Serie A / Coppa Italia

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.26. 08:06:58

Sajnos a bajnoki cím egyenlőre szép álom! Reális cél a BL hely lehet, azután szép lassan a bajnoki címek!
Az is igaz, hogy hiába gyenge a Juve akkor is úgy kell indulniuk, hogy bajnokságot nyerjenek!
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.07.25. 22:48:00

1. viszont elment Cannavaro, Zambrotta, Thuram, Vieira, Zlatan stb...
2. nem minden a pénz.
3. és?
4. igaz :wink:

Sztem nem lesznek bajnokok, kb a 3-4. helyre várom őket.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.07.25. 22:37:01

Nemfognak összeszokni. A Milan jobb, az Inter is, a Roma már összeszokott és a Fio is képes lehet meglepetésre. Nem lesz az olyan egyszerű.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.25. 22:32:51

Félelmetes Juventus

A mai La Gazzetta dello Sport a 6. oldalán Luca Curino tollából az próbálja megfejteni, hogy mire viheti a Juventus a következő évben. Szerintük sokra. Bajnoki címre.

Az újság öt érvet sorol fel, amely érvek előrevetíthetik a Juventus jövő évi jó szereplését és amelyek alapján - a Gazzetta szerint - az Inter és a Milan elkezdhet komolyan félni.

Első: a kezdőcsapat fele megegyezik azzal a gárdával, amely 2003 óta három bajnoki címert szerzett: Buffon, Camoranesi, Nedved, Del Piero és Trezeguet a mai napig a klubnál vannak és kezdőként lehet velük számolni.

Második: a Juventus költött eddig a legtöbbet az átigazolási piacon, több, mint 50 millió euró adott ki kilenc játékosért. Ranierinek minden posztra van két embere és még keres egy rutinos hátvédet.

Harmadik: Iaquinta érkeztével az aktuális világbajnokok számában senki nem előzi meg a Juventust. Négy ilyen játékosa van már így a klubnak. Plusz még egy Aranylabdás, valamint egy olyan támadó, aki átlagosan 20 gól körül teljesít idényenként.

Negyedik: a csapatnak nem kell szétforgácsolnia az energiáit, nemzetközi kupaszereplés híján csak a bajnokságra koncentrálhatnak.

Ötödik: a visszavágás vágya. A régiek szeretnék bebizonyítani, hogy megérdemelten lettek bajnokok 2005-ben és 2006-ban.

http://www.bianconeri.hu
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.25. 11:27:03

Csak milyen jó VB arannyal visszavonulni! Igaz jobban bízhatnák az olaszokban, ha már a kedvenceim!
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.07.25. 11:21:26

Scorpio írta:Szerintem Totti csinálja jól, hisz csúcson hagyja abba! Del Pieronak is csak Juventusban kellene játszania!
Kitudja lehet érez még magában valamit! :wink: 8)
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.25. 11:20:02

Szerintem Totti csinálja jól, hisz csúcson hagyja abba! Del Pieronak is csak Juventusban kellene játszania!
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.07.25. 10:18:07

Hát pedig addigra már mennyi is lesz?34-35 és azért ez elég szép álom ha mondhatom igy!
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.25. 10:15:35

Del Piero: Ott leszek a 2010-es futballvébén

A tavaly nyáron az élvonalból száműzött Juventus FC a pontlevonás ellenére is könnyedén jutott vissza a Serie A-ba, és ebben a csapat élő legendájának, Alessandro del Pierónak is komoly szerepe volt. A csatár immár gőzerővel készül az új szezonra, és egyelőre nem gondol pályafutása befejezésére, sőt, elmondása szerint a válogatottban is legalább 2010-ig folytatná szereplését.

