát.... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.29. 20:09:51

Csak a Barca! írta: Más hosszuhaju meg aszem nincs.
Maxi :wink:
Eto'oról nem is beszélve:-))))))))))))))))
Ronnie mindig fölvesz vmi bizbaszt még nyáron is:-),nem is bánom csak játszon jól :!:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2007.01.29. 19:20:10

Los Barrachos írta:
Csak a Barca! írta:De kemény Roni meg Raffa is azóta nem jók mióta hajpántot hordanak, ebbe bele se gondoltam, de kemény :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na de hajpánt ide, hajpánt oda, megint a régi lesz a csapat mihelyt visszatért messi meg eto'o
Viszont egy valami eszembe jutott!
Ha jön a tavasz és a jó idő, akkor már nem fog kelleni se Ronaldinhónak, se Márqueznek a kendő, így újból jól fognak játszani. 8) :D
És tényleg. Akkor milyénk a bajnokság, a kupa, meg a bl :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remélem amikor Messi visszatér nem lesz rajta hajpánt. Ezquero teljesítményét meg már az se ronthatja le. Puyol még felveheti, bár az ő frizuráját az sem tartja össze. Más hosszuhaju meg aszem nincs.
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.29. 19:04:56

Csak a Barca! írta:De kemény Roni meg Raffa is azóta nem jók mióta hajpántot hordanak, ebbe bele se gondoltam, de kemény :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na de hajpánt ide, hajpánt oda, megint a régi lesz a csapat mihelyt visszatért messi meg eto'o
Viszont egy valami eszembe jutott!
Ha jön a tavasz és a jó idő, akkor már nem fog kelleni se Ronaldinhónak, se Márqueznek a kendő, így újból jól fognak játszani. 8) :D
Avatar
nihill141
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.02. 10:48:18

2007.01.29. 15:08:37

Jimi Hendrixnek is volt hajpántja...Igaz neki volt alatta valami, amiből merítette a művészetét...Lehet a mi srácaink is takargatnak vele valamit... :lol:
De sebaj!...Marquez fejpántján kezd jól csúszni a labda...
Ronaldinho pedig mindegy miben lép pályára, mert szerintem szuszpenzorban és bukósisakban is képes lenne csodákra...
Visszajön Eto'o és máris nem négy emberrel kell majd megküzdenie folyamatosan, hanem csak eggyel, max.kettővel...az meg menni fog!
13gól, az 13gól...
Vagy esetleg elfelejtette itt mindenki, hogyan alázta meg az egész "Elwert Bremen" sorfalát a mi zsenink?

Sempre Barca!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2007.01.29. 14:54:15

De kemény Roni meg Raffa is azóta nem jók mióta hajpántot hordanak, ebbe bele se gondoltam, de kemény :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na de hajpánt ide, hajpánt oda, megint a régi lesz a csapat mihelyt visszatért messi meg eto'o
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.01.29. 14:50:29

Bazz, [auto_cenzúra] időszakban van, ennyi... Tavaly is ilyenkor volt hullámvölgyben, aztán február márciusra ki is nőtte, majd a Vb-n megin vissazesett, meg fogjátok még bánni h szidjátok, meg el akrjátok adni.... ( Tisztelet a kivételnek :!: )
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.28. 18:35:04

Los Barrachos írta:
Amúgy gondolkodtam rajta, hogy még Európába igazolása után egy ideig rövid hajú volt, miért nem vágatja most is le! Szerintem attól még nem felejtene el cselezni! :wink:
Azt hiszem "hatalmas problémát" kell megvitatnunk :wink:
Én meg úgy emléxem h mikor átjött már nem volt tök rövid haja :roll:
Amúgy ne vágassa le,teljesen ok így,tök szexi :oops:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.28. 18:27:22

ozsimiki írta::P ejha! Ez a hajpánt milyen fontos szerepet tölt be a modern fociban 8) :lol:

De csak a fociban...nézzétek meg Federer :arrow: Tenisz :arrow: hajpánt,immár 10x Grand Slam győztes :roll: :)

Ennek utána kell nézni,lehet Ronnie-nak nagyon szorítja az agyát,és azért nem megy :)
Ja, de nehéz lenne Ronie-nak a Grand Slamen villognia! :D

Amúgy gondolkodtam rajta, hogy még Európába igazolása után egy ideig rövid hajú volt, miért nem vágatja most is le! Szerintem attól még nem felejtene el cselezni! :wink:
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.28. 17:12:22

Boixos írta:
elprat írta:Azok a roh@dt hajpántok,valahol olvastam a fesorolást h miért nem megy mostanság neki,és ez is az "okok" között szerepelt :wink:
ezen jót röhögtem! :D :D :D
a hajpánt, mint a public enemy!
akkor biztos a hajpánt zavarja a futásban, azért lézengett eddig többnyire...
ilyenkor kell elővenni a nullásgépet és akkor minden okés lesz! :D :D

vagy kevesebbet dumálni a kétszázéves szerződésről meg a reklámpénzekről, a bulizásokról és többet foglalkozni a csapattal, akitől a zsetont kapja.
:) Hozzátenném maradjon meg csak az a hosszú lobonc-titeket,nagyrészt hímnemű fórumozókat nem érint -de én így jobban csipázom a búráját :oops:
De amúgy érdekes ,Rafa is azóta bénázik mióta azt a sz@rt hordja...ez nekem is feltűnt
:roll:
Spiritualitás...? :roll: :wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Lezárt