Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2007.02.17. 22:24:21

lionelmessi19 írta:Krojf!

Azért nem szabad elfelejtenünk, hogy vannak játékosok, akiket nem azért szeretünk, mert megfontoltak, bölcsek...

Anélkül, hogy bárkit meg akarnék sérteni, és amellett h a kedvenc játékosaim, pl.
Eto'o vagy akár Ronaldinho is elég egyszerű gyerekek. Hatalmas szivük van, ösztönösen alkalmazzák a tehetségüket, érzékeiket és ezért a világ legjobbjai!

De nem a legmegfontoltabb, vagy legbölcsebb emberek közé tartoznak!

Egyrészt ezért "nézem el" Samu ezen viselkedését, másrészt pedig azért:

Ne feledjük, bár már talán írtam, ő rengeteg rasszista megjegyzésnek van folytonosan kitéve, és ezért lehet, hogy nem a leg stabilabb lelkileg, ha kiborul, az sokkal inkább megérthető, mint ha mondjuk egy nem afrikai focista csinálná.
Tudom tudom, profi mentalitás, meg miegymás...de akkor is, én pl. többek közt ezért is megértem őt...és az a fontos, hogy utánna hogy viselkedik, és miután átgondolta az egészet, mit tesz annak érdekében, h helyre hozza a hibákat...

Én továbbra is szeretem eto'ot, mint embert is, nemcsak mint játékost!
Teljes mértékben egyet értek veled!!! És amilyen nagy focista,van olyan nagy emberileg is..... sőt..... :P Nem minden focista segiti mittom én hány
autóval,mentőautóval hazáját...meg ilyenek :cry: 8) Hatalmas ember ő!VISCA CATALUNYA! VISCA EL BARCA! :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.17. 22:20:29

Krojf!

Azért nem szabad elfelejtenünk, hogy vannak játékosok, akiket nem azért szeretünk, mert megfontoltak, bölcsek...

Anélkül, hogy bárkit meg akarnék sérteni, és amellett h a kedvenc játékosaim, pl.
Eto'o vagy akár Ronaldinho is elég egyszerű gyerekek. Hatalmas szivük van, ösztönösen alkalmazzák a tehetségüket, érzékeiket és ezért a világ legjobbjai!

De nem a legmegfontoltabb, vagy legbölcsebb emberek közé tartoznak!

Egyrészt ezért "nézem el" Samu ezen viselkedését, másrészt pedig azért:

Ne feledjük, bár már talán írtam, ő rengeteg rasszista megjegyzésnek van folytonosan kitéve, és ezért lehet, hogy nem a leg stabilabb lelkileg, ha kiborul, az sokkal inkább megérthető, mint ha mondjuk egy nem afrikai focista csinálná.
Tudom tudom, profi mentalitás, meg miegymás...de akkor is, én pl. többek közt ezért is megértem őt...és az a fontos, hogy utánna hogy viselkedik, és miután átgondolta az egészet, mit tesz annak érdekében, h helyre hozza a hibákat...

Én továbbra is szeretem eto'ot, mint embert is, nemcsak mint játékost!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
raven
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.01.17. 16:14:38

2007.02.17. 20:31:22

Hát én ebben az ügyben már teljesen tanácstalan vagyok mert itt már eztán előkerült mindenki aki csak tudott volt elnők, mostani elnök, edző, játékos.
Attól tartok borús fellegek gyülekeznek felettünk... Ne legyen igazam
Campeones 2005-2006
Visca el Barca!!!!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.02.17. 19:37:28

Komáim!
Persze mindahányan szeretnénk már Sammy visszatértét, de ehhez
Ő is kell!
Fejedelmi luxus egy ilyen csillagászati összegeket kereső sztártól,
mint Ő, hogy csak úgy felhúzza az orrát!
Ha Frankie a közvetlen főnöke, akkor az járja, hogy engedelmeskedik
neki, nem pedig játssza a pulykásat!
Aki sztár, ráadásul megasztár, annak tudnia kellene, hogy valakik
azzá tették. Például Frankie azzal, hogy eddig is játszatta és ő játszatta!
Ha a Realon múlott volna, Sammy nem fut be ilyen karriert, az tuti!
Szóval egy kis szerénység és türelem hiányzik ebből a történetből
Sammy részéről.
Egyébként nagyon szeretem s játékát és nagyon hiányzik!
Remélem, hamar megjön az esze...
Reméli Krojf Koma.
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.17. 14:46:36

figyeljetek ide skacok. Eto'o azért hagyta ki a valencia -i meccset, mert a térde még nem oké. Emlékszel, hogy mit mondott Eto'o az interjún? Azt, hogy nem akarja sérülten játszani. Jobb ha meggyógyul teljesen, minthogy megint megsérül, oszt kihagy megint vagy 10 meccset... Nem akar kockáztatni.
az edzésre, csak azért jár hogy erősítse a térdét.
De mégis megsérdődött az utóbbi meccsen, hogy kapott 5 percet. elutasította... nem értem :roll:
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.17. 14:42:07

Ez egy egy kicsit bűzlik nekem....nehéz meccsek jönnek aláírom de talán nem a Pool ellen kéne kisérletezni.... na persze feltéve ha játszik???! de én úgy gondolom egy jobb eredmény elérése érdekében egy jobb Eto'o kellene aki játszik is!nem csak edz.... szerintem ez avezetőség húzása volt a botrány elkerülése végett..de majd meglátjuk a Valencia és a Pool ellen ez mire lesz elég!Mert Saviola mostani formája biztos nem....nem azért mert nem szeretem csak jól indult de...majd meglátjuk!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.17. 14:25:07

Így már érthetőbb a dolog!
Ha úgy érzi,hogy az edzéseknek köszönhetően egyre inkább fejlődik és nyeri vissza a formáját,akkor maradjon csak edzeni,hátha a Liverpool elleni visszavágóra ténylegesen visszanyeri a formáját.
Azt se felejtsük el,hogy nemsokára játszunk a Sevillaval és a Reallal,ott is hatalmas szükség lesz rá.
Csak valahogy a Pool elleni odavágón kaparjunk össze egy jó eredményt.
Avatar
igeorgy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2005.03.12. 17:56:58
Tartózkodási hely: Akvinkum

2007.02.17. 14:16:51

Amennyiben még nem 100%-os akkor megértem, h nem erőltetik a játékát (mondjuk a múltkori 5 percre akkor télleg felesleges lett volna beállnia), de ha "fegyelmezési" céllel "pihen" és hozzák a meccset a valencia ellen, akkor ezzel azt is sugallják, hogy a CSAPAT képes nyerni eto'o nélkül is, de ha 100%-os és valenciában mégsem hozzák a meccset akkor... kár lenne elüldözni barcából, mert még egy ilyen csatárt nem találnak a következő bokorban!
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.17. 14:13:46

Ezetőség volt a lerosszabb húzás amit a vezetőség tehetett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem csak azért mert ez rombolja a csapatmorált,hanem újabb támadási felületet adott a botrány folytatásához!Ne mondja nekem senki,hogy ha valaki kettesével rugdossa a gólokat az edzésen annak még mindíg nem tökéletes a térde....na neeeeeeeeeeeeee ez egy fa..ság!Mi ez ha nem büntetés!Csak nehogy a vezetőség saját magát büntesse meg a BL-ben......Kiváncsian várom a főőpróbát!Emlékszel még Messi amiről beszélgettünk???!Kiváncsi leszek...az én véleményem egy csapatnak egy ilyen botrány útán igenis szüksége van az összetartásra és az összes játékosára még ha nem is játszik csak 10-15 percet!Sajnos ez nem tett túl jót a csapatnak szerintem, :cry: de azért is FORCA BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mindörökkééééééé!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaboy08 2007.02.27. 14:23:54-kor.
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.17. 14:13:33

Ez teljesen érthetetlen számomra,két héttel ezelőtt már kész volt a játékra,most meg nem?
Így sajnos úszott annak az esélye,hogy a Liverpool ellen játszon. :?
Kegyetlen nehéz lesz a Pool ellen igazi csatár nélkül.
Sajnos én Saviolaban nem sok jót látok a Liverpool védőivel szemben,Gudjonsen meg már nem is nagyon játszik mostanában,nem hinném,hogy pont ettől lendül formába.
Mostmár még több múlik Messin,mivel ha ő sem lesz formában,akkor ráküldenek 3 embert Ronaldinhora és már ki is van végezve a Barca! :?
Hiába fognak ki jó napot a középpályások,ha nincsen támadósor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.17. 14:10:04

Eto'o játszott 5 percet, következő meccsen megsértődött, majd pedig még mindig sérült és nincs is a keretben :? Én sem hiszem, hogy ez amolyan büntetés lenne. Én most már úgy érzem, hogy a Liverpool ellen sem fog játszani :? :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.17. 13:37:02

Lehet, h még nincs rendben a térde... :cry:
Ha azt mondták Txikiék, h nincs bünti, akkor valszeg nincs is.
Ez most nem hiszem h amiatt van...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.02.17. 13:33:59

Én is kiváncsi leszek, mit reagál Eto'o.
Lehet, hogy ez olaj volt a tüzre :(
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2007.02.17. 13:33:56

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Akkor ha most nem jáccik ,akkor mikor fog,???? a liverpool ellen kap jajj megint 10 percecskét, :evil: :evil: :evil: igy soha nem lendül formába... még ilyet :twisted:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.17. 13:24:32

El Mundo Deportivo írta: Eto'o no jugará
El camerunés no está convocado al contrario que Gudjohnsen, que entra en la lista de Rijkaard



17/02/07 13:11 h.Samuel Eto'o se quedó fuer a de la lista de Rijkaard para el partido de mañana del Barça frente al Valencia. El islandés Gudjohnsen sí viajará para estar con su equipo en Mestalla
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ugy néz ki, a hétvégén nem játszik Samu, bezzeg Guddjohnsen igen...
Kiváncsi leszek a nyilatkozatokra....
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.17. 12:13:10

grecki írta: Természetesen Eto'ot nem tudja überelni, mint ahogy szerintem jelenleg senki sem jobb nála.
Nem kötekedésképp,de sajnos jelenleg sokan tudják überelni,mivel még el fog telleni szerintem jópár meccs,míg a régi Eto'ot láthatjuk,De természetesen türelemmel leszek iránta,és bízni fogok benne,ahogy minden játákésunkban!
Remélem nem lesznek ilyen dolgai,mint múlt7 vasárnap,és akkor egyre jobb lesz!

Ha pedig hozza a megszokott formáját,akkor maximálisan igaz amit írtál :wink: :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.17. 11:48:49

ozsimiki írta: U.i. lehet,hogy tavaly már nem volt a Betisben,akkor azért a részért én kérek elnézést :lol: ,nem emlékszem mikor ment el pontosan olaszba..
Tavaly már a Sao Paulóban villogott, a Libertadores kupa döntőig vezette a csapatot Amorósóval karöltve. (azóta ő is a Milan labdarúgűja, de hogy minek ment oda????) Előtte a Betisben 51 meccsen 30 gólt termelt, Spanyol kupát nyert és indulhattak a BL-ben. Joaquín és Edú mellett ő volt a siker legnagyobb letéteményese. Hosszú sérülésen, magánéleti problémákon van túl, jelenleg pedig a nem éppen acélos Milanban hol játszik, hol nem. Ráadásul tudjuk jól, hogy az olasz bajnokság a legnagyobb favágó liga, ahol a technikai felkészülés mellett inkább a fizikai adottságok domborodnak ki. Tehát, nyugodt szívvel kijelenthetjük, hogy jó játékosról van szó. Természetesen Eto'ot nem tudja überelni, mint ahogy szerintem jelenleg senki sem jobb nála.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.16. 23:43:30

VictorValdes19 írta:én nagyon szeretem eto-t imádom ahogy játszik meg minden de azért visszafoghatná magát egy kicsit sztem :roll: de azt olvastam hogy azt nyilatkozta hogy "Életem legrosszab döntése volt, hogy nem arsene wenger hivását fogadtam el˛˛ remélem ez csak kamu :oops:
megnyugtathatlak, ez elképesztő nagy kamu, nem is tudom hol olvastad...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.02.16. 22:33:37

Bodi írta:Hagyjuk már a francba a neveket,Eto'o nem fog elmenni!
Nagyon jól érzi magát Barcelonaban,ezt a nyilakozatában is megerősítette.
Egy kitűnő csapatban játszik kitűnő csapattársakkal.
Egyet értek.. fölösleges ienekről beszélni is.. :wink:
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.02.16. 22:04:29

én nagyon szeretem eto-t imádom ahogy játszik meg minden de azért visszafoghatná magát egy kicsit sztem :roll: de azt olvastam hogy azt nyilatkozta hogy "Életem legrosszab döntése volt, hogy nem arsene wenger hivását fogadtam el˛˛ remélem ez csak kamu :oops:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára VictorValdes19 2007.02.17. 20:29:54-kor.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.16. 21:20:09

Hagyjuk már a francba a neveket,Eto'o nem fog elmenni!
Nagyon jól érzi magát Barcelonaban,ezt a nyilakozatában is megerősítette.
Egy kitűnő csapatban játszik kitűnő csapattársakkal.

Én inkább azon töröm a fejem,hogy miért kérdéses igazából a keretbe kerülése vasárnapra.
Már a két héttel ezelőtti bajnokin is a keretben volt,és semmi olyat nem hallottunk azóta,hogy baj lenne a térdével.
Ma ráadásul két gólt lőtt és a gólokat leszámítva is jól játszott.
Én mindenféleképpen azt várom,hogy 20-30 percet kapni fog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bodi 2007.02.16. 22:06:24-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.16. 19:55:29

Los Banditos írta:A tavalyi második felében Oliveira már Brazíliában játszott de volt egykis bibi az átigazolásával ezért megbüntették anyagilag rendesen és a családi dolgok sem álltak túl jól nála.Viszont a 2004-2005-ös szezon Betis menetelének ő volt az egyik vezére és több mint 15 gólt szerzett úgyhogy joggal mondhatjuk hogy jó játékos.
Joggal mondhatjuk,hogy jó játékos,ezen nem is vitatkozom,de szerintem azt is joggal lehet mondani,hogy Crespo,és Trezeguet jobb játékosok :!: :wink: Nem pillanatnyi formát nézve,hanem úgy az egészet :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.02.16. 19:46:51

A tavalyi második felében Oliveira már Brazíliában játszott de volt egykis bibi az átigazolásával ezért megbüntették anyagilag rendesen és a családi dolgok sem álltak túl jól nála.Viszont a 2004-2005-ös szezon Betis menetelének ő volt az egyik vezére és több mint 15 gólt szerzett úgyhogy joggal mondhatjuk hogy jó játékos.
in to exile
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.16. 19:43:22

grecki írta:
ozsimiki írta: Oliveira :?: :shock: Valaki meséljen már róla,hogy miért tartják nemtom mekkora játékosnak :?: :roll: Mert szerintem egy teljesen középszerű playa Nemzetközi szinten :!: Semmi extra!
főleg a Betisben is bizonyította rátermettségét.
Tavalyi szezonban ugye nyomta Oliveira a Betisben? Hát akkor is a kiesés ellen küzdöttek,nem látszott meg,hogy egy ekkora játékos van náluk :roll:
Rengeteg játékos van aki kisebb,vagy középszerűbb csapatokban villog,és úgymond csapatán belül első számú gólfelelős,Eto'o is az volt a Mallorcaban,neki sikerült tartani,sőt növelni a szintet a Barcában is,Oliveiranak eddig nem a Milanban... Azért abba nehéz belekötni,hogy Crespo,vagy Trezeguet(akit nem bírok,és nem látnám szívesen itt!) többet tettek le az asztalra..!

U.i. lehet,hogy tavaly már nem volt a Betisben,akkor azért a részért én kérek elnézést :lol: ,nem emlékszem mikor ment el pontosan olaszba..
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.02.16. 19:38:42

Subinho írta: ha nagyon jártatja a száját, tudnánk kivel helyettesíteni! pl.: henry, crespo, adriano, trezeguet, oliveira, cissé... egyszóval: eto'o tanulj meg gondolkodni!!!!!

Hát ezek közül egyik sem haladja meg Etoo képességét talán Henry de ő mát öreg szal szerintem inkább Etoo emberelje meg magát nem akarok a helyére senkit és azt sem akarom hogy elmenjen!!!
Lezárt