Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.04.15. 23:26:32

Élmény nézni az A.C Milan fórumot, most én is odaszagoltam. Szegény kollégák nagyon könnyen lehet, hogy zsákbamacskának örülnek előre.... A bizonyos medve bőrére...
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.04.15. 22:55:47

Igazából engem is idegesít, hogy nem nyilatkozik. Mégis mitől nem érzi jól magát BCN-ban? Az emberek imádják, szinte Istenként tisztelik. Semmi dolga nincs, csak éljen azzal a lehetőséggel, ami van. De ő az edzések nagy részét kihagyja, ha bent van sem mindig 100%-os állapotban. Ha ő nem végzi tiszteségesen a munkáját, miért várja el, hogy ugyanúgy szeressék?

Egyszerűen nem találok normális magyarázatot. Meglepődnék, ha végül mégis őt sajnálnám, mert a klub elbánt vele.

Így zárójelesen megjegyezném, hogy igazából a nyilatkozatától sem várok sokat. Majd elmondja, hogy ő ilyet nem mondott, vagy nem így mondta, szeretett itt lenni, de új kihívást akar. De hogy ő hibázott, azt sosem fogjuk a szájából hallani.
Avatar
Gyuri003
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008.02.21. 20:27:25
Tartózkodási hely: Nádudvar

2008.04.15. 22:50:16

ne sirassuk tovább Ronnie-t elment van messink eto'o-nk xavink puyolunk és még felsorolhatnám az egész csapatot
Més que un club!!!
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2008.04.15. 22:29:05

Az, h nem szólal + Ronni ebben a helyzetben, kicsit bosszant! Nem is bosszant, hanem rohadtul dühít!!! Sokat köszönhet ennek a klubnak és ezek után olyat mond a bátyja, h " nem érzi már jól magát Barcelona-ban Ronaldinho" ......! Itt imádta mindenki, mármint Katalóniában és minden Barca drukker, köztük én is!!!! De amit 2 éve művel és amit most, h nem szólal +.....Azt mondom, h MENJEN ÉS VISSZA SE NÉZZEN!!!! Köszönjük amit tett a klubbért, de ez gusztustalan amit csinál....szinte ő van felháborodva, h nem megy a csapatnak.....stb
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
vinczebalazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2007.10.17. 16:23:11
Tartózkodási hely: BP

2008.04.15. 22:28:45

Én azt sajnálom, hogy Romario, Rivaldo után újabb futball-isten távozik tőlünk!!
Miért így kell nekik elmenni??
Mind3- tól van mezem, borzasztóan sajnálom őket! De sok sikert neki!
roni9310
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.04.08. 20:07:47

2008.04.15. 21:47:28

Bányász írta:
lehet akkor mi fogunk pofára esni ha nyer a milan játékosaként ujra egy aranylabdát akkor az elég égő lesz nekünk és laportáéknak is
Ez az amit kétlek.
És sztem még a Milan vezetői se hisznek igazán benne.
De gondolkodjunk el mennyien fognak Ronaldinhos Milan mezt venni.

Sztem üzleti szempontból nagyon megéri nekik ez a transzfer.Azért is csinálják.

Arra leszek kíváncsi kit áldoznak fel a csapatból,h játszani tudjon?

Amúgy pedig....nyerjen Ronaldinho újra aranylabdát a Milanban.Kívánom neki.
De kit fog az érdekelni ha közben mi sorban nyerjük a trófeákat? :wink:
ha a csapat igy marad ako nem nyerünk semit, de roninak kivánom hogy térjen vissza önmagához
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.04.15. 21:27:06

ha nem érzi jól magát, és "már nem boldog" a barcában, akkor jobb, ha elmegy.
istenáldotta tehetség, nem sok ilyen tudású zsugás van, mint ő, de nagyon puding ez a gyerek lelkileg, nulla profi mentalitással.
amíg van kedve, addig megy a bugi, amikor elmúlik a flash, onnantól pedig leszar.ja az egészet. nem tudom, h ezzel a jelenlegi hozzáállásával meddig fognak neki örülni a milanban, bár lehet, h kaká jó hatással lesz rá. annak azért örülnék.
de addig is, költse rá berlusconi a pénzét.
PUYOL-XAVI-INIESTA
jokesz
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.06.14. 12:21:47

2008.04.15. 20:55:43

Azért ebbe a biznicbe még a Nike is belefog szólni de nem szerényen,mert azért az se mindegy hogy csak a cipőjén lenne a pipa rajta nem az egész szerkóján,és ez még a bevételeit tekintve se lényegtelen neki és a bátyujának sem.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.04.15. 20:54:17

