Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.11.02. 09:44:42

Tudjátok, hogy régóta Rijkaard menesztése mellett kardoskodok. 5-6 forduló után mégis azt mondtam, hogy idény közben nem szerencsés egy ilyen váltás. DE: Nem várhatnak tovább, a józan paraszti ész is ezt diktálja! Ez az ember képtelen megbírkózni ezzel a feladattal, túl nagy falat neki.

Egy Mendilibar(!) szintű edző úgy kenterbe verte Rijkaardot Ronaldinhóstól, Messistől, Iniestástól, mint annak a rendje. Ezzel természetesen nem a lila-fehérek edzőjét szerettem volna minősíteni, sokkal inkább a miénket. Mit csinált a Valladolid? Pontosan azt, amivel minimálisra lehetett csökkenteni az egyes játékosok között kétségtelenül fennálló tudásbeli különbséget azzal, hogy pontosan betartották az edzői utasításokat és meghaltak a pályán... Fizikum és taktika. Stratégia. Támadd le, zavard meg, lihegj a nyakában, ne engedd őket kibontakozni, rúgj oda. Hátul a fiúk a félpályáig sem tudták felhozni a labdát. Persze, hogy ívelgettek összevissza, naná, hogy semmi nem lett belőle. Aztán mit csinál ez az okostojás? Lehozza azt az embert, aki folyamatosan labdát szerzett, hogy behozhassa Gudjohsent. Komolyan mondom, teljesen érthetetlen, amit ez az ürge csinál. Zambrotta cseréje szerintem teljesen rendben volt, Márquez szégyenletes produkcióval rukkolt elő, széljátékunk meg ismét nem volt. Igaz, ő sem hozta ezúttal a formáját, de az elképzelés megvolt legalább. Touré kiválásával aztán végleg megpecsélődött a sorsunk. Nem volt nálunk a labda, mikor mi akartunk volna gólt rúgni!

Krkicset már régen lehoztam volna, igaz, nem volt rossz, de vele képtelenség lett volna feltörni ezt a védekezést. Aztán mit csinál már megint ez a phd-s szakember? Beviszi Messit középcsatárnak!!!! Ahelyett, hogy erősítette volna a széleket, ismét rúgott egyet a csapaton...

Nem kérdés számomra, hogy mennie kell, és abban is biztos vagyok, hogy a következő botlásnál nem kegyelmez meg neki Laporta. Abban is biztos vagyok, ha Rijkaard marad, akkor semmit nem nyerünk idén sem. Egyszerűen nincs széljátékunk, mindenet középen eröltetnek, ahol nem csoda, hogy nincs semmi terület a játékra.
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.02. 09:16:40

Zozzy 5 írta:Ja, és Mourinhot ide ne hozzák nekem, mert akkor falnak is megyek. Annyival nem jobb edző mondjuk egy Lippinél, hogy az arogáns dumáját kelljen hallgatnunk, és közutálat tárgyává tegye a Barcát.


de pont ez kellene ide.Azért nem lenne közütálat tárgya a Barca, de úgy érzem hogy ennek az embernek a mentalitása jóttenne a lötyögő sztárjainknak.
És valóban. Szerintem Mourinho nem számít nagy névnek. Jó edző ,de szerintem ő sokkal inkább a személyisége, és a karizmatikus figurája miatt számít annak.
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.02. 09:12:27

Belletti írta:Osztom a véleményt, hogy Frankienek mennie kell, de én a helyén szívesebben látnám Wengert, mint Mourinhot. De felőlem Capello is jöhetne, ő szépen rendet rakna. Elküldené a nem Barca szintű játékosokat(pl.:Oleguer) vagy talán Ronaldinho-t is, és neki lenne igaza, ha kitenné a csapatból.
Capello úgy kitenné ebből a csapatból Ronaldinhot ahogy tette ezt Ronaldoval, Cassanoval és Beckhamel...nem érdekelte őt hogy ezek mekkora nevek, repültek mind3-an. És ha a Ronnie pozítívan fogná fel, akkor az történne vele mint Beckham-el és újra visszatérne. Ez kéne ide, egy rendes, erős jellemű, karizmatikus edző. Aki számomra MOURINHO! Capello sem lenne rossz megoldás, de ő biztos nem lenne a Barca edzője. Meg a játékstílusa az nem a Barcát testesíti meg.

