Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.05.18. 09:33:34

Én is bízok benne hogy marad. Őt sajnálnám a legjobban ha elmenne.. pótlását is nagyon nehéz lenne megoldani, bár kitudja. A legegyszerűbb ha marad.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.05.18. 09:31:42

Tegnap is szívét lelkét beletette, jól játszott nincs nála jobb. Az az akarat ami benne van, felbecsülhetetlen és megfizethetetlen.
Én úgy vagyok hogy ha eladják akkor sztrájkolni fogok vagy valamit kitalálok...
Henry is jól beleérzett így a végére a játékba, jövőre egy Eto'o Henry támadó sor azért odavágna..
Én nagyon remélem hogy nem adják el, mert talán az év vezetői bakija és lebőgése lenne, remélem nálunk marad és továbbra is szívvel lélekkel vágja majd a gólokat!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3815
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.18. 09:20:14

Tegnap is megmutatta, hogy nála jobb csatárt nem fog találni a Barcelona. Sérült volt, felépült, majdnem minden meccsen gólt szerzett, nem is egyet. Nem tudom, hogy ki volt az a betegember, aki kitalálta, hogy adjuk el Eto'ot. Ezt nem is értem. Arra meg gondolni sem merek, hogy elmegy tőlünk. :( :(
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.18. 09:16:47

Én teljesen kész vagyok az Eto'o-val kapcsolatos hsz-ek egy részétől. Barcsay Úr teljes mértékben el van rugaszkodva a földtől. Komolyan, ekkora dilettantizmust, és ilyen a szakmai hozzáértésnek a teljes hiányával rendelkező vélemény-nyilvánitást nem nagyon láttam. Samuról le lehet írni, hogy konok, hogy önfejű, de elkötelezettségét, küzdését, akaraterejét és eredményességét elitatni, vagy csupán megkérdőjelezni is - hatalmas dőreség, és hiba.
És egyetértek Mihii kollégával: GONDOLKODJUNK, EMBEREK! A vízzel együtt ne borítsuk már ki a gyermeket is. Aki Samu eladását preferálja, annál valami nagyon nincs rendben, nagyon komoly problémái vannak.
Szerintem. :!:
Kép
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.05.18. 08:51:34

Tibi1982 írta:Hát nem tudom, szerintem menni fog, ami nagyon szomorú. Tegnap a második gólnál, szerintem nem adta volna le Giovanninak, hanem bevarja, ha marad a csapatnál. Úgy látszott rajta, hogy "tessék gio itt van vágd be, én már úgyis megyek" Plusz azok a gólörömök sem voltak valami őszinték!
Azért remélem rosszul látom, és maradni fog, mert ha elmegy összekerülünk azzal a csapattal amelyik megveszi, akkor végünk van mint a botnak!

Sajnos nekem is nagyon így tűnt az összefoglaló alapján... :cry:
Kép
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2008.05.18. 08:33:54

Hát nem tudom, szerintem menni fog, ami nagyon szomorú. Tegnap a második gólnál, szerintem nem adta volna le Giovanninak, hanem bevarja, ha marad a csapatnál. Úgy látszott rajta, hogy "tessék gio itt van vágd be, én már úgyis megyek" Plusz azok a gólörömök sem voltak valami őszinték!
Azért remélem rosszul látom, és maradni fog, mert ha elmegy összekerülünk azzal a csapattal amelyik megveszi, akkor végünk van mint a botnak!

VISCA EL BARCELONA, MÉS QUE UN CLUB
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.18. 07:59:15

NEM SZABAD ELENGEDNI!

A tegnapi meccs ráébresztett, hogy nála jobb csatárt keresve sem találhatunk. Ő az aki kell nekünk. Adhatnak érte 40-50 millát, akkor se szabad eladni.

