Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.12.26. 15:16:25

Rivaldo11 írta: Mert egy olyan robbanékony, erőtől duzzadó, legjobb korban lévő zseniből két dolog miatt lehet lassú, erőtlen játékos:
1. Vmi van a szervezetében, ami tompítja
2. Nem edz másfél éve.
Utóbbit kizárom...
emlékeztek, hogy mit nyilatkozott az Udine edzője a BL meccs után?
és Giuly Rómában?

mindketten a Rijkaard féle edzésmódszert firtatták, nem éppen pozitív aspektusból. szóval én azért nem zárnám ki...

ismerjük Rijkaard 'tehetségét', valamint a BL után Ronnie sem ugyanaz az alázatos sportember maradt, így én a második lehetőségen sem lepődnék meg!
abban viszont mindenféleképpen egyetértünk, hogy először mindenféleképpen Franktől válnék meg.
egyébként a mundo is valami ilyesmivel jött ki a mai nap:

Kép


és ez nemcsak Ronniera, hanem az egész csapatra vonatkozik. tavaly legalább jól működött a védelem, idénre azt is szét kellett cs.szni.
Milito személyében érkezett egy olyan belsővédő, akire régóta várt a Barca, erre Puyolt kitolja a szélre. idén 2-3 meccsen tudott csak játszani ez a védőpáros. egyszerűen nevetséges.
Avatar
diego armando maradona
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:21:33
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.12.26. 15:08:13

... szerintem Ronaldinho van annyira sokoldalú kreatív játékos, hogy egy más taktikában játszó csapatban vezér lehet...csak nem szabad rákényszeríteni azt amit már mindenki lát, hogy nem képes rá. Tudomásul kell venni hogy megváltozott a csapat stílusa pedig nem...megjegyzem nincs olyan játékos a földön aki azt a játékstílust amit R10 játszott régen (Messi pedig most) a pályafutása végéig bírja ugyanolyan szinten.
"...az igazság nem csak azért hat igazságnak, mert az, hanem attól is, ahogyan kimondják" Gabriel García Márquez
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.26. 15:06:34

Nagy hibát követnénk el, ha előbb Dinhot küldenénk el. Nem tehetjük meg, hogy ki ne próbáljuk, mit tud kihozni magából mondjuk Mourinho keze alatt.
Bár-mint lentebb írtam-nála vmilyen relytéjes oka lehet a lelassulásnak, és a tompságnak-mely minden probléma gyökere.
Mert egy olyan robbanékony, erőtől duzzadó, legjobb korban lévő zseniből két dolog miatt lehet lassú, erőtlen játékos:
1. Vmi van a szervezetében, ami tompítja
2. Nem edz másfél éve.
Utóbbit kizárom...
Rivaldo-A Legnagyobb.
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2007.12.26. 15:04:24

vinczebalazs írta:Amiről beszéltek az meg brazil-betegség=szegénység!!
Ahogy elkapja őket a gépszíj,bármit megtehetnek,minden az ővéké,hiszen ők a foci művészei- el-elfelejtik a vallásukat,buli,nők,drog.
kaka nem megy tönkre ennyire,hiszen gazdag család sarja- emiatt nem is kedvenc braz-ban,nem tudnak vele azonosulni!!
Szerintem drogozni egyik se szokott.Csak Maradona,e ő meg argentin.Maximum isznak,de azért mostanába,ronaldinho se annyira.Vagy legalább is nem tudunk róla.Kivétel amikor a brazil válogatottal mentek el,de akkor meg kaka is ott volt.
..................................
vinczebalazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2007.10.17. 16:23:11
Tartózkodási hely: BP

2007.12.26. 15:00:08

Csak felismeri,tudja Jose, hogy itt mi kell a Culéknak!!
Volt ő már itt,ahogy Magyaro-on is!!!!!
Hiszek benne,volt azért jó meccsük, bár ha a portora gondolunk
4-3-1-2-vel állt ki- nem volt tetszetős szerintem,de az eredmény!!!!!!!!
vinczebalazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2007.10.17. 16:23:11
Tartózkodási hely: BP