- A többieknél kicsit később kezdte meg a felkészülést. Nagy a lemaradása?
- Valóban csak a múlt hét második felében csatlakoztam a többiekhez, de már előtte is igyekeztem magam felhozni fizikálisan, így ugyanolyan jól bírom a tréningeket, mint a társaim. Egy edzőmeccset és pár edzést hagytam ki, de remek kondícióban érzem magam. Ez már a 15. felkészülési időszakom a Juventusnál, igaz, tavaly a világbajnokság miatt szinte az egész alapozásról hiányoztam, utána mégis remekül ment a játék.
- Milyenek a benyomásai az új mesterről, Claudio Ranieriről?
- Egyelőre nem annyira az edzésmódszereit ismertem meg, hanem inkább a személyes oldalát, hiszen csak a napokban kezdtem el a tréningezést. Minden szakembernek megvannak a maga elképzelései, és ez így is van rendjén. A trénernek nem a név, hanem az edzésen látott teljesítmény alapján kell kialakítania csapatát. Ranieri rendkívül szép szavakat mondott rólam, amit külön megköszöntem neki. Ez egy jó kiindulópont, de a végén úgyis az fog dönteni, miként futballozom.
- Mi a Juve célja az új idényben?
- Én mindig azért játszom, hogy a legjobb legyek: a maximumot várom magamtól és a csapattársaimtól is. A célom nem az, hogy jó benyomást keltsek, hanem hogy nyerjek, és remélem, mindenki így gondolkozik a klubnál. Nagy bennünk a bizonyítási vágy, egyelőre mindenki rendkívül lelkes, de tudjuk, hogy a szezon végéig még nagyon sok idő van hátra. Újoncok leszünk a Serie A-ban, a keretben is nagy változások történtek, a csapat élére új tréner került, és a klub vezetősége csak egy éve dolgozik ebben a felállásban. Nem könnyű rögtön megtalálni az ideális összetételt, ám a csapatszellem nagyon fontos, és ebben nincsen hiba.
- Mit gondol az új szerzeményekről?
- Úgy vélem, hogy a klub vezetése megfelelően tevékenykedett a játékospiacon: sikerült megtartani a legjobb focistákat, és kiválóan erősítettünk. Az elmúlt napokban sokat beszéltem erről a csapattársaimmal, különösen Gianluigi Buffonnal. Nagyon örülök, hogy David Trézéguet és Mauro Camoranesi is a maradás mellett döntöttek.
- Mit gondol, meddig folytathatja még pályafutását?
- Imádom a sportágat, nagyon szeretek futballozni, és úgy gondolom, hogy ez mindent elmond a hozzáállásomról. Azt hiszem, amíg ez a helyzet, addig játszani fogok, de nem fogok csak a pénz miatt a pályán maradni.
- Raffaele Palladinót sokan az ön utódjának tartják. Erről mi a véleménye?
- Ő valóban kivételes tehetséggel bír, ezt az előző idényben is megmutatta. Az előttünk álló szezon nagyon fontos lesz a számára, hiszen teljesen más az élvonalban játszani, mint a Serie B-ben. Alighanem sokat tanulhat, és meg kell ragadnia a lehetőséget. A képességeivel nincsen probléma, és bízom benne, hogy a legjobbak között is helytáll majd.
- Mi a helyzet a válogatottal?
- Mostanában mindenki Francesco Tottiról beszél, én nem szeretném kommentálni a dolgot, mert ez túl bonyolult, s nem akarom, hogy kiforgassák a szavaimat. Én mindenesetre nem fogom lemondani a válogatottságot, mert a távlati célom az, hogy még a 2010-es világbajnokságon is ott legyek. De először a jövő évi Eb-re kell koncentrálni.

http://www.origo.hu
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.07.24. 17:09:30

A Roma nem [auto_cenzúra], esetleg nem szereted őket, mert a Lazionak szurkolsz, vagy más egyéb okok miatt.

Gyeptégla, gondolkozz néha miket írsz.
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2007.07.24. 16:15:52

ozsimiki írta:Hát igen,köszönöm,köszönöm 8) (aztán nehogy vki meg gyorsan adjon egy ellenpéldát,amibe még bele se lehet kötni :lol: :lol: )

De amúgy szntem jól emlékszem,és már akkor sem értettem,h miért akarja lemondani :shock:
nana, ez még semmi! :D
akkor egy ilyen súlyos sérülés után miért küzdött volna, ha nem akar válogatott lenni
ha akkor lemondja, senki nem szólt volna egy szót sem, mert jóformán darabokban volt a lába....
Boixos help me!
never let the children cryin'!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.24. 15:58:33

noname írta:
gyeptegla írta:3. roma semmirevaló
Na ez fájt. :shock: :evil: Amúgy Totti nyert egy bajnokságot a Romával. :roll:
Miki pedig jól emlékszik sztem.Nekem is rémlik valami ilyesmi.
Hát igen,köszönöm,köszönöm 8) (aztán nehogy vki meg gyorsan adjon egy ellenpéldát,amibe még bele se lehet kötni :lol: :lol: )

De amúgy szntem jól emlékszem,és már akkor sem értettem,h miért akarja lemondani :shock:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.07.24. 15:55:16

Materazzi most Emersonnak szólt be

Marco Materazzi, az Internazionale olasz világbajnok védője azt mondta, hogy nem szívesen látná a csapatban Emersont, a Real Madrid brazil játékosát.

"Korábban Emerson keményen támadta Zlatan Ibrahimovicot és Patrick Vieirát, mert az Intert választották, most pedig éppen ő akar ideszerződni. Menjen a Juventusba, vagy ahová csak akar" - nyilatkozta Materazzi a La Gazzetta dello Sportnak.

