Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.28. 20:34:58

Zoli!
A másik megoldás embertelen, és érzéketlen. Lehet, hogy nem fog tetszeni a példa, meg hozzámvágjátok, hogy a Madriddal ne jöjjek már. De, ott van Raúl: 3 éven keresztül egy értékelhető, futballra hasonlító megoldása nem volt, 3 méterről nem találta el az üres kaput, kész katasztrófa volt a teljesítménye. De bíztak benne, szerették, támopgatták, kiálltak mellette - és megvan a bizalom, a szeretet eredménye: másodvirágzását éli, gólokat lő, csapata egyik legjobbja. Mert bíztak benne, mert mellette álltak. Te pedig pár gyengébb meccs után a szemétdombra hajítanád a sikereink kovácsát. Na, ehhez gratulálok! A marketingiskolában biztso ezt tanítják. Csakhát a számokon, a mérlegeken kívül is van világ. Azt a másik világot én fontosabbnak, célravezetőbbnek tartom. R10 nem egy lábbeli, amit elhajítunk ha kilyukadt. Ő lecserélhetetlen - jelen pillanatban. Ill. két ember van, aki pótolni tudná: Kaká, és CR. Kakát a Milan semmi pénzért sem adja, CR pedig egy elkényeztetett hímr.....
Kép
Tomi`FCB
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2007.10.13. 17:59:58
Tartózkodási hely: Sződ

2007.12.28. 20:34:46

Szerintem Ronaldinho nem eladását kéne skandálnia a szurkoloknak és tüntetéssel jelezni hanem épp ezaz bíztatni kéne, mert szerintem elfogyott az önbizalma, minden egys jó megodlás után dicsérni kéne nem leugatni... szerintem ez az egyik titok de van vagy százezer ok még mil lhet a baj
BARCELONA MÉS QUE UN CLUB!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.28. 20:26:36

Tamás!

A szaremberek beordításaival természetesen ép eszű ember nem ért egyet, így én sem. Én nem is erről írtam. A véleményünk nem egyezik és kész, nem kell ebből nagyobb ügyet csinálni. Én abban leírtam valamit, szerintem érthető okokkal alá is támasztottam. Egyébként törekedtem arra, hogy egy kis bizonytalanság érződjön a cikkben Ronnieval kapcsolatban. Vagyis, hogy bennem is dolgoznak egy kicsit még az érzelmek Dinho irányában, de sokkal jobban hajlok a másik megoldás felé.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.12.28. 20:12:22

varga tamás írta:Okés. Egy picit túllőttem a célon, bocsi mindenkitől. De ettől még mérges és felháborodott vagyok. Mi kell ahhoz, hogy ezt a holland dilettánst kirúgják? Nem értem, mi tartja őt a kispadon, ill. miért. Ronaldinhót meg b@xogatják orrba-szájba. A szurkolóknak nem Dinho ellen kellett volna tüntetni a reptéren, hanem Laporta meg a Rijkaard háza előtt. Ők rászolgáltak, R10 nem.
azért ronaldinhonak nem tömegek ugattak a reptéren, hanem pár balfsz, akik bárhol előfordulhatnak.
ettől függetlenül én sem értem, h miért nem szórták már régen ki a hollandot. ez az egész szitu nem mostani téma, azóta tart a tötymörgése, mióta ten cate lekoccolt, az meg nem tegnap volt. mondjuk a másik oldalról nézve az azért nem probléma, h nem úgy váltogatják a barcánál az edzőket, mint más az alsógatyáját, de rijkaard azért már bőven elért arra a szintre, ahol bátran meg lehetne neki köszönni a bizalmat és el lehetne hajtani a francba.
visszatérve ronaldinhóra, sztem neki addig kellene megoldani a szituját vagy így, vagy úgy, amíg nem megy át kabaréba a mostani erőlködése.
ha nem tud felnőni a feladathoz a barcában, akkor legalább a szépre tudjunk emlékezni vele kapcsolatban, ne az eladott zsugáit kelljen már számolgatni...
egy gyors végkifejlet mindenkinek jobb lenne sztem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.28. 20:07:32

