Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.09.03. 22:08:57

varga tamás írta:Nos, Miki!
Sajnos nem érted a nézőpontunkat. Az első félidő nagyon magas szintű volt - ebben az ő keze is benne volt. A 2. viszont ehhez képest közepes szintű - gondolom, ebben is közrejátszott. Hacsak, a szünetben nem került sor edzőcserére. Eddig erről nem értesültünk, tehát a második 45 percben is Frank Rijkaardnak hívták a Barcelona edzőjét. Ettől kezdve, a második játékrész sétálgatós, alibizős, tili-tolizós játékáért ugyanannyira felelős, mint az első félidő szemkápráztató bemutatójáért. És azt el kell ismernünk, hogy az első két gól állított helyzetből esett, ergo nem támadásból. Az meg már R10 zsenialitásán és rúgótechnikáján múlott, hogy a szabit ilyen csodálatosan lőtte el.
Amit a 2. félidőben láthattunk, azt nem először láthattuk - ergo, ehhez is van némi köze. Szerintem.
Nos,ugye akciógólókat említed,hát egy edző azért felelős,h legyenek meg a helyzetek amiből majd a gólók is születnek,nos a helyzetek bőven megvoltak,arról nem az edző tehet,h ebből egyet sem használtak ki a playak,és így nem születhetett akciógól :wink:
Amúgy első félidő varázslatért is felelős Frank,2.ért is legyen akkor felelős,tehát az alibi fociért :arrow: OK,szóval volt,jó és rossz is :arrow: OK,eredmény :arrow: 3-1 :arrow: OK :D tehát melyik része nyert a dolognak :?: :roll: :arrow: OK :?: :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.09.03. 22:04:13

Nos, Miki!
Sajnos nem érted a nézőpontunkat. Az első félidő nagyon magas szintű volt - ebben az ő keze is benne volt. A 2. viszont ehhez képest közepes szintű - gondolom, ebben is közrejátszott. Hacsak, a szünetben nem került sor edzőcserére. Eddig erről nem értesültünk, tehát a második 45 percben is Frank Rijkaardnak hívták a Barcelona edzőjét. Ettől kezdve, a második játékrész sétálgatós, alibizős, tili-tolizós játékáért ugyanannyira felelős, mint az első félidő szemkápráztató bemutatójáért. És azt el kell ismernünk, hogy az első két gól állított helyzetből esett, ergo nem támadásból. Az meg már R10 zsenialitásán és rúgótechnikáján múlott, hogy a szabit ilyen csodálatosan lőtte el.
Amit a 2. félidőben láthattunk, azt nem először láthattuk - ergo, ehhez is van némi köze. Szerintem.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.09.03. 21:57:57

Slither írta:És, ezt eddig is tudtuk, nem kell állandóan leírni, és szidni emiatt, egy nyertes meccs után meg igazán békén lehetne hagyni egy kicsit. :?
Nem érdemes Slither :wink: :? Aki nem bírja őt,az mindenért megfogja találni,ahogy eddig is megtette....tény a cserék közül 1 :!: ben hibázott,és már úgy van beállítva,mintha köze sem lenne az első félidei játékhoz.... :roll: :roll: persze az az Ő hibája,h 2.ban leült a játék,de az nem az Ő érdeme,h elsőben meg nagyon ment.... :roll: érdekes nézőpontok...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.09.03. 21:36:14

cruyff írta:Most nem akarok senkinek sem a lelkivilágába belegázolni, de megint rijkaard cseszte el. A második félidőben egyszerűen elcserélte magát. Vezetünk 2-0-ra. Evidens, hogy a bilbaonak fel kell adnia a bunkerfociját a második félidőre. Végre Henry a második félidőben azt játszhatná amit tud, lenne területe a futáshoz. Rijkaard kit hoz le? Hát persze, hogy Henryt. Deco bűn rossz volt a tavalyi szezonban. Hagyta szenvedni. Most a mezőny egyik legjobbja a Bilbao ellen. Kit hoz le a "mester"? Hát persze, hogy Decot. Hihetetlen! Ennek az embernek gőze sincs arról amit csinál.
tényleg nem akarom b...ogatni, mert megnyertük a meccset (már megint miért ugye? mert a sztárjaink megméltóztatták emelni a seggüket :D ), és lényegesen odaszántabb játékot játszottunk, mint tavaly, de azért ha fenthagyja anriékat, akkor talán meg lett volna az ötös, hatos, vagy ki tudja mennyi... nem ártana az ilyen nagyarányú győzelmekre hajtani, ha megvan rá a lehetőség, láthatjuk, h mekkorát dob egy csapaton. vannak helyek, ahol egy ilyen után már bajnokságot, béelt és mohai manna kupát akarnak nyeretni a brigádjukkal. :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2007.09.03. 21:27:27

Ha nem nyerünk, Rijkaard a hibás, ha nyerünk, akkor mért csak ennyivel és miért pont ezt a 3 játékost cserélte le. Hülye Rijkaard... :roll:
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.09.03. 21:19:27

