Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.03.29. 07:05:13

Fabregas, Damiá, Fernando Navarro, Piqué

Ezek ha joltudom barca nevelések. Kiröhögne a világ ha egyet is visszavennénk 30-40 szer annyiért.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.29. 02:20:17

djtrack írta:Damia
Damiá miért is?

Első meccsén egy 30 méteres gólpasszt adott Eto'onak a Bilbao ellen. A Levante elleni meccset pedig gyakorlatilag ő nyerte meg nekünk, mert nagyon önfeláldozóan mentett a gólvonalról az utolsó percekben.

Aztán a következő szezonban ő volt a Betis legjobbja, egészen addig, ameddig nem jött az a nagyon buta és hihetetlen sérülése. Zambrotta még 1-2 évig jó lesz, és utánna jöhet Dámia. Az olasznak elég ingadozó a formája mostanság.
in to exile
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.03.29. 02:02:29

Damia oleguer F NAVARRO na ezek ne jöjjenek már szóba!! komolytalanok!

Oleguer az járási bajnokságba beférne a terrorista nézeteivel:D kb a Betisbe elférne:D
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.29. 00:48:29

djtrack írta:fernando navarro? te hol élsz? még jó ha úgy emléxem tőlünk vették meg!
Igen. 2005 nyarán.

Egyébként Oleguer szint Navarro, úgyhogy ide végképp nem kell.
in to exile
lenart cryuf
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.01.26. 12:41:47

2008.03.29. 00:08:55

Fabregas nem fog jönni legalábbis nem most nyáron,,esetleg késobb valamikor..
A Csapat lehet hűtlen a szurkolóhoz,de a szurkoló sohasem lesz hűtlen csapatához!!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.03.28. 23:59:54

Fernando Navarro? Azért ment el, mert nem fért be a csapatba. Amikor játszott, akkor is csak azért, mert Van Gaal nem bírta Sergi Barjuán fizimiskáját és elzavarta. Mivel nem volt másik balhátvéd, ezért felhívta a B csapatból és ő került a kezdőbe. Vele egyáltalán nem lennénk beljebb, mellesleg nagyon remélem, hogy Slyvinho kap egy hosszabbítást.

Albelda jó ötlet, már télen is szorgalmaztam volna Touré cseréjének. Garay-n kívül pedig a többiek esélytelenek szerintem.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.28. 23:55:27

Oleger írta:Emberek, itt komoly vérátömlesztés kell!!

Eladni olyan emberkéket, akiknek nem érdekel már a foci csak a pénz: Thuramot tisztelem, de már öreg
Silvinhonak talán ha 10 jó meccse volt az elmúlt 2 évben,
Zambrotta negyedét sem mutatja valódi tudásának,
Ezquerro elfelejtett focizni mióta nálunk van,
Eidur nem Barca szintü játékos,
Dos Santosnak nagyobb az arca, mint a nap,
Rony nem akar visszakerülni és ez nagy csalódás számomra.

Hogy kik jöjjenek szerintem?
Nos, a védelembe fiatalabb és elszánt játékosok kellenek:
Fernando Navarro (Mallorca), Garay(Santander), Pique(Man Utd)

Középpályára labdabiztos tapasztalt fiuk:
Albelda (Valencia), Fabregas (Arsenal), Xabi Alonso (Livepool)

És a kispadra végre olyan emberek kellenek, akik AKARNAK tenni azért, hogy másik héten ök kezdjenek.
Dos Santos azért ígéretes fiatal, akármennyire is előjön nála az önteltség és az önzőség. Ami megjegyzem sokkalta erősebben jelen volt pl. céronaldonál anno. Persze neki az egoizmusa azóta csak nőtt, de legalább passzol már néha. Sylvinho remekül játszik idén, de igazad van, az elmúlt jósok időben talán 10 jó meccse volt. Az elmúlt jósok időben talán 10-12 meccsen kapott lehetőséget. :roll:
Zambro is öregszik, ő ennyit tud már csak, nempedig nemhajlandó megmutatni a tudását... de eladnám énis.
Dinnyével még meglátjuk mi lesz.

Navarro meg Piqué még padra is necces szvsz. Albéla már korosodik azért rendessen, Fabregas meg úgyse jön ingyen, máshogy meg kell a francnak... és szerencsére ezt Txikiék is így gondolják.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.03.28. 23:46:19

fernando navarro? te hol élsz? még jó ha úgy emléxem tőlünk vették meg!
Oleger
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.01.29. 23:04:08
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.28. 23:03:32

Emberek, itt komoly vérátömlesztés kell!!

Eladni olyan emberkéket, akiknek nem érdekel már a foci csak a pénz: Thuramot tisztelem, de már öreg
Silvinhonak talán ha 10 jó meccse volt az elmúlt 2 évben,
Zambrotta negyedét sem mutatja valódi tudásának,
Ezquerro elfelejtett focizni mióta nálunk van,
Eidur nem Barca szintü játékos,
Dos Santosnak nagyobb az arca, mint a nap,
Rony nem akar visszakerülni és ez nagy csalódás számomra.