Könyörgöm Samu maradj :!: :cry:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.18. 03:32:22

Barcsay írta:Az idézet pontosan úgy hangzik,nézz,ne csak láss!Mindkettőt teszem jópár éve. :wink:
Bocs,h megint kötekedem,de sztem a mondás értelmesebben,pontosabban hangzik úgy,h LÁSS IS,NE CSAK NÉZZ!!!Lehet,h mindkettőt teszed,de valszeg nem BARCELONA meccsekre fecsérled a szemgolyóidat :? Testvér,nem akarok lekezelő lenni,de picit fordulj arccal a fal felé és számolj el 2szer 1000ig 6szor,mielőtt még butus dolgokat kezdesz bedobálni ide a közösbe... :roll:
És a többi Eto'o ellenzékitől is kérdezném:miért van az,h eddig semmi baj nem volt vele?Csak most h a sajtóban megjelent ez-az,kezditek el oltogatni.Hirtelen mekkora egy kötsög lett a szemetekben...Szezon közben hol volt a hangotok?Akkor miért nem akartátok elhajtani innét?HE?
Kezdek kikattanni az emberi butaság netovábbjain itt a fórumon,szerencsére kevesebben vagytok.A szabad véleménynyilvánítás intézménye ezen helyen is szent,ezért is van kitalálva,de azért agyonművelt,több nyelven beszélő (ez másik topic hsz-eiből "kiderült") állítólag évtizedek óta BARCA drukker úriember ilyen oktondiságokat h írogathat,nem is értem... #-o Lehet h kettőnk közül én nézem inkább a cseh2-t,de ahogy elnézem a reakciókat,talán nem :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.05.18. 02:33:06

istenem ti mekkora idióták vagytok (akik kritizálják Samut)! pl. a mostani meccsen milyen volt? legjobb csapatjátékos volt. Gionak passzolta le a lasztit, pedig ő is belőhette volna simán...
Nem értem minek fikázzátok a Samut... ájkúfájghterek vagyok...
KépKép
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.18. 01:15:44

Egyszerűen nem normális az aki Eto'o-t kritizálni tudja , meri! Nem értem Eto'o val mi a f----m bajotok van agyatlanok! Gondolkodjatok már el mket irogáltok össze mekkora hülyeségeket! URAMISTEN!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.18. 00:55:26

André T. írta:Dr.Barcsaynak abban igaza van hogy Etonak annyi kedve van itt játszani
mint Magdi anyusnak internetezni. :lol: Úgyanakkor én Etótól nem ezt vár
tam hogy ő is ennyibe tekintse a klubott mint Dinhó és Decó.Mert ennél a
klubbnállett valaki itt figyeltfelrá az egészvilág és ő ezt igy köszöni meg?
Ebből is csak az következik gyerekekk hogy azok akik távozni akarnak
azok a sajáthibáik elől menekülnek és ez is azt bizonyitja hogy tiszta lelkű
ember nem menekül csak az aki hibázott már pedig Dinhó,Eto,és Decó
sztem ők a példák arra hogy elsősorban kinment el a szezon és biztos
nem Rijkaardon sztem.Mert Rijkaard a végsőkig hitt a változásban ellentét
ben ezekkel a türelmetlen bohócokkal.
Hát miután 60ezren fütyülték.... ezután nem is csodálnám. De az ég szerelmére. 12 hónapot (2x6 kisebb megszakítással) KIHAGYOTT! Aztán visszajött egy ilyen hitehagyott formán kívül, lélektelenül futballozó csapatba. Mégis mit vártatok? Pont ő rajta ment el (vagy ő az egyik ???) a szezon... bravó! Hát végül is, tényleg. A ku :oops: va anyját! A szemét, hogy mert lesérülni! Némi gondolatmenet a barca közönségről: mégis milyen emberek ezek???? Ülnek kint 70valahányezren, de a légy zümmögését sem hallani... az Anfield-roadon a liverpool 15-20 ezres (na max. 30) közönsége olyan hangulatot teremt, hogy a pool hazai pályán még a nálánál papíron erősebb ellenfleket is sz :oops: rrá veri. A 80-100ezres katalán publikum meg várja, hogy történjen valami.... bezzeg ha valakit ki kell utálni! Na az megy! Akkor zúg a stadion! Más nép, más szurkolótábor mindenét odaadná, ha olyan csapata lehetne mint a katalánoknak a Barca. Ahol a világ legszebb stadionja van, ahol évről évre világsztárok adják egymásnak az öltöző kilincsét... ahol olyan fergeteges hangulat ...lehetne... de nem,. Ők fütyülnek, fújolnak, gyűlölködnek, ráadásul ezt most olyannal tették, aki egyáltalán nem ezt érdemelte. Eto'o Messivel, Iniestával és Bojannal éppen azok közé tartozott, akik mindig a maximumot nyújtották. Most ez az év nem Eto'o-ról szólt... szép is lett volna egy ilyen kihagyás után.. látszik is az eredményeken...de hol volt a többi nagyágyú... ha nincs Eto'o, akkor nincs semmi. Ez az igazság. Nem ezt érdemelte. Ő egy őszinte, csupaszív ember, aki mindig kimondja amit gondol! Húúúú kövezzük meg! Gondoljatok a cselszki elleni meccsre, mit csinált a riporterállásban.... :wink: stb... Őrá még szükség lenne itt.... de nem.... el kellett üldözni. Szégyelheti magát mindenki ott is, és itt a fórumon is aki el akarná kergetni! A középsz :oops: r henryról senki nem ír kommentet????
VISCA EL BARCA!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.05.17. 21:47:05