És, ezt eddig is tudtuk, nem kell állandóan leírni, és szidni emiatt, egy nyertes meccs után meg igazán békén lehetne hagyni egy kicsit. :?
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.03. 21:13:55

Slither írta:Engem egyáltalán nem zavar a mostani cseréi, mert alapvetően nem változtatott a meccs alakulásán.
Hát ez az a gondolkodásmód ami nem vezet sehová. Mindig a mutatott játék képéből lehet kiindulni. Rijkaard a cseréivel megbéklyózta a saját csapatát. Szerintem már a meccs elején eldöntötte, hogy kiket fog becserélni ill. lehozni, és ahhoz szilárdan ragaszkodott. Rijkaard képtelen a körülményekhez dinamikusan alkalmazkodni. Ezért maradt alul Mourinhoval, Benitezzel, Capelloval és szinte az összes rivális edzővel szemben. Most is alulmaradt mint edző, csak hát a Barca minőségileg annyival jobb csapat mint a bilbao, hogy ez az eredményben nem mutatkozott meg. De egy erősebb csapat ellen..........
VISCA EL BARCA!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.03. 21:06:56

Lionel85 írta:Ráadásul amikor Márquezt kiállították, akkor ragaszkodott a négy védőhöz, mikor egy Bilbao ellen nem kéne ennyire görcsösen ragaszkodni a 4 bekkhez. Maradhatott volna a 3 bekk és Ronaldinho a pályán...
Ronaldinho lecserélése ült. Már nem akarta, hogy megsérüljön, illetve 10 emberrel már olyan emberekre volt szükség, akik küzdenek, güriznek a pályán.
VISCA EL BARCA!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.09.03. 21:06:46

Sőt, én Deco lehozatalát is megértem, mivel a 2. félidőben eltűnt - pont úgy, mint mindenki. Iniestáról meg ugye tudjuk, hogy fel tudja pörgetni a játékot. Mondjuk speciel Hanry-t én sem hoztam volna le.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.09.03. 21:04:59

Lionel85 írta:Ráadásul amikor Márquezt kiállították, akkor ragaszkodott a négy védőhöz, mikor egy Bilbao ellen nem kéne ennyire görcsösen ragaszkodni a 4 bekkhez. Maradhatott volna a 3 bekk és Ronaldinho a pályán...
Ez egy hülyeség, ha ezt is képest vagy kritizálni, akkor nagyon utálhatod... :?
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.09.03. 21:03:13

Engem egyáltalán nem zavar a mostani cseréi, mert alapvetően nem változtatott a meccs alakulásán.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.09.03. 21:02:57

Lionel85 írta:Ráadásul amikor Márquezt kiállították, akkor ragaszkodott a négy védőhöz, mikor egy Bilbao ellen nem kéne ennyire görcsösen ragaszkodni a 4 bekkhez. Maradhatott volna a 3 bekk és Ronaldinho a pályán...
3 bekk, amiből Oleguer van középen? :D Én azért örültem Militonak. :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.09.03. 21:01:35

Ráadásul amikor Márquezt kiállították, akkor ragaszkodott a négy védőhöz, mikor egy Bilbao ellen nem kéne ennyire görcsösen ragaszkodni a 4 bekkhez. Maradhatott volna a 3 bekk és Ronaldinho a pályán...
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.03. 20:53:30

Most nem akarok senkinek sem a lelkivilágába belegázolni, de megint rijkaard cseszte el. A második félidőben egyszerűen elcserélte magát. Vezetünk 2-0-ra. Evidens, hogy a bilbaonak fel kell adnia a bunkerfociját a második félidőre. Végre Henry a második félidőben azt játszhatná amit tud, lenne területe a futáshoz. Rijkaard kit hoz le? Hát persze, hogy Henryt. Deco bűn rossz volt a tavalyi szezonban. Hagyta szenvedni. Most a mezőny egyik legjobbja a Bilbao ellen. Kit hoz le a "mester"? Hát persze, hogy Decot. Hihetetlen! Ennek az embernek gőze sincs arról amit csinál.
VISCA EL BARCA!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.09.03. 20:23:20

Tamás :!: Én nem azt vettem észre, h ráültünk az eredményre, mert sztem már az elején sem hatották magukat agyon a fiuk. Még nagyon év eleje van, a forma is év eleji :!: 2 éve, mikor nyertünk mindent, akkor is az elejét elszurtuk, aztán :P
Tavaly meg jol kezdtünk, aztán mi lett belőle :?: :x
Szoval korán van még következtetéseket levonni... :wink:
Frank helyett és is szivesen látnék más edzőtt, de ez van, ezt kell szeretni :oops:
A cseréivel nagyon igazad van. Ő nem is azt nézi, h ki hogyan játxik. Ugy veszem éxre, előre eltervezi a cseréket, és azt meg is teszi, akármi is történik :!:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.09.03. 18:03:06

