Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.11.14. 19:07:43

Los Banditos írta:Valdést Casillasra, Zambrottát Ramosra, Ronaldinhot Robinhora , és Henryt Nistelrooyra.

Jelenlegi forma alapján megéné őket elcserélni, de ilyen úgysem lesz, úgyhogy felesleges erről beszélni.
eleve marhaság ez a dolog, mert nem tudunk 100%-ig objektívek lenni, de áruljátok el a VV-Casi és a Zamb- Ramos csere okát...

VV az utóbbi másfél évben szinte (!) hiba nélkül véd.
mára mondhatjuk, hogy magabiztos, kiegyensúlyozott, bravúrokra is képes, egy az egyben pedig szvsz a világon a legjobb!
ja! és blaugrana a szíve. miért kellene ide Casi??? -esetleg 2 góllal kevesebbet kapott volna a csapat.

a Zamb-Ramos témát pedig már kiveséztem nem is egyszer.

a tavalyi és az idei évet számítva Zambrotta sokkal STABILABB jobb oldalt
biztosít a Barcanak, mint Ramos a Madridnak. ezzel lehet vitatkozni, de nem biztos, hogy érdemes, mert a számok ezt mutatják.
Ramos hatékonyabban támad (technikásabb), viszont több kapott gólban benne van, emellett a szabálytalanságokra sokkal inkább kapható, mint Zambi (kiállítások, lapok, tizi). ez is tény.
ergo: eszembe sem jutna elcserélni a két játékost és nem azért, mert éppen ő szerepel az aláírásomban. :wink:

a Diarra-Yaya csere is okafogyott. igaz, hogy mostanában ő sem azt nyújtja, mint az elején, de sokkal szembetűnőbb, tisztább a játéka, mint a jó formában lévő Diarra-nak.

Rivaldo véleményét osztom: egyénileg a Barca a Madrid előtt van, csapatként viszont a közelükbe sem ér.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vito 2007.11.14. 21:17:26-kor.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.14. 18:54:00

Bár nekem tökéletesen megfelel a keret, de ha cserélni kellene valakit, akkor Xavit adnám Sneijderért és a mostani R10-et a mostani Robinhoért. :?

jah és Ramos helyett Abidalon-Puyolon és Zambin kívül bármelyik védőt vagy akár 2-t is :)
Kép
Aprieto

2007.11.14. 18:44:43

Nem szeretem ezt az összehasonlítgatást, mert nagyon nem jön ki belőle semmi... vagy érdekes dolgok :)

Mihu: "Zambrotta-Ramos: az idei teljesítménye alapján igen de amúgy Zambi jobb tehát NEM"

Tavaly jobb volt? Nem megy neki a PD-ban... vhogy ez az olaszoknak baromira nem jön be.... lsd. nem kell messzire menni: Cannavaro.

Toure-Diarra: "NEM Yaya fiatalabb mint Diarra és később nagyobb vkp lesz belőle"

De nem 8 év múlva esedékes ez az összehasonlítás...

Rivaldo: azt mondtad, majd minden poszton jobb a keretünk. Hmmm... Ehhez képest a két példámat bevállaltad, Diarrát jobbnak tartom Yayánál. Ha a kezdő csapatokat nézzük.
meg halkan írom ide de Nistelrooyt is Henrynál...
Viszont van kispad is ami baromi fontos és az szvsz jóval minőségibb náluk, mint idehaza... Metzelder - Milito? Nem tudom. Szerintem jobban bejött nekik Metzelder, mint nekünk Milito. (érdekes dolog, hogy a majd' 30 milláért vett Pepe gagyibb mint az ingyen vitt német... :D )

Minden játékosösszehasonlítás ürüléket sem ér, ugyanis elcsépelt szöveg.... de a futball csapatjáték. Innentől kezdve meg dughatjuk ahová akarjuk Messit és Dinhot...
Ha tudunk váltani lehet keresnivalónk, ha nem akkor nem. Egyszerű...

Én így látom :)
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.11.14. 18:43:47

Valdést Casillasra, Zambrottát Ramosra, Ronaldinhot Robinhora , és Henryt Nistelrooyra.