André T. írta: ez is azt bizonyitja hogy tiszta lelkű
ember nem menekül csak az aki hibázott már pedig Dinhó,Eto,és Decó
sztem ők a példák arra hogy elsősorban kinment el a szezon és biztos
nem Rijkaardon sztem.Mert Rijkaard a végsőkig hitt a változásban ellentét
ben ezekkel a türelmetlen bohócokkal.
Dinho-val kapcsolatban teljesen egyetértek, esetleg még Decoval kapcsolatban is. Viszont azt nem hinném,hogy Eto'o-n ment el a szezon.Ő lett a csapat legeredményesebbje.Ennyi erővel elővehetnéd Henry-t is :roll:
Mosquito

2008.05.17. 21:37:39

André T. írta:Etonak annyi kedve van itt játszani
mint Magdi anyusnak internetezni.
Ez hülyeség, mert ha így lenne akkor azt mondta volna mindenképpen távozik. Szerintem itt a végén a szezonnak kicsit besokalt és mivel a légkör már nem a megszokott, megfelelő ajánlat esetén fontolóra veszi a távozást.
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.05.17. 21:33:32

Dr.Barcsaynak abban igaza van hogy Etonak annyi kedve van itt játszani
mint Magdi anyusnak internetezni. :lol: Úgyanakkor én Etótól nem ezt vár
tam hogy ő is ennyibe tekintse a klubott mint Dinhó és Decó.Mert ennél a
klubbnállett valaki itt figyeltfelrá az egészvilág és ő ezt igy köszöni meg?
Ebből is csak az következik gyerekekk hogy azok akik távozni akarnak
azok a sajáthibáik elől menekülnek és ez is azt bizonyitja hogy tiszta lelkű
ember nem menekül csak az aki hibázott már pedig Dinhó,Eto,és Decó
sztem ők a példák arra hogy elsősorban kinment el a szezon és biztos
nem Rijkaardon sztem.Mert Rijkaard a végsőkig hitt a változásban ellentét
ben ezekkel a türelmetlen bohócokkal.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.05.17. 21:26:43

egy kis összefoglalás:

Barcsay írta:Igen,így van.Tizenakárhány meccsen rúgjon 30 gólt!Megvan hozzá a képessége!Volt olyan idénye,mikor ontotta a gólokat!Ez az év messze nem az volt!
orska írta:Ez a Barcsay ez egy vicc...Rajzfilmfigura.
gonosz írta:Na figyelj, ez nem a Dragon ball!!! Kicsit gondold át a dolgot...különösen úgy, hogy ennyit volt sérült...