Én még nem csalódtam benne, persze sz.rul esne, ha elmenne, de volt már olyan játékos, aki imádta a Barcát, és szeretett volna jó sokáig itt játszani, de addig sz.patták, míg el nem ment, aztán végül a szurkolók is ellene fordultak. Azért Ronaldinho is kapott idén a vezetőktől és a birka rijkaardtól is rendesen. Nekem is elmenne a kedvem így Barcelonától...
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.04.15. 20:49:12

jokesz írta:Srácok én a magam részéről azért még nem innék hidegvizet errre a milános transzferre,szerintem ez még inkább csak egy nagy porhintés.Ezt csak azért mondom,mert már tavaly nyáron is többször leigazolta őt a milan... :wink:
De tavaly nyáron nem arról szolt minden 2. cikk, hogy Ronaldinho megy a milan-ba, nem érzi jol magát, Barca nem ugy teljesit ahogy kellene, ezért R10 megy...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.04.15. 20:49:11

kedvesek ezek kis ajándékozgatások. pici mez aláírva berlusconi papának.
jaj de aranyos.

várhatnának még egy csöppet ezzel.
PUYOL-XAVI-INIESTA
jokesz
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.06.14. 12:21:47

2008.04.15. 20:46:47

Srácok én a magam részéről azért még nem innék hidegvizet errre a milános transzferre,szerintem ez még inkább csak egy nagy porhintés.Ezt csak azért mondom,mert már tavaly nyáron is többször leigazolta őt a milan... :wink:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.04.15. 20:45:46

Már azért sem fog aranylabdát nyerni mert még idén Ronaldo utána Messi mert csapatával megnyerte a bajnokságot meg a Bl-t utána Bojan aki szintén utána meg Giovanni!! :wink: :wink: Na jó kiveszem a kezem a biliből :lol:
Komiszka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2007.11.29. 16:49:09
Tartózkodási hely: Győr

2008.04.15. 20:41:08

Hát ha a Spanyol bajnkságban nem ment neki akkor az Olasz védők ellen mégrosszabb lesz. Sok favágó össze-vissza rugdalja. A passzjátékával lehet kiemelkedik majd a Milánban is de "varázsolni" nem fog mer 3 másodperc alatt felrúgják
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.04.15. 20:39:31

10 írta:nem védem ronaldinhot gyerekek van amiről ő maga is tehet, de higygetek nekem MI nem látunk ebbe a dologba bele és valószinüleg nem is fogjuk megtudni szal mondhat akárki akármit h ilyen meg oylan gusztustalan de pl honann tudjátok h az utobbi időben h viselkedett vele a barca vezetősége vagy valami ilyesmi én pl azt tartam undoritónak h elkülönitettéka csapattól ha igy van, a másik sirt mindenki h iylen [auto_cenzúra] ronaldinho oylan [auto_cenzúra] hát kérem szépem ha nem játszik még ő se tud formába kerülni amikor meg játszott kitalált neki a fantasztikus rejkárd egy fenomenélis posztot és hétfőre
egyenként leirta mindenki h emkkroa [auto_cenzúra] ez a ronaldinho aggyuk el...én ezért tartalak TITEKET gusztustalannak
Most volt nemrég egy cikk, az ameik arrol szólt, hogy el van Ronaldinho és Deco választva a kerettöl, azért mert nem járnak edzésekre, és inkább bulizni járnak. Na erre no comment...
Ha szerinted a Barca vezetösége "csúúnyán" viselkedett R10-el, akkor egy profi játékosnak az az elsö dolga hogy kétszer olyan keményen küzd, és bebizonyítja, hogy milyen értékes tud lenni még mindig csapata számára, de Ronnie inkáb bulizni ment, és szerintem ez az undoríto!

Szerk.: Szerintem te is eltévesztetted az oldalt, ez az EuroBARCA nem pedig az acmilan.hu :wink:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.04.15. 20:38:16

lehet akkor mi fogunk pofára esni ha nyer a milan játékosaként ujra egy aranylabdát akkor az elég égő lesz nekünk és laportáéknak is
Ez az amit kétlek.
És sztem még a Milan vezetői se hisznek igazán benne.
De gondolkodjunk el mennyien fognak Ronaldinhos Milan mezt venni.

Sztem üzleti szempontból nagyon megéri nekik ez a transzfer.Azért is csinálják.

Arra leszek kíváncsi kit áldoznak fel a csapatból,h játszani tudjon?

Amúgy pedig....nyerjen Ronaldinho újra aranylabdát a Milanban.Kívánom neki.
De kit fog az érdekelni ha közben mi sorban nyerjük a trófeákat? :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.04.15. 20:36:58

10 írta: lehet akkor mi fogunk pofára esni ha nyer a milan játékosaként ujra egy aranylabdát akkor az elég égő lesz nekünk és laportáéknak is
Ezt nem bírom megérteni. Ha a Milanban meg tudna újulni, akkor az miért jelenti azt, hogy itt is meg tudott volna? :roll: Nem sikerült neki 2 évig, sőt, egyre mélyebbre sűllyedt.
A Milan meg előbb harcolja ki az UEFA kupát...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2008.04.15. 20:39:44-kor.
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.04.15. 20:34:34

Danka00792 írta:
barca99 írta:Lemerem fogadni már regeltél is az acmilan.hu-ra... :lol:
Átnéztem erre az acmilan.hu-ra. Ahogy látom mindenki várja már nagyon R10-t., gondolkodás nélkül. Azt sem veszik észre, hogy az elmúlt 2 évben már meg sem közelítette az igazi Ronaldinho-t. Van is náluk egy szavazás, hogy szükség e van rá.
65% Igen, még mindig a világ egyik legjobbja
többi elhanyagolhato :)