Zozzy!
Ne haragudj, de csak egyik felével tudok egyet érteni a cikkednek. Rijkaard menjen, R10 viszont maradjon, 2014-ig mindenképpen. Nagyon sokan, ill. a Dinhót támadók emlékezete nagyon hiányos, gyorsan felejtenek, s nem emlékeznek. Egyszerűen nem hajlandók emlékezni, vagy olyan elvakulran Ronnie-ellenesek, hogy mindent a szemétdombra hajítanának. Szomorú vagyok emiatt, és érthetetlenül állok ez előtt.
Gyerekek, barátaim! Gondolkozzatok már egy kicsit! Ezt érdemli az az ember, akinek az elmúlt 4 év sikereit, eredményeit legnagyobb részben köszönhetjük? Aki idejött, és felvirágiztatta ezt a sivár pusztára hasonlító klubot! Aki annyi örömet adott nekünk, akinek nevet a lábán a labda! Aki Barcelonában lejátszott 177 meccsén 86 gólt rúgott, azaz minden második meccsére jut egy gól! Ezt komolyan gondoljátok, mert ha igen - akkor én nem ezen a világon élek! Ő emelt fel minket a nihilből, ő általa született újjá a klub. Nélküle továbbra is a bányász béka segge alatt lettünk volna! Ilyen rövid az emlékezőtehetségetek? Nem hiszem! Az meg, hogy mit írnak az újságok? Hülyeség, baromság - azokat is el kell adni, tehát kreálnak azok hírt, ha már nincs. Valaki tegnap éjjel itt a Guardien-től idézett, töröljük ki vele azt a bizonyost. Kb. annyi valóságalapja van, mint a blikkban megjelenteknek.
Folytassátok csak üldözzétek el, aztán egy-két év múlva a fejeteket veritek a falba - meg Laporta is, rijkaarddal együtt. Bár a Laporta-Rijkaard páros eltakarodásának nagyobb értelme lenne, és még örömmel is venném.
Kép
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2007.12.28. 20:06:39

figyelj megkérdezném miaz hogy VÉGRE FUT?, ilyen nincs profi sportoló nem olyan hogy van kedvem futok, nincs kedvem nem. Ilyen ezen a szinten NINCS és NEM lehet megcsinálni! NB1-ben még aztmondom oké..de nem ITT!Akármennyire szeretem őt lehet hogy jobb lenne elmennie még szép summát is kapnánk érte... de legelőször Rijkaardnak kell elmennie, utána meg azoknak akiknek a hozzáálása nem megfelelő, lehetséges hogy ez megoldaná a problémákat :!:
Avatar
okos666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2007.11.10. 19:19:01
Tartózkodási hely: Kemecse

2007.12.28. 19:45:17

varga tamás írta:Okés. Egy picit túllőttem a célon, bocsi mindenkitől. De ettől még mérges és felháborodott vagyok. Mi kell ahhoz, hogy ezt a holland dilettánst kirúgják? Nem értem, mi tartja őt a kispadon, ill. miért. Ronaldinhót meg b@xogatják orrba-szájba. A szurkolóknak nem Dinho ellen kellett volna tüntetni a reptéren, hanem Laporta meg a Rijkaard háza előtt. Ők rászolgáltak, R10 nem.
Abszolút igaz!! Én nem is azt mondom hogy Ő a hibás a nem elég jó szereplésért.Nem kellett volna tüntetni..inkább bíztatni kéne,mert végre igyekszik,és megpróbál jól játszani..Végre fut!!!! Én szurkolok,mert amíg ő nem volt ott a Barcában,addig a tabella közepén portyásztunk...Szóval hajrá!!!
Imádlak BARCA!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.28. 19:42:26

Okés. Egy picit túllőttem a célon, bocsi mindenkitől. De ettől még mérges és felháborodott vagyok. Mi kell ahhoz, hogy ezt a holland dilettánst kirúgják? Nem értem, mi tartja őt a kispadon, ill. miért. Ronaldinhót meg b@xogatják orrba-szájba. A szurkolóknak nem Dinho ellen kellett volna tüntetni a reptéren, hanem Laporta meg a Rijkaard háza előtt. Ők rászolgáltak, R10 nem.
Kép
Avatar
okos666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2007.11.10. 19:19:01
Tartózkodási hely: Kemecse