2004/05-ös és a 2005/06-os szezonban ha 2-0-ra vezettünk, akkor csak az volt a kérdés, hogy az ellenfél mennyivel ússza meg a meccs végére. Ma az a kérdés, hogyha 1-0-ra megyünk kihúzzuk-e a meccs végéig - mint tavaly is ez volt. Számtalan olyan meccs volt, amikor vezetést szereztünk, aztán befejezettnek tekintettük a mérkőzést - lásd Betis, Getafe, Espanyol elleni meccseket, de még tudnék példát hozni. Tegnap este is a félidőben klasszis játékkal 2-0-ra vezettünk. És én - megmondom őszintén - azt vártam, hogy a 2. félidőben ezt folytatjuk, és a vége lesz egy 4-0, vagy 4-1. Erre mi volt, lefeküdtünk, alibiztünk, tili-toliztunk. Bekatuk a leventénket, és izgulhattunk volna - ha nincs Yaya. Ha ez nektek tetszik, akkor lelketek rajta. Nekem, nem. És mivel ez sorozatban történik meg, nem lehet véletlen. Olvassátok el Laporta mai nyilatkozatát - valami hasonlót mond ő is.
És Miki! Én sosem szerettem-kedveltem Franket, de eredményeit elismertem, gratuláltam neki, viszont amit egy éve csinál, az gyalázatos, és sokszor dilettáns - főleg a cserék területén, ill. az Oleguer-imádata terén. Kritikáim jogosak, és nem légből kapottak. És igazad van: nem kellaz én véleménnyemmel foglalkozni, de ettől még leírom, és nem fogom megváltoztatni.
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.09.03. 13:29:12

rosszul cserélt. Pont.
Nem égtünk meg, így nem kell anyázni. Örülni kell a három pontnak és tovább kell dolgozni.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.09.03. 13:25:56

antiimperialista írta:
Replay írta:Henry esetében nem kizárt, hogy a 11-esnél kapott rúgást és azt sem feledjük, hogy sokat hagyott ki.
Vagy túl kemény volt a kapus szája, és azért sérült meg, nem? Milyen rúgást kapott volna a tizinél? Hozzá sem értek :lol:
Lehet, hogy megharapta? :D
Mindenesetre elég fájdalmas arcot vágott Titi és Gio-t is elküldte egyből melegiteni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.09.03. 13:15:04

Igaz, h nem adtunk ki sokat magungbol, de most nem is kellett. Oleguert meg miért baj, ha játxatja, ha jol megy neki :?:
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.09.03. 11:44:58

Rijkaard játszott középső védőt is. Szóval tisztában kell legyen Oleguer képességeivel. Biztos, hogy Oli folyamatos játszatása nem az ő, hanem az elnökség döntése. Amúgy rotálnia kell, hiszen sok a jó védőnk. És akkor okos, ha a még nem annyira fontos meccseken játszatja Oleguert, meglesz a normája, és nem kell játszatnia később :lol:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.09.03. 11:36:26

Rijkaard ragaszkodása Oleguerhez szerintem nem normális, egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy Oleguer előrébb legyen nála, mint Milito. Mondjuk nem adott a tegnapi napon okot arra, hogy nagyon szídjam, de remélem nem csinál ebből rendszert Frank!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.09.03. 07:53:59

Replay írta:Henry esetében nem kizárt, hogy a 11-esnél kapott rúgást és azt sem feledjük, hogy sokat hagyott ki.
Vagy túl kemény volt a kapus szája, és azért sérült meg, nem? Milyen rúgást kapott volna a tizinél? Hozzá sem értek :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.09.03. 07:34:04

Boixos írta:okés, akkor röhögjünk együtt! hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

de miért, ha ha, ha nem ha :lol: :lol: , nem így volt?
:lol: de,de,de ha még egy ha,ha lenne akkor tavaly az Osasuna nyeri a cuccost,idén meg Jimmy sarkazott góljával nyerjük meg Santanderben a dolgot :lol: :lol: :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2007.09.02. 22:48:17

Boixos írta:
azért olyan túl sok hülye nincsen, max olyanok, akiknek nem egyezik a véleménye a tiéddel. erről is szólnak a fórumok általában.
Azt én megértem, de miért kell ezeket folyton le is írni!? Miért nem elég akkor (gondolok itt a ma megnyert meccs utáni fikázásra) írni ha tényleg történtek olyanok amit mindenképp meg kell osztani! Nem fontos egyébként, csak én is szeretem olvasni a fórumokat, mert rengeteg érdekességre találok és ezek a hozzászólók nagyon fel szoktak idegesíteni!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.09.02. 21:59:09

Kluivert55 írta:Mennyi hülye van ezen a fórumon!!!
Mindig elolvasom a hsz-okat, de sajnos egyre kimerítőbb néhány ember gondolkodása!!! Végül is a csómón is lehet kákát kersni!
Természetesen megírhatják a véleményüket csak gondoljanak bele, hogy más is olvassa a hülyeségüket!
azért olyan túl sok hülye nincsen, max olyanok, akiknek nem egyezik a véleménye a tiéddel. erről is szólnak a fórumok általában.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Lezárt