Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.05.24. 12:25:28

Csak a Barca! írta:
senzu írta:nem nagyon ismerem Keita játékát, de ha ti örültök neki akkor énis :)
Jó üzletet csináltunk vele. Nem csak vkp poszton tud játszani, hanem kicsit előrébb, Xavi szerepkörében is kiváló "szakember".

Munkásságáról 1-2 video:

video1
video2
video3 (Real elleni bombagólja)
video4
köszi, tényleg tud valamit a srác :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.05.24. 12:24:47

Rivaldo11 írta:Valaki mondja már meg, hogy minek nekünk Keita? 14 milláért ül a padon? Vagy 2 vkp-val nyomjuk Valencia módra? Akkor nem sok időt jósolok Pepnek. Arról nem beszélve, hogy így majd egyszerre hiányoznak Yayával az Afrika kupa ideje alatt. Silvát sem erőltetném annyira. Nem hiszem hogy közepesnél jobb képességű futballisták igazolásával megoldódnak a problémáink.
én viszont abszolút osztok mindent amit irtál. 2vkp-el nem fogunk játszani, 14 milláért pedig luxus a padra hozni vkit. hoztunk volna egy télleg padra valót 4-5-6-ért (pl. albelda) a többlet pénzt meg beáldozni egy jó irányítóért.

Silvával kapcsolatban pedig már nem egyszer leírtam. Volt egy jó idénye, ahol ki tudott tűnni a majdnem kieső valenciából. ennyi. lehet, hogy beválik, de akkor is egy nagy zsákbamacska. én pl. még hlebet is erősebbnek tartom, ő is tud bal oldalon játszani... piqueről már nem is írok semmit :D

bízom pepben, hogy tudja mit miért csinál...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.24. 12:19:37

Keita tud sima kp-t is játszani Xavi helyén, szal Tourénak is meg Xavinak is cseréje.

Túúú in Vááán : :lol: 14milla
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.05.24. 12:18:56

Rio Buscape írta:Sztem nekünk nem kell sem Benzema sem Huntelaar, sztem nem illenek bele a barca játékába:S, annál inkább Adebayor, vagy Berbatov, vagy Villa. Benzema és Hunti jó befejező csatárok, de nem elég kreatívak és összjátékban sem kiemelkedőek. 2 csatár kell nekünk ha etoo megy- Adebayor, ésDiego Milito, sztem tökéletes lenne cserének, Bojannak még erősödni kell ahoz hogy 2. számú csatár legyen
Ez a nap vicce. :lol: Adebayor kreatív, de Benzema nem. :lol:
A Fifa egy szégyen
Rio Buscape
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.16. 08:57:08

2008.05.24. 12:17:06

Sztem nekünk nem kell sem Benzema sem Huntelaar, sztem nem illenek bele a barca játékába:S, annál inkább Adebayor, vagy Berbatov, vagy Villa. Benzema és Hunti jó befejező csatárok, de nem elég kreatívak és összjátékban sem kiemelkedőek. 2 csatár kell nekünk ha etoo megy- Adebayor, ésDiego Milito, sztem tökéletes lenne cserének, Bojannak még erősödni kell ahoz hogy 2. számú csatár legyen
Avatar
zozinho
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.03.11. 12:46:12
Tartózkodási hely: Debrecen/Budapest

2008.05.24. 12:12:22

Csak a Barca!

Most olvasom a hsz-ed és rendesen megelőztél a mondanivalómmal... :shock:
Na de legalább nem vagyok egyedül a véleményemmel.. 8) Legközelebb azért szólj ha ugyanazt akarod írni... :wink:
Avatar
the Legend
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.04.11. 21:12:47
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.05.24. 12:10:01

norbert55 írta:Mostmár nagyon közel vagyunk ahoz h tudjunk mi lesz a jövő évre.

Én így képzelem el:

V.V.,Jorquera


Alves,Puyol,Milito,Abidal,Piqué,Coloccini,Sylvinho


Xavi,Iniesta,Touré,Crosas,Thiago,Keita,?,


Messi,Berbatov,Henry,Silva,Bojan,Assulin

?:az az irányítót jelzi amiről fogalmam sincs.A jelöltek:Moutinho,Lucho,VDV.