Jelenlegi forma alapján megéné őket elcserélni, de ilyen úgysem lesz, úgyhogy felesleges erről beszélni.
in to exile
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.11.14. 17:45:50

Aprieto írta:Tiszteletben tartom a véleményed, remélem neked lesz igazad. Azért látszik hogy túlozni tudni kell :) A támadósorunkon kívül -ami nagyobb NEVEKBŐL- áll semmiben sincsenek "kisebb" játékosaik. Szerintem te is cserélnéd Valdest Casillasra, Ramost Zambrottára és had ne folytassam. De ha nem így van, legyen. :) Te tudod, de valszeg egyedül vagy ezzel a véleménnyel.
Nos nézzük:

Valdes-Casillas : ÉN igen
Zambrotta-Ramos: az idei teljesítménye alapján igen de amúgy Zambi jobb tehát NEM
Puyol-Cannavaro: szerintem ezt nem kell kommentálnom :lol: :lol:
Milito-Pepe, Metzelder: NEM
Abidal-Marcelo: Semmi pénzért
Deco, Iniesta-Sneijder: A világ összes kincséért sem
Toure-Diarra: NEM Yaya fiatalabb mint Diarra és később nagyobb vkp lesz belőle
Xavi-Guti: Szerintem ezt sem kell kommentálnom :lol: :lol: :lol:
Ronaldinho-Robinho: Jelenleg talán de Ronnie javuló tendenciát mutat és a képességei vitathatatlanok szóval NEM
Henry-RVN: talán de a franciának időt kell adni.Erre térjünk vissza jövőre. Tehát NEM
Messi-Raul: A mai Raul nem említhető egy lapon Messivel.

Rijkaard-Schuster: Rijkaardot lecserélném de csak dec 23. után, de Isten ments hogy Schuster-re.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.11.14. 17:30:51

Igy nehéz megmondani, melyik csapat jobb jelenleg, mert a megszerzett pontok sem minden...az El Classico sok mindenre választ adhat, pl. melyik a jobb csapat, marad-e Rijkaard
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.11.14. 17:14:21

nem tudom, de én sem cserélnék ki senkit sem tőlünk madridira. nem is azért, mert "madridiak", hanem azért, mert egyszerűen állat játékosok játszanak nálunk és brutális a keretünk. akiknek "nagy" nevük van, azt nem véletlenül érdemelték ki, letettek egy, s mást az asztalra és még messze nem ötven évesek, h le kelljen húzniuk a rolót. inkább egy edző kellene, aki megfingatja őket, h észrevegyék magukat, de ebben az esetben sem gondolnék suszterre. viszont ez az edző minél előbb kellene, mert ha továbbra is úgy folytatjuk, ahogy eddig, akkor felilleszthetjük magunknak a bivalyerős keretünket....

egyébként Rivaldo, igazad volt snejderrel kapcsolatban!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.14. 16:59:53

Aprieto írta:Tiszteletben tartom a véleményed, remélem neked lesz igazad. Azért látszik hogy túlozni tudni kell :) A támadósorunkon kívül -ami nagyobb NEVEKBŐL- áll semmiben sincsenek "kisebb" játékosaik. Szerintem te is cserélnéd Valdest Casillasra, Ramost Zambrottára és had ne folytassam.
Folytasd, kérlek. Innentől lennék kiváncsi. Mert rajtuk kívül még poszján esetleg Diarra jár Toure előtt, de okvetlenül nem cserélném el. Puyolt, Militot, Abidalt, Xavit, Decot, Iniestát mondjuk Gagora, Sneijderre, Robbenre, Marcelora, Gutira??? Kizárt. És köszönöm, én nem tartanék igényt a Metzelder, Pepe, Cannavaro hármasra sem...Egyedül lennék ezzel a véleménnyemmel? Nem hiszem.
Vannak olyan játékosok, akiket el tudnék képzelni nálunk, de azok nem madridban rúgják a labdát.
Persze, most, hogy nem megy a csapatnak, lehet ilyeneket mondani.
De kiváncsi lennék, hányan akarnának csereberélni, ha fordul a kocka...
Újra leírom: Ha ez a madrid el tudja vinni a ligát előlünk, az ciki. Ez a véleményem.
Azt pedig végképp nem értem, miért számít nagy mellénynek, hogy a magam részéről győzelmet, sőt, biztos győzelmet várok a madrid ellen.
Tudom, rangadó, ahol bármi előfordulhat.
De akkor is sikert várok.
Ott majd kiderül, ki gondolta jól.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.11.14. 12:48:22

