Javier Saviola

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.07.13. 23:25:44

Oleguer legyen akkor az uj 7-s. Na ha ő madridba menne, az mekkora szenzácio lenne....bexopatná a világot.
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.13. 23:21:23

Tanulság 7-res mezben nem játszhat senki, max az akit Madridba akarunk küldeni! :lol:
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.07.13. 23:09:35

gajeraro írta:
ozsimiki írta:LG! Bakker rég nem volt,h ennyire ne értsek veled egyet...de most igen 8) Ez az egész sorozat (ígéret,megszegése,nyilatkozat,stb,stb...) nem intézhető el azzal,h senki sem tartja be minden igéretét....aki ezek után ugyanúgy bírja,az nem érzi át,hogy mit tett a BARCA szurkólókkal,akik eddig az Ő szurkólói is voltak....szembeköpte,megalázta,stb....és most ott vigyorog a fehér mezzel a kezében....

Ha Te ezt elnézed neki,akkor inkább Savi fan vagy,mintsem BARCA,de ezt nem hiszem! Szóval épp ezért nem értem...
Teljes mértékbe igazad van :!: :!: :!:
Inkább ne mondjon semmit de nem Én óriásit csalodtam benne Én miatta választottam a 7es mezt a csapatba!Szégyen ez az ember ugyanugy mint fingo!
Na ugylátxik a heteseink már csak ilyenek :)
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.07.13. 22:58:45

Raul07 írta:[...]
nagyon ki van akadva a többség a döntése miatt. Na ez az amit nem értek. Teljesen logikus, amit csinált. Ültettétek a padon, csinálhatott bármit, nem kapott helyet a csapatban. Ez nagyon fura, mert van olyan jó, hogy legalább mecsenként fél órát kapjon, bár szerintem a kezdőben is lehetett volna időről időre...
[...]
Hát ez az... Meg kéne már végre érteni, hogy az utolsó évében csak saját magát szivatta azzal, hogy maradt, mivel nemegyszer' elmondták neki, hogy mehet, nem számít rá senki. Magyarán csinálhatott akármit, akkor sem került csapatba. Tisztában volt ő ezzel...
Szépen felvette a millióit a semmiért, majd a szurkolók szemébe hazudva elment a margóhoz.
Bravó.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.07.13. 22:14:14

A portugál senkiházi rendesen kapott az biztos. De szerintem saviola is kap egy két hozzávalót egy disznótoroshoz.
Pl. fejhúst.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.07.13. 22:12:29

Komáim!
Egy dolog bizonyos ebben a történetben, hogy a szenteste előtti
'clásicón a Nou Camp népe készülni fog egy kis "ajándékkal"
Javier számára...
Még az is lehet, hogy nyúlpaprikást fognak főzni sociotársaink
a stadion mellett és mindenki ingyen fogyaszthat belőle egyfajta
halotti tor gyanánt!
Eléggé "figos" falat ez nekünk, sajna így is!
Sajnálkozik ezen Krojf komátok.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.07.13. 22:11:47

Nekem van egy olyan érzésem, hogy most Saviola(és a madrid) azt gondolja, hogy ezzel jól "megadta" a Barcának...
Volt egy brazil játékosunk. Saviola a cipőjét sem köthette volna meg. De amikor kiderült, hogy elmegy, megigérte: a realba nem igazol-pedig hívták, többek között R.Carlos is próbálta fűzni, hogy menjen...De nem ment, mert volt egy ígérete,a szurkolók felé, ami szent volt a számára.
Többek között ezért is számít ma a klubbunk egyik legendájának. Saviola eljátszotta a sanszot, hogy jó szívvel emlékezzenek rá.
Áruló.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rita
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2006.11.12. 13:28:20
Tartózkodási hely: Szeged

2007.07.13. 22:03:44

varga tamás írta:Ez igaz, de mikor olvastál tőlem olyat, hogy xy-t gyűlölök. Akiről negatív véleményt fogalmaztam meg, arra sem mondtam soha, hogy gyűlölöm. Egy dolog a gyűlölet, egy másik, ha a meccs hevében vagy utána - egyébként általában jogosan és nem alaptalanul - kiosztom az illetőt, általában franket. Akivel továbbra sem vagyok kibékülve, és helytelenítem a kispadon tartását. Viszont gyűlölni senkit nem gyűlölök. Ilyet tőlem nem olvashattál.
Jó akkor nem gyűlölöm őket csak a madrdista oldal hevében kiosztottam őket-egyébk. általában nem alaptalanul-és rohadtul elegem van mikor 1-1 idedugja a képét és közli h egyre jobban kezdi megszeretni Saviolát.Ez olyan idegölő.Nem bírom az ilyet és miután elegem lett a madridistából meg Savikából ezután az jutott eszembe h gyűlölöm..és én szeretem felebarátomat,és lehet h egyessével tök aranyosak de így egy tömegbe verődve rettenetesek. :roll:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.07.13. 22:02:12

Azt hiszem, hogy ezek után a képek és nyilatkozatok után már azok sem védhetik, azok eddig ezt tették :? A lényeget már leírtátok.
Okádok, felfordul a gyomrom :?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.07.13. 22:00:26