Lehet p*fára fognak esni...
lehet akkor mi fogunk pofára esni ha nyer a milan játékosaként ujra egy aranylabdát akkor az elég égő lesz nekünk és laportáéknak is
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.04.15. 20:31:54

Mert az benne van a pakliban, hogy új csapatban új impulzusok érik és esetleg újból magára talál, bár ezt kétlem, pályafutása legszebb és legsikeresebb szakasza már mögötte van és szerencse hogy ez Barcelonában érte el. Szerintem.
Kép
Kép
Kép
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.04.15. 20:31:28

nem védem ronaldinhot gyerekek van amiről ő maga is tehet, de higygetek nekem MI nem látunk ebbe a dologba bele és valószinüleg nem is fogjuk megtudni szal mondhat akárki akármit h ilyen meg oylan gusztustalan de pl honann tudjátok h az utobbi időben h viselkedett vele a barca vezetősége vagy valami ilyesmi én pl azt tartam undoritónak h elkülönitettéka csapattól ha igy van, a másik sirt mindenki h iylen [auto_cenzúra] ronaldinho oylan [auto_cenzúra] hát kérem szépem ha nem játszik még ő se tud formába kerülni amikor meg játszott kitalált neki a fantasztikus rejkárd egy fenomenélis posztot és hétfőre
egyenként leirta mindenki h emkkroa [auto_cenzúra] ez a ronaldinho aggyuk el...én ezért tartalak TITEKET gusztustalannak
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.04.15. 20:28:10

barca99 írta:Lemerem fogadni már regeltél is az acmilan.hu-ra... :lol:
Átnéztem erre az acmilan.hu-ra. Ahogy látom mindenki várja már nagyon R10-t., gondolkodás nélkül. Azt sem veszik észre, hogy az elmúlt 2 évben már meg sem közelítette az igazi Ronaldinho-t. Van is náluk egy szavazás, hogy szükség e van rá.
65% Igen, még mindig a világ egyik legjobbja
többi elhanyagolhato :)

Lehet p*fára fognak esni...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.04.15. 20:22:15

Szerintem meg az utóbbi hetek viselkedése után nem való ide, nem szeretném többet Barca-mezben látni. Gusztustalanul elbánt a kenyéradójával a trükkjeivel, a kamukkal és azzal, ahogy egy BL-ért még harcoló és egységet követelő csapattal viselkedik. Küldözgessen mezeket ahova akar, de ne Barcelona legyen a feladó alatt.

Nekem elég volt.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.04.15. 20:11:36

Guardiola írta:Ne beszeljetek hulyeseget (mar bocsanat) sokan meg most is ronit veditek es a batyara probaltok kenni mindent mert nem akartok csalodni Roniban. El kell fogadni hogy el akar menni s kesz. Nem kar erte mert ket eve nagyon halvany prodikciot nyujt. Aki ezt nem latja vagy nem akarja latni sajnalom de igy van es igy lesz akkor is ha tovabra is homokba dugjatok a fejeteket.
Meg aztán Ronaldinho nem a saját ügyeit intézi, hanem a bátyja az ügynöke, egy ügynöknek pedig mindig rámenősnek kell lennie, egy igazi üzletember. Szerintem mára már odaáig jutott a helyzet, hogy sokan csalódásként vennék, ha Ronnie maradna, mert talán már kicsit mindenki beleélte magát, hogy elmegy. Szerintem jobb is, ha elmegy.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.04.15. 19:32:50

roni9310 írta:tökmind1 ki mit mond csinál stb.. dinho a legjobb..... majd ha vki közületek eléri amit ö akor kritizálja :wink:
Majd ha megveszem a meccsbelépőt, a Ronaldinho-mezt, a Ronaldinho-cipőt, Lays-chipset eszek, és Pepsit iszok, akkor kritizálom.

Lemerem fogadni már regeltél is az acmilan.hu-ra... :lol:
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.04.15. 19:24:58

torrentkiller írta:
barcafan91 írta:kicsit unszimpatikus nekem a bátyja. nekem ugy tünik h inkább ő akar már elmenni barcelonából. v lehet h bebeszéli roni fejébe. nem tom lehet h rossz meglátások, de akk roni mér nem nyilatkozik már?
Amilyen sunyi feje van én is el tudom képzelni hogy csak azért mennek el tőlünk, mert Ő több pénzt akar, és lehet hogy a milántól többet kap ő is...
Azért nyilatkozik mindenféle hülyeséget hogy a szurkolók se akarják itt tartani... . Aztán ki tudja mit akar azzal az álszent képével...
Ne beszeljetek hulyeseget (mar bocsanat) sokan meg most is ronit veditek es a batyara probaltok kenni mindent mert nem akartok csalodni Roniban. El kell fogadni hogy el akar menni s kesz. Nem kar erte mert ket eve nagyon halvany prodikciot nyujt. Aki ezt nem latja vagy nem akarja latni sajnalom de igy van es igy lesz akkor is ha tovabra is homokba dugjatok a fejeteket.
Lezárt