Franco írta:
Majd minden poszton jobb a keretünk
RIvaldo nagyon nagy forma vagy a legnagyobb mokamester. :lol: :lol: :lol:
A keretünk messze minőségibb, mint a tietek, minden poszton, szerintem ez nem vitás. És az sem, hogy a ti csapatototok jobb. A foci pedig csapatjáték...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.11.14. 11:15:28

HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
Avatar
Franco
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.07.11. 09:59:16

2007.11.13. 22:31:09

Majd minden poszton jobb a keretünk
RIvaldo nagyon nagy forma vagy a legnagyobb mokamester. :lol: :lol: :lol:
Best Club XX Century Real Madrid
Aprieto

2007.11.13. 19:13:03

Rivaldo11 írta:
Aprieto írta: a Madrid jelenleg jobb csapat mint mi vagyunk.
Kiváncsian várom, bizonyítsanak 23.-án.
Majd minden poszton jobb a keretünk, de a csapatépítés külön téma. Ebben a kérdésben erős a lemaradásunk, ez az idegenbeli teljesítményen látszik leginkább.
Ettől függetlenül nem csodálkozni, ha sima hármassal utaznak majd haza...
Tiszteletben tartom a véleményed, remélem neked lesz igazad. Azért látszik hogy túlozni tudni kell :) A támadósorunkon kívül -ami nagyobb NEVEKBŐL- áll semmiben sincsenek "kisebb" játékosaik. Szerintem te is cserélnéd Valdest Casillasra, Ramost Zambrottára és had ne folytassam. De ha nem így van, legyen. :) Te tudod, de valszeg egyedül vagy ezzel a véleménnyel.

Egy kicsit más:
Sokan hülyének nézTÜK a madridot akkor is mikor 2X milliót fizettek Ramosért... az idő őket igazolja... szerintem most már semelyikünk nem kacag ezen a vételen. Marcelo is lassan beérni látszik náluk.
Viszont ez a Drenthe gyerek :lol: Na mindegy... egy bombagólon és azon kívül hogy nekiment egy rendőrnek madridban semmit nem csinált :) Nem mintha bánnám... de neki nem nagyon van hely a csapatukban. Minek vették? Az lesz vele is mint Diogoval.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.13. 18:30:59

G-Jay írta: Ja ok! Bocs érte mindenki!

G.
Mind1, úgylátom úgyse röhögött senki :( :D
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2007.11.13. 17:43:50

Zozzy 5 írta:
G-Jay írta: Ja természetesen nem én szurkolok a Realnak, csak hogy tőle várom a választ meg osztást (aki azt irta h 10 éve szurkol nekik)
Vagy mire irányult a kérdés? (Lehet azért nem értem mert mingyán elalszok...)

G.
A felkiáltójeleken volt a hangsúly, teljesen OFF-téma volt :wink:
Ja ok! Bocs érte mindenki!

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.13. 17:28:41

G-Jay írta: Ja természetesen nem én szurkolok a Realnak, csak hogy tőle várom a választ meg osztást (aki azt irta h 10 éve szurkol nekik)
Vagy mire irányult a kérdés? (Lehet azért nem értem mert mingyán elalszok...)

G.
A felkiáltójeleken volt a hangsúly, teljesen OFF-téma volt :wink:
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.11.13. 12:23:55

ElRamos írta:
Raziel írta:szégyen volt megint ez a 4-3,megint jobb volt a Mallorca,egy x-et megérdemeltek volna,Diarra szép gólpaszt adott Güizanak,Casillas meg csak nézte Valera bombáját,megint egy nem megérdemelt győzelem...
A Mallorca nem volt jobb, helyenként valóban szépen játszottak, de ez a Madridra is igaz.

Casillas meg csak nézte Valera bombáját...Valdes simán védte volna...nem?

Nem megérdemelt győzelem? Hátrányból fordítani, több gólhelyzetünk volt. A Madrid győzelme tökéletesen megérdemelt.
Kivéetelsen elismerem a real teljesitményét. Szép volt, amit mutattak. Most el kell ismerni, hogy megfordult a kocka. Ök jobbak... Szebben, eredményesebben és kiegyensulyozottabban játszanak a kisebb nevekböl állo csapatukkal...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
ElRamos
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2007.07.20. 20:00:06

2007.11.13. 11:58:26

Raziel írta:szégyen volt megint ez a 4-3,megint jobb volt a Mallorca,egy x-et megérdemeltek volna,Diarra szép gólpaszt adott Güizanak,Casillas meg csak nézte Valera bombáját,megint egy nem megérdemelt győzelem...
A Mallorca nem volt jobb, helyenként valóban szépen játszottak, de ez a Madridra is igaz.

Casillas meg csak nézte Valera bombáját...Valdes simán védte volna...nem?

Nem megérdemelt győzelem? Hátrányból fordítani, több gólhelyzetünk volt. A Madrid győzelme tökéletesen megérdemelt.
1. JASEfos feat Claire Van Der Boom - Do What You Want (Max Graham Afterhours In Montreal Mix)
2. Arnej - People Come, People Go (Maor Levi remix)
3. Markus Schulz feat. Andy Moor - Daydream
4. Fragma - Tocas Miracle (Inpetto remix)
5. Tiesto - Ten Seconds Before Sunrise
6. Tiesto feat. Maxi Jazz - Dance 4 Life
7. Tiesto feat. Jes - Everything
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.11.13. 11:52:54

grecki írta:
zolinhoreal írta:Figy én nem azért jöttem ide fórumozni, hogy beszóljak meg vitázzak, csak az egész úgy kezdődött, hogy egy okos feltételezésre(4 tizenegyes a Mallorca javára) válaszoltam. És ekkor jöttél te G és lehülyéztél valamint azt mondtad, hogy én nem hívhatom Ronaldinhot Dinhonak. Szóval szerintem te csak ne szólogassál be, hogy : "10 éve a Madridnak szurkolok kemény srác vagyok! Laughing" , mert szerintem semmi olyan okot nem adtam arra, hogy ilyeneket mondj. Egyáltalán nem ismersz, úgyhogy szerintem leállhatsz, mert én semmi rosszat nem mondtam rád. :?
Úgyhogy csőőőő
Már megbocsáss, de nem lehetsz ennyire sötét, hogy még mindig azon a négy rohadt büntetőn lovagolsz. A vak is láthatta, hogy Sacchi (ha jól emlékszem) csak ironikus akart lenni... Öcsém...
Én a négy 11est azért írtam oda, mert az egész ezzel kezdődött. Azt pedig értem, hogy csak ironimusan írta!!!!!!!!!!!!!!!! Úgyhogy én nem vagyok annyira sötét, mert már itt rég nem a 11esről van itt szó.
HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
riboo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.11.13. 11:08:54

Értelmetlen ilyesmiken vitatkozni, mert a Barca-Real az mindig megmarad annak, ami... lehetne kieső helyen is ez a két gárda, akkoris mind a 22 jáékos felszívná magát, s odatennék magukat ugyanúgy, mintha a bajnoki címért menne. A 4 pont előnyre is kár izmozni így november közepén. Az meg hogy mi lesz 23.-án.... hát félnünk semmiképpen nem kell, mert egyrészt otthon leszünk, másrészt amint a mellékelt ábra mutatja a madridi védelem is megbontható helyenként...:D
Remélni pedig csak azt tudom, hogy 80.000 üvöltő katalán közt nagyrabecsült ellenfelünk fiatal játékosai remegő(bb) lábbal lépnek majd ki a Camp Nou gyepére, és akkor a mostani formától eltekintve már nem is olyan lehetetlen dolog az, hogy a Thierry jézuska hozzon egy 3-simát a fa alá.
addigis : Visca El Barca!
Több, mint egy klubb...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.11.13. 10:48:18

A mi csapatunk sokkal többet képes mutatni mint aReal, a baj csak ez h ezt csak hazai pályán, legalábbis eddig.
Nem igazán értem h milért van éppen ekkora különbség most a mi hazai és idegenbeli játékunkon, de csak mentális gondok lehetnek, márpedig azon az edző kéne változtasson, de.............. :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.11.13. 10:09:29

Hm,h jobb e a Real jelenleg mint a BARCA? Talán kiegyensúlyozottabb,ami a hazai,és idegenbeli mutatott teljesítményt illeti...ők idegenben közelebb állnak a hazai formájukhoz,mi meg ég és föld :?

Ezért vannak előrébb,és lesznek is,amíg ezen a gyalázatos idegenbeli cuccon nem tudunk változtatni...mert otthon (ha nem is mindig gála színvonalán)de megnyugtatóan hozzuk a meccseket,és döntő többségben a közönséget is kiszolgálják a srácok....szal ezzel nincs baj....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2007.11.13. 09:29:31

Zsé78 írta:A csatársorunk az erősebb egyénileg,ez igaz,a többi az gyengébb.
Alapból szubjektív ez a vita, de akkor is: ?????????????????????????????

A középpályánkat nehogy már gyengébbnek vedd egyénileg, mint az övéket, a védelem meg kb. egyenlő, bár van egy-egy vb olasz mindkét helyen, nálunk még vb 2. francia is, +a spanyol és az argentin csapat legjobb védője....gyengébbnek biztos nem gyengébb...max realos szemmel!
Zsé78
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2006.11.09. 20:28:18
Tartózkodási hely: Kaposvár

2007.11.13. 07:54:21

Rivaldo11 írta:
Aprieto írta: a Madrid jelenleg jobb csapat mint mi vagyunk.
Kiváncsian várom, bizonyítsanak 23.-án.
Majd minden poszton jobb a keretünk, de a csapatépítés külön téma. Ebben a kérdésben erős a lemaradásunk, ez az idegenbeli teljesítményen látszik leginkább.
Ettől függetlenül nem csodálkozni, ha sima hármassal utaznak majd haza...
A csatársorunk az erősebb egyénileg,ez igaz,a többi az gyengébb.

Rivaldo kicsit tul bátor vagy a kijelentéseiddel.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.11.13. 00:48:09

zolinhoreal írta:Figy én nem azért jöttem ide fórumozni, hogy beszóljak meg vitázzak, csak az egész úgy kezdődött, hogy egy okos feltételezésre(4 tizenegyes a Mallorca javára) válaszoltam. És ekkor jöttél te G és lehülyéztél valamint azt mondtad, hogy én nem hívhatom Ronaldinhot Dinhonak. Szóval szerintem te csak ne szólogassál be, hogy : "10 éve a Madridnak szurkolok kemény srác vagyok! Laughing" , mert szerintem semmi olyan okot nem adtam arra, hogy ilyeneket mondj. Egyáltalán nem ismersz, úgyhogy szerintem leállhatsz, mert én semmi rosszat nem mondtam rád. :?
Úgyhogy csőőőő
Már megbocsáss, de nem lehetsz ennyire sötét, hogy még mindig azon a négy rohadt büntetőn lovagolsz. A vak is láthatta, hogy Sacchi (ha jól emlékszem) csak ironikus akart lenni... Öcsém...
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.11.13. 00:43:16

Figy én nem azért jöttem ide fórumozni, hogy beszóljak meg vitázzak, csak az egész úgy kezdődött, hogy egy okos feltételezésre(4 tizenegyes a Mallorca javára) válaszoltam. És ekkor jöttél te G és lehülyéztél valamint azt mondtad, hogy én nem hívhatom Ronaldinhot Dinhonak. Szóval szerintem te csak ne szólogassál be, hogy : "10 éve a Madridnak szurkolok kemény srác vagyok! Laughing" , mert szerintem semmi olyan okot nem adtam arra, hogy ilyeneket mondj. Egyáltalán nem ismersz, úgyhogy szerintem leállhatsz, mert én semmi rosszat nem mondtam rád. :?
Úgyhogy csőőőő
HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
Lezárt