José, José, José...Ülj le hozzánk a kispadra.
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2007.11.02. 09:11:15

Csak a Barca! írta:Henk megnyerte a Barcával a bl-t (mert hogy nem rijkaard miatt nyertük az is biztos).
Na de akkor ki lenne a megfelelő választás szerinted kedves Kluivert?
Ha tudnám, akkor nagyon okos lennék! A lényeg, hogy olyan edző legyen aki a szép focit helyezi előtérbe! Persze az eredményességgel együtt! Én elfogult vagyok a hollandokkal és ha R10-nek adnak még lehetőséget én nálam ugyanúgy van bizalma Rijkaardnak is!
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.02. 09:08:28

Zozzy 5 írta:Szégyenteljes játék, utánna pedig a szokásos semmitmondó nyilatkozat. Már a címből erre következtetek, el se olvasom inkább, mert csak felidegesít.

Felesleges ragozni: ÚJ EDZŐT!!
figyi...én el sem olvastam az interjút mert állatira nem tud érdekelni hogy már megint milyen kifogásokat keres.
Írja meg azt a rohadt lemondását aztán Laporta írja alá aztán pápá neked hínárhajú Franky...mehetsz a Madridhoz Schuster segítőjének.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2007.11.02. 09:05:53

ennek a klubnak egy barca szintű menedzserre van szüksége!és szerintem sem hank ten cate a megfelelő!ez olyan mint ha le se cserélnénk rejkáárdot!nem akkor spiler ő!de az is tuti hogy rejkárdot meg a segédjét el kell takarítani!és nem kéne várni a nyárig!csak én nagyon pesszimista vagyok és szerintem nem zavarják el őket!most is miket nyilatkozik ugy felb asz az a hülye kajli duma!!!!!
Kép
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2007.11.02. 09:02:13

Henk megnyerte a Barcával a bl-t (mert hogy nem rijkaard miatt nyertük az is biztos).
Na de akkor ki lenne a megfelelő választás szerinted kedves Kluivert?
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2007.11.02. 08:59:42

Még jó, hogy nem nektek kell edzőt választani, mert érdekes vagytok!!!
Hoznátok ide mindenféle antifocit játszató edzőt! Ezt nem is értem!!!!
A múltok még Henk Ten Cate is szóba jött, csak azt nem értem, hogy ő mit ért el vezetőedzőként??? Magyar kupa győztes? Az nem rossz!!! Az Ajax-ot 1szer sem bírta a Bl csoportig vezetni! Morinnyó nekem szánalmas, Capelloról nem is beszélek! Én nem hiába szeretem a spanyol focit!!!!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2007.11.02. 08:55:52

Hát gyerekek! Lassan már tényleg nincsen lejjebb. Most már nincs mire fogni a gyenge játékot. Ezzel a kerettel simán kéne vezetni a bajnokságot (a sérülésekkle 1üt). Frankinek mennie kell, nincs maradása. Sosem volt egy Barca szintű edző. Talán másodedzőnek maradhat, de elsőnek semmi képp.
Hogy ki legyen az utód? Jöhet Murinho, Capello, Lippi, vagy a nagyok közül bárki.
Ja és én várnék még Dinnye elküldésével. Oké, hogy sz@r mint állat, de ha tényleg jönne egy új edző, akkor lehet ő is másképp álna a dolgokhoz, ha meg nem, akkor még mindig eladhatjuk.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.02. 08:14:08

Belletti írta:Osztom a véleményt, hogy Frankienek mennie kell, de én a helyén szívesebben látnám Wengert, mint Mourinhot. De felőlem Capello is jöhetne, ő szépen rendet rakna. Elküldené a nem Barca szintű játékosokat(pl.:Oleguer) vagy talán Ronaldinho-t is, és neki lenne igaza, ha kitenné a csapatból.
Capellótól mentsen meg az Úristen!
Lippi ott van szabadon, de bárkire rá lehet próbálni, a keretünk igen csalogató lehet egy edzőnek. Koeman se volt szabad, mégis elment. Ja, és Mourinhot ide ne hozzák nekem, mert akkor falnak is megyek. Annyival nem jobb edző mondjuk egy Lippinél, hogy az arogáns dumáját kelljen hallgatnunk, és közutálat tárgyává tegye a Barcát.