Még Giovani nagyon kérdéses.
ha te ugy kalkulálsz h eto'o elmegy akko sztem nem berbatovot kéne hozni helyette nem hiszem h elég jol tudná potolni ...
akko már inkább güiza ...
Avatar
the Legend
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.04.11. 21:12:47
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.05.24. 12:07:30

Rivaldo11 írta:Valaki mondja már meg, hogy minek nekünk Keita? 14 milláért ül a padon? Vagy 2 vkp-val nyomjuk Valencia módra? Akkor nem sok időt jósolok Pepnek. Arról nem beszélve, hogy így majd egyszerre hiányoznak Yayával az Afrika kupa ideje alatt. Silvát sem erőltetném annyira. Nem hiszem hogy közepesnél jobb képességű futballisták igazolásával megoldódnak a problémáink.
ne hülyéskedjé má mi az h közepesnél jobb játékos? :? te nem láttál még sevilla meccset a csapat egyik legjobbja vezéregyénisége...
meg eddig az volt a baj h kevesen védekeznek a kp-n de most viszont már sok a két vkp :? atya ég... birom a sok "hozzáértöt" :?
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.05.24. 12:06:22

xbalix írta:Sztem nem biztos h kell új középső védő, csak ha Márquez elmegy. Ha leigazoljuk Coloccinint, akkor miután Milito felépül 5 belső védő lesz 2 posztra... Igaz h Milito sérült sokáig, viszont ott van a Piqué-Puyol Márquez trió akik meg tunák oldani addig. Végszükség esetén Abidal is tud belül játszani ha kell. Amíg Milito felépül, max kölcsönbe szereznék valakit. (Akár 1 öreg rókát is fél évre)
Más. Keitának én is örülök. A középpálya egy irányítóval teljes lehet. Kell, mert Xavi és Iniesta van már csak, 1 vki kell ide még. A támadósorunk Silvával teljes lehet. Silva-Henry, Eto'o-Bojan, Messi-Dos Santos. Így meg is vagyunk. :twisted: Nem nagyon igazolnék csatárt pluszba, és sztem a támadósurunkkal nem sok baj volt eddig se, a középpálya volt gyenge, mind védekezésben, mind támadásban. A rúgott gólok alapján sztem nem rossz a csatársor, a mutatott játék már kevésbé jó. Kell vki aki megadja a fazont a csapatnak. (Van der Vaart...)
Szerintem 3középsővédő nagyon kevés!!Ha 1kidől akkor már nem is tudunk variálni!!Én eddig Colocinire úgy tekintettem mind a világ legvakabb embere,de most azt mondom hogy nagyon jó vétel lenne!!Kell hogy hoszabb legyen a pad és hogy minőségi játékosok legyenek a padon!!Mellesleg jobboldalon is tud játszani így nem kéne venni csere jobbbeket mer van puyol is meg coloccini is aki tud ott játszani!!
Keitanak én is nagyon örülök!!Nagy fogás!!Reméljük bejön!!Az meg hogy ha valaki azér nem örül neki mer "Afrikakupa altt milesz??" annak azt mondanám hogy ne törődjön az Afrikakupával az majd csak 2 év múlva lesz addigra lehet lesz más!!Pl:2év múlva má nem lesz marquez akkor hoznak a helyére valakit aki tud középsővédőt is vkp-t is!!!De ha nem is jön senki én úgytudom hogy Coloccini is tud ott játszani!! Deco helyére én is a Hollandot hoznám vagy a kis portugált esetleg ha lenne rá lehetőség akkor Cesct!!!Csatár szerintem se kell!!Eto'o t nem szabad eladni!Mondjuk lehet hogy huuntelaart leigazolnám nem egyből a kezdőbe de pár év múlva jól jöhet és most se lenne rossz a rotácio miatt!!!!A híres R10 poszt!!Hát szerintem a legjobb az lenne ha Roni maradna és pep feltámasztaná!!!Amúgy meg szerintem is Silva kell a helyére!!!
Avatar
zozinho
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.03.11. 12:46:12
Tartózkodási hely: Debrecen/Budapest

2008.05.24. 12:05:37

Rivaldo11 írta:Valaki mondja már meg, hogy minek nekünk Keita? 14 milláért ül a padon? Vagy 2 vkp-val nyomjuk Valencia módra? Akkor nem sok időt jósolok Pepnek. Arról nem beszélve, hogy így majd egyszerre hiányoznak Yayával az Afrika kupa ideje alatt. Silvát sem erőltetném annyira. Nem hiszem hogy közepesnél jobb képességű futballisták igazolásával megoldódnak a problémáink.

Azért kell nekünk Keita, hogy Yaya Touré-nak ne kelljen félholtan is vállalnia a játékot, mint ebben a szezonban. Meg azért, hogy a hullagyenge Edmilson-nál egy kicsivel jobb helyettesítője legyen. Továbbá Keita képes előrébb is játszani, tehát a szintén hullagyenge Gudjohnsent se kell erőltetnünk(ha marad).