Rita írta:a madridista kiakasztott..Olyan mérhetetlen gyűlöletet érzek a madridisták iránt h ez valami félelmetes :roll: Hogy lehet egy ilyen csapatot szeretni?Tudom h a madridosok is ezt gondolják a Barcára de én most mint elfogult Barcelona rajongó mondom,hogy ahogy kijött a madridista oldal és legszívesebben belerúgtam volna a számítógépbe..Bárki aki Saviola oldalán áll,és próbál magyarázkodni,hogy ezért meg azért ment oda,azoknak bemásolnám oszimiki összes hsz-ét mert azokkal 100%osan egyetértek.Undorító amit csinált,és mikor a bemutatásáról írnak és mutatnak egy olyan képet ahol a fehér mezében mosolyog,egy labdát kéne a képébe vágni,mert rettenet idegesítő ez a "hú de jól érzem magam itt"mosoly :evil: :evil: Jimmy Jump pedig aktivizálja magát és miután ígérete szerint beugrik a Copa America döntőjén,irány a madrid meccs!! :wink:
azért nem kell annyira kiakadni ezeken a dolgokon, a madridistát is döntő többségében normális emberek látogatják.
itt sem pörögtek az együttérző üzenetek, amikor a samu leköcsögözte a volt csapatát.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.07.13. 21:56:08

Már láttátok a képét is? :x
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.07.13. 21:53:41

de még ha be akar tartani a vezetőségnek, akkor is megfuthatná szerényebb lendülettel a kis köreit ... nem muszáj minden elé kerülő segget csontig kinyalnia madridban.
barcelonában mellőzték, oké, elment, de ezekkel a mostani himnuszaival azokat is maga ellen fogja fordítani, akik eddig csípték.
nekem is folyamatosan forog a gyomrom azóta, h bemutakozott ezeknél a gyökereknél.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.07.13. 21:51:51

Sok csapat van, amelyik semleges, de a Realt egyszerűen nem tudom elviselni, undorító, szal GO RITA!
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.07.13. 21:51:16

varga tamás írta: Ez igaz, de mikor olvastál tőlem olyat, hogy xy-t gyűlölök. Akiről negatív véleményt fogalmaztam meg, arra sem mondtam soha, hogy gyűlölöm. Egy dolog a gyűlölet, egy másik, ha a meccs hevében vagy utána - egyébként általában jogosan és nem alaptalanul - kiosztom az illetőt, általában franket. Akivel továbbra sem vagyok kibékülve, és helytelenítem a kispadon tartását. Viszont gyűlölni senkit nem gyűlölök. Ilyet tőlem nem olvashattál.
Nekem rémlik egy "gyűlölöm" a Rijkaard topicban, de ez már csak "kötözködés"... :wink:
Amúgy ebben tökéletesen egyetértünk, szerintem sem Rijkaard való a kispadra.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.07.13. 21:45:19

Rivaldo11 írta:Az logikus hogy eligazolt. Az nem, hogy hová.
kb ennyi a dolog lényege. ha ráadásul még nem is szakít akkorát madridban, akkor nem annyira lehetett más oka odamenni, mint az, h egy jó nagy lapát sza.rt íveljen vissza a Klubra és arra a pár millió emberre, akik a barcának szurkolnak.
persze, lehet azt mondani, h nyerni ment oda... ehhez hasonlókat kívánok neki, mint sorriano.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.13. 21:36:41

grecki írta:Tamás, azért veled is el szokott szaladni a ló, és némely hsz-ben azért nem éppen a tiszteleted a meghatározó.
Ez igaz, de mikor olvastál tőlem olyat, hogy xy-t gyűlölök. Akiről negatív véleményt fogalmaztam meg, arra sem mondtam soha, hogy gyűlölöm. Egy dolog a gyűlölet, egy másik, ha a meccs hevében vagy utána - egyébként általában jogosan és nem alaptalanul - kiosztom az illetőt, általában franket. Akivel továbbra sem vagyok kibékülve, és helytelenítem a kispadon tartását. Viszont gyűlölni senkit nem gyűlölök. Ilyet tőlem nem olvashattál.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.07.13. 21:32:54

Egyetértek Rita!!!

Gyülöljük a MARGÓÓÓÓÓÓÓT!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:

gyerünk mindenki sorakozó mögénk!!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.07.13. 21:32:16

Tamás, azért veled is el szokott szaladni a ló, és némely hsz-ben azért nem éppen a tiszteleted a meghatározó.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.13. 21:26:12