2007.12.28. 19:32:18

La Pulga írta:Azon gondolkoztam az egyik nap, ha 2005-ben csak Bajnokok Ligáját nyerjük meg. Akkor a következő évben Ronaldinho ugyan olyan motivált lett volna?
Erre a kérdésre nem tudom a választ..Szerintem ha a VB-n a döntőig jutottak volna,és akkor jól(jobban) teljesített volna,talán most is arra törekedne,hogy a válogatottba bekerüljön.De ahogy mondtam,a kérdésre nem tudom a választ... :?:
Imádlak BARCA!!!
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.12.28. 18:54:00

Azon gondolkoztam az egyik nap, ha 2005-ben csak Bajnokok Ligáját nyerjük meg. Akkor a következő évben Ronaldinho ugyan olyan motivált lett volna?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.12.28. 18:49:56

Tamás, tényleg nem kéne ennyire túlpörögni ezt a dolgot. ha valóban komolyan gondolod az ilyen dumákat, akkor csak az különböztet meg az olyan gyerekektől akik mondjuk a kolumbiai escobart lőtték agyon egy kib.szott öngól miatt, h te nem vagy a holland v laporta közelében, h fel tehesd az i-re a pontot..
meg fog ez a szitu oldódni előbb vagy utóbb, nem kell ennyire elragadtatni magát az embernek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.28. 18:43:45

Szandi írta: (egyszer valamelyik fejes nyilatkozta, h, valaki azt hiszi, h a foci élet-halál kérdése. Téved. Annál sokkal fontosabb)
Szandi: A kisbetűvel írtakhoz: Ezt Bill Shankly, a Liverpool legendás edzője nyilatkozta egyszer.
Nagy hibát követnénk el, ha nem néznénk meg Dinhot egy másik edző keze alatt. Előbb Franknek kell mennie!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Tomi`FCB
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2007.10.13. 17:59:58
Tartózkodási hely: Sződ

2007.12.28. 18:34:03

többet tettek le az asztalra mint te...
BARCELONA MÉS QUE UN CLUB!
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2007.12.28. 18:30:35

"legyen átkoztt a frank, és életében több szerencséje ne legyen. Laporta meg rohadjon meg. Hasonlókat is kívánok neki is"

Én meg neked kivánok ilyent.Visszavehetnél a nagyarcból kissé.Nem vagy az.
Azáldójátnéki.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2007.12.28. 18:27:07

szerintem itt elvetetted a sulykot!hibáznak,mindenki látja,de attol még ilyetn em szabad kivánni egy másik élő embernek! :!:
.
Tomi`FCB
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2007.10.13. 17:59:58
Tartózkodási hely: Sződ

2007.12.28. 18:25:53

normális ember és szerintem jó edző. és remélem hogy csinálnak egy olyan kombót hogy megnyerjük a spanyol bajnokságot, meg persze minden mást Ronaldinho vissza kerül a régi önmagába és Riijkard marad Ronaldinhoval együtt. Én ennek örülnék a legeslegjobbabn, bár ki nem?
BARCELONA MÉS QUE UN CLUB!
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.12.28. 18:24:55

varga tamás írta:Ismeritek a véleményem, nem írok erről semmit. De ha R10 előbb elmegy innen, mint ez a holand, vagy ha Ronaldinho megy, Franl meg marad, akkor csak annyit tudok mondani: legyen átkoztt a frank, és életében több szerencséje ne legyen. Laporta meg rohadjon meg. Hasonlókat is kívánok neki is.

