Nyári igazolások v. álmok színháza?

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2005.03.18. 15:38:57

Boixos írta:ha rá tudnának állni egy rotációs rendszerre, akkor nem sértődne meg senki sem, mert közel ugyanannyit játszhatnának. egyébként is, aki sértődős, az ne is jöjjön, ilyen primadonnák kellenek a f..nak. alá kell tudniuk rendelni a játékosoknak a saját érdekeiket a csapaténak, különben semmit sem ér az egész. de nem lenne ezzel gond sztem.
Az nem jó, hogy egyszer ez játszik, egyszer meg az. Kell egy alapcsapat, és rá kell érezni, hogy milyen meccseken lehet pihentetni a kezdőket.
Te eljönnél Milito helyében a Barçához, hogy a padon csücsüljön?
Előre a TITOlusokért!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.18. 15:14:05

ha rá tudnának állni egy rotációs rendszerre, akkor nem sértődne meg senki sem, mert közel ugyanannyit játszhatnának. egyébként is, aki sértődős, az ne is jöjjön, ilyen primadonnák kellenek a f..nak. alá kell tudniuk rendelni a játékosoknak a saját érdekeiket a csapaténak, különben semmit sem ér az egész. de nem lenne ezzel gond sztem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2005.03.18. 15:06:22

Boixos írta:sztem pont azért lenne jó a bommel-milito-luque brigádot idehozni, mert ők kezdőnek is jók lennének, cseréknek meg pláne. így közel hasonló képességű gyerekekből lehetne 2 brigádot csinálni, akiket úgy tudna kevergetni a rijkaard, ahogy akar. azért így sokkal könnyebb lenne a srácoknak a bugi, mint az elmúlt pár hónapban. és ha a mostani szitut így hozták, akkor mi lesz, ha ilyen keret áll rendelkezésre? :lol:
Az, hogy sértődések lennének, hogy ki játszik meg ki nem, és nem hiszem, hogy egy Milito örömmel ül a kispadon a szezon nagy részében, vagy akár Giuly, Luque. A saját nevelésű fiatalok legyenek a cseréink.
Előre a TITOlusokért!
gsn
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2005.02.08. 22:09:13
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.18. 14:43:14

Én úgy tudom, hogy jún. közepén mennek Ázsiába.
Ez azt jelenti, hogy a bajnokság vége után még két hét edzés, úgyhogy nem értem, miért kell. Nem fognak tudni regenerálódni a következő szezonra.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.18. 14:35:48

Bár nemtom, hogy mennyire esik egybe a két kiruccanás a másik kontinensre, de lehet, hoogy majd le kell mondjuk a bajnokok kupájában való indulásról. (vagy hogy hívják a jenkik)
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
gsn
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2005.02.08. 22:09:13
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.18. 14:35:00

hölör írta:
Puyol régebben nem szélső védőt játszott, már nem tudom melyik oldalon, de ha ezt tudja még hozni (elsősorban Gio oldalán van gond szerintem), akkor akár Marquez is a pályán lehet a többiekkel. :)
Puyol régen jobb oldali védőt játszott (de csak ott állt, semmi támadássegítés). A mostani csapat sokkal inkább épít a széleső védőjátékra. Szerintem Belletti már- már Cafut játszik. A bal oldalon, ha lenne egy ilyen felfutó védőnk, lehet azt már el sem bírná a védekezésünk, és csak ezért nem megy annyit előre Gio v. Silvinho, s nem a képességeik miatt.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.18. 14:33:54

------------------Valdes----------------------
-----------------------------------------------
Belletti--Puyol--Milito/Marquez---Silvinho/Gio
------------------------------------------------
---------------Edmilson/Motta----------------
------------------------------------------------
---------------Deco--------Xavi---------------
-----Luque-------------------------Ronaldinho
---------------------Eto'o------------------------

Padra még jöhetne Bommel szerintem, meg esetleg ha ezen a három emberen kívül még meg tudnánk szerezni egy iszonyat jó balhátvédet, akkor azt is szívesen látnám (Zambrotta talán, mert Ashley Cole már 88%, hogy a cslzié lesz... :(). De szerintem kész is lesz így a csapat. Majd az amerikai tornán és még ázsiában is jól elkenjük az ellent4 Nem is beszélve a blről, meg a bajnokságról! Tényleg, tudtátok, hogy megyünk idén is Ázsiába? Van róla egy cikk az fcbarcelona.com-on.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2005.03.18. 14:17:07

Charlie írta:---------------Valdes---------------
----------Milito-------Puyol--------
Belletti-------------------------Gio
---------------Edmilson------------
----------Deco-------Xavi----------
Ronaldinho-------------------Luque
----------------Eto'o-----------------

Cserék+Tartalékok:Van Bommel,Giuly,Maxi,Larsson,Marquez,Gabri,Damia,Messi,Oleguer,Iniesta,Sylvinho


Mit szólnátok egy ilyen csapathoz jövőre?Pletykák alapján állítottam össze,szval semmi valóságalapja!De nekem tetszene,csak az lenne a gondom hogy ha jön Milito(nagy rá az esély),akkor Marquez vagy Edmilson kifog szorulni,amit én nagyon bánnék,mert gondolom nem kispadra igazolnánk az argentínt.
C.