:lol: :lol:

Tiszteletre méltó Barcsay úrfi, elgurult a gyógyszere?
KépKép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.05.17. 21:13:04

cruyff írta:A Barca közönségétől pedig hánynom kell. Tisztelet a KIVÉTELNEK. :cry:
- tudod, miután vissza olvasom a hozzászólásoka, én már nem lepődök meg lassan semmin! (lásd.: pl. Barcsay Úr
Eddig sem volt sok hsz.-om, de mindig is érdekelt, hogy a többiek, hogy éreznek, látnak, gondolkodnak rajtam kívül a csapatról........., ezek után lassan a maradék kedvem is elmegy a fórumtól/ közönségtől!
Na mind 1, lassan 10h, megyek szurkolni a csapatnak.........., nagyon kellene az a 3. hely!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.05.17. 20:42:05

A vezetőség részéről baklövés lenne elengedni. Eto'o meg,ha képes otthagyni a egy olyan Barcát,amivel eddig címeket nyert és ,ami pont most újulna meg és válna megint nyerő gárdává... ráadásul egy angol középcsapat vagy egy valószínüleg csak uefa kupában induló Milán miatt,hát nem feltétlen tartanám normálisnak....
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.17. 20:39:56

Barcsay írta:Igen,így van.Tizenakárhány meccsen rúgjon 30 gólt!Megvan hozzá a képessége!Volt olyan idénye,mikor ontotta a gólokat!Ez az év messze nem az volt!
"Nagy az Isten állatkertje, sok hely van benne - csak az a baj, hogy alacsony a kerítés!"
Kép
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2008.05.17. 20:37:12

Ez a Barcsay ez egy vicc...Rajzfilmfigura.
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.17. 20:05:30

Barcsay írta:Igen,így van.Tizenakárhány meccsen rúgjon 30 gólt!Megvan hozzá a képessége!Volt olyan idénye,mikor ontotta a gólokat!Ez az év messze nem az volt!
Na figyelj, ez nem a Dragon ball!!! Kicsit gondold át a dolgot...különösen úgy, hogy ennyit volt sérült...
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.17. 19:55:31

Kralo írta:
Barcsay írta:Tizenakárhány meccsen rúgjon 30 gólt!
Ezen a kijelentéseden csak röhögni lehet. :lol: :lol:
Inkább sírni, ilyenek, hogy írhatnak a fórumra?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2008.05.17. 19:50:55

Barcsay írta:Tizenakárhány meccsen rúgjon 30 gólt!
Ezen a kijelentéseden csak röhögni lehet. :lol: :lol:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.17. 19:50:36

Barcsay írta:Igen,így van.Tizenakárhány meccsen rúgjon 30 gólt!Megvan hozzá a képessége!Volt olyan idénye,mikor ontotta a gólokat!Ez az év messze nem az volt!
Te tizenakárhány meccs alatt 30 gól, Te normális vagy? Jah amikor ontotta a gólokat 30-35 meccsen játszott most meg még 20 meccset sem jtszott, vágod? :roll: :wink:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.17. 19:39:14

Igen,így van.Tizenakárhány meccsen rúgjon 30 gólt!Megvan hozzá a képessége!Volt olyan idénye,mikor ontotta a gólokat!Ez az év messze nem az volt!
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2008.05.17. 19:36:25

Barcsay írta:Nem kell átgondolni!Volt már ennél eredményesebb idénye is,nem?Idén csak rá kellett nézni,és sütött a tömény érdektelenség róla meccsek előtt.Tőlem Maratont is futhat a pályán...azzal a csapat nem megy sokra!
Már ne is haragudj, de tizenakárhány meccsen hogy rúgjon 30 gólt? Amikor 26 góllal gólkirály lett majdnem minden meccsen játszott. Tényleg gondolkozni kéne előbb...
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Lezárt