Azért nemtom, ez kicsit erős Tamás. Ilyet ne kívánj senkinek.
(egyszer valamelyik fejes nyilatkozta, h, valaki azt hiszi, h a foci élet-halál kérdése. Téved. Annál sokkal fontosabb)
Tomi`FCB írta: de miért Frank legyen átkozott? nem ő dönti el hogy marad vagy megy
Már hogyne döntené el. Épeszű ember már rég lemondott volna..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szandi 2007.12.28. 18:25:31-kor.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2007.12.28. 18:21:14

Tomi`FCB írta:de miért Frank legyen átkozott? nem ő dönti el hogy marad vagy megy és önszántából biztos hogy nem fog elmenni mint ahogy Ronaldinho sem.
Ha Frank normális gondolkodású&normális ember, akkor már réges-rég lemondott volna önszántából.!!!Erről ennyit :wink:
Tomi`FCB
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2007.10.13. 17:59:58
Tartózkodási hely: Sződ

2007.12.28. 18:12:28

de miért Frank legyen átkozott? nem ő dönti el hogy marad vagy megy és önszántából biztos hogy nem fog elmenni mint ahogy Ronaldinho sem.
BARCELONA MÉS QUE UN CLUB!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.28. 18:09:40

Ismeritek a véleményem, nem írok erről semmit. De ha R10 előbb elmegy innen, mint ez a holand, vagy ha Ronaldinho megy, Franl meg marad, akkor csak annyit tudok mondani: legyen átkoztt a frank, és életében több szerencséje ne legyen. Laporta meg rohadjon meg. Hasonlókat is kívánok neki is.
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2007.12.28. 16:42:38

Kalap1988 írta:de még1szer mondom nem ezt szeretném,hanem egy új edzőt mondjuk Cruyffot!!!!!!!!!
cruyff ugysem vállalná a szíve miatt....
.
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2007.12.28. 16:20:51

Szerintem nem lenne most olyan fontos igazolni nagy nevet, mert támadónkból és középpályásból nagyon sok van és közűlük egyketten tudnának játszani Roni helyén (talán nem lesz rá szükség).
Meg akár Giovanni is tudna középpájást jáccani( volt már rá példa, hogy hátrébról indult és szerintem az jobban is feküdt neki), ha át lenne variálva a taktika, de ugye ezt Rijkaard nem nagyon tudja véghezvinni.
Ha meg új edző jönne, akkor talán nem is kell Roni "pótlásán" fórumozni
Barca, Ronaldinho
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2007.12.28. 16:03:25

pár hsz.-el ezelőtt írtam, hogy drogba-jöhetne a helyére Dinhonak, és elvetettétek az ötletet, ugyhogy kifejtem egy kicsit , mire gomdoltam. Drogba nem szószerint Ronnie helyére érkezne, hanem azért hogy megmaradjon az erős támadónégyesünk, Ronnie helyén Henry, és Iniesta is bevethető, ha úgy adódik. Drogba középre jönne, és sztem meglehetne szerezni, elvágyódik a cselziből, és ha jól tudom a Barca nem lenne ellenére. nem tartozik a kedvenceim közé, de a képességei vitathatalanok.
de mindenképpen előbb edzőváltás kell, és ronnie-t gatyábarázni, aztán ha nem sikerül....akkor megválni tőle. nem hittem hogy egyszer én ilyet mondok, de sajnos idáig jutott(unk), gondolom ezzel nem vagyok egyedül :cry:
Kép
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2007.12.28. 15:38:52

La Pulga írta:
messi1918 írta:Henry elől bárhol bevethető
Ez a Henry, nem az Arsenalos Henry... :roll:
Ez igaz,de hát valamit kezdeni kellene vele!!!Mert ha visszatér a sérüléséből,és Ne adj' Isten,Ronaldinho már piros-gekete csíkos ADIDAS :D mezben szaladgál,akkor bizony ő rá is nagyobb szükség lenne.nem mintha most nem lenne
..................................
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2007.12.28. 15:37:21

[quote="Etooka"]véleményem szerint diego nem lenne jo r10 helyére,mivel ő egy olyan támadó aki nem nagyon védekezik és deco helyén játszik!az pedig,hogy ini r10 helyén játszott,az csak kényszermegoldás és sokkal jobb ő a középpályán!
Én sem szeretném Iniestát a támadószekcióban látni csak felvázoltam mi történne,ha Ronnie menne és diego jönne,de még1szer mondom nem ezt szeretném,hanem egy új edzőt mondjuk Cruyffot!!!!!!!!!
Lezárt