2007.12.26. 14:53:55

Amiről beszéltek az meg brazil-betegség=szegénység!!
Ahogy elkapja őket a gépszíj,bármit megtehetnek,minden az ővéké,hiszen ők a foci művészei- el-elfelejtik a vallásukat,buli,nők,drog.
kaka nem megy tönkre ennyire,hiszen gazdag család sarja- emiatt nem is kedvenc braz-ban,nem tudnak vele azonosulni!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.12.26. 14:52:46

vinczebalazs írta:Az egész futballvilág arra vár mikor engedjük el Ronniet!!Sose!!!
Sztem előbb Frank menjen,jöjjön Jose, aki elkapja R10-et,segíti ahogyan Drogbaval tette.
Joseval jönne Cech,aki bemondta,h jönne!!!!!!
Ha nem képes már futballozni, akkor el kell ADNI, rekordot jelentő összegért,mert ő a császár!!Látjátok nem megy neki,de még mindig rendesen ajánl érte a milan+chelsea.
De bízzunk benne,h vki még gatyába tudja rázni-ahogy Henk.
Én inkább néznék egy spanyol futbatt szép cselekkel és fordulatokkal, mint egy angol erőszakos monoton antifocit. Persze az eredményért bármit, de mindent azért mégse.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.12.26. 14:51:00

Mondjuk az tény hogy csapatként kéne tekinteni a Barcára és nem Ronaldinhora mert ha elvesztünk egy meccset az mindenki hibája még Valdesé is, de ha megnyerünk egyet akkor az ugyan ugy mindenki dicsősége és öröme.
Ronaldinho egy "kis" hullámvölgyben van és most segíteni kéne és szurkolni neki!!! És az egész Barcelonának mert férfias évónk lesz az biztos !
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2007.12.26. 14:49:44

vinczebalazs írta:Az egész futballvilág arra vár mikor engedjük el Ronniet!!Sose!!!
Sztem előbb Frank menjen,jöjjön Jose, aki elkapja R10-et,segíti ahogyan Drogbaval tette.
Joseval jönne Cech,aki bemondta,h jönne!!!!!!
Ha nem képes már futballozni, akkor el kell ADNI, rekordot jelentő összegért,mert ő a császár!!Látjátok nem megy neki,de még mindig rendesen ajánl érte a milan+chelsea.
De bízzunk benne,h vki még gatyába tudja rázni-ahogy Henk.
mi baj van Valdessel,szerintem nem kell most ide kapus.Valdes tökéletes.Szerintem.
..................................
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2007.12.26. 14:48:04

Varatrix írta:Heeh röhelyes aki szidja Ronaldinhot mert ő a legrosszabb formályában is hejt áll a csapatban és én amondó vagyok hogy bárki aki ezt nem így látja az csak kamuból mondja hogy Barca szurkoló!!!
Szánalmas eggy elvesztett mecs után feladni a bajnokságot... A BL ről nem is beszélve. Remélem belátjátok mi hamarabb!
1.Szerintem a BL-t senki nem adta fel.

2.Nem egy elvesztett meccs hanem:Getafe,Villareal+a sok döntetlen.

3.Általába nem az alapján ítéljük meg ki melyik csapatnak szurkol,hogy annak minden játékosát szereti-e,lehet objektívan is szurkolni.
..................................
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.12.26. 14:46:58

Saviola írta:aki ezt nem így látja az csak kamuból mondja hogy Barca szurkoló!!!
Hmm.. hozzátenném még azt is, (az elözö hsz-emböl kifelejtettem) hogy én az F.C. Barcelona-nak szurkolok, és nem Ronaldinho-nak.
vinczebalazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2007.10.17. 16:23:11
Tartózkodási hely: BP

2007.12.26. 14:46:54

Az egész futballvilág arra vár mikor engedjük el Ronniet!!Sose!!!
Sztem előbb Frank menjen,jöjjön Jose, aki elkapja R10-et,segíti ahogyan Drogbaval tette.
Joseval jönne Cech,aki bemondta,h jönne!!!!!!
Ha nem képes már futballozni, akkor el kell ADNI, rekordot jelentő összegért,mert ő a császár!!Látjátok nem megy neki,de még mindig rendesen ajánl érte a milan+chelsea.
De bízzunk benne,h vki még gatyába tudja rázni-ahogy Henk.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2007.12.26. 14:44:29

rivaldo a 2002es vb-n is szuper volt még, pedig ott már 29-30 lehetett
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.12.26. 14:43:56