Puyol régebben nem szélső védőt játszott, már nem tudom melyik oldalon, de ha ezt tudja még hozni (elsősorban Gio oldalán van gond szerintem), akkor akár Marquez is a pályán lehet a többiekkel. :)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.18. 13:43:10

sztem pont azért lenne jó a bommel-milito-luque brigádot idehozni, mert ők kezdőnek is jók lennének, cseréknek meg pláne. így közel hasonló képességű gyerekekből lehetne 2 brigádot csinálni, akiket úgy tudna kevergetni a rijkaard, ahogy akar. azért így sokkal könnyebb lenne a srácoknak a bugi, mint az elmúlt pár hónapban. és ha a mostani szitut így hozták, akkor mi lesz, ha ilyen keret áll rendelkezésre? egyébként balhátvédnek télleg kéne vkit hozni, mert már a gio sem a régi, a silvinhoról nem is beszélve. talán a robi carlost, me már úgysem fog sok vizet zavarni a margónál :lol:
PUYOL-XAVI-INIESTA
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.03.18. 13:42:13

Adriano sztem nem nagyon kell.Én megmondom őszintén,hogy ha modjuk Ronaldo fogyna egy 10-15kilát,akkor őt szívesen látnám még a Barcában,mint a régi szép időkben.Na de ezt inkább hagyjuk.Bár ki tudja.....ronaldót mostanában nagyon nem szeretik ott a bernabeu környékén.....
Vendég

2005.03.18. 13:31:53

A Valdes-Belletti, Puyol, Edmilson, Gio - Marquez, Xavi, Deco - Giuly, Eto'o, Ronaldinho csapat tényleg nagyon szuper és akkor még ott van a padon Sylvinho, Gerard, Motta, Iniesta, Larsson de azért Oleger, Gabri, Ruben, Damia, Messi nem olyan képességű játékosok, akik helyettesíthetnék az első csapatot mondjuk egy BL meccsen. Talán pár év múlva. Addig a kupába jók lesznek, hogy a többiek pihenjenek. Ezért kéne még mondjuk cserének (vagy sérülés esetére) 1-2 új ember. Ezért jó a Bommel, Luque, Milito igazolás, mert ők padon is jók. Ha pl. Adrianot (persze ez lehetetlen) szereznénk meg, akkor el kéne dönteni, hogy Ő, vagy Eto'o játszon és ez nagyon nehéz lenne. Lásd: pl. Real.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2005.03.18. 13:02:50

gyiko írta:Én nem hoznék senkit ebbe a csapatba, mert felépülnek a sérültjeink, akkor minek vkp.? hátvéd? vagy éppen csatár?
Gondoljatok bele
Valdés - Belletti,Puyol,Márquez,Gio - Deco,Edmilson,Xavi - Giuly,Ronaldinho,Eto'o

és akkor a padon ül: Jorquera,Dámia,Sylvinho,Oleguer,Navarro,Motta,Gabri,Gerard,Iniesta,Albertini,Maxi Lopez,H.Larsson
Teljes mértékben egyetértek. Kivéve a balhátvéd posztot. Gio és Sylvinho szerintem kevesek, jöhetne mondjuk egy Ashley Cole. Más világverő balhátvéd meg nincs is most a világon. :?:
Előre a TITOlusokért!
Vendég

2005.03.18. 12:30:51

ha nem lenne eto'o ez a barca azért nem lenne ilyen sikeres nagyon fontos gólokat lő és persze ronaldinho akkor már régen nem a bajnoki cimről beszélnénk szerintem miattuk vagyunk jobbak a madridnál
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2005.03.18. 12:09:59

Szerintem nem sok különbség van a nk-i és hazai bajnokságban a védelmet ostromlók között. A Chelsea ellen nem jött ki a lépés, nagyon megforgattak, de láttunk ilyet már hazai bajnokin is, úh. szerintem nincs különbség. Persze nem mindegy kivel rohamoz az ellen, de a Milan se járt túl sok sikerrel a támadások során. Ha meg a Chelsea meccs az alap, akkor éppen Gio szerepeltetésével van probléma, Oleguer meg megoldotta a bajnoki problémákat is, egy idényben nem nyerhetünk meg mindent és nem értek egyet azzal aki triplázást várt a szezon előtt, mert sokszor beszélgettük, hogy idén elég lenne egy cím is (bajnoki)
Én nem hoznék senkit ebbe a csapatba, mert felépülnek a sérültjeink, akkor minek vkp.? hátvéd? vagy éppen csatár?
Gondoljatok bele
Valdés - Belletti,Puyol,Márquez,Gio - Deco,Edmilson,Xavi - Giuly,Ronaldinho,Eto'o