Materazzi - játéktudása mellett - arról híresült el, hogy tavaly a németországi vb berlini fináléjában - amelyben az olaszok gólját éppen ő szerezte - olyan csúnyát mondott Zinedine Zidane-nak, hogy a franciák kapitánya lefejelte őt, ezt követően pedig a játékvezető kiállította a magáról megfeledkezett sztárt.

http://www.stop.hu

Teljes mértékben igaza van!
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.07.24. 15:52:20

gyeptegla írta:3. roma semmirevaló
Na ez fájt. :shock: :evil: Amúgy Totti nyert egy bajnokságot a Romával. :roll:
Miki pedig jól emlékszik sztem.Nekem is rémlik valami ilyesmi.
A Fifa egy szégyen
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2007.07.24. 15:46:05

nana, egyre többen vagytok
de én akkor sem emlékszem, és nem is találok semmit
szóval valami kézzelfoghatót az uraktól, ha kérhetném
never let the children cryin'!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.07.24. 15:41:11

Tudjuk, Oleguer meg a világ legjobb hátvéde... :shock:
Nekem is úgy rémlik, ahogyan Mikinek, de nem vagyok benne biztos.
Avatar
gyeptegla
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2007.06.23. 18:41:08

2007.07.24. 15:27:59

huevos írta:ennél azért értelmesebb segítségre gondoltunk szerintem.... :shock:
1. Igen visszavonult.
2. A VB cím birói segítséggel volt (ausztrálok ellen 92. percben kamu 11es, ott műesésr kelltt volna leküldeni Grossot, és akkor 2-es emberhátrány :P )
3. roma semmirevaló
Kép
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2007.07.24. 15:26:17

ennél azért értelmesebb segítségre gondoltunk szerintem.... :shock:
never let the children cryin'!
Avatar
gyeptegla
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2007.06.23. 18:41:08

2007.07.24. 15:25:10

ozsimiki írta:
huevos írta:
ozsimiki írta:Vb-re is úgy kellett visszakönyörögni :roll: Nem értem...jó szereti a Romát,de azért nem egy 60éves a srác,szóval.....meg a másik az,h a Roma nem a legesélyesebb egyik sorozatban sem,nem tudom mire akar annyira spórólni...
a vb-re nem kellett visszakönyörögni, hanem egy nagyon súlyos sérülés után, hatalmas melóval és elszántsággal küzdött hogy ott lehessen...
szó nem volt könyörgésről
Hát pedig lemondta a VB előtt a válogatottságot,és csak győzködéssel viselte újra a címeres mezt....ez tuti! Sérüléséből való felépüléséhez grt,de szntem jól emlékszem...vki tuti infót?
nekem is rémlik, hogy lemondta de ő ennyit tud ilyen "játékos" életében nem nyert semmit, na jó birói segítséggel nyert egy vb-címet annyi, de ezzel a roma csapaattal semmit nem fog nyerni soha...
Kép
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2007.07.24. 15:23:44

hát én homlokegyenest másképp emlékszem
jöjjön egy tudor és döntsön :)
never let the children cryin'!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.24. 15:16:20

huevos írta:
ozsimiki írta:Vb-re is úgy kellett visszakönyörögni :roll: Nem értem...jó szereti a Romát,de azért nem egy 60éves a srác,szóval.....meg a másik az,h a Roma nem a legesélyesebb egyik sorozatban sem,nem tudom mire akar annyira spórólni...
a vb-re nem kellett visszakönyörögni, hanem egy nagyon súlyos sérülés után, hatalmas melóval és elszántsággal küzdött hogy ott lehessen...
szó nem volt könyörgésről
Hát pedig lemondta a VB előtt a válogatottságot,és csak győzködéssel viselte újra a címeres mezt....ez tuti! Sérüléséből való felépüléséhez grt,de szntem jól emlékszem...vki tuti infót?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.07.24. 14:12:07

mypeter írta:a Real is meg akarja venni :? :?
Kit nem? :twisted: :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.07.24. 14:11:09

Köszi. Ügyes gyerek:) De a wikipedia szerint a kivásárlási ára magasabb. És a youtube fórumon egy spanyol azt írja, hogy a Real is meg akarja venni :? :?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.07.24. 12:45:48

mypeter írta:Ki ez a Pato? Tudtok róla valamit?
http://en.wikipedia.org/wiki/Alexandre_Pato

http://www.youtube.com/watch?v=JvgS7AM5e1M

A Chelsea, a Milan és az Inter is érdeklődik utána, kb 20 millió az ára :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Lezárt