Rita írta:a madridista kiakasztott..Olyan mérhetetlen gyűlöletet érzek a madridisták iránt h ez valami félelmetes :roll: Hogy lehet egy ilyen csapatot szeretni?Tudom h a madridosok is ezt gondolják a Barcára de én most mint elfogult Barcelona rajongó mondom,hogy ahogy kijött a madridista oldal és legszívesebben belerúgtam volna a számítógépbe..Bárki aki Saviola oldalán áll,és próbál magyarázkodni,hogy ezért meg azért ment oda,azoknak bemásolnám oszimiki összes hsz-ét mert azokkal 100%osan egyetértek.Undorító amit csinált,és mikor a bemutatásáról írnak és mutatnak egy olyan képet ahol a fehér mezében mosolyog,egy labdát kéne a képébe vágni,mert rettenet idegesítő ez a "hú de jól érzem magam itt"mosoly :evil: :evil: Jimmy Jump pedig aktivizálja magát és miután ígérete szerint beugrik a Copa America döntőjén,irány a madrid meccs!! :wink:
Rita!
Tudom, sokan nem fognak velem egyet érteni a következő mondatomért, de leírom.
Jézus mondá: "Szeresd felebarátodat, mint önnön magadat!"
Mire Péter megkérdé: "Ki az én felebarátom?"
Jézus felelé: "Mindenki!"
Gyűlölni senkit sem szabad, mert az nem jó. Max. nem szereted, vagy nem értesz velük egyet. A madridisták is a felebarátaid, fogadd el őket, és tiszteld - nem kell velük egyet érteni, nem kell őket szeretni, de tisztelni igen. mert a tiszteletet mindenki megérdemli. Ha ők is viszont tisztelnek - persze.
Még egyszer: "Szeresd felebarátodat, mint ÖNNÖN magadat!"
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.07.13. 21:21:56

Hát én még csak most fedeztem fel ezt a szupi honlapot, és ezentúl én is szeretnék ide írni, mert imádom a Barcát. Jobb, hogy elment ez a mutáns nyuszi, kiderült, hogy milyen ember is valójában, még a 2000 szurkoló is sok neki (de azért ennyit minimum meg kellett vennie a Real-nak). Nem baj, h nem mérgezi tovább a Barca atmoszféráját a pénzéhes nyuszkó. Még nem láttam szerencsére a madridi vicsorgását, de sztem jobb is így nekem. :twisted:
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.13. 21:13:56

Még ez is sok! Vajon Madrid mennyit fizetet a 2000 nézőnek? :lol:
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.07.13. 21:07:53

Míg Henry bemutatásánál 30 ezer szurkoló volt jelen a lelátókon, addig saviolára 2 ezer ember volt kíváncsi :lol: :lol:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.07.13. 20:50:47

Raul07 írta:Hali

Real Madrid drukker vagyok, de nekem semmiféle ellenérzésem nincs a Barcával kapcsolatban. Jó csapat ez is, csak én nem kedvelem.
Azért regisztráltam be, mert hozzászólnék a Saviola ügyhöz.

Elovlastam néhány oldalnyi hozzászólást... és nagyon ki van akadva a többség a döntése miatt. Na ez az amit nem értek. Teljesen logikus, amit csinált. Ültettétek a padon, csinálhatott bármit, nem kapott helyet a csapatban. Ez nagyon fura, mert van olyan jó, hogy legalább mecsenként fél órát kapjon, bár szerintem a kezdőben is lehetett volna időről időre... nem csak akkor, ha mindenki sérült. Nah mindegy valamiért ültettétek a padon, és gondolom megunta, ilyen egyszerű a képlet. A legtöbb játékos pedig szívesen játszana a Realban, és nálunk valószínűleg sokat fog játszani. Egyébknét örülök az érkezésének, mivel Raul a kedvenc játékosom, de Saviolát is mindig nagyon kedveltem
Azért van ennyire kiakadva mindenki, mert Saviola nemsokkal azelőtt h lejárt a szerződése tett egy nyilatkozatot, amelyben azt mondta h nem árulja el azzal a Barcát, h a Realhoz csatlakozik.Ő maga nevezte ezt árulásnak :!: Remélem mostmár érted a felháborodásunkat. :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.07.13. 20:48:37

Az logikus hogy eligazolt. Az nem, hogy hová.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Raul07
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.07.13. 20:38:46
Tartózkodási hely: Kaposvár

2007.07.13. 20:46:51

Hali

Real Madrid drukker vagyok, de nekem semmiféle ellenérzésem nincs a Barcával kapcsolatban. Jó csapat ez is, csak én nem kedvelem.
Azért regisztráltam be, mert hozzászólnék a Saviola ügyhöz.

Elovlastam néhány oldalnyi hozzászólást... és nagyon ki van akadva a többség a döntése miatt. Na ez az amit nem értek. Teljesen logikus, amit csinált. Ültettétek a padon, csinálhatott bármit, nem kapott helyet a csapatban. Ez nagyon fura, mert van olyan jó, hogy legalább mecsenként fél órát kapjon, bár szerintem a kezdőben is lehetett volna időről időre... nem csak akkor, ha mindenki sérült. Nah mindegy valamiért ültettétek a padon, és gondolom megunta, ilyen egyszerű a képlet. A legtöbb játékos pedig szívesen játszana a Realban, és nálunk valószínűleg sokat fog játszani. Egyébknét örülök az érkezésének, mivel Raul a kedvenc játékosom, de Saviolát is mindig nagyon kedveltem
Lezárt