Silva pedig hidd el, hogy a közepesnél jóval jobb játékos! Fiatal, agilis, technikás kis spíler, aki meg fog halni a pályán, hogy bizonyítson. Jelenleg én sem tudnék nála jobb választást a bal oldalra( a megszerezhetőek közül). Malouda-nál fényévekkel jobb...Ha esetleg őt szereznénk meg Silva helyett, akkor majd meg fogod érteni miért akartuk mi Silvát.. :?
Na de remélem ez nem fog bekövetkezni.. :wink:

Az igazolásokkal meg eddig szerintem jól állunk, tetszenek a tervek. Coloccini, Pique, Dani Alves-a védelem tökéletesen megoldva
Keita, Silva- a középpálya oké, de nagyon-nagyon kell még egy jó irányító
Csatár nem kell, ha marad Eto'o(imádkozzunk, hogy így legyen)
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.24. 12:04:43

Mostmár nagyon közel vagyunk ahoz h tudjunk mi lesz a jövő évre.

Én így képzelem el:

V.V.,Jorquera


Alves,Puyol,Milito,Abidal,Piqué,Coloccini,Sylvinho


Xavi,Iniesta,Touré,Crosas,Thiago,Keita,?,


Messi,Berbatov,Henry,Silva,Bojan,Assulin

?:az az irányítót jelzi amiről fogalmam sincs.A jelöltek:Moutinho,Lucho,VDV.

Még Giovani nagyon kérdéses.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 11:57:49

Asys írta:Coloccini azért lenne jó mert elég univerzális és tapasztalt srác!

Én láttam már közép, bal és jobb hátvédként , védekező középpályásként sőt ha jól emlékszem a Depor egyik meccsén jobb szélsőt játszott!

Valszeg az ő neve amiatt merült fel mert kell valaki Alves mögé (ha megtudjuk szerezni) csere jobbhátvédként , meg azért sok posztra jó! :wink:
Colocciniben tényleg pont ez a jó, hogy szinte bárhol bevethető és hajtós, jó fizikumú játékos és még a haja is belepasszol a csapatunkba. Nem véletlenül majdnem 30szoros argentin válogatott, azért oda csak úgy nem hívják be a játékosokat. Mindenképpen jól járnánk vele. A Depor egyik alapembere, stabil teljesítményt nyújt, szerintem nálunk is simán beverekedheti magát a kezdőbe, én sokra hivatottnak tartom őt. 26 éves, védőként ez még junior kor.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 11:53:04

Zozzy 5 írta:...de Silva nekem se kéne...Mondjuk az FM-ben tényleg nagyon jó de a valóságban nem nagy szám szerintem se. Mondjuk az is lehet, hogy nem láttam elég Valencia meccset...
Szerintem Silva az egyik lehető legjobb alternatíva. Nála szerintem azon a poszton csak CR és Quaresma aki jobb. De rájuk esélyünk sincs, szóval marad David. Fiatal agilis, harcos, jól cselez, jól passzol, jól lő közelről és távolról is. Igaz idén neki se ment annyira a Valenciában, de ezt leszámítva hihetetlen nagy tehetség és nagy karriert fog befutni és nem csak egy "középszintű", vagy "átlagosnál kicsivel jobb" játékos ő. Mindemellett támadó középpályás poszton is bevethető. Maludaval egy lapon említeni se lehet.

Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de messze ő a legjobb alternatíva és őt kell szerződtetni.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.05.24. 11:47:47

Coloccini azért lenne jó mert elég univerzális és tapasztalt srác!

Én láttam már közép, bal és jobb hátvédként , védekező középpályásként sőt ha jól emlékszem a Depor egyik meccsén jobb szélsőt játszott!

Valszeg az ő neve amiatt merült fel mert kell valaki Alves mögé (ha megtudjuk szerezni) csere jobbhátvédként , meg azért sok posztra jó! :wink:
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 11:47:36

senzu írta:nem nagyon ismerem Keita játékát, de ha ti örültök neki akkor énis :)
Jó üzletet csináltunk vele. Nem csak vkp poszton tud játszani, hanem kicsit előrébb, Xavi szerepkörében is kiváló "szakember".

Munkásságáról 1-2 video:

video1
video2
video3 (Real elleni bombagólja)
video4
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.05.24. 11:37:58

Sztem nem biztos h kell új középső védő, csak ha Márquez elmegy. Ha leigazoljuk Coloccinint, akkor miután Milito felépül 5 belső védő lesz 2 posztra... Igaz h Milito sérült sokáig, viszont ott van a Piqué-Puyol Márquez trió akik meg tunák oldani addig. Végszükség esetén Abidal is tud belül játszani ha kell. Amíg Milito felépül, max kölcsönbe szereznék valakit. (Akár 1 öreg rókát is fél évre)
Más. Keitának én is örülök. A középpálya egy irányítóval teljes lehet. Kell, mert Xavi és Iniesta van már csak, 1 vki kell ide még. A támadósorunk Silvával teljes lehet. Silva-Henry, Eto'o-Bojan, Messi-Dos Santos. Így meg is vagyunk. :twisted: Nem nagyon igazolnék csatárt pluszba, és sztem a támadósurunkkal nem sok baj volt eddig se, a középpálya volt gyenge, mind védekezésben, mind támadásban. A rúgott gólok alapján sztem nem rossz a csatársor, a mutatott játék már kevésbé jó. Kell vki aki megadja a fazont a csapatnak. (Van der Vaart...)
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.05.24. 11:32:45