Varatrix írta:Heeh röhelyes aki szidja Ronaldinhot mert ő a legrosszabb formályában is hejt áll a csapatban és én amondó vagyok hogy bárki aki ezt nem így látja az csak kamuból mondja hogy Barca szurkoló!!!
Szánalmas eggy elvesztett mecs után feladni a bajnokságot... A BL ről nem is beszélve. Remélem belátjátok mi hamarabb!
Az a szánalmas,hogy idejössz,első hozzászólásodban leosztasz mindenkit,aki nem fogadja el,hogy Ronaldinho 1 éve alibizik.Azt meg szerintem eldönthetem,hogy igazi Barca szurkoló vagyok-e vagy nem,ehhez nem sok közöd van.Szóval jobb lett volna,ha kussba maradsz. :evil:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.26. 14:32:55

vaLe5 írta:Itt nem feltéltlenül motivációs gondot kell keresni , ha megnézitek minden latin amerikai nagy játékos ebben a korban már árnyéka volt régi önmagának , elhízott , lelassult, pl: Ronaldo , Maradona , Rivaldo... és akár tetszik akár nem Messivel is ez lesz , egyszerüen ők valamiért ilyenek és ebbe az is beletartozik hogy 18 évesen már olyan edésmunkát végeznek mint a nagyok.
Rivaldo 27 évesen kapta az aranylabdát, és volt élete formájában.
Dinho a legjobb korban van.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.12.26. 14:26:18

Varatrix írta: aki ezt nem így látja az csak kamuból mondja hogy Barca szurkoló!!!
Nem, aki ezt nem igy látja, az nem elfogult :roll:

Szánalmas eggy elvesztett mecs után feladni a bajnokságot
Hátha csak egy lenne. És az a baj, hogy a csapat nem javulo tendenciát mutat. Nem küzd, hogy nyerjen. :roll:

BL-röl sztem senkise mondott le. Utolso remény.

Egy kis OFF: Hogy lehet az "egy"-et két "GY"-vel irni? :lol: :?: :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Danka00792 2007.12.26. 14:37:23-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2007.12.26. 14:22:37

Heeh röhelyes aki szidja Ronaldinhot mert ő a legrosszabb formályában is hejt áll a csapatban és én amondó vagyok hogy bárki aki ezt nem így látja az csak kamuból mondja hogy Barca szurkoló!!!
Szánalmas eggy elvesztett mecs után feladni a bajnokságot... A BL ről nem is beszélve. Remélem belátjátok mi hamarabb!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.12.26. 14:01:31

s Ronaldinho hol van most?Ott,mint Adriano..csak Adriano nekiállt összeszedni magát R10-el szemben. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2007.12.26. 13:35:59

Mihu írta:
Xavinho írta:Annyira fel tud húzni,h az összes .............,aki nem tud mit írni egy vesztes meccs után elkezdi Dinnyét szidni.
Tény,h nem úgy játszik,mint régen de ennek megvannak az okai.pl:
ha megfigyelte vna vki,akkor sokkal izmosabb lett (és ezt nem saját kútfőből találtam ki),ezért lassult le és már nem olyan dinamikus ,mint régen.
Láttál Inter meccset? Amikor Adriano gólt lőtt és levette a mezét. Na kis túlzással lehet mondani hogy R10 Adranohoz képest elég gyenge fizikumú. Adrianon legalább 10 kg-al több izom van mint R10-en. Mégis szélvészgyors. Erről ennyit.
És Adriano hol van most ? Nem nagyon hallom a nevét,ahhoz képest,h szélvészgyors :lol:
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.12.26. 13:30:28

Ez kb ebből a szempontból hasonlít erre a Mourinho kérdésre.
Sokan nem bírják a modorukat, nyilatkozataikat, tetteiket elítélik, meg alapból unszimpatikusak, de ugyanakkor el kell ismerni, hogy tudnak, de nagyon.
C. Roni sztem nagyot alakíthatna nálunk. A teknikája valami hihetetlen, és ami még jobban felértékeli ezt, az az, hogy mindenzt a nagydarab, IZMOS, vadállat kökemény angliai védők közt csinálja meg...Nem mindenki merne úgy húzogatni, triblizni mint ő.
(off: Roni azért izmosodott, mert már Angliába készül, és rájött, hogy ott csak ilyen felépítésséel terem számára babér :twisted: :lol: )
Joséről pedig már eleget beszéltünk, zseniális stratéga, pszihikai hadviselő :D
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.12.26. 13:22:18