és akkor a padon ül: Jorquera,Dámia,Sylvinho,Oleguer,Navarro,Motta,Gabri,Gerard,Iniesta,Albertini,Maxi Lopez,H.Larsson

és néha, hogy szokják a légkört fel lehet hozni Rubén,Riera,Messi,Pena

És akkor még belefér, hogy elmegy Gerard vagy Albertini esetleg egy játékost lehet hozni, de ha minden marad ez 22játékos, ami nem rossz és nem lehet még egyszer ilyen rossz szezonunk (sérülések) egyébként meg idén is sikerült megoldani ezt a problémát, legalábbis szerintem parádésan, bár szezon kezdetekor tudtuk, hogy csatárposzton vagyunk kevesen - másra akkor nem gondoltunk.
Barcelooooooooooooooooooooooooona
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.03.18. 11:05:25

Egyetértek mindenkivel aki a védelmet akarja erösíteni szerintem középre rá fér de nem lehet olyan rossz mivel a barca kapta a legkevesebb gólt
Nem is hazai szinten vannak gondok a védelemmel,hanem nemzetközi szinten,lásd Chelsea!
C.
Brian 20

2005.03.18. 10:55:20

a reál most igazából marketingből él mert nagy nevű játékosai vannak akik a hazájuk nemzeti sztárja pl beckham, figo, zidane, raúl ronaldo roberto carlos akiket mindenki ismer a világon és igy a klub eladható
ha nem játszanánka együtt akkor még jobbak is lehetnének de ebből van pénzük tehát ezért kell nekik a nagy nevű játékos. Egyetértek mindenkivel aki a védelmet akarja erösíteni szerintem középre rá fér de nem lehet olyan rossz mivel a barca kapta a legkevesebb gólt
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.18. 10:00:32

ez nagyon jó csapat lenne, pláne ilyen sorral a padon.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.03.18. 09:48:42

---------------Valdes---------------
----------Milito-------Puyol--------
Belletti-------------------------Gio
---------------Edmilson------------
----------Deco-------Xavi----------
Ronaldinho-------------------Luque
----------------Eto'o-----------------

Cserék+Tartalékok:Van Bommel,Giuly,Maxi,Larsson,Marquez,Gabri,Damia,Messi,Oleguer,Iniesta,Sylvinho


Mit szólnátok egy ilyen csapathoz jövőre?Pletykák alapján állítottam össze,szval semmi valóságalapja!De nekem tetszene,csak az lenne a gondom hogy ha jön Milito(nagy rá az esély),akkor Marquez vagy Edmilson kifog szorulni,amit én nagyon bánnék,mert gondolom nem kispadra igazolnánk az argentínt.
C.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2005.03.18. 09:24:45

Szerintem nincsen semmi probléma azzal, hogy Rijkaard csak néhány helyen rotál, csak Deco-n meg Van Bronckhorst-on látom, hogy jó tenne nekik egy kis naphosszas sütkérezés a tengerparton. :lol:
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.18. 08:55:50

kozephatvednek pedig milito,collocini,kompany,nesta(megszerezhetetlen)tolem johet kozephatved a delisarkrol is ha olyan jo mint nesta
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.18. 08:52:46

ha ha jonne adriano en le se sz*rn*m larsontt mar elnezzest a kifejezesert de ot barmikor latnam a csapatban...
es extrakent pont jo volna giulyhelyere...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.03.18. 08:37:55

Mindenképp kell mindhárom posztra (védő, kp, cs) játékos, mert egy ilyen sérüléshullámot már nem élne túl megint a csapat. Megterhelő nagyon 13-14 emberrel egy szezont játszani.
Luque nagyon beillene a stratégiába, vagy mondjuk Adriano? (De akkor Larssonnak mennie kell) Mert ugyen ha Guly lesérül és van rá példa...
Középső védő meg mindenképp kell!!!!! Ha ez Milito, akkor Ő, ha pl. Nesta lenne akkor meg mégjobb!!!!
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.18. 08:33:19

hehe biztos lesz hooooo,ahova en megyek ott lesz :D
Tiziano Crudeli fan :!:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.18. 08:06:19

jaja! ugyanis semmi sem garantálja, h nem fogunk egy ilyen sérüléshullámba beleszaladni, mint ebben a szezonban. természetesen nem ezt várja az ember, de jobb a békesség.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.03.17. 23:26:51

Jól lenne pár játékos... Hátha végre alkalmazná Rijkaard is a rotációt, mert így bajba kerülhetünk...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Lezárt