Egyetértek abban, hogy nem kell Malouda, főleg nem Giovaniért.
Jöjjön helyette Silva. Irányítónak pedig Lucho. Ha Eto'o elmegy( aminek nem örülök) akkor Huntellaar, Benzema, Agüero vagy Güiza közül kéne választani.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.05.24. 11:28:54

shevy írta:A sport azt írja. hogy adnánk Giovanit meg pénzt Maloudaért. Remélem gyorsan megvesszük Silvát, és aztán elfelejtjük Maloudát, meg Giot sem adjuk el
Igen inkább Silva! :roll: :wink:
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.24. 11:28:15

Rivaldo11 írta:Valaki mondja már meg, hogy minek nekünk Keita? 14 milláért ül a padon? Vagy 2 vkp-val nyomjuk Valencia módra? Akkor nem sok időt jósolok Pepnek. Arról nem beszélve, hogy így majd egyszerre hiányoznak Yayával az Afrika kupa ideje alatt. Silvát sem erőltetném annyira. Nem hiszem hogy közepesnél jobb képességű futballisták igazolásával megoldódnak a problémáink.
Keita megvételével én meg vagyok elégedve, de Silva nekem se kéne...Mondjuk az FM-ben tényleg nagyon jó de a valóságban nem nagy szám szerintem se. Mondjuk az is lehet, hogy nem láttam elég Valencia meccset...
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2008.05.24. 11:22:00

A sport azt írja. hogy adnánk Giovanit meg pénzt Maloudaért. Remélem gyorsan megvesszük Silvát, és aztán elfelejtjük Maloudát, meg Giot sem adjuk el
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.05.24. 11:14:05

Milito kiváló csatár, Etoo egész más szint.Ha átállunk 2csatáros rendszerre, akkor jöhet majd Milito cserének!
Piquenek és Keitanak naon örülök.
Még kell Alves, Moutinho,Coloccini,Silva és ha Etoo meg, akkor a Benzema,Huntelaar duóból valaki.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.24. 11:12:01

Valaki mondja már meg, hogy minek nekünk Keita? 14 milláért ül a padon? Vagy 2 vkp-val nyomjuk Valencia módra? Akkor nem sok időt jósolok Pepnek. Arról nem beszélve, hogy így majd egyszerre hiányoznak Yayával az Afrika kupa ideje alatt. Silvát sem erőltetném annyira. Nem hiszem hogy közepesnél jobb képességű futballisták igazolásával megoldódnak a problémáink.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2008.05.24. 11:14:10-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.24. 11:10:12

André T. írta:Ilyen nevekett hogy Lúcho González a maga 28 évével???? :lol: :lol: :lol:
Nem hiném hogy a csapatnak jóttenne az hogyha a múltba eveznénk viss
za fele.Mert az Átigazolási piacon mostmár szerepelnek olyan játékosok
akik már 20 évesen hatalmas ambicióval,tehetséggel vannak megáldva
arról nem is beszélve hogy némelyikük mégremek irányitó is mint pl:Fáb
régas,J.Moutinhó...Véleményem szerint az utóbbi megoldaná Decó hiányát
a középályán.Sztem nekünk is példát kénne venni az Arsenalról hogy olyan
ütős fiatalcsapatott csináltak ami mindenhol megállja a helyétt.Ezért nem
győzzöm hangsúlyozni hogy sztem ezkbe a labdarúgókban kénne gondolk
odni nekünk is mint:Van Der Vaart,J.Moutinhó,vagy éppen David Silva,Nem
pedig Lúcho González,Lampard meg a sokklejárt lemez.
Egyébként a csapat vezetése mondta, hogy irányitónak tapasztalt a mostani csapatában is meghatározó játékost szeretnének leigazolni. Egyébként Keita is 28 éves. Azért egy 28 éves focista nem a mult. Nem is értem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.05.24. 11:08:20

Keita 4évre fog aláirni.
Guardiola meglátogatta Milito-t a kórházban.
Coloccini ügynöke Barcelonába érkezett és mai napon találkozik Txiki-vel.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.05.24. 10:56:08

MichaaBee írta:Henry-Eto'o-Messi
én ezt nyomatnám jövőre, és rendesen rotálnám dos Santost, hogy legalább minden második meccsen játszon a balszélen! Ha eladják, meglövöm Laportát és Txikit!
Ez idén rohadtul nem jött be...
Kép
Lezárt