Szerk: elolvasva Frank nyilatkozatát, most kivételesen még elfogadható is. Csak ezzel semmit nem érünk, köbö egy évvel ezelőtt kellett volna elkezdni az ilyen nyilatkozatok gyártását. De ami mégvalószínúbb, hogy amúgy is üres duma az egész...
Avatar
Belletti
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:43:47
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.02. 08:01:58

Osztom a véleményt, hogy Frankienek mennie kell, de én a helyén szívesebben látnám Wengert, mint Mourinhot. De felőlem Capello is jöhetne, ő szépen rendet rakna. Elküldené a nem Barca szintű játékosokat(pl.:Oleguer) vagy talán Ronaldinho-t is, és neki lenne igaza, ha kitenné a csapatból.
Marian Cozma!
Tomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2006.05.19. 18:16:49

2007.11.02. 07:56:47

Szintén azon a véleményen vagyok, hogy új edző kellene! Morinho most úgyis szabad...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.02. 07:52:54

Szégyenteljes játék, utánna pedig a szokásos semmitmondó nyilatkozat. Már a címből erre következtetek, el se olvasom inkább, mert csak felidegesít.

Felesleges ragozni: ÚJ EDZŐT!!
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.02. 01:43:09

A "vissza kell térni az alapokhoz", vajon mit jelent?
Oleguer a kezdőben? :D
Esetleg előről kezdjük a felkészülést? Ez lehet nem is lenne rossz, mert a felkészülési mérkőzéseken jól és eredményesen játszottunk. :twisted:
Kép
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.02. 01:18:40

remegva olvasom a rohadt küldföldi hírportálokat, várva a csodára, arra hogy meglátom azt hogy Riijkaard önként lemondott...Megváltás lesz.

Jha és helyenként bármennyire gonosznak tűnök, én nem gyűlölöm Franky-t, meg emberileg semmi bajom nincsen vele, de egyszerűen nem való neki az hogy a világ egyik legjobb csapatát irányítsa. Egy nagyszerű ember, aki jól tud kapcsolatot teremteni a játékosokkal.
Az eddig szerzett tapasztalataival pedig bárhol megállná a helyét mint másodedző, segítő. Mert vannak jó 5letei, az nem tagadás, de egy egész csapatot mégsem bíznák rá:)
BarcaGeri
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2007.09.18. 21:52:29
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.11.02. 00:43:51

barcelinho_5 írta:
varga tamás írta:Mostan mongyam aztat, hogy na láttyátok, én megmondtam. Nem teszem, mert fáj a szívem, nagyon fáj. Levert, kétségbeesett és szomorú vagyok. Megmondom az őszintét: egy szalmaszál választ el a sírástól. Kinevethettek, de ez van. Sokszor írtam sok mindent, ami nem volt helyénvaló, de egy dolog mindig adott volt: a KLUB feltétlen szeretete, a Barca az életem egyik legfontosabb eleme. Nem értem, miért jutottunk ide? Hol van a csapatunk, a 2004-2006-os brilliánsan csillogó Barca? Miért szürkülünk folyamatosan, fonnyadunk, mint a víz nélkül a vázában álló virág? Szerintem, frank miatt. Neki mennie kell, nem lehet kérdéses. Már június 11-én le kellettt volna mondania. Ha magától nem megy, ki kell rúgni, ha Joan nem akarja, őt is el kell zavarni, mert rossz vége lesz. Én ezt nem akarom látni, elég volt 2000-03 között átélni.
frank menj! JOSÉ GYERE! TE KELLESZ NEKÜNK! NEM ÉRDEKEL MILYEN EMBERILEG, HOGYAN FOGADNÁK. Ő RENDET TENNE, EZ TUTI.
szívemből szóltál barátom :cry: :cry:

No comment...
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.02. 00:41:39

varga tamás írta:Mostan mongyam aztat, hogy na láttyátok, én megmondtam. Nem teszem, mert fáj a szívem, nagyon fáj. Levert, kétségbeesett és szomorú vagyok. Megmondom az őszintét: egy szalmaszál választ el a sírástól. Kinevethettek, de ez van. Sokszor írtam sok mindent, ami nem volt helyénvaló, de egy dolog mindig adott volt: a KLUB feltétlen szeretete, a Barca az életem egyik legfontosabb eleme. Nem értem, miért jutottunk ide? Hol van a csapatunk, a 2004-2006-os brilliánsan csillogó Barca? Miért szürkülünk folyamatosan, fonnyadunk, mint a víz nélkül a vázában álló virág? Szerintem, frank miatt. Neki mennie kell, nem lehet kérdéses. Már június 11-én le kellettt volna mondania. Ha magától nem megy, ki kell rúgni, ha Joan nem akarja, őt is el kell zavarni, mert rossz vége lesz. Én ezt nem akarom látni, elég volt 2000-03 között átélni.
frank menj! JOSÉ GYERE! TE KELLESZ NEKÜNK! NEM ÉRDEKEL MILYEN EMBERILEG, HOGYAN FOGADNÁK. Ő RENDET TENNE, EZ TUTI.
szívemből szóltál barátom :cry: :cry:
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2007.11.02. 00:26:18

barca99 írta:Kép
HÁHÁ!
:D:D
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.11.02. 00:11:20

Mostan mongyam aztat, hogy na láttyátok, én megmondtam. Nem teszem, mert fáj a szívem, nagyon fáj. Levert, kétségbeesett és szomorú vagyok. Megmondom az őszintét: egy szalmaszál választ el a sírástól. Kinevethettek, de ez van. Sokszor írtam sok mindent, ami nem volt helyénvaló, de egy dolog mindig adott volt: a KLUB feltétlen szeretete, a Barca az életem egyik legfontosabb eleme. Nem értem, miért jutottunk ide? Hol van a csapatunk, a 2004-2006-os brilliánsan csillogó Barca? Miért szürkülünk folyamatosan, fonnyadunk, mint a víz nélkül a vázában álló virág? Szerintem, frank miatt. Neki mennie kell, nem lehet kérdéses. Már június 11-én le kellettt volna mondania. Ha magától nem megy, ki kell rúgni, ha Joan nem akarja, őt is el kell zavarni, mert rossz vége lesz. Én ezt nem akarom látni, elég volt 2000-03 között átélni.
frank menj! JOSÉ GYERE! TE KELLESZ NEKÜNK! NEM ÉRDEKEL MILYEN EMBERILEG, HOGYAN FOGADNÁK. Ő RENDET TENNE, EZ TUTI.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.11.02. 00:10:14

Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2007.11.02. 00:01:24

én eddig semmi rosszat nem mondtam rijkaardre.de látszik h nem bír segíteni a csapatnak....váltani kell,és most jött el a váltás ideje!!!
nem kell megvárni az idény végét...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.11.01. 23:59:50

hehehe
megint kap majd egy ultimátumot,három meccsen jól játszunk,aztán megint nem lesz sehun semmi...............
Ha egy kicsit is szereti a capatot lemond magától...rossz nézni ezt a szedett vedett társaságot,akik a pályán vannak... :evil:
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2007.11.01. 23:58:00

Rijkaard monnyon le!
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2007.10.31. 14:43:15

ott van a ha...
elég jól kezdtük az idényt...láttuk a régi barcát...most egy kis visszaesés...de sztem nemsokára megint jó lesz :wink:
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2007.10.31. 14:35:59

ha a következő bl meccsen nem sziporkázunk, laporta helyében elküldeném amíg nem TÚL késő
Lezárt