Szandi írta:Ja.
Meg ott van pl. C. Roni. Pontosan nem tudom megmondani mennyit nyom, de azért van ott izom rendesen... mikor leveszi a pólóját hááát :lol: És emellett nem kell magyarázni, milyen gyors is a gyerek.
Meg azért Lampard se vékony meg még nagyon sok játékos...
Szal sok oka van a formahanyatlásnak, de tuti nem ez az izmosodás...
Hát így ránézésre szerintem van köztük vagy 10-15 kg. Mert Ronaldo inkább vékonyabb, Ronaldinho meg szélesebb. Most nem tom jól megmagyarázni de az a lényeg hogy szerintem attól hogy sokkal izmosabbnak látszik, még nem biztos hogy súlyosabb. :D Meg amúgy is CR-ről megvan a véleményem :roll: Nem a szívem csücske. Nem adnék neki esélyt hogy nálunk lopja be magát a szívembe :roll:
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.12.26. 13:16:48

Ja.
Meg ott van pl. C. Roni. Pontosan nem tudom megmondani mennyit nyom, de azért van ott izom rendesen... mikor leveszi a pólóját hááát :lol: És emellett nem kell magyarázni, milyen gyors is a gyerek.
Meg azért Lampard se vékony meg még nagyon sok játékos...
Szal sok oka van a formahanyatlásnak, de tuti nem ez az izmosodás...
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.12.26. 13:06:57

Xavinho írta:Annyira fel tud húzni,h az összes .............,aki nem tud mit írni egy vesztes meccs után elkezdi Dinnyét szidni.
Tény,h nem úgy játszik,mint régen de ennek megvannak az okai.pl:
ha megfigyelte vna vki,akkor sokkal izmosabb lett (és ezt nem saját kútfőből találtam ki),ezért lassult le és már nem olyan dinamikus ,mint régen.
Láttál Inter meccset? Amikor Adriano gólt lőtt és levette a mezét. Na kis túlzással lehet mondani hogy R10 Adranohoz képest elég gyenge fizikumú. Adrianon legalább 10 kg-al több izom van mint R10-en. Mégis szélvészgyors. Erről ennyit.

Szerk: 2006. VB. Brazília-Ghána. A 98 kg-os túlsúlyban lévő Ronaldo, úgy lépett ki a védők közül, és viharzottel szélvészgyorsan és úgy csinálta meg a biciklicselt a kapussal szemben hogy szerintem nagyon sok sztárcsatár megirigyelhetné. És az Ronaldon nem izom hanem súlyfelesleg volt, de mégig megtartotta a gyorsaságát. Nem kell mindent a felszedett kilókra fogni. Lehet attól még gyors valaki hogy felszedett magára 5-6 k-ot.
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2007.12.26. 12:36:38

Bocs hogy ide irom de sajnos itt mostanaban elseg sokan vannak es nem a jo jateka miatt :cry:
Na nem tudja valaki honnan tudnam letolteni a Barca-arsenal bl-döntőt magyar komentarral?
balazssz
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.08.23. 15:39:01
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.12.26. 12:23:10

Nem szoktam hozzászólni DE most....
Olvastam Z Iván irását és úgy gondoltam ma még is megteszem:)
Két választás van:
1. Drasztikus: Eladják R10-et elmegy Rijkaard és még egy két játékos télen
2. Más taktika más felálás máshol játszanának játékosok nem igaz az h két három hét alatt nem lehetne megtanulni pl 4-1-3-1
de nálam sokkal többen és jobban tudják ezt.
Valdes-Zambrotta-Puyol-Millito-Abidal-Touré-Inesta-R10-Messi-Eto'o
Jorquera-Oleguer-Marquez-Thuram-Sylvinho-Crossas-Xavi-Deco-Govanni-Henry
és akkor méga Bojan ki is maradt
Lezárt