Hogy kik jöjjenek szerintem?
Nos, a védelembe fiatalabb és elszánt játékosok kellenek:
Fernando Navarro (Mallorca), Garay(Santander), Pique(Man Utd)

Középpályára labdabiztos tapasztalt fiuk:
Albelda (Valencia), Fabregas (Arsenal), Xabi Alonso (Livepool)

És a kispadra végre olyan emberek kellenek, akik AKARNAK tenni azért, hogy másik héten ök kezdjenek.
Hajrá Barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.03.28. 22:06:05

Ezt most is meg lehetne csinálni, Deco-val.
Ja, nekem tetszene is. Iniesta meg Xavival cserélgethetné 1mást. játszhatna pl. Ronaldinho helyén is. Egy próbát megérne.
nekik nem szokásuk hátrébb besegíteni(állítólag Diego sem az a fajta, nem tudom)
Igen, nekem ez a problémám vele. Fabregas ezért lenne sokkal jobb igazolás, mert ő azt is megteszi, meg azért én amugy is jobbnak tartom mint a brazilt. Deco is ezért olyan hasznos mikor jó formában van többek között, h sokat besegit a védekezésben is, és bevállalja a taktikai faltokat. Deco 1. évében :arrow: amikor szerintem a csapat legjobbja volt, a statisztika szerint ő szabálytalankodott legtöbbet, és ő ellene szabálytalankodtak a legtöbbet. Szóval iszonyú aktiv volt, emmellé még jöttek a megpattanós gólok, a gólpasszok, esernyők, kötények... :oops: 8) Tudom, tudom, az már régen volt, de idén év elején láthattuk, h még van ebbe az emberbe, + még mikor nem is m1 neki, a gólpasszok nem maradnak el akkor sem. Ezért szeretném, ha maradna még. Remélem ha felépül, akkor ugy fog játszani, h a vezetőket is meggyőzi a maradásról. Ebben a játékrendszerben amiben játszunk, sztem Decot csak Cesc tudná megfelelően pótolni, az ő megszerezhetősége meg erőssen kérdéses..Ha mondjuk Diego jönne, vagy más olyan irányitó, aki nem segit védekezni a kp-n, akkor szerkezeti áttalakitások szükségesek :idea:
Avatar
Wa2x_
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.29. 10:05:49
Tartózkodási hely: NK

2008.03.28. 17:22:06

tenkl írta:egyre erősödik bennem egy ötlet, hogy ki kéne Marquez helyére.
Én a PSV-től elhoznám Eric Addo-t, akinek lassan lejár a szerződése. 29 éves, és meggyőző teljesítményt nyújt mind a védelem közepén, mind védekező középpályásként.
Mindenképp, kéne egy védő és 1 vkp csere, a legjobb ha a kettő egy személyben megvan, és egy tapasztalt játékos, akinek már van rutnja nagy meccsekről is.. az tökéletes lenne, nem mondom, h Addo, de ki tudja... :)
Hinni akkor is, ha a tételt olykor csak hitünk bizonyítja, s küzdeni, bárha elégtételt csak a jövő ad álmainkra.
FCB> °Mes que un club.
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2008.03.28. 17:07:57

egyre erősödik bennem egy ötlet, hogy ki kéne Marquez helyére.
Én a PSV-től elhoznám Eric Addo-t, akinek lassan lejár a szerződése. 29 éves, és meggyőző teljesítményt nyújt mind a védelem közepén, mind védekező középpályásként.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.03.28. 17:07:32

na még egy izgalmas kacsa cikk!! de vigyék akkor tényleg csak ne ennyiért!!!

http://www.foci24.com/index.php?ugras=h ... 79&nyelv=0
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.28. 16:44:23

djtrack írta:ne még egy vicces cikk!! ninc mit kitalálni: http://www.stopli.hu/modules/news/artic ... oryid=1871
Ennél azért vmi reálisabbat nem tudnának kitalálni? Az sem lenne igaz, de vmi mást kéne hazudni! Lol bakker!
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2008.03.28. 13:45:30

Az egész ott kezdődött, hogy valaki írta Diego és Fabregas már letett valamit az asztalra. Én erre reagáltam, leírtam nálam mit jelent az ha valaki elért már valamit. Ez nem azt jelenti, hogy én címekhez kötöm az igazolásokat(ha olvastad volna korábban leírtam nekem milyen keret felelne meg, abban dalvest leszámítva egy "sztár" játékos sincs).
remélem mostmár érthető és lezárható a téma
Kép
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2008.03.28. 13:26:21

FCB_gábor írta:
barcatom írta:Ezt csak azért irta hogy okoskodjon, ő is tudja hogy mindkettö jelenleg jó focista!
és valóban.. talán ismerjük is egymást?
a "letettek valamit az asztalra" az nálam egyértelműen min. valami elnyert címet jelent, mert olyan focistával aki jó játékos és "mutatott már dolgokat" Dunát lehet rekeszteni
Deco legalább mielőtt idekerült, meghatározó tagja volt csapatának amelyik uefa-t, bl-t, bajnokságot nyert, nem mellesleg mvp volt a bl-ben
na ő letett valamit
Diego engem abszolute nem győz meg, Fabregas meg egy hátsó ajtón kisurranó kis dög és nagyon drága is.
várjál már ember!!neked az a fontos h amikor kezdődik egy Barca meccs elmondják h hány világbajnok és aranylabdás van a csapatban meg h hányszoros aranycipős meg ilyenek?mert sztem az a lényeg h a Barcában nyerjen címeket...én biztos nem úgy vásárolnék h csak bajnokcsapatból vennék embert hanem igenis azt venném meg aki majd bajnok lesz a Barcával de legalábbis jelentősen segíti a csapatot a jövőben.és most nem diegot védem mert nekem se nagyon kellene mert sztem van tőle jobb is de h simán beférne a Barcába h megérdemelné a Barca címert az tutti.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.03.28. 10:54:23

ne még egy vicces cikk!! ninc mit kitalálni: http://www.stopli.hu/modules/news/artic ... oryid=1871
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2008.03.27. 21:03:11

robag írta:A második variációval gyakorlatilag a mostani felállásunkat írtad le. Ha nem lenne a fél csapat sérült!
pont azt szerettem volna, de ezek szerint sikerült is beletrafálnom :D
Kép
Avatar
Wa2x_
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.29. 10:05:49
Tartózkodási hely: NK

2008.03.27. 20:54:45

FCB_gábor írta: _____________Yaya_______________
______Xavi___________Iniesta______
___Messi__________________R10____
______________Eto'o_______________

Messi és R10 helyén más stílusú játékosokkal még hasonló is lehetne a középpályás védekezés hatékonysága, de mivel nekik nem szokásuk hátrébb besegíteni(állítólag Diego sem az a fajta, nem tudom) így kétségeim vannak afelől, hogy ua lenne a 2
Messi mindig visszajön/jött. Fél pályáról indul, de volt már, h 16-os vonalnál szerelt... és szinte nem is játszott így a csapat... együtt Ronnie és Ini.. na mind1. Legyünk jók jövőre, azt jóvan!:D
Hinni akkor is, ha a tételt olykor csak hitünk bizonyítja, s küzdeni, bárha elégtételt csak a jövő ad álmainkra.
FCB> °Mes que un club.
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2008.03.27. 20:49:28

FCB_gábor írta:
Wa2x_ írta: hallgatlak. :D
_________Xavi______Touré________
Messi_________Diego________Ronnie
___________Eto'o/Bojan___________


_____________Yaya_______________
______Xavi___________Iniesta______
___Messi__________________R10____
______________Eto'o_______________

Messi és R10 helyén más stílusú játékosokkal még hasonló is lehetne a középpályás védekezés hatékonysága, de mivel nekik nem szokásuk hátrébb besegíteni(állítólag Diego sem az a fajta, nem tudom) így kétségeim vannak afelől, hogy ua lenne a 2
Ezt most is meg lehetne csinálni, Deco-val.

A második variációval gyakorlatilag a mostani felállásunkat írtad le. Ha nem lenne a fél csapat sérült!
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2008.03.27. 20:45:25

Wa2x_ írta: hallgatlak. :D
_________Xavi______Touré________
Messi_________Diego________Ronnie
___________Eto'o/Bojan___________


_____________Yaya_______________
______Xavi___________Iniesta______
___Messi__________________R10____
______________Eto'o_______________

Messi és R10 helyén más stílusú játékosokkal még hasonló is lehetne a középpályás védekezés hatékonysága, de mivel nekik nem szokásuk hátrébb besegíteni(állítólag Diego sem az a fajta, nem tudom) így kétségeim vannak afelől, hogy ua lenne a 2
Kép
Avatar
Wa2x_
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.29. 10:05:49
Tartózkodási hely: NK

2008.03.27. 20:16:17

FCB_gábor írta:
Wa2x_ írta:Eddig is így állt fel a Barca igazából..
nem éppen
hallgatlak. :D
Hinni akkor is, ha a tételt olykor csak hitünk bizonyítja, s küzdeni, bárha elégtételt csak a jövő ad álmainkra.
FCB> °Mes que un club.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2008.03.27. 20:08:58

Wa2x_ írta:Eddig is így állt fel a Barca igazából..
nem éppen
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.03.27. 20:08:06

Giovanit meg kellene szerintem tartani, max. kölcsönbe elengedno, de én annak sem örülnék. Tényleg háromszor annyit volt sérült, és nem játazott azért rosszul.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2008.03.27. 20:05:39

barcatom írta:Ezt csak azért irta hogy okoskodjon, ő is tudja hogy mindkettö jelenleg jó focista!
és valóban.. talán ismerjük is egymást?
a "letettek valamit az asztalra" az nálam egyértelműen min. valami elnyert címet jelent, mert olyan focistával aki jó játékos és "mutatott már dolgokat" Dunát lehet rekeszteni
Deco legalább mielőtt idekerült, meghatározó tagja volt csapatának amelyik uefa-t, bl-t, bajnokságot nyert, nem mellesleg mvp volt a bl-ben
na ő letett valamit
Diego engem abszolute nem győz meg, Fabregas meg egy hátsó ajtón kisurranó kis dög és nagyon drága is.
Kép
Lezárt