Téma kisiklás...

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.27. 21:54:04

Megtettem Rhynn!
Bocs :oops:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2005.01.21. 13:42:13

Lenne nekem is véleményem,de inkább nem is írom le...
:roll:
Aki egyik oldaljhoz húz,úgyse fogja elismerni a másik oldalt!
Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.21. 11:28:35

...többet erről nem akarok vitázni, mert rühellem, h egyébként sok dologban egyetértő embereket is össze tud ugrasztani a politika (és akik csinálják mindkét oldalon) egy perc alatt, ebben a szájbalökött országban.
:!:
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.21. 11:21:16

Boixos írta:akkor gyerünk, alakítsunk polgári kört! 8) :wink: :P

nem most, és nem az elmúlt 6-8 évben lettek az utak meg úgy általában az infrastruktúra olyan [auto_cenzúra], amilyen, de az ugatáson kívűl nem igazán jutott előbbre egyetlen kormány sem. nem a választások előtt kell megcsinálni 13 méter új utat, ahogy az előzőek is tették, és gondolom, a mostaniak is csinálhatnák sokkal jobban a dolgaikat.

de többet erről nem akarok vitázni, mert rühellem, h egyébként sok dologban egyetértő embereket is össze tud ugrasztani a politika (és akik csinálják mindkét oldalon) egy perc alatt, ebben a szájbalökött országban.
Szerintem ne feszegess olyan témát amiben nem vagy otthon. Tavalyhoz képest 10-20%kal kapnak kevesebb pénzt. Tudod te mennyibe kerül 1km út? K**** sokba!
Ráadásul állambácsi nagyon herdál (főleg az útóbbi években). Mo.-n épül európában az egyik legdrággában 1km autópálya. Hol vagyunk a Nyugattól? Messze drágábak. Ja, a pajtásnak fizetni kell, hogy meggazdagodjon...
Részemről LEZÁRTAM A TÉMÁT! :evil:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.21. 11:09:10

akkor gyerünk, alakítsunk polgári kört! 8) :wink: :P

nem most, és nem az elmúlt 6-8 évben lettek az utak meg úgy általában az infrastruktúra olyan [auto_cenzúra], amilyen, de az ugatáson kívűl nem igazán jutott előbbre egyetlen kormány sem. nem a választások előtt kell megcsinálni 13 méter új utat, ahogy az előzőek is tették, és gondolom, a mostaniak is csinálhatnák sokkal jobban a dolgaikat.

de többet erről nem akarok vitázni, mert rühellem, h egyébként sok dologban egyetértő embereket is össze tud ugrasztani a politika (és akik csinálják mindkét oldalon) egy perc alatt, ebben a szájbalökött országban.
PUYOL-XAVI-INIESTA
real_funghi

2005.01.21. 10:56:13

És nemsokára a vasutat is tönkrevágják.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.21. 10:54:54

Boixos írta: nem akarlak elkeseríteni, de az orbánék sem törődtek az életünkkel. a magukéval annál inkább. off.
Itt a néhol életveszélyes utakra gondoltam. Szép, hogy épül a koncessziósautópálya állami pénzből (,amiért még évtizedekig fizetni kell pluszban az államnak), de az M5 mellett szabályos halál szakasz alakul ki.... Tiszta balkán.. :(
Ráadásul infrastuktura nélkül befektetés se lesz...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.01.21. 10:48:19

Boixos írta:
A kedves kormányt kérdezd, miért csökkentette az utak fentartására fordított pénzt az Orbán-kormány előttire... Pedig azóta jelentős infláció volt... Az életünkkel már nem törödnek...
nem akarlak elkeseríteni, de az orbánék sem törődtek az életünkkel. a magukéval annál inkább. off.
Ezek a tetvek még annyit sem törődnek velünk mint Orbánék!
C.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.21. 10:45:01

A kedves kormányt kérdezd, miért csökkentette az utak fentartására fordított pénzt az Orbán-kormány előttire... Pedig azóta jelentős infláció volt... Az életünkkel már nem törödnek...
nem akarlak elkeseríteni, de az orbánék sem törődtek az életünkkel. a magukéval annál inkább. off.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.21. 10:39:33

garamm írta: Egy valami nem változik Vámosszabaditól Battonyáig AZ UTAK MINŐSÉGE!
A kedves kormányt kérdezd, miért csökkentette az utak fentartására fordított pénzt az Orbán-kormány előttire... :evil: Pedig azóta jelentős infláció volt... Az életünkkel már nem törödnek... :evil: :evil: :evil:
De talán itt inkább a
Barcaról dumáljunk. Bocsánat.
Tehát:
Későn lenne ha a BL- döntőt néznénk meg közösen ahol jól elverjük valamelyik digó alibi-csapatot? Vagy a MÚT? Nem is, inkább valamelyik germán "programozott" gárdát!
Na, jó :)
Szerintem ez jobb ötlet. :wink:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2005.01.20. 18:59:15

garamm írta:
Ronaldinho22 írta:
Enrique írta: Én nyugatról, de nem fikázok senkit sem! 8)
Mindig is így volt, ez már nem fog velünk szembe változni! :(
Nem tudom ti, hogy vagytok vele: itthon, Kőszegtől Záhonyig, Hidasnémetitől Barcsig stb. mindenhol vannak bunkók. Pesten is és Budán is. De a mi fontosabb JÓ FEJEK IS!!!! Egy valami nem változik Vámosszabaditól Battonyáig AZ UTAK MINŐSÉGE! De talán itt inkább a Barcaról dumáljunk. Bocsánat.
Tehát:
Későn lenne ha a BL- döntőt néznénk meg közösen ahol jól elverjük valamelyik digó alibi-csapatot? Vagy a MÚT? Nem is, inkább valamelyik germán "programozott" gárdát!
Na, jó :)
remélem a bunkót nem rámértetted!!! :)
KépKép
Avatar
garamm
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:34:39
Tartózkodási hely: Ejrópa

2005.01.20. 18:44:30

Ronaldinho22 írta:
Enrique írta:
Szakacs írta:en is keletrol vagyok kikerem magamnak :D
Én nyugatról, de nem fikázok senkit sem! 8)
Mindig is így volt, ez már nem fog velünk szembe változni! :(
Nem tudom ti, hogy vagytok vele: itthon, Kőszegtől Záhonyig, Hidasnémetitől Barcsig stb. mindenhol vannak bunkók. Pesten is és Budán is. De a mi fontosabb JÓ FEJEK IS!!!! Egy valami nem változik Vámosszabaditól Battonyáig AZ UTAK MINŐSÉGE! De talán itt inkább a Barcaról dumáljunk. Bocsánat.
Tehát:
Későn lenne ha a BL- döntőt néznénk meg közösen ahol jól elverjük valamelyik digó alibi-csapatot? Vagy a MÚT? Nem is, inkább valamelyik germán "programozott" gárdát!
Na, jó :)
Hajrá